Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення ShMariam » 16 червня 2011, 13:46

Злий Іван писав:Але, коли бачить, що щось не так, то може і відмовитись,..

Просто тоді в Україні прийдеться відмовляти практично всім олігархам. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 13:53

solist-vokalist писав:...Рішення суду у нашій країні, на превеликий жаль, мало що означають, рівно ж як і їх відстність...
А для людини, яка хоча б трішки цікавиться політикою, тай загалом подіями в країні, суть особи Фрташа є цілком зрозуміла. Це я моя особиста думка щодо нього.... і я її висловлюю.... ну не можна чесним способом в занепадаючій країні збагатитися на 550 відстків, будучи вже до того мільярдером.... такого нема ніде в світі...
Я псевдо не прикриваюсь, але не відкриваю своє імя, оскільки веду справу з багатьма церковними особами, а тому не хочу зазнавати репресій з їхньої сторони. Зрештою тут більшість під псевдо...
Ви своє імя відкрили, а тому і не наважуєтесь на критику того ж УКУ.... Ви немовби сковані... Вас я чудово розумію, адже боїтесь подальших репресіх зі сторони Церкви. Про те, як цього бояться священики мені добре знойомо, а тому і не наважуються відкрито висловлювати свою позицію, критику чи альтернативну думку...

немає ніяких репресій з боку УКУ чи Церкви, пане solist-vokalist. Ніхто мене не заставляв оприлюднювати своє ім`я і, вибачте, смішним є чути про того, хто не боїться назватися (о.Олег Жаровський), звинувачення в боягузстві від того, хто пише під псевдо (solist-vokalist :) ). Так дійсно - переважна більшість людей тут дописують під псевдо. Однак, коли починають писати проти конкретних людей, бо хочуть щось змінити на парафії/Церкві/суспільстві - видаємо модераторіал, подібний до виданого Вам, і люди зазвичай розуміють, що в такий спосіб (прикриваючись псевдо) писати свої реляції (навіть з глибокого переконання) проти конкретних живих людей є ширенням анонімок і припиняють. Від Вашого нерозуміння того, що продукуєте анонімки, Форум залежним бути не може: Вам бан терміном на 1 місяць
всіх інших учасників дискусії запрошую продовжити обговорювати зазначену тему, УКУ тощо, але не конкретних осіб (хібащо можете пред`явити вирок суду, з якого слідуватиме що той-то і той-то - злочинець)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 13:55

ShMariam писав:
Злий Іван писав:Але, коли бачить, що щось не так, то може і відмовитись,..

Просто тоді в Україні прийдеться відмовляти практично всім олігархам. :(

також думав про це... :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення andrey s. » 16 червня 2011, 16:35

Злий Іван писав:Згідний з п.solist-vokalist, бо написано:
А як ти чиниш милостиню, хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя,
щоб таємна була твоя милостиня, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
Mat 6:3,4

Згодин, що Отець наш бачить все таємне,а ось ми ні :) .Наприклад я не відаю мотивів п.Соліста-вокаліста :) ,та і Ви Іване не поспішайте з висновками.
По перше,ця історія вилізла на світ не як рекламна кампанія того алігарха.А судячи з тої дибільної передачі,то тут і писати щось шкода.
Доречі, я ніколи серйозно не відносився до "анонімів",і їхня інфа для мене взагалі нічого не варта,особливо в такій подачі.Не люблю бути маріонеткою в чиїсь грі,яка пахне погано.Навіть можу наважитись написати слідуюче;п.Вокаліст,а я не впевненний за чистоту ваших намірів,можливо ви представляєте чиїсь інтереси,і той хтось є нічим не кращим,ба навіть гіршим.(тут я на особистості не перехожу,бо її просто нема :) ,і само собою алігарха не захищаю.Якщо я за нього не знаю,то нема на те Божої Волі,Амінь).Якщо ви думаєте, що Церква займається репресіями,то особисто мені ви не цікаві,як співрозмовник.(радий що відповіді від вас не буде,принаймі місяць.І я прийму, якщо за написане я отримаю бан.)
Я поражаюсь коли Слова Ісуса,які написані в особистому контексті,тобто кожному з нас зокрема,вживають по відношенні до іншої особи.(це ще куди не йшло коли ми особу дуже добре знаїм).На це мають тільки право Рукопокладені,бо Їм звязувати і розвязувати.Хоч і Вони не мають такої чистоти,щоб відати про всі потаємні місця люцкого серця(тому ніхто з цим не квапиться,бо вірогідність помилки дуже висока)..Ісус вчить дивитись на себе.Я дуже радий за Вас,у кого навіть скалки в оці нема.
Пробачте за агресивний тон....................

Доречі,якщо трошки знати історію Церкви,то взагалі дивно,як ще Вона стоїть.(я про гроші які жертвували,а головне хто).Но стоїть і діє,бо Так сказав Ісус,бо там Дух Святий присутній.Невже хтось сумнівається, що Богу під силу перемінити зле на добре???,Ісус Переможець,з Його допомогою можливо все,звичайно на Славу Отця.
Є один вислів,я його вже писав:Завдання кожної людини на землі,зробити добро зі зла,бо більше нізчого робити...
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення andrey s. » 16 червня 2011, 16:41

А що до теми,то я вважаю якщо молитися за тих хто бере милостиню,то все буде добре,і вони не помиляться,і вчинять так як потрібно Богу.
Якось вважаю, якщо цього не робити(не молитися за священників,братів,....),і ще при цьому проявляти відкриту недовіру,то особисто для мене Літургія(Жертва) буде не повною..Якось 2000 років Простояла,а решта і від нас залежить.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 16:54

Владика Ігор Возьняк гарно якось висловився про якусь сумнівну, пов'язану з фінансами, справу: "це діло грішне" :)
і, думаю собі, дійсно - де гроші, там дуже часто і гріх...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 16 червня 2011, 21:11

мабіть десь читав :oops: , що "гроші" і є тією печаткою на чолі і на руці: саме про них ми весь час вимушені думати головою, бо це ж - "кров економіки"; саме гроші ми вимушені заробляти руками, щоб не померти з голоду :pardon:

до теми - то можу тільки повторити: якщо не брати гроші у грішників, то в кого ж їх брати? :Search:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 21:23

luksander писав:мабіть десь читав :oops: , що "гроші" і є тією печаткою на чолі і на руці: саме про них ми весь час вимушені думати головою, бо це ж - "кров економіки"; саме гроші ми вимушені заробляти руками, щоб не померти з голоду :pardon:

до теми - то можу тільки повторити: якщо не брати гроші у грішників, то в кого ж їх брати? :Search:

це Ви, мабуть, і про великі гроші великих грішників, і про маленькі маленьких :)
а тема передбачає саме злочинця
з повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

pan Ostap
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 20 листопада 2009, 00:40

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення pan Ostap » 16 червня 2011, 21:48

Вперше чую таке про УКУ. Це офіціна інформація? Вони вже взяли гроші у Фірташа чи тільки планують? яка сума? на які потреби?

Хтось має достовірну інформацію про це?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 16 червня 2011, 22:05

pan Ostap писав:Вперше чую таке про УКУ. Це офіціна інформація? Вони вже взяли гроші у Фірташа чи тільки планують? яка сума? на які потреби?

Хтось має достовірну інформацію про це?

тут цитується якась телепередача, але в кожному разі владою мені данною :) забороняю називати конкретних осіб злочинцями до вироку суду
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

pan Ostap
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 20 листопада 2009, 00:40

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення pan Ostap » 16 червня 2011, 22:13

Та, я уже дивлюся цю передачу...
Схоже, що це таки правда і Фірташ дійсно фінансує УКУ... :shock:
Схоже, журналісти і політологи також не в захваті від такої допомоги...

Злочинець чи не злочинець - про це справді одному Богу відомо... але все ж... :(

Даю посилання!!!
http://www.obozrevatel.com/politics/poz ... rtashu.htm

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення andrey s. » 16 червня 2011, 22:13

luksander писав:мабіть десь читав :oops: , що "гроші" і є тією печаткою на чолі і на руці: саме про них ми весь час вимушені думати головою, бо це ж - "кров економіки"; саме гроші ми вимушені заробляти руками, щоб не померти з голоду :pardon:

:Search:

Щось в цьому є.Тобто "чело"(це видима частина голови),і правиця(це місце Божої присутності в людині).Тобто часто згадується в С.П. Правиця,по Правиці.Типу правиця це Богом одобрена(благословенна).Ну про лівицю помоєму не говориться(хоча помоєму щось є).
Тобто можна перефразувати,якщо у людини гроші на першому місці(не в грошах щастя,а в їх кількості :) ),тобто людина на перше місце показово ставить гроші,і цим підкреслює:Нічого особистого,тільки бізнес.Тобто знищив людину(Божий твір),ради матеріального.І при цьому це є чеснота,бізнесмен.Тобто ті хто думає, що гроші це все і сповідує це.Тобто голова це думки,а чело(видима частина,те що видно) це вияв думок,або можна сказати,стиль життя який бачать всі.

А про правицю:Руки,є знаряддям Божим.А правиця(здавна завелось,що це сильніша рука,тобто та яка віддається Богу,а ліву(слабшу) залишаєм для свого прожитку,на Славу Божу)
Тобто права сторона покликана робити любі Господу справи.Тобто приймаєм і даєм(добро,вияв любові) правицею.Правиця,це робим Боже,а лівиця люцке.(бажано місцями не путати :) ),бо коли правиця робить Боже,то лівиця робиться люба Господу(Бог її благословляє),бо ми маєм дві руки,і тоді заробіток є для нас прийнятний,на підтримку нашого тіла,і звісно на Славу Божу.
Тобто гроші самі по собі є "Кесареві".(доречі досліджував походження грошей,тобто від коли почали людскі постаті карбувати на грошах.І як це починалось;з помазанників Божих,чи просто з правителів.Ну це окрема тема).І можливо віддати "Кесареві-Кесареве,а Богові-Богове.А коли Богове віддати Кесарю,тобто віддати правицю на служіння Кесарю,а не Богу,ітс нот гуд,ітс вері-вері бед.Тобто Кесарю можна віддати лівицею. :) ,іто тільки те що його(кесаря).
Але я не думаю що там йдеться тільки про гроші,"знак звіра" в теперішньму світі має і інші вияви,но погоджуюсь що гроші це фундамент в цьому.

Якщо говорити про ідеали,то руки які дають пожертву(корінь "жертва",може бути очистна і прославна.милостиня має інший корінь),роблять це ради Бога.А руки які приймають пожертву,роблять це з Любові до людини(Бога).Але з любові можливо й не прийняти,типа щоб людина задумалась.Але як не крути,для цього потрібна людина на чолі якої Бог,і в правиці Любов.(в морду можна дати і лівою :D ).
Якщо коротко,то голова думає,а руки роблять.
І коли на "чолі" Бог,і в правиці Його "знамено"(можна навіть сказати прапор),то все нормально,так точно не помилимся.

Незнаю про що думаю,якись каламбур получився.(хто ніц не зрозуміє,себе не виніть. :) Винен мій поспіх і не грамотність)
Дякую...
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення romanm » 17 червня 2011, 21:55

Та ну. Шо права, шо ліва рука дані Богом. Всі важливі. Гроші також важливі. Що би там хто не говорив. Гроші дають впевненість в житті більшості людей. Можемо багато говорити так чи це ні. Але зверніть увагу, якщо не дай Бог хтось захворіє, зазвичай просять про матеріяльну допомогу а не лише про молитви.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення andrivovk » 18 червня 2011, 18:38

pan Ostap писав:Схоже, журналісти і політологи також не в захваті від такої допомоги...

А от Гузар не проти грошей Фірташа.Я йому більше довіряю ніж журналістам/політологам.http://www.unian.net/ukr/news/news-439310.html Тим більше, що журналісти/політологи можуть "належати" іншим олігархам.

Ректор УКУ о. Борис Ґудзяк: «В УКУ надто багато вкладено, щоб себе продавати»
Нещодавно Український католицький університет повідомив про те, що український бізнесмен Дмитро Фірташ, власник DF Group, почав підтримувати будівництво інноваційного університетського містечка УКУ. Обговорення цього рішення, які відбуваються в медіа, показують, скільки небайдужих людей до долі університету, яка довіра і скільки сподівань.


Цікаво спостерігати, що вістку про фінансування паном Фірташем програм Кембриджського університету українська громадськість і преса сприйняли спокійно, а про підтримку УКУ дехто доволі стривожено? Хіба ж гроші на Кембридж та УКУ йдуть не з одного джерела? Очевидно, справа у відмінності традицій. Для нас британська демократична система вирізняється усталеною культурою взаємостосунків між академічними спільнотами й бізнесом, усвідомленням великої різниці між «даром» та «інвестицією», зрештою опірністю щодо можливих зловживань, тоді як молодій українській демократії ще довго потрібні будуть запобіжні «памперси».


Ті, хто вважає, що ця чи інша пожертва несе загрозу для місії і цінностей УКУ, насправді помиляються. Університет має багатий досвід спілкування з жертводавцями мовою прозорості і чесності, а, де цього вимагала ситуація, неодноразово доводив свою спроможність не бути іграшкою в забавах «власть імущих». Хоча УКУ – невеликий університет, все ж він є каталізатором важливих реформ в Україні. Ми готові взяти на себе відповідальність за кожне рішення і не ховаємося в тінь. Навпаки, ми усвідомлюємо, що увага з боку суспільства завжди є для нас додатковою опорою в тому, щоб не схибити, тому приймаємо коментарі, навіть доволі гострі і критичні.


УКУ як ніколи усвідомлює важливість університетської автономії та академічної свободи. Без цього немає сенсу ані будувати університетське містечко, ані покращувати матеріальний стан університету. У нас ніколи не бракувало й не забракне стійкості, щоб не піддатися будь-якому гіпотетичному тиску. Університет не йде на компроміс із своїми принципами та цінностями – навіть у випадку, якщо це загрожує фінансовими втратами. Надто багато зусиль і віри вкладено протягом багатьох років, щоб себе продавати.


Протягом свого існування Український католицький університет здійснює діяльність за кошт благодійних пожертв спонсорів з України та з-за кордону. Ми не отримуємо державного фінансування і впродовж останніх майже двадцяти років самостійно шукаємо кошти, звертаючись як до приватних доброчинців, так і благодійних фондів. Досі на розвиток УКУ та будівництво університетського містечка ми отримували пожертви переважно від благодійників з-за кордону. Проте несправедливо було б також очікувати, що університет в Україні буде реалізований виключно силами діаспори чи іншими іноземними добродіями. Це проект в Україні і для України, і одним із свідчень того, що він справді потрібен нашому суспільству, є готовність останнього докластися до його будівництва, у тому числі і фінансово. Цього, до речі, давно вже очікують наші закордонні доброчинці, які хотіли б бачити, що їхні датки співвідносні з датками самих українців.


В Україні підтримка закладів освіти - це все ще незвичне явище. Але не вперше УКУ стоїть в авангарді змін. Я щиро сподіваюся, що приклад УКУ може надати нової якості стосункам закладів освіти з великим бізнесом й допоможе виробити ефективні, здорові та стабільні правила співпраці. Лише прозорість і відкритість можуть допомогти уникнути усіх ризиків, яких побоюються коментатори. Зрештою, сам жертводавець не переслідував мети публічності й не наполягав на неодмінному оприлюдненні факту пожертви. У світовій традиції та у досвіді нашого університету є чимало жертводавців, які бажали та залишилися анонімними. Переважно йшлося про менш заможних жертводавців, інколи навіть про «вдовину лепту». Але з огляду на першу пропозицію пожертви від дуже заможного українця УКУ сам вирішив про цей прецедент повідомити громадськість.


Керівництво університету відкидає будь-яку можливість інструменталізації УКУ зі сторони жертводавців. Тільки за таких умов університет погоджується приймати будь-яку пожертву. Віримо, що репутація УКУ та кредит довіри, який мають до нас люди, спонукатимуть громадськість оцінювати нас не на основі спекуляцій чи домислів, а передусім за діяльністю університету в освітньому полі України. Про творчу педагогічну концепцію та будівельні плани самого містечка УКУ інформує широку громадськість різними способами вже третій рік. Ми радіємо тим, що ці повідомлення про церкву з унікальним душпастирським центром для академічної молоді, надсучасну бібліотеку, колегіум-гуртожиток з приміщенням для осіб з особливими потребами та прекрасний багатофункціональний академічний корпус збільшує число спонсорів, і що наші традиційні спонсори вітають нових. Запрошую усіх охочих долучитися!

Ректор УКУ о. д-р Борис Ґудзяк

Прес-служба УКУ


http://catholicnews.org.ua/rektor-uku-o-boris-ґudzyak-«v-uku-nadto-bagato-vkladeno-shch#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 18 червня 2011, 21:38

о.Олег писав:
luksander писав:це Ви, мабуть, і про великі гроші великих грішників, і про маленькі маленьких :)
а тема передбачає саме злочинця
з повагою, о.Олег


Так.
Просто, якщо «злочинець» - як порушник законів держави, то, по-перше, названа тут особа державою не визнана злочинцем; по-друге – злочинець мав би нести покарання, і процес спонсорування виглядає в такому випадку виглядає проблематичним і малоймовірним
І стосовно анонімности жертводавця: не обов’язкова умова. Для більшости людей це справді спокуса гордині своїм вчинком (хоча не менш успішно можна гордитися і анонімною жертвою), але вірю, що є щирі жертводавці, яким і на думку не спадає пишатися своєю пожертвою; для них дивно було б почути, що це – пишання своїм вчинком – взагалі можливе як спонука до пожертви

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення luksander » 18 червня 2011, 21:52

romanm писав:Та ну. Шо права, шо ліва рука дані Богом. Всі важливі. Гроші також важливі. Що би там хто не говорив. Гроші дають впевненість в житті більшості людей. Можемо багато говорити так чи це ні. Але зверніть увагу, якщо не дай Бог хтось захворіє, зазвичай просять про матеріяльну допомогу а не лише про молитви.


От я власне про це ж… не Віра а гроші дають нам впевненість
А вже втрачаємо ми спокій точно не через відчуття/розуміння відсутністі Віри, а через відсутність необхідної суми грошей. Причому – сума відрізняється на порядки

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 18 червня 2011, 21:53

luksander писав:
о.Олег писав:
luksander писав:це Ви, мабуть, і про великі гроші великих грішників, і про маленькі маленьких :)
а тема передбачає саме злочинця
з повагою, о.Олег


Так.
Просто, якщо «злочинець» - як порушник законів держави, то, по-перше, названа тут особа державою не визнана злочинцем; по-друге – злочинець мав би нести покарання, і процес спонсорування виглядає в такому випадку виглядає проблематичним і малоймовірним
І стосовно анонімности жертводавця: не обов’язкова умова. Для більшости людей це справді спокуса гордині своїм вчинком (хоча не менш успішно можна гордитися і анонімною жертвою), але вірю, що є щирі жертводавці, яким і на думку не спадає пишатися своєю пожертвою; для них дивно було б почути, що це – пишання своїм вчинком – взагалі можливе як спонука до пожертви

ще одне думаю: ми скоріш за все говоримо про різне спонсорство. Мабуть, з тої причини, що категоріями таких великих сум, як фінансування будування величезного об'єкту, в нормальну голову просто не вкладаються. А також не вкладається в можливість для УКУ не пред'явити, звідкіля таке фінансування і... щось дуже мені вже давно виглядає, що "критики" УКУ свідомо чи несвідомо прийняли участь у ширенні інформації про цього, власне, жертводавця
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення andrey s. » 18 червня 2011, 23:54

Насамперед,якщо балакати про мотиви появи цих всіх пліток,сенсацій,і всього решта,то я взагалі відкидаю можливість того,що хтось справді (з тих хто таке поширює) турбується про УКУ.Пробачте,но можливість такого абсурд.(я не маю на увазі не адекватних людей,які не розуміють можливі наслідки такого).
Справжніх причин поширювання негативної реакції на це,я звичайно знати не можу.Але є якісь спостереження,і якесь розуміння.
І я якось припускаю,що хтось, хто з пре-пре-превеликою радістю взяв би(а не дали :) ) гроші у цього пана,то вже би зовсім по іншому співав.І цей пан вже би не був ні злочинцем,ні кровопивцем Українського народу,і купа чього іншого.Будь це якась партія чи навіть церква, яка є проти УГКЦ і України зокрема.(на рахунок останнього,це моя думка).
І мене дуже радує,що УКУ не береться оцінювати в такому дусі(бандит,не бандит,і т.д.) цього жертводавця,просто визнає сам факт і закликає інших до цього.
Церкві таке не пасує.(На офіційному рівні,про невиспаність деяких отців я не кажу).
А як далі буде,подивимся.
Хто турбується, що УКУ стане залежне від когось,раджу молитись,коли справді журитись цим.
А помноження "болота" сильно піддтримає УКУ і УГКЦ???,ви трошки путаєте Церкву і партію чи якісь блок.Або просто є щось спільне для когось в цьому(Церква і партія),і це гроші,іншого пояснення не бачу.Церква, це Щось набагато більше ніж гроші!!!!!!!
...............
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 26 червня 2011, 09:54

Не дивлячись на те що тут вже викидають з форуму людей обурених рішенням УКУ взяти гроші у Фірташа, все таки не можу змовчати.

Хотів написати раніше, але справи не дозволяли та й спочатку не зав що... було якесь сум'яття і прикрість.

Перший раз коли прочитав новину про те що "Гузар згоден прийняти гроші від Фірташа на УКУ" не повірив, але... Потім - шок. І думаю не в мене одного.

Суспільство в нас політизоване. Вся країна знає хто такий Фірташ, Бойко, Хорошковський, Путін і Сталін. Ці імена звучать дуже часто в ефірах новин, передач та й просто дискусій.

Питання на яке не хотілось би шукати відповідь: "Як могли взяти гроші у Фірташа?" ще довго звучатиме хоче хтось того чи ні.

Цікаво чи можливо тепер повернути ці гроші Фірташу? Наївне сподівання.

Спостерігаючи як в цій темі часто повторюються слова " а де докази що Фірташ злочинець, де рішення суду" здається що більшого колишньому газовому партнеру Газпрому й не треба від УКУ.

Звідки ці гроші? Про що трохи пізніше.

В Італії а згодом і в США мафіозі дуже часто будували церкви, давали пожертви - це була традиція. Їх не могли посадити через корукцію, закони омерти, взяття на себе і відсидяження за справжнього кілера як оплачувана послуга мафії. Остання продовжувала рекетирствувати, вбивати і гвалтувати в тому числі і дітей своїх конкурентів, між собою та тих хто не хотів платити чи просто замовлених грошовитими за те що на ногу наступив чи подібному.

Часто тут лунає що немає рішення суду про вину Фірташа? Нащо тоді Церкві право брати чи не брати пожертви? Може довідку з суду треба чи з жидівського банку - що не винен гроші? Не хоче Церква користуватись цим правом - не питайте тоді і не дивуйтесь, коли олігархічна держава так непомітно його забере і зобов'яже.

Прогнозую тисячі людей вам засвідчать - що не варто було брати гроші у Фірташа без каяття і повернення ним того що напосередничав у газових справах. Віддаючи якийсь сотий, а може й менше, процент від олігархічних статків Фірташ і йому подібні просто хочуть підняти втрачене моральне лице в очах суспільства, коли вчинки уже ніяк не сховати. Український Католицький Університет здавалось за статусом не тільки здатен, а й має оцінити ситуацію, бо ж Університет, прийнявши "пожертву" підіграв мафіозі.

Звісно він дав багато, як на людей, котрі недобровільно збідніли від його олігархічної діяльності. Та не багато для себе. Називаючи його великим меценатом, зневажаються ті люди, які як в тій притчі про бідну жінку яка віддала монетку на Боже, відносять більші у процентному відношенні гроші до Церкви.

Чого так не люблять Фірташа? Не тільки через те що зараз сидять у тюрьмі "Луценко і нафтогазівці" по звинуваченням у забранні в нього 11 мільярдів кубометрів газу, який він збирався перепродати Україні чи Європі.

А те що він отримував прибутки маючи тільки кабінет, де переоформляли куплений Україною газ в Росії для подальшого перепродажу. Фірташ був не головним, а партнером Газпрому - останньому належало 51% компанії Росукренерго. Газпром продавав дешево газ дочірній компанії Росукренерго, а потім дорого в Україні і Європі. До моменту коли Тимошенко зліквідувала цю конкуруючу й посередницьку компанію ніхто й не знав про такі розклади і про 51% належний Газпрому. Тобто не ніхто, а населення України та європейські чиновники середнього рівня - Євростат і помаранчеві рахували Росукренерго українською компанією, яка купує дешево в Росії газ і частково перепродає його диверсифікуючи в Європу. Але світ динамічний і правда виплила - Росукренерго було неукраїнським і Європа не так вже й має альтернативних джерел купвілі газу.

Після приходу до влади Януковича росукренергівські українські партнери Газпрому отримали шанс вилити свою лють позбавлених мільярдних доходів з нічого у переслідуванні причетних до зліквідування Росукренерго.

Думаю тепер всім ясніше з якими людьми і від кого взяв гроші Католицький Університет.

Не знаю як себе поводив Фірташ передаючи гроші УКУ, але для людей і образу цього олігарха це виглядає наче бандюк кинув 10 гривень під ноги священнику, промовивши "помолись за меня батюшка" і пішов далі навіть не заходячи в Церкву.

Невже священнослужителям не вдалось розібрати для чого Фірташ дає гроші на Католицький Університет? Чому саме на нього часто згадуваного у новинах, а не на Церкву загалом чи на побудову Храму?

Чесно кажучи не сподівався від Гузара згоди на прийняття маленького проценту олігархічних грошей зароблених на недолічених і недогодованих дітях, жінках, розвалених заробітчанських сім'ях - грабунок не проходить безслідно.

Чи не тому УКУ що рішення довелось приймати Гузару? Не спроста ж. Жаль, але УКУ і Греко-Католицька Церква втратила набагато більше ніж отримала, прийнявши гроші від Фірташа.

Не вистачило сміливості, досвіду у спілкуванні з олігархами? Щоб повернути повагу до себе на рівень дофірташівського подарнуку УГКЦ доведеться зробити з цієї події урок - в іншому випадку це просто шлях до "слави" Московського Патріархату, люблячого гроші і владу.

З повагою але нерозумінням "як можна було?", Савчук Тарас

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 26 червня 2011, 14:11

Тарас_ писав:Не дивлячись на те що тут вже викидають з форуму людей обурених рішенням УКУ взяти гроші у Фірташа...

ні - що Ви: тут обурених вистарчає. Надано бан одній людині за те, що бездоказово називає Фірташа злочинцем. Ви продовжуєте цю традицію :( . Вам попередження Робите це ніби і від свого (напевно - Ви чесний), але не менш бездоказово, так як висновки Ваші/політиків є лише Вашими висновками/чи висновками політиків. Допоки немаємо судового рішення. Нічим тут не зараджу: звичайно, що Луценко (Ви його згадали у дописі) білий і чистий і це, мабуть, через те, що сидить і жаль його одним людям так, як було б жаль іншим Фірташа - мабуть, ганили б Луценка, якби брався щось жертвувати... Можливо також знайшовся б автор, що поставив би його в одному ряді зі сталіними/мафіозями (як там у Вас) і навіть не знаю, чи з такого колапсу обурених одними і обурених іншими можливо якось вийти так, щоб хтось своє обурення тай не висловив. В кожному разі - це просто гроші: нехай працюють на Український КУ а не лише на закордонні (Кембрідж?). А чи підозри Ваші, що УКУ буде відстоювати Фірташа, правда - час покаже.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення romanm » 26 червня 2011, 16:31

Тоді потрібно провіряти усіх хто дає гроші і на "тацу". Бо яка різниця, вкрав ти мільйон чи 20 гривнів? А потім дав на церкву.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 26 червня 2011, 17:09

romanm писав:Тоді потрібно провіряти усіх хто дає гроші і на "тацу". Бо яка різниця, вкрав ти мільйон чи 20 гривнів? А потім дав на церкву.

та що буть можна довести до абсурду, але підтекст тут - "всі знають, що цей злодій" (а так з вище зазначених причин говорити не можемо) "якому УКУ/Церква продалася і буде сприяти в відмиванні його імені" тощо (політичне твердження, з яким не можу погодитись, але воно, раз існує, має право на буття і розсудить тих, хто так думає, і тих, хто так не думає лише час)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 26 червня 2011, 20:17

о.Олег писав:
Тарас_ писав:Не дивлячись на те що тут вже викидають з форуму людей обурених рішенням УКУ взяти гроші у Фірташа...

ні - що Ви: тут обурених вистарчає. Надано бан одній людині за те, що бездоказово називає Фірташа злочинцем. Ви продовжуєте цю традицію :( . Вам попередження Робите це ніби і від свого (напевно - Ви чесний), але не менш бездоказово, так як висновки Ваші/політиків є лише Вашими висновками/чи висновками політиків. Допоки немаємо судового рішення.


Бездоказово? Невже Закони описують все зло отче Олеже? Тільки суд визначає що добре а що зле і на основі нього Церква робить висновки?

Якби злочинець до людини можєна було застосовувати тільки після рішення суду, то до вбивць і гвалтівників потрібно звертатись шановні.

Люди мають право на звинувачення. Наприклад коли пишуть заяви в міліцію. Чи звичайно відгяняють банду коли та забиває людину. Ви теж би забанили захисників за те що вжили до них "злочинці"? Вони ж не засудженні?

Хіба ж не варто дявола називати злочинцем і його демонів - його ж не засуджено?

Ви вибрали дуже невдячну лінію захисту Фірташа. І я не розумію чому? За що ж ви так до тих хто ходить на ваш форум, до вашої Церкви? Невже Фірташа і його "добре імя" важливіше за простих людей?

Дочитайте мій допис, і надіюсь ви зміните думку. Бо ви "попередили" правду заради не називання "злодієм" злодія проти якого свідчать люди, але немає рішення суду, де суддів назначає його партія.

На те священникам і потрібне навчання в Університетах, та знання не тільки по священнописанню. Щоб розбирати без суду державного хто винен, а хто ні і де справді зачекати з висновками. Бо ж суди державні ще декілька десятків років назад засуджували на смерть дітей, жінок стариків для потреб фашизму, комунізму і не виносили вироків катам.

о.Олег писав:Нічим тут не зараджу: звичайно, що Луценко (Ви його згадали у дописі) білий і чистий і це, мабуть, через те, що сидить і жаль його одним людям так, як було б жаль іншим Фірташа - мабуть, ганили б Луценка, якби брався щось жертвувати... Можливо також знайшовся б автор, що поставив би його в одному ряді зі сталіними/мафіозями (як там у Вас) і навіть не знаю, чи з такого колапсу обурених одними і обурених іншими можливо якось вийти так, щоб хтось своє обурення тай не висловив. В кожному разі - це просто гроші: нехай працюють на Український КУ а не лише на закордонні (Кембрідж?). А чи підозри Ваші, що УКУ буде відстоювати Фірташа, правда - час покаже.
З повагою, о.Олег


Не знаю наперед як би я ставився до Луценкових пожертв. Він мільярдів у людей не вкрав - по іншому б не сидів при олігархічній владі в Україні.
Я не писав про те що УКУ буде відстоювати інтереси Фірташа. Йому це не потрібно. Прийнявши публічно гроші від нього УКУ для ФІрташа своє зробив.

У дописі я написав чому вважаю Фірташа злочинцем за його обдирання населення України разом з Газпромом. Ваші внуки віддаватимуть державні кредити, які пішли на оплату роботи кабінету Росукренерго на кордоні з Росією. Вам вирішувати чи вважаєте так само чи ні. Тільки не посилайтесь будь-ласка на неіснування рішення суду - зараз це неможливо і звучить як знущання.

Справді гроші велика спокуса...

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 26 червня 2011, 20:43

romanm писав:Тоді потрібно провіряти усіх хто дає гроші і на "тацу". Бо яка різниця, вкрав ти мільйон чи 20 гривнів? А потім дав на церкву.


У тому й проблема християнства в Західній Україні. Просто про це не говорять часто вголос при священниках але між собою:

скільки чистеньких до церкви примірно ходять, а на роботі і в житті з людьми витворяють зовсім нехристиянські речі - такі думки чути зовсім нерідко.

На каяття має право кожен.

Але на індульгенцію як?

От вам і всебрання без огляду для чого дають.

Якщо на публіку в Церкві багач який не заплатив зарпалату чи змусив працювати довше дає 100-ню другу то в політиці, згодьтесь, є люди які так само хочуть "показатись". Чи варто їм потурати у купівлі індульгенцій? Чим це закінчилось для Католицької Церкви - появою Протестантів.

Щиро бажаю УГКЦ звернути з цього шляху.

20 гривень вкрали -це прикрість. Мільйон - ви і ваші рідні без житла і їжі, вашу зарплату забиратимуть за борги. Різниця є.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 26 червня 2011, 22:40

пане Тарасе - я не Фірташа захищаю: захищаюсь від Ваших суб'єктивних суджень. Всі Ваші порівняння... мають сенс, але є просто ще одним додатком до описування зла, яке Ви бачите у вчинках того пана, але не більше - це саме Ваше відношення до нього, Ваше бачення того, що відбувається. Злочинцем же людину можна назвати лише тоді, коли злочин доведено. А тут, власне, Ви берете на себе роль судді. Бо інакший суд, погоджуюсь - об'єктивно неможливий. Та і не бачу гарантій, що ворожа до Фірташа правляча в майбутньому партія спроможеться на справедливий суд, а не зробить з нього цапа відбувайла (що зараз можемо і можемо спостерігати в українському політикумі), як і, з іншого боку, те, що він зможе заявити, що природа вчинених над ним переслідувань чисто політична також не буде означати, що він не злочинець... Все складно. Як і ті мої прогнозовані Вами внуки не лише оці зазначені Вами гроші відпрацьовуватимуть, а й забрані в моїх-Ваших батьків гроші провспілок, ощадних кас, партії, розкрадених заводів, які, власне, і породили (це вже мій суд - вибачте) переважну більшість сьогоднішніх олігархів, які час від часу меценатствують (в т.ч. - на потреби Церкви)...
все складно
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 27 червня 2011, 09:21

о.Олег писав:пане Тарасе - я не Фірташа захищаю: захищаюсь від Ваших суб'єктивних суджень. Всі Ваші порівняння... мають сенс, але є просто ще одним додатком до описування зла, яке Ви бачите у вчинках того пана, але не більше - це саме Ваше відношення до нього, Ваше бачення того, що відбувається. Злочинцем же людину можна назвати лише тоді, коли злочин доведено. А тут, власне, Ви берете на себе роль судді. Бо інакший суд, погоджуюсь - об'єктивно неможливий. Та і не бачу гарантій, що ворожа до Фірташа правляча в майбутньому партія спроможеться на справедливий суд, а не зробить з нього цапа відбувайла (що зараз можемо і можемо спостерігати в українському політикумі), як і, з іншого боку, те, що він зможе заявити, що природа вчинених над ним переслідувань чисто політична також не буде означати, що він не злочинець... Все складно. Як і ті мої прогнозовані Вами внуки не лише оці зазначені Вами гроші відпрацьовуватимуть, а й забрані в моїх-Ваших батьків гроші провспілок, ощадних кас, партії, розкрадених заводів, які, власне, і породили (це вже мій суд - вибачте) переважну більшість сьогоднішніх олігархів, які час від часу меценатствують (в т.ч. - на потреби Церкви)...
все складно
З повагою, о.Олег


Насправді не складно отче Олеже. Просто дивитись добре для чого вони дають ці забрані посередництвом гроші. Який плід дає погане дерево? Олігарх є олігархом доки не стане іншим. Фірташ змінився? Злочини олігархів вже не можна сховати за нечіпанням з боку суддів - забагато вкрали і обдерли людей. Розібратись з ними можна лиш політично. Вони це розуміють - тому й меценацтвують та наймають представників у владу "лоббістів" депутатів, президентів - людей які не фактично вирішують їх фінансові справи, а публічно захищають маючи доступ до ЗМІ.

Не треба їм допомагати ховатись політично від покарання. Те що вони друться між собою не означає що так завжди буде. Колись прийде час, а Церква тоді що? Він нам жертвував - відпустіть його?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 27 червня 2011, 09:58

Слава Ісусу Христу!
Тарас_ писав:... Фірташ змінився? ...

а які ознаки змін?
Тарас_ писав:... Колись прийде час, а Церква тоді що? Він нам жертвував - відпустіть його?

з чого Ви це берете - "прийде час": винен - буде засуджений. Чому Ви таке виговорюєте на Церкву?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 27 червня 2011, 12:09

о.Олег писав:Слава Ісусу Христу!
Тарас_ писав:... Фірташ змінився? ...

а які ознаки змін?
Тарас_ писав:... Колись прийде час, а Церква тоді що? Він нам жертвував - відпустіть його?

з чого Ви це берете - "прийде час": винен - буде засуджений. Чому Ви таке виговорюєте на Церкву?
З повагою, о.Олег


Не зрозумів ваших запитань до кінця.

Час для тих хто грабує народ легітимізовано чи ні обов'язково приходить чи для їх продовжувачів.

Я не наговорю на Церкву - звідки ви таке взяли? Просто прогнозую неприємну річ: що казатиме Церква коли каратимуть її меценатів? Це майбутнє непорозуміння між обкраденими людьми і Церквою, яка отримувала дари від кривдників. Ось що я мав на увазі.

Щодо змін олігарха - це перестати бути ним: перестати наживатись на можливості взяти гроші з держави, людські маючи лоббістів у владі. Легше верблюду у вушко пройти ніж олігарху відмовитись від такого.

Тарас_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 217
З нами з: 17 квітня 2009, 14:33
Звідки: м Калуш, Івано-Франківська обл., Західна Україна
Контактна інформація:

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення Тарас_ » 27 червня 2011, 12:56

Інетрвю Фірташа та матеріали каналу Інтер, щоб не звинувачували у суб'єктивності:

06 декабря 2010

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2009/ ... 79683.html

Таким образом, как утверждает Фирташ, Украина после подписания соглашений получила от RosUkrEnergo 2,15 миллиарда долларов. Природный газ в объеме 12,1 миллиардов кубометров продан "Газпрому" и будет экспортирован компанией "Газэкспорт" для своих клиентов в Европе.

В то же время "Нафтогаз" закупил у "Газпрома" необходимые объемы газа по льготной цене 230 долларов за тысячу кубометров, отметил Фирташ.


Насправді вказаний газ Росукренерго не продавав газпрому і не купував його назад по 230 доларів називаючи необхідними обємами. Це була спроба називатись і далі партнером Газпрому, сподіваючись на Ющенка і Януковича які мали усунути Тимошенко.

Газ Фірташ повернув собі аж:

20 апреля 2011

http://podrobnosti.ua/economy/2011/04/20/765306.html

НАК "Нафтогаз України" завершила возврат 12,1 миллиарда кубометров газа компании РосУкрЕнерго. Об этом сообщил совладелец РосУкрЕнерго Дмитрий Фирташ


Між цими подіями він пояснив в чому причина спорів з Тимошенко і чому сидить Луценко:

01 февраля 2009

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2009/ ... 79683.html

все эти 11 миллиардов должны быть отданы в Европу. НАК "Нафтогаз" не выполняет свои обязательства, связанные с тем , что он должен подымать этот газ по нашим заявкам и отправлять этот газ в Европу...

Мне вообще удивительно, когда министр МВД при всех заявляет, что он будет раскулачивать компанию RosUkrEnergo...

Если вы помните, летом премьер-министр кричала, что он ничего не должен RosUkrEnergo, потом в сентябре оказалось 2,5 миллиарда долларов они должны...



Чим займалось Росукренерго?

Дмитрий Фирташ:

http://podrobnosti.ua/economy/energetic ... 93816.html

Компания "РосУкрЭнерго" - это обыкновенная нормальная газотрейдерная компания, как есть например "Рургаз", "Газ-де-Франс", "Эйни". Контрактная база "РосУкрЭнерго" практически 75 миллиардов кубов газа в год. Это правильно сбалансированная компания по контрактным отношениям. и у этой компании есть три вещи самых главных: мы имеем закупку газа, мы имеем транзит газа, мы имеем продажу. Мы можем планировать свою себестоимость, мы можем планировать свою продажу. Контракт долгосрочный - до 2028 года...

мы просчитали заранее, что в Европе будет подниматься цена и таким образом мы просчитали свой средний пакет продаж газа. И мы вышли на цену газа Украины, мы посчитали, что она реальная для Украины, что Украина может эти деньги заплатить и нам хватает в балансе той рентабельности, чтоб закрыть свою себестоимость и рассчитаться со своими поставщиками и транзитерами по странам...

Вы знаете, что "РосУкрЭнерго" покупает в основе среднеазиатский газ. Это где-то 42 миллиарда кубов газа получается туркменского, где-то 10 миллиардов - узбекского и 9 с половиной - казахского, и весь остальный мы докупаем до 75 миллиардов, мы докупаем русский газ. Это долгосрочные контракты. Они каждый имеет свою цену, то есть, например, если мы говорим, что Туркмения имеет цену, скажем, среднюю цену по этому году 140 долларов, Узбекистан сегодня дает уже 175-180 долларов средняя цена и Казахстан тоже 180, а Россия дает 314 на границе Украины и России


Туркменський, "китайський" газ - все в російських трубах ціну на який визначає Газпром - бо більше нікому Туркменія, Азейбаржан продати не можуть. За цими казками про начебто здешевлення для України крилось одне що стало відомо після ліквідації Росукренерго - Газпромом змусив Натогаз купувати газ через підконтрольного йому посередника Росукренерго(51%належав Газпрому). Фірташі та інші отримували від цього свій зиск як партнерів.

Росукренерго не виконувала ніякого фізичного забезпечення транспорування чи зберігання газу. Цим займався Нафтогаз, а оплату забирало Росукренгро просто тасуючи папірчики. За час роботи Росукренерго Фірташ встиг:


http://podrobnosti.ua/economy/2006/05/30/317283.html

Financial Times базирует свою информацию о собственности Дмитрия Фирташа на интервью с его бизнес-партнером Робертом Шетлером Джонсом. Шетлер Джонс в настоящее время работает над планом объединения разных компаний Фирташа в химическом секторе промышленности. Три из них расположенны в Украине: "Ривнеазот", "Крымская сода" и "Крымский титан". Еще два завода химических удобрений Nitrofert и Tajikazot содержатся соответственно в Эстонии и Таджикистане.

Оба крымских предприятия в настоящее время зарегистрированы на немецкую компанию RSJ Erste, в которой Шетлер Джонс является единственным акционером. Однако, по его словам, RSJ Erste является "промежуточной структурой", и после объединения Фирташ станет главным владельцем.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Чи може Церква брати гроші гроші у злочинців?

Повідомлення о.Олег » 27 червня 2011, 18:26

Тарас_ писав:... Це майбутнє непорозуміння між обкраденими людьми і Церквою, яка отримувала дари від кривдників...

так Церква і складається з тих самих обкрадених людей (нас з Вами): чого б це хто від Церкви мав казати щось у захист людини, провина якої буде доведена? Звідки така ідея?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей