Що таке Європа ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 22 листопада 2013, 19:14

Я вам так скажу, що в ці чисті щирі очі грецьких чи польських або литовських дітей ніхто не селить диявола. А щодо Франції чи Німеччини, то це вибір їх суспільства, не зумовлений членством у міжнародних організаціях. Зрештою, якщо заглянути у очі російських дітей, то там відобразиться тоталітарна або неофашистська ідеологія (погортайте інтернет), або безвихідь. Хороша альтернатива.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 23 листопада 2013, 13:21

vitalko писав:Тому, може це і добре, що асоціацію стопнули...

якби ж то причина була саме та :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 23 листопада 2013, 19:29

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 23 листопада 2013, 19:49

ShMariam писав:А як вам таке: http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t268.html ?

Трохи довго. Коли прочитаю, то напишу. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 24 листопада 2013, 13:53

о.Олег писав:
vitalko писав:Тому, може це і добре, що асоціацію стопнули...

якби ж то причина була саме та :(


Та звісно що не та. Просто дійсно не знаю що в даному випадку краще. Хоча рух протестний можу підтримати, але не для просування євроінтеграції, а для повалення теперішньої влади, бо вже дістала.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 24 листопада 2013, 14:50

vitalko писав:
о.Олег писав:
vitalko писав:Тому, може це і добре, що асоціацію стопнули...

якби ж то причина була саме та :(


Та звісно що не та. Просто дійсно не знаю що в даному випадку краще. Хоча рух протестний можу підтримати, але не для просування євроінтеграції, а для повалення теперішньої влади, бо вже дістала.

так
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 26 листопада 2013, 23:28

Хто вважає за потрібне, можете індивідуально підписати Угоду про асоціацію: http://expres.ua/digest/2013/11/26/9752 ... iaciyu-yes
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 27 листопада 2013, 15:26

Каменем у дитину, або "ліві" у дії.

У чотирирічну дівчинку влучив камінь, коли вона разом із батьками брала участь у мирній маніфестації на вулицях французького міста Нансі.

Під час однієї з маніфестацій, організованих захисниками життя та сім’ями з «SOS Tout-Petits», «лівацькі» бойовики напали на учасників, що молилися.

Це зіткнення сталося 16 листопада ц. р. Близько сотні екстремістів з організації «La Horde», підносячи революційні гасла, закликали «втихомирити католицьких фундаменталістів», які молилися на Розарії. Понад головами поліцейських, що вишикувалися в охоронний кордон, вони стали кидати у пролайферів каменями та іншими предметами.

Дівчинка, яка молилася разом зі своїми батьками і трьома братами, отримала удар каменем у скроню. Закривавлене і сплакане дитя ховалося під плащем мами. Батько сім’ї відмовився від особистого ескорту поліції, оскільки, як він підкреслив, до поліції довіри не має. З тієї само причини сім’я не подала скаргу у відділок.

З нагоди 27-ї річниці виникнення руху «SOS Tout-Petits» у минулі вихідні в усій Франції було організовано 30 таких демонстрацій.

У Парижі не було дозволено провести пікет охоронців життя перед одним зі шпиталів, де здійснюється більшість абортів у французькій столиці.



А тепер скажіть мені, чи є принципова різниця між європейськими(або ж західними) лівими/геями і нашими можновладцями/багатіями? І для перших і для других нема правосуддя, тільки для одних через бабло а для інших - через ідеологію, яку сповідують.

P.S. Подав статтю просто для роздумів, прошу не розцінювати як агітацію проти асоціації.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 27 листопада 2013, 20:03

vitalko писав:А тепер скажіть мені, чи є принципова різниця між європейськими(або ж західними) лівими/геями і нашими можновладцями/багатіями? І для перших і для других нема правосуддя, тільки для одних через бабло а для інших - через ідеологію, яку сповідують.

Віталію, вибачте, але ви такого намішали, що людині без двох вищих і не розібратися...

До чого тут ліві, геї, можновладці? Погуглила англійською, бо переклад перекладу - погане джерело. Дочиталася, що група революційних ультралівих закидала камінням групу, яка проводила акцію проти абортів. До чого тут геї? І, в принципі, до чого тут ліві? Що, всі ліві закидують тих, хто молиться, камінням? От я терпіти не можу ліву ідеологію, але до такого висновку ніколи б не дійшла. Отже, заголовок статті яскраво маніпулятивний. Нагадало, як у всіх католицьких медіа чомусь розповідали, що у Франції затримано чоловіка за те, що він носив футболку із зображенням гетеросексуальної родини з двома дітьми (тобто нормальної собі сім"ї), яка наче б-то ображала почуття геїв, а виявилося (в англомовних медіа, звісно, а до нас не дійшло), що його затримали за нелегальний протест. Я вже не вірю жодному слову з таких статей (доки не перевірю. фактчекінг - наше все) і не ведуся на кричущі заголовки, вам також не рекомендую. Прикро дивитися, що КАТОЛИЦЬКІ медіа маніпулюють думкою вірних.

Інше. З чого ви зробили висновок, що це має якесь відношення до державної політики? Невже ви думаєте, що французькі закони дозволяють безкарно закидувати людей камінням якщо вони виявляють свою християнську приналежність? Та ніколи в житті. Всі, хто б"є іншого, отримують покарання. При тому я не заперечую, що у Франції (та й не лише) на рівні влади є тенденція до захисту прав ЛГБТ, але це виникає з волі суспільства, а не проти неї. Пригадуєте, ви самі давали посилання на результат дослідження цінностей. Так от, на запитання "Важно ли детям научиться в семье вере, получить религиозное воспитание?" лише 7% відповіли ствердно, а на запитання "Были бы Вы против соседей гомосексуалистов?" - лише 5% - тобто Франція в трійці найбільш толерантних до ЛГБТ країн Європи. Чому тоді дивуватись? Влада така, яким є суспільство.
В той же час значна кількість держав ЄС не ведуть політики сприяння ЛГБТ-спільноті, бо так само відображають позицію свого суспільства. І таких держав у ЄС значно більше. Чому про це ніхто не говорить? Де я можу про це прочитати українською? Ніде, бо на такі речі в католицьких медіа увагу звертати не прийнято. Чому?

Я розумію, що поділити все на чорне і біле значно простіше. Але давайте мужньо подивимось правді у очі і не будемо споживати всього, що нам надходить з медіапростору. Ставтеся критично. Перевіряйте факти. Не ведіться сліпо на заголовки. У світі море відтінків сірого, ніщо не є добрим чи злим самим у собі, тільки Бог і диявол на противагу. Правда не завджи саме така, до якої ми звикли. І ні, я не в захваті від ЄС (не через геїв, аборти чи всяку пропаганду, а з довгого ряду інших причин) і НЕ хотіла б, щоб ми туди вступали. Але я б хотіла економічного союзу з ЄС і права на вільний рух товарів, осіб, послуг та капіталу. Більшість із цих можливостей нам надає угода про асоціацію. Маємо вибирати із того що є, бо бути нейтральними чи сворити своє ми наразі неспроможні.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Міра » 27 листопада 2013, 20:37

Just_me писав: Погуглила англійською, бо переклад перекладу - погане джерело. Дочиталася, що група революційних ультралівих закидала камінням групу, яка проводила акцію проти абортів. До чого тут геї? І, в принципі, до чого тут ліві? Що, всі ліві закидують тих, хто молиться, камінням? От я терпіти не можу ліву ідеологію, але до такого висновку ніколи б не дійшла. Отже, заголовок статті яскраво маніпулятивний. Нагадало, як у всіх католицьких медіа чомусь розповідали, що у Франції затримано чоловіка за те, що він носив футболку із зображенням гетеросексуальної родини з двома дітьми (тобто нормальної собі сім"ї), яка наче б-то ображала почуття геїв, а виявилося (в англомовних медіа, звісно, а до нас не дійшло), що його затримали за нелегальний протест. Я вже не вірю жодному слову з таких статей (доки не перевірю. фактчекінг - наше все) і не ведуся на кричущі заголовки, вам також не рекомендую. Прикро дивитися, що КАТОЛИЦЬКІ медіа маніпулюють думкою вірних.


Так, я теж прийшла до такої думки. Тут на форумі читала статтю http://polemika.com.ua/news-120142.html#title обурилась.. а потім натрапила http://www.pravmir.ru/budut-li-v-norveg ... t-incestu/ і задумалась, як нам подають інформацію.
Я особисто поважаю Європу за те, що там рятують наших діток, які б померли в Україні, бо їм не можуть допомогти.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 27 листопада 2013, 20:47

Міра писав:Так, я теж прийшла до такої думки. Тут на форумі читала статтю http://polemika.com.ua/news-120142.html#title обурилась.. а потім натрапила http://www.pravmir.ru/budut-li-v-norveg ... t-incestu/ і задумалась, як нам подають інформацію.

О, так, Ви навели дуже яскравий приклад. Прикро, що нас таким "годують" повсякчас. Я, признатися чесно, практично перестала читати католицькі ресурси через отаку дезінформацію. Все отримую з нейтральних джерел, максимум - суспільно-релігійних, маю сумніви - перевіряю. На "екстремальні" новини не ведуся взагалі. Шкода, що так є, але іншого виходу просто не бачу. Хіба звільнять усіх редакторів і на їх місце прийдуть професійні журналісти.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення прочанка » 28 листопада 2013, 12:37

Європа для українців – можливість приборкати корупцію в нашій державі, підняти ЗАКОН на належний рівень - перед законом всі рівні. Це можливість при потребі і наявності коштів без зайвих проблем, віз і приниження на митницях переїхати спокійну в сусідню державу, це можливість придбати якісні і часом дешевні медпрепарати, яких нема у нас, або вони підробки. Це я про матерільні дрібні блага. В Європі купа проблем - і соціальних, і релігійних, і політичних. Ми маємо зберегти своє і перейняти чуже добре. Що в тому поганого? Ніхто нікого не тягне в геї, хоч їх і у нас достатньо - явних і замаскованих, є й проблеми духовного рівня, але... може й ми щодо Європи маємо дещо зробити? показати приклад, навчити чогось, дати промінь надії, відновити серця до зустрічі з Богом? Хто знає... В кожного народу своя місія у цьому світі. головне, щоб ми не давали себе топтати будь кому ( зліва чи справа), щоб не стали піддослідними кроликами, відстійником і не встратили самобутність як народу, як нації, якій є все таки чим пишатись
Не бійтеся!

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 28 листопада 2013, 12:42

мені здається це наївно вірити, що якщо Україна вступить в асоціацію з ЄС, то влада почне боротись з корупцією, тобто почне боротись сама з собою

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 28 листопада 2013, 12:56

Just_me писав: Нагадало, як у всіх католицьких медіа чомусь розповідали, що у Франції затримано чоловіка за те, що він носив футболку із зображенням гетеросексуальної родини з двома дітьми (тобто нормальної собі сім"ї), яка наче б-то ображала почуття геїв, а виявилося (в англомовних медіа, звісно, а до нас не дійшло), що його затримали за нелегальний протест.

Так нелегальний протест і полягав в тому, що цей чоловік одягнув футболку із зображенням сім"ї, а це на думку влади ображало педерастів, оскільки протестанти для свого протесту обрали саме таке зображення.
Він не порушував правопорядку, не носив заборонені чи нецензурні зображення. Вдягнув собі футболку, на якій намальована сім"я. Така от демократія...

Just_me писав:...В той же час значна кількість держав ЄС не ведуть політики сприяння ЛГБТ-спільноті, бо так само відображають позицію свого суспільства. І таких держав у ЄС значно більше.


...та невже?
Вже наводив статистику по державах світу, де в тій чи іншій мірі законодавчо визнаються одностатеві шлюби/партнерство. Спеціально для Вас зроблю вибірку по Європі:
Бельгія, Ісландія, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція, Франція, Андорра, Австрія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Люксембург, Словенія, Швейцарія, Великобританія.
Сьогодні йде активний пресинг Балканських держав. Хорватія вже в числі держав, у яких визнається незареєстроване співжиття одностатевих партнерів.
Не менший тиск відчувають країни, які нещодавно вступили в ЄС.
Лояльне (толерантне) до ЛГБТ спільнот законодавство - ОБОВ"ЯЗКОВА вимога до країн - членів.
Назвіть не більшу половину, а хоча б одну(!) державу, що є членом ЄС і не має законодавчо врегульованого питання щодо т.зв. недискримінації педерастів, а відповідно програм, щодо роз"яснення та інформування населення про содомію, як суспільну норму. В результаті такої політики географія содому лише розширюється. А її оплот - якраз та сама Європа.
Про яку волю суспільства Ви згадуєте?
Чи знаєте Ви про проведення хоча б одного референдуму хоча б в одній ДЕМОКРАТИЧНІЙ державі Європи стосовно такого резонансного питання? То на що ж Ви опираєтеся, згадуючи про волю суспільства??? На опитування громадської думки "потрібними" організаціями, які "правильно" формулюють запитання для досягнення бажаного результату?

Just_me писав:Але я б хотіла економічного союзу з ЄС і права на вільний рух товарів, осіб, послуг та капіталу. Більшість із цих можливостей нам надає угода про асоціацію. Маємо вибирати із того що є, бо бути нейтральними чи сворити своє ми наразі неспроможні.


Just_me писав:Я розумію, що поділити все на чорне і біле значно простіше. Але давайте мужньо подивимось правді у очі

...Ну якщо мужньо, то давайте подивимося :shock:
Знаєте стареньку добру приказку про сир в мишоловці?
Так от: права на вільний рух товарів, осіб, послуг та капіталу - сир, а хто в ролі мишки та мишоловки -здогадайтесь самі. :Rose:

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 28 листопада 2013, 13:37

Шановний Експресе, не сприймайте все власне так, як вам подають. Через отаке "промивання мізків" за допомогою заголовків на зразок "Каменем у дитину, або "ліві" у дії" чи "В Норвегии всех школьников научат инцесту" автори досягають очікуваної реакції.
Експрес писав:Так нелегальний протест і полягав в тому, що цей чоловік одягнув футболку із зображенням сім"ї, а це на думку влади ображало педерастів, оскільки протестанти для свого протесту обрали саме таке зображення.

Ну, власне, редактори домагалися того, щоб ви так все сприйняли %) Футболка - це взагалі не протест. Вони організували нелегітимний мітинг чисельністю десь 100 осіб на газоні перед якоюсь будівлею (деталей не пригадаю) і на зауваження поліції не хотіли розійтися. Активіста заарештували. Знаєте, це схоже на те, що хтось порушив правила дорожнього руху і проїхав на червоне, а потім заявив у медіа, що його заарештували за те, що його авто було помаранчевим. Вже вкотре вас прошу не вестися на кричущі заголовки. Проблема наших медіа в тому, що вони не мають своїх джерел інформації, а просто перекладають. Католицькі медіа зазвичай перекладають з польської. А польські католицькі медіа люблять поманіпулювати народом - висмоктують з пальця неіснуючі факти, бо люблять себе протиставити мейнстриму :pardon:

Ви поперераховували купу держав, які взагалі не входять до ЄС. До чого цей список? Ви взагалі його перевіряли? Я взяла першу-ліпшу Угорщину, загуглила і поінформую вас, що два роки тому там ВЗАГАЛІ ЗАБОРОНИЛИ одностатеві шлюби і аборти. Для чого ви оцю дезінформацію поширюєте серед народу? Я б хотіла почути ваші аргументи на користь поширення отаких нісенітнць.

Експрес писав:Про яку волю суспільства Ви згадуєте?

Я ж уже пояснила, не знаю, чи можу доступніше. ЛГБТ спільноти підтримуються владою тих країн, де суспільство їх підтримує. І не підтримуються владою тих, де суспільство проти. Зверніться до згаданого дослідження цінностей, воно накладається на карту якраз-якраз. Аналізуйте факти, а не гасла і заклики.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 28 листопада 2013, 16:05

Just_me писав:Ви поперераховували купу держав, які взагалі не входять до ЄС.
Так
Just_me писав:
Експрес писав:Про яку волю суспільства Ви згадуєте?

Я ж уже пояснила, не знаю, чи можу доступніше. ЛГБТ спільноти підтримуються владою тих країн, де суспільство їх підтримує. І не підтримуються владою тих, де суспільство проти. Зверніться до згаданого дослідження цінностей, воно накладається на карту якраз-якраз. Аналізуйте факти, а не гасла і заклики.

Воля суспільства - звичайно, найважливіше, але... Наша держава "йде в Європу" (коли йде, звісно) по лінії найменшого спротиву (тобто влада впроваджує те, що легше впровадити). Тому, боюся, такого як в Угорщині, в нас не буде. Хоч це був би ідеальний варіант.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 28 листопада 2013, 20:49

ShMariam писав:А як вам таке: http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t268.html ?

Скоріше підтримую Петра Гусака ніж навпаки. Один з небагатьох інтелектуалів, хто проти ЄС. Цю цитату з статті можна подати як основну думку "Чи добробут, свобода пересування й економіка – понад усе, і заради них можна наражати на небезпеку нашу релігію, наших дітей і наші сім’ї?". Всі тільки й говорять "хороші дороги", "пристойна зарплата". Але хіба дороги і повні животи - це головне? Христос навіть на всі царства світу не спокусився. А ми? :( Просто у нас більше принижують тіло людини (ніхто ж поки не вказує нам у що вірити), а в ЄС - душу (а що душа невидима, то це менш помітно, тим більше, що більшість людей - атеїсти).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 28 листопада 2013, 21:39

andrivovk писав:людини (ніхто ж поки не вказує нам у що вірити), а в ЄС - душу (а що душа невидима, то це менш помітно, тим більше, що більшість людей - атеїсти).

В нас душа теж принижується, тільки іншим способом: хочеш віддати дитину вчитися в пристойному закладі - плати на лапу, хочеш добру роботу по спеціальності - плати, хочеш вирішити ту чи іншу проблему, починаючи від народження (знаєте ціни на роди? заради ЖИТТЯ і здоров'я власної дитини багато забудуть за принципи :( ) до самої смерті - плати. :( А ще гірше, коли хочеш мати власний бізнес :( . Звичайно, що в багатьох випадках можна "проскочити" без хабаря, надіючись на Божу поміч, але я кажу про те що є, а не про те, що могло би бути в ідеалі.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 28 листопада 2013, 21:45

ShMariam писав:
andrivovk писав:людини (ніхто ж поки не вказує нам у що вірити), а в ЄС - душу (а що душа невидима, то це менш помітно, тим більше, що більшість людей - атеїсти).

В нас душа теж принижується, тільки іншим способом: хочеш віддати дитину вчитися в пристойному закладі - плати на лапу, хочеш добру роботу по спеціальності - плати, хочеш вирішити ту чи іншу проблему, починаючи від народження (знаєте ціни на роди? заради ЖИТТЯ і здоров'я власної дитини багато забудуть за принципи :( ) до самої смерті - плати. :( А ще гірше, коли хочеш мати власний бізнес :( . Звичайно, що в багатьох випадках можна "проскочити" без хабаря, надіючись на Божу поміч, але я кажу про те що є, а не про те, що могло би бути в ідеалі.

Ну тут ніби більше мова про тіло (В наведених прикладах).
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 28 листопада 2013, 21:51

andrivovk писав:Ну тут ніби більше мова про тіло (В наведених прикладах).

Можу приклади наводити дальше. Але йдеться про хабар - гріх, отже це стосується душі. Йдеться не про конкретний гріх, а про цілу систему, в якій живемо. :( З цим пов'язаний і гріх крадіжки, і навіть абортів (в звичному значенні слова і через деякі т.зв. контрацептивні засоби).

Закони (зокрема, штучно насаджені зверху)- одне, а суспільна думка - зовсім інше. Звісно, ніхто нам не вказує як жити, але в нас "прийнято" робити різні речі, відмовляючись від яких, тебе будуть вважати як мінімум дивним, "несучасним", навіть просто дурним... У Франції, напр., "прийнято", "модно" щось інше.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 29 листопада 2013, 09:56

andrivovk писав:
ShMariam писав:А як вам таке: http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t268.html ?

Скоріше підтримую Петра Гусака ніж навпаки. Один з небагатьох інтелектуалів, хто проти ЄС. Цю цитату з статті можна подати як основну думку "Чи добробут, свобода пересування й економіка – понад усе, і заради них можна наражати на небезпеку нашу релігію, наших дітей і наші сім’ї?". Всі тільки й говорять "хороші дороги", "пристойна зарплата". Але хіба дороги і повні животи - це головне? Христос навіть на всі царства світу не спокусився. А ми? :( Просто у нас більше принижують тіло людини (ніхто ж поки не вказує нам у що вірити), а в ЄС - душу (а що душа невидима, то це менш помітно, тим більше, що більшість людей - атеїсти).

думаю, тут штука вся в тому, що загроза релігії/дітям/сім`ям настільки ж реальна в Україні в Європейській Унії, як і без входження в неї.
Але... різниця таки нмсд... є.
Намацати її у моїй середині допомагає (напевно - хтось скаже про некоректність порівняння, але) аналогія:
нещодавно був з сім`єю в Києві і вперше відвідав меморіал Голодомору біля Лаври. І ...от... мав нагоду роздуму над тим, чому мене, поряд із тим, що повністю розумію, що винищуванню підлягав саме мій рідний народ (поряд із іншими, безперечно), більше вражає/жахає соціал-націоналістичний (чи, як нас навчили -фашистсько-німецький) підхід до цієї ж справи (винищення народів)... Так ось - жахає сам підхід, продуманість (яке добриво, скільки цвяхів з людини планувалося зробити тощо) у німців.
Ніби... і смерть людини та сама, і... Але...
не знаю, чи це порівняння буде зрозумілим для вас, але... саме ота продуманість і послідовність руйнування людини..., навіть скажу - людини із її середини - жахає мене, коли порівнюю з нашою "безсмисловістю і безпощадністю"
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 29 листопада 2013, 12:15

ShMariam писав:В нас душа теж принижується, тільки іншим способом: хочеш віддати дитину вчитися в пристойному закладі - плати на лапу, хочеш добру роботу по спеціальності - плати, хочеш вирішити ту чи іншу проблему, починаючи від народження (знаєте ціни на роди? заради ЖИТТЯ і здоров'я власної дитини багато забудуть за принципи :( ) до самої смерті - плати. :( А ще гірше, коли хочеш мати власний бізнес :( . Звичайно, що в багатьох випадках можна "проскочити" без хабаря, надіючись на Божу поміч, але я кажу про те що є, а не про те, що могло би бути в ідеалі.


Є вже деякі спеціальності, де за ніякі гроші тебе ніхто не візьме, бо потребують твоїх мізків а не диплому. Стосовно родів - є різні лікарі і медсестри, дехто сам дуже прозоро натякає, а дехто - ні. Лікар, в якого ми народжували, нічого собі не просив, хоча я йому і дав гроші після пологів, як вираз вдячності за те життя(а більше навіть за те, що не робить абортів), якому він професійно допоміг з"явитися на цьому світі. Правда просив щось дати акушерці і медсестрам, але я би і сам дав, бо акушерка чисто як мама до дружини поставилася. Правда лікарі є різні, і в наших друзів тільки но пологи закінчилися як вже лікар їм нагадував про плату. Але то вже треба шукати хороших лікарів, що поробиш. Але в загальному так - хабарництво всюди, тільки не треба вірити, що асоціація його полікує, бо це хвороба нашого суспільства, і лікувати його нам самим.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 29 листопада 2013, 14:39

vitalko писав: Але в загальному так - хабарництво всюди, тільки не треба вірити, що асоціація його полікує, бо це хвороба нашого суспільства, і лікувати його нам самим.

Та звісно, тільки без асоціації то буде лікуватися неймовірно довго і більше на словах, а так - маємо надію, що скорше буде порядок.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 29 листопада 2013, 17:53

ми цікава нація, самі не спроможні виходить ні на що, треба нам євросоюз, або ще когось іншого, щоб поміг нам керувати безпорадним...

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 29 листопада 2013, 18:00

Ігор В писав:ми цікава нація, самі не спроможні виходить ні на що, треба нам євросоюз, або ще когось іншого, щоб поміг нам керувати безпорадним...

Просто ситуація зараз така, що від нас вимагають конкретної відповіді: або туди, або сюди. А не тому, що неспроможні.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 29 листопада 2013, 19:32

andrivovk писав:Чи добробут, свобода пересування й економіка – понад усе

Вибачте, пооффтоплю, просто асоціативний жарт: За гроші не купиш щастя, але плакати краще в авто, ніж на велосипеді :D В жодному випадку не сприйміть як аргумент на користь, просто захотілося посміятися)))
andrivovk писав:Христос навіть на всі царства світу не спокусився. А ми?

А ми що, спокусилися на добробут ціною втраченої душі? Та ну, лише не кажіть мені, що хтось і справді надіється, що асоційоване членства в ЄС означає "хороші дороги, пристойну зарплату"... Абсолютно. Це просто гарантія (наскільки щось у цьому житті може нею бути), що нас не продадуть в рабство Росії з потрохами. Чому ви так певні, що в союзі з Росією
andrivovk писав:більше принижують тіло людини, а в ЄС - душу
Ви собі зовсім не уявляєте, що таке сучасна Росія. Це неофашизм, рабські табори в прямому сенсі слова. Це страшна каральна машина, яка перемелює людей як відходи. Людина там - ніхто. Там панують новітні форми фашизму, там не можна бути ані іноземцем, ані мусульманином, ані темношкірим, тож будьте певні, для греко-католиків там теж не знайдеться місця. Угода про асоціацію - не членство в ЄС. Ми вже були там. Запитайте когось, хто пережив голодомор, роки поневірянь в таборах, запитайте родичів тих, хто закінчив своє життя у катівнях НКВД, чи вони хочуть повторити знову? Для мене особисто, яка читала про ті події лише в книжках, це видається вище моїх сил.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 29 листопада 2013, 20:06

Just_me писав:
andrivovk писав:більше принижують тіло людини, а в ЄС - душу
Ви собі зовсім не уявляєте, що таке сучасна Росія. Це неофашизм, рабські табори в прямому сенсі слова. Це страшна каральна машина, яка перемелює людей як відходи. Людина там - ніхто. Там панують новітні форми фашизму, там не можна бути ані іноземцем, ані мусульманином, ані темношкірим, тож будьте певні, для греко-католиків там теж не знайдеться місця. Угода про асоціацію - не членство в ЄС. Ми вже були там. Запитайте когось, хто пережив голодомор, роки поневірянь в таборах, запитайте родичів тих, хто закінчив своє життя у катівнях НКВД, чи вони хочуть повторити знову? Для мене особисто, яка читала про ті події лише в книжках, це видається вище моїх сил.

Уявляю. Читав про це. Зокрема про Толоконникову...І про відношення до греко-католиків. Зовсім не агітую за Росію. :bad:
А мусульманином цілком нормально бути в Росії. Непогано їм там живеться. Можуть вирізувати русских і живуть собі далі ніби нічого і не було. :(
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 30 листопада 2013, 08:37

Оце події сьогоднішнього ранку дали всім скептикам збагнути, хто ми зараз і куди ми тепер йдемо. На вашу думку, тепер за невинні дитячі очі і за душі можна не переживати?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2013, 08:57

Just_me писав:Оце події сьогоднішнього ранку дали всім скептикам збагнути, хто ми зараз і куди ми тепер йдемо. На вашу думку, тепер за невинні дитячі очі і за душі можна не переживати?

а тут присутні провладні фанати?
:pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 30 листопада 2013, 09:23

о.Олег писав:тут присутні провладні фанати?

Ну я ж не згадувала про фанатів, я до скептиків зверталася, які будучи свідомими того, що для нас як народу означає відмова від європейського шляху (тут же ніхто не наївний, правда?) все ж її відстоювали. А тепер будуватимемо Білорусь в Україні. І, загалом, мені зараз зовсім невесело, зникли мої колеги, від них жодного зв"язку...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей