Понтій Пилат і його дружина

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення vitalko » 13 травня 2011, 11:07

прочанка писав:
На гріх - Божого дозволу нема. Проте, чому саме Пилат - цап -відбувайло? Фарисеї чітко сказало, що кров Його на нас і наших дітях і ще - нехай краще помре один, а не всі.
Як нині чітко прослідковується у світі лінія виправдання жидівського народу, зате - всі палки - на Пилата.
Якби Ісус прийшов сьогодні - Його би теж розіп"яли з найблагішими намірами, навіщо лицемірити? Гарно чужими руками жар загрібати. Якщо бути щирими - Ісуса зрадили всі, навіть ті, що знали ХТО ВІН. Залишилась Матір, кілька жінок і Іван, дуже юний, майже ще дитина. А всі сильні чоловіки злякались, поховались... Зате - потім розкаялись, відкупили вину. А Пилат? Де розповідається як далі склалось його життя і чому саме Проклі снився сон, чому просила чоловіка про Ісуса? Чому не знаючи нічого про Божого Сина( те, що знали учні, бачили численні юдеї) увірувала, що він свята людина? Чи не від Бога то було? Пилат НЕ МІГ врятувати Ісуса, бо МАВ засудити на смерть.


А я думаю міг, бо як кожна людина мав вибір, і все таки мав владу. Більше того, бачив, що Ісус невинний, але умив руки(для чого наражатися на небезпеку заради того, кого взагалі не знаєш, хоч впевнений, що він не винен). Ступені його вини я не знаю, але як підмітив пан Злий Іван, сам Ісус говорить, що якась провина на Пилаті є.
Зрештою, якщо слідувати вашій логіці, то і Юда МАВ(був змушений) зрадити Христа і повіситися. А це би значило, що Бог його створив на погибель(фаталізм якийсь, більше іслам нагадує ніж християнство, імхо) :shock: Але те, що Петро покаявся(а не повісився), отримав прощення Христовою кров"ю, для мене промовисто говорить, прое те що вибір є у всіх, і кожного Ісус відкупив. Тільки от прийняти в цю Христову жертву треба.

І не треба кидати провини певної горстки людей на весь народ. Навіть на цілий натовп кидати вину не можна(бо ж в натовпі почуття відповідальності притуплюється, як і тверезе мислення), а тільки на тих, хто його очолював. Конкретні фарисеї, первосвященики - ось на кому вина, нсмд.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення прочанка » 13 травня 2011, 11:45

vitalko писав:А я думаю міг, бо як кожна людина мав вибір, і все таки мав владу. Більше того, бачив, що Ісус невинний, але умив руки(для чого наражатися на небезпеку заради того, кого взагалі не знаєш, хоч впевнений, що він не винен). Ступені його вини я не знаю, але як підмітив пан Злий Іван, сам Ісус говорить, що якась провина на Пилаті є.
Зрештою, якщо слідувати вашій логіці, то і Юда МАВ(був змушений) зрадити Христа і повіситися. А це би значило, що Бог його створив на погибель(фаталізм якийсь, більше іслам нагадує ніж християнство, імхо) :shock: Але те, що Петро покаявся(а не повісився), отримав прощення Христовою кров"ю, для мене промовисто говорить, прое те що вибір є у всіх, і кожного Ісус відкупив. Тільки от прийняти в цю Христову жертву треба.

І не треба кидати провини певної горстки людей на весь народ. Навіть на цілий натовп кидати вину не можна(бо ж в натовпі почуття відповідальності притуплюється, як і тверезе мислення), а тільки на тих, хто його очолював. Конкретні фарисеї, первосвященики - ось на кому вина, нсмд.


Юда? Ісус знав, що саме Юда Його зрадить,бо бачив його наскрізь. Юда мав зрадити, бо нечистий ним керував, він зрозумів, Що зробив, але побоявся визнати вину, хоч Ісус і Марія мали на то надію. Люди створені на спасіння і для Бога всі рівні, але коли людина своєю вільною неприсилуваною волею вибирає сатану і вірно йому служить, таку людину Бог не врятує. Покаяння - шлях до Бога, і як приклад розкаяний розбійник на хресті. А Юда... провина посилила страх і сатана переміг. Юда більше боявся сатани, ніж довіряв Богові. Фаталізму нема туту ніякого.
Провину на народ кинули самі фарисеї, і єврейський народ нині зовсім не відчуває жодної провони. Навпаки, їхня панівна верхівка керує всіма війнами у світі та й в україні теж рветься до влади. Не трабе бути антисемітом, але й правді в очі варто деколи подивитись. Вмикніть (але не умикніть Україну) телевізор. Одні "щирі українці", розповідають як нам жити - розважальні передачі, історичні, політичні, економічні... "ВСЕ те же рожи".
Щодо Пилата - в Юдеї його влада була прозора і обмежена. Навіть завойовані жиди керували парадом. Згадайте, що бути прокуратором в Юдеї - це було скоріше покаранням ніж честю. Жидівський народ був настільки некерований і непередбачений, бо навіть завойовники його боялись. Зверніться до історичних джерел.
Пилат нічого не вирішував, вирішували фарисеї і їхні посіпаки, які пішли їм підгавкувати. Їм не можна було розп"яти, їм не можна було вбити, щоб не осквернитись їсти паску. ОТО святість! А Пилат - що з нього візьмеш, вони його за Боже пошиття не мали.
І після того, що ми пережили і мусіли терпіти при совєтах, призвичаюватись, мовчати, приховувати свої думки і почуття, ходити на паради і тішитися з прослави Леніну чи Сталіну, навіть коли в голові було інше. Навіть відрікатись хоч про людське око від віри, Бога? Все забулось? А як стояли у черзі до мавзолею Леніна? Все забулося? Не варто бути фарисеями сьогодні. Святі, ті що в Сибірах загинули, а решта... жили, щоб вижити. Інакше б вигинули всі, а Бог того не хотів. Ми всі Пилати і не нам його судити. Добре бути мудрими через 2000років. Варто нині показувати, що ми - християни і українці.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення Злий Іван » 13 травня 2011, 11:46

vitalko писав:Зрештою, якщо слідувати вашій логіці, то і Юда МАВ(був змушений) зрадити Христа і повіситися.


А чому вішатися?
Зрадити мав! Бо Ісус сказав: "Один з вас зрадить мене." При тому вказав на Юду (Іскаріота), і ЖОДЕН з Його учнів НЕ ЗУПИНИВ Юду.

vitalko писав:І не треба кидати провини певної горстки людей на весь народ.


Чому ж:
Євангеліє від Матея писав:25 Увесь же народ відповів, кажучи: “Кров його на нас і на наших дітях!”
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення andrey s. » 13 травня 2011, 14:08

Ну тут можна багато чого думати,суть в тому чи наближає це нас до Бога.Історія Юди(іск.),фарисеїв які розпяли Ісуса,Пилата який дозволив цьому статись,навіть простих людей,які не були ні ким з вище вказаних,тобто простий натовп які були "з вибраного народу",но які так само були переповненні злобою.З якою ціллю нам передалось??? Наука Христова це не тільки Його слова,це все разом і є наука.Тож бачу потребу вчитись з цього,а винити когось не бачу сенсу,навіть Юду(іск.)...
Ми його згадуєм зі страхом стати подібним йому,і вище згаданим персонажам.Але не з ціллю засуду і тд.тп.
"І поцілунку не дам Тобі як Іуда,але як розбійник......."Тобто я не бачу засуду,а страх впасти як він.
Нам не получиться "вмити руки" як Пилат,це буде інша історія, коли це станиться. Бо ми "вмиєм руки" прийнявши Його,знаючи що Він Господь.
Жиди Кров пролили,а ми ЇЇ пєм, щоб життя вічне осягнути,на славу Господа.Амінь (десь таке чув)
Доречі якби я міг пояснити Н.З. суто з люцкої логіки,то я навряд чи виписував би тут. :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення vitalko » 13 травня 2011, 15:21

А чому вішатися?
Зрадити мав! Бо Ісус сказав: "Один з вас зрадить мене." При тому вказав на Юду (Іскаріота), і ЖОДЕН з Його учнів НЕ ЗУПИНИВ Юду.

Виходить так, що Бог створив Юду щоб той, його зрадив(читай надзвичайно важко згрішив) і внаслідок цього загинув вічно. Але як писав пан luksander: "на жоден людський гріх волі Божої не було. Не є. Не буде." І сама Христова жертва свідчить про те ж саме: Бог настільки любить людину, що стає нею, і будучи безгрішним(тобто абсолютно невинним ні в чому) життя своє за неї дає, аби тільки вона могла з ним радіти вічно.

Тобто і Юдиної смерті він не хотів, і Юда міг його не зрадити, а потім міг і не повіситися а покаятися, бо мав вибір, як і кожна людина(і Пилат також). Просто вибрав він те, що ми всі вже добре знаємо. Ось це я і намагаюся донести.
vitalko писав:І не треба кидати провини певної горстки людей на весь народ.

Чому ж:
Євангеліє від Матея писав:25 Увесь же народ відповів, кажучи: “Кров його на нас і на наших дітях!”

Коли в нас люди збираються на який небудь мітинг, то ми їх також називаємо "народ". Хіба ж це значить що там зібраний весь народ України, чи тільки певна групка. Так само і тут: весь народ(з натовпу) відповів.... Скільки було того народу невідомо. Але відомо, що кричав він підбурений фарисеями. Та й зрештою, в інших місьцях Євангелій пишеться що "сила народу ішла за ним". Тобто Ісус користувався авторитетом в простих людей, яких, до речі, фарисеї зневажали як "людей землі", рахуючи себе вищою верствою населення. Тому Христос постійно їх(фарисеїв) за це ганив, бо на людях це були страшно побожні люди, а в середині - самозакохані лицеміри, переконані.
Тому то, коли Ісус в"їжджав в Єрусалим, багато народу стелило перед ним пальмове віття, і не думаю що багато тих людей(скільки їх було не відомо), які дійсно йшли за ним перед цими подіями, кричали "Розпни!". Ну і, зрештою, коли говориться весь народ, то думається мені, що коли кричить більшість, то і виглядає, що всі кричать і підтримують.
Та й навіть на тих, що кричали, і навіть з ненавистю не можна всієї провини звалити. Хто брав участь в мітингах в 2004му, той добре пам"ятає як зникає страх перед озброєними людьми в натовпі. Так легко стає - нікого не боїшся, ні за що не відповідаєш, думаєш, що можеш гори перевернути. Те ж саме з ненавистю. Починає кричати групка людей, і всі йдуть за нею. Психологія натовпу. Людина там поводиться по іншому ніж поза ним. Тому однозначно винен організатор, а степінь вини рядових людей дуже розмита.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення andrey s. » 13 травня 2011, 15:50

Коли в нас люди збираються на який небудь мітинг, то ми їх також називаємо "народ". Хіба ж це значить що там зібраний весь народ України, чи тільки певна групка. Так само і тут: весь народ(з натовпу) відповів.... Скільки було того народу невідомо. Але відомо, що кричав він підбурений фарисеями. Та й зрештою, в інших місьцях Євангелій пишеться що "сила народу ішла за ним". Тобто Ісус користувався авторитетом в простих людей, яких, до речі, фарисеї зневажали як "людей землі", рахуючи себе вищою верствою населення. Тому Христос постійно їх(фарисеїв) за це ганив, бо на людях це були страшно побожні люди, а в середині - самозакохані лицеміри, переконані.
Тому то, коли Ісус в"їжджав в Єрусалим, багато народу стелило перед ним пальмове віття, і не думаю що багато тих людей(скільки їх було не відомо), які дійсно йшли за ним перед цими подіями, кричали "Розпни!". Ну і, зрештою, коли говориться весь народ, то думається мені, що коли кричить більшість, то і виглядає, що всі кричать і підтримують.
Та й навіть на тих, що кричали, і навіть з ненавистю не можна всієї провини звалити. Хто брав участь в мітингах в 2004му, той добре пам"ятає як зникає страх перед озброєними людьми в натовпі. Так легко стає - нікого не боїшся, ні за що не відповідаєш, думаєш, що можеш гори перевернути. Те ж саме з ненавистю. Починає кричати групка людей, і всі йдуть за нею. Психологія натовпу. Людина там поводиться по іншому ніж поза ним. Тому однозначно винен організатор, а степінь вини рядових людей дуже розмита.

Та в тому і справа,що тоді всі чекали визволителя(типу Наина).І думаю Пилат це розумів.Бо якби Ісуса повісили на нього(Рим),то це могло би кінчитись зовсім по другому,тобто фарисеї би як завжди все перекрутили,і зробили крайнього Пилата.Але це не було в Божих планах.
А натовпом можна управляти коли вони про Бога не думають,це ідеальна умова.Або змінити поняття Бог,то це взагалі мутанти. :)
............................................................................
Ви тільки не подумайте що я звинувачую Юдеїв які раніше вітали Ісуса,слухали Його науку,бачили чуда які Він творив,тобто знали що нема гріха на ньому.Но по великому рахунку вони також "вмили руки"(коли дозволили цьому статись,бо ніде не йдеться, щоб якась частина народу захищали Його перед іншою,і реально щось робили для цього), це хоч і схоже,але не так як це сталось з Пилатом.І я навіть не буду порівнювати це з Пилатом,типу хто вчинив гірше(ітак ясно).
Просто себе спитаю,чи я не чиню так само.Тобто можна провести паралелі зі своїм життям.Чи я вірний Церкві,Ісусу,чи не "вмиваю руки" коли хтось невинно терпить.Чи дозволяю собі мовчати, коли в житті чинять наклеп на когось,чи помагаю комусь нести його Хрест,тобто полекшую його.
Чи вірний в Науці Церкви до якої належу,тобто в якій народженний.Чи не роблю більшою ту "прірву" яку зробили люди,між Церквами.Чи помагаю формуванню нашого ,тобто нашої Української Церкви.Бо напевне я народився Г.К.,не для того щоб стати Р.К,чи Прав.Бо коли я хочу бути там де краще чи "правильно",і при цьому нехтую своїм,,,,то хіба я не вмиваю руки???? Коли я перечу(або стою осторонь,не підтримую) вченню наших повадирів,які отримали благословення на свою працю від Патріарха Вселенської Церкви,то хіба я не вмиваю руки?????
Тобто бачу тільки такий сенс цим переданням(Н.З.і решта книг),тобто "міряти" Їх не на когось,а на себе.Бо інакше для мене це не має сенсу.
Я вже казав раніше,якщо це зробити прискіпливо,з душею :) ,то відпаде всяке бажання засуджувати чи шукати винних, когось зі Св.Писаннь.
Весь світ починається з нас самих,тобто для мене-з мене.
Ну думаю це не оффтоп,висловлююсь як вмію.
Дякую..
P.S.
Доречі цікава персона Пилатова жінка.Хтось може порадити де можна почитати за неї.Тобто такі книги(джерела) які варто прочитати,які не проти Ц.Х.
Непроти після цього поговорити за неї...Зараз нема сенсу,бо ніц не знаю за неї :) ,хіба когось послухати. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 13 травня 2011, 20:40

vitalko писав:І не треба кидати провини певної горстки людей на весь народ. Навіть на цілий натовп кидати вину не можна(бо ж в натовпі почуття відповідальності притуплюється, як і тверезе мислення), а тільки на тих, хто його очолював. Конкретні фарисеї, первосвященики - ось на кому вина, нсмд.


Якщо цей народ безоглядно живе за приписом "один за усіх, а усі за одного" то щей і як треба "кидати провину невної горстки людей на весь народ"! Особливо коли цей народ вважає усіх інших "людиноподібними тваринами".

Що стосується натовпу, то його злодіяння є злодіянням кожного, доки немає гідного покаяння кожного зокрема й усіх разом. Хіба жиди, як народ, вже покаялися за вбивство Христа?

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення andrey s. » 13 травня 2011, 22:25

Йосип Вісаріоноаич писав:

Якщо цей народ безоглядно живе за приписом "один за усіх, а усі за одного" то щей і як треба "кидати провину невної горстки людей на весь народ"! Особливо коли цей народ вважає усіх інших "людиноподібними тваринами".

Що стосується натовпу, то його злодіяння є злодіянням кожного, доки немає гідного покаяння кожного зокрема й усіх разом. Хіба жиди, як народ, вже покаялися за вбивство Христа?

п.Йосип,я також жидів не вважаю за взірець(це дуже мягко сказано),але проявіть якесь "стримання" :) ,хочаб на словах.Самому часто "чешеться",але це ітак всі знають.Тобто це не на мої нерви :) .
(прошу Вас не сприйняти це як повчання,це я ділюсь думкою).
Мене всяко називали,мені ще жидоненависник(забув як по грамоті це слово :) ) бракує, для відчуття повноти :) .
Доречі жиди не дурні,а навіть навпаки.Просто мудрість+ злість на людей=жид.Але не всі вони такі,тобто серед них є вище згадані.
Але ця "формула" дійсна для всіх людей,незалежно від національності.Просто вони "еталон".
Більше писати про це не буду,ато проснусь з "пейсами" :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення luksander » 13 травня 2011, 22:38

:sorry: Не в тему:
Бог поза часом, Він і в минулому (нашому), і в майбутньому (нашому) є одночасно (для нас-тепер) незмінним і всезнаючим. Для Бога історія людства відома (не «передбачена»!) від початку до кінця.
Святе Писання не є книгою історичною, книгою передбачень чи ще там чимось… Це посібник для спасіння людини. І «пророцтва» в ній дані для того, щоб людина легше повірила в написане, в авторитет автора і написаного – адже вони стовідсотково збуваються …ах! :Yahoo!: та а як же інакше? Адже написане там дійсно збулось. Вже. Тільки ще не для нас.
А люди дивуються і кажуть: план Божий! І виправдовують цим «планом» своє зло, якщо милосердний Бог в черговий раз перетворює його на добро…
«нє било би счастья, дак нєсчастьє помогло» - слава нєсчастью!
Все на світі від Бога, тільки гріхи – людські…На все є воля Бога, а на людський гріх – допуст…
П.С.
Це такі собі фантасмагоричні думки (маячня ? :oops: ) сільського дядька, написані для пояснення своєї точки зору:
ніякий гріх неможна виправдати Божим планом… :no:
:pardon:

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення andrey s. » 14 травня 2011, 00:44

luksander писав::sorry: Не в тему:
Бог поза часом, Він і в минулому (нашому), і в майбутньому (нашому) є одночасно (для нас-тепер) незмінним і всезнаючим. Для Бога історія людства відома (не «передбачена»!) від початку до кінця.
Святе Писання не є книгою історичною, книгою передбачень чи ще там чимось… Це посібник для спасіння людини. І «пророцтва» в ній дані для того, щоб людина легше повірила в написане, в авторитет автора і написаного – адже вони стовідсотково збуваються …ах! :Yahoo!: та а як же інакше? Адже написане там дійсно збулось. Вже. Тільки ще не для нас.
А люди дивуються і кажуть: план Божий! І виправдовують цим «планом» своє зло, якщо милосердний Бог в черговий раз перетворює його на добро…
«нє било би счастья, дак нєсчастьє помогло» - слава нєсчастью!
Все на світі від Бога, тільки гріхи – людські…На все є воля Бога, а на людський гріх – допуст…

Знаїте,мені як сільскому отроку :) ,близькі по духу Ваші думки.Тобто не "передбачена",а відома.Хтось з "умів" казав,що нічого нового не відбувається під небом,просто повторюється.Думаю для Бога люцкі деталі не вагомі(тобто ідентичність в деталях),це про "глобальні" процеси.По великому рахунку це війна в якій вічні правила.Тобто спасуться не всі.Хоч і покликані всі до цього.
А людині потрібні виправдання перед собою,тобто зробити свій гріх Божою волею.І тут дуже небезпечно навіть для праведника,бо коли раз таке допустиш і залишиш це без уваги,типу Божа Воля,то це буде початок кінця.
По історії,навіть історії Церкви,відомі приклади коли навіть в праведному намірі людина припускалась гріха(очевидно для неї) і списувала це на Божу Волю,це було причиною великого падіння.Намір благий,а людина грішна.І коли "допуст гріха" зробити Божою Волею,то сумно кінчається.Для мене "допуст" і "вибір" це синоніми.Але я вірю що в Божих Силах змінити гріх на добро,тільки при умові Жалю(каяття) і поправи.
Власне тому Ісус прийшов,бо люди спутали "допуст гріха" з Божою Волею.Тільки в Божих Силах це розбити.Бо людина в цьому поклалась на себе,і цим змінила "цілопалення",втративши той жаль за вчинене,списавши на Божу Волю свій гріх.Тобто спалю "барана" і все добре,бо Так Бог велів,це Його Воля.
Ми також можем змінити Тайну Покаяння,тобто це все в люцких силах.А відвертатись від Бога,,,на це Божої Волі нема.На "вмивання рук" також ЇЇ нема.
У нас є вибір,тобто розуміти це і дурити себе.Тобто історія люцтва Богу відома,а історія людини Йому цікава(люба)., коли людина думає про Нього.(бо коли ні,то кінець Йому відомий).Хіба це не турбота,ЛЮБОВ.
Коли Ісус молився, щоб ця чаша минула Його,коли це можливо,то сподівався що Юдеї Його не розіпнуть,що Пилату не прийдеться"вмивати руки",тобто зроблять ВИБІР БОГА(була надія).Але коли казав; проте не Моя а Твоя Буде Воля,то розумів що Йому(Отцю) відома історія,а Йому треба це знести,спасти нас від нас.Тобто Бог не хотів Сина віддавати,а знав що це потрібно,бо люди перестали покладатись на Його Волю,а заміняти її своєю,бо Бог став типу "винен їм Свою Волю",щоб виправдати свій гріх.
А тепер уявіть,ЯКБИ БОГ "ВМИВ РУКИ",типу "мастіть собі голову",самі винуваті,де би ми були,і чи були взагалі.
Мушу наголосити,це "думки по ходу",неварто ними перейматись.Коли хтось поправить,то буду вдячний.Суть думок:Бог нас любить,і дає всі засоби щоб ми відповідали взаємністю,і "вмивання рук" в цьому, погибель спасінню.Але в Його силах це змінити,коли визнаєм це і поправимся,при цьому жалуючи за це.
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення о.Олег » 14 травня 2011, 07:23

Христос Воскрес!
стосовно покаяння "жидів як народу" за вбивство Христа - багато жидів сьогодні є християнами, багато атеїстів чи неюдеїв (не сповідують юдаїзм); віднайти свої жидівські коріння сьогодні захотіли представники різних рас і народів...
Йосип Вісаріоноаич писав:...Особливо коли цей народ вважає усіх інших "людиноподібними тваринами"...

твердження "жиди (цей народ) вважають нежидів людиноподібними тваринами" нічим не краще від приписуваного Вами жидам твердження "нежиди є людиноподібними тваринами" - расизм :( , розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Мені дуже шкода, але MOD: Вам бан, який буде мати силу доти, допоки доведете (напишіть лист адміністратору) свою одинакову ... гм... любов до представників всіх народів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Понтій Пилат і його дружина

Повідомлення прочанка » 27 травня 2011, 14:40

Ісус Христос сказав: "Царство Моє не від світу цього: якби від світу цього було Моє Царство, то слуги (піддані) Мої змагалися б за Мене, щоб Я не був виданий юдеям; але нині Царство Моє не звідси".

"Отже, Ти Цар?" – запитав Пилат.

Ісус Христос відповів: "Ти говориш, що Я Цар. Я для того народився і для того прийшов у світ, щоб засвідчити істину; кожен, хто від істини, слухається голосу Мого".

З цих слів Пилат побачив, що перед ним стоїть проповідник істини, вчитель народу, а не бунтівник, який іде супроти влади римлян. Пилат сказав Йому: "Що є істина?" І, не чекаючи відповіді, вийшов до юдеїв на ліфостротон й оголосив: "Я ніякої провини не знаходжу в Ньому".

Первосвященики і старійшини уперто наполягали на своєму, кажучи, що Він підбурює народ, навчаючи по всій Юдеї, починаючи з Галилеї.

Пилат, почувши про Галилею, запитав: "Хіба Він галилеянин?" І довідавшись, що Ісус Христос з Галилеї, він повелів відвести Його на суд до галилейського царя Ірода, який, з нагоди Пасхи, був також в Єрусалимі. Пилат був радий відійти від цього неприємного суду.
Не бійтеся!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей