Що таке Європа ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 21 січня 2014, 16:58

Іггор писав:Я би виділив би у цій цитаті зовсім інше, а саме ценности их родителей
"Не бійся, тільки віруй"
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 21 січня 2014, 22:01

Зображення

Це ж як треба бути доведеним до відчаю від сьогодення, щоб сліпому вийти роздавати канапки - робити свій вклад у повалення корупційного режиму в Україні. Аж сльози на очі навертаються. А здорові не всі розуміють...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2014, 11:00

КО ВСЕМ СТОРОНАМ УКРАИНСКОГО ГРАЖДАНСКОГО КОНФЛИКТА - открытое письмо Алексея Мочанова

«Эта ночь провела черту между прошлым и Будущим»

В предисловии -о тех, кого называют Титушками и кого свезли в Киев на какие-то бессмысленные с моей маленькой колокольни акции протеста, агрессии и вандализма.
Я бы понял, если бы централизованно или де-централизованно, но со всей Украины (не обязательно Юго-Восточной, в разных регионах нашей большой раздираемой Евро-Российским вопросом Державы живут разные люди, которые имеют разные точки зрения - и это абсолютно нормально!
В том числе и в Центральной Украине, и на Западной), я бы понял если бы в Киев съехался бы просветленный народ, готовый противопоставить «обоссавшим все подворотни вонючим бомжам-Майдаунам» себя как культурная элита с гражданской позицией и желанием «костьми лечь за Свою Украину!».
Не предполагаю, как бы они могли действовать в Киеве (выйти к Майдану на диалог вместо своих политиков, за которых они в интернете держат мазу, встать между Майданом и частями МВД, сменить срочников своими силами самообороны, агитировать по «обоссанным подворотням» в свою сторону, оттирая граффити и то, что «обоссал Бандерштадт», раздавать печатные материалы с аргументами в пользу тех, кого они нам своим большинством понавыбирали или томики Пушкина, Лермонтова, Тютчева, Гумилёва, Багрицкого, Толстого, Блока, которые они вне всякого сомнения все читали и знают если не наизусть, то близко к тексту...)
Но, позвольте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Я сегодня пол-ночи своими глазами наблюдал в центре моего родного города группы по 50-80-100-150 молодых обезбашенных пацанов, которые тынялись стайками и стаями между Золотыми Воротами, парком Шевченко (не удивлюсь, если они думали, что это парк имени нашего обладателя Золотого Мяча-2004), Старым Ботсадом на метро Университет, площадью Победы и Контрактовой-Почтовой - и вели себя как татаро-монголы времен первых падений Киева.
С палками и кулькАми, из которых они доставали заготовленные для них камни, они налетали на проезжающие автомобили, крушили им стёкла, били своими дрючками по дверям, меняли дислокацию - и на следующем перекрестке вытворяли то же самое. Это было у Золотых Ворот, на углу с Фундуклеевской напротив центрального входа в Оперный театр, в квартале от Владимирского собора на улице Франко, на Ярославовом валу...
Я звонил, представлялся и информировал 102 (мои вызовы должны быть задокументированы в 02:39 и 02:57) , вызывал милицию, останавливал машины ГАИ с просьбой передать немедленно информацию на центральную станцию, даже разговаривал с ДСО (вневедомственной охраной, в машине которой находится ТРИ АВТОМАТЧИКА с АКСУ!!!) - никакого результата.
И если мобильные патрули ГАИ я еще могу понять (их функция специфическая, и они при мне передавали радиосообщения к себе на центр управления), то бездействие 02, которое не прислало на место совершения злостных нарушений ни одной патрульной машины (возможно, весь личный состав киевской милиции занят охраной не Киева, а одного безжизненного квартала на Печерских холмах) и вооруженных полным боекомплектом офицеров ДСО меня убедило - в Киеве сейчас может вытворять кто хочет, что хочет, где хочет и когда хочет. Помощь если и придет, то не от радированных машин с дававшими Присягу обученными экипажами, а только от заплеванных официальными СМИ авто-майдановцев, без вмешательства которых в центральной части столицы жители с утра не досчитались бы десятков своих автомобилей. На сотни у гастролеров не хватило бы камней. И яиц.
Скажите мне просто как одному из простых людей, НИКОГДА не призывавшему к насилию, стычкам, стачкам и революционным свержениям и свершениям - почему вы прислали в Киев агитировать за себя и свою позицию не элиту ваших городов и политштабов, а - бычье и наглое развязное хулиганье???
Гопоту дешёвую, часть из которых в прошлом году только получила первые в своей жизни Украинские паспорта по достижении 16-летнего возраста, но тут же одевшую на паспорт Гражданина Украины обложки от паспортов СССР??? Или вы рассчитывали всё свалить опять на Майдан и Бандерштадт??? Но вы видели «интервью» (показаниями эти сопли, растёртые по той стороне экрана назвать никто не возьмётся) своих пришельцев?
Вам самим не смешно? Не стыдно? Не грустно?
Отзовите их обратно и отправьте учиться.
Хотя бы просто начать читать хоть что-то, превышающее длиной смс с матюками и LOLами, или газету с советскими анекдотами в туалете.
Я не знаю, кто их привёз. И по чьей команде.
Я знаю, откуда они. Херсон, Харьков, Николаев, Луганск, Енакиево (все это отражено в паспортах).
Есть Хмельницкий и Сумы.
Есть, к моему огромному стыду, киевляне. Которым мотивации в 220 гривень достаточно, чтобы начать крушить улицы города, в котором родился и живешь.
НЕ ПРОТИВОДЕЙСТВОВАТЬ ЗЛУ, в котором сейчас обвиняют Киев все кому не лень, А САМИМ ТВОРИТЬ ЗЛО И БЕСПРЕДЕЛ.
Надеясь, что это безнаказанно и втихаря, под покровом ночи и при полном попустительстве ГУВД Киева. Я не политик, и не собираюсь им быть.
Я не кот Леопольд и не позволю себе мультяшно призывать озлобленных людей по обе стороны пропахших уже не только дымом, но и порохом баррикад «Ребята, давайте жить дружно!»
Просто: Мужики! Остановитесь и включите мозг! Женщин в политике это касается в той же мере!
Холодный и трезвый рассудок - единственное, что сейчас в реальном дефиците!!! С обеих сторон!
Я, как и подавляющее большинство людей вне схватки и внутри ее, просто прошу одуматься и хочу, чтобы уличные противостояния закончились!!!
А вместо брани и перестрелок на площадях начался диалог и поиск реальных компромиссов между политиками и общественными деятелями, готовыми брать на себя инициативу
и ответственность за Страну и за то, что происходит на улицах и во властных кабинетах.
Хватит меряться писюнами в виде шеренг и колонн, хватит швырять друг в друга коктейли сцуко Молотова с обеих сторон! Разведите конфликтующие лагеря, обнулитесь,
дайте взаимные гарантии от репрессий, сядьте за стол переговоров и подумайте не о себе и своих грантах, кредитах, дебетах и кредетах!!! А - о стране, о простых людях по обе стороны баррикад, о репутации, о вкладе в Новую Украинскую историю. Иначе это реально кончится гражданской войной.
Безо всяких кавычек и с совершенно предсказуемыми и очевидными последствиями.
Гражданской войной, в результате которой на вилы и в огонь пойдет всё, что вам и нам досталось по наследству и всё, что мы кто как мог настроили и недостроили с 1991 года...
Встаньте друг к другу лицом! Начните срочный и взвешенный диалог! Иначе, пока вы будете стоять один к одному задницами - случится непоправимое!!!
И когда вы все-таки развернетесь на 180 градусов (жизнь заставит) - между вами не будет Страны и Народа.
А только зияющая пустота.
С запахом дыма и крови.
Страшно подумать, что вам об этом не страшно думать...
Алексей Мочанов. Водитель, бард и Гражданин Украины.
Лейтенант милиции запаса (ОМОН ГУВД г.Киева, 1990-1992 год).
С надеждой не на перепост, а на то, что хоть кто-то дочитает мой крик души до конца и поймёт, что мы как Страна и как Люди - на краю.
Пропасти без дна...
P.S. Если так остро необходимо, чтобы кто-нибудь понес показательное наказание за беспорядки и организацию протеста - я готов принять на себя любые обвинения, кроме огня и крови!
Я выступал с песнями перед Майданом, организовывал Музыкантов, подвозил еду, чай, сахар и даже точилки для ножей на полевые кухни,покупал и раздавал флаги Украины на автомобили, общался не раз на Майдане с митингующими и приезжими, с депутатами и активистами, с милицией в оцеплениях, был на Банковой 1.12 и на Институтской баррикаде в ночь с 10 на 11 декабря, публиковал в блоге на Корре и на ФБ посты и делал перепосты.
В-общем, поддерживал МИРНЫЙ протест чем мог и как мог.
Мне 45 лет, я офицер запаса и мне не страшно - ничего.
Лучше умереть стОя, чем жить на коленях. Никакого пафоса.
Я готов ответить за каждое слово, которое подумал - и написал.
Эта ночь провела черту между прошлым - и Будущим.
И меня лично, и моей родной Страны.
За которую я готов - умереть. Alex Mochanov
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 23 січня 2014, 13:44

"Лише той, хто протидіє лжі, хто бореться з нею в собі заради себе самого і заради інших, достойний того, щоб я надав йому допомогу, і тоді він торжествує над усіма ворогами істини. Той хто схиляється до компромісу із людською брехнею, ніколи не матиме Мене як помічника.
Я не стану поряд з людиною, яка потакає лжі в інших людях і вимагає від Мене допомоги і згоди, укладаючи цю угоду з неправдою. Я не буду помагати цій людині, тому що вона не вірить Мені, вона не вірить у непереможну могутність істини. Вона боротиметься сам на сам, і та неправда, котру вона намагалася помякшити, знищить її. І навіть, якщо вона звернеться до Мене із щирою, палкою молитвою, їй не вдасться довести до завершення задуману нею ж справу.
...Я вислуховую молитви...за істину, в імя торжества справедливості і любові.
я не буду вислуховувати молитву яка скерована не на це."
З "Щоденника любові" Отця Піо, який промовляв від імені Божого.
Це для мого тезки, який дуже буквально старається розуміти Біблію

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 23 січня 2014, 16:03

Звернення до вірних та духовенства Львівської Архиєпархії

Христос рождається!

Всесвітліші, всечесніші та преподобні отці, преподобні сестри і брати у чернецтві, достойні та любі миряни нашої Церкви,

наша країна перебуває у складній політичній та економічній ситуації, можна сказати у глибокій кризі. Більшість людей нашого народу незадоволені відношенням уряду до своїх громадян. Наростає напруження між владною верхівкою і народом, що продовжується уже другий місяць. Гинуть люди, у яких стріляють бійці, а певних викрадених замордовують у відлюдних місцях або просто знущаються, обливаючи водою, роздягнених на морозі. Кулі, мордування і знущання не принесуть успіху у вирішенні проблеми… Необхідний мудрий діалог та прощення.

Коли місту Ніневії грозило зруйнування, ніневійський цар дав такий наказ:
«… Ні людина, ні скотина, ні воли, ні вівці - нічого не сміють їсти, ні споживати, та й води не сміють пити» (Йона 3,7). І цар разом з людьми сіли у попелі, накрившись веретищами, постили. Господь зглянувся на 120-ти тисячне місто і пощадив його. Інша історія: коли на Ізраїль наступало велике військо моавитян, аммоніїв та дехто з маоніїв, цар юдейський Йосафат оповістив піст по усій Юдеї (пор. 2 Хр. 20,1-3). Від цього благання зійшов дух Господній на Ахазієла, який промовив: «… Так говорить Господь до вас: Не бійтесь і не лякайтесь цієї великої навали, бо не ваша це війна, а Божа» (2 Хр. 20,15). А батько, який приводив біснуватого сина до учнів Христових був в розпачі, бо ті не могли вигнати злого духа. Ісус Христос вигнав злого духа, сказавши своїм учням: «… Цей рід нічим не можна вигнати, тільки молитвою та постом» (Мр. 9,29). І нам необхідно прогнати усяке зло з нашої країни, – найкращий спосіб: молитва й піст з любові до Бога! Відкиньмо гріх - чинімо добро!

Достойні та вірні служителі Церкви Христової, любі та дорогі вірні нашої Архієпархії, оповіщаю піст перед обличчям Господнім у завтрашній день преподобного Теодозія, 24 січня, що кому можливо: цілий день тільки вода; імовірно, вода й хліб; інші ваші жертви, які вам під силу принести на Господній вівтар. Молитву, прошу, продовжувати безнастанно в наступні дні, закликаю священиків, щоб зорганізували ці моління, беручи по можливості, участь в благаннях. У багатьох наших церквах ця молитва уже налагоджена, яка стримує певні негідні дії, що могли б відбутися. Чинімо це з великою довірою до Бога! Бийте у дзвони, хай Господь почує й прийме наші щирі моління та великодушний піст, щоб припинилося кровопролиття й насильство у нашій Україні! Пресвята Богородице, спаси нас!

З молитвою та Архиєрейським благословенням, +ІГОР



Підтримка співгромадян

Всесвітліший, всечесніший, преподобний отче,

як бачимо, за останні місяці Україна ступила у надзвичайно складний і вирішальний період своєї історії. Сотні тисяч наших братів і сестер перебувають у Києві на Майдані, де, ризикуючи своїм здоров’ям і навіть життям, борються за права і свободу українського народу.

Вдаючись до усіх можливих методів боротьби проти свого народу, влада також заблокувала рахунки промайданівських громадських організацій.

Таким чином, існує невідкладна потреба матеріальної підтримки наших співгромадян на Майдані для забезпечення їх необхідними медикаментами, продуктами, одягом, тощо.

З огляду на це, благословляю встановлення у парафіях Львівської Архиєпархії скриньок для збору пожертв на підтримку Майдану.

Поручаю отцям-парохам/адміністраторам вести строгий облік коштів і задекларовано передавати їх відповідним довіреним особам.

Молімося до Всемилостивого Бога, щоб допоміг мирно і без кровопролиття розв’язати складну політичну ситуацію в країні.

З молитвою та Архиєрейським благословенням, +ІГОР
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 24 січня 2014, 01:13

Just_me писав:
Іггор писав:Я би виділив би у цій цитаті зовсім інше, а саме ценности их родителей
"Не бійся, тільки віруй"
Модна нині цитата, її можна почути з вуст священнослужителів до майданівців. Але Ісус ці слова промовив батькам хворої дитини, щоб не боялися і не впадали у відчай. Чи доречно так казати стимулюючи будь-які дії? От ап.Павло дав настанову боятися: "Правитель – Божий слуга, він тобі на добро. А якщо зло робиш, бійся, бо не даремно він носить меч."
Just_me писав:До повноти картинки бракувало лише фрази, що протестувати в неділю - гріх і за це ми понесем покарання :twisted:
Четверта заповідь: "Пам'ятай день суботній, щоб святити його! Шість день працюй і роби всю працю свою,..." Протестувати - праця? Чи є така заповідь - протестувати проти влади?

Ігор В писав:"Лише той, хто протидіє лжі, хто бореться з нею в собі заради себе самого і заради інших, достойний того, щоб я надав йому допомогу, і тоді він торжествує над усіма ворогами істини. Той хто схиляється до компромісу із людською брехнею, ніколи не матиме Мене як помічника. ...
З "Щоденника любові" Отця Піо, який промовляв від імені Божого.

Це для мого тезки, який дуже буквально старається розуміти Біблію
Дякую, що вирішили допомогти мені правильно зрозуміти Біблію. Сподіваюся, ми зможемо відділити істину від брехні.
В моїх дописах досить запитань, дайте будь ласка на них аргументовану відповідь. Оскільки ми збираємося відрізнити правду від людської брехні, як написав о.Піо, то бажано такий пріоритет: Спочатку Слово, потім Катехизм, Святі отці.
Ще цікаво, чому Ви думаєте, що я зі своїми біловоронячими поглядами схилився до компромісу з людською брехнею? Хіба Ви думаєте довколо мене хтось говорить що слід коритися владі, не протестувати бо вона від Бога? Може вважаєте, я прочитав це в якійсь літературі, газетах, інтернеті, чи почув по телевізору? Ні. Жодна людина мене в цьому не переконувала, лише читання та міркування над Святим Письмом.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 24 січня 2014, 09:21

Іггор писав:... бажано такий пріоритет: Спочатку Слово, потім Катехизм, Святі отці...

спершу була Церква.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 24 січня 2014, 13:51

о.Олег писав:
Іггор писав:... бажано такий пріоритет: Спочатку Слово, потім Катехизм, Святі отці...

спершу була Церква.
З повагою, о.Олег


..."На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово . Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього." -Перші рядки Євангелія від Івана. Саме на Слові все будувалося. Все. В тому числі і Церква.
Ісус Христос - Наріжний Камінь, Основа Церкви, а не навпаки.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 25 січня 2014, 15:09

Експрес писав:
о.Олег писав:
Іггор писав:... бажано такий пріоритет: Спочатку Слово, потім Катехизм, Святі отці...

спершу була Церква.
З повагою, о.Олег


..."На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово . Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього." -Перші рядки Євангелія від Івана. Саме на Слові все будувалося. Все. В тому числі і Церква.
Ісус Христос - Наріжний Камінь, Основа Церкви, а не навпаки.

безперечно - первісна Церква: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. І саме так і Діє: Основує Свою Церкву. Проблема у тому, що людиска ставлять знак рівності між Друга Божа Особа (Слово) і Біблія (Слово). Прошу побачити і розрізнити: у другому значенні Слово Боже Дарується саме через Церкву і в Церкві - саме так побажав Бог (не Ви і не я) і я грішний Йому і у цьому (серед іншого - віруючий же) довіряю :Rose: І Слово Боже у цьому значенні - все, що Христова Церква вірити навчає. Включно з Біблією. Безперечно.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 25 січня 2014, 22:15

Хай мене простять модератори, що подаю не у відповідній темі:
Зображення
https://vk.com/feed?z=photo-42390703_32 ... 3_00%2Frev
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 25 січня 2014, 23:28

Написав би щось подібне жид в Ізраїлі про голокост - вже б сидів напевно.
Цинічно і підло... Невже не ясно -не Янукович винен у всіх бідах українців.До нього був Ющенко, а перед тим Кучма і Кравчук. Всі погані. І так аж до Хмельницького можна згадувати- і далі. Всі погані, тільки не я.
Народ, для якого власна трагедія може видаватися нормальною в такому ракурсі - оце біда.
ShMariam Ви усвідомлюєте, що написано в цій табличці? Ви, живучи в 20-х роках, маючи сім"ю, дітей, власну господарку, в період відчутної українізації пішли б на місцевий майдан протестувати проти комуністичного режиму? Ви звинувачуєте замордованих українців в сидінні вдома? Ви розумієте зміст написаного, чи просто "глибина" думки автора сподобалась?
Якби жиди, чи москалі, чи хто там ще заважає нам жити поставили десь на своїх форумах цю ненаповнену здоровим глуздом картинку - ще можна якось зрозуміти. Але ж коли це робить українець, який напевне ще й вважає себе патріотом, це абсурдно.
Прошу адміністраторів прибрати з форуму попередній допис із картинкою, а разом з тим і мій коментар.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення luksander » 26 січня 2014, 16:38

"ShMariam"

не зовсім розумне іронізування... :pardon: ніхто не знає, що би було в 33-у, якби ті, хто не всидів вдома в 20-х, не влаштували братовбивчу війну... :pardon:

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 26 січня 2014, 19:51

Не словом, а ділом

"Ми знову йдемо ставати живим ланцюгом між рідними братами, які розсварилися і не можуть знайти правильних слів для виправдань! Прости мене, брате, бо я тяжко згрішив перед тобою! Бо і я тебе прощаю, того, хто скривдив мене до самої глибини моєї душі! Нехай буде між нами мир та любов! Боже, благослови нас!"

http://pravoslavnews.com.ua/news/otci_na_grushevskogo/

Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2014, 21:01

Експрес писав:ShMariam Ви усвідомлюєте, що написано в цій табличці?

Очевидно, йдеться про той час, коли радянська влада ще не закріпилася в Україні (фактично,ще 10-ті, а не 20-ті)і що відвойовувати треба було не на майданах.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення luksander » 26 січня 2014, 21:24

Тео́рія розби́тих ві́кон — теорія, яку сформулювали Джеймс Вілсон (J. Q. Wilson) і Джордж Келлінг (G. L. Kelling) у 1982 році[1]. Відповідно до цієї теорії, якщо хтось розбив скло в будинку і ніхто не вставив нове, то незабаром жодного цілого вікна в цьому будинку не залишиться, а потім почнеться мародерство. Іншими словами, явні ознаки безладу і недотримання людьми прийнятих норм поведінки провокують оточення теж забути про правила.

Наприкінці листопада на Майдан вийшли люди з метою підтримати євроінтеграційний курс держави=президента. Хоча «майданування» не є вповні законним методом висловлення своєї позиції, є ж для цього ті ж таки вибори, чи референдум…
Та - «перше вікно було розбите»…
Замість того, щоб його застеклити, конфліктуючі сторонни пішли шляхом нагнітання протестних настроїв (це виглядало би безглуздо, якби не підозра на присутність третьої зацікавленої сторони).
І ось – «вікна дотрощуються, почалося мародерство»!
І це ще не кінець.
П.С. коли СП радить нам коритися законній владі, то, можливо, саме тому це робить, що самі ми до цього не додумаємося; влада ж у нас винна завжди в безлічі гріхів?..
:pardon:

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 26 січня 2014, 22:28

Вони не сиділи вдома, боролися, і скинули авторитарну, корупційну владу.
Сьогодні вже третя річниця, святкують http://www.segodnya.ua/world/v-egipte-v ... 91454.html

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 26 січня 2014, 22:29

З Фейсбука. Дуже різко, сильно святим :D не читати:
Как меня задрали разглагольствования о том, что все ЭТО – разборки олигархических групп и все мы куклы в их руках и т.д. и т.д.
Сельская дурочка, вошедшая в историю под именем Жанна д’Арк тоже была, куклой в руках средневековых «политтехнологов». Она был главнокомандующим французской армией 13 месяцев. Почти столько же потом ее мучили перед казнью…
Она подарила власть королю… Король был никчемным (прям как наши однояйцевые тройняшки) Помните его имя? То-то же. Его помним только мы, историки. (Но даже мы не помним тех, мнящих себя кукловодами, которые думали, что дергают ее за ниточки. И навсегда забыты «умники», обсуждавшие ее по углам – тогда ФБ еще не было).
Но ее пепле построено государство Франция. Блаженная дурочка, которую кто-то считал своей куклой, переломила ходи истории своей страны.
И это только один пример. Во всех великих преобразованиях (и их попытках) были те, кто тщился быть кукловодом, и те, кто разрывал любые заговоры и шаблоны.
Поэтому, всякие зудилы, мнящие себя аналитиками, поцелуйте меня в… диплом кандидата исторических наук.
На Майдане стоят, в том числе, и лучшие умы этой страны. И ситуацию они пронимаю глубже, чем кто бы то ни было. И лучшие умы считают своим долгом (и честью для себя) быть, пусть даже рядовыми, участниками Майдана. Мы там сейчас все рядовые истории.
Элина Слободянюк
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення luksander » 27 січня 2014, 08:32

ShMariam писав:З Фейсбука. Дуже різко, сильно святим :D не читати:

не знаю, хто там побачив олігархічні розбірки, як на мене, то це операція спецслужб.
А так, так я теж - "проти". (як казав мій сусід: встромить би їм в брюхо ножа, і мєдлєнно повертать).
Питання ж тільки в тому, наскільки брехня і вбивство сумісні з християнством?..

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 27 січня 2014, 11:07

Так мені виглядає, що в наші дні нема нічого гіршого за лицемірство...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2014, 11:19

Експрес писав:
ShMariam писав:Зображення

... Ви усвідомлюєте, що написано в цій табличці?...

мої міркування з приводу цієї таблички: вона в жодному разі не іронізує, а покликана нагадати про те, що ми, українці, (неодноразово голодували, але) пережили (штучно створений Голод для тих, хто переважно ні не оперався приходу до влади войовничих безбожників, ні не хотів покинути Бога і свій спосіб життя і примкнути до їхніх лав) і попереджає про те, що за умов тоталітарного режиму (до якого новими "законами" прямує Україна не за часів Кравчука/Кучми/Ющенка, а саме за Януковича - безвідносно до того, чи він має реальну владу) винищення неугодних обов`язково повториться.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2014, 11:25

MOD: прошу не сваритися, пане Експрес: це просто/лише Ваше міркування на міркування Мар`яни. Ні одне ні інше не має переваги на дискусійному Форумі. Вам усне попередження
MOD: Всі пропозиції стосовно модерування Форуму прошу подавати модераторам/адміністратору виключно в Приватній Переписці (ПП) Попередження
адміністратор
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 27 січня 2014, 12:24

Експрес писав:Написав би щось подібне жид в Ізраїлі про голокост - вже б сидів напевно.
Цинічно і підло... Невже не ясно -не Янукович винен у всіх бідах українців.До нього був Ющенко, а перед тим Кучма і Кравчук. Всі погані. І так аж до Хмельницького можна згадувати- і далі. Всі погані, тільки не я.
Народ, для якого власна трагедія може видаватися нормальною в такому ракурсі - оце біда.
ShMariam Ви усвідомлюєте, що написано в цій табличці? Ви, живучи в 20-х роках, маючи сім"ю, дітей, власну господарку, в період відчутної українізації пішли б на місцевий майдан протестувати проти комуністичного режиму? Ви звинувачуєте замордованих українців в сидінні вдома? Ви розумієте зміст написаного, чи просто "глибина" думки автора сподобалась?
Якби жиди, чи москалі, чи хто там ще заважає нам жити поставили десь на своїх форумах цю ненаповнену здоровим глуздом картинку - ще можна якось зрозуміти. Але ж коли це робить українець, який напевне ще й вважає себе патріотом, це абсурдно.
Прошу адміністраторів прибрати з форуму попередній допис із картинкою, а разом з тим і мій коментар.

як на мене суть картинки на даний момент проста: якщо зараз просто сидіти вдома бо так добре, то потім сидячи так само вдома, буде набагато гірше і повернути назад вже буде неможливо

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 27 січня 2014, 13:40

ShMariam писав:Так мені виглядає, що в наші дні нема нічого гіршого за лицемірство...

Так, я тут згідний з Вами. Згідний і ось тут:
ShMariam писав:Ціль - Бог. Сенс життя - наближення до Нього. Але так як Бог є Любов, то єдино можливий спосіб наблизитися до нього - через любов

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2014, 18:00


МОЛИТОВНИК РЕВОЛЮЦІОНЕРА: П’ЯТЬ КРОКІВ ДО ЗДОБУТТЯ ДУХОВНОЇ ПЕРЕМОГИ В УКРАЇНІ

(молимося всі разом кожного дня о 21.00 за Україну, а також кожного разу, коли маємо можливість)

1 КРОК: ПОВНІСТЮ ПОКЛАСТИСЯ НА БОГА, ПРОСЯЧИ ЙОГО ВТРУТИТИСЯ В ХІД ІСТОРІЇ НАШОГО НАРОДУ

Бог є Любов. Він завжди на стороні правди, добра і справедливості. Господь хоче нам допомогти, бо любить і співчуває нам. Однак Він чекає нашого запрошення і довіри до Нього, оскільки шанує нашу вільну волю. Бог неодноразово доводив свою силу і любов до людей протягом історії людства. Ось один з нещодавніх прикладів.

Як Бог змінив історію Філіпін: сила молитви і довіри до Бога!

В роки правління на Філіпінах Фернандо Маркоса (1965–1986) ліберальна демократія перетворилась на диктаторський режим, а у 2/3 населення дохід став меншим за прожитковий мінімум. 1986 року світова громадськість стала свідком того, як диктатор шляхом великого обману на виборах залишився при владі. Увесь світ чекав на повстання опозиції. Однак кореспонденти та оглядачі не дали опозиції жодного шансу. Тільки один батальйон із військ Маркоса перейшов на сторону опозиції проти добре озброєної танками, літаками та ракетами армії, яка мала підтримку США, — бій, який ще не почався, був уже програний. У цей час кардинал Зін, архиєпископ Маніли, закликав віруючих до мирного протесту проти корумпованого режиму. Він просив філіпінців вдатися під покров Матері Божої і молитися Розарій. Радіотрансляція перейшла на той час до рук опозиції. Протягом кількох годин після того, як кардинал розповсюдив по радіо Маніли свій заклик, на вулиці столиці вийшло від 3 до 4 мільйонів філіпінців та молились разом на вервиці. Вдень і вночі священики відправляли на площах Маніли Святу Літургію. Вимога мас була зрозумілою: відставка президента Маркоса та вільні незалежні вибори. Але Маркос і його вірні опиралися. Увесь світ був свідком цих подій. На телеекранах було видно з одного боку мільйони чоловіків, жінок та дітей, що молились на вулицях Маніли, з іншого —танки, які виїжджають із казарм. Жінки, монахині та діти йшли проти танків із вервичками в руках. Генерал-головнокомандувач зупинив колони танків і говорив до жінок. Не пролунало жодного пострілу. Солдати приєдналися до жінок, спустилися з танків і самі почали молитися. Пізніше кардинал Зін написав: «Сильнішою за зброю є повна довіри молитва. Ефективнішими, ніж стратегічне планування, є піст і жертва. Сильнішою за воєнну силу є смиренна сила народу, який неустанно молиться».

Ось молитва, складена в ті дні 1986 року на Філіпінах, і пристосована до нашої ситуації. Помолімося нею.

Добрий наш Боже, найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, що нас так мучать, опанувати нашу країну. Благаємо Тебе, не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш любий, не допусти вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благаємо Тебе, Наймиліший Боже, ми, народ щирий і побожний, щоб Ти відігнав злі сили і зняв напруження у громадян нашої країни, щоб керувалися розумом, а не емоціями, щоб кожен зміг зробити правильний вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та ставлення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемірство. В усьому хай виконується Твоя Свята Воля, а не наша. Амінь


2 КРОК: ПОПРОСИТИ У БОГА ПРОБАЧЕННЯ ЗА ГРІХИ ЦІЛОГО НАРОДУ І СВОЇ ОСОБИСТІ

Святе Письмо вчить нас, що Бог не хоче, щоб ми страждали. Наші страждання—це наслідок наших гріхів. Першим кроком на шляху усунення страждань і проклять є покаяння у гріхах і перепрошення за них Бога. Давайте перепросимо Бога за гріхи нашого народу і свої особисті цією молитвою:

Дорогий Ісусе, просимо Тебе, пробач нашому народу всі гріхи, якими він зневажив Твою любов і доброту. Пробач нам кожен вчинок, який завдав Тобі болю. Пробач усім українцям:

за 30 мільйонів вбитих шляхом аборту дітей, за невинно пролиту кров в усіх бойових діях за участю нашого народу, за ненависть до інших людей і народів, за прокльони, бажання зла і насильство, за всі вбивства;

за ворожіння, магію, окультизм, ідолопоклонство, язичництво, атеїзм, за звертання до інших богів, за зневагу Твого святого імені, насміхання над ним, за неналежне святкування Твого святого дня;

за відсутність пошани до батьків, священиків, Церкви, за чоловіків, які стали тиранами у власних сім’ях, за алкоголізм і продаж дітям алкоголю, наркотиків та сигарет, за розбиті сім’ї і десятки мільйонів розлучень;

за розпусту, порнографію, подружню зраду, нетрадиційну орієнтацію, розбещення дітей, сороміцькі телепрограми та інтернет-сайти;

за брехню, хабарі, корупцію, підкуп, нечесні суди, сфабриковані справи, фальшиві свідчення, за грошолюбство, крадіжки, використання один одного, за заздрість, нарікання, очорнення, осудження;

за інші гріхи нашого народу (перерахуйте інші гріхи народу, які пригадуєте)

за наші особисті гріхи (нехай кожен назве ті свої гріха, за які він перепрошує Бога)


3 КРОК: ПРОБАЧИТИ ВОРОГАМ

(пробачити—не означає відмовитися від боротьби за справедливість чи від захисту Богом даних нам прав і свободи; пробачити—означає відмовитися від гніву, помсти, ненависті, зла,…)

В молитві «Отче Наш» ми молимося: «і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим». Господь каже, що не пробачить нам наших гріхів, якщо ми не будемо прощати нашим винуватцям. Помираючи на хресті, Ісус дав нам досконалий приклад прощення, просячи Отця Небесного пробачити своїх катів—тих, які Його бичували і розпинали. Христос дивився на них з любов’ю і співчуттям. Давайти і ми пробачимо нашим ворогам цією молитвою:

Добрий Ісусе, Ти пробачив Своїм катам, які Тебе жорстоко катували і прибили до хреста. Дивлячись на Твій приклад і пам’ятаючи Твою заповідь, ми теж хочемо пробачити всім тим, які вчинили нам зло. Ми самі не маємо сили це зробити, отож просимо Тебе нам допомогти.

В ім’я Ісуса Христа ми пробачаємо кожній людині, яка заподіяла нам біль, вчинила зло, змусила нас страждати, ми пробачаємо теперішній владі і міліціонерам за насильство, брехню, знущання, вбивства і катування, пробачаємо нечесним суддям і прокурорам за сфабриковані справи і незаконні вироки. Ми пробачаємо також іншим особам, які повелися з нами погано (перечисліть людей, які зробили вам зло і пробачте їм за це ). В ім’я Ісуса Христа ми відмовляємося від помсти, ненависті і гніву. Ти, Господи, вчив нас не гніватися, а дати місце Твоєму гніву. Ти обіцяв, що сам відплатиш нашим кривдникам. Ти просив, щоб ми молилися за них і благословляти тих, які нас проклинають. Отож в Твоє святе ім’я ми молимося за владу, за міліцію, за суддів і прокурорів, за всіх, хто вчинив нам зло, ми благословляємо їх і просимо, щоб Ти сокрушив їхні серця, пробудив їхню совість і викорінив зло з їхнього серця. Дякуємо Тобі, Ісусе, щоТи почув нас.


4 КРОК: ПРИЙНЯТИ ДОПОМОГУ ІСУСА ХРИСТА

Христос прийшов у цей світ, щоб взяти на себе наші гріхи, заплатити за них ціну власного життя, будучи розп’ятим на хресті—і в такий спосіб відкупити та спасти нас. Його жертва—це подарунок, який ми можемо або прийняти або відкинути. Він не хоче нас ні до чого змушувати, бо шанує нашу волю. Він каже, що стоїть біля дверей нашого серця і стукає, чекаючи поки ми відчинимо Йому і запросимо у своє життя і життя своєї країни. Він хоче принести кожному з нас зокрема і цілому нашому народові загалом мир, любов, радість та інші благодаті. Але для цього ми маємо впустити Його у своє життя і життя нашого народу, визнавши Його найвищий авторитет і покорившись Його волі. Давайте зробимо це зараз, помолившись цією молитвою.

Дорогий Ісусе, дякуємо Тобі за Твою любов, дякуємо, що Ти помер за нас на хресті, щоб відкупити і спасти кожного з нас. Ми визнаємо, що є великими грішниками і що не можемо своїми силами спастися, не можемо змінити долю нашої країни. Ми потребуємо Тебе і всього, що Ти заслужив для нас на хресті. Ми відкриваємо Тобі двері нашого серця і запрошуємо Тебе в наше життя і життя нашої держави. Ми проголошуємо Тебе Господом, Спасителем і Царем нашого життя і життя нашого народу. Віддаємо Тобі наші трудності і радості, наші перемоги і поразки. Віднині і назавжди хочемо бути з Тобою і Твоїми. Просимо Тебе, Ісусе, втруться в історія нашого народу, викоріни зло, ненависть, насильство і гріх, дай нам любов, радість, мир, порозуміння. Дай нам, Господи, з Твоєю допомогою збудувати процвітаючу глибокохристиянську країну.


5 КРОК: ВІДДАТИ СВОЄ ЖИТТЯ І ЖИТТЯ НАШОГО НАРОДУ ПІД ПОКРОВ БОГОРОДИЦІ

Божа Матір є і нашою матір’ю. Її любляче серце болить за долю Своїх дітей. Вона молиться і заступається за нас. Історія знає чимало випадків, коли за молитвою і заступництвом Богородиці припинялося насильство і кровопролиття. В Константинополі вона з’явилася, щоб покрити своїм омофором християнський люд—і поганська армія була змушена відступити, хоча сили були далеко нерівні. В Своїх об’явленнях у Фатімі Богородиця просила присвятити Її Непорочному Серцю Росію. Коли це було зроблено Папою Римським Іваном Павлом ІІ у 1984 році, то через рік в Радянському Союзі почалася «перестройка», яка закінчилася розпадом могутнього тоталітарного режиму без кровопролиття. Заохочені цими прикладами і любов’ю нашої Небесної Матері, віддаймо сьогодні під Її покров нас самих і цілу нашу країну, просімо Її про заступництво і допомогу. Помолімося цією молитвою:

Дорога наша Матінко Небесна, Пресвята Богородице, посвячуємо Твоєму Непорочному Серцю нас самих і нашу Україну, просимо Тебе, візьми всіх нас під Свій святий покров і захисти від усілякого зла, насильства, кровопролиття, випроси у Свого Сина для нас і нашого народу мир, любов, порозуміння і добре майбутнє.

Під Твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід ізбав нас, єдина чиста і благословення. Мати й заступнице наша, молися за нас.

Отче наш…

Богородице Діво…
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 27 січня 2014, 20:12

о.Олег писав:мої міркування з приводу цієї таблички...

Мені прикро, що в УКРАЇНСЬКОГО священика можуть бути такі міркування з приводу написаного.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 27 січня 2014, 21:57

Експрес писав:
о.Олег писав:мої міркування з приводу цієї таблички...

Мені прикро, що в УКРАЇНСЬКОГО священика можуть бути такі міркування з приводу написаного.

і мені прикро що Вам прикро. Поряд із цим - Ваша думка стосовно таблички сама у собі не є антиукраїнською/насмішкою над українцями: Ви показали контекст Вашого несприйняття і у такому ракурсі я грішний з Вами. Просто ракурс, поданий Вами, не єдиноможливий. Думку свою пояснив і тут вже дозволю собі не погодитися з Вашим криком (великі літери) про те, що поданий мною контекст розуміння данної таблички/напису ранить моє українство. Навпаки. Хто не знає своєї історії ризикує не мати майбутнього (с) З подіями в Україні перед Голодомором нмсд паралелі напрошуються і без всіляких там малюнків/написів
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 28 січня 2014, 12:27

Казав Ісус: Не противтеся злому. Хто вдарить тебе в праву щоку, оберни до нього й другу
Бо зло породжує зло, а спротив - ще більший спротив. Студенти спротивились і отримали відповідь дубинками. Черга за мітингувальниками, вони полишили мирне стояння і пішли захоплювати адмінбудівлі, вже з кийками та камінням. а у відповідь - ще більший спротив: газ, гранати, кулі. Знову черга "мітингувальників"- газ, протигази, коктейлі молотова на додачу до каміння. Відповідь влади: Закони.
На мою думку, ререговорники майже домовились, але частина натовпу засвистала мир. Опозиція заговорила про зброю, влада про збільшення числа беркуту та про можливість закриття двох телеканалів. Ось так народжується поліцейська держава, як відповідь на зневагу до влади та законів. І вже не так важливо хто переможе, в Єгипті нова вже "демократична" влада вбиває на демонстраціях людей. Тому в нас лише примирення та прощення могли би зупинити цей процес.

Ігор В писав: як на мене суть картинки на даний момент проста: якщо зараз просто сидіти вдома бо так добре, то потім сидячи так само вдома, буде набагато гірше і повернути назад вже буде неможливо
Лише мир, до певної міри, міг би повернути щось назад. Як відомо, смиренним Він дає благодать, блаженні тихі, бо вони успадкують землю. Про тих, хто воює сказано: Ви б'єтесь і воюєте. Ви не маєте, бо не просите. (Як.4:2) Що вони отримають, ті що воюють? Благами користуватимуться зовсім інші, про них потім скажуть - негідники, бо не воювали, не боролись, лише скористалися плодами революції. Найбільші з ний на стороні, вони вболівають кожен за свою "команду", поки українці проливають кров.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 28 січня 2014, 13:01

Іггор писав:...

А вихід з єгипетської неволі - це був спротив чи так собі вийшли погуляти?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 28 січня 2014, 15:35

ShMariam писав:
Іггор писав:...

А вихід з єгипетської неволі - це був спротив чи так собі вийшли погуляти?
Ні
Це не був спротив юдеїв проти юдеїв.
Це не був спротив юдеїв проти своїх старшин чи влади.
Це не був спротив юдеїв проти Божої волі.
Порівнювати ті часи з новою ерою некоректно, тому що юдеї були обраним народом.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 28 січня 2014, 16:31

Іггор писав:[
Це не був спротив юдеїв проти юдеїв.
Чому Янукович "раптом" відмовився від євроінтеграції? Чому силовики знущаються з державного гімну? Чому, при тому що в Україні біля 4000 "беркутівців" загалом, в Києві їх 8000? Навіщо було розганяти мирний мітинг, який і так би за 2 дні розпустився?

Іггор писав:Це не був спротив юдеїв проти своїх старшин чи влади.
Реальна влада в Україні (згідно законодавства) належить народу і не може бути узурпована державними органами (що і сталося). (Перепрошую, зараз не маю доступу до Конституції, щоб точно поцитувати).

Іггор писав:Це не був спротив юдеїв проти Божої волі.
А Божа воля - бути бидлом? Чи може Вам потрібно щоб відкрилися Небеса і Бог сказав Свою волю?
І... взагалі, на Вашу думку, для чого є влада?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей