Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Bohdan_ » 20 грудня 2011, 18:21

ще приклади робота робиться через тиждень суботу ввіддих а неділя циркуларки включают дрова ріжуть. скажемо Великдень можуть хати ставити бо про них то не свято. святкування Різдва мають понятя що традиція, мають різдво як зійстися з родиною поїсти випити але без Христа. нема такого понятя молитися перед Св.Вечерьою. непишу про всіх але про більшість.в деяких випадках навіть здибався з проблемою невзяли на роботу через віру о така то Европа :)

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Georgij » 20 грудня 2011, 20:22

Коли я був якийсь час у Чехії, знайомий був з багатьма чехами. На свої запитання до них про належність чи відношення їх до релігії та віри, в основному чув відповідь :- Єстем нормалний - я нормальний. Малося на увазі "нормальність", коли він чи вони сучасні люди, їм Бог, віра, релігія не потрібні. Я тоді ще не увірував у Христа, але мене тоді такі відповіді трохи вразили, принаймі себе я уявляв, що можливо, десь на схилі літ, я буду вірити, внутрішньо відчував таку "нормальність", але чеської "нормальності" не розумів.. :oops:
Там навіть свідки Єгови просто стоять з літературою біля супермаркетів, ні до кого не підходять :shock: , не навязуються :shock: , а стоять, як овечки і до них ніхто не підходить :cry:
В Польщі в костелах правляться месси, а в Чехії в костелах одні туристи...ходять :Search: , дивляться і....і все :sorry:
Звісно, що це не вся така Чехія, але в цілості, маю таке от враження :oops:
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення ВікторЕреміта » 21 грудня 2011, 22:26

Слава Ісусу Христу!

Не знаю чи може то в мене думка не грішна, але я знаходжу позитивний момент в цій звичайно малоприємній тенденції.Це як певне очищення від плевел(вибачте що так про людей,але надіюсь Ви зрозумієте думку). От ще навіть на початку минулого століття багато людей ходили до церкви по інерції, часто без розуміння чому. Тепер я вважаю, що тепер віруючі сильніші, бо їхня віра випробувана Бозоном Хіггса, штучними заплідненнями і іншими можливостями науки сьогодення. Знаєте знову кажу-може грішно(до речі прошу священників виправити якщо грішно) але краще 1 мільйон справжніх ніж мільярд формальних.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення ShMariam » 22 грудня 2011, 14:47

ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!

Не знаю чи може то в мене думка не грішна, але я знаходжу позитивний момент в цій звичайно малоприємній тенденції.Це як певне очищення від плевел(вибачте що так про людей,але надіюсь Ви зрозумієте думку). От ще навіть на початку минулого століття багато людей ходили до церкви по інерції, часто без розуміння чому. Тепер я вважаю, що тепер віруючі сильніші, бо їхня віра випробувана Бозоном Хіггса, штучними заплідненнями і іншими можливостями науки сьогодення. Знаєте знову кажу-може грішно(до речі прошу священників виправити якщо грішно) але краще 1 мільйон справжніх ніж мільярд формальних.

Це було б чудово, але так собі думаю, що з тієї кількості людей, що ходять до церкви, набереться все ж дуже велика частка формальних, а формальні зникають хіба тоді, коли починаються явні переслідування.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення vitalko » 22 грудня 2011, 16:46

ShMariam писав:
ВікторЕреміта писав:Слава Ісусу Христу!

Не знаю чи може то в мене думка не грішна, але я знаходжу позитивний момент в цій звичайно малоприємній тенденції.Це як певне очищення від плевел(вибачте що так про людей,але надіюсь Ви зрозумієте думку). От ще навіть на початку минулого століття багато людей ходили до церкви по інерції, часто без розуміння чому. Тепер я вважаю, що тепер віруючі сильніші, бо їхня віра випробувана Бозоном Хіггса, штучними заплідненнями і іншими можливостями науки сьогодення. Знаєте знову кажу-може грішно(до речі прошу священників виправити якщо грішно) але краще 1 мільйон справжніх ніж мільярд формальних.

Це було б чудово, але так собі думаю, що з тієї кількості людей, що ходять до церкви, набереться все ж дуже велика частка формальних, а формальні зникають хіба тоді, коли починаються явні переслідування.


Формальні, неформальні, але хрещена людина все ж має більше шансів на спасіння, бодай в годину смерті.... Та й практика показує, що навіть коли більшість формальні, то є якась частина ревна, яка обирає дорогу святості.... Коли ж нема нікого, то нема кого і кликати. Яскравим прикладом цього для мене є повідомлення про отця-чеха, що каже: "навіщо даєте інтенції, хіба Бог вас вислухає?" і католицьких педофілів з Голандії. Бо коли гниле суспільство, то такі ж і його вихідці, хоча бувають і винятки(але скільки ж тих винятків буде?).
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення romanm » 23 грудня 2011, 07:32

vitalko писав:" і католицьких педофілів з Голандії. Бо коли гниле суспільство, то такі ж і його вихідці, хоча бувають і винятки(але скільки ж тих винятків буде?).

ЕЕеее %) зачекайте з католицькими голландськими педофілами.Не все такясно.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2011, 09:48

romanm писав:...ЕЕеее %) зачекайте з католицькими голландськими педофілами.Не все такясно.

ясно одне: проти Католицької Церкви ведеться широка кампанія. І це на фоні того, що в світі пропагується т.зв. "вік згоди" (для статевого життя) 8-12 років.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення Bohdan_ » 23 грудня 2011, 18:51

о.Олег писав:
romanm писав:...ЕЕеее %) зачекайте з католицькими голландськими педофілами.Не все такясно.

ясно одне: проти Католицької Церкви ведеться широка кампанія. І це на фоні того, що в світі пропагується т.зв. "вік згоди" (для статевого життя) 8-12 років.
З повагою, о.Олег



можу тільки підтвердження що каже отець. в Чехіі законом обороняються дівчатка до 14 років. мається наувазі статеві стосунки. непригадую точно десь рік або два назад хотіли змінити дати до 12. обговорював парламент обговорював і нерішили нічого але появилось думка одного політика взагалі відмінити вік а просто якщо хоче нехай робить і незалежить скільки їй років притому та одна думка чомусь попала в ефір а потім було різні анкети і що думаєте? народ за таке з 1000 людей було 700 за такий закон.ось хотів найти про такий закон на ческих сторінках ні слуху ні духу про таке. як таке може бути? як пояснити? . мене то цілком шокує що таке взагалі обговорюють. правду сказати от зараз хотіли Україну до Єс а в мене до людей питання би було а що гарного в ес? Так як я колись був радий що до европи а тепер так само був би радий якщо наша Українска земля до того непотрібу невступила.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення vitalko » 23 грудня 2011, 20:12

Bohdan_ писав:
можу тільки підтвердження що каже отець. в Чехіі законом обороняються дівчатка до 14 років. мається наувазі статеві стосунки. непригадую точно десь рік або два назад хотіли змінити дати до 12. обговорював парламент обговорював і нерішили нічого але появилось думка одного політика взагалі відмінити вік а просто якщо хоче нехай робить і незалежить скільки їй років притому та одна думка чомусь попала в ефір а потім було різні анкети і що думаєте? народ за таке з 1000 людей було 700 за такий закон.ось хотів найти про такий закон на ческих сторінках ні слуху ні духу про таке. як таке може бути? як пояснити? . мене то цілком шокує що таке взагалі обговорюють. правду сказати от зараз хотіли Україну до Єс а в мене до людей питання би було а що гарного в ес? Так як я колись був радий що до европи а тепер так само був би радий якщо наша Українска земля до того непотрібу невступила.


І я собі таке питання щоразу частіше задаю.... :( А щодо всього, що вище, там де нема Бога, нема чому дивуватися. Всім має бути добре, а отже майже все дозволено...
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення прочанка » 25 грудня 2011, 19:28

Папа Римський Бенедикт 16-тий закликав паству пам'ятати про релігійну суть Різдва. Своє щотижневе звернення до парафіян - понтифік присвятив святу народження Христа, яке за католицьким календарем відзначатимуть у суботу, 24 грудня. Папа Римський закликав людей щиро вітати одне одного з Різдвом. І пожалкував, що сучасне суспільство забуває про значення цього свята за зовнішньою мішурою.

Папа Римський, Бенедикт XVI:

- Любі брати і сестри. Сьогодні на жаль суспільство забуває про релігійну суть великих свят, - але дуже важливо не дозволити зовнішнім факторам відволікати нас від істинного таїнства Різдва.
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/ ... 11106.html
Не бійтеся!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення andrivovk » 06 січня 2012, 22:47

Релігія не зникає з суспільного життя Європи http://www.credo-ua.org/2012/01/56559
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 20 лютого 2012, 09:29

http://biletskyi.blogspot.com/2011/12/blog-post_21.html

ТОЛЕРАНТНІСТЬ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ. У прямому ефірі ТБ Голандії учасники шоу їли людське м’ясо

Сатанізация західного світу наростає прискореними темпами. Публічна содомія, наркоманія, проституція, злягання на очах в перехожих, сатанинські секти, інцест, що пропагується зі всіх можливих інформаційних дірок, насадження содомії дітям, руйнування сім'ї.

До цього додався публічний канібалізм. По голандському ТБ учасники шоу поїдали в прямому ефірі шматки м'яса, відрізані один в одного.

Ведучі голандського телешоу Proefkonijnen («Піддослідні свинки») Деніс Сторм і Валеріо Зено пообідали м'ясом один одного в прямому ефірі телеканалу BNN.

Перед початком передачі обидва перенесли невеличку операцію: Сторму вирізали невеличкий шматок плоті з сідниць, а в Зено — з живота, повідомляє The Daily Mail

Після цього кухар підсмажив шматочки м'яса на олії, не приправляючи їх ніякими спеціями, бо суть цього експерименту полягала в тому, щоб обидва могли відчути справжній смак людського м'яса.

В результаті Сторм і Зено скуштували один одного на смак прямого в студії. Процес дегустації проходив за накритим столом зі свічками. Проковтнувши м'ясо, обидва заявили, що в людсбкому м'ясі немає нічого особливого і що вони не шкодують про свою витівку. Проте вони відмовилися описати смак з'їденого м'яса.

Вся ця сатанинська вакханалія в прямому ефірі була організована під маркою «телешоу». Її учасники організатори заявили, що все відбувалося у відповідності з демократичними законами з взаємної згоди і ніяких правопорушень вони не вчинили.


До теми: ТОЛЕРАНТНІСТЬ ЦЕ... ДЕГЕНЕРАТИ І ЗБОЧЕНЦІ: У Берліні відкриють ресторан для канібалів

:(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення romanm » 20 лютого 2012, 10:28

Рано чи пізно, Бозя зробить "ресет". Лиш би нам під це не попасти.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення vitalko » 20 лютого 2012, 16:09

romanm писав:Рано чи пізно, Бозя зробить "ресет". Лиш би нам під це не попасти.


Та ресет вже на горизонті, з "ятаганом" в руках. Видно вже ніщо інше не допоможе :(
Шкода тільки тих, які ще лишаються вірні, але як спас Бог Лота то і їх не покине....
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення andrivovk » 24 квітня 2012, 19:14

Найменша релігійність – у Східній Німеччині. Найбільша – на Філіппінах http://www.credo-ua.org/2012/04/62222
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 22 травня 2014, 12:37

http://www.presseocean.fr/actualite/nan ... 014-106784

1 червня, Франція, Нант, аукціон. Продають каплицю Богоматері. Початкова вартість 500 тис. Є.
30 років занедбана...
нда :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення eknagli » 22 травня 2014, 19:32

Чесно кажучи не планував щось писати у цій темі.
Але помітив, що о.Жаровський піднімає саме ті теми, які якимось боком дотичні до головної нашої з ним дискусії:
чи підтримують США Майдан?
viewtopic.php?f=3&t=3129&start=60

Закономірність занадто прозора, щоб її не помітити.
Адже крім цієї, яку я для простоти буду називати "релігійного євро-вимирання", ним була піднята тема Креаціонізму, яку я чисто-випадково зачепив на 4 сторінці вище-поданої дискусії як один із аргументів.

Нажаль Задуму Отця Жаровського я покищо не зрозумів.
Чи це є спроба розпорошення дискусії по різних темах щоб потім ніхто ні в чому не розібрався?
Чи це є щось настільки ультра-позитивне, чого я наразі ще не зрозумів?

При тому обидві теми підняті НА ФОНІ того що о.Жаровський вже вдруге не відповідає на мої ПРЯМІ за питання у тій темі, в який ми дискутуємо вже декілька днів.

Хочу ще раз задекларувати що з Адмінами і Модераторами я не дискутую. це - принцип.
Але я можу вести дискусію з о.Жаровським. але не як з Адміном а тільки як зі Священником.

Отже ситуація в цій темі немало дивує.
ця тема відкрита 21 березня 2011 року.

ні... ну звісно краще пізно ніж ніколи :-)
але ж про це все вже давним-давно навіть Жовті Пташки співають:

газета "Експрес", Надія Пастернак, 11 грудня 2003, ст12

Ще зовсім недавно (21 жовтня цього року) єпископ Ліона Філіп Барбарен стояв на площі святого Петра у Римі і приймав від Папи Івана Павла ІІ кардинальські відзнаки. Він став одним із 194 кардиналів Апостольської столиці і одним із 135 кардиналів, які, входячи у Конклав (найвищий огран управління Католицької Церкви), вершать долю Католицької Церкви, суттєво впливають на християнську політику в світі.
Він - один із подвижників екуменізму, проблеми зближення Церков йому деже близькі.
--Надзвичайне враження на мене справили відвіднини греко-католицької семінарії у Західній Україні, де я побачив понад двісті семінаристів. Аналогічного закладу у Франції нині немає, у нас бракує Покликаних.
--Я вважаю, що у Франції хвиля секуляризації (відхід від Церкви-авт.) була найсильнішою в Європі, але за пятдесять років ситуація змінилася. Нині щось подібне переживає Канада, знаю про це з розмови з єпископом Квебеку. Там спорожніли семінарії, продають церкви. На щастя, ми не продаємо церков, бо у нас їх забрала держава. Попри те, що наше священство дуже постаріло, відчуається величезна сила оновлення. Але попереду нас чекають важкі десятилітті, а що буде потім - не знаю. Так само не знаю, що буде у вас. Мені пригадався приклад святого Августина, який проповідував християнство на півночі Африки. Це був теологічний геній, який мав надзвичайну пастирську силу, але у Північній Африці християн нині немає. Через два століття після Августина християн не стало в Тунісі, Алжирі, однак і через сімнадцять століть цей святий залишається для нас світилом.


подаю тут скорочену версію цього тексту. повна версія + "солюшенз" скоро буде тут:
viewtopic.php?f=3&t=1755&start=270

Так що хлопці і дівчата, пізно пити Боржомі.
дзвонити у дзвони треба було ще 11 років тому.

Якщо станом на 2003 інформація вже просочилась у жовту пресу, то вона була відома Тим-Кому-Положено-Знати як-мінімум 5 років перед тим.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 22 травня 2014, 21:59

eknagli писав:Чесно кажучи не планував щось писати у цій темі.
Але помітив, що о.Жаровський піднімає саме ті теми, які якимось боком дотичні до головної нашої з ним дискусії:
чи підтримують США Майдан?
viewtopic.php?f=3&t=3129&start=60

Закономірність занадто прозора, щоб її не помітити.
Адже крім цієї, яку я для простоти буду називати "релігійного євро-вимирання", ним була піднята тема Креаціонізму, яку я чисто-випадково зачепив на 4 сторінці вище-поданої дискусії як один із аргументів.

Нажаль Задуму Отця Жаровського я покищо не зрозумів.
Чи це є спроба розпорошення дискусії по різних темах щоб потім ніхто ні в чому не розібрався?
Чи це є щось настільки ультра-позитивне, чого я наразі ще не зрозумів?..

висловив жаль - занедбана церковця продається з молотка через пару днів
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення прочанка » 30 травня 2014, 09:55

вальпургієва ніч. Жахливо, що в світі проводяться такі от "синоди" і масово плодять адептів. Атеїзм=сатанізм.
http://infosmi.net/kuryozy/59463-okolo- ... i-ateistov
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення о.Олег » 05 серпня 2015, 08:38

http://arguendi.livejournal.com/1537290.html
Хотим ли мы построить у себя такой же социум???

Зображення
Видели ли вы, как дочь Билли Грэма участвовала в ток-шоу, посвященном событиям 11 сентября? На вопрос ведущей Джейн Клэйсон: "Как Бог мог позволить такому случиться?" Анна Грэм дала очень глубокий и проницательный ответ.

Она сказала: "Я верю, что Бог так же, как и мы, глубоко скорбит о том, что произошло. Но ведь мы годами выгоняли Бога из наших школ, из нашего правительства, из нашей жизни. И я думаю, что Бог, будучи джентльменом, просто отступил. Можем ли мы ожидать от Бога благословения и защиты, если мы при этом требуем, чтобы Он нас оставил?"

Давайте вспомним... По-моему, все началось, когда Мэдлин Мюррэй О'Хара (она была убита, ее тело было найдено недавно) заявила, что в школе не место молитве, и мы сказали: "Хорошо".

Потом кто-то сказал, что лучше бы в школе не читать Библию (Библию, в которой сказано: "Не убивай", "Не кради" и "Возлюби ближнего твоего, как самого себя"!).
И мы сказали "Хорошо".

Затем доктор Бенжамин Спок сказал, что нам не следует применять телесные наказания к нашим детям, когда они плохо себя ведут, потому что этим мы повредим их маленьким личностям - мы можем испортить их чувство собственного достоинства (сын доктора Спока покончил жизнь самоубийством). И мы сказали: "Он - специалист и знает, о чем говорит".
И так мы сказали: "Хорошо".

Потом кто-то сказал, что учителям и директорам нельзя наказывать наших детей. А администрации школ строго-настрого запретили своим преподавателям даже касаться провинившихся учеников, потому что им не нужна плохая реклама и уж тем более они не хотят отвечать за это перед судом (есть большая разница между наказанием и прикосновением, поркой, унижением, битьем и т.д.).
И мы сказали: "Хорошо".

Затем кто-то сказал: "Давайте разрешим нашим дочерям делать аборты, если они этого хотят. Им даже не придется рассказывать родителям".
И мы сказали: "Хорошо".

Тогда какой-то мудрый член школьного совета сказал: "Мальчишки всегда будут мальчишками и всегда будут этим заниматься. Так что давайте дадим нашим сыновьям столько презервативов, сколько они хотят, чтобы они могли развлекаться, как им угодно. А нам не придется рассказывать их родителям, что они получили их в школе".
И мы сказали: "Хорошо".

Потом кто-то из нами же выбранной верховной власти сказал, что неважно, что у нас в частной жизни, если мы хорошо делаем свою работу. И, соглашаясь с этим, мы сказали, что нам неважно, кто (включая президента) чем в частной жизни занимается, если у нас есть работа и с экономикой все в порядке.

Тогда кто-то сказал: "Давайте печатать журналы с изображением обнаженных женщин и будем называть это здоровой практической высокой оценкой красоты женского тела". И мы сказали: "Хорошо".

Тогда некоторые пошли с этой высокой оценкой еще дальше и начали публиковать фотографии обнаженных детей, а затем и еще дальше, поместив их в Интернет.
И мы сказали: "Хорошо, у них есть свобода слова".

Затем индустрия развлечений сказала: "Давайте делать фильмы и телепрограммы, пропагандирующие насилие, богохульство и запрещенный секс. И давайте записывать музыку, поощряющую употребление наркотиков, изнасилования, убийства, самоубийства и сатанизм". И мы сказали: "Это всего лишь развлечение, негативного эффекта эта музыка не несет, всерьез ее никто не воспринимает, так что продолжайте в том же духе".

И теперь мы спрашиваем себя, почему у наших детей нет совести, почему они не могут отличить плохое от хорошего, почему они, не задумываясь, убивают незнакомцев, своих одноклассников и самих себя. Возможно, если мы всерьез и надолго задумаемся, то мы сможем в этом разобраться. Я думаю, что здесь дело в том, что "что посеешь, то и пожнешь".

Один молодой человек написал: "Дорогой Господь, почему Ты не спас маленькую девочку, убитую прямо у себя в классе? Искренне Твой, беспокоящийся студент".

Вот ответ: "Дорогой беспокоящийся студент, Меня не пускают в школы. Искренне твой, Бог".

Смешно, как людям легко избавляться от Бога, а потом удивляться, почему мир превращается в ад.

Смешно, когда мы верим тому, что говорят газеты, и сомневаемся в том, что говорит Библия.

Смешно, когда все хотят попасть на небеса, при этом не веря, не думая, не говоря и не делая ничего из того, о чем говорит Библия.

Смешно, когда кто-то говорит "Я верю в Бога", но сам следует за сатаной, тоже, между прочим, "верящего" в Бога.

Смешно, когда нам так легко судить и так трудно быть судимыми другими. Смешно, когда глупые шутки распространяются со скоростью света, но люди дважды подумают, поделиться ли с друзьями статусом, в котором говорится о Боге.

Смешно, когда все непристойное, грубое, похотливое и вульгарное спокойно находится в Интернете, а в школе или на работе открытая дискуссия о Боге невозможна.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Релігія в розвинених країнах приречена на вимирання – дослід

Повідомлення прочанка » 05 серпня 2015, 09:46

подруга живе у Франції, близьке коло спілкування - поляки і словаки. Є свої складнощі, в тому числі - брак духовного життя. Компенсує приїздами додому, але того мало. УКГЦ в тій місцині не діє в силу певних обставин. Але... словачка - побожна жінка, а поляки... Чоловік - квантовий фізик і "зрозумів", що Бога нема і переконав у цьому жінку... :( з католицькою громадою теж нелегко, бо то - Ельзас, де французи онімачені і самі не визначені - німці чи французи, католики чи протестанти... Отаке, а головне, що мусульмани в той час не дрімають...
Не бійтеся!

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Про якість Еліт та про правила цитування

Повідомлення eknagli » 08 серпня 2015, 22:36

Взагалі-то я не планував ближчим часом відновлювати свою присутність на цьому форумі.
Але іноді трапляються речі, на які я аж ніяк не можу промовчати.

Можливо комусь це здасться дрібязком, домахуванням до дрібниць "і взагалі" що я роблю "багато шуму з нічого".
Комусь може здастися, що я тут пробую таким способом зводити з кимось якісь особисті порахунки.
Але насправді я тут пишу тільки те що пишу. і нічого більше.
А пишу я про Коректність цитування.

Тобто як на мене хороша цитата має бути і змістовно-відмінна і знаходитись у КОШЕРНОМУ ДЖЕРЕЛІ.
Ну погодьмося, ніхто не буде цитувати Степана Бандеру за сайтом кремлін.ру
:)
При тому вибір джерел ніколи не буває складним і довгим.
Розумна цитата зазвичай знаходиться на багатьох сайтах і вибір між ними товариш гугл забезпечує просто "їж - не хочу".
Єдине що потрібно зробити - два копіпаста і один раз натиснути клавішу "ентер".

Попри те іноді люди умудряються подати Розумну цитату з ТАКИМ гіперпосиланням, що просто щелепа відвалюється і шуба завертається.

Оце була приказка.
А казка почалась отут:
viewtopic.php?f=3&t=2331&start=120#p58036

і в цьому дописі є ось таке посилання на тему присутності Бога у Західному суспільстві і зокрема у Школі:
August 1st, 2015, 07:03 pm
Хотим ли мы построить у себя такой же социум???
http://arguendi.livejournal.com/1537290.html

І все би нічого, гарний прорелігійний текст. ні додати ні відняти.
ну російською мовою - буває... не найстрашніше що може статися...
...якби не одне АЛЕ.

Якщо подивитися ІНШІ дописи цього "урусского парня" то у багатьох волосся мало б стати дибки.
Бо зацитований тут русскій парєнь є СПОНСОРОМ ТЕРОРИСТІВ на Донбасі!
При тому дуже активним спонсором:

А його ненависть до українців - виходить за всі можливі і неможливі межі:
Да и глупо отрицать факт формирования устойчивого украинского социума именно на русофобской основе. Украинская нация наконец-то родилась (2.05.2014), но роды были столь кровавыми, что уже бессмысленно пытаться что-то изменить здесь. Украинский проект подлежит обязательному закрытию как антирусский и антироссийский. Сомнений сегодня здесь быть не может.
http://arguendi.livejournal.com/1442424.html

Вчера я начал в своем блоге (и не только) сбор денег на покупку очень важных вещей для Горловской разведроты. По состоянию на утро собрано было 56 600 рублей (все эти веб-кошельки и карты не на меня зарегистрированы, поэтому не могу оперативно отслеживать все сразу).

Пост вконтакте ( https://vk.com/atlantesrussia?w=wall-18127808_31003 ) прочитало свыше 27 000 человек.
Пост в ЖЖ ( http://arguendi.livejournal.com/1539475.html ) прочитало свыше 34 000 человек.

Вся необходимая информация здесь: http://www.gorlovka.org/.

Помогите с пиаром - репостами, ретвитами, чем угодно. Давайте еще чуть поднажмем. Скоро на Донбассе полыхнет с новой силой, это уже очевидно. Бойцам нужны от нас современные средства ведения боя и защиты. Как воздух нужны. Я своими глазами видел как они в ночь уходят. В неизвестность. Это настоящая русская рулетка - идти в буферную зону и, тем более, переходить линию фронта, не имея тепловизоров, ночной оптики, надежной связи, дальномеров и так далее.
http://arguendi.livejournal.com/1540859.html

Объясню, в чем дело, украинцы. Чтоб вы понимали.
Во-первых, мы вас люто-бешено ненавидим за всю ту русскую кровь и боль, в которой ты, стадо, повинно не менее, а даже более, чем Порошенки, Ляшки, Яценюки и прочие ваши лидеры. И вполне естественно мы жаждем мести, возмездия. Ты, стадо, должно, просто обязано ответить за всё. Таков неотвратимый закон исторического развития.

А, во-вторых, мы в России глубоко уверены, что только умывшись собственной кровушкой, ты, стадо, еще способно отрезветь. Только дойдя до самого нижнего предела. Когда вы начнете хоронить умерших от голода собственных деток. И когда ваши вчерашние херои начнут вас расстреливать как самый последний скот. Мы уверены, что только в этом случае ты, стадо, прозреешь и перед смертью успеешь прохрипеть: "русские, простите нас... что мы натворили, Господи!... помоги нам"...

Так что дело вовсе не в нашей кровожадности. Просто так должно случиться. Рано или поздно. К твоему же, стадо, благу.
http://arguendi.livejournal.com/1540186.html

August 3rd, 2015, 10:02 am
Помогаем нашим! Горловская разведка
Начнем с приятного, нас с вами благодарят:
(відео)
Русскую нацию мы сможем возродить только через конкретные дела, только через возрождение нашей национальной солидарности. И вот наш шанс для этого - помогать нашим в Новороссии.

С Богом!
P.S.
В сентябре, надеюсь, выйдет документальный фильм про горловскую разведроту, а пока превью к нему:
(відео)
Командир роты - позывной "Испанец". Москвич, когда-то активный участник группировки футбольных хулиганов ЦСКА "Red-Blue Warriors", за плечами - вторая Чеченская.

Какие же они безбашенные, в самом хорошем смысле этого слова)) У них реально только одно в голове: дайте нам нормальное оружие и экипировку и мы будем в Киеве))
http://arguendi.livejournal.com/1539475.html

July 31st, 2015, 09:02 pm
Наша разведрота
Командир горловской разведроты (позывной "Испанец") передает всем пламенный привет:

У бойцов ощущение такое, что Минск-2 приказал долго жить. На днях в городе был наш оператор, снимал там сюжеты всякие, скоро, надеюсь, опубликую. Говорит, земля дрожала от работы нашей арты.

Короче говоря, в понедельник, надеюсь, начать второй сбор денег на экипировку бойцам. Если там начнется сейчас, а там, судя по всему, начнется (Азаров не зря правительство в изгнании собирает), им наша помощь поможет далеко не одну жизнь русскую спасти.
http://arguendi.livejournal.com/1536554.html


я стикався зі всякими українофобами, але таких ЯРИХ - то треба було ще пошукати!
назвати його українофобію ПЕЧЕРНОЮ - то це означало б навіть зробити йому великий комплімент ))

я недаремно виділив дві дати.
1 серпня був опублікований пост на тему Релігії.
той самий, який тут був пізніше перецитований 5 серпня.

А ЗА ДЕНЬ ДО ТОГО - в тому ж таки ЖЖ була публікація допису про "їхню розвідроту".
І ЯК це можна було не помітити?
Ось у чому питання...

Яка ж розумная цьому альтернатива?
Альтернатива дуже проста.
ТОЙ САМИЙ ТЕКСТ, при тому УКРАЇНСЬКОЮ мовою є ...

...на сайті Київської Духовної семінарії УГКЦ !
Чому ми маємо повернути Бога у суспільне життя?
У дочки Біллі Ґрегема, відомого проповідника, на Американському національному телебаченні взяли інтерв’ю, і, торкаючись питання тероризму, журналістка запитала: "Як міг Бог дозволити, щоб таке сталося?" Енні дала надзвичайно глибоку і проникливу відповідь.
http://ktds.org.ua/news/publish/chomu-m ... ne-gyttya/


що тут можна додати?
тільки "ноу коментс".
бо за будь-які інші коментарі мене звідси виженуть і цього разу вже назавжди )))

п.с.
для тих хто хотів би прочитати мою точку зору на ширше коло питань, залишаю головний лінк (раптом хтось не знає):
viewtopic.php?f=3&t=3148


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей