Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Гаррі Поттер, поттероманія, окультизм і Церква

Повідомлення Олюнька » 03 травня 2010, 15:12

o.Mykil писав:Вибачте, але у вас своє приватне поняття сатанізму, судячи по попередніх дописах, адже навіть віра в диявола для вас теж сатанізм, що у християнстві є нонсенсом... Ба, навіть св. Писання визнає існування сатани. Сам Христос Господь боровся на землі проти нього, цього ворога наших душ, що скрізь порозставляв нині свої пастки.


Кожна людина має своє приватне бачення щодо всього на світі - це природно. :Rose:
А щодо сатанізму, то ви неправильно трактуєте мої слова, хоча я вже нижче уточнювала свою думку. У фразі "вірити в сатану до кінця" я не відкидаю слова "сатана", але вважаю, що вислів "вірити до кінця" правомірно використовувати лише у відношенні до Бога. Лише тому, що я вірю в Бога, тому і виходячи з тої віри я сприймаю існування диявола.

Тут також зачіпалась творчість Дена Брауна. Так, він може і не окультист, але в його "Коді..." відверто висміювався Ісус, нехай то тільки його фантазії, але багато людей на це повелось. Натомість в Поттері про Бога не згадують, тому невідомо що гірше. :no:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Гаррі Поттер, поттероманія, окультизм і Церква

Повідомлення viter » 03 травня 2010, 17:38

Олюнька писав:Тут також зачіпалась творчість Дена Брауна. Так, він може і не окультист, але в його "Коді..." відверто висміювався Ісус, нехай то тільки його фантазії, але багато людей на це повелось. Натомість в Поттері про Бога не згадують, тому невідомо що гірше. :no:

Справді невідомо, що гірше - чи явний напад диявола на християнство ("Код Да Вінчі"), чи прихований ("Гаррі Поттер"). Імхо.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 03 травня 2010, 20:29

Браун посягнув на святе( нехай воно навіть художній вимисел).Мусульмани б такого не подарували. А його поділ наймудріших і найдостойніших мужів - поетів, вчених, художників, політиків, філософів - на ілюмінатів й масонів теж наводить на певні роздуми. Жиди люблять приписувати собі геніїв... А що собі дозволяє Пулман!Оце святотацтво й богохульство!
А Поттер... Хто пробував ті рецепти і магічні заклинання? Невже діють? :lol: Зараз купа такої літератури - фентезі - цікаво і багато авторів пишуть в цьому стилі. "Ерагон" Паоліні,"Мініпупи"Бессона,"Легенди світокраю" Рідела і Стюарта, а як цікаво пишуть наші Дяченки! це так, малий перелік...
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення ShMariam » 05 травня 2010, 14:41

Трохи погуляла по Інтернету і виявила, що частина фанатів ГП серйозно взялася за вивчення магії. :( Одна справа - бути закоханим в Гаррі або Снейпа, друга справа - бавитися з дияволом :bad:
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 05 травня 2010, 15:16

ShMariam писав:Трохи погуляла по Інтернету і виявила, що частина фанатів ГП серйозно взялася за вивчення магії. :( Одна справа - бути закоханим в Гаррі або Снейпа, друга справа - бавитися з дияволом :bad:


Закоханість в книжкового героя - теж трішки збочення :) , як і забавки з нечистим. Але чи винен в тому саме Поттер? Можливо ті люди і так мають тягу до зла? Наприклад, двоє готів у Пітері з"їли... дівчину... Таку дикість, канібалізм годі зрозуміти й пояснити :shock: Це явно сатана обплутав, але ті хлопаки - не прихильники Поттера. Тобто вони стали слугами сатани через набагато гірші й страшніші чи книги чи... =@
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення ShMariam » 05 травня 2010, 15:39

прочанка писав: Але чи винен в тому саме Поттер? Можливо ті люди і так мають тягу до зла?

До зла??? Діти??? Вони думають, що є на боці добра

А коли Потером захоплюються діти з характером св. Терези від Дитятка Ісуса: ті, які вміють любити до кінця, поринати з головою... і
надзвичайно
вольові - без християнського виховання вони стають слугами диявола і навіть не помітять.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 05 травня 2010, 15:50

ShMariam писав:
прочанка писав: Але чи винен в тому саме Поттер? Можливо ті люди і так мають тягу до зла?

До зла??? Діти??? Вони думають, що є на боці добра

А коли Потером захоплюються діти з характером св. Терези від Дитятка Ісуса: ті, які вміють любити до кінця, поринати з головою... і
надзвичайно
вольові - без християнського виховання вони стають слугами диявола і навіть не помітять.


Ви думаєте в дітей нема тяги до зла? О, ви помиляєтесь. Деколи дитя з личком ангела може бути таким жорстоким!Я бачила таких діток і те лихо, яке вони коїли і без читання книг, бо ще не вміли читати. А в школі? Дивишся - невинне ягнятко, а щось як витворить тихенько й підленько, бо то вже натура така, безбожна, без книжок. Батькам туману в очі напустить, а ті кидаються тоді на всіх - моя дитина хороша, то всі навколо - вчителі, церква на дитину нападають...
Якщо наші діти будуть такі, як св. Тереза, їм нічого не загрожує :Rose: А щоб діти не стали слугами диявола, батьки з моменту їхньої появи на світ мають дбати про їхні душі і виховувати у вірі до Бога.
Не бійтеся!

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення ShMariam » 05 травня 2010, 16:14

Ви думаєте в дітей нема тяги до зла? О, ви помиляєтесь.

Тут я дійсно помилилася. Але мала на увазі інше: бажання вчитися до магії вони не вважають злом, бо нема віри. І зовсім не обов'язково це злі діти. (До речі, я вважаю, що злих людей не буває, є люди, які роблять злі вчинки, це так, між іншим).
Якщо наші діти будуть такі, як св. Тереза, їм нічого не загрожує

Я мала на увазі природні задатки (дуже емоційна і дуже вольова) - така дитина теоретично схильна на велике добро і на велике зло.
А щоб діти не стали слугами диявола, батьки з моменту їхньої появи на світ мають дбати про їхні душі і виховувати у вірі до Бога.

Золоті слова. Найголовніше - підвищувати імунітет, тоді і хвороба не пристане. Але це особиста справа кожної людини - всіх не заставиш. А боротися з вірусами нема чого - як дитина захворіє, то батьки винні, що імунітет поганий. Ну, є діти, які не мають батьків - в них імунітет взагалі нікудишній, може не помруть, та й ми за них не відповідаємо.
Р.S. Я зовсім не рекламую вакцинацію в прямому розумінні слова, яка спричиняє зниження імунітету, має купу побічних ефектів і часто вирощується на абортативному матеріалі
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2010, 01:03

прочанка писав: Адже "жіноча логіка" для вас... поняття неіснуюче,


Я б просив не проектувати на мене свої уявлення та щось додумувати, ок? Дякую.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Гаррі Поттер, поттероманія, окультизм і Церква

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2010, 06:12

Олюнька писав:
Кожна людина має своє приватне бачення щодо всього на світі - це природно. :Rose:
А щодо сатанізму, то ви неправильно трактуєте мої слова, хоча я вже нижче уточнювала свою думку.


"Первое слово дороже второго"... :crazy:
viewtopic.php?f=9&t=1817
Востаннє редагувалось 08 травня 2010, 06:36 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 08 травня 2010, 06:35

прочанка писав:А Поттер... Хто пробував ті рецепти і магічні заклинання? Невже діють? :


Радив би не бавитися з вогнем після всіх жахних фактів, між іншим, зокрема переходом поттероманів на реальний сатанізм. Боюся, але ви немовби хочете тут поповнити цю сумнозвісну категорію юзерів viewtopic.php?t=1590
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 11:42

як на священика - ви досить агресивно поводитесь і провокуєте людей. Жарти-тільки у вас і навіть, на вашу думку, дотепні. Чужі ж жарти ви не розумієте або не хочете. Бог вам суддя, мене ви не спровукуєте :) Маю досвід роботи із різними сектантами. Сумно інше - моя сусідка, яка мала проблеми сімейні і дуже серйозні пішла шукати розради й поради до священика... і її мало "не каменували" замість того, щоб допогти людині( нічого поганого вона не вчинила). Закінчилось погано - підібрали свідки, пригріли, пожаліли, зазомбували... Її душа на совісті того нерозважливого священика...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення о.Олег » 11 травня 2010, 13:33

прочанка писав:як на священика - ви досить агресивно поводитесь і провокуєте людей. Жарти-тільки у вас і навіть, на вашу думку, дотепні. Чужі ж жарти ви не розумієте або не хочете. Бог вам суддя, мене ви не спровукуєте :) Маю досвід роботи із різними сектантами. Сумно інше - моя сусідка, яка мала проблеми сімейні і дуже серйозні пішла шукати розради й поради до священика... і її мало "не каменували" замість того, щоб допогти людині( нічого поганого вона не вчинила). Закінчилось погано - підібрали свідки, пригріли, пожаліли, зазомбували... Її душа на совісті того нерозважливого священика...

MOD: дуже прикро, що виникикла ця проблема, але на Форумі, якщо можна, прошу особисті зауваження подавати виключно особисто (ПП)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 13:38

прочанка писав:як на священика - ви досить агресивно поводитесь і провокуєте людей. Жарти-тільки у вас і навіть, на вашу думку, дотепні. Чужі ж жарти ви не розумієте або не хочете.


Ні, досить спокійний. Ви просто не знаєте мене нітрохи і тільки так думаєте. Якби нікому не хотів допомогти духовно, не писав би тут нічого, не тратив свій дорогоцінний час, не давав порад тощо... І це не провокації. Радив би модераторам звернути увагу на тих, що толерують тут окультизм та флудять. Дякую.
Востаннє редагувалось 11 травня 2010, 13:42 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 11 травня 2010, 13:40

я - не проти, якщо це стосується всіх :)
Хай живе інквізиція
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення о.Олег » 11 травня 2010, 14:07

o.Mykil писав:
прочанка писав:як на священика - ви досить агресивно поводитесь і провокуєте людей. Жарти-тільки у вас і навіть, на вашу думку, дотепні. Чужі ж жарти ви не розумієте або не хочете.

Ні, досить спокійний. Ви просто не знаєте мене нітрохи і тільки так думаєте. Якби нікому не хотів допомогти духовно, не писав би тут нічого, не тратив свій дорогоцінний час, не давав порад тощо... І це не провокації. Радив би модераторам звернути увагу на тих, що толерують тут окультизм та флудять. Дякую.

:(
MOD: в даному і інших подібних (що стосуються того чи іншого конкретного явища/випадку) питаннях, про які не маємо якогось незаперечного (непомильного в своїй основі) рішення Церкви, можливо провадити дискусію, аргументувати, висловлювати власну точку зору. Незаперечним фактом у поставленій проблемі є лише заборона окультних практик. І жоден з тут присутніх не оспорює цю заборону, не толерують окультизм. Оспорюють деякі присутні те, що Гаррі Потер пропагує окультизм. Різниця очевидна. Відповідно, завдання, яке переконаний у окультному походженні Гаррі Потера може собі поставити - переконати співрозмовників у своїй правоті: Гаррі Потер - пропагує окультизм; інші ж залишають за собою право погодитися, або не погодитися з його думкою. З розмови, яка вже відбулася, і з її продовження у певному конфліктному руслі можна зробити висновок, що нічого, окрім заборонити на Форумі думку про неокультне походження Гаррі Потера не можемо... Потрібно визнати, що це абсолютно нічого нового до проблеми не додасть; позитиву не привнесе. Тому прошу зосередитись на темі (переконуйте одне одного, проповідуйте) і, якщо не є можливим припинити, то хоча б перенесіть особисті перепалки та поради в ПП. З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 21:14

Воля модераторів - закрийте цю тему, підтримую. Тим паче як сам ще був тут модером гарячі теми закривав, адже було на це право.
Проблеми є у цьому плані... Дивує просто, як дехто не знаючи до кінця, що таке магія-окультизм у християнському значенні, починає переконувати тебе нав'язливим флудом (писаниною навіть не по темі) у цілком протилежному. Порівнює навіть серію промагічниг книг Ролінг із відомою казкою "Червона Шапочка", магію - з думками в голові вовка тощо, бачачи її... там, хоч нема окультизму у звичайній казці.
Особисто пишу свої коменти у стані врівноваженості, адекватні жарти сприймаю (стараюсь принаймні, хоч дивує часом незнання (?) 1-ої заповіді Всевишнього). Без агресії,з бажанням допомогти християнським душам. Ньюейджівське мислення не доводить до духового добра. З такого варто сповідатися, на мій погляд. Вибачте. :)
Востаннє редагувалось 11 травня 2010, 21:48 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення andrivovk » 11 травня 2010, 21:35

o.Mykil писав:... Дивує просто, як дехто не знаючи до кінця, що таке магія-окультизм у християнському значенні, починає переконувати тебе нав'язливим флудом (писаниною навіть не по темі) у цілком протилежному. Порівнює навіть серію промагічниг книг Ролінг із відомою казкою "Червона Шапочка", магію - з думками в голові вовка тощо, бачачи її... там, хоч нема окультизму у звичайній казці...

Так.Після "Червоної Шапочки" діти ж не бігли чаклувати.
o.Mykil писав:Воля модераторів - закрийте цю тему, пітримую. Тим паче як сам ще був тут модером гарячі теми закривав, адже було на це право.

Тему й справді можна закрити.Всі, хто хотів висловилися.І за і проти.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 11 травня 2010, 21:52

andrivovk писав:Так.Після "Червоної Шапочки" діти ж не бігли чаклувати.


І не біжать. Хіба що під впливом поттероманії без кордонів. %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 18 травня 2010, 00:04

Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення viter » 18 травня 2010, 09:07

o.Mykil писав:10 аргументів проти Гаррі Поттера http://www.christusimperat.org/uk/node/14409

http://www.christusimperat.org/uk/taxonomy/term/141


Думаю, що прочитавши інформацію по поданих лінках, прихильники Гарі Потера мали б призадуматися чи варто то читати (особливо дітям).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 18 травня 2010, 13:56

"Церква ніколи офіційно не засудила видання Дж. Ролінґ" Дійсно до недавнього часу такого засудження не було більше того член секретаріату Ради європейських єпископських конференцій о. Пітер Флітвуд під час презентації нового ватиканського документу про ідеологію руху «Нью Ейдж» ще у 2003р. заявив «Гаррі Поттер не є жодною проблемою для католиків» «Всі ми в дитинстві читали казки про фей, які були хрещеними матерями маленьких принцес, про чаклунів та відьом, — заявив о. Флітвуд у відповідь на запитання журналістів про сприйняття Церквою книг і фільмів про юного чарівника. — Ці книги допомагають дітям зрозуміти боротьбу добра і зла у світі». Автор книг про Гаррі Поттера Джоан Роулінг — християнка, переконаний священик. «Можливо, не кожен єпископ схвалив би її діяльність, але вона живе по-християнськи і по-християнськи пише», — заявив англійський священик, який свого часу входив до Папської ради з питань культури. взято з http://www.rr.lviv.ua/news.php?item=361
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення viter » 18 травня 2010, 14:21

Звідки таке неоднозначне сприйняття Гарі Потера, навіть, серед католиків?
Чому
www.rr.lviv.ua/news.php?item=361 писав:Можливо, не кожен єпископ схвалив би її діяльність
, якщо
www.rr.lviv.ua/news.php?item=361 писав:вона живе по-християнськи і по-християнськи пише
? (Йдеться про Джоан Роулінг).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення romanm » 18 травня 2010, 15:07

http://www.fattisentire.org/modules.php ... e&sid=1365

Слва кард.Ратцінгера про Поттера:" це тонкий вплив спокус, не ще не сформовані душі людей".

http://www.gabriele-kuby.de/harry_potter.html

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 18 травня 2010, 15:26

Якщо дотримуватись Ісусового:" НЕ СОТВОРИ СОБІ КУМИРА!" у всіх проявах нашого життя реального і віртуального, уміти відділяти пшеницю від кукілю, навіть несформовані душі зуміють встояти.
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення viter » 18 травня 2010, 15:39

прочанка писав: уміти відділяти пшеницю від кукілю, навіть несформовані душі зуміють встояти.

Ви думаєте діти вміють? Діти як губка всотують все, що їм подають, не вміють вони добре відділяти добро від зла.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 18 травня 2010, 15:55

viter писав:
прочанка писав: уміти відділяти пшеницю від кукілю, навіть несформовані душі зуміють встояти.

Ви думаєте діти вміють? Діти як губка всотують все, що їм подають, не вміють вони добре відділяти добро від зла.


а для цього є церква і священик-сповідник, а ще мудрі батьки, які активно цікавляться життям дітей. :)
Не бійтеся!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення viter » 18 травня 2010, 16:00

... та не дають їм читати шкідливу для їх психіки літературу (типу Гарі Потера).
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення прочанка » 19 травня 2010, 08:29

я спілкуюсь з дорослими, зрілими людьми, багато старшими за мене, які читали ці книги. Магічний бік твору їх зовсім не обходить, їхня психіка вже сформувалась. Зате тих людей( вчителів, економістів) цікавлять зовсім інші аспекти - людські відносини...
Мій син, який читав під моїм наглядом, прочитав, ми поспілкувалися, обговорили смішні моменти і все... Зате Святе Письмо він читає сам, часто, коли виникає духовна потреба, а Поттера вже не потребує... Якби я йому забороняла, сварилась..., він би міг тихцем все одно прочитати, а так, ми прочитали разом... і все.
Востаннє редагувалось 19 травня 2010, 09:06 користувачем прочанка, всього редагувалось 1 раз.
Не бійтеся!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Окультний Гаррі Поттер і поттероманія.Відповідь християнина.

Повідомлення o.Mykil » 19 травня 2010, 08:43

прочанка писав:я Але чомусь ніхто не звертає увагу на " його діяльність". Може варто копнути глибше?


До чого тут він та інші, коли тема про Гаррі Поттера??? :evil:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей