МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Вова » 16 січня 2011, 14:53

romanm писав:Нмд, це не те, що має робити Церква, заміняти собою Державу - державу. Кожен має робити своє діло.

Згоден. Тільки державні службовці мають бути християнами, не тільки перед виборами, а у своїх кабінетах, в повсякденному житті. Пам’ятаєте в Ізраїлі тілесне і духовне життя в багатому залежало від царя. Тобто Цар який відступив від Бога, через нього і народ страждав, а при царі який ходив із Богом люди були заможними і духовними. Можемо навіть подивитися на теперішні протестантські країни, були часи коли вони близько ходили із Богом то були і матеріально багаті, а тепер я так не скажу....
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 16 січня 2011, 16:23

Вова писав:... а тепер я так не скажу....

хоч країни і далі матеріально багаті
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення luksander » 16 січня 2011, 19:15

Та Церква і не мовчить ... :no: Люди можуть почути її під час богослужінь в храмах; можуть ознайомлюватись зі зверненнями чи інтерв’ю її очільників в ЗМІ; можуть бачити її діяльність в суспільстві … от тільки чи хочуть люди чути науку Церкви? :(
І вже точно Церква не закликала ні владу, ні громадян бути свавільними.

PS. Я говорю про УГКЦ і не про конкретну ситуацію з «Тризубом»

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Вова » 16 січня 2011, 20:37

о.Олег писав:
Вова писав:... а тепер я так не скажу....

хоч країни і далі матеріально багаті
Уже ця матеріальність тріскає.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 17 січня 2011, 07:29

http://zaxid.net/article/84141/
"Що буде з УГКЦ? Думаю, її просто ігноруватимуть, допоки не підійде час. Можливо, спробують підгодувати «пряником», розколоти (як бачимо на прикладі діяльності групи Догнала). Бо тиснути на «Церкву-мученицю» все ж таки небезпечно для здоров‘я і погано впливатиме на думку світового співтовариства. Хоча, чи прийде цей час, залежить від того, чи зможуть сьогодні всі релігійні громади (я переконаний, в цьому має бути зацікавлена і УПЦ МП), християнські, юдейські, мусульманські відстояти принцип свободи віросповідання. Принцип, забезпечений Конституцією України, гарантом дотримання якої сьогодні є сам Віктор Янукович. Гарантувати це він зможе виключно єдиним шляхом – відмовою від «новомови»."

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Тарас_ » 20 січня 2011, 13:48

Дивний заклик, якщо не сказати більше?

Бійці на те й бійці щоб битись і звісно ж діставатимуть самі. Як це вони можуть скиглити про допомогу від Церкви і яку?-"не мовчіть". Що за здивування: "на 20 році Незалежності?" На що тоді Тризуб та інші організації, якщо це справді 20 літня Незалежність?

Ви що хочете щоб й греко-католицькі священники разом з вами сиділи? Для ефекту чи як?

Шукайте інші джерела ЗМІ для розповсюдження інформації про ваші арешти, а не підставляєте Греко-Католицьку Церкву під звинувачення у захисті "фашистів" та "терористів" як цей сюжет малюється у ЗМІ.

Хіба бандерівці в 1945-му закликали б такого? Ніколи в житті - бо це надання приводу владі. На те в ОУН і існували свої підпільні видання за розповсюдження яких не один Герой поплатився головою. А ви хочете без зусиль і ризику?

Священники самі скажуть якщо буде що і дадуть оцінку. Для цього не закликати їх треба, а просто викласти інформацію. Попередити "матусю" про наступ на українське і можливо на неї, а не кричати "мамо поможи". Що то за вояки?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2011, 14:10

Тарас_ писав:...Священники самі скажуть якщо буде що і дадуть оцінку...

цікаво, що УГКЦ давала своїх капеланів для чи не всіх західноукраїнських збройних формувань минулого століття
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 22 січня 2011, 07:18

о.Олег писав:
Тарас_ писав:...Священники самі скажуть якщо буде що і дадуть оцінку...

цікаво, що УГКЦ давала своїх капеланів для чи не всіх західноукраїнських збройних формувань минулого століття


ОТче, капеланів давала, були священики і офіцерами,нпр.СС Галичина, але позиція зовсім інша. Підтримка надаться і грішникам і ув язненим і т.д., хіба це значить, що Церква сповідує теж саме що і ті, кому надає духовну підтримку?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення andrivovk » 28 січня 2011, 22:57

о.Олег писав:
romanm писав:Звичайно.

Ось і через те шукаються можливості для достойного життя по інших країнах.

або не шукаються і відмовляються жити по інших країнах - про себе свідчу і про свою сім'ю. Не жалію. Тут моя Церква, мій народ, моя Держава. І це для мене не пусті гасла.
З повагою, о.Олег

По інших, то по яких? Росія, Білорусь? :D А o.Mykil нізащо не відмовиться жити в іншій країні. :D
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення o.Mykil » 28 січня 2011, 23:57

andrivovk писав: А o.Mykil нізащо не відмовиться жити в іншій країні. :D


Не зрозумів, при чому тут я? Як скаже моє керівництво і як того захоче Господь, так і буде. Я прив'язаний до Божого світу більше, а не до конкретних місць. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 29 січня 2011, 00:32

o.Mykil писав:
andrivovk писав: А o.Mykil нізащо не відмовиться жити в іншій країні. :D


Не зрозумів, при чому тут я? Як скаже моє керівництво і як того захоче Господь, так і буде. Я прив'язаний до Божого світу більше, а не до конкретних місць. :shock:

Всі ми так, отче.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 29 січня 2011, 07:50

andrivovk писав:
о.Олег писав:... відмовляються жити по інших країнах - про себе свідчу і про свою сім'ю...

По інших, то по яких? Росія, Білорусь? :D

кликали в Канаду, були/є і інші можливості.
А о.Микіл - монах: куди вкаже Церква, туди поїде. Не думаю, що є в отця якісь точки діткнення з "громадянством світу" п.Романа - Церква не вчить/вимагає забути відповідальність за батьківський народ. Навпаки. Та і дописи о.Микіла свідчать саме про те, що де б християнин не був, думки його про Бога і свій народ...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення romanm » 29 січня 2011, 16:38

А о.Микіл - монах: куди вкаже Церква, туди поїде. Не думаю, що є в отця якісь точки діткнення з "громадянством світу" п.Романа - Церква не вчить/вимагає забути відповідальність за батьківський народ. Навпаки. Та і дописи о.Микіла свідчать саме про те, що де б християнин не був, думки його про Бога і свій народ...
З повагою, о.Олег


Церква каже шануй батька і матір своїх. Чи говорить також про пошану землі? Пошана = любими способами залишатися там де вродився і жити так, як живуть усі решта? Не думаю. Така політика, це політика слабаків, якими ми , на жаль, і є. Споконвіку розмови про" неньку Україну", РОЗМОВИ, які закінчуються великим пшиком. А всі ті філософські твори, що типу" все можна вибирати, тільки не Батьківщину", зовсім не значить, що її неможливо замінити.

Хіба в церковному вченні вважається гріхом, якщо хтось не захоче мати нічого спільного з тим місцем, де він народився і звідки ВИМУШЕНИЙ був виїхати? А "громадянство світу - неба" є властиве християнству. Дякуючи цьому, воно росповсюдилося по цілій земній кулі. Бо якби кожен думав про те, що "де вродився, там і пригодився", то нічого з того би не вийшло.

Може це буде звучати занадто самовпевнено, але "любов" до Батьківщини народжується у наших заробітчан - там, за кордоном. Але після якогось періоду, вони себе тут чують чужими. І як би там було нелегко, не спішать сюди повертатися. І правильно роблять. Бо все вказує на те, що тут буде не ліпше, а шкода.

Монахам вказує начальство, людям вказує життя.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 29 січня 2011, 17:23

romanm писав:... Батьківщину", зовсім не значить, що її неможливо замінити...

тобто... Ви змінили місце проживання чи поміняли Батьківщину (Україну на щось визначене чи невизначене)?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення andrivovk » 29 січня 2011, 17:30

o.Mykil писав:
andrivovk писав: А o.Mykil нізащо не відмовиться жити в іншій країні. :D


Не зрозумів, при чому тут я? Як скаже моє керівництво і як того захоче Господь, так і буде. Я прив'язаний до Божого світу більше, а не до конкретних місць. :shock:

Я пожартував. :oops:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Olya » 29 січня 2011, 20:35

romanm писав:
Церква каже шануй батька і матір своїх. Чи говорить також про пошану землі? Пошана = любими способами залишатися там де вродився і жити так, як живуть усі решта? Не думаю. Така політика, це політика слабаків, якими ми , на жаль, і є. Споконвіку розмови про" неньку Україну", РОЗМОВИ, які закінчуються великим пшиком. А всі ті філософські твори, що типу" все можна вибирати, тільки не Батьківщину", зовсім не значить, що її неможливо замінити.



Коли в людини в родині не все гаразд чи з дітьми чи з другою половиною, то ми маємо нести цей хрест. А коли недоліки в державі, то чи це не є тим самим відкиненням хреста, коли ми втікаємо в інші держави? Я грішна людина і не знаю, як правильно, але я думаю, що якщо їхати в інші країни задля проповідування Євангелія це одне, а втікання від реалій - це трохи інше... це мтз :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Олюнька » 31 січня 2011, 16:58

Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Олесь Вахнiй » 07 березня 2011, 12:32

"Тризубiвцi" мовчали коли iнших давили. тепер мають.
А капелан "Тризубу" о. Петро Бурак не мовчить

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 07 березня 2011, 15:12

Олесь Вахнiй писав:...А капелан "Тризубу" о. Петро Бурак не мовчить

знайомий з отцем :)
І як о.Петро немовчить?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Олесь Вахнiй
початківець
початківець
Повідомлень: 41
З нами з: 07 березня 2011, 12:13

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення Олесь Вахнiй » 07 березня 2011, 18:27

Бачив його звернення до арештованих й вірних церкви. Не з усим сказаним погоджуюсь, але звернення поширили кільа сайтів. Отже, принаймні він не мовчить.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: МАСОВІ АРЕШТИ Тризуба. УГКЦ мовчить?

Повідомлення о.Олег » 05 листопада 2011, 21:25

Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей