Царство Боже на землі

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 13 березня 2011, 23:30

Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 13 березня 2011, 23:50

Йосип Вісаріоноаич писав:..... чим відрізняється "Царство Боже на землі"....... що католики називають царством антихриста?

А у вас є різниця між Царством Божим і антихриста, якщо у вас гріх оправдують.... ще скоро святими назвете тих що грішать.... 1Iван.3:8 Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола. Хоч часом Біблію відкривайте. ….
Я у вас тієї різниці не бачу…. Звісно не всі такі, але більшість..... То може ви їм дасьтете відповідь і мені: «чим відрізняється "Царство Боже на землі"....... що католики називають царством антихриста»?
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrey s. » 13 березня 2011, 23:53

Люди,,у вас є своя думка,,я її поважаю,,но при цьому можу мати своє бачення..
Я поясню просто...
Не шукайте виправдання своїм слабкостям,,а тим паче в тому,,про що мало знаїте(я про мусульман,,причім тут вони)..
Я курящий,,і це моя слабкість...
Чи коли я оппаплюжу їх,,то кину курити???(це приклад)..
І взагалі,,про лукавого без потреби,,треба говорити менше...
Я вже не кажу,,що казати що хтось від лукавого-це недобре(це так)..
Зрозумійте,,я можливо з чимось в душі погоджуюсь,,суть не в тому..
Суть в тому,,що часто "вустам бракує сторожі",.що часто наші вуста,,нас самих і інших,просто споганюють..
Давайте дивитись на себе,,так більше шансів для вдосконалення...
Я підкреслю,,я не свідок і не мусульманин..(див на підпис)
Дякую..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 14 березня 2011, 00:08

andrey s. писав:Давайте дивитись на себе,,так більше шансів для вдосконалення...
Я підкреслю,,я не свідок і не мусульманин..(див на підпис)
Дякую..
Так і Писання говорить:
Вiд Матвiя 7 1 Не судіть, щоб і вас не судили; 2 бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам. 3 І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш? 4 Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці? 5 Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.
У нас говорять чуть інакше. Дивитися на свої гріхи через Писання, бо совість може бути чуть спорчена. Твкож потрібно народитися із гори щоб Д.С. вказував нанаші гріхи.


Я теж не сЄ, але у нас вчать дивитися на себе через Писання, бо наша совість може бути чуть спалена і також потрібне народження із гори, щоб Д.С. вказував на наші не залишенні гріхи.

Але гріх не можна оправдувати, це в любому випадку, бо написано: 9 Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують ться вони!
А дальше говориться що істинні християни змінюються : 11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.(1Кор.6:9-11)
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення o.Mykil » 14 березня 2011, 00:38

Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?


До речі, єговізм дослідники ще порівнюють із комунізмом- комуністи теж хотіли чи хочуть... збудувати "рай на землі". :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення andrey s. » 14 березня 2011, 01:06

П.Вово,,дозвольте і мені мало грамотному сказати пару слів...
Багато цитат,,для чого??? хіба є потреба?? Хіба для того св.Письмо..у вас свої слова присутні??
Повірте,,я це все кажу з повагою,,читав ваші дописи і раніше...
Де у нас??? Наприклад я можу тільки здогадуватись,,
Вам що соровно за свою приналежність...
Маю надію ви зрозуміли про що я..
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення Злий Іван » 14 березня 2011, 11:07

o.Mykil писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?


До речі, єговізм дослідники ще порівнюють із комунізмом- комуністи теж хотіли чи хочуть... збудувати "рай на землі". :shock:


Не чув ще про таке порівняння. Але, безсумнівно, в точку!!!
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 14 березня 2011, 15:17

andrey s. писав:... розвивати покору(смирення) в собі...

прошу перестати офтопити. попередження
:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 14 березня 2011, 15:49

andrey s. писав:На мій смертний погляд,,якщо ви шукали роздумів,,то почали погано(просто для цікавості,,перечитайте свої пов.)
У вас вийде краще,,коли будети роздумувати там в себе..(я вам не вказую,,а просто раджу).
Сам часто думаю, нащо щось я пишу тут, виглядаю напевно як :evil:, але коли перекручують Писання, не можу втриматися. Напевно ви праві, краще роздумувати на своєму сайті, там свобода слова.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 14 березня 2011, 15:55

Вова писав:
andrey s. писав:На мій смертний погляд,,якщо ви шукали роздумів,,то почали погано(просто для цікавості,,перечитайте свої пов.)
У вас вийде краще,,коли будети роздумувати там в себе..(я вам не вказую,,а просто раджу).
Сам часто думаю, нащо щось я пишу тут, виглядаю напевно як :evil:, але коли перекручують Писання, не можу втриматися. Напевно ви праві, краще роздумувати на своєму сайті, там свобода слова.

ні - Ви добре виглядаєте.
Прошу писати по темі. Попередження
а де, доречі, в Біблії про "свободу слова" (не Слова, а слова :) )? Цікаво було б почути в іншій темі не цитати з Канта тощо, а саме з Слова
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 14 березня 2011, 21:17

Злий Іван писав:
o.Mykil писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?


До речі, єговізм дослідники ще порівнюють із комунізмом- комуністи теж хотіли чи хочуть... збудувати "рай на землі". :shock:


Не чув ще про таке порівняння. Але, безсумнівно, в точку!!!

Йосип Вісаріонович
Особисто про комуніста Сталіна різне говорять, але я ще не чув аби йому приписували розбудову "раю на землі". Та і так звані "справжні комуісти" (котрі цим дійсно промишляли), біля нього довго не жили.

Різницю між комунізмом і їх "царством" Свідки Єгови мені вже пояснили. Сподіваюся, що і на форумі вона буде ними виписана.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 14 березня 2011, 21:42

Вова писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:..... чим відрізняється "Царство Боже на землі"....... що католики називають царством антихриста?

А у вас є різниця між Царством Божим і антихриста, якщо у вас гріх оправдують.... ще скоро святими назвете тих що грішать.... 1Iван.3:8 Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола. Хоч часом Біблію відкривайте. ….
Я у вас тієї різниці не бачу…. Звісно не всі такі, але більшість..... То може ви їм дасьтете відповідь і мені: «чим відрізняється "Царство Боже на землі"....... що католики називають царством антихриста»?

Йосип Вісаріоноич перед людьми є лише солдатом. А перед Богом тільки послушником.

На мою думку ця різниця полягає у відмінності між свободою(Царство Боже) і несвободою (царство антихриста).

Аватар користувача
Вова
старець
старець
Повідомлень: 684
З нами з: 27 березня 2010, 12:52
Звідки: м. Тернопіль
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення Вова » 14 березня 2011, 21:54

Йосип Вісаріоноаич писав: На мою думку ця різниця полягає у відмінності між свободою(Царство Боже) і несвободою (царство антихриста).

Несвобода це коли грішішимо. І.Х. звільняє від цього рабства.
Каже бо Писання: Кожен, хто вірує в Нього, не буде засоромлений.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: І знову свідки...

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 06:49

MOD: нажаль, дописувач Вова отримує бан терміном на 1 місяць. Після виходу з бану прошу надсилати Ваші дописи без підпису, що рекламує небіблійне вчення Лютера
мені дійсно дуже шкода, що пропагуєте не Біблію :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення o.Mykil » 15 березня 2011, 22:30

Йосип Вісаріоноаич писав:Пропоную повернутися до мого попереднього запитання про різницю між Вашим "царством божим на землі" і католицьким розумінням "царства антихриста"


Напевно краще нову тему про це створити чи як? А то говорять тут про різне... :)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: І знову свідки...

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 15 березня 2011, 23:05

o.Mykil писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Пропоную повернутися до мого попереднього запитання про різницю між Вашим "царством божим на землі" і католицьким розумінням "царства антихриста"


Напевно краще нову тему про це створити чи як? А то говорять тут про різне... :)


Згідний. Прошу Вас о.Mykil визначити назву цієї нової теми.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: І знову свідки...

Повідомлення o.Mykil » 16 березня 2011, 07:35

Йосип Вісаріоноаич писав:
Згідний. Прошу Вас о.Mykil визначити назву цієї нової теми.


Це швидше питання до офіційних модераторів. Дякую!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Олюнька » 16 березня 2011, 13:43

Теми порозділяла, прошу надалі остерігатися офтопу
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 16 березня 2011, 22:23

Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?

Я чекаю на відповідь, найперше від самих Свідків Єгови.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення о.Олег » 16 березня 2011, 22:43

Йосип Вісаріоноаич писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?

Я чекаю на відповідь, найперше від самих Свідків Єгови.

напевно, доведеться Вам знайти їхній форум - тут таких не знаю
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення romanm » 17 березня 2011, 07:57

о.Олег писав:напевно, доведеться Вам знайти їхній форум - тут таких не знаю
З повагою, о.Олег


Але я, особисто, би не радив цього робити. Печінка то в нас одна. :)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 13:39

romanm писав:
о.Олег писав:напевно, доведеться Вам знайти їхній форум - тут таких не знаю
З повагою, о.Олег


Але я, особисто, би не радив цього робити. Печінка то в нас одна. :)

:)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 17 березня 2011, 20:20

Буду чекати на Вову.
Зрештою відсутність відповіді це також, свого роду, відповідь.

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 28 квітня 2011, 19:38

Йосип Вісаріоноаич писав:
Йосип Вісаріоноаич писав:Йосип Вісаріонович

Прошу поясити чим відрізняється "Царство Боже на землі", яке проповідують Свідки Єгови, від того, що католики називають царством антихриста?

Я чекаю на відповідь, найперше від самих Свідків Єгови.

Пройшло більше місяця, а відповіді немає. Тому дозволю собі твердження, що "Царство Боже на землі", котре проповідують Свідки Єгови є насправді царством антихриста.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення ShMariam » 28 квітня 2011, 19:58

Йосип Вісаріоноаич писав:Буду чекати на Вову.

Він не СЄ. Але спілкується (дискутує) з ними.
Йосип Вісаріоноаич писав:Пройшло більше місяця, а відповіді немає. Тому дозволю собі твердження, що "Царство Боже на землі", котре проповідують Свідки Єгови є насправді царством антихриста.

Згодна.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення andrey s. » 28 квітня 2011, 20:07

П.Йосип я читав ваше повідомлення,але я бачу що Ви маєте відповідь на нього.Чомусь я маю такі підозри...
А тепер я задам Вам питання,такого характеру як Ви мені задали в темі, там де про памятник леніна,де я фантазував про "атракціон".
Чи добрі плоди таких запитаннь??? Враховуючи що відповіді Вам відомі....
Дякую за відвертість,наперед. :)
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 28 квітня 2011, 21:31

andrey s. писав:П.Йосип я читав ваше повідомлення,але я бачу що Ви маєте відповідь на нього.Чомусь я маю такі підозри...
А тепер я задам Вам питання,такого характеру як Ви мені задали в темі, там де про памятник леніна,де я фантазував про "атракціон".
Чи добрі плоди таких запитаннь??? Враховуючи що відповіді Вам відомі....
Дякую за відвертість,наперед. :)

Важко давати відповідь на запитання породжені непоясненими підозрами інших; але попробую.
Якщо Ви думаєте, що я прагнув принизити чи образити Свідків Єгови то Ви помляєтися.
Якщо Ви думаєте, що моє запитання виникло з моєї суб'єктивної відповіді на нього то також помиляєтися. Суттю того, що вони проповідують, я цікавився вже тривалий час; біля 20 років. Зокрема вже давно часто завдавав це питання їм у приватних розмовах. І майже ніколи не чув заперечень тотожності тих двох понять; було ухиляння їх від прямої відповіді.
В певній мірі я був готовий до їх мовчанки; хоча щиро прагнув від них заперечень цієї тотожності. Приватна розмова це одне, а публічна це зовсім інше.

Не можу знати які тепер будуть плоди від цієї розмови, і зокрема від мого висновку (котрий, нажаль, відповідає дійсності; за (частково мовчазною) згодою сторін). Коли людина грішить по-невіданню це одне, а коли вона грішить (чи утверджується в гріху) у повноті знань (як диявол) це зовсім інше.
Зрештою це мусіло колись трапитись. Особисто я не відчуваю радості від причетності до цього. І не шкодую за це.
Впевнений, що Церква вчергове гідно засвідчить світові, що вона є сутнісно з Богом.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення ShMariam » 28 квітня 2011, 21:56

Те, що вони вважають раєм на землі, ми вважаємо царством антихриста.

А Ви хочете сказати, що вони також його вважають царством антихриста? :shock: Ні, це повний брєд. Вони ж зображують на своїх малюночках про гм... "царство боже" Ісуса Христа (правда не так, як ми собі Його уявляєм, до речі, кажуть, що саме так (кучерявий брюнет) буде виглядати антихрист, то ж, фактично, зображують антихриста :( )

Ви явно щось не зрозуміли.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення andrey s. » 28 квітня 2011, 22:08

Йосип Вісаріоноаич писав:
andrey s. писав:П.Йосип я читав ваше повідомлення,але я бачу що Ви маєте відповідь на нього.Чомусь я маю такі підозри...
А тепер я задам Вам питання,такого характеру як Ви мені задали в темі, там де про памятник леніна,де я фантазував про "атракціон".
Чи добрі плоди таких запитаннь??? Враховуючи що відповіді Вам відомі....
Дякую за відвертість,наперед. :)

Важко давати відповідь на запитання породжені непоясненими підозрами інших; але попробую.
Якщо Ви думаєте, що я прагнув принизити чи образити Свідків Єгови то Ви помляєтися.
Якщо Ви думаєте, що моє запитання виникло з моєї суб'єктивної відповіді на нього то також помиляєтися. Суттю того, що вони проповідують, я цікавився вже тривалий час; біля 20 років. Зокрема вже давно часто завдавав це питання їм у приватних розмовах. І майже ніколи не чув заперечень тотожності тих двох понять; було ухиляння їх від прямої відповіді.
В певній мірі я був готовий до їх мовчанки; хоча щиро прагнув від них заперечень цієї тотожності. Приватна розмова це одне, а публічна це зовсім інше.

Не можу знати які тепер будуть плоди від цієї розмови, і зокрема від мого висновку (котрий, нажаль, відповідає дійсності; за (частково мовчазною) згодою сторін). Коли людина грішить по-невіданню це одне, а коли вона грішить (чи утверджується в гріху) у повноті знань (як диявол) це зовсім інше.
Зрештою це мусіло колись трапитись. Особисто я не відчуваю радості від причетності до цього. І не шкодую за це.
Впевнений, що Церква вчергове гідно засвідчить світові, що вона є сутнісно з Богом.

Дякую за намагання :) ,але,але...
Чи варто нам розважати про це,тобто нам вірним Церкві,коли це наш форум,а не форум свідків.
Я тут поки не бачив "свідків єгови",то чи варта нам католикам про це розважати без причини???
Чи є ризик внести непотрібні ємоції,які вилізуть з цього запитання???
Чи варто без нагальної потреби когось зачисляти до царства антихриста???
І що це дасть для нашої віри,невже зміцнить її??
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Царство Боже на землі

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 28 квітня 2011, 22:42

ShMariam писав:Те, що вони вважають раєм на землі, ми вважаємо царством антихриста.

А Ви хочете сказати, що вони також його вважають царством антихриста? :shock: Ні, це повний брєд. Вони ж зображують на своїх малюночках про гм... "царство боже" Ісуса Христа (правда не так, як ми собі Його уявляєм, до речі, кажуть, що саме так (кучерявий брюнет) буде виглядати антихрист, то ж, фактично, зображують антихриста :( )

Ви явно щось не зрозуміли.

Вони чітко знають, що те , що для нас є царством антихриста, для них є "Царством Божим на землі"; і як жиди очікують приходу Машіаха (по нашому антихриста).
У нас і у них діаметрально протилежне розуміння добра і зла, але термінологія практично одна; лише інше наповнення.
Вони, як і ми, є переконані, що чинять добро і служать Богу. Але Христа вони за Бога не мають і тому хто свідомо (меншість), хто в стані зачарування будують царство антихриста; але чи не усі мають нас за найбільших ворогів; найбільшою перепоною для їх "Царства Божого на землі" (тобто для царства антихриста).
Між ними і нами є величезна прірва. Сучасне "вимирання" українського народу це прямий наслідок цієї реальної війни проти Церкви Христової. Це вже не є чистою апологетикою.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей