Ікони... з політиків?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення о.Олег » 07 січня 2012, 14:44

"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення andrey s. » 07 січня 2012, 15:22

Наш народ падкий на збочення. :(
Але сама Різдвянна атмосфера якось зглажує, робить реакцію на збочення більш мягкішою :roll: :)
Думаю Юлі "терновий вінець" не по чолу)))))), хоча,,,, це було би максемум на що спроможна, можливо так принесла би максемум користі для України, і якби так, то закрив би очі на все решта.
Переконаний що влада цього боїться, але якщо це мало статись, то вже би сталось, бо вже пізно для "тернового вінця", толку не буде.І звичайно її би ніхто і не запитував, хоче вона того чи ні....Треба Юля, треба)))))
От таке то, трішки жорстоке розважання.(Янукович напевне боїться цієї "ікони", нею можна бісиків виганяти)))), напевне бісики бояться її, тобто партійні, фракційні, і регіональні бісики))))) :D )
Христос Народився, от що радує, і якщо чесно, заспокоює....
Славімо Його.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення Bohdan_ » 07 січня 2012, 16:10



ого правду сказати і смішно і грішно. де таке можна робити. я би порадив таким людям лопату в руки і копати а не Бог знає чим займатися, немають чого робити і видумують. подивився аж моторошно стало.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення andrey s. » 07 січня 2012, 17:15

Bohdan_ писав:


ого правду сказати і смішно і грішно. де таке можна робити. я би порадив таким людям лопату в руки і копати а не Бог знає чим займатися, немають чого робити і видумують. подивився аж моторошно стало.

Знаєте, якби Юля журилася Справжніми і Вічнми питаннями, то їй слід було би зробити заяву з цього приводу, і сказати народу Божому, Українцям, щоб не чинили такого блюзнірства, що то не по Християнськи, що таким чином ображаємо справжніх Мучеників і Святих, що вона як віруюча цього не одобрює, коли її роблять виликомученецею з позиції віри, роблять з неї ікону. (але то політика, а тому то навряд чи щиро.)
Типа, не гідная я :) , я всього навсього віддана слуга України й одному Богу і Його святим належить Слава і Поклоніння.
Я глибоко переконана, що все , що відбувається сьогодні, є промислом Божим, і це шлях через терни до світлого майбутнього, в якому все тайне стане явним і кінчиться ера самохваління, обману і вседозволенності. Настане, настане час для праці і справедливості, і я готова заплатити любу ціну щоб це здобути, якщо навіть ціна цьому моє життя, яке я давно поклала на жертовник за для блага і процвітання неньки України... :pardon:

Хоча Ой!!!
Щоб тільки її піартехнологи не прочитали цей допис, ато справді вчинять так..(
А це ой як додасть їй в очах віруючих України....(якщо то повернуть в такому світлі, а повірте вони гроші які отримують відробляють фахово, і Юля зара ніц не вирішує, так, просто образ, лялька.Чомусь таке враження...)
Тобто мене не здивує, якщо так станеться, і звісно для цього потрібний прицедент, потрібні "ікони з її ликом" :( , які навіть без цього всього їй додають, бо народу потрібно шоу...і вони це дають.
Але справді, я Вірю в Промисил Божий, і знаю, щоб там не планували чи замишляли..Богу під силу спрямувати, то що відбувається сьогодні, на добро для України, для ЇЇ Народу.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Петро Тесля
початківець
початківець
Повідомлень: 43
З нами з: 12 лютого 2011, 10:27

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення Петро Тесля » 09 січня 2012, 14:51

ljubomyr_ps писав:
Олюнька писав:Сенсацію можна зробити з будь-якої дурнички, головне майстерно все представити. Чому так кажу, бо бачила фото розписів тої церкви раніше, ніж з'явилася стаття. Найперше і найважливіше, нмсд, що мало б усе розставити на свої місця: весь розпис церкви зроблений в українському стилі - всі святі у вишиванках. А крім Ющенка там ще зображені інші наші сучасники (і не тільки), наприклад, Папа Бенедикт 16, Іван Павло 2, Блаженніший Любомир Гузар і т.п. Тому, на мою думку, тут нічого проблематичного нема.


Цілком з Вами згоден. Проблеми ми часто видумуємо з нічого. :shock:
На мою думку з усіх українських політиків я б так само "намалював" Ющенка з родиною в Церкві незважаючи на усі його протиріччя...
Питання відкрите - а кого б намалювали Ви? - хто достойний?! (тіки не кажіть що достойних нема, а всі такі-сякі, тіко я один файний біленький і пухнастий O:-) ... )

ljubomyr_ps писав:
Олюнька писав:Сенсацію можна зробити з будь-якої дурнички, головне майстерно все представити. Чому так кажу, бо бачила фото розписів тої церкви раніше, ніж з'явилася стаття. Найперше і найважливіше, нмсд, що мало б усе розставити на свої місця: весь розпис церкви зроблений в українському стилі - всі святі у вишиванках. А крім Ющенка там ще зображені інші наші сучасники (і не тільки), наприклад, Папа Бенедикт 16, Іван Павло 2, Блаженніший Любомир Гузар і т.п. Тому, на мою думку, тут нічого проблематичного нема.


Цілком з Вами згоден. Проблеми ми часто видумуємо з нічого. :shock:
На мою думку з усіх українських політиків я б так само "намалював" Ющенка з родиною в Церкві незважаючи на усі його протиріччя...
Питання відкрите - а кого б намалювали Ви? - хто достойний?! (тіки не кажіть що достойних нема, а всі такі-сякі, тіко я один файний біленький і пухнастий O:-) ... )


Ну той шо! В українсьих церквах здавна та стінах зображали й чортів і іншу всіляку нечисть! А от зараз на іконах РПЦ зображують червоноармійців, котрі вбивають новомучеників....От і христопродавців можна зобразити, двоєженців, і т/д/ нема проблеми!

Петро Тесля
початківець
початківець
Повідомлень: 43
З нами з: 12 лютого 2011, 10:27

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення Петро Тесля » 09 січня 2012, 14:53

Петро Тесля писав:
ljubomyr_ps писав:
Олюнька писав:Сенсацію можна зробити з будь-якої дурнички, головне майстерно все представити. Чому так кажу, бо бачила фото розписів тої церкви раніше, ніж з'явилася стаття. Найперше і найважливіше, нмсд, що мало б усе розставити на свої місця: весь розпис церкви зроблений в українському стилі - всі святі у вишиванках. А крім Ющенка там ще зображені інші наші сучасники (і не тільки), наприклад, Папа Бенедикт 16, Іван Павло 2, Блаженніший Любомир Гузар і т.п. Тому, на мою думку, тут нічого проблематичного нема.


Цілком з Вами згоден. Проблеми ми часто видумуємо з нічого. :shock:
На мою думку з усіх українських політиків я б так само "намалював" Ющенка з родиною в Церкві незважаючи на усі його протиріччя...
Питання відкрите - а кого б намалювали Ви? - хто достойний?! (тіки не кажіть що достойних нема, а всі такі-сякі, тіко я один файний біленький і пухнастий O:-) ... )

ljubomyr_ps писав:
Олюнька писав:Сенсацію можна зробити з будь-якої дурнички, головне майстерно все представити. Чому так кажу, бо бачила фото розписів тої церкви раніше, ніж з'явилася стаття. Найперше і найважливіше, нмсд, що мало б усе розставити на свої місця: весь розпис церкви зроблений в українському стилі - всі святі у вишиванках. А крім Ющенка там ще зображені інші наші сучасники (і не тільки), наприклад, Папа Бенедикт 16, Іван Павло 2, Блаженніший Любомир Гузар і т.п. Тому, на мою думку, тут нічого проблематичного нема.


Цілком з Вами згоден. Проблеми ми часто видумуємо з нічого. :shock:
На мою думку з усіх українських політиків я б так само "намалював" Ющенка з родиною в Церкві незважаючи на усі його протиріччя...
Питання відкрите - а кого б намалювали Ви? - хто достойний?! (тіки не кажіть що достойних нема, а всі такі-сякі, тіко я один файний біленький і пухнастий O:-) ... )


Ну той шо! В українсьих церквах здавна та стінах зображали й чортів і іншу всіляку нечисть! А от зараз на іконах РПЦ зображують червоноармійців, котрі вбивають новомучеників....От і христопродавців можна зобразити, двоєженців, і т/д/ нема проблеми!


Не здивуюся якщо зобразять Юльку Капітельман-Грігян "в узах" , а потім виготовлять і самі "узи" і будуть їі поклонятися.....

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення Тарас_ » 09 січня 2012, 15:23

Петро Тесля писав:

Не здивуюся якщо зобразять Юльку Капітельман-Грігян "в узах" , а потім виготовлять і самі "узи" і будуть їі поклонятися.....


І що з того?

Як казав Алібабаїч Доценту: " ти чего такой злой как собака?"

Хто украв у вас Різдво?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковній бані...

Повідомлення о.Олег » 09 січня 2012, 15:47

Петро Тесля - прошу коректно цитувати. Відредагуйте свої повідомлення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення luksander » 09 січня 2012, 19:29


А що там написано? Це ікона з зображенням кого?
Якщо то таки Юлія Тимошенко - невже це ікона, а не просто її зображення в стилі іконопису?
доречі, - в посиланні - "ікона" :pardon:
Якщо це патронується якоюсь Церквою (УПЦ КП?), то не дуже розумно з їх сторони. Он РПЦ Віктору Федоровичу влаштувала рекламну кампанію, а тепер ті вірні, що голосували за нього, щиро віривши його обіцянкам (Церква ж - гарант!) про покращення життя вже сьогодні, чухають потилиці... і Церква якось виглядає не дуже... %)
Ну, і як тут і на особистості вже перейшли, - нещодавно мав безпосередній контакт з правоохоронною системою... ("-дядя, я тєбє руку сщас сламаю в двух мєстах!" - це було замість "здрастє") не впевнений, що зміг би витримати цей бєспрєдєл на рівні вищого керівництва країни з такою гідністю, як Юлія Володимирівна :no:
але, з іншого боку, можна порадіти, що в нас в країні є стільки громадян, набагато достойніших за Ю.В.Т. :good:
П.С. то все ж таки: то ікона, чи ні?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення о.Олег » 09 січня 2012, 20:27

luksander писав:...Якщо то таки Юлія Тимошенко - невже це ікона, а не просто її зображення в стилі іконопису?
...
П.С. то все ж таки: то ікона, чи ні?

звідси запитання до Вас: що таке ікона
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення luksander » 09 січня 2012, 21:38

о.Олег писав:
luksander писав:...Якщо то таки Юлія Тимошенко - невже це ікона, а не просто її зображення в стилі іконопису?
...
П.С. то все ж таки: то ікона, чи ні?

звідси запитання до Вас: що таке ікона
З повагою, о.Олег

Дякую за запитання! :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення о.Олег » 09 січня 2012, 23:25

luksander писав:Дякую за запитання! :Rose:

ні - я не кепкую (якщо Ви про це). Вибачте, якщо щось не так написав - це формат форумної дискусії не дав змоги передати, мабуть, ясно те, що хотів донести. А саме: Ви розрізнили (якщо я грішний правильно зрозумів) іконографічне зображення і ікону, а тоді запитуєте, чи це ікона Тимошенко. Звідси і запитання. Перефразую: як це може бути іконою (якщо розрізняти іконоподібні малюнки і ікони)? Звичайно, що не може. Чи якимось чином Ви у запитанні допускаєте ствердну відповідь? Просто не зрозумів Вас. Ще раз перепрошую, якщо не зміг передати думку
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення luksander » 10 січня 2012, 16:18

Ікона – це не просто малюнок, а так як я не розуміюсь в цьому (іконопис), і говорити дурниці не хочеться, тому і запитував, чи можна це зображення начебто Юлії Тимошенко вважати іконою? Якби не ті написи грецькою (?), то я б це зображення іконою не назвав точно, а так – сумніваюсь. :pardon:
Та, в будь-якому випадку, я співчуваю тим людям, для яких те зображення є чимось дорогим і важливим, а потім вже тим, хто з цього сміється… :pardon:
П.С. Ті визначення, які я нагуглив в інтернеті (ще до попереднього допису), думаю не варто подавати. Тим більше, що Ви вже відповіли… :)

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення andrey s. » 10 січня 2012, 18:57

Якщо власне балакати за саму назву теми(яку о.Микола створив), то тому отцю, який дозволив таке малювання в віреному йому Господом Храмі), якби я був над тим отцем поставленний Богом(гіпотетично..напевне тому і не поставленний :wink: ), то з Любовю і Турботою, так щоб ніхто не бачив(або навпаки, наглядно), показав який тяжкий Єпископский посох(ну та "палиця", яка символізує Єпископство) , вона доречі тяженька :wink: ), вигнав би бісика, такий собі фізично-прикладний екзорцизм. :) (уважаю за строгість Православних братів, звичайно коли не захоплюються, бо то діло затягує))))))).

А що до намальованої в стилі іконопису Юльки, то дуууже сподіваюсь, що того не побачу у Храмі Божому. ( чи на фані, чи на бані(доречі не знаю що то таке), чи під куполом....)
Таке то. :pardon:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення о.Олег » 10 січня 2012, 19:18

та звичайно, що не є таке зображення іконою: на іконах зображаємо Святих (канонізованих Церквою) людей
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення Тарас_ » 10 січня 2012, 20:15

Не сотвори собі кумира і тим більше з політика. Чим більше люди цьому слідують тим далі в наглості лізуть піар-технологи - на ікони, на обовязкові портрети в кожній кімнаті(як в комуністів) і т. п.

Церква могла б осудити це і тим далі відкинути політтехнології від людей з яких ті збираються робити лохторат. Бо для когось це все таки зроблено, прорахувавши. Крім того більше йдеться про те що це дозволяється Церквою, ніж е що прирівняється до "святого" політика. Рішуче публічне осудження ці плани поламало б, розставивши межу між Церквою і Кесаревим там же вона справді є.

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення п.Наталя » 20 січня 2012, 12:02

andrey s. писав:Але справді, я Вірю в Промисил Божий, і знаю, щоб там не планували чи замишляли..Богу під силу спрямувати, то що відбувається сьогодні, на добро для України, для ЇЇ Народу.

Напевно після смерті.Здаеться мені, що в раю багато українців. :Rose:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: ось і спроба іконографії з Тимошенко

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2012, 12:44

п.Наталя писав:
andrey s. писав:Але справді, я Вірю в Промисил Божий, і знаю, щоб там не планували чи замишляли..Богу під силу спрямувати, то що відбувається сьогодні, на добро для України, для ЇЇ Народу.

Напевно після смерті.Здаеться мені, що в раю багато українців. :Rose:

та там українська - мова спілкування і ведення документації :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення п.Наталя » 23 лютого 2012, 14:00

Може і смішно,але такого терплячого народу я в історії не зустрічала.Або ми сама байдужа нація в світі. :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення о.Олег » 23 лютого 2012, 14:26

п.Наталя писав:Може і смішно,але такого терплячого народу я в історії не зустрічала.Або ми сама байдужа нація в світі. :)

"...згинуть наші вороженьки як роса на сонці..."?
:D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

п.Наталя
початківець
початківець
Повідомлень: 39
З нами з: 04 жовтня 2011, 09:39

Re: В. Ющенко та його сімейство на церковному куполі...

Повідомлення п.Наталя » 23 лютого 2012, 14:48

Тільки і надіемся,що за нас хтось щось зробить.Ну і вороженькі згинуть теж самі.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей