Сторінка 1 з 3

Католицизм і... педофілія

Додано: 26 березня 2010, 17:04
o.Mykil
Почалося знову, на жаль, http://www.ami-tass.ru/article/60820.html

Вчора прочитав про цю подію в Ірландії в одній канадійській щоденній газеті http://www.metronews.ca/edmonton

Скільки подібне триватиме? Особисто це вже все набридло, ці всі скандали, пов'язані з неповнолітніми, знущання над ними у статевій сфері тощо, як також те, що у багатьох Католицька Церква (боголюдська інституція) ототожнюєтеся саме з цим ганебним явищем, зокрема на устах у войовничих безвірків. Люди гіршаться, відходять від Церкви, мають чергові нагоди для осудів і т. д.

От і стоїть важке питання: яка тут основна причина усіх відомих педофільних скандалів? Чи це масонерія підсилає своїх людей у Церкву, зокрема на високі церковні посади, щоб вони такі речі провокували та толерували (читав раніше, що може бути як одна із причин). Негідні священики? З психологічними проблемами? Упереджені ЗМІ, ласі на сенсації, це роздувають часто "велику пожежу" з малих іскор? Ліберально-гріховне життя дається взнаки та нестримна лавина світової розпусти? Питань багато і ще більше здогадів...

Прикро! Бо через несвященичі дії поокремих осіб падає темна пляма на всю Вселенську Христову Церкву...

Хто спокусить одного з тих малих, що вірують у Мене, такому було б ліпше, якби млинове жорно повішено йому на шиї і він був утоплений у глибині моря» (Мт. 18,6; пор. І Кор. 8, 10-13.). Бути причиною спокуси є важкою провиною, коли цього допускаються ті, які з природи чи за посадою мають обов'язок навчати і виховувати інших, Ісус дорікає за це книжникам і фарисеям: він їх порівнює з хижими вовками в овечій одежі (Пор. Мт. 7, 15). Це також пригадує і новітній Катехизм Католицької Церкви.

«Неможливо, щоб не з'являлися спокуси. Однак горе тому, через кого вони приходять» (Лк. 17,1).

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 26 березня 2010, 17:57
Kaktus
Ці скандали триватимуть доти, доки Католицька Церква не збагне, що потрібно кардинально міняти ставлення до реальної проблеми педофілії - такі випадки потрібно було негайно повідомляти правоохоронним органам, а не намагатися прикривати злочинців тільки тому, що вони в сутанах. Спочатку Америка, потім Ірландія, а тепер Німеччина...
Навіть папі Бенедикту тепер закидають, що він, будучи ще Мюнхенським архиєпископом, прийняв священика з іншої єпархії, котрий був відомий як педофіл. Останніми місяцями в Німеччині розгорівся страшенний скандал із сотнями подібних випадків, а все почалося з єзуїтських шкіл. Масонерія тут ні при чому, винна сама ієрархія Католицької Церкви, яка не позбавлялася негайно від вовків в овечих шкурах, а посилала їх на служіння в інші парафії, де вони продовжували чинити свої злочини проти дітей.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 27 березня 2010, 09:11
o.Mykil
Як не дивно, ці всі схожі скандали (часто роздмухані до невпізнання) "процвітають" у чи не найбільш розвинутих державах у католицькому дусі, наприклад, в Ірландії...

Звісно, це теж неодному противникові Вселенської Церкви є на його недобру руку, тобто діяльність католицизму...

Є проблеми скрізь де люди, але варто їх вирішувати по-людськи теж, без домішок наклепництва та маніпуляцій математичними числами, як це можна побачити в економічних справах тощо. Імхо.


Тут, між іншим, можна поставити свічку дітям, що постраждали від насильства http://www.lightamillioncandles.com/Enter

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 27 березня 2010, 09:24
romanm
Kaktus писав:Ці скандали триватимуть доти, доки Католицька Церква не збагне, що потрібно кардинально міняти ставлення до реальної проблеми педофілії - такі випадки потрібно було негайно повідомляти правоохоронним органам, а не намагатися прикривати злочинців тільки тому, що вони в сутанах. Спочатку Америка, потім Ірландія, а тепер Німеччина...
Навіть папі Бенедикту тепер закидають, що він, будучи ще Мюнхенським архиєпископом, прийняв священика з іншої єпархії, котрий був відомий як педофіл. Останніми місяцями в Німеччині розгорівся страшенний скандал із сотнями подібних випадків, а все почалося з єзуїтських шкіл. Масонерія тут ні при чому, винна сама ієрархія Католицької Церкви, яка не позбавлялася негайно від вовків в овечих шкурах, а посилала їх на служіння в інші парафії, де вони продовжували чинити свої злочини проти дітей.Брехня!!!!!!ТУт справа зовсім в іншому, хитро використовуються хвороби суспільства для атаки на Церкву. В церкві ці проблеми були і є. Впевнений у відсутності фундамента більшості випадків щодо сексуального насилля в Америці, чомусь жертви активізувалися, коли без суду почали виплачувати компенсації.

Ця проблема не специфічно католицька чи церковна. нпр, в Австралії також був подібний скандал, але тут річ йшла про світські будинки сиріт. Комусь вигідно демонізувати КЦ і виставити її як "порок", з чим ці панове успішно справляються, нпр почитавши пост. п. Кактуса.
Замітьте, про що в більшості йде річ, про жертв, чи про безбожних ієрархів?

Щодо Ірландії:
тут чомусь підкреслюється сексуальна сторона(в той час, по тому що говориться є тільки 1 випадок в одному конкретному приюті). А про інші річ йде про ТЯЖКІ умови проживання, тобто про жостку поведінку вихователів з виховниками. Але той, хто цікавиться хоть трішки історією, має знати, що англосаксонський світ є знаменитим щодо дисципліни в такого роду будинках. І немає різниці чи то католики чи протестанти. А тут виділили католиків.

http://www.baznica.info/pagesid-5008.html

ДУМАЙТЕ і не ПИЙТЕ всього того що дають нам. Наші шлунки розумніші від мізків, бо якщо щось з їсти погане - блює людина, на жаль мозок "споживає" все.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 27 березня 2010, 10:58
ljubomyr_ps
romanm писав:Брехня!!!!!!ТУт справа зовсім в іншому, хитро використовуються хвороби суспільства для атаки на Церкву.
ДУМАЙТЕ і не ПИЙТЕ всього того що дають нам. Наші шлунки розумніші від мізків, бо якщо щось з їсти погане - блює людина, на жаль мозок "споживає" все.


100% погоджуюсь!
Бачив цю істерику по каналу Європейських новин "Євронюз", ще й проводили опитування на ньому з осудом Католицької церкви що до педофілгейту. Одним словом дуже стараються певні впливові сили у світі (в чиїх руках знаходяться світові ЗМІ) "опустити" Католицьку церкву і християнство вцілому, в очах людства. Якщо так далі піде то стає зрозумілим біблійний вислів Христа: "Ті що вас (християн) будуть переслідувати й убивати будуть думати, що чинять тим самим службу Богу". (приблизна цитата).

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 27 березня 2010, 11:42
о.Олег
Слава Ісусу Христу!
гарна дискусія на цю тему http://forum.catholiconline.ru/index.php?showtopic=7159

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 28 березня 2010, 22:37
ljubomyr_ps
Вже й наші львівські журналісти з про Юлиної газети "Високий замок" долучились до антипапської (антикатолицької) компанії, подаючи сумнівні матеріали журналістів з впливового американського масонського видання "The New York Times". Див. тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?pgid=250

Що ж антикатолицька кампанія тільки набирає обертів...

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 29 березня 2010, 15:24
o.Mykil
ljubomyr_ps писав:Вже й наші львівські журналісти з про Юлиної газети "Високий замок" долучились до антипапської (антикатолицької) компанії,


Як на мене, то відповідальних за випуск "Високого Замку" взагалі важко назвати християнами, якщо вони себе ними вважають, тому що з того, що вони щоразу роблять, треба, отже, сповідатися та виправлятися, тобто що в кожному номері мало не половину їх газетки займають різноманітні реклами ворожок, відьом, магів тощо, коли, наприклад, львівський "Експрес" уже давно від подібного окультизму відмовися... Не доробляться! =@

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 30 березня 2010, 09:22
Kaktus
Я погоджуюся з тим, що деякі масмедії тільки й чекали на привід накинутися на Церкву. Справа в тому, що багато лівих ЗМІ скептично ставляться до КЦ, особливо до консервативних кругів. Але привід дало саме обходження ієрархії з проблемою. Цифри показують, що в православних чи протестантів подібних проблем менше - тому виникає питання, чи не пов'язаниій цей феномен із "примусовим" целібатом ? Роздування проблеми не означає, що її немає.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 30 березня 2010, 11:36
Олюнька
Kaktus писав:Цифри показують, що в православних чи протестантів подібних проблем менше - тому виникає питання, чи не пов'язаниій цей феномен із "примусовим" целібатом ? Роздування проблеми не означає, що її немає.


Думаєте менше? Бо і протестанти є різні, і в православних були такі випадки, навіть в Україні.
А целібат тут ні при чім. Подивіться на проблему педофілії загалом, а не через призму церкви. Більшість таких випадків стається в сім'ях, коли батько або вітчим знущається над дітьми. А згадайте скандал в Артеку... :sorry:

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 12:40
ljubomyr_ps
Як легко все можна переставити з ніг на голову.
Недарма кажуть: найгірша, найзухваліша брехня найбільше подібна на правду. Ось дивіться тут: http://christusimperat.org/uk/node/26276
Цікаво, чи браві журналісти з Високого замку", які передруковують брехливу інформацію, спростують її, чи хоча б надрукують альтернативну думку.
Як на мене, головне завдання вони виконали: впустили у світ брехню на папу й Церкву ...

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 12:59
о.Олег
Kaktus писав:Я погоджуюся з тим, що деякі масмедії тільки й чекали на привід накинутися на Церкву. Справа в тому, що багато лівих ЗМІ скептично ставляться до КЦ, особливо до консервативних кругів. Але привід дало саме обходження ієрархії з проблемою. Цифри показують, що в православних чи протестантів подібних проблем менше - тому виникає питання, чи не пов'язаниій цей феномен із "примусовим" целібатом ? Роздування проблеми не означає, що її немає.

якщо так, то наступним припущенням з поданого Вами логічно слідує, що целібат породжує педофілів (або педофіли стають целібатними священиками). Надіюсь - це ясно не лише мені грішному, що, якщо вже хтось зривається з обітів чистоти, то шукатиме скоріше жінку, аніж дитину?? Відповідно: прошу обгрунтувати звязок целібату з педофілією, пане Кактусе. Ніхто не каже, що проблеми немає. але її роздули, а тепер нмд дороздуваєте ще і Ви особисто. :(

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 15:46
romanm
? Відповідно: прошу обгрунтувати звязок целібату з педофілією, пане Кактусе.

Амінь. Не бачу сенсу в дискутуванні. Викидаються категоричні думки, нічим не підтверджені.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 15:57
o.Mykil
ljubomyr_ps писав:Як на мене, головне завдання вони виконали: впустили у світ брехню на папу й Церкву ...


Може петицію створити на цю тему, адресовану хоч би львівським "високозамківцям" прилюдно, щоб схаменулися та інші знали?

Щодо педофілії, то є певні сили, навіть і серед сучасного римо-католицького духовенства, що бажають аби було відмінено цілком целібат... Проте консервативний у цьому плані Бенедикт XVI незламний... Може хтось і спеціально таке провокує, своїми ділами?

Якби там не було, єпископи, наприклад, Ірландії зайняли категоричну позицію проти легалізації гомосексуальних "шлюбів", содомії наскрізь порочної http://www.christusimperat.org/uk/node/25984

Може і мстять тепер різні масонські угрупування в цей брудний спосіб?...

Не все так погано, слава Богу, у "нашій хаті" у плані моралі-духовності в сучасному часто аморальному та безбожному світі... :)

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 19:45
luksander
хто поширює такі новини? Люди. По-перше – рідко вони є віруючими; по -друге – їсти їм хочеться, от і заробляють на хліб з маслом таким чином. Для себе роблю висновок: не треба всьому вірити, особливо якщо мені особисто такі випадки невідомі. Бо тута проблеми/гріхи одного священика автоматично приписують всім чи Церкві. Молитися за них треба….а петиціями навряд чи зарадиш. :oops:

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 19:53
о.Олег
luksander писав:хто поширює такі новини? Люди. По-перше – рідко вони є віруючими; по -друге – їсти їм хочеться, от і заробляють на хліб з маслом таким чином. Для себе роблю висновок: не треба всьому вірити, особливо якщо мені особисто такі випадки невідомі. Бо тута проблеми/гріхи одного священика автоматично приписують всім чи Церкві. Молитися за них треба….а петиціями навряд чи зарадиш. :oops:

а петицію за Бандеру Ви підписали? :oops:

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 31 березня 2010, 21:54
romanm
Критикам католицтва вартує просто нписати, що КЦ лицемірна по самій своїй природі і що вона споконвіку була джерелом усілякої скверни. Щось подібне як це , у свій час написав Лео Таксіль в " Священому вертепі" словами: " Клерикали заявляють, що всякий свобідно думаючий чоловік - підлий. Одначе, ми, люди більш терпимі не позволимо собі стверджувати, що всі церковники - негідники. Напроти, ми готові признати, що і серед них є достойні люди. Але.... але.... і ще раз але!..."


Зверніть увагу, маючи , може, є декілька реально пострадавших, адвокати збирають усіх в групу. Там декілька сот, чи тисяч людей. Як правило, це дорослі люди, які стверджують, що ці випадки мали місце багато років тому( з 1928р.). Розрахунок адвокатів будується на тому, що справа не дійде до суду і з кожним випадком ніхто в деталях розбиратися не буде - відповідач заплатить бабоси ще до суду. Таким макаром будуються справи проти тютюнових компаній, азбеста і т.д.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 01 квітня 2010, 07:11
o.Mykil
"Атаки на Бенедикта XVI є черговим етапом війни з християнством" http://www.christusimperat.org/uk/node/25822

У Нідерландах саморозпустилася партія педофілів http://www.credo-ua.org/2010/03/18120

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 02 квітня 2010, 16:55
luksander
о.Олег писав:
luksander писав:хто поширює такі новини? Люди. По-перше – рідко вони є віруючими; по -друге – їсти їм хочеться, от і заробляють на хліб з маслом таким чином. Для себе роблю висновок: не треба всьому вірити, особливо якщо мені особисто такі випадки невідомі. Бо тута проблеми/гріхи одного священика автоматично приписують всім чи Церкві. Молитися за них треба….а петиціями навряд чи зарадиш. :oops:

а петицію за Бандеру Ви підписали? :oops:

Так. Але то я чомусь подумав, що в Європі люди інакші і вони звертають увагу на чужу думку; а не допоможе - львівські газеті :(

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 08 квітня 2010, 14:36
ljubomyr_ps
Ось вже хочуть і Папу Римського заарештувати, "щоб почати його судове переслідування "за систематичне замовчування випадків педофілії серед священиків" і оголосити це злочином проти людяності". http://christusimperat.org/uk/node/26455
Скоро все християнство так можуть оголосити злочином проти людяності і почати офіційне гоніння на християн повертаємось помаленько в Еру Нерона чи як тепер модно говорити входимо в "Ню Ейдж".

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 08 квітня 2010, 18:26
o.Mykil
ljubomyr_ps писав:Ось вже хочуть і Папу Римського заарештувати, "щоб почати його судове переслідування "за систематичне замовчування випадків педофілії серед священиків" і оголосити це злочином проти людяності". http://christusimperat.org/uk/node/26455


Ну так, Ватикан не входить до масонської ООН, от і бунтується масонерія...
viewtopic.php?f=3&t=1108

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 13:43
Igor
o.Mykil писав:
ljubomyr_ps писав:Ось вже хочуть і Папу Римського заарештувати, "щоб почати його судове переслідування "за систематичне замовчування випадків педофілії серед священиків" і оголосити це злочином проти людяності". http://christusimperat.org/uk/node/26455


Ну так, Ватикан не входить до масонської ООН, от і бунтується масонерія...
viewtopic.php?f=3&t=1108


Я так розумію, що дискусія закінчилась на тому, що погані люди намагаються очорнити гарних священників і через них усю Церкву?

Не ображаючи нікого прошу згадати як чинить церковне керівництво у випадках, коли люди нарікають на священника? А ні як. В кращому випадку така людина буде переведена на іншу парафію. Чи може священники (не всі, а тільки нечисті помислами, рідкісне явище я сподіваюсь) не прикриваються авторитетом Церкви для вирішення особистих проблем (наприклад з міліцією чи податковою)?

На сьогодні у нас побудована ситема повної безнаказаності і відірваності від суспільства, коли священник перетворився на недоторканого.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 13:48
o.Mykil
Пане, Ігоре, ви знову за старе взялися? viewtopic.php?f=8&t=1210

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 14:05
Igor
o.Mykil писав:Пане, Ігоре, ви знову за старе взялися? viewtopic.php?f=8&t=1210

А блокувати обліковий запис на півроку або більше без вказання причини?

Але то пусте. Питання в іншому: особисто я хочу, щоб моя Церква і священники не перетворились на людей які використовують Віру як інструмент для досягнення мети.
Безвідповідальність і безнаказанність - ось основні причини вищеописаних явищ.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 14:42
о.Олег
Igor писав:Я так розумію, що дискусія закінчилась на тому, що погані люди намагаються очорнити гарних священників і через них усю Церкву?
Не ображаючи нікого прошу згадати як чинить церковне керівництво у випадках, коли люди нарікають на священника? А ні як. В кращому випадку така людина буде переведена на іншу парафію. Чи може священники (не всі, а тільки нечисті помислами, рідкісне явище я сподіваюсь) не прикриваються авторитетом Церкви для вирішення особистих проблем (наприклад з міліцією чи податковою)?
На сьогодні у нас побудована ситема повної безнаказаності і відірваності від суспільства, коли священник перетворився на недоторканого.

у мене чомусь інший досвід: ставши священиком відчуваю на собі гнів ображених на Церкву... Розумію. що часами і є за що, однак з цим важко жити, вже не говорю про використання "авторитету Церкви"... Може я щось не вмію? Та і не вчіть, напевно. :) І "відірваності" у мене грішного не спостерігається, і, не притягався, звичайно, але не знаю, чи це "недоторканість". В кожному разі говоримо тут не про наші реалії, а про всю Христову Церкву: переслідували і переслідують по сьогодні. В жодному разі не говорю, що це "очорненя (завжди) гарних священиків" - проблема існує. Але - її роздули саме з метою антихристиянською. Антикатолицькою. Нажаль, зачинателям гонінь не про дітей розходиться - це жахливе явище розповсюджене по всьому світі, а не зарезервоване за католицькими священиками, яких зацькували настільки, що вже бояться йти катехизувати дітей (це реалії Ірландії - маю там товариша). Подібне було у Канаді, коли будь-якого священика могли звинуватити старенькі жіночки, що їх домагався, а той і захищатися не міг, бо зобов`язувала Тайна Сповіді.
дуже шкода, що так є, але вся ця тема піднялась у нас на Форумі не для того, щоб "відбілювати чорне", а щоб спонукати нас думати, відсіювати правду від брехні

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 15:59
Kaktus
о. Олег писав:якщо так, то наступним припущенням з поданого Вами логічно слідує, що целібат породжує педофілів (або педофіли стають целібатними священиками). Надіюсь - це ясно не лише мені грішному, що, якщо вже хтось зривається з обітів чистоти, то шукатиме скоріше жінку, аніж дитину?? Відповідно: прошу обгрунтувати звязок целібату з педофілією, пане Кактусе. Ніхто не каже, що проблеми немає. але її роздули, а тепер нмд дороздуваєте ще і Ви особисто.

Звичайно, прямого наслідкового зв'язку між целібатом і педофілією немає. Бо ж абсолютно величезна більшість целібатних священиків у світі не є педофілами. Але, напевно, що деякі педофіли стають священиками. Можливо, певну роль в останні десятиліття відіграє те, що на Заході існує велика нестача священиків, тому в семінарію беруть практично всіх бажаючих, а тільки тепер вводять психологічні тести. Я проблеми не роздуваю (закид вважаю несправедливим, бо міг би розповісти на форумі багато чого такого, що надзвичайно згіршило б читачів, тому краще помовчу), але думаю, що ті, які хотіли б усе приховати чи просто відкидають усе як "змову" і т. п., поводяться вкрай не по-християнськи по відношенню до жертв педофілів. Адже душі цих дітей були скалічені назавжди.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 15:59
o.Mykil
Igor писав:
o.Mykil писав:Пане, Ігоре, ви знову за старе взялися? viewtopic.php?f=8&t=1210

А блокувати обліковий запис на півроку або більше без вказання причини?

.


Причина відома була майже всім тут присутнім, зокрема неповага до Церкви, вільнодумство, флуд усюди тощо, і вам неодноразово давалось зауваги, які ігнорувалися. Та це вже інше. :shock:

MOD: всі незгоди з сучасною чи колишньою модерацією обговорюються лише приватно

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 18:12
Kaktus
Олюнька писав:Думаєте менше? Бо і протестанти є різні, і в православних були такі випадки, навіть в Україні.

Такі випадки є всюди, але в римо-католиків їх є дуже багато – принаймні, я досить добре знаю ситуацію в Німеччині, де їх є сотні. Вчора по телебаченню говорили, що на телефонну лінію, відкриту там Католицькою Церквою для скарг, за 3 перших дні подзвонили більше 2 000 людей. Але при цьому треба мати на увазі, що йдеться не тільки про педофілію, а й про випадки вживання насильства щодо дітей і т. п. В протестантів такі випадки також є, але їх набагато менше. Наскільки я знаю, в православних таких випадків також порівняно небагато. Звичайно, педофілія – це не проблема не церковна, а загальносуспільна.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 09 квітня 2010, 21:12
romanm
В протестантів такі випадки також є, але їх набагато менше. Наскільки я знаю, в православних таких випадків також порівняно небагато.

Дайте статистику будь ласка.Бо :"Наскільки я знаю" тут не йде. Чи Ви тусуєтеся з педофілами,що можете так заявляти? ПО Вашому допису виходить, що педофілія більш всього росповсюджена серед католицьких священиків. Педофілія серед священиків є тільки 0.3% дослідження Philip Jenkins, Pennsylvania State University "Pedophilies and Priees". Більшість, з цього сегменту, не є педофілами а іфебофілами. Щодо Вашого допису про протестантів, що там менше www.crisismagazine.com

Мені, особисто вже остогидло постійно коректувати Ваші дописи, які нагадують скоріше пасквілі проти КЦ. Ви знаєте німецьку, було би добре якби Ви читали не тільки те, що пишеться проти Церкви, але , також і на її захист.

Re: Католицизм і... педофілія

Додано: 10 квітня 2010, 01:21
o.Mykil
Kaktus писав: Вчора по телебаченню говорили, що на телефонну лінію, відкриту там Католицькою Церквою для скарг, за 3 перших дні подзвонили більше 2 000 людей.


А чи можна сьогодні довіряти сліпо телебаченню? Коли часто або недоговорюють, або применшують, або перебільшують... Ще варто мати свій розум. Це був католицький канал, християнський?..