Фемінізм та церковна дійсність...

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 06:31

Слава Ісусу Христу, дорогі браття та сестри!

Вирішив заторкнути теж популярну так само тему фемінізму радикального, зокрема ролі жінки у суспільстві, зі зосередженням уваги на переродженні радикального фемінізму у поміркований християнський, не у протистоянні чоловікам, а в гармонії по обидва боки... Femina - жінка по-латинськи.

До речі, колишній Римський Архиєрей Іван Павло ІІ у своєму відомому листі до жінок, написаному 29 червня 1995 року, дякуючи жінкам різних станів, твердить, між іншим, про потребу найперше визнати факт недостатньої уваги до жінки: чи в минулому, чи тепер... За словами Папи, сучасне суспільство має по-новому відкрити гідність та покликання кожної жінки, будуючи правдивий фемінізм у світлі біблійного вчення...

На жаль, ряд представників фемінізму схибленого сьогодні теж вимагають своїх прав у речах не цілком достойних чи дозволених у рамках гріха: борються за права лесбіянок, розпусних повій; хочуть певні жіночки бути нині священиками чи ними керувати (згадайте декотрих "побожних" старших жінок по церквах, для прикладу, УГКЦ чи різних конфесій Православ'я). Хтось погорджує традиційним священством навіть у Вселенській Христовій Церкві
тощо. Не виходить спеціально заміж...

Є, отже, проблеми. Часто брак послуху, покори теж і зі сторони жіноцтва, як не дивно, неконтрольоване вивищення над представниками сильної статі. Декотрі крайні феміністки теж присутні і в сучасних католицьких монастирях...

Довідуємося, що, мовляв, слов фемінізм сконструював французький соціаліст-утопіст Шарль Фур'є у кінці XVIII ст., вважаючи, що «соціальний стан жінок є мірилом суспільного прогресу». Він, між іншим, іменував феміністами прихильників жіночого рівноправ'я...

К. Рутвен («Феміністичні літературні дослідження: Вступ», 1985) нараховує вісім типів феміністок:

* соціофеміністки,
* семіофеміністки,
* психофеміністки,
* марксистські,
* соціо- та семіомарксистські,
* лесбіянські
* «чорні» феміністки, перейняті сублімованими формами теоретичного, точніше міфізованого мислення.

Якщо навіть узяти навіть українську письменницьку творчість, то теж відомо і про феміністичні напрямки Ольги Кобилянської хоча б http://filology.info/?p=98

Боже Слово про жінку та її відповідні християнські дії viewtopic.php?f=6&t=1717

Навіть святкування 8-го березня має, як виявляється, феміністичну основу... Тому фемінізм нас оточує скрізь. Згубний не виняток. :shock:
Востаннє редагувалось 11 вересня 2010, 19:00 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 07:36

До теми частково viewtopic.php?p=13985

viewtopic.php?f=2&t=1842
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 26 травня 2010, 13:53

o.Mykil писав:Слава Ісусу Христу, дорогі браття та сестри!

Вирішив заторкнути теж популярну так само тему фемінізму радикального, зокрема ролі жінки у суспільстві, зі зосередженням уваги на переродженні радикального фемінізму у поміркований християнський, не у протистоянні чоловікам, а в гармонії по обидва боки... Femina - жінка по-латинськи.
...
Є, отже, проблеми. Часто брак послуху, покори теж і зі сторони жіноцтва, як не дивно, неконтрольоване вивищення над представниками сильної статі. Декотрі крайні феміністки теж присутні і в сучасних католицьких монастирях...


Слава навіки!Ще тут говорилося Молимося за братів, а сестри як?
І там я вже наводила посилання про бачення Папи Івана Павла ІІ щодо справжнього фемінізму.
http://www.ji.lviv.ua/n17texts/krugl-stil.htm
По-моєму, цілком нормально вимагати достойного ставлення до себе незалежно від того, чоловік ти чи жінка.
Давайте тоді тему розглядати і в тому контексті, що під фемінізмом розуміють чоловіки. Бо таке, "неконтрольоване вивищення" і тут присутнє. Тоді буде справедливо, бо така "гра в одні ворота" принижує всіх учасників дискусії.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 26 травня 2010, 15:11

Олюнька писав: бо така "гра в одні ворота" принижує всіх учасників дискусії.


Які ще "ігри"? Тут дискусія має бути серйозна. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 26 травня 2010, 15:19

o.Mykil писав:
Олюнька писав: бо така "гра в одні ворота" принижує всіх учасників дискусії.


Які ще "ігри"? Тут дискусія має бути серйозна. :)

А що серйозна дискусія не передбачає використання фразеологізмів?! :wink: Саме заради серйозності вартує враховувати всі аргументи.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 27 травня 2010, 04:13

На мій погляд, цікава та дещо призабута тема viewtopic.php?f=3&t=676
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Just_me » 29 травня 2010, 16:17

Я б назвала цю тему радше "Фемінізм і дійсність" :) Бо про жінок і церкву та жінок і Біблію теми вже є...

А щодо фемінізму, то категорично його не підтримую в тому варіанті, який зараз маємо. Радше б боролися за кращих чоловіків, тобто мужніших, відповідальніших, сильніших. Чим не добре бути під опікою такого? Якось кілька місяців тому вийшло інтерв"ю з Юлією Мостовою - одним із кращих і найзубатіших журналістів України, в якому вона зізнається, що вперше поруч з сильнішим і кращим за себе чоловіком і дуже цьорму рада. Якби моя воля, то б усі права віддала чоловікам, аби вони тільки того заслуговували. А так що маємо, те маємо.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 18:22

Just_me писав: Якби моя воля, то б усі права віддала чоловікам, аби вони тільки того заслуговували.

А я б забрав.Розпустились до краю.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Just_me » 29 травня 2010, 18:28

Не тим, що розпустились, а тим, що заслуговують :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 29 травня 2010, 18:31

andrivovk писав:
Just_me писав: Якби моя воля, то б усі права віддала чоловікам, аби вони тільки того заслуговували.

А я б забрав.Розпустились до краю.


Всі люди мають на землі свої законні права, даровані теж і Господом. Так що не вигадуйте. :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 18:44

o.Mykil писав:
andrivovk писав:
Just_me писав: Якби моя воля, то б усі права віддала чоловікам, аби вони тільки того заслуговували.

А я б забрав.Розпустились до краю.


Всі люди мають на землі свої законні права, даровані теж і Господом. Так що не вигадуйте. :D


Повірю вам на слово. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 31 травня 2010, 15:44

o.Mykil писав:Всі люди мають на землі свої законні права, даровані теж і Господом. Так що не вигадуйте. :D

Не згідна з тим. Перефразовуючи класиків, право однієї людини обмежується правом діями людини. :oops:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 31 травня 2010, 22:43

Олюнька писав:
o.Mykil писав:Всі люди мають на землі свої законні права, даровані теж і Господом. Так що не вигадуйте. :D

Не згідна з тим. Перефразовуючи класиків, право однієї людини обмежується правом діями людини. :oops:

А якщо керуватися не людською (обмеженою) мудрістю, а Божою трохи? Господь створив нас вільними, дарував свободу вибору тощо. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 01 червня 2010, 12:31

o.Mykil писав:
Олюнька писав:
o.Mykil писав:Всі люди мають на землі свої законні права, даровані теж і Господом. Так що не вигадуйте. :D

Не згідна з тим. Перефразовуючи класиків, право однієї людини обмежується правом діями людини. :oops:

А якщо керуватися не людською (обмеженою) мудрістю, а Божою трохи? Господь створив нас вільними, дарував свободу вибору тощо. :)

Так, але це до гріхопадіння. :friends: а потім, в одних - патріархат, а в інших матріархат.
От вчора почула випадок, жінка родом із Півдня України вийшла заміж за мого односельця, народилася в них донечка (зараз має 7 рочків), а він випиває... і одного прекрасного дня вигнав її з дому і до дитини не допускає ні на крок, сам нап'ється а дитина ходить без нагляду. Вона просила дозволу хоча б на один день погуляти з дитиною, а він не допускає. :o І так само буває, що мама при розлученні забирає дитину подалі - "на зло" колишньому чоловікові. :no: а ви кажете рівні права... а тут з дитини роблять розмінну монету.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 01 червня 2010, 13:33

Олюнька писав:чоловікові. :no: а ви кажете рівні права... а тут з дитини роблять розмінну монету.


Я говорю, швидше, як має бути, а не як є, як вважаю. Через один негативний випадок, два...не робиться висновок про все. :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 01 червня 2010, 13:41

o.Mykil писав:
Олюнька писав:чоловікові. :no: а ви кажете рівні права... а тут з дитини роблять розмінну монету.


Я говорю, швидше, як має бути, а не як є, як вважаю. Через один негативний випадок, два...не робиться висновок про все. :)

Та ні, це не один випадок, а так - для прикладу, насправді це відбувається на кожному кроці.
От ще, один з тих малят, з якими я спілкувалась, дуже полюбляє битися, особливо з однією дівчинкою, яка так само дуже шустра. Після такої бійки жаліється мені: "а чого всі Юлю захищають, бо вона дівчинка, а вона так само зі мною билася, як я з нею". :D По-дитячому, наївно, але і в цьому є над чим задуматись.
А що так не має бути, то всі про це знають. :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Olya » 01 червня 2010, 15:11

На мою думку, жінки більш схильні бути покірними, лагідними, хочуть відчувати підтримку з боку сильного і люблячого чоловіка. В сім»ї не може бути так, щоб керували двоє і чоловік і дружина, бо це призведе до конфліктів і непорозумінь, тому правильніше було б коли дружини прислухалися до думки чоловіка і не хотіли керувати ним, але це за однієї умови, що і чоловік любить та поважає свою дружину. Бо дуже часто буває, що чоловік дружині тільки перелічує обов’язки, а сам навіть найменшого не виконує. І коли жінка бере в руки молоток, щоб забити цвях, чи ремонтує водопровідний кран, а чоловік з газетою чи телевізором, в кращому випадку. Або дружина з дітьми з острахом очікують батька, який не знати який прийде і чи не потрібно буде десь тікати. А чоловік з криком - хто газда кидається на нічим неповинних дружину і дітей.... Потрібна взаємоповага, взаєморозуміння і найголовніше любов, тоді і феміністичних жінок стане менше. :Rose:

А в церкві просто недопустимо, щоб якісь жінки керували священиками (як то іноді буває). Сама знаю такий випадок, що збиралися і робили збори, щодо того як краще має робити священик. Думки цих жінок розділилися і створився справжній балаган, до спільної думки так і не прийшли - до тепер буває щось доказати хочуть а що... самі толком не знають. Дуже негарно, коли жінки доказують щось священику і щось вимагають, але по суті не знають ні Церковних канонів, ні Богослов»я.
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення Олюнька » 01 червня 2010, 15:22

Olya писав:А в церкві просто недопустимо, щоб якісь жінки керували священиками (як то іноді буває). Сама знаю такий випадок, що збиралися і робили збори, щодо того як краще має робити священик. Думки цих жінок розділилися і створився справжній балаган, до спільної думки так і не прийшли - до тепер буває щось доказати хочуть а що... самі толком не знають. Дуже негарно, коли жінки доказують щось священику і щось вимагають, але по суті не знають ні Церковних канонів, ні Богослов»я.


Так то не тільки жінки таке полюбляють, в нас, наприклад, сільський голова бунтує людей проти отця і ті, хто його підтримує, мають в селі певні привілеї.
А жіноцтво виділяється в тому, бо жіночок в церкві, на жаль, більше, та й не лише в церкві, а й в суспільстві (каже так статистика). :wink:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення о.Олег » 09 серпня 2010, 20:03

я - фемініст :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 09 серпня 2010, 20:57

о.Олег писав:я - фемініст :)


%) :D
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення neoxgeforce » 09 серпня 2010, 22:22

Виникло питання.
Чи може жінка виконувати роль диякона в Церкві?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 09 серпня 2010, 22:28

neoxgeforce писав:Виникло питання.
Чи може жінка виконувати роль диякона в Церкві?


Ні, хіба дияконіси... :) і то так було в ранній Церкві більше. Основна роль яких полягала допомагати у хрещенні дорослих тощо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення о.Олег » 10 серпня 2010, 06:07

neoxgeforce писав:Виникло питання.
Чи може жінка виконувати роль диякона в Церкві?

чи Ви мали на увазі дяка?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення andrivovk » 10 серпня 2010, 13:16

о.Олег писав:я - фемініст :)

Тобто?Бо щось не зрозумів.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення о.Олег » 10 серпня 2010, 13:19

andrivovk писав:
о.Олег писав:я - фемініст :)

Тобто?Бо щось не зрозумів.

тобто - християнин. Тобто не в значенні фемініст-лезбіян :D чи щось з інших збочень у списку, здається, о.Микіла, а саме у тому значенні, що не думаю, що можна бути християнином і не визнавати гідності Божого Образу в жінці
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення kristik » 11 вересня 2010, 18:44

Olya писав:На мою думку, жінки більш схильні бути покірними, лагідними, хочуть відчувати підтримку з боку сильного і люблячого чоловіка. В сім»ї не може бути так, щоб керували двоє і чоловік і дружина, бо це призведе до конфліктів і непорозумінь, тому правильніше було б коли дружини прислухалися до думки чоловіка і не хотіли керувати ним, але це за однієї умови, що і чоловік любить та поважає свою дружину. Бо дуже часто буває, що чоловік дружині тільки перелічує обов’язки, а сам навіть найменшого не виконує. І коли жінка бере в руки молоток, щоб забити цвях, чи ремонтує водопровідний кран, а чоловік з газетою чи телевізором, в кращому випадку. Або дружина з дітьми з острахом очікують батька, який не знати який прийде і чи не потрібно буде десь тікати. А чоловік з криком - хто газда кидається на нічим неповинних дружину і дітей.... Потрібна взаємоповага, взаєморозуміння і найголовніше любов, тоді і феміністичних жінок стане менше. :Rose:

А в церкві просто недопустимо, щоб якісь жінки керували священиками (як то іноді буває). Сама знаю такий випадок, що збиралися і робили збори, щодо того як краще має робити священик. Думки цих жінок розділилися і створився справжній балаган, до спільної думки так і не прийшли - до тепер буває щось доказати хочуть а що... самі толком не знають. Дуже негарно, коли жінки доказують щось священику і щось вимагають, але по суті не знають ні Церковних канонів, ні Богослов»я.

Погоджуюсь на всі 100%.
Та є в світі ще багато таких жінок, що навіть думати про сім'ю не хочуть. Їм в голові кар'єра і всякі там ноу-хау. От і починають видумувати ( напевно зайнятсь більше нічим) всякі там права жінки:
1.народжувати чи ні.
2. схвалювати лесбійські погляди.
3. вивищення над чоловіками.....

Коли в Біблії ясно сказано, що спочатку Бог створив, спочатку, Адама, а Єву йому на потіху і помічницю.
І ще, що жінка має слухати чоловіка. Чоловік же в свою чергу має жінку поважати.

А бувають жінки і сімейні, що наслухаються всяких феміністських "ідей" і як результат - діти не доглянуті, їсти не зварено і т.д.
Жінка має залишатися жінкою, тоді й чоловік буде поводитися як чоловік!!!!

П.С. щодо останнього, це не завжди твк, але я маю на увазі нормальних :good: чоловіків.
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення o.Mykil » 11 вересня 2010, 19:03

kristik писав:
Коли в Біблії ясно сказано, що спочатку Бог створив, спочатку, Адама, а Єву йому на потіху і помічницю.


Отже, в доброму значені жінка залежна від свого законного чоловіка, мов шия від голови, (від його опіки в усьому), адже створена з "ребра Адама"... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
kristik
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 275
З нами з: 17 травня 2010, 11:49
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення kristik » 12 вересня 2010, 19:09

o.Mykil писав:
kristik писав:
Коли в Біблії ясно сказано, що спочатку Бог створив, спочатку, Адама, а Єву йому на потіху і помічницю.


Отже, в доброму значені жінка залежна від свого законного чоловіка, мов шия від голови, (від його опіки в усьому), адже створена з "ребра Адама"... :)



:) Я вважаю, що так воно і є. Хоч багато хто цього не визнає :pardon:
Ми думаємо, що Бог бачить нас зверху, але Він бачить нас зсередини.
Жильбер Сесброн

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення о.Олег » 29 грудня 2011, 17:13

чи не ця тема у нас зачепається, п.Наталю?
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Фемінізм та церковна дійсність...

Повідомлення andrey s. » 30 грудня 2011, 07:46

Роль жінки важко недооцінити, це справді особливе, набагато розвинутіше й сильніше, ніж Адам, створіння.
Доречі, а в часи інквізиції чоловіків на вогнищах палили, чи тільки жінок..
Чомусь тільки жінок.
І чому мусульмани так жінку в "клищах" тримають, напевне бояться її.
Ми ж, Християни, пішли в абанк, тут або пан, або провав.
Тут або жінка твій союзник, підтримка, або твій ворог, кат. :D
Якщо війна, то хлопці, ми приречені, нам капец тоді.....
Так що, треба всетаки старатись любити, піклуватись, ато ..моменто море(хххк, і в море)
Всетаки у роддомах треба медалі зробити, коли родиться дівчинка, то одразу медаль, за таку тяяжезну долю. :D
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей