Що таке Європа ?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 30 листопада 2013, 11:17

Just_me писав:
о.Олег писав:тут присутні провладні фанати?

Ну я ж не згадувала про фанатів, я до скептиків зверталася, які будучи свідомими того, що для нас як народу означає відмова від європейського шляху (тут же ніхто не наївний, правда?) все ж її відстоювали. А тепер будуватимемо Білорусь в Україні. І, загалом, мені зараз зовсім невесело, зникли мої колеги, від них жодного зв"язку...


Якщо це до мене адресовано, то прошу переглянути всі мої дописи вище, можливо, вам стане більш зрозумілою моя позиція.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 30 листопада 2013, 11:56

vitalko писав:Якщо це до мене адресовано, то прошу переглянути всі мої дописи вище, можливо, вам стане більш зрозумілою моя позиція

Не персонально, це до всіх загалом, і не лише форумлян, подібні голоси лунають часто...
Як це страшно - боротьба української нації проти української держави :( Отепер я вже точно відчуваю, що наші душі треба спасати, тільки зараз вже й не знаю, як.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 30 листопада 2013, 12:12

Just_me писав:
vitalko писав:Якщо це до мене адресовано, то прошу переглянути всі мої дописи вище, можливо, вам стане більш зрозумілою моя позиція

Не персонально, це до всіх загалом, і не лише форумлян, подібні голоси лунають часто...
Як це страшно - боротьба української нації проти української держави :( Отепер я вже точно відчуваю, що наші душі треба спасати, тільки зараз вже й не знаю, як.


Ну не проти держави, а проти влади і її прибічників. Держава - це народ, без нього - це лише територія.

Молитися треба, як колись Мойсей за Ізраїля під час битви з амалекитянами. Коли мене сьогодні зранку проймали гнів і ненависть, і я не знав, що чинити, чи може їхати в Київ, чи чогось іншого, то взяв до рук Святе Письмо, і перша цитата яка мені потрапила на очі і глибоко запала в серце була ось яка: "бо війна ось і спереду, і ззаду нас, звідсіль і звідтіль вода Йордану, багно й хащі, нема нам куди втікати. Ось час закликати голосно до неба, щоб нам урятуватись від руки ворогів наших. І Мак. 9: 45,46"

Можливо, треба організувати якусь молитву особливу.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 30 листопада 2013, 12:15

Just_me писав:
о.Олег писав:тут присутні провладні фанати?

Ну я ж не згадувала про фанатів, я до скептиків зверталася, які будучи свідомими того, що для нас як народу означає відмова від європейського шляху (тут же ніхто не наївний, правда?) все ж її відстоювали. А тепер будуватимемо Білорусь в Україні. І, загалом, мені зараз зовсім невесело, зникли мої колеги, від них жодного зв"язку...

мої племінники також там. Кажуть, що о 4 ранку якраз виїхали звідтіля на таксі, а тут... :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення прочанка » 30 листопада 2013, 12:48

знову наші діти - гарматне м ясо. Бог дає нам ті випробування, щоб народ врешті схаменувся і прозрів. Мусимо змінювати себе, своє мислення, свої вчинки, своє сприйняття світу.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 01 грудня 2013, 20:40

Всю інформацію, яка стосується подій на євромайдані і заяв про підтримку/непідтримку (якщо вважаєте це справді доцільним), засудження, чутки та повідомлення постіть у виокремленій темі viewtopic.php?f=2&t=3122&start=0 Тут говоримо про світоглядні речі стосовно Європи та цивілізаційного вибору України.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення vitalko » 02 грудня 2013, 10:08


На всенародному референдумі хорвати вирішили конституційно заборонити одностатеві шлюби

Жителі Хорватії висловилися на всенародному референдумі за конституційну заборону на одностатеві шлюби. Про це з посиланням на попередні результати голосування, яке відбулося 1 грудня, повідомляє Lenta.Ru з посиланням на Agence France-Presse.

Ініціативу заборонити гей-шлюби підтримали 66 відсотків взяли участь в опитуванні. При цьому на голосуванні була зафіксована досить низька явка. За три години до закриття виборчих ділянок їх відвідали 27 відсотків жителів країни, що мали право на участь у референдумі. Однак у Хорватії референдуми не мають нижнього порогу явки, необхідного для визнання їх такими, що відбулися.

В уряді вже підтвердили, що тепер в конституцію Хорватії буде внесена поправка, згідно з якою шлюбом може вважатися тільки "союз між жінкою і чоловіком". Зараз в основному законі країни визначення шлюбу немає.

Рішення про проведення референдуму було прийнято парламентом Хорватії 8 листопада. Відповідну пропозицію висунуло рух U ime obitelji ("В ім'я сім'ї"), представники якого зібрали більше 700 тисяч підписів за проведення голосування.

Збір підписів почався незабаром після того, як з'явилися чутки про намір влади узаконити одностатеві шлюби. У серпні про цю ініціативу було оголошено офіційно. Відповідно до законопроекту, одностатевим подружжю надавалися б ті ж права, що і гетеросексуальним парам, за винятком можливості всиновлювати дітей.

В уряді негативно поставилися до ініціативи проведення референдуму з питання про одностатеві шлюби. Як стверджували влади, питання, що стосуються прав меншин, не можна виносити на всенародне голосування. При цьому законно перешкодити проведенню референдуму влади не могли.


http://www.newsru.ua/world/02dec2013/negei.html

Ех.. нам би такої єдності і християнськості як хорватам, то би не переживали того, що зараз. :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 02 грудня 2013, 15:22

Just_me писав:
Експрес писав:Так нелегальний протест і полягав в тому, що цей чоловік одягнув футболку із зображенням сім"ї, а це на думку влади ображало педерастів, оскільки протестанти для свого протесту обрали саме таке зображення.

Ну, власне, редактори домагалися того, щоб ви так все сприйняли %) Футболка - це взагалі не протест. Вони організували нелегітимний мітинг чисельністю десь 100 осіб на газоні перед якоюсь будівлею (деталей не пригадаю) і на зауваження поліції не хотіли розійтися. Активіста заарештували.


...А Ви не припустили того, що коментар до подій англійською, на який Ви поилаєтеся також написав журналіст, в якого є свої погляди, який працює на редакцію, в якої є своя політика щодо питань педерастів?
Скажу більше. На мою думку, незалежних ЗМІ просто не існує.
ЗМІ - це люди зі своїми суб"єктивними поглядами чи об"єктивними інтересами. Тому казати, що Ви докопалися до правди, бо перечитали новини англійською мовою, по- моєму наївно. Чому, на Вашу думку англомовні ЗМІ подають об"єктивнішу інформацію, аніж скажімо ті ж французькі. Подія відбулася у Франції - перечитайте версію "Ле Фігаро" - якраз на неї посилаються більшість вітчизняних ЗМІ.
Давайте разом спробуємо докопатися до істини маючи дві протилежні версії цих подій. Проаналізуймо написане:
Цей чоловік порушував правопорядок? Яким чином? Він викрикував нецензурні/заборонені гасла? Він знаходився на закритій/приватній чи іншій території, на якій йому заборонено з"являтися? Який закон чи інший нормативно-правовий документ порушив цей чоловік?

Just_me писав:Ви поперераховували купу держав, які взагалі не входять до ЄС. До чого цей список?

До Вашого аргументу про те, що:
Just_me писав:В той же час значна кількість держав ЄС не ведуть політики сприяння ЛГБТ-спільноті, бо так само відображають позицію свого суспільства. І таких держав у ЄС значно більше....

Я не подавав Вам "кричущі заголовки", а дав голі факти. Країни Європи, де в тій чи іншій мірі на законодавчому рівні визнаються одностатеві шлюби або партнерства. Не хотів виокремлювати держави Європи, які не є членами ЄС , оскільки живуть в тій самій площині "європейських" цінностей, але якщо є потреба, то, знову ж таки, спеціально для Вас:
Бельгія, Нідерланди, Португалія, Іспанія, Швеція, Франція, Австрія, Чеська Республіка, Данія, Фінляндія, Німеччина, Угорщина, Ірландія, Люксембург, Словенія, Великобританія. 16 держав з 28-ми. Тобто:
1.Не значно більше, а відчутно менше
2. Держави, що не входять до вищеперерахованої 16-ки ніяк не можна віднести до домінуючих держав ЄС,які диктують тут свою політику. Виключення - хіба Польща та Італія. Але в цих країнах політика толерантності проводиться повним ходом. Неважко спрогнозувати, що ці країни незабаром увійдуть до вищеперерахованої більшості.

Just_me писав:Ви взагалі його перевіряли? Я взяла першу-ліпшу Угорщину, загуглила і поінформую вас, що два роки тому там ВЗАГАЛІ ЗАБОРОНИЛИ одностатеві шлюби і аборти. Для чого ви оцю дезінформацію поширюєте серед народу? Я б хотіла почути ваші аргументи на користь поширення отаких нісенітнць.


Першою-ліпшою була Бельгія :)
Угорщина з-поміж інших країн ЄС справді вигідно вирізняється. Прийняли зміни до Конституції гідні наслідування. Але я Вам надавав перелік держав, де офіційно визнаються одностатеві шлюби та партнерства. Угорщина якраз відноситься до держав з офіційно визнаними одностатевими партнерствами (з 2009 р.), що надає одностатевим парам певні переваги в різних господарсько-правових відносинах.
Отжде, п.Just_me, яку саме нісенітницю поширив, і яку дезінформацію Ви побачили?

Just_me писав:
Експрес писав:Про яку волю суспільства Ви згадуєте?

Я ж уже пояснила, не знаю, чи можу доступніше. ЛГБТ спільноти підтримуються владою тих країн, де суспільство їх підтримує. І не підтримуються владою тих, де суспільство проти. Зверніться до згаданого дослідження цінностей, воно накладається на карту якраз-якраз. Аналізуйте факти, а не гасла і заклики.


Факт - це референдум в Хорватії, на якому в людей запитали, чи повинно бути вказано в Конституції, що шлюб - це союз між чоловіком та жінкою. А "дослідження цінностей" -це мильна бульбашка, яка лусне після того, як дослідити вибірку, метод опитування, зміст запитання та форму його постановки. Ми ж не обираємо парламент чи президента за дослідженням громадської думки про те, якими рисами він повинен володіти. Звучить абсурдно, чи не так?
З 16 демократичних держав (тобто держав, де влада належить народу), де узаконене одностатеве співжиття - хоча б одне узаконення відбулося після референдуму, тобто прямого голосування громадян?

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 02 грудня 2013, 15:48

Just_me писав:... Абсолютно. Це просто гарантія (наскільки щось у цьому житті може нею бути), що нас не продадуть в рабство Росії з потрохами.

:)
Just_me писав:Ви собі зовсім не уявляєте, що таке сучасна Росія. Це неофашизм, рабські табори в прямому сенсі слова. Це страшна каральна машина, яка перемелює людей як відходи. Людина там - ніхто. Там панують новітні форми фашизму, там не можна бути ані іноземцем, ані мусульманином, ані темношкірим...

:evil: :shock: :shock: :shock:
Ну прямо русофобія якась. Just_me, Ви там були?
Чи просто неупереджені англомовні ЗМІ "відкрили очі" на цей жах?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2013, 17:38

Експрес писав:Just_me, Ви там були?

З ненасолодою мушу сказати, що так 8) Більше того, там живе велика кількість моїх друзів. А ви частенько у Європі буваєте? Бо судячи з ваших дописів, видається що ні.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 02 грудня 2013, 18:15

vitalko писав:нам би такої ... християнськості як хорватам, то би не переживали того, що зараз

Віталію, все ну зовсім не так, як то вам виглядає. Я би з величезною натяжкою назвала хорватів ревними сповідниками християнських цінностей. Там мало хто ходить до церкви, а з тих, хто ходить, мало хто справді віруючий. Тобто, як на мій погляд, на Західній Україні куди більше віруючих, ніж там, направду. В них зате надзвичайно сильна громадянська свідомість - такої ще пошукати. Війна об"єднала. Їх незалежність і свобода виплекані на крові і боротьбі, тому їх зламати практично неможливо. Той народ вирізняється серед інших - справжній приклад для наслідування. Вони малі, але незламні.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 04 грудня 2013, 18:48

Just_me писав:
Експрес писав:Just_me, Ви там були?

З ненасолодою мушу сказати, що так 8) Більше того, там живе велика кількість моїх друзів. А ви частенько у Європі буваєте? Бо судячи з ваших дописів, видається що ні.


О, то Ви були в Росії :good:
Так дайте людям більше інформації. Цікаво ж (як мінімум мені)...
...Там панують новітні форми фашизму, там не можна бути ані іноземцем, ані мусульманином, ані темношкірим...рабські табори... :shock:
Де ж Ви все це бачили??? Може в Москві? Так там вищеперераховані Вами іноземці, мусульмани, темношкірі і становлять більшість.
Може в Черкесії, Башкортостані чи Татарстані - так це і є мусульманські краї.
А рабські табори - це заробітчани, які масово приїжджають заробити? Так чого ж скажіть мій знайомий нач. відділу РДА кожну відпустку (а потім і лікарняні добирає) щоб на пару місяців потрапити в таке "рабство". Мій друг дитинства приїхав з Іспанії, в якій пробув з десяток років, бо роботи там вже нема, зараз планує їхати до родичів, які вже давно "в рабстві" в Москві щоб трохи підзаробити.
- важко сприймати без пафосу Ваші твердження про жахіття в Росії.

А що стосується Європи, то назвіть бодай одну країну, яка вступила в ЄС економічно і політично слабкою, а зараз посідає чільне місце в числі провідних європейських держав (ну хоча б середнячків). Держави, що диктували політику в Європі - диктують її і після створення ЄС, держави, що були на задвірках Європи - там і залишилися.
Мав нагоду поїхати в Латвію. Їхали через Білорусь. Я був щиро здивований, очікував побачити протилежну картину. Білорусь на фоні Латвії - спражня Європа.
Гарні дороги. Порядок.Чистота. Чого не скажеш про маленьку Латвію, яка значно поступається за цими критеріями.
Мав нагоду поспілкуватися з представниками органів місцевого самоврядування одного з невеликих містечок Латвії (забігаючи на перід - аналогічну картину спостерігав і в Польщі). Значну фінансову допомогу місцеве самоврядування, як і держава загалом отримує від Європейських організацій у вигляді грантів за вконання певних (дуже часто декларативних) програм. Скажімо - підписали декларативну угоду про співпрацю латвійського та українського міста - отримали грант. Користі з програми - нуль, а гроші Європа дає. На таких програмах і "сидять" як окремі особи, організації, так і цілі органи місцевого самоврядування і уряд. Промисловості майже нема. Працює хіба сфера обслуговування. Тобто держава не заробляє. І ці європодачки - фактично ін"єкції для Латвії, без яких економіка б просто впала. "Витримувати" Прибалтів Європі не важко - вони маленькі і багато не просять. Але ж не Україну!!
Після вступу в ЄС існує стандартний механізм "присаджування" держави на такі от "ін"єкції здебільшого у вигляді кредитів МВФ та Світового Банку. Яскравим прикладом чим все це закінчується є Греція. Тут не було виробництва - натомість країна непогано жила, при тому, що не заробляла. Знаємо скільки наших заробітчан туди поїхало. Але рано чи пізно позичені гроші мають властивість закінчуватися і що далі? Зараз Греція як заставу змушена віддавати позикодавцям ті активи, які в неї ще залишилися.
Що доброго Ви можете сказати про економічне піднесення в Болгарії чи Румунії?
Сам по собі ЄС як на мене - зашморг. Економічний. Політичний. Правовий. Моральний.
Я жодним чином не агітую за зближення з Росією. Просто не дуже подобається навішування ярликів, або подача Європи як білого і пухнастого партнера, а Росії - як країни жахів і злиднів. Ця країна жахів - наш безальтернативно найбільший партнер і для того щоб одномоментно повернутися до неї задом треба спочатку той зад добряче убезпечити
Я переконаний, що Україна і надалі цілком собі може знайти баланс у відносин між Сходом та Заходом, виходячи в першу чергу з власних інтересів.
Я навіть бачу позитив у нинішній владі. Їм ніхто не дає кредитів. А це значить, що живемо бідно, зате "по средствам".
...Таке от есе на тему єроінтеграції.

Р.s.
Не може не тішити те, що Ви перестали "розкидатися" гучними фразами типу "промивання мізків", "дезінформацією", "нісенітницями" і т.п.
Так розумію, що Ви прийняли мої аргументи, оскільки інших питань та відповідей, окрім чи часто я буваю у Європі у Вас не виникло.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 04 грудня 2013, 22:40

Експрес писав:Їхали через Білорусь. Я був щиро здивований, очікував побачити протилежну картину. Білорусь на фоні Латвії - спражня Європа.

Я, звісно, мала підозри, а тепер зрозуміла, коли почитала цю фразу. Далі навіть не переглядала, бо для мене то вже не має жодного значення. Білорусь - справжня Європа. Мушу донести це до білоруських колег, бо жоден з них про це не в курсі. Маю тільки одне прохання - їдьте вже ви у Білорусь, але не робіть Білорусь в Україні - цього стараються не допустити сотні тисяч людей, які зараз мерзнуть на Майдані. Щиро дякую.

П.С. Просто асоціативне із ФБ щодо даної дискусії, лише щойно дійшло вповні, звідки ноги в таких агітаторів ростуть:
Вчера лежу себе в палате, вдруг заходит молодой священник с молитвенником наперевес, и энергично, как продавец "Эмвэй", предлагает исповедаться и помолиться вместе с ним. Поскольку я предпочитаю общаться о Боге с моим закомым отцом Андреем, то я отказываюсь. Он настаивает: "А где вы получили травму?" Говорю, на Банковой. В ответ я услышал текст, по сравнению с которым перлы Дмитрия Киселева - сказки из "Мурзилки": "В воскресенье бунтовать - это противно Богу, те кто смущают душу в воскресенье - тех, ждет наказание, поэтому вы и получили в голову, а не прекратите, будет еще хуже. Те, кто тянет Украину в Европу - нечестивцы, ибо истинно богоугодный союз славянских держав - это Россия, Украина и Беларусь. Против власти выступать нельзя, потому что ничего мы во власти изменить не можем, перед любой властью следует смириться".
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 05 грудня 2013, 10:21

Експрес писав:Їхали через Білорусь. Я був щиро здивований, очікував побачити протилежну картину. Білорусь на фоні Латвії - спражня Європа.

був якось в Білорусії. Розумію, що в "Європа" люди вкладають своє значення і, в свою чергу також опишу Білорусь своїм терміном - все ще республіка "страни савєтов": повне враження, що в дитинство повернувся :Rose:
В Латвії не був - хіба в Литві. Враження різні, але (хоч розумію, що прибалти завжди вирізнялися на фоні всіх інших республік) - це вже не ссср
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 05 грудня 2013, 12:38

Just_me писав:
Експрес писав:Їхали через Білорусь. Я був щиро здивований, очікував побачити протилежну картину. Білорусь на фоні Латвії - спражня Європа.

Я, звісно, мала підозри, а тепер зрозуміла, коли почитала цю фразу.

...Ех, розкусили Ви мене Just_me. :)
Подискутувавши з Вами, чомусь виникла нав"язлива асоціація...
Можна іноді спостерігати в магазині картину, коли дитина дуже наполегливо просить щось купити у батьків.
І жодні пояснення батьків про те, що це абсолютно непотрібна, занадто дорога річ, яка зовсім не призначена для дітей - закінчуються безрезультатно.
Дитина - побачивши яскраву обгортку все одно наполегливо, із сльозами на очах, просить цю річ. І всі пояснення розбиваються об дитяче: "а я хочу".
Розумію, що не переконаю Вас, які б аргументи не наводив. У Вас вже сформована своя позиція- хочеться гарно завернутої кольорової обгортки, а для чого- це вже не так суттєво. І з будь-яких (будь-чиїх) доводів, аргументів, переконань завжди можна висмикнути з контексту чергову репліку і переможно видати її "на гора" - як захист своєї позиції.

У далекому 2004 році, мені не соромно за те, що я 17 прекрасних днів провів на майдані. Я і сьогодні абсолютно впевнений у тому, що чинив правильно, відстоюючи свій голос. Потім членом двк на третій тур президентських виборів поїхав у м.Сніжне, побував у Торезі і Шахтарську. Знаєте, світ зовсім не такий, яким показує нам його телевізор чи інтернет. Донбас- не тільки п"яні, затуркані шахтарі, але й нормальні, освічені, цікаві люди. Я з такими познайомився, в шахту екскурсію організували. А інформацію, на відміну від того, що розповідали нам, вони отримували повну. І п"ятий канал, як і інші опозиційні, їм ніхто не відключав.
Сьогодні я цілком свідомо не їду в Київ. Кидатися з однієї крайнощі в іншу...Навіщо? Втікати з палких імперських обіймів в секуляризовану Європу...? Тут чужа мораль, чужі цінності. Що Ви хочете отримати від УА? Що для Вас Європа?
Якщо дороги, порядок, соціальний захист - то будь ласка, приклад вже навів. Якщо цінності, то усвідомте, що сказати -ось тут нам подобається, а оцього (гомодиктатури, ювенальної юстиції, толерантності, гендерної рівності та іншої зарази) нам не потрібно - не вдасться.
Ви готові через 10-15 років віддати свою дитину в школу, в якій вчитимуть дітей не християнським, а "європейським" цінностям, що прямо перечать одні одним? Ви готові до гомосексуалізму, як до суспільної норми? Ви готові до того, що дитину можуть відібрати за "неправильне" християнське виховання на думку соціальних служб? Ви переконані в тому, що Вам не буде соромно через кільканадцять років за те, що з таким запалом підтримували перші кроки "в Європу"?

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Експрес » 05 грудня 2013, 13:30

о.Олег писав:
Експрес писав:Їхали через Білорусь. Я був щиро здивований, очікував побачити протилежну картину. Білорусь на фоні Латвії - спражня Європа.

був якось в Білорусії. Розумію, що в "Європа" люди вкладають своє значення і, в свою чергу також опишу Білорусь своїм терміном - все ще республіка "страни савєтов": повне враження, що в дитинство повернувся :Rose:
В Латвії не був - хіба в Литві. Враження різні, але (хоч розумію, що прибалти завжди вирізнялися на фоні всіх інших республік) - це вже не ссср
з повагою, о.Олег


...Така ж асоціація напевно виникає у більшості гостей, які відвідують цю країну, і в мене в тому числі.
І звичайно Європою її я назвав із сарказмом (хоч не всі це зрозуміли :Rose: )
Європа для багатьох людей - в першу чергу добробут і соціальний захист. На прикладі Білорусі хотів показати, що не обов"язково кудись вступати, щоб цього досягнути. Знову ж таки життєвий приклад. Маю двоюрідного брата, який прожив у Португалії років із 15. Одружився там з білорускою. Має 3 дітей. Коли постало питання про те, що роботи вже нема, потрібно кудись повертатись, то вгадайте яку країну для проживання вони обрали. Хоч брат сказав Вашими, отче, словами - в СССР я вже жив і повертатися не дуже хочу. Натомість держава забезпечує житлом багатодітні сім"ї (від трьох дітей), надає суттєві пільги. Робота там є. Зарплати і пенсії на порядок вищі наших.Відчувається турбота держави про людей. Але звісно, ідеальної держави не буває. Тут - диктатура Лукашенка.
Але ж в Європі також диктатура, тільки не особи, а ідеології. Але бачити це комусь не хочеться, комусь не вигідно, а комусь просто дуже кортить спробувати.
Ми бідніші, аніж Білоруси, зате незалежніші та демократичніші. Ми заможніші від болгар, зате не можемо вільно пересуватися територією ЄС. Ми живемо бідно, зате заробляємо на себе самі, на відміну від Греції, яка повністю залежить від подачок Європи.
Мені, на відміну від багатьох, подобається жити в цій країні. Я приймаю її такою, як вона є. І переконаний - не потрібно шукати щастя десь за парканом, потрібно самому його створювати з Божою поміччю у власному домі. За це, переконаний, потрібно молитися і до цього прагнути.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 05 грудня 2013, 14:04

Just_me писав:... агітаторів ...

не обовязково, Олю. Адже і Ви зауважуєте те "проти", просто у Вас переважає "за", на відміну від п.Експрес
З повагою, о.Олег
Експрес писав:... У Вас вже сформована своя позиція- хочеться гарно завернутої кольорової обгортки, а для чого- це вже не так суттєво...

наврят чи з дискутантів тут хтось мислить аж так примітивно :(
З повагою, о.Олег

MOD: прошу дискутувати не ображаючи одне одного
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 05 грудня 2013, 14:21

Експрес писав:[Сам по собі ЄС як на мене - зашморг. Економічний. Політичний. Правовий. Моральний.
.

А тепер,якщо Януковичу вдасться перемогти в даному протистоянні, буде той самий зашморг, тільки набагато більший і сильніший. Можна не йти до ЄС, але не можна, щоб ця влада залишалась, в них немає християнських цінностей.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 05 грудня 2013, 18:49

о.Олег писав:не обовязково, Олю. Адже і Ви зауважуєте те "проти"

Отче, та я зважую "проти", і їх значно більше тих, які тут зазначені - і економічних, і геополітичних, і правових, просто про них ніхто не говорить, бо це мало кому цікаво. І я дуже далека від ура-патріотизму, тверезо оцінюю, що тут раю не буде. Але риторика "Ми не хочемо в гейропу, бо там загниваючий капіталізм, люди втрачають роботу, бідують, тікають звідти що є духу... От Білорусь - інше діло, оце стандарти. І взагалі, расєя-матушка прихистить нещасну Україну" вам особисто ні з чим не асоціюється? Якісь рефлексії?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2013, 21:31

Може я трохи не в тему, але зараз питання навіть не в тому, підемо в Європу чи ще кудись, але про те, чи МИ допустимо те, що в нашій країні б'ють мирних демострантів, журналістів і медиків під час виконання їх роботи, насилають провокаторів, "шиють" сфабриковані справи невинним людям, що нещасні матері не можуть додзвонитися до своїх дітей... Якщо Вам все це байдуже, то що ж, сидіть вдома. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 05 грудня 2013, 21:39

ShMariam писав:Може я трохи не в тему, але зараз питання навіть не в тому, підемо в Європу чи ще кудись, але про те, чи МИ допустимо те, що в нашій країні б'ють мирних демострантів, журналістів і медиків під час виконання їх роботи, насилають провокаторів, "шиють" сфабриковані справи невинним людям, що нещасні матері не можуть додзвонитися до своїх дітей...

Так, бо це вибір ЦИВІЛІЗАЦІЙНИЙ. Оте, що ти написала - справжня Білорусь. Минулих президентських виборів люди вийшли на вулицю на мирні демонстрації - за ніч 700 затриманих, 10 з 12 кандидатів у президенти арештовані. Не так давно була революція аплодисментів - люди нічого не робили, просто виходили на плошу і плескали в долоні - їх всіх виключили з університетів, а активістів посадили. І з нами той же варіант намагаються провернути. А в ниших головах посадити стійку думку, що нас таким чином рятують. Абсурд.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2013, 21:44

І що мене в цій ситуації найбільше лякає - пасивність одних, дезінформація інших (зокрема, Схід).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 05 грудня 2013, 23:00

Just_me писав:
о.Олег писав:не обовязково, Олю. Адже і Ви зауважуєте те "проти"

Отче, та я зважую "проти", і їх значно більше тих, які тут зазначені - і економічних, і геополітичних, і правових, просто про них ніхто не говорить, бо це мало кому цікаво. І я дуже далека від ура-патріотизму, тверезо оцінюю, що тут раю не буде. Але риторика "Ми не хочемо в гейропу, бо там загниваючий капіталізм, люди втрачають роботу, бідують, тікають звідти що є духу... От Білорусь - інше діло, оце стандарти. І взагалі, расєя-матушка прихистить нещасну Україну" вам особисто ні з чим не асоціюється? Якісь рефлексії?

невже це все в п.Експреса відчитали? Нмсд не аж так - додумуєте Ви за нього :( А він у відповідь за Вас. Якась така дискусія втілених під вашими ніками узагальнень прогляда, а я грішний прошу дискутувати особа з особою, якщо ще, звичайно, вистача на те сил :( Бо...
зрештою для мене в жодному разі не в євро чи тайожному союзі справа - справа у тому, що наших дітей калічать і сажають
:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення о.Олег » 05 грудня 2013, 23:03

ShMariam писав:І що мене в цій ситуації найбільше лякає - пасивність одних, дезінформація інших (зокрема, Схід).

а де, доречі, Ющенко? Розумію, що час його проминув, от лише... хоч якась реакція від нього була??
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення ShMariam » 05 грудня 2013, 23:15

о.Олег писав:
ShMariam писав:І що мене в цій ситуації найбільше лякає - пасивність одних, дезінформація інших (зокрема, Схід).

а де, доречі, Ющенко? Розумію, що час його проминув, от лише... хоч якась реакція від нього була??
ОООО

Була. Але не більше, як від його попередників: http://lb.ua/news/2013/12/04/244166_kra ... aign=mainp
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення andrivovk » 05 грудня 2013, 23:24

ShMariam писав:Була. Але не більше, як від його попередників: http://lb.ua/news/2013/12/04/244166_kra ... aign=mainp

Кравчук вже ніби передумав.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Іггор » 06 грудня 2013, 01:20

ShMariam писав:Може я трохи не в тему, але зараз питання навіть не в тому, підемо в Європу чи ще кудись, але про те, чи МИ допустимо те, що в нашій країні б'ють мирних демострантів, журналістів і медиків під час виконання їх роботи, насилають провокаторів, "шиють" сфабриковані справи невинним людям, що нещасні матері не можуть додзвонитися до своїх дітей... Якщо Вам все це байдуже, то що ж, сидіть вдома. :(
Не байдуже, але сиджу дома. На референдумі ми обрали незалежність, але хтось вирішив що нам в Європу. Цей напрям прописаний законодавчо - євроатлантична інтеграція, і за нього дружньо голосували комуністи і регіонали. Я не хочу виходити і підтримувати цей безлад і опозицію, яка не маючи довіри, за будь-яку ціну прагне отримати легітимну владу. Не хочу щоб нова влада здала країну за безцінок з патрохами. Я переконаний, що добробут ми можемо добути вірою та наполегливою працею, а не протестами і революціями, і якщо ми надіємось на Бога, то маємо надіятись і на нашу владу.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Just_me » 06 грудня 2013, 08:54

о.Олег писав:невже це все в п.Експреса відчитали? Нмсд не аж так - додумуєте Ви за нього :(

Давайте по пунктах, поки без цитат. Якщо Ви вважатимете, що я десь помилилася, розшукаю цитати.
Про те, що Європа - це "геї" повсюди було? Було.
Про те, що там погано, роботи нема було? Було.
Що повертаються звідти було? Було.
Що обирають чудову Білорусь було? Та було ж.
Що Расєя - це безальтернативний варіант - і навіть таке було.
До повноти картинки бракувало лише фрази, що протестувати в неділю - гріх і за це ми понесем покарання :twisted:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Міра » 06 грудня 2013, 09:20

Не байдуже, але сиджу дома. На референдумі ми обрали незалежність, але хтось вирішив що нам в Європу. Цей напрям прописаний законодавчо - євроатлантична інтеграція, і за нього дружньо голосували комуністи і регіонали. Я не хочу виходити і підтримувати цей безлад і опозицію, яка не маючи довіри, за будь-яку ціну прагне отримати легітимну владу. Не хочу щоб нова влада здала країну за безцінок з патрохами. Я переконаний, що добробут ми можемо добути вірою та наполегливою працею, а не протестами і революціями, і якщо ми надіємось на Бога, то маємо надіятись і на нашу владу.
[/quote]

Надіятись на Яника????? що ж Ви таке пишете... Ви бачили це відео? https://www.youtube.com/watch?feature=p ... U5Qmv9gg8w То він буде давати накази бити людей, садити в тюрми, залякувати, а я маю надіятись??
Люди вийшли, вони вільні, не бояться тих бандитів і я пишаюсь своїм народом!! Не можу поїхати, бо діти малі, але брати мої там, і кажуть, що там панує такий дух єдності і свободи! І Бог нам допоможе, бо ті нелюди не мають бути при владі!
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Що таке Європа ?

Повідомлення Ігор В » 06 грудня 2013, 10:04

Іггор писав:[ . :(
Я переконаний, що добробут ми можемо добути вірою та наполегливою працею, а не протестами і революціями, і якщо ми надіємось на Бога, то маємо надіятись і на нашу владу.
[/quote]
надійтесь, надійтесь на Януковича, але памятайте що в любий момент зможете отримати палкою скажімо по голові...
Згідно вашої логіки не треба було в свій час УПА боротись, чи скажімо не треба було борців типу В. Чорновола, Левка Лукяненка бо прийшла нова влада і її треба було слухатись. Якийсь "бред"


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей