Що таке Європа ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2013, 10:54

Іггор писав:Я переконаний, що добробут ми можемо добути вірою та наполегливою працею, а не протестами і революціями, і якщо ми надіємось на Бога, то маємо надіятись і на нашу владу.

На все свій час, бо ті репресії, що маємо зараз - ще квіточки. Уявляєте, що буде, коли Яник виграє? Хоча б тільки через це треба бути в Києві тим, хто може. А хто не може - хоча б на Майданах в обласних центрах і молитися... Але пам'ятати, що навіть всемогутній Бог не зробить за нас того, що ми самі маємо зробити.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 11:08

Іггор писав:Не байдуже, але сиджу дома. На референдумі ми обрали незалежність, але хтось вирішив що нам в Європу. Цей напрям прописаний законодавчо - євроатлантична інтеграція, і за нього дружньо голосували комуністи і регіонали. Я не хочу виходити і підтримувати цей безлад і опозицію, яка не маючи довіри, за будь-яку ціну прагне отримати легітимну владу. Не хочу щоб нова влада здала країну за безцінок з патрохами. Я переконаний, що добробут ми можемо добути вірою та наполегливою працею, а не протестами і революціями, і якщо ми надіємось на Бога, то маємо надіятись і на нашу владу.

проблема не у тому, що хтось хотів увійти в Євросоюз - тут дійсно все у правовому полі: можна і не входити. Проблема у тому, як повелася влада, на яку Ви пропонуєте "надіятися".
не знаю, які тут слова добирати :(
напевне тут лише допоможе якийсь випадок, коли особисто Ви, або хтось із дуже рідних Вам людей буде переїханий державною машиною, а потім ще і засуджений, бо "мав кастет/пневматичну зброю/ніж/палку" (на вибір слідчого)
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 06 грудня 2013, 11:54

Міра писав:Надіятись на Яника????? що ж Ви таке пишете... Ви бачили це відео? https://www.youtube.com/watch?feature=p ... U5Qmv9gg8w То він буде давати накази бити людей, садити в тюрми, залякувати, а я маю надіятись??
То ви що думаєте, Бог каратиме власними руками? Так Він же ж дух. А може хочете сказати: Бог - несправедливий суддя?
Міра писав:Люди вийшли, вони вільні, не бояться тих бандитів і я пишаюсь своїм народом!! Не можу поїхати, бо діти малі, але брати мої там, і кажуть, що там панує такий дух єдності і свободи! І Бог нам допоможе
допоможе привести до влади наступну шматку-президента, що з радістю здасть нас гейвропі з патрошками
Ігор В писав:надійтесь, надійтесь на Януковича, але памятайте що в любий момент зможете отримати палкою скажімо по голові...
Казав Ісус поправді, що у мене усі волоски пораховані, чого мені боятися якщо чинитиму по заповідях?
Ігор В писав:Згідно вашої логіки не треба було в свій час УПА боротись,
Хіба ж УПА боролося з власним керівництвом?
Ігор В писав:чи скажімо не треба було борців типу В. Чорновола, Левка Лукяненка бо прийшла нова влада і її треба було слухатись
Усе залежить від методів боротьби. Доречі Ви чули про таку заповідь, щоб боротися з владою? Може тре боротися зі злом?
ShMariam писав:Уявляєте, що буде, коли Яник виграє?
Ні, я уявляю що буде як програє
ShMariam писав:Хоча б тільки через це треба бути в Києві тим, хто може. А хто не може - хоча б на Майданах в обласних центрах і молитися...
Так, молитися. Є така заповідь, молитися за владу, щоб добре тобі(тобто нам) жилося. Не має заповіді протестувати
ShMariam писав:Але пам'ятати, що навіть всемогутній Бог не зробить за нас того, що ми самі маємо зробити.
Вірно. Праця, лише наполеглива праця.
о.Олег писав:Проблема у тому, як повелася влада, на яку Ви пропонуєте "надіятися".
Хто кого мав би послухати: студенти міліцію та "беркут", чи навпаки, міліція студентів? Хіба непокора міліціонерові не карається законом? Хіба вона не виправдовує насильницьких дій міліції чи "беркуту"? Відповідь на спротив була неадекватна? Сказав би так, якби Богові не були відомі наміри сердець
о.Олег писав:напевне тут лише допоможе якийсь випадок, коли особисто Ви, або хтось із дуже рідних Вам людей буде переїханий державною машиною, а потім ще і засуджений, бо "мав кастет/пневматичну зброю/ніж/палку"
То хто ж керує світом? Сатана чи Бог?

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Міра » 06 грудня 2013, 12:12

Іггор писав:
Міра писав:Надіятись на Яника????? що ж Ви таке пишете... Ви бачили це відео? https://www.youtube.com/watch?feature=p ... U5Qmv9gg8w То він буде давати накази бити людей, садити в тюрми, залякувати, а я маю надіятись??
То ви що думаєте, Бог каратиме власними руками? Так Він же ж дух. А може хочете сказати: Бог - несправедливий суддя?
Хто кого мав би послухати: студенти міліцію та "беркут", чи навпаки, міліція студентів? Хіба непокора міліціонерові не карається законом? Хіба вона не виправдовує насильницьких дій міліції чи "беркуту"? Відповідь на спротив була неадекватна?

Боже, як все запущено((((
які новини Ви дивитесь?? Ви бачили, як очевидці того побоїща розповідають, як їх взяли в кільце і не давали вийти,і били? як бли в живіт навіть вагітну жінку?? де ті діти , що пропали??
Мені шкода Вас. Бо думаю, що Бог спитає, де був ти, щоб зупинити зло?

Притча

Останнє місце

Пекло було вже майже заповнене, однак перед його брамою очікувало ще багато грішників. дияволу не залишалося жодного іншого виходу, як заблокувати двері. Він вийшов до кандидатів на вхід і промовив до них:
"Залишилося тільки одне місце, і, ясна річ, його може зайняти тільки той з вас, хто був найбільшим грішником".
Потім запитав:
"Може, серед присутніх є професійний убивця, чи то кілер?"
Не почувши позитивної відповіді, він був змушений розпочати іспит усіх грішників, які стояли в черзі.
Погляд диявола зупинився на одному з них, якому дотепер якось вдавалося залишатися поза його увагою.
"А ти що скоїв?" – запитав диявол.
"Нічого. Я порядний чоловік і опинився тут цілком випадково".
"Це неможливо. Ти мусив у чомусь провинитися".
"Кажу правду, – заперечував схвильований чоловік, – я завжди старався бути якнайдалі від гріха. Я бачив, як одні кривдили інших, але сам не брав у цьому участи. Бачив дітей, які вмирали з голоду, яких продавали, а найслабших трактували як сміття. Я був свідком того, як люди робили свинства і звинувачували в цьому одне одного. Тільки я був вільний від спокус і не робив нічого. Ніколи".
"Таки ніколи? – недовірливо перепитав диявол. – Але справді бачив усе це на власні очі?"
"Достеменно так".
"І справді жодного разу нічого не зробив?" – повторив своє запитання диявол.
"Анічогісінько".
Диявол вдоволено посміхнувся: "Заходь, приятелю! Останнє місце – твоє!"

Один святий, ідучи містом, побачив дівчинку в лахмітті; вона просила милостиню.
"Господи, чому Ти таке допускаєш? Зроби щось, прошу Тебе", – звернувся до Бога святий.
А ввечері в телевізійних новинах він дивився репортажі про те, як люди вбивають одне одного, бачив очі вмираючих дітей, їх виснажені голодом тіла.
І знову заволав до Бога: "Господи, подивися, скільки лиха! Зроби щось!"
Уночі святий почув голос Господа: "Я вже щось зробив: я створив тебе".

Бруно Ферреро "Це знає тільки вітер"
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 12:47

Іггор писав:...Хто кого мав би послухати: студенти міліцію та "беркут", чи навпаки, міліція студентів? Хіба непокора міліціонерові не карається законом? Хіба вона не виправдовує насильницьких дій міліції чи "беркуту"? Відповідь на спротив була неадекватна? Сказав би так, якби Богові не були відомі наміри сердець ...

тобто Ви ставите знак дорівнює між знанням Бога і беркуту з його начальством? :shock: Ні - мабуть (сподіваюсь) не аж так у Вас. Ви просто чомусь не берете до уваги свободу волі людини і приписуєте Богові пряме керування (дьоргання за шнурочки ляльки?), а Бог чуває над світом в такий спосіб, що може вибрати і "студента", щоб перемогти зло. При цьому і "студент", і "влада" зі своїм "беркутом" може вибрати і не Бога, вибрати бути злими - керуватись злом, або вибрати бути добрими - керуватись Добром. Тобто "влада" (будь яка) - не автоматично добра: вона добра лише тоді, коли не перечить своїми діями Богові. В нашому ж конкретному випадку: жорстоке побиття людей, які провадили мирний мітинг - це неприховане зло.
Зрештою - так виглядає, що не лише в християнському світогляді ми з Вами кардинально розходимося: і "непокору міліціонерові" Ви сприймаєте не беручи до уваги той факт, що і простий громадянин, і службовець діють у певному правовому полі, а не просто "міліціонерові треба коритися". :( Наприклад, якщо Ви з іншими громадянами підете з мирним мітингом протестувати проти будівництва в Вашому житловому районі нафтопереробного заводу, то завдання державних органів уможливити реалізацію Вашого права на протест, а не розігнати мітинг, бо він неугодний урядовцеві, який (о диво! диво??) цей завод і вирішив побудувати.
біда :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 13:04

трапилось прочитати - наведу тут для унаявнення можливого контексту світогляду п.Іггор
Патріарх Філарет: "Зла влада є покаранням Божим, але треба коритися"
Понеділок, 07 січня 2013, 21:23

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, голова УПЦ КП вважає, що владі треба коритися, навіть якщо вона чинить зло у відношенні до свого народу.

Про це він сказав в інтерв’ю "5 каналу", коментуючи слова апостола Павла про те, що всяка влада – від Бога.

"Владі треба коритися. Всякій владі треба коритися. Я іноді ставлю досить гостро питання: а Сталіну, Леніну треба було коритись? Треба було. А чому, це ж – зла влада? Зла влада. Але народ заслужив – і тому зла влада є покаранням Божим за гріхи", - заявив патріарх Філарет.

"І тому не треба думать, що краща, інша влада приходить випадково. Все в світі звершується по волі Божій, але по волі Божій звершується добро, а зло звершується по попущенню Божому", - пояснив він.

"І тому і Гітлер – по попущенню Божому (був), і Ленін – по попущенню, і Сталін, і всі ті репресії, які були, – це є попущення Боже, а не воля Божа, тому що воля Божа тільки на добро. А зло Бог попускає як покарання за ті чи інші злочини, за гріхи, за відступлення", - сказав голова УПЦ КП.

"Українська правда"

і... давно цікавлюсь, тому запитаюсь у п.Іггора: невже християнин може себе вважати лише певним... гм... статистом, зовнішнім свідком тої "зміни влади", про яку говорить +Філарет як Боже Благословення на заміну попущень? Невже це не молитвою християн? І як можна християнинові мислити молитву буз діл? Що ж це за віра така? Яке ж це Християнство?
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 06 грудня 2013, 13:16

Допускати гріх (якщо є можливість не допустити) - гріх.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Міра » 06 грудня 2013, 13:44

Але і Філарет виступив проти них -його заява http://cerkva.info/uk/news/patriarkh/42 ... 30-11.html
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 14:54

Міра писав:Але і Філарет виступив проти них -його заява http://cerkva.info/uk/news/patriarkh/42 ... 30-11.html

так
і мені це зрозуміло рівно ж як і цитована мною заява річної давності. Вони - цілість. Як і цілісний Христос, який виявляв безчинства тогочасної влади і був нею розіп`ятий.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 15:35

Just_me писав:
о.Олег писав:невже це все в п.Експреса відчитали? Нмсд не аж так - додумуєте Ви за нього :(

Давайте по пунктах, поки без цитат. Якщо Ви вважатимете, що я десь помилилася, розшукаю цитати.
Про те, що Європа - це "геї" повсюди було? Було.
Про те, що там погано, роботи нема було? Було.
Що повертаються звідти було? Було.
Що обирають чудову Білорусь було? Та було ж.
Що Расєя - це безальтернативний варіант - і навіть таке було.
До повноти картинки бракувало лише фрази, що протестувати в неділю - гріх і за це ми понесем покарання :twisted:

нехай ще раз коротко скаже не іронізуючи. Якщо захоче, звичайно. Ще раз те все перечитувати наврят чи спроможусь :pardon:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 06 грудня 2013, 17:28

Ігор В писав:Згідно вашої логіки не треба було в свій час УПА боротись, чи скажімо не треба було борців типу В. Чорновола, Левка Лукяненка бо прийшла нова влада і її треба було слухатись. Якийсь "бред"
УПА боролася з німцями, москалями, поляками,, боролася за самостійну Україну. Чи може бути ще більшим глумом над пам"яттю полеглих героїв, замордованих, голодом заморених земляків, полеглих у таборах політв"язнів що так мріяли про самостійність та незалежність України, чи не глум це сьогодні, виходити та кричати: Наш вибір Європа? За Богдана так ніхто не стрибав, позбавив він тоді Україну від ненависних поляків-европейців з виду безневинним протекторатом царя. Але зашморг поступово затягнувся аж на триста з гаком років. Воістину, історія вчить тому, що нічому не вчить.
Якби ж та влада наша була окупантською, тоді я Вас іще розумів би. Але ж то вибір народу. Не подобається? Агітуйте обрати іншу, на виборах звичайно. Тільки буде все одно так як призначить Господь. Наша неповага до влади погубила державність на початку минулого століття, а Бог терпляче давав нам варіанти: Просхідний Вінниченко, прозахідний Скоропадський, проукраїнський Петлюра, врешті прийшли чужинці керувати українцем і на захист виступила лише гірстка патріотів. Сподіваюся Ви справжній патріот, і виступили б зі зброєю, якби сьогоді Вас під Крути покликав Янукович. Якщо ні, то маєте погодитись, що заклики до повалення, і навіть до зневаги головнокомандуючого - АНТИДЕРЖАВНІ.

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 06 грудня 2013, 18:04

Міра писав:
Іггор писав:
Міра писав:Надіятись на Яника????? що ж Ви таке пишете... Ви бачили це відео? https://www.youtube.com/watch?feature=p ... U5Qmv9gg8w То він буде давати накази бити людей, садити в тюрми, залякувати, а я маю надіятись??
То ви що думаєте, Бог каратиме власними руками? Так Він же ж дух. А може хочете сказати: Бог - несправедливий суддя?
Хто кого мав би послухати: студенти міліцію та "беркут", чи навпаки, міліція студентів? Хіба непокора міліціонерові не карається законом? Хіба вона не виправдовує насильницьких дій міліції чи "беркуту"? Відповідь на спротив була неадекватна?

Боже, як все запущено((((
Не треба пані Міро так переставляти мої відповіді, Ви ж не журналіст надіюсь. Дайте будь ласка відповіді на мої запитання, можна і з посиланням на Святе Письмо якщо воно для Вас дороговказ. Тоді спробуємо розібратися, що і в кого запущено.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 06 грудня 2013, 18:34

Ігор В писав:
Експрес писав:[Сам по собі ЄС як на мене - зашморг. Економічний. Політичний. Правовий. Моральний.
.

А тепер,якщо Януковичу вдасться перемогти в даному протистоянні, буде той самий зашморг, тільки набагато більший і сильніший. Можна не йти до ЄС, але не можна, щоб ця влада залишалась, в них немає християнських цінностей.



А в кого з видних політичних діячів Ви бачите християнські цінності? На кого міняти?

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 06 грудня 2013, 19:23

З Вашого дозволу синім виділю наклеп :pardon:
Just_me писав:Давайте по пунктах, поки без цитат. Якщо Ви вважатимете, що я десь помилилася, розшукаю цитати.
Про те, що Європа - це "геї" повсюди було? Було.
Про те, що там погано, роботи нема було? Було.


Just_me писав:Що повертаються звідти було? Було.
Це було :good:

Just_me писав: Що обирають чудову Білорусь було? Та було ж.
Що Расєя - це безальтернативний варіант - і навіть таке було.


Just_me писав:До повноти картинки бракувало лише фрази, що протестувати в неділю - гріх і за це ми понесем покарання :twisted:

:) Справді ще б цю фразу мені приписали і картинка була б повною.

Just_me писав: Але риторика "Ми не хочемо в гейропу, бо там загниваючий капіталізм, люди втрачають роботу, бідують, тікають звідти що є духу... От Білорусь - інше діло, оце стандарти. І взагалі, расєя-матушка прихистить нещасну Україну" вам особисто ні з чим не асоціюється? Якісь рефлексії?


Є така гра Just_me, зіпсутий телефон називається...Як на мене, у Вас непогані задатки :) :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 21:58

Експрес писав:...А в кого з видних політичних діячів Ви бачите християнські цінності? На кого міняти?

як не прикро мені це визнати - справа таки у персоналіях. І питання навіть не у християнських цінностях, про які можемо лише здогадуватись в іншій людині, а у тому, що, будучи переконаним, що існуючу владу треба обовязково міняти і розуміючи, що скоріш за все поміняємо "шило на мило", не бачу "мила" на заміну "шила", що у своїй "красі" накінецьто перед всім світом "вийшло на яв" (десь в Лк.12) :(
можете назвати облюбовані Вами персоналії? Навіть не обовязково на даному етапі, щоб мали реальну команду - назвіть ту "людину" в українському політикумі ( яку Діоген (?) за дня із свічкою шукав)
З повагою. о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 22:07

Експрес писав:...Є така гра Just_me, зіпсутий телефон називається...Як на мене, у Вас непогані задатки :) :Rose:

впевнений, що це не через "непогані задатки" - це через стиль Ваших писань, які можна двояко розуміти; які запрошують додумувати: ризикуючи у такий спосіб писати ризикуєте бути незрозумілим. В свою чергу Just_me ніде жодним словом (а вона тут досить довго пише) не виявляє поверховість людини, ласої на "блискучі обгортки" (чи як там у Вас) чи забавки в "зіпсований телефон", тому дуже перепрошую всіх, але пробуйте вийти з історії непорозуміння, а не входити і поглиблюівти її, продукуючи звинувачення
СТОП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 06 грудня 2013, 22:17

Іггор писав:
Ігор В писав:Згідно вашої логіки не треба було в свій час УПА боротись, чи скажімо не треба було борців типу В. Чорновола, Левка Лукяненка бо прийшла нова влада і її треба було слухатись. Якийсь "бред"
... за самостійну Україну. Чи може бути ще більшим глумом ...

може. Боюсь ви і тут путаєте те, за що боролися названі Вами, з тим, що так називається україною сьогодні.
нда...
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 07 грудня 2013, 11:03

о.Олег писав:тобто Ви ставите знак дорівнює між знанням Бога і беркуту з його начальством? Ні - мабуть (сподіваюсь) не аж так у Вас.
Звичайно ні. Знання всього людства ні в якому порівнянні зі знанням Бога.
о.Олег писав:Ви просто чомусь не берете до уваги свободу волі людини і приписуєте Богові пряме керування (дьоргання за шнурочки ляльки?),
Про свободу волі я напишу пізній, а щодо дьоргання за шнурочки ляльок, то якась схожість тут є. Наша гординя думає що то ми, і при тому сама об"єктивність, але говорять, пишуть, і діють наші переконання, наш світогляд і віра.
о.Олег писав:а Бог чуває над світом в такий спосіб, що може вибрати і "студента", щоб перемогти зло.
Що є зло? На Вашу думку. Якщо розгін демонстрації, то як студент переможе розгін?
Тут вірніше було б сказати: Бог може підняти слабкого, чи "студента", підвищити, дати владу, перемогу. За прикладом далеко не треба ходити: З колишнього зека Він президента зробив.
о.Олег писав:При цьому і "студент", і "влада" зі своїм "беркутом" може вибрати і не Бога, вибрати бути злими - керуватись злом, або вибрати бути добрими - керуватись Добром. Тобто "влада" (будь яка) - не автоматично добра: вона добра лише тоді, коли не перечить своїми діями Богові.
Не автоматично і не однозначно. Вона одночасно може буди злою до мітингувальників і доброю наприклад до беркуту, який іх розганяє.
о.Олег писав:В нашому ж конкретному випадку: жорстоке побиття людей, які провадили мирний мітинг - це неприховане зло.
Так це зло, але воно не є відповіддю на добро. На вимогу розійтися полетіли яйця, пляшки, палки., хіба ми так поводимо себе в стосунках з владою, з її представниками? Чи є добром анархія та вседозволеність? Постановив так Бог, щоб діти корилися батькам, жінка чоловікові, а раби панам та правителям. Чітко все і без уточнень, без винятків. Тому як казав ап. Павло: Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.
о.Олег писав:Зрештою - так виглядає, що не лише в християнському світогляді ми з Вами кардинально розходимося: ...
Перепрошую, у Вас що два світогляди, окремо релігійний, і окремо житєвий, мирський? У мене якось воно все в купі.
о.Олег писав:"непокору міліціонерові" Ви сприймаєте не беручи до уваги той факт, що і простий громадянин, і службовець діють у певному правовому полі, а не просто "міліціонерові треба коритися".
Я не писав просто, думав це само собою зрозуміло, що при виконанні службових обов"язків.
о.Олег писав:Наприклад, якщо Ви з іншими громадянами підете з мирним мітингом протестувати проти будівництва в Вашому житловому районі нафтопереробного заводу, то завдання державних органів уможливити реалізацію Вашого права на протест, а не розігнати мітинг, бо він неугодний урядовцеві, який (о диво! диво??) цей завод і вирішив побудувати.
Я не піду.
Хотів би отримати від Вас відповідь на запитання: Хто керує світом? Чи вірно я Вас зрозумів: Живемо в хаосі, за шнурочки ніхто не смикає.

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 07 грудня 2013, 11:07

о.Олег писав:
Іггор писав:
Ігор В писав:Згідно вашої логіки не треба було в свій час УПА боротись, чи скажімо не треба було борців типу В. Чорновола, Левка Лукяненка бо прийшла нова влада і її треба було слухатись. Якийсь "бред"
... за самостійну Україну. Чи може бути ще більшим глумом ...

може. Боюсь ви і тут путаєте те, за що боролися названі Вами, з тим, що так називається україною сьогодні.
нда...
:(
Мабуть Ви хотіли написати - є, коли йдеться про Україну сьогодні. Я запитував чи може

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 07 грудня 2013, 13:07

Іггор писав:може. Боюсь ви і тут путаєте те, за що боролися названі Вами, з тим, що так називається україною сьогодні.
нда...
:(
Мабуть Ви хотіли написати - є, коли йдеться про Україну сьогодні. Я запитував чи може[/quote]
Йдеться про те, що те, що робить нинішня влада, - і є глум. І не за таку Україну боролися наші предки...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 07 грудня 2013, 15:08

ShMariam писав:Допускати гріх (якщо є можливість не допустити) - гріх.
Порадьте будь ласка: Як я можу не допустити противладних протестів, коли ніхто не хоче чути, що це великий гріх. Навіть тут.

ShMariam писав:Йдеться про те, що те, що робить нинішня влада, - і є глум. І не за таку Україну боролися наші предки...
Згідний, про це вони теж мабуть не могли й подумати., що владі доведеться розганяти народ, що вимагатиме збуватись незалежності.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Міра » 07 грудня 2013, 16:54

Знаєте, пане Іггор, від ваших міркувань боляче на душі. Вам байдуже до невинно побитих хлопців і дівчат, невинно засуджених, пропавших безвісти. Головне -Закон. :shock:
Добре, що кожна конкретна людина потрібна Ісусові.

Протягом неділі та понеділка 8-9 грудня Комісія у справах молоді разом з молодіжними спільнотами та організаціями проводитиме збір речей та продуктів для МАЙДАНУ У КИЄВІ:
Перелік парафії та місць збору продуктів і речей, контакти відповідальних осіб:

Код: Виділити все

 - Архістратига Михайла (Сихів). 0985528345 Тарас
 - Св. Воскресіння . 0937634645 Оля
 - Св. Кл. Папи. 0967352741 Олена
 - Положення Пояса Пр. Богородиці. 0979498140 Ірина
 - Зіслання Св. Духа 0966508748 Марта
 - Св. Домініка. 0954625574 Стелла
 - Введення в храм Пр. Богородиці. 0975889906 Віра
 - Свв. Володимира та Ольги. 0934750978 Роксолана
 - Покрови Пр. Богородиці. 0986307884 Орися
 - Комісія у справах молоді ЛА УГКЦ . 0974732782 Тарас

 Перелік речей та продуктів :
 -Консерви
 -Ковбаса
 -Сир
 -Печиво
 -Чай
 -Цукор
 -Питна вода(джерельна, будь яка тара)
 -Паперовий одноразовий посуд
 -мішалки
 -Шалики
 -Рукавиці
 -Шапки
 -Карімати
 -Коцики(покривала)
 -Дощовики

 Також запрошуємо організовувати такі пункти збору при своїх парафіях, організаціях, колективах ! Та привозити це до Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ (Львів, пл. Св. Юра 5) .Усі продукти та речі будуть звозитися до комісії протягом понеділка і у вівторок вечером відправляться до КИЄВА !!!!
 Запитання та пропозиції :
 0974732782- Тарас Косар, заступник голови комісії у справах молоді ЛА УГКЦ


Олександр Аронець

Міркування про революцію, про наше майбутнє та наших дітей.

Янукович розуміє, що після втрати влади він опиниться там, де Юля, а може й там, де Чаушеску. Тому він вдається до радикальних кроків: силовий, кривавий розгін Майдану, арешти громадських активістів і свободівців, а тепер ще й просить допомоги у Путіна, який в обмін на приєднання до мутного союзу, схоже, пообіцяв допомогу!
В цій ситуації всім нам просто необхідно зрозуміти одне! Якщо ми ступимо крок назад, якщо ми зневіримося, якщо ми підемо з Майдану - нас чекає відновлення Совєцького союзу, репресії, фізичне насилля над нашими дітьми, сваволя мєнтів, судів і прокурорів. А ще у нас не буде майбутнього в Україні!
Тому нам всім слід запасатися терпінням і витримкою. Свого часу революція в Грузії тривала 2 місяці. Вона виявилась успішною. Чому так? Була проведена люстрація силових структур і бюрократичного апарату, декомунізація і приведення законодавства до стандартів ЄС.
Наша революція може тривати і довше, адже Янукович не здасться. Але тільки спільними зусиллями ми зможемо змусити його піти. Наразі треба докласти всіх зусиль до того, щоб це відбулося мирно. Але треба готуватися до всього, адже при владі зграя бандитів, у яких немає нічого святого і ми в цьому вже неодноразово переконувались!
Повторюсь, але якщо ми відступимо, то наші діти будуть у ще більшій небезпеці, а майбутнього у нас не буде. Переможемо - все зміниться!
Разом і до перемоги!
Всі на МАЙДАН!!!
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 07 грудня 2013, 17:27

Міра писав:Вам байдуже до невинно побитих хлопців і дівчат, невинно засуджених, пропавших безвісти. Головне -Закон.
Не байдуже, і особливо тому, що Ви закликаєте до того щоб їх, побитих, стало значно більше.
Міра писав:Свого часу революція в Грузії тривала 2 місяці. Вона виявилась успішною.
Так, революції бувають успішними, помаранчева наприклад, але чи бувають країни успішними, де часті революції, і хто пожинає плоди тих революцій?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 07 грудня 2013, 20:07

Іггор писав:
Міра писав:Вам байдуже до невинно побитих хлопців і дівчат, невинно засуджених, пропавших безвісти. Головне -Закон.
Не байдуже, і особливо тому, що Ви закликаєте до того щоб їх, побитих, стало значно більше.
А їх і стане більше, якщо програємо. Значно більше. Чи Ви не розумієте, що дороги назад нема? Зараз перемога залежить від КОЖНОГО.

До речі, УПА діяла весь час (крім одного дня) в підпіллі до влади.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 07 грудня 2013, 20:43

Кажуть не має з пекла зворотньої дороги, але поки людина жива багато що змінити можна.
УПА не воювала проти влади обраної українським народом.
ShMariam писав:Допускати гріх (якщо є можливість не допустити) - гріх.

Може не гріх підбурювати до гріха? Гріх лише допускати

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 07 грудня 2013, 20:50

Гріх допускати, щоб в нашому народі діяла ТАКА :crazy: влада. Особливо, після 30 листопада.

Може Ви не розумієте, що в разі перемоги Яника і Ко справедливості не буде, а Україна перетвориться на тоталітарну державу і буде де-факто належати Путіну. Поки того нема, бо Майдан стримує.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 07 грудня 2013, 21:35

Іггор писав:...УПА не воювала проти влади обраної українським народом...

Ви знаєте так мало про УПА чи не вважаєте УРСР владою українського народу? Так вони з нинішньою владою подібні, як близнята, пане Іггоре. Якщо ж у Вас питання виникають до історії боротьби УПА... Навіть тоді не зню, чому пишу Вам :(
сумно...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 07 грудня 2013, 21:38

Іггор писав:
о.Олег писав:
Іггор писав:... за самостійну Україну. Чи може бути ще більшим глумом ...

може. Боюсь ви і тут путаєте те, за що боролися названі Вами, з тим, що так називається україною сьогодні.
нда...
:(
Мабуть Ви хотіли написати - є, коли йдеться про Україну сьогодні. Я запитував чи може

окресліть цю різницю
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 07 грудня 2013, 21:52

Ігорю, рабів до раю не пускають...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 07 грудня 2013, 22:46

Іггор писав:... щодо дьоргання за шнурочки ляльок, то якась схожість тут є.

жодної схожості.
Іггор писав:...Наша гординя думає що то ми, і при тому сама об"єктивність, але говорять, пишуть, і діють наші переконання, наш світогляд і віра.

жодної гордині. Йдеться про гідність людини, як її Бог сотворив. "На Свій Образ подібний". І діє саме людина. Може людина керуватись світоглядом/переконаннями/вірою, а може нічим і не перейматися - просто "ляпнув", просто "вистрілив", просто щось недовчив і не туди втикнув чи не на той знак поїхав, просто йому заплатили і проголосував, або просто чогось налякався чи просто глупець... (нескінченна кількість дій без керівництва чимось-там)
Іггор писав:
о.Олег писав:а Бог чуває над світом в такий спосіб, що може вибрати і "студента", щоб перемогти зло.
Що є зло? На Вашу думку. Якщо розгін демонстрації, то як студент переможе розгін?
Тут вірніше було б сказати: Бог може підняти слабкого, чи "студента", підвищити, дати владу, перемогу.

Бог Дав Себе на Хрест підняти. І не такою, як Ви її розумієте, "перемогою", а смертю смерть переміг. Даремне думаєте про те, як переможе студент - того розгону не мало бути: влада вчинила беззаконня, а не мирна студентська демонстрація. І тут важливо витримати: в мирі стійко вистояти протестацію свавілля владних беззаконь злочинців при владі. Злочинці же при владі не новина - силою беруть владу: не Бог їх президентами робить.
Іггор писав:
о.Олег писав:Тобто "влада" (будь яка) - не автоматично добра: вона добра лише тоді, коли не перечить своїми діями Богові.
Не автоматично і не однозначно. Вона одночасно може буди злою до мітингувальників і доброю наприклад до беркуту, який іх розганяє.

вона - тобто влада? Ви дійсно не розумієте, про що пишу? Пишу про те, що влада ця, що побила дітей, зла. А до беркуту вона добра - вона його породила і годує. Не всяка влада є автоматично добром (від Бога): владу обирають під різного роду тисками обставин/сили. Бог не лялькар і навіть Боже помазання на монарха часто було і є під сумнівом, а президенство поготів.
Іггор писав:
о.Олег писав:В нашому ж конкретному випадку: жорстоке побиття людей, які провадили мирний мітинг - це неприховане зло.
Так це зло, але воно не є відповіддю на добро. На вимогу розійтися полетіли яйця, пляшки, палки., хіба ми так поводимо себе в стосунках з владою, з її представниками? Чи є добром анархія та вседозволеність? Постановив так Бог, щоб діти корилися батькам, жінка чоловікові, а раби панам та правителям. Чітко все і без уточнень, без винятків. Тому як казав ап. Павло: Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе....

ви сповідуєте протестантське збочення віри "лише писання"? Питаюся тому, що уточнення таки є - Христова Церква Павлом (чи Біблією) не обмежується. Розуміння того, що відбулося на мітингу залишаю на Вашу совість, але збоченням віри впливають на все Ваше сприйняття Божого світу :(
Іггор писав:
о.Олег писав:Зрештою - так виглядає, що не лише в християнському світогляді ми з Вами кардинально розходимося: ...
Перепрошую, у Вас що два світогляди, окремо релігійний, і окремо житєвий, мирський? У мене якось воно все в купі.

ні - що Ви: це Ви взялися твердити про Богом даність кожної влади - от і тверджу, що Ви не розумієте принципів правового поля функціонування влади, дії якої (чи для демократичної системи влади Ви робите вийняток - не від Бога це? Тоді собі ж перечите - мали б взятися зрозуміти владу, про яку Вам йдеться, а не приписувати їй те, що з Ваших щедрот Вам заманеться :( ) взялися коментувати.
Іггор писав:
о.Олег писав:"непокору міліціонерові" Ви сприймаєте не беручи до уваги той факт, що і простий громадянин, і службовець діють у певному правовому полі, а не просто "міліціонерові треба коритися".
Я не писав просто, думав це само собою зрозуміло, що при виконанні службових обов"язків.

не має такого службового обовязку - жорстоко бити мирних демонстрантів. Ви даремне нав`язуєте якісь протиправні (немирні) дії студентів і реакцію беркуту: мої племінники там були саме в цей час, священик знайомий з "Карітас Дрогобич", ще декілька людей, яких добре знаю - людей, які мирно мітингували оточили і не випускали із кільця доти, доки не поламали. Не перебираючи - дитина, жінка/старший... Вагітну дівчинку побили :(
Нічого іншого там не відбулось - показна жорстокість і хизування безкарністю. Це відбувається і зараз - кого поламали, того і судять. А тут на Форумі цей жах продовжується Вами :(
Іггор писав:Хотів би отримати від Вас відповідь на запитання: Хто керує світом? Чи вірно я Вас зрозумів: Живемо в хаосі, за шнурочки ніхто не смикає.

шнурочків - жодних. З Богом людина - керується Богом. Хоча - навіть у цьому випадку.., як там в Апостола (Рим.7?) "не розумію, що роблю; що хочу - не роблю, роблю те, що ненавиджу"... Хаоси походять від нестійкості людини. Але проблема в тому, що є серед людства відпавша від Бога частина, і диявол названий князем світу (Ів.14) і темряви цього світу (Еф.6), бо править нею.
а стосовно того, що Ви не заступитесь за людей перед свавіллям влади (з припущеним у мому прикладі чи реальним на Майдені) - сумую з Вашого приводу :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей