Допомагати можна тільки грошима?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення Тарас_ » 07 листопада 2010, 11:50

На сайті Івано-Франківської служби Карітес у розділі "Як допомогти" крім банківських реквізитів ніяких інших способів допомоги не вказано.

Банківські реквізити
Отримувач БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»
р/р 26005013126
ІФФ ВАТ «Кредобанк»
МФО 336161
код 13652164
Призначення платежу:
благодійна пожертва на здійснення Статутної діяльності. Без ПДВ


Невже інших шляхів допомоги немає, крім як надіслати грошей? А якщо цих грошей немає?

Так далеко з допомогою не заїдеш, бо грошей немає через те що хтось їх краде у людей і звісно він не жертвуватиме. А якщо й дадуть щось - то цього явно буде замало щоб покрити наслідки попередньо ними на грабованого, що відбились у знедолені багатьох людей.

Та це знову про гроші...

Тому все таки чи не можна було б вказати адресу небанківську з офісом, куди б сходились добровольці? Наприклад безробітні, тимчасово безробітні, студенти та учні і допомагали б літнім людям навести порядок в домі чи інші подібні речі, які ті вже не можуть зробити без сторонньої допомоги. Провідували дітей з інтернатів. Подібне. Те вже нехай які візьмуться за цю справу думають.

Навіть реклама фонду Карітас і те було б діло.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення ShMariam » 07 листопада 2010, 12:06

Тарас_ писав:Тому все таки чи не можна було б вказати адресу небанківську з офісом, куди б сходились добровольці?

Така адреса є на цьому сайті:
Наші контакти
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення Тарас_ » 09 листопада 2010, 18:54

ShMariam писав:
Тарас_ писав:Тому все таки чи не можна було б вказати адресу небанківську з офісом, куди б сходились добровольці?

Така адреса є на цьому сайті:
Наші контакти


Дякую за посилання. Але знайшов був його в той же день.
Сам я мешканець Калуша і якщо стану часто просто їздити до Франківська, то сам потребуватиму фінансової допомоги.

Можливо не так сформулював питання:

Чи не бачите потреби розвивати представництва Карітес по містам і містечкам, а також урізноманітнювати способи допомоги тим кому потрібно на добровольчих засадах?

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення ShMariam » 09 листопада 2010, 19:23

Було б добре, але потрібні добровольці. Я думаю, що Ви їх зможете знайти на сайтах Калуша. В Карітасі в Івано-Франківську Вас тільки підтримають.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення о.Олег » 09 листопада 2010, 20:06

Тарас_ писав:...Чи не бачите потреби розвивати представництва Карітес по містам і містечкам, а також урізноманітнювати способи допомоги тим кому потрібно на добровольчих засадах?

бачу, звичайно - працюю в МБФ "Карітас України". Цікаво, що римо-католики при кожній зареєстрованій парафії автоматично реєструють Карітас, а у нас... В кожному разі - це не "хтось" має приїхати в Калуш (чи в будь-яке інше місто/село) і відкрити Карітас: відкривання відділення Карітасу - справа місцевого священика, громади. Подібно і з ініціативими волонтерської праці: організовуйтесь при парафії і без юридичного оформлення своєї праці під егіду Карітас, говоріть з священиком про потребу ініціювання Карітасу при Вашій Парафії, розвідуйте про потреби міста, про те, де можна знайти благочинців... Це дійсно потрібна і важлива справа, але вона потребує організатора. Вас.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення Тарас_ » 24 листопада 2010, 20:55

У мене питання: чи можу я розмістити банер Карітас Україна:

Зображення
(або Івано-Франківського відділення)

На сайті http://1bestnews.blogspot.com/

Чи не буде це порушувати якихось прав та поглядів волонтерів Карітас.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення о.Олег » 24 листопада 2010, 22:06

Тарас_ писав:У мене питання: чи можу я розмістити банер Карітас Україна:

Зображення
(або Івано-Франківського відділення)

На сайті http://1bestnews.blogspot.com/

Чи не буде це порушувати якихось прав та поглядів волонтерів Карітас.

не думаю (чому б?), але - Ви питайтеся безпосередньо в Карітас Франківськ
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення Тарас_ » 25 листопада 2010, 20:08

о.Олег писав:
Тарас_ писав:У мене питання: чи можу я розмістити банер Карітас Україна:

Зображення
(або Івано-Франківського відділення)

На сайті http://1bestnews.blogspot.com/

Чи не буде це порушувати якихось прав та поглядів волонтерів Карітас.

не думаю (чому б?), але - Ви питайтеся безпосередньо в Карітас Франківськ
З повагою, о.Олег


По всякому можна трактувати. Я б на приклад не хотів бачити рекламу свого сайту на деяких. Було б добре якби в них був банер,зображенням якого вони б керували. Як приміром працює реклама Google чи анімовані лічильники відвідуваності. І могли виключати його користувачу за бажанням. Та для цього потрібно володіти цілим сервером з спеціалізованим програмним забезпеченням....

Тому покищо ставлю цей рисунок і при першій ж вимозі присланій з емайл-адреси Карітес приберу його.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Допомагати можна тільки грошима?

Повідомлення Олюнька » 08 грудня 2010, 20:36

Щотижня в Україні вмирає близько 10 дітей внаслідок онкологічних захворювань. 6 з 10 можуть бути врятовані завдяки вчасному використанню ліків, виготовлених з компонентів людської крові. Цим дітям потрібна твоя допомога. Їх може врятувати твоя кров.
http://www.krov.org.ua

Також потрібні донори для Анни Марії
Потрібна кров для обміну/виготовлення ліків для моєї доньки Анни Якимець, що народилась 2 грудня ц.р. із надмалою вагою (800 гр.) та перебуває у відділенні інтенсивної терапії. Група крові значення не має, головне відповідати вимогам та мати бажання і можливість допомогти.
Збір о 8.30. Процедура займає 1,5-2,5 год залежно від черг. Я Вам даю скерування, а Ви після всього мені корінці про те, кому здавали кров.
Донорство безкоштов...не. Держава компенсує обід (у їдальні по вул. пекарській) та надає додатковий день відпустки. Донорів багато не буває, якщо Анні буде досить, то там є багато діток, і Ваша допомога продовжить/плекшить їхнє земне життя.

Вимоги до донора:
1. Відсутність актуальних та хронічних захворювань (Не лише ВІЛ/СНІД, але й герпес тощо)
2. Не хворів на Боткіна (жовтуха)
3. Добре самопочуття (в т.ч. тис не нижче 70-110)
4. Вага не менше 60 кг
5. НЕ вживати напередодні смаженої/копченої/гострої їжі та алкоголю
6. Бажано чоловіки
7. Відсутність у минулому переломів, струсу мозку, операцій
8. інші (http://www.krov.org.ua)

Якщо Ви не відповідаєте вимогам - краще просто помолитись, Вас не приймуть у центрі забору.

Якщо маєте можливість допомогти, напишіть мені в Приват ваш номер мобільного і я закину demetris-у. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей