Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 21 травня 2014, 18:54

По великому рахунку ця тема виникла як продовження до дискусії, яка почалась ось тут. про теорію Двох Мечів. про взаємопроникнення і взаємопоєднання Церкви і Держави, Церквиі і Суспільства.
viewtopic.php?f=3&t=3129&start=60

головна ідея цієї теми вже викладена у заголовку.
якщо у когось "нема часу" для читання "многабукафф", то може на цьому читання закінчити, бо далі не буде сказано нічого принципово-нового.

Новозаповітні "книжники" не були якимись міфічними істотами.
і ці істоти на сучасній мові називались би не інакше як ЮРИСТИ.

отже:
Ісус боровся з ЮРИСТАМИ.

Ця ідея, нажаль, широкими колами суспільства зовсім не усвідомлена.
І тому юр-факи відкриваються зараз практично у всіх вишах, і в технічних і навіть у сільськогосподарських.
А кількість Юристів на душу населення в Україні мабуть вже перевищує "найвищі світові стандарти".

Однак це для нас зовсім не Плюс, а якраз дуже навіть великий МІНУС.
Бо всі ці "юристи" поповнюють категорію "зайвих людей".

тому що:
Ісус боровся з ФОРМАЛЬНИМ законодавством задля торжества закону ЛЮБОВІ.

І треба чітко усвідомлювати, що за Формальним тогочасним ЗАКОНОМ, Христа засудили до Розпяття - ЦІЛКОМ ПРАВИЛЬНО!

Формальний закон завжди має прогалини. Формальний закон завжди можна "обійти", яким би досконалим він не був.

Судді завжди є "живими людьми" і відповідно якщо не всі, то значна їх частина, у розгляді судових справ, керується в першу чергу СВОЇМИ ВЛАСНИМИ - ШКУРНИМИ інтересами.
А зовсім не інтересами ЗАКОНУ.

Типовим прикладом Судді в українських казках є ЛИСИЦЯ яка ділила сир між двома мишенятками.

Але суддівське хабарництво не є суто-українським винаходом!
Воно проявляться завжди і всюди, де панує ІДЕОЛОГІЯ РИМСЬКОГО ПРАВА.

Формальний закон "Дискретний", а життєві ситуації АНАЛОГОВІ
(наводжу це порівняння для людей з тех-освітою)

Формальний закон не може передбачити ВСІ можливі варіанти, бо ЖИВЕ ЖИТТЯ - занадто різноманітне.

Саме тому у Сильних країнах цього світу (Великобританія, США) домінує не Формальне законодавство а ЗАКОН ПРЕЦЕДЕНТУ. Який, разом із СУДОМ ПРИСЯЖНИХ робить законодавчу базу значно більш ГНУЧКОЮ, порівняно з тими країнами, де дотримуються принципів Класичного РИМСЬКОГО ПРАВА.
(цей абзац написаний для тих, хто молиться не на Христа, а на Захід, тобто переважно для Лібералів)

колись В.І.Ульянов (ага - той самий котрий Лєнін)
сказав мудру річ:
"по закону - все правильно, але по суті - ЗНУЩАННЯ".
Нагадаю, що Володимир Ілліч був за освітою ЮРИСТ.

Ми зараз Леніна не любимо (і поділом не любимо) АЛЕ
це не означає що ми маємо "з водою вихлюпнути і дитину".

Тобто будь-який мислитель (навіть якщо це злий геній) завжди мав у свому активі і певну кількість ПРАВИЛЬНИХ ДУМОК.
І ці правильні думки не варто викидати на смітник разом із загалом-неправильною Ідеологією, яку проповідував цей чоловік.

Ну хіба можна придумати в наш час, в час тотальної Дебілізації і Профанації НАУКИ і Навчання, в час тотального зомбування і свідомої Дебілізації населення, щось більш мудре і актуальен, ніж той же таки Ленінський лозунг:

"Вчитися, вчитися і ще раз вчитися!
[s]ви зрозуміли, дебіли?[/s]"
(ці абзаци були написані спеціально для Комуністів і Соціалістів, якби такі раптом прочитали цю тему)

Нелюбов до формального законодавства виражена і в давніх Українських приказках:
Закон - як дишло, куди повернеш, туди й вийшло.

Антиюридичні аргументи є і у байках Глібова, які теж побудовані на підставі Народної Мудрості:
"пішов писать до Крайового (судді), що обдурив його наш писар волостний".

Анти-юридичні гасла існували і в ту епоху, коли жив Христос, в часи АНТИЧНОСТІ.

Не Він один бачив небезпеки з боку "формального законодавства".

Ось вираз, який нам відомий ще з Античності, з часів, коли ІДЕОЛОГІЯ (я наполягаю на цьому слові) РИМСЬКОГО ПРАВА ще тільки формувалася:

"Друзям - ВСЕ, ворогу - ЗАКОН!"

Тобто закони написані ДЛЯ ВОРОГІВ.

А для друзів (ближніх) - закон ЛЮБОВІ.

Тож памятаймо:
Христос вигнав з ХРАМУ не тільки ТОРГОВЦІВ, але і ЮРИСТІВ!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2014, 20:25

Ну... Ви не ідеаліст і, безперечно, розумієте, що без (у будь якому вигляді) законного врегулювання відносин між людьми обійтися (законом любові) в реальності, що мене/Вас оточує, не зможемо. Тобто - Ви схиляєтесь до системи суду присяжних і прецедентного права. Хоч і у цій системі присутні судді/юристи ("книжники"). Розумієте, що і в цій системі маніпулювання системою можливе, але система Вам видається більш гнучкою, аніж класичне, як у нас, судочинство. Ідею зрезюмував вірно?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 22 травня 2014, 20:23

Ну... Ви не ідеаліст і,

маєте рацію. я не тільки не ідеаліст, але й не романтик. я антиутопіст, реаліст і можливо нео-консерватор. хоча мені і не подобається останнє слово, але іншого, нажаль нема.

Ті філологи, які його придумали і запровадили цей словесний покруч, були явними ЛІБЕРАЛАМИ, тому і запровадили для свого основного Ідеологічного Ворога таке "негарне" слово. Яке асоціюється тільки з зупинкою, застоєм, стагнацією.

Консерватизм - насправді не обовязково означає Консервування - зупинку в розвитку. Консерватизм я розумію як спосіб РОЗВИТКУ у якому використовується принцип НЕ НАШКОДЬ.

Тобто якісь НОВАЦІЇ вводяться тільки тоді, коли є впевненість що вони не приведуть до ГІРШОГО.
І перед запровадженням проводяться дослідження на вузькій групі добровольців. або на "країнах яких не шкода", як у випадку з Комунізмом :-)

Натомість головна ідея Лібералізму - нехай гірше але лишень щоб Інше. головне - щоб на скучно було :-) а те що крові ріки течуть від тих "нововедень" - то Пусте...
безперечно, розумієте, що без (у будь якому вигляді) законного врегулювання відносин між людьми обійтися (законом любові) в реальності, що мене/Вас оточує, не зможемо. Тобто - Ви схиляєтесь до системи суду присяжних і прецедентного права. Хоч і у цій системі присутні судді/юристи ("книжники").

а хто каже що Зло можна побороти зовсім? зло можна тільки Мінімізувати до розумного мінімуму. проекти "мінімізації шкоди", це ж вам дуже знайомо.
Там мінімізація Шкоди-як-наслідку, а тут - мінімізація їх Причин - касти книжників-Юристів.
Розумієте, що і в цій системі маніпулювання системою можливе, але система Вам видається більш гнучкою, аніж класичне, як у нас, судочинство. Ідею зрезюмував вірно?

маніпулювати можна ким-завгодно, крім Бога. от львіський недавній експеримент з судом Присяжних - надійне тому підтвердження.

ви зрезюмували мою тему вірно і головне - лаконічно. але тільки як Політик.
виходячи з "мистецтва Можливого", яким власне і є Політика.

А я писав тему в першу чергу Ідеологічну. Про ті речі, які Сьогодні-на-сьогодні реалізувати Неможливо.
Але про які нам треба Довго Думати, щоб КОЛИСЬ можливо (наші нащадки) ці проблеми змогли вирішити. і бажано - без участі "іноземних пророків".
Бо іноземні пророки будуть знову в нас будувати чергову версію "комунізму".

А якщо ми зараз ці питання Не сформулюємо, і Довго над ними Думати не будемо, то вони (нащадки) ці проблеми і не вирішать. Взагалі ніколи.
І будуть блудити в трьох соснах і танцювати Гопак на Граблях, отак як ми з вами.

Тобто моя тема значно ширша. Офіційно її можна означити приблизно так:

Балансування впливів держави та громадянського суспільства за допомогою вдосконалення юридичних механізмів в часи глобалізації :-)

Якщо комусь з присутніх тут Книжників треба тему дисертації - дарую :-) бєзвазмєзна :-)

А прецедентне право і суд присяжних у нас вже намагались запровадити. думаю що про той процес на тему спілкування між народами Близького Сходу (понаїхавшим мароканцем і місцевим євреєм) у Львові всі чули?
То власне він створив ПРЕЦЕДЕНТ, який би мав Відбити Охоту у суспільства до запроавдження Судів Присяжних.

Якщо нам Хтось дуже хоче відбити від того охоту, то мабуть ми є на правильному шляху?


Моя тема є також про неминучий "великий вибух" у Формальному законодавстві, яке грунтується на Класичному Римському Праві. Кожен Поганий Прецедент, який відкриває Дірку у законодавстві, законодавець намагається Виправити-шляхом-доповнення.
Наміри - гарні, але ведуть вони як завжди - відомо куди.

Бо як я вже казав вище, Закон - дискретний а Життя - неперервне.
Тому закрити абсолютно-всі "дірки" в Законі - апріорі неможливо.

А його постійне "латання-додавання" (навіть з добрими намірами!) приведе до необмеженого розростання законодавчої бази.

За рахунок цього необмеженого розростання ЗАКОН (який у свій час почався з 12 таблиць) розпухає до таких масштабів, що починається "варварство спеціалізації" (прошу читати однойменний розділ у Хосе Ортеги-і-Гасета у статті "Бунт Мас")
Термін пояснювати докладно - довго. але я думаю що інтуїтивно він цілком зрозумілий.

Отже наслідком цього "варварства" є те, що навіть спеціалісти у дуже Вузьких ділянках юриспруденції вже починають Губитися в тому масиві інформації, яка постійно змінюється і розширюється.

А про панування над Всією законодавчою базою якоїсь країни-вцілому вже давно навіть не йдеться.

Все це відбувається в умовах, коли Суперечностями у діючому законодавстві практично ніхто не займається. Адже навіщо? якщо Книжникам якраз ТАК ДОБРЕ. А ніхто інший до творення Законів доступу не має.

Якщо навіть вузько-спеціалізований Книжник заледве дає собі раду зі всіми швидкоплинними "змінами-і-доповненнями". То тим більше його Клієнт жодним чином не зможе перевірити чи Книжник йому каже Правду, чи розводить його як останнього Лоха.

Звичайно можна звернутися до Іншого Книжника, який зазвичай закінчив той самий факультет, того самого Вишу. І перше що запитає Інший: "а що вам сказав Ваш адвокат". І вам НЕ ВДАСТЬСЯ НЕ Відповісти на це питання.

Тобто, для закріплення своєї Монополії на Правду у Книжників існує т.зв. "копоративна етика" у якій жоден Книжник не хоче КОМЕНТУВАТИ дії Іншого Книжника. до того часу, доки ти не станеш його Монопольним клієнтом.
Тобто у будь-якому випадку Клієнт залишається сам-на-сам із СОВІСТЮ Юриста.

Але ж юридичні Виші жодним чином не відбирають собі студентів за цим критерієм!
І навіть більше того - ми ж чудово знаємо ЧИЇ діти туди потрапляють у першу чергу.

Тож закономірно виникає СИТУАЦІЯ коли юрист може "впарювати" Клієнту ВСЕ ЩО ЗАВГОДНО.


І ця корпоративна етика фактично має форму ЗМОВИ проти інтересів клієнтів.

Змагальність є можлива тільки ПІД ЧАС Судового засідання. але на Суді зазвичай вже є ЗАПІЗНО розбиратися у хитросплетіннях законів і "законЄт"!
тим більше, що і там у якості "офіційних опонентів" зазвичай фігурують Одноклассснікі або Одногрупники.
Тому в народі й кажуть, що "ворон-ворону" ока не виклює.
І стосується це в першу чергу саме СЛУГ ЗАКОНУ.

ось саме про це моя тема.
вона насправді ще ширша, але інші аспекти я наразі залишу на пізніше.

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення Sputnik » 03 червня 2014, 22:36

Ісус зовсім не заперечував земних законів, а навпаки, завжди наголошував на тому, щоб віддати кожному своє. Звідси й знамените: "Кесареві - кесареве, а Богові - Боже".
Також, не всі книжники були юристами, і ставити їх під одну планку, було б не зовсім коректно. Ісус називав їх законниками через те, що вони міцно тримались за Закон Мойсея і ні на йоту не відступали від зазначених приписів, що автоматично відривало їх від динамічної дісності, роблячи їх в прямому розумінні "буквоїдами". А висловлюючись мовою юриспруденції - закостенілими догматиками.
Ви пишите про прецедент, проте він існує лише в англо-саксонській правовій системі, і немає відношення до романо-германської правової сім'ї.
З приводу величезного масиву нормативних актів, цілком із Вами погоджуюсь. Відомий французький антрополог права Норбер Рулан сказав наступні слова: "Маса нормативного матеріалу, стає неефективною навіть в епоху комп'ютерів. Сьогодні, як ніколи є не актуальною фраза, "Незнання закону не звільняє від відповідальності...".
Cogito, ergo sum

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Хай гине світ, але торжествує Юстиція?

Повідомлення eknagli » 08 червня 2014, 09:01

Хай гине світ, але торжествує Юстиція?

цей пост написаний за мотивами ситуації, яка склалась ось тут:
viewtopic.php?f=3&t=3129&start=120

не буду більше нічого доповнювати, як кажуть "розумному досить".
Тобто БУКВАЛЬНЕ СЛІДУВАННЯ ЗАКОНУ може не тільки "впорядкувати" Живе Життя, але й ЗАДУШИТИ ЙОГО НА-КОРНЮ.
Тому що найбільше порядку є НА КЛАДОВИЩІ.
Тільки Покійники не схильні до жодних правопорушень.


Тобто між Живим Життям і ЗАКОНОМ мусить існувати певний БАЛАНС.
забагато Життя = Анархія.
забагато Закону = Цвинтар.


Щоб довести цю тезу, не треба взагалі нічого говорити.
достатньо переглянути Мою тему пятирічної давності, і просто ПОРАХУВАТИ кількість коментаторів і частоту коментування.
viewtopic.php?f=3&t=2737

і все зразу стане Ясно як Божий день!

Так от, я берусь стверджувати, що сучасний Світ гине В ТОМУ ЧИСЛІ і тому що в ньому ТОРЖЕСТВУЄ ЮСТИЦІЯ.

Гасло, винесене в заголовок, теперішні Книжники виконують із дуже прецезійною Точністю і з відмінним Результатом!
І ми можемо їм за це ПОДЯКУВАТИ :-)

Нам може здаватися що у Нас, в Україні, явно бракує законності?
так законності справді бракує.
якщо точніше - бракує СПРАВЕДЛИВОСТІ.


Книжники нам кажуть: [s]"більше демократії = більше соціалізму"[/s]
(дуже шкода що тут не працює команда перекреслення, але я буду і надалі її використовувати)
Отже Книжники нам кажуть: "більше закону - більше справедливості".

примітка для молодих людей, які не застали т.зв.Пєрєстройку в зомбоящиках.
перекреслена мною фраза - знаменита фраза першого-і-останнього п-резидента ссср Михайла Горбачова, з допомогою якої він власне і зруйнував цей самий есесер.
Тому що далекий Попередник Горбачова - тов.Лєнін багато років перед тим Прямо писав що "гласність і демократія погублять нас".
Горбачов дуже добре знав творчість Лєніна, тому очевидно розумів ЩО і НАВІЩО він робить.
(кінець ліричного відступу)

Отже Книжники кажуть "більше закону - більше справедливості",
А я берусь стверджувати що Законності у нас бракує саме тому що у нас ЗАБАГАТО ЗАКОНІВ. і забагато людей, які пильнують їх дотримання.
це здавалось-би Парадокс?
Але цей парадокс цілком точно описаний слоганом "що забагато - то нездорово".
І саме тому, через НАДЛИШОК ЗАКОНІВ, у нас бракує і законності і справедливості.

Наприклад у різних публічних джерелах можна знайти інформацію, що у нас одне з НАЙСКЛАДНІШИХ ПОДАТКОВИХ ЗАКОНОДАВСТВ У СВІТІ.

При тому цьому законодавству - ВСЬОГО-ТО 23 роки!
Можна тільки в страшному сні здогадатися ЩО буде з цим законодавством через 5 років, якщо його будуть і надалі "уточнювати і ПАкращувати"...
якщо воно буде і надалі ВДОСКОНАЛЮВАТИСЯ (читай - "неконтрольовано розширюватися") такими Темпами, це законодавство нас просто ЗАДУШИТЬ.

Тобто наше убоге суспільство стоїть однією ногою собі на горлі і ДУЖЕ дивується чому йому важко дихати :-)
ну напевне треба ще другою ногою собі стати туди ж, може тоді попустить :-)

Тобто боротися зараз треба ЗА Радикальне СКОРОЧЕННЯ і обєму законодавчої бази (зокрема через створення Кодексів які б ЗАМІНЯЛИ всі закони, які туди ввійшли) і кількості Книжників і штатної чисельності відповідних Місць у ВИШах.
Починаючи з ліквідації юр-факів, та юр-кафедр у НЕСПЕЦІАЛІЗОВАНИХ вишах.


Куди після цих скорочень підуть вчитися МАЖОРИ - синки і доченьки теперІшніх Книжників?
не знаю.
хай йдуть куди хочуть. можна навіть - ЛІСОМ :-)
тобто я маю на увазі Лісотехнічний інститут. а ви що подумали? :-)

Як конкретно боротися - це вже інше питання.
це вже питання Методології. я його тут не буду жодним чином розглядати, бо як я вже заявив вище, тема є Чисто-Ідеологічна.

Тобто я тут збираю Тільки АРГУМЕНТОВАНІ ЗАПЕРЕЧЕННЯ по-суті цих Ідей.
На питання "что дєлать канкрєтна" будуть відповідати зовсім Інші люди. і не тут і не зараз.
Можливо серед тих відповідаючих будуть і теперішні мої Читачі.
більше того - абсолютно не сумніваюсь що буде саме ТАК!

І ще одне доповнення, так сказать чистої води Оффтоп.
я буду вважати ЦЮ тему своїм Профайлом.
Відповідно ДУЖЕ ПРОШУ всіх коментувати цю тему тільки в Крайніх випадках, якщо у вас є СУТТЄВІ АРГУМЕНТОВАНІ ЗАПЕРЕЧЕННЯ.
Якщо ви підтримуєте - просто Подякуйте, без коментування.


якщо є Аргументовані заперечення по суті Ідей - велкам.
а от питання типу що тут ще щось треба доповнити і розширити - зовсім не вітаються.
я сам знаю що треба доповнити і розширити і уточнити. і в мене тих доповнень-уточнень набереться на тисячу сторінок.
але я тут не Дисертацію пишу.

І взагалі є дуже добра ідея:
поділити всі Нововідкриті теми на Інформаційні і Дискусійні. Ну наприклад у німеччині середини ХХ століття табори ділились на Концентраційні та Екстермінаційні :-)
ну десь за тою аналогією я спробую писати сам.
І відповідно декларую, що ця тема - Концентраційна :-)
так само як і наприклад тема:

релігія у т.зв. "цивілізованих" країнах приречена на вимирання?
viewtopic.php?f=3&t=2331&start=120

а ось приклад екстермінаційної (у нашому випадку - дискусійної) теми
сша-майдан + план Пу і план Кіріла щодо уа.
viewtopic.php?f=3&t=3129&start=60

Годяться такі ідеї чи ні?
у нас тут є ДУЖЕ багато Форумних Книжників, то в разі чого вони зайве завжди витруть :-)
шо-шо а Своє Діло вони пильнують Люто :-)

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

відкритий лист до моїх читачів

Повідомлення eknagli » 10 червня 2014, 06:30

відкритий лист до моїх читачів. в першу чергу до Постійних читачів.

Отже підведемо перші підсумки.
на ідею що ця тема = мій профайл не було жодних Заперечень протягом майже двох діб (46 годин). за цей час тему відкрило 17 осіб. дуже сподіваюсь що ніхто не відкривав її двічі.
Отже виходячи з величини Паузи та із кількості переглядів я трактую це мовчання як Знак Згоди.

Згідно з давно-вже-відомим Європейський принципом "повідомлення", на відміну від Азійського принципу "одержання дозволу".
який тут доречі пропонувався Дніпрову і на який щирий Євразієць Дніпров чомусь не погодився. :-)
але ж це дивно, адже йому запропонували ті Правила, які він в кінцевому підсумку Пропагував для Нас :-)
Але Бог йому суддя, цьому Дніпрову. нема його тут, то й не треба.
А може він просто Боїться? теж має право :-)

Спочатку окремо звернусь до своїх Не-постійних читачів.
якщо вам "многабукафф" і вас це дратує - не читайте моїх текстів взагалі.
будете спокійніше спати
:-)
зайва інфа не сприяє спокійному сну, ви вже мені повірте.
Для мене реальну цінність становлять тільки ті читачі, які прочитають хоча б 80 відсотків того що я тут написав.

Якщо ви прочитаєте менше - ви нічого не зрозумієте взагалі.
Якщо не чуєтеся в силі Асіліть, альбо чуєте що "не потрафите" - не мучте себе, значить це - не ваше.
Вам все це Потім пояснить Хтось Інший. Пояснить простими словами і пояснить тільки те що Вам за місцем служби буде Положено Знати.
Тобто від не-читання ви абсолютно нічого не втратите.

Все решту я пишу саме для Постійних читачів.
отже профайл має містити Послужний список або Портфоліо.

І я можу вам шановні Краяни, його надати.
Але прошу це не вважати за рекламу сторонніх інет-ресурсів.

Почну з ліричного відступу.
Десь там, у вище-поданих лінках :-) мене звинуватили у "надлишковій провокативності".
Хоча як на мене, людині до якої ця НП стосувалася в Першу чергу, ця провокативність навіть сподобалась.
Клянусь своєй трєуголкой, яка казав Барон Мюнхаузен :-)

Для того щоб на тему провокативності розставити всі крапки над Ї, я можу рекомендувати почитати мої РЕАЛЬНО-ПРОВОКАЦІЙНІ теми зразка 2003 року.
Як і чому вони до цього часу (пройшло 11років!) збереглися - сам дивуюся.

І буде ще смішніше, якщо їх тепер, через 11 років Хтось Почне Продовжувати :-)
Українське Село - ворог Української Державності
http://phorum.sd.org.ua/read.php?6,3138

ось це я вважаю ПРОВОКАЦІЄЮ :-)
тільки прошу не розуміти цю провокацію занадто буквально. провокація на те вона і провокація, щоб швидко зрозуміти Хто є Ху на форумі.
на будь-якій провокації дуже швидко можна відфільтрувати саме Дурнів. оце і є найважливіше.

Тобто як виглядає моя СПРАВЖНЯ Провокація - ви вже всі побачили (якщо заходили за лінком на сд-орг).
а те що було у моєму зверненні до Прочанки - дитячий лемент а не провокація :-)

і більше того, тема Села-як-ворога в той самий час була розповсюджена не менше як по сотні тогочасних укр-форумів.
З різною успішністю, але тоді й укр-інтернет можна було записати на дискету...

Якщо говорити літературоцентрично, то ця тема "пройшлася вогняним смерчем" по новонародженому українському форумному просторі.
Після чого він вже не міг бути таким, яким був До того.

Серед наслідків цього смерчу:
Слово Рагуль нарешті стало ЛЕГАЛЬНИМ. тобто перестало бути чисто-інвективним.
Слово Рагуль одержало повну МОНОПОЛІЮ і повністю витіснило конкуруючі термінами "бик" і "рОгуль".

І цю тему (Тему конфлітку між Містом і Селом в Україні) нарешті почали Легально Обговорювати [s]грантоїди[/s] високочолі Інтелектуали.
через пень-колоду, звісно. а як же інакше?
будь-яка тема-неофіт Спочатку обговорюється через Ж.
у нас же навіть давні-і-традиційні теми таким способом обговорюють. народна традиція, однако :-)

(далі буде. мабуть завтра зранку)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: відкритий лист до моїх читачів

Повідомлення ShMariam » 11 червня 2014, 10:13

eknagli писав:Десь там, у вище-поданих лінках :-) мене звинуватили у "надлишковій провокативності".
Хоча як на мене, людині до якої ця НП стосувалася в Першу чергу, ця провокативність навіть сподобалась.
Клянусь своєй трєуголкой, яка казав Барон Мюнхаузен :-)

Для того щоб на тему провокативності розставити всі крапки над Ї, я можу рекомендувати почитати мої РЕАЛЬНО-ПРОВОКАЦІЙНІ теми зразка 2003 року.
Як і чому вони до цього часу (пройшло 11років!) збереглися - сам дивуюся.

І буде ще смішніше, якщо їх тепер, через 11 років Хтось Почне Продовжувати :-)
Українське Село - ворог Української Державності
http://phorum.sd.org.ua/read.php?6,3138

ось це я вважаю ПРОВОКАЦІЄЮ :-)...

MOD: Прошу перестати обговорювати модераторіали, в т.ч. в іншій темі, в т.ч. в профайлі. Нагадую, що все, що написане червоним, є модераторіалом і відповідати на нього дозволено тільки за межами Форуму.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 12 червня 2014, 09:13

перепрошую за запізнення. але все ж гарно вийшло 10-13 і 10-16 %-)

як я вже написав у темі про США-майдан-пу-кіріл
"замість обіцяного Комунізму буде Олімпіада".
Або ще крутіше. уявіть собі Боксерський поєдинок. Кличко-Тайсон.
на ринг виходить Вова Кличко за жовто-синіх.
і після того Диктор гарно-поставленим голосом каже що в команді "червоно-чорних" - ЗАМІНА: замість Майкла Тайсона на ринг виходить Костя Цзю :-)
хто знається на Боксі - той мене зрозуміє :-)

Тобто заміни обіцяних постів у мене будуть часто. прошу в мене за то віниками не кидати :-)
у будь-якому випадку Приблизно в Обіцяний Час я хоч щось хоч в якійсь з тем цього форуму, але таки напишу.
І обіцяні-анонсовані дописи теж рано-чи-пізно зявляться. в цьому теж не сумнівайтесь. але є таке поняття як Натхнення і на то нема ради :-)
іноді Треба (бо пообіцяв) писати про Хому а Хочеться написати про Ярему. звісно в такому випадку пишу про Ярему. але і Хома з підводного човна нікуди не дінеться, не сумнівайтесь у цьому :-)

Отже у мне буде ще пару "процедурних" звернень.
до моїх постійних читачів і до Експертів.

до Постійних читачів, якби раптом тут такі зявилися.
Мої теми фактично означають не що інше як Віртуальну Книжку. через перезавязки лінками (втч - до мого ЖЖ та інших сторонніх ресурсів) її можна читати практично у будь-якому порядку.
властиво в тому полягає Головна Перевага Віртуальних форумних книжок порівняно з Паперовими.
Скажу по-правді ту ідею придумав не я. я цю ідею передер з "Енциклопедії нашого Українознавства"
©О.Кривенко; В.Павлів, 1997
©Видавництво "Слово і Комерція", 1997
Там фактично застосовано цей принцип "перезавязки лінками", хоча зрозуміло що Тирнету на наших кресах ще тоді не було.
Зрештою за тим же принципом Енциклопедії писалися і раніше. але хто їх зараз в паперовому варіанті читає? :-)

Потім та ідея була помічена в іншій Циклопендрії - від так-званого "франківського фено-мену" (доречі ніхто не знає де цей Мен подівся? щось його давно не було чути?), тобто від Єшкілєва-Гуцуляка-Андруховича.

Та циклопендрія відома під назвою МУАЕЛ. видана на гарнім глянцевім крейдовім папері, за підтримки Фонду Відродження імені Бистрицького-Сороса, десь коло 2002року. якщо я переплутав якісь букви або цифри, то звиняйте. то питання запросто собі можна уточнити у вікі.

Повернемось до моєї "книжки" на цьому форумі і в мому ЖЖ.
Кожна людина може читати цю "книжку" в тому порядку, в якому Сама Хоче.
Плюс до того таке читання є не Приватним а ПУБЛІЧНИМ.

Головна небезпека паперових книжок - їх потенційна Маніпулятивність.
читач опиняється один-на-один з Автором. і якщо Автор має якісь ЗЛІ наміри, то він може запросто Маніпулювати читачем. що власне і відбувається у так-званих рОманах, де зазвичай пишуть за взаємне романтичне кОханя, якого в дикій природі практично ніколи не буває
:-)
але тема за рОмани і кОханя - то буде тема окремого допису. (внутрішній голос: ага, Буде, обіцянка - цяцянка)

Натомісь у ВІДКРИТОМУ інет-просторі Маніпулювання ТЕКСТОМ - практично неможливо, бо Довкола є купа Експертів, які вчепляться мені в горло, яко НІЖні Піт-Бультерєри, як тільки я щось скажу "не так". у цьому я абсолютно не сумніваюсь :-)
При тому зроблять це не зі зла, а винятково з Гуманних міркувань :-)
Привіт, Експерти (посміхається і махає рукою) :-)

Але ж я все-таки звертався переважно до Постійних читачів а не до Експертів-бультерєрів.

Шановні Друзі.
Можете вважати також, що це не тільки Книжка, але і віртуальний Курс Лекцій.
А там де є лекції, там мусить бути і ЗАЛІК (як-мінімум).
То я так натякую, що якщо хтось вздумає НЕ ПРОЧИТАТИ вище-поданий лінк (і тотально-всю дискусію!) про "село-ворог", то той Залік не дістане НІКОЛИ :-)
ні за першим талоном ні за Катим.
а за ХАБАР - то і тим-більше :-)
Лінки які йдуть з теми "села" у всі бОки, теж би було бажано прочитати, але більшість з них нажаль "мертві".
У всякому випадку коли ви подивитесь тільки НАЗВИ моїх провокаційних тем на які я там посилаюся, то всім зразу стане ясно наскільки ПІДКРЕСЛЕНО-КОРЕКТНО я поводжусь тут, на офіційному Форумі УГКЦ :-)

Тому перш ніж черговий раз звинуватити мене в Провокативності, подумайте хоча б СТО разів.
щоб бува часом випадково не викликати Вовка з лісу :-) (внутрішній голос: про Вовка помовка а Вовка і в хаті)

доречі тут про Вовку докладніше:
Народна Філософія або дещо про BIOS.
http://maxi-ta.livejournal.com/7874.html

тема - щойно-видана, ще "тепла" :-)
саме тому і спізнився з дописом сюди, бо треба було трохи помучитися з творінням суп-у. чи все-таки професОри не спізнюються а тільки Затримуються? :-)

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

попередженя. будь-мо Взаємно ввічливими :-)

Повідомлення eknagli » 14 червня 2014, 21:44

і хоча я планував сьогодні написати дещо інше.
але зайшовши в ПП я подумав, що доцільно написати оце:
http://maxi-ta.livejournal.com/8153.html
врешті-решт це теж дуже важлива частина мого Портфоліо :-)

те що вище є написане на підставі ось цієї частини теми Біос, яку я надіюсь, вже всі встигли прочитати?
одна з найскладніших тем Біблії.
5) підстав другу щоку.
нехристі знущаються з цієї Ідеї (доречі просто-ідеї, не-заповіді!) винятково внаслідок власної Дурості.
Що означає ця Ідея?
Атеїсти і всякі Ідіоти кажуть що це - підстава для Мазохізму. і що після другої щоки треба підставляти третю-пяту-десяту.

А що ж насправді закладене в цій Ідеї?
Те саме, що й в ідеї військового Сатуту Караульної Служби.
А в СКС закладена ідея що в трупі порушника :-) не може бути кулі Без порохового нагару. Перша куля має йти по Чистому, попередньо-начищеному Стволі і з майбутнім трупом зустрітися не має!

Тобто Перший постріл - ОБОВЯЗКОВО має бути "в повітря".
І вже коли і якщо ПОВІТРЯ почне ВІДСТРІЛЮВАТСИЯ - тільки тоді в нього можна стряліти зі всіх стволів БЕЗ ЖОДНИХ ДОДАТКОВИХ ПОЯСНЕНЬ!

Перший постріл має бути В ПОВІТРЯ.
Що ж робити ПІСЛЯ ТОГО як вас вдарили по Другій Щоці?
та що-завгодно! тільки не вбивайте :-)

Зрозуміла річ - все це трохи Образний, гіперболізований виклад.
Вбивство - Гріх. навіть якщо це вбивство Ворога. навіть якщо Ворог - Іновірець.
Але Самооборонятися а тим більше ОБОРОНЯТИ своїх Ближніх, Біблія не тільки не забороняє, але й ЗМУШУЄ. Бо така оборона є наслідком ДРУГОЇ НАЙБІЛЬШОЇ заповіді про "любов до Ближнього".

Про що ж тоді каже не-заповідь (тобто твердження завідомо-нижчого ступеня Важливості аніж Друга Заповідь) про "другу щоку"?
Вона каже саме про ДРУГУ і тільки про Другу СПРОБУ ОБРАЗИТИ.
тільки про ДРУГУ а не про десяту чи двадцять-другу.


Бо що таке "удар по щоці"? - це ЛЕГКА ОБРАЗА.
Адже Ісус НЕ казав "якщо вас вдарили ОГЛОБЛЕЮ ПО ХРЕБТУ - підставте другий хребет".
Удар по-щоці це всього-лиш Символ Образи. при тому Легкої образи.
Це може бути просто невдалий жарт.
або інше непорозуміння.
Тому якщо Ви вважаєте що Вас Образили і Ви не знаєте точно чи то "зі зла" чи "по дурості" - то ПЕРЕПИТАЙТЕ цю людину Прямим Текстом ЩО ВОНА МАЛА НА УВАЗІ.
Оцим перепитуванням ви і "підставите другу щоку".


Тобто якщо ви Не Впевнені у МОТИВАХ того хто вас "здається образив", то НЕ БИЙТЕ ЙОГО ВІДРАЗУ НОГОЮ В ТОРЄЦ!
Перепитайте спочатку чи ХОТІВ він вас образити.
скажіть йому "ескюз мі, перепрошую?"


А вже потім, ЯКЩО він скаже що "ТАК, я ХОТІВ тебе образити" - отоді маєте право поводитися ДОВІЛЬНО (в рамках Заповідей і бажано - Кримінального Кодексу)

І ніякого Мазохізму!
http://maxi-ta.livejournal.com/7874.html

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 15 жовтня 2014, 14:32

отже вчора минуло рівно 4 місяці з моменту, як ця тема перестала оновлюватися.
Станом на 14 червня вона мала 184 перегляди. станом на сьогодні, 15 жовтня вона має 1121 переглядів.
Це - така математична відповідь тим людям, хто дорікає мені, що мовляв мої теми нікому не цікаві ТОМУ ЩО "вони не мають ВІДГУКІВ".
Але ж, панове, Відгуки - це не критерій важливості теми :)
Можна відкрити якусь скандальну тему і одержати сто відгуків за добу.
Але хто ці "відгуки" буде читати через 4 місяці після написання? Ніхто.

У цьому дописі спробую не тільки підсумувати свою попередню Роботу на цьому форумі, але й поділюсь деякими Перспективами.

А якщо точніше - складу "список рекомендованої літератури" :)

Перш за все рекомендую свій недавній допис на цьому форумі:
Чи місія ЦеркОВ має включати також і недопущення Революцій?
viewtopic.php?f=3&t=3187#p55998

Загалом це було задумано як Окрема тема, але Форумне Начальство вирішило що її можна інтегрувати в тему "Україна сьогодні".
Не буду тут обговорювати дії Начальства, бо ж я - Не революціонер :)
Я просто не буду туди нічого писати.
Чому?
аж ніяк не тому що я "образився".

А тільки тому що обєднання цих двох тем за принципом "в одну упряжку коня і трєпєтную лань", насправді утворило "суміш бульдога з носорогом" :)
Тема уа-сьогодні є тема ТЕОЛОГІЧНА з елементами якихось давніх розборок поміж паном Експресом та ОООО.
Натомість моя тема - це тема Історичних Аналогій довкола Революцій з виходом на СУТО-ПРАКТИЧНІ ідеї, актуальні для Церковних Ієрархій сьогоднішнього дня.

Так у обох тем спільна причина - Революція. Але це й усе що ці теми могло би поєднати.
Припускаю, що комусь завадив надто Різкий Заголовок тої моєї теми, але це можуть бути тільки мої здогадки і не більше :)

Тому пост-революційну, пост-Євро-Майданну, тематику пропоную обговорювати у наступній моїй темі, яка вже не має настільки різкого Заголовку:
Хосе Ортега-і-Гасет. конспект для Ррреволюціонерів
viewtopic.php?f=3&t=3192

Для поглиблення дискусії пропоную також ось такі матеріали, переважно ПОСТ-РЕВОЛЮЦІЙНОЇ доби зразка 2004-2007 років.
Матеріали переважно взяті з революційної (на той час) Львівської Газети і стосуються переважно найбільш революційної країни Європи - Франції.

Ретроспектива-2006. ЛГ. Тарас Прохасько. Дещо з історії СБУ (про Революцію-на-Граніті 1990року)
http://maxi-ta.livejournal.com/12092.html

Ретроспектива-2006. ЛГ. Єшкілєв. Революція і Пяні Журналісти. Історія Франції.
http://maxi-ta.livejournal.com/12499.html

Ретроспектива-2006. сайт "Без Цензури". Франція. Провокація Революції. Культура - вища за політику.
http://maxi-ta.livejournal.com/12735.html

Ретроспектива-2005. ЛГ. Форостина. як була ЗРОБЛЕНА революція 1968. Нантер-якДетонатор-Сорбонни.
http://maxi-ta.livejournal.com/13046.html

Ретроспектива-2007. ЛГ. Сняданко. Філософи і Революція-1968. Франція. Нантер-як-Детонатор-Сорбонни.
http://maxi-ta.livejournal.com/13106.html


сюди ж також додам лінк до КОПІЇ вище-згаданої теми:
Чи місія ЦеркОВ має включати також і недопущення Революцій?
http://maxi-ta.livejournal.com/13357.html

Так само сюди можна додати дві статті з Лондонської Таймс, написані акурат в часі нашого попереднього Майдану (нажаль тільки в російському перекладі):

Мы верим в Америку. А что еще остается? ("The Times", Великобритания)
Джереми Гринсток (JEREMY GREENSTOCK), 16 ноября 2004
СОВРЕМЕННЫЙ ТЕРРОРИЗМ ЧЕРПАЕТ СИЛЫ В САМОЙ РЕАКЦИИ НА ПРОЦЕССЫ ГЛОБАЛИЗАЦИИ, в результате которых мир все больше делится на тех, кто выигрывает от глобализации, и на тех, кто от нее проигрывает. А количество тех, кто ощущает себя оставшимися на обочине мирового прогресса, все время растет.
ТОЛПА РЕФОРМИРОВАЛА ФРАНЦИЮ ПОСЛЕ 1968 ГОДА, приведя ее к децентрализации. Она в 1990 году подписала смертный приговор законопроекту Маргарет Тэтчер о введении избирательного налога. Но толпа не всегда побеждает. Самая крупная толпа в истории Великобритании, собравшаяся в прошлом году и протестовавшая против войны в Ираке, не возымела своего воздействия на лейбористское правительство. И в этом году толпа, выступившая возле парламента в поддержку охоты на лис, не добилась победы.
Автор статьи, директор Фонда Дитчли, был в прошлом представителем Великобритании в ООН.
http://inosmi.ru/world/20041117/214701.html

Толпа это не толпа, если это НАША толпа ("The Times", Великобритания)
02/12/2004
Воинствующие толпы обладают гипнотическим эффектом. Вчерашние толпы в Киеве оказались на гребне триумфа после недельного протеста против результатов выборов на Украине.
http://inosmi.ru/world/20041202/215252.html

До списку рекомендованої літератури також можу додати й деякі інші статті з ЛьвівГазети майже-десятирічної давності, які видаються мені Цікавими:

Ретроспектива-2005.ЛГ.Павлишин. Чи є у вогні Брід? звинувачення уряду Британії у дуже тяжких гріхах
http://maxi-ta.livejournal.com/13616.html

Ретроспектива-2006.ЛГ.Єшкілєв. Мур і Шабатурка. про те що Україну ніколи не візьмуть до ЄС і НАТО
http://maxi-ta.livejournal.com/13846.html

Ретроспектива-2007.ЛГ.Єшкілєв. Ера здрібніння. про загальну девальвацію і про нано-Майбутнє.
http://maxi-ta.livejournal.com/14245.html


а також - деякі рекомендації статей з геополітики. нажаль переважно подані з російської дзвіниці. Бо ж в Україні, крім Олега Соскіна та Євгена Жеребецького ніхто всерйоз геополітикою і не займається.
Але без розуміння геополітики, розуміти політику - Неможливо.
Врешті-решт крім геополітиків-росіян, тут подана і стаття Німця, написана у 1997 році, і опублікована у львівській газеті Пост-Поступ у 2003 році.
З якої я власне би і радив починати читання цього розділу.

лондон=тероризм.газета "Поступ" 20 травня 2003р
Що таке "британська система"?
Міхель Лібіґ (Інститут Шиллера, Німеччина)
http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/u ... what=10112

Геополітика Євразії.
Iсторичий екскурс (Євген ЖЕРЕБЕЦЬКИЙ, політолог)
подаю назву цього тексту суто-умовно, бо лінк вже не працює soskin.info/ea.php?pokazold=2003111201&n=11-12&y=2003

Дмитро Корчинський:
Але в той самий час постінформаційне суспільство – це теж буде певному сенсі феодальне суспільство. Такий собі новий феодалізм. Все до цього йде.
http://politikhall.com/?page=filing&a_id=460

хаусхофер-дугін. елементарна геополітика. історія питання.
http://from-ua.com/articles/323903-kont ... ugina.html

ЧВК. виживе не більше як 8 млн Українців. прогноз
http://nvdaily.ru/info/27459.html


Дуже надіюсь, що прочитавши всі ці матеріали, кожен МИСЛЯЧИЙ революціонер стане не КОНТР-революціонером (Боже борони!) а просто Традиціоналістом-Еволюціоністом :)
А безпосереднім Стимулом до видачі цього "списку рекомендованої літератури для РРРеволюціонерів" була ЧУТКА про те, що у Києві знову планується БУНТ і то вже не далі як у ЛИСТОПАДІ.
Це би було дуже гарно з точки зору Історії як Мистецтва, все точнісінько як у 1917 році: лютнева та жовтнева...

Зрозуміло що якщо БУНТ вже задуманий, то він відбудеться при будь-якій погоді, і цей мій допис його точно не зупинить.
Але по крайній мірі хоча б НАЙРОЗУМНІШІ з потенційних бунтарів у ньому участі можливо не візьмуть.
По крайній мірі найрозумніші серед тих, хто Прочитає ці тексти :)

І це буде моїм Особистим внеском у збереження України як ЦІЛІСНОСТІ.
І тоді можливо у найближчих революціях-війнах виживе не 8 мільйонів Українців, як прогнозує вище той Москаль, а цілих 9.
Погодьтеся, що плюс-мінус Мільйон - це не так вже й мало :))

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 18 листопада 2014, 16:12

Велике шанування моїм постійним читачам :)
надіюсь що один допис на місяць у цій моїй темі-профайлі не буде забагато? :)

Отже продовжую "список рекомендованої літератури".
Перш за все - пряма адресація моїх тем і постів на цьому форумі:

найперше - змінила адресу дуже важлива тема:
Чи місія ЦеркОВ має включати також і недопущення Революцій?
viewtopic.php?f=3&t=3194

чи можна у плебея ВИМАГАТИ щоб він поводився як Аристократ?
про Справжніх та Обрядових віруючих. А також про те як євро-інтелектуали, хочучи "як краще" розвалили Католицьку Церкву в Європі.
eknagli » 29 жовтня 2014, 13:10
viewtopic.php?f=3&t=1755&start=300#p56148

Нищення сім'ї
eknagli » 07 листопада 2014, 13:01
viewtopic.php?f=3&t=1914&start=30#p56196

УКУ. Фірташ. та Отар Довженко. кадри рішають все ?
eknagli » 29 жовтня 2014, 16:34
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90#p56151
і зокрема найголовніше з цього допису, про Лідера Львівського Євромайдану Отара Довженка. ПОТОМСТВЕННОГО Атеїста і Язичника і... ВИКЛАДАЧА УКУ.
http://comrade-molotov.livejournal.com/ ... 5#t6253115
більш-менш повна, хоч і до цього часу незавершена версія Досьє на Отара тут:
http://maxi-ta.livejournal.com/10463.html

Інші дописи на блозі максі-та:
на тему Чоловічо-Жіночих стосунків:
підстави для Дарвінізму. або Коли ж ми нарешті перестанемо Полювати на Динозаврів? :)
http://maxi-ta.livejournal.com/14502.html

Ретроспектива-2002. сайт Pro-ua.com Жінка = Хижак з яскравою зовнішністю :) жартома про серйозне.
http://maxi-ta.livejournal.com/15565.html

Ретроспектива-2002. сайт Pro-ua.com Типові чоловічі Помилки=20
http://maxi-ta.livejournal.com/15271.html

Філософія, цитатник:
Хосе Ортега-і-Гасет. Бунт мас. Науковці та Варварство Спеціалізації. написано у 1929
http://maxi-ta.livejournal.com/14737.html

Хосе Ортега-і-Гасет. Бунт мас. Нація - це ПРОГРАМА спільного Майбутнього.
http://maxi-ta.livejournal.com/14931.html

ретроспектива російського сайту Агентства Політ Новин (АПН) за тих часів, коли редактором сайту був СтанІслав Бєлковскі, який зараз проживає в Україні, після того як одружився з одною відомою українською журналісткою з Немирова (того самого де випускають горілку "Нємірофф").
Ретроспектива АПН.ру 05.11.2004, Борис Межуев. Бунт Америки против Голливуда
http://maxi-ta.livejournal.com/15698.html

Ретроспектива-2005. АПН.ру Папа Іван Павло Другий та інтелектуальні зібрання
http://maxi-ta.livejournal.com/15937.html

Ретроспектива-2005. АПН.ру Пестрецова. Проект-демо-путч.
http://maxi-ta.livejournal.com/16186.html

А також - додаток до ретроспективи Львівської газети, та уривок класичного тексту від Рея Бредбері під умовною назвою "карочє, многабукафф" :)
Ретроспектива-2004. ЛГ. Андрій Павлишин. Велика Львівська Війна. написано ПІД ЧАС Помаранч-револ.
http://maxi-ta.livejournal.com/16676.html

Ретроспектива-2007.ЛГ.Єшкілєв. Український Ґламур. Карочє, многабукафф! чи чекає нас попереду SMS-романістика?
http://maxi-ta.livejournal.com/16461.html

Ретроспектива-1953. Рей Бредбері. не все вже збулося, але ми - на "правильному" шляху.
http://maxi-ta.livejournal.com/17073.html

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення andrivovk » 18 листопада 2014, 16:31

eknagli писав:Велике шанування моїм постійним читачам :)

А що, є і такі? :shock:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 18 листопада 2014, 17:31

Пане Вовк, якщо ви мене хочете спровокувати на якісь інвективні реакції, то вам це точно не вдасться.
Ну Ви ж напевне розумієте, що конкретно Вас моє звертання не стосувалося?
Тож навіщо було змушувати мене говорити Вам про це прямим текстом?

По суті Вашого запитання:
станом на 15 жовтня ця тема мала 1121 переглядів (див вище, ця цифра є у одному з моїх попередніх дописів)
станом на сьогодні 18 листопада вона має 1435 переглядів.

Це все що я можу сказати з цього приводу По-Суті.
Чи може Ви плутаєте ЧИТАЧІВ (до яких я звертався) із "письменниками", до яких я Не звертався?

І взагалі-то я домовився з модераторами цього форуму, що дана тема є Суто-Моїм Профайлом.
Але ви мали право про це не знати.
Тож будь-ласка НАДАЛІ, якщо до мене є якісь ЗАУВАЖЕННЯ ПО СУТІ, то прошу писати в якійсь ІНШІЙ темі.

Спеціально для Вас з вище-поданих лінків я би рекомендував оцей:
Ретроспектива-2007.ЛГ.Єшкілєв. Український Ґламур. Карочє, многабукафф! чи чекає нас попереду SMS-романістика?
http://maxi-ta.livejournal.com/16461.html

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення luksander » 22 листопада 2014, 21:50

Ви чули, що було сказано: око за око і зуб за зуб. А Я кажу вам не противитися злому. Але якщо тебе хто вдарить у праву твою щоку, підстав йому і другу.


По правій щоці завдають удару лівою рукою, яка за умови відсутності туалетного паперу слугувала людям замість нього і тому, хоч і омивалася потім водою, все ж вважалася «нечистою». Отже удар по правій щоці був символом образи. А от удар по другій/лівій щоці вже був нанесенням тілесних пошкодженя і, за єврейськими законами, мав бути адекватно відплачений.
Але!
Оте «не противитися злому» забороняє навіть рівноцінну відповідь на насилля.
:pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення ShMariam » 22 листопада 2014, 23:03

luksander писав:Але!
Оте «не противитися злому» забороняє навіть рівноцінну відповідь на насилля.
:pardon:

На насилля відносно "мене", а не того кого "я" зобов'язана захищати.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Церква, судочинство, комерція у гуманітарній сфері і Синкре

Повідомлення eknagli » 05 грудня 2014, 19:08

дякую всім за цікаві дописи. особливо ті, які були По-Темі :)
ок, я теж почну "не зовсім по темі".

ось нові републікації з Львівської газети 9-річної давності.
Ретроспектива2005. ЛВ-газета. Павлишин. Польська аґентура в оточенні Андрія Садового.
http://maxi-ta.livejournal.com/17177.html
Ретроспектива2005. ЛГ. Марія Кривенко. Памяті Арсена Коваля, Олега Невелюка та Сергія Набоки.
http://maxi-ta.livejournal.com/17535.html

і власне по-темі:
Проблема ДОПУСКУ РИНКОВИХ СТОСУНКІВ у ті сфери, де такі стосунки є Абсурдом.
до яких саме сфер Комерцію не можна підпускати навіть на гарматний постріл?
Юриспруденція-судочинство, Медицина, Освіта, Культура-вцілому.

Отже що спільного у цих сферах, які названі вище?
спільним є те, що всі вони Колись давно були під контролем Церкви.
Освіта була церковно-приходська.
Медицина була при Монастирях.
Суд над селянами вершив Приходський Священник.
Образотворче Мистецтво зводилось переважно до розпису Церков і малювання Ікон.
Музика теж переважно зводилась до співу у церковному хорі.
Філософія була СЛУЖАНКОЮ ТЕОЛОГІЇ.

Жодної комерції тут не було і бути не могло.

Очевидно були Альтернативні прояви культури. наприклад Базарні Балагани, які пізніше дістали розвиток у вигляді Варьєте, а там далі і вже до Естрадних Підмостків зовсім недалеко.
Базарні балагани зазвичай провадили Цигани, звідси - тотальна циганщина у рос-літературі, спародійована зокрема у фільмі "Ширлі-Мирлі".
Базарні балагани мали і суто-прикладне значення. Один циган водить ведмедя, інший - грає на скрипці, а ПЯТЕРО за той час - шарять по кишенях роззяв, які на того ведмедя дивляться. За задоволення треба ПЛАТИТИ :)

По великому рахунку подібним чином виглядає і сучасна естрада, але там вже все набагато цивілізованіше: цигани які раніше "сиділи на Кишенях" зараз Сидять на Касі і відгрібають бабло в довірливих лохів, які прийшли подивитися на Циганського Ведмедя, вже цілком легально :)
Але не будемо про це :)

Очевидно існували Королівські Театри і королівські Музиканти, і Маляри які напряму Церкві не підпорядковувались, але про це ми зараз теж не будемо.

Так само існували сільські весільні "лабухи", які формально теж Церкві не підпорядковувались.
але зазвичай всі вони початково переходили через такий етап свого розвитку як "церковний хор".

коротше кажучи:
Мистецтво, яке знаходилось під контролем Церкви називалось Синкретичним.

За аналогією можна назвати Синкретичним і від-Церковне Судочинство.
Тобто РАНІШЕ всі селянські суперечки "за межу" провадились саме Священником.

Чи був Священник-в-ролі-Судді зацікавлений у МАКСИМАЛІЗАЦІЇ цих конфліктів?
навіть якщо взяти його чисто-шкурний аспект?

Максималізація конфлікту - це ПОКІЙНИКИ.
Звісно священник на Похороні щось може заробити. АЛЕ ТІЛЬКИ ОДИН РАЗ.
Натомість з Живого селянина можна одержувати помаленьку але впродовж всього його життя.
Каліки (як результат Конфлікту) священнику теж не потрібні, бо вони до Церкви не ходять і на ТАЦЮ нічого не кладуть. Зрештою якщо навіть і ходять, то толку з них ніякого, бо Каліки НІЧОГО НЕ ЗАРОБЛЯЮТЬ. відповідно і на Тацю кладуть мінімум.

Знову ж таки - акцентую тут на Чисто-шкурному інтересі Священника.
навіть такий Чистий-Інтерес стоїть на боці якнайшвидшого ПРИМИРЕННЯ сторін.

А про Вищі, релігійно-орієнтовані мотиви Священника - то і мови нема. ці мотиви - однозначно на боці Примирення (блаженні Миротворці і далі по тексту)

Розглянемо теперішню ситуацію, ситуацію коли Церква відділена від Держави. Відповідно відділеним є і Судочинство.

Чи зацікавлений Цивільний Суддя (адвокат, прокурор, слідчий ітд) у якнайшвидшому припиненні конфлікту?
АЖ НІЯК!
Бо чим довше триває цей конфлікт, то тим більше БАБЛА осяде у їхніх кишенях.

Адже всі знають казку про двох мишенят, яких "судила" Лисиця за кусочок Сиру?
Тобто чим довший і чим гостріший конфлікт між Посполитими, то тим більше Бабла на тому можна нарубати Юристам.

А якщо конфлікт дійде до Покійничків?
ну то ТИМ КРАЩЕ ! - так вам скажуть Юристи.
Точніше не скажуть, але ПОДУМАЮТЬ.
Бо на відмазуванні від тюрми вже можна підняти ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ ГРОШІ.
Максимізація конфлікту відбувається класично: методом Розхитування човна.

Спочатку Суддя приймає рішення-З-ПЕРЕБОРОМ на користь однієї сторони.
Потім - одержує апеляцію і приймає рішення-З-ПЕРЕБОРОМ на користь Протилежної сторони.
І такі качелі робляться аж до того часу, допоки у "воюючих посполитих" не закінчаться Гроші.
Або до моменту більш радикального вирішення конфлікту - наприклад через Вбивство однієї сторини іншою.

Тобто маємо ситуацію цілком протилежну від церковної.
Платне Цивільне судочинство ЗАЦІКАВЛЕНЕ У МАКСИМІЗАЦІЇ КОНФЛІКТУ.
саме в цьому є ІНТЕРЕС самої СИСТЕМИ платного цивільного судочинства.

а натомість Безплатне Церковне судочинство було зацікавлене якраз у найшвидшому Примиренні сторін. тобто доведенні ситуації до КОМПРОМІСУ.

от тільки не требе мені розповідати про Совість у Суддів і решти Юристів :)
Бо коли Совість рухає людину в один бік, а ІНТЕРЕСИ - в другий-протилежний, то так чи інакше людина рано-чи-пізно схилиться на бік Інтересів.
Один відсоток винятків з цього правила - погоди абсолютно не робить.
Бо всі ці винятки просто ВИТІСНЯЮТЬСЯ корпоративним середовищем як Інородні Тіла.
Шансів вижити цим "білим воронам" у тотально-корумпованій системі Цивільного Платного Судочинства - немає ЖОДНИХ.

не тому що священник - ідеальний. а тому що Система Його Інтересів штовхає його до пошуку Компромісів а не до максималізації конфлікту.
злочином є допуск ПЛАТНОСТІ у цю сферу.
допуск Комерції у сферу судочинства є для цієї системи СМЕРТЕЛЬНОЮ ОТРУТОЮ.

Так само як і до інших сфер, які Раніше напряму підпорядковувались Церкві (освіта, медицина, частково - наука і мистецтво).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

проти кого боротися - проти диявола чи проти мамони?

Повідомлення eknagli » 13 лютого 2015, 10:00

Черговий раз дякую своїм ЧИТАЧАМ.

А для тих хто в танку, окремо подаю цифри переглядів:
18 листопада ця тема мала 1435 переглядів.
5 грудня == 1654 (час попереднього оновлення теми)
а сьогодні 13 лютого вона має == 2543 перегляди

889/70 днів = майже 13 переглядів за добу. БЕЗ оновлень теми.

може комусь і мало, а мені - цілком досить.
тим більше що тема - односторінкова і розрахована винятково на тих, хто не любить слова "карочє" а натомість вміє читати "многабукафф". А таких людей завжди було мало.

за "звітний період":
доповнена ррреволюційна тематика. на прикладі Болівії. зокрема висвітлене використання "інтербригад" у ході громадянської війни яка завжди ведеться в ІНОЗЕМНИХ інтересах.
viewtopic.php?f=3&t=3194

доповнена тема про мій коханий Міжнародний Гуманістичний Університет (УКУ)
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90

плюс-мінус завершено тему Ідеологічні диверсії у Школах, яка почалась ще Шість років тому.
viewtopic.php?f=3&t=2737&start=150

видані суттєві коментарі до української рррреволційної тематики у ЖЖ Тетяни Монтян:

справа Нігояна
http://mentbuster.livejournal.com/482989.html
війна на Сході. фарш і договірні котли
http://mentbuster.livejournal.com/483135.html

дуже важливі доповнення на тему Історичну:
Ретроспектива ЛГ-2005. за текстами Наталки Сняданко. Літературні ФАЛЬШИВКИ як Головне джерело епохи Відродження?
http://maxi-ta.livejournal.com/17826.html

на це джерело надалі буде дуже багато посилань, бо воно дуже гарно характеризує Ліберастію як таку. і її способи роботи з інформацією:
сам придумав, сам на себе послався і панєслась.

Тобто на підставі даних, оприлюднених пані Сняданко (яка сама є одним із Стовпів львівського Лібералізму та Грантоїдства), я берусь стверджувати, що твори Аристотеля НЕ МОГЛИ зберегтися від 5-го до 12 століття, до часу коли їх "ВІДНАЙШЛИ" любителі фальсифікацій.
Адже вони були забуті СІМ СТОЛІТТЬ!!!
Навіть для наших технічно-підкованих часів збереження книжок впродовж такого тривалого часу є великою проблемою.

Тому неясно Що саме Тома Аквінський впроваджував до програм Паризького університету у 1200+ роках. Тема потребує дуже докладного додаткового дослідження. наразі тільки у вигляді Анонсу:
ФОМА АКВІНСЬКИЙ (1224–1274)
Після повернення до Парижа, пізніше, працюючи в папському суді в Римі, і насамкінець знов у Парижі він брав участь в основних тогочасних філософських і теологічних дискусіях. Він виграв вирішальну битву, внаслідок чого роботи Аристотеля було включено до університетських програм. Він був представником того покоління, яке користувалося зробленим Вільямом із Мербека латинським перекладом «Політики» Аристотеля, недоступної Заходу з античних часів.
УКРОП - Енциклопедії - Енциклопедiя полiтичної думки


Як робилися такі "переклади", читайте вище, за лінком до текстів Н.Сняданко, які були опубліковані в Паперовій Львівській газеті приблизно 10 років тому.

Тобто Епоха Відродження Античності (і зокрема - античного Язичництва і язичницької РОЗПУСТИ ) почалась як-мінімум з цього часу, а зовсім не з Італійського "кватроченцо", як це ХИБНО вважає Офіційна Історіо-графія.

І відповідно СЕРЕДНЬОВІЧНІ Схоласти не могли посилатися на Аристотеля як на НЕЗАПЕРЕЧНИЙ АВТОРИТЕТ у вигляді фрази "Magister Dixit", бо на той час коли Язичник Аристотель став викладатися в Євро-Університетах ЗАМІСТЬ ВЧЕННЯ ХРИСТА, СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ вже ЗАКІНЧИЛОСЯ !

І Священна Інквізиція ніяк не могла бути СЕРЕДНЬОВІЧНОЮ, бо вона була запроваджена як РЕАКЦІЯ Церкви на збочення Епохи Відродження !


А зараз спробую торкнутися значно простішої теми, яка однак дотична до епохи Відродження АНТИЧНОСТІ, адже в часи Античності і проституція і педофілія й інші форми розпусти (зокрема у формі Конкубінату) і гомосексуалізм були НОРМОЮ.

Мене трохи дивує, коли багато дорослих людей з вищою освітою, ба навіть з вищою Теологічною освітою, тривалий час обговорюють якесь елементарно-просте питання і не можуть прийти до жодних ані Теоретичних ані тим більше Практичних висновків.

Маю на увазі зокрема тему Гомосексуалізму, яка на даний час вже становить 21 сторінку. тобто понад ШІСТСОТ дописів від різних авторів.
viewtopic.php?f=3&t=738&start=600

Не хочу долучатися до тої дискусії бо просто не люблю Натовпів ))
Навіть якщо натовп складається винятково з рафінованих Інтелектуалів :)

Тому відповім на тему-вцілому саме тут. Хто дуже захоче - той прочитає.
А хто не захоче - то це властиво не є обов'язково :)

Отже тема ГОМОСЕКСУАЛІЗМ. Кому це ВИГІДНО?
Якби у свій час Автор теми поставив у заголовку питання саме Так, то я думаю, що тема би вже давно закінчилась якимись конструктивними Висновками.
Однак це питання Автор теми собі не задав і тому ми маємо те що маємо. 21 сторінку обговорення "ніпрощо".

Почну тему "кому вигідно" здалеку.
Ми ніколи не зможемо виграти війну, якщо не будемо знати Хто Насправді проти нас воює. Це стосується як війни Реальної, яка зараз точиться на Донбасі, і це так само стосується війни Ідеологічної, яка безперервно точиться у цілому світі як мінімум від початку Епохи Відродження.

У даному випадку під "нас" розуміються всі Традиційні Світові Релігії.
Адже неоголошена війна проти Ісламу чи Буддизму чи Юдаїзму у світі йде не менш інтенсивно, ніж проти Християнства.

Так от хотів би нагадати, зокрема шановним Теологам, що Християнство є релігією МОНОТЕЇСТИЧНОЮ. Відповідо жодного Язичництва чи Маніхейства у Християнстві бути не мало Б.
Тобто антитезою Бога не може бути диявол!

А оскільки лінія фронту добра і зла проходить через серце КОЖНОЇ людини то, відповідно відпадають всі маніхейські приколи про війну Добрих людей проти Злих. А також відпадають тези Томи Аквінського про можливість СПРАВЕДЛИВОЇ війни.


Ким же тоді є диявол і чому він хоче знищити Церкву?
Чи є диявол еквівалентом Язичницького Чорно-Бога?

Відповідь проста - НІ не є.
Властиво тому що Християнство - Монотеїстична релігія і ніяких "альтернативних центрів Влади" тут нема і бути не може.

Говорячи на світській мові, диявол є Слуга Бога для ОСОБЛИВИХ доручень.
Коли Бог багатократно звертається до якоїсь людини ПО ЛЮДСЬКИ і до неї багатократно НЕ ДОХОДИТЬ, тоді на авансцені з'являється диявол і пояснює тій людині ТЕ САМЕ що говорив їй Бог, але вже на тій МОВІ, яку вона гарантовано ЗРОЗУМІЄ.
І якщо нам іноді здається, що саме диявол "керує світом", то це тільки тому, що люди розівчилися Розуміти Бога і СЛУХАТИСЯ ЙОГО.


навіть в тому ж таки Бутті є цілком очевидно, що Бог САМ підіслав диявола до Адама і Єви щоб ПЕРЕВІРИТИ своїх "дітей" НА ВШИВІСТЬ.
Перевірити їх наскільки досконало вони засвоїли ЙОГО науку...
...і Наші пра-батьки цю перевірку на вшивість нажаль не пройшли....

Але якщо навіть диявол не воюює проти Бога, тоді Хто?

Проти Бога "воюють" тільки Кумири, яких собі сотворила сама Людина, в той час як вона відірвалась від Божого Проводу після вигнання з Едему.
І перше місце в плеяді РУКОТВОРНИХ Кумирів належить безумовно Мамоні.


Який/яка є втіленням "всіх ЗЕМНИХ МАТЕРІАЛЬНИХ благ" і відповідно - людської НЕНАСИТНОСТІ.

Тобто базова альтернатива Християнства не Бог VS диявол!
базова альтернатива Християнства - Бог VS Мамона, Бог VS людські-рукотворні Ідоли/Кумири.


Виразів типу "не майте інших Богів крім мене" (а це ПЕРША заповідь!) або "не можна одночасно служити Богу і мамоні" є в Біблії аж занадто багато, щоб вважати їх випадковістю.

Про це цілком відверто говорять і Жиди:
Еврорадио: Что самое сложное для религиозного человека на фронте?

Ашер-Йосеф Черкасский: Я же не могу противнику объяснить, что у меня с вечера пятницы и до заката солнца в субботу шаббат, поэтому я не воюю. Мол, подождите, закончится шаббат — продолжим воевать. Есть три вещи, которые еврею нельзя нарушать. Первая среди них — не позволять себе идолопоклонничество. А вот другие заветы могу нарушить: могу пропустить молитву, а потом при возможности помолиться, могу воевать во время шаббата, защищая свою жизнь.
http://euroradio.fm/ru/evrey-iz-batalon ... vat-mozhno


Якби альтернативою Бога був диявол, то у Біблії саме так і було б написано: "не можна одночасно служити Богу і дияволу". Але ж там написано "МАМОНІ" !

Отже базова альтернатива Християнства - це суперечність між життям Духовним (Бог), та життям Матеріальним (Мамона та інші рукотворні-матеріальні Кумири/Ідоли).

Відповідно найбільшим ворогом Християнина не може бути ані Мусульманин ані Буддист ані Юдей і навіть не сатаніст!
а тільки МАМОНІСТ.

Тобто найбільшими ворогами Християнина (Мусульманина, Буддиста етц) є Мамоністи, які зазвичай є також Атеїстами і/або Ліберастами/релятивістами і тому подібними ідеологічними збоченцями.

То чому ж Мамоністи всіх мастей так люто воюють проти Церкви? а загально кажучи - проти Всіх Традиційних світових Релігій?
Та тільки тому що Всі традиційні релігії виступають за різні САМО-ОБМЕЖЕННЯ, і в такий спосіб протистоять людській НЕНАСИТНОСТІ.

Натомість Мамоністу потрібна людська НЕНАСИТНІСТЬ, бо тільки вона дозволяє МАКСИМІЗУВАТИ ПРИБУТКИ.


І ось тепер, коли ми визначили Воюючі сторони, питання ПРОПАГАНДИ Гомосексуалізму, Чревоугодія, Розпусти та інших проявів НЕНАСИТНОСТІ стає простим як двері на кухню :)

продовження цієї теми з практичними висновками, дивіться тут:
Гомосексуалізм. куди має бути скероване вістря релігійної КОНТР-Пропаганди?
viewtopic.php?f=3&t=738&p=56906#p56906

там же відповім на питання, якби такі раптом з'явилися.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: проти кого боротися - проти диявола чи проти мамони?

Повідомлення о.Олег » 13 лютого 2015, 10:15

eknagli писав:...А для тих хто в танку, .

MOD: зауваження eknagli. Прошу перестати поводитися зухвало. З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Лікарі, Психологи, Священники і Комерція

Повідомлення eknagli » 01 березня 2015, 13:06

Хочу привітати всіх моїх Постійних Читачів з Першим днем Весни і подякувати Вам за те що Ви Є ))

Вступ почну традиційно зі статистики:
13 лютого тема мала == 2543 перегляди
а сьогодні 1 березня =2846
303/16 днів =18,9 перегляди за добу. не знаю як кому, а мені - цілком вистачає ))
тим більше що є ще багато інших тем, де перегляди моїх дописів йдуть значно інтенсивніше.

Мікрозвіт про мої дописи в інших темах та на інших ресурсах:

Ретроспектива-2007. ЛГ від 7 грудня. Амазонки. першоджерела сучу-укр-Матріархату
http://maxi-ta.livejournal.com/18039.html

Ретроспектива-1999-2001. Валерія Новодворська про Феминізм як елемент Лівого дискурсу.+ Англія + Олігархи + різниця між Амер та Євро-феминізмом
http://maxi-ta.livejournal.com/18309.html

Березюк - за що загинула небесна сотня
http://mentbuster.livejournal.com/487786.html

Олег Хавич і галицький сепаратизм.
http://mentbuster.livejournal.com/434450.html

хто такий Путін - пояснення для москаля Максима Калашнікова та йому-подібних.
http://m-kalashnikov.livejournal.com/2151665.html

Далі вже не моє, але теж дуже важливе.
якщо коротко - йдеться про свідомий розрив поколінь і "розхитування човна"
чергуванням поколінь типу гедонізм-егоїзм/стоїцизм-альтруїзм.
одним з суттєвих Інструментів для такого чергування поколінь якраз і є ВІЙНА. це те, про що нажаль не написав Автор.
покоління ігрек
http://lonely-luckily.livejournal.com/19388.html тут що?
англійський/американський оригінал для тих хто принципово не читає на рашен.
http://waitbutwhy.com/2013/09/why-gener ... happy.html

і ще одна цікава тема на англійському сервері, яку я вже мабуть цитував у темі про Школу,
viewtopic.php?f=3&t=2737&start=150
однак вона - надважлива, тому зацитую ще раз:

Андрей Кончаловский. От черного квадрата - к черной дыре
8 декабря 2014
Андрей Кончаловский - кинорежиссер
В 1991 году неизвестный англичанин Дэмиан Херст купил за 5000 фунтов мертвую акулу...
http://www.bbc.co.uk/russian/blogs/2014 ... et_article


і ще одна цікава тема від Бібісі

ВВС знайшло снайпера, який стріляв з консерваторії по міліціонерах!
13.02.2015
http://karpatnews.in.ua/news/95046-vvs- ... onerak.htm

Першоджерело на сайті БіБісі:
Sergei's account also differs from Parubiy's.
"I was just reloading," he told me. "They ran up to me and one put his foot on top of me, and said, 'They want a word with you, everything is OK, but stop doing what you're doing.'"
Sergei says he is convinced the men who dragged him away were from Parubiy's security unit, though he didn't recognise their faces. He was escorted out of the Conservatory building, taken out of Kiev by car, and left to make his own way home.
http://www.bbc.com/news/magazine-31359021

ось тут: слова Парубія, які заперечує анонімний снайпер бібісі
http://www.rbc.ua/rus/interview/politic ... 2015132900

ця тема буде докладніше розкрита КОЛИСЬ пізніше і буде вона мабуть отут (як БОГ дасть):
viewtopic.php?f=3&t=3194

Додам також сюди лінки на два мої дописи які збереглися:

Пінчука нагородили
viewtopic.php?f=3&t=3202&p=57000#p57000

Фірташ. гроші злочинців для УКУ:
viewtopic.php?f=3&t=2432&p=56999#p56999

і на один допис, який нажаль не зберігся:
viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90

У темі про нагороду Пінчука я справді допустився помилки, не перевіривши факт, який здавався мені Очевидним.
Адже уявити собі, що Медаль Шептицького може роздавати хтось Окрім УГКЦ - до такого моєї фантазії явно не вистачило )))
Я все ж таки не можу звикнути, що живу у Країні Чудес і що тут кожного разу треба перевіряти чи 2+2 = 4 ))
Тому прошу вибачення якщо когось ввів в оману )

Однак мій кінцевий висновок:
медія-Олігарха-Пінчука нагородили саме за підтримку Євромайдану (безвідносно від того ХТО САМЕ його за це нагородив), залишається в силі.
Євреї виграли від Євромайдану так багато, що можуть собі дозволити роздавати один-одному нагороди за це ))

Юдеї, Римо-католики та УГКЦ вже давно утворюють практично "пул", в якому ролі розподілені традиціним для Львова чином:
Українська земля, польські вулиці, жидівські камяниці.
Тобто:
жиди придумують, поляки командують, українці - виконують.

Тож хто кого нагороджує в межах цього Пулу - не є для мене принциповим.

++++

Під-тема, заявлена у заголовку, мала бути ще десь наступна після цієї:
Церква, судочинство, комерція у гуманітарній сфері і Синкретизм
eknagli » 05 грудня 2014, 19:08
, але так не сталося.

Отже після теми Юристи&Комерція логічно подати тему Лікарі&Комерція.

почну з вже відомої моїм постійним читачам Цитати.

Олександр ФІЛЬЦ: Психоаналіз бере свої початки із Західної України.
розмовляла Парасковія Дворянин
http://postup.brama.com/usual.php?what=11627

Кор: Професоре Фільц, Ви говорили про брак клінічної практики у вітчизняній психотерапії. Не завжди особа, яка формувалась на пострадянському просторі і має стереотипне уявлення про психотерапію як таку, наважиться звернутися до психотерапевта.

Фільц Олександр Орестович: Мій колега, який нещодавно повернувся із Заходу, розповідав, що там (і про це вже говорять вголос) психотерапія замінює сповідь і перебирає на себе одну з функцій церкви....


Отже наміри Психологів - цілком очевидні. ПІДМІНИТИ собою Церкву.
І то вже питання до Церкви ЧОМУ вона цим людям ДОПОМАГАЄ цю заміну зробити.

Чим Проф-Психологи відрізняються від Лікарів Класичного терапевтичного чи хірургічного профілю?

Будь-яка - хоч Офіційна хоч Народна медицина завжди акцентує на двох речах:
на ПРОФІЛАКТИЦІ.
і на РАННЬОМУ ВИЯВЛЕННІ хвороби.
чим раніше виявити хворобу - тим легше її Вилікувати.
Тим більш ймовірним є Остаточне одужання.


Чи можна собі уявити онколога, який каже клієнтові: приходьте не раніше ніж коли у вас буде Четверта стадія? це виглядає абсурдом, правда ж?

Але саме такий Базовий принцип закладений у Психо-Аналітиці.
І хоча про медицину кажуть що вона "одне лічить а друге - калічить", але аж ніяк не можна сказати що вона - тільки каліченням і займається.

Все-таки радикальні методи лікування, зокрема - Хірургія (з якої фактично і почалась Офіційна медицина), таки виліковує багато болячок всерйоз і надовго.
Отже акцент на Превентивності і Ранній Діагностиці Офіційної медицини - є доволі очевидний.
Чи є так само в Психології?
АЖ НІЯК!
В Психологів - ВСЕ З ТОЧНІСТЮ ДО НАВПАКИ!
В офіційній психоаналітиці БАЗОВИМ є поняття що Клієнт має йти до психолога ТІЛЬКИ ТОДІ КОЛИ ВІН ДОЗРІЄ ДО ЦЬОГО САМ.
Тобто Психолог у жодному випадку не має НАВЯЗУВАТИ свої послуги, бо це мовляв некошерно.
Але що це означає на практиці?
Адже існує принцип "ЗБОКУ ВИДНІШЕ".
Людина може стояти по щиколотки у воді і не помічати цю воду.

Однак ЗБОКУ ця проблема вже є помітною. Натомість людина нею звикло Легковажить. бо ж ця проблема її покищо НЕ БОЛИТЬ.
Коли ЗАЗВИЧАЙ людина САМА помічає власну "психологічну проблему"?
Та тільки тоді, коли ця проблема НАСТУПАЄ ЇЙ НА ГОРЛО.
Коли згадувана вище "вода" починає підходити до ШИЇ.
І то навіть у цьому випадку людина зазвичай Пробує ще Борсатися і САМОСТІЙНО вирішити проблему.

Тобто такий ЗАСАДНИЧИЙ принцип Психолоігї: "втручатися тільки тоді коли Клієнт Дозріє" ГАРАНТОВАНО приводить Клієнта у кабінет психолога у СИЛЬНО-ЗАПУЩЕНОМУ стані.
Такий стан фактично гарантує Тривале лікуванна а отже і МАКСИМУМ БАБЛА заробленого проф-психологом.


Певна частина людей "боїться лікарів" і це можна зрозуміти. Лікарі переважно РОБЛЯТЬ БОЛЯЧЕ для того щоб відкрити шлях до відновлення Здоровя. Натомість ПрофесійнихПлатнихПсихологів наразі не боїться ніхто.

Бо НАРАЗІ вони є відносною рідкістю на нашому "лікувальному ринку". ну і врешті-решт вони ніколи "не роблять боляче". Вони завжди "лікують Цукерками".
Але оця безстрашність стосовно Проф-Психологів - цілком Даремна. і неболючість Психологічних процедур - дуже оманлива.
Бо переважно КУСАЄ саме та собака, яка НЕ ГАВКАЄ.

Про психологію і психологів. чим відрізняються професійні сертифіковані (читай Платні) психологи від не-професійних бездипломних (безплатних) ДИЛЕТАНТІВ? При тому роль других запросто можуть виконувати Родичі і Знайомі. За умови що у них є достатньо такту і делікатності.

З Платною психологією - та сама історія що з платною юриспруденцією.
Цілком ясно що Базове психоаналітичне поняття "інтервю" повністю скопійовано з Церковної Сповіді.
З тою тільки різницею, що Священник не докопується до ДЕТАЛІЗАЦІЇ Гріхів а тільки робить їх Гуртовий Переоблік.
Різницею є і те що Священник вислуховує Людину хоч і не-докладно, але БЕЗКОШТОВНО. або майже-безкоштовно.

Безкоштовний психолог, так само як і Священник, зацікавлений у тому щоб вирішити проблему Людини, попросту для того щоб вона більше не приходила, не відбирала ЧАС і не Морочила Голову цими своїми проблемами.
Тобто і Священник і безкоштовний психолог зацікавлений у вирішенні Проблеми Людини РАЗ І НАЗАВЖДИ.
А чи в тому ж самому зацікавлений "професійний Платний психолог"?
Аж ніяк!

Оскільки РОЗМОВА з ним - ПЛАТНА, то він якраз дуже навіть зацікавлений щоб КЛІЄНТ (клієнт - а не людина!) приходила ЩЕ І ЩЕ РАЗ.
Бо кожен прихід - це СВІЖЕ БАБЛО.


Тож проф-психолог зазвичай Локально вирішує проблему Клієнта. Але вирішує її Так, щоб таким вирішенням закласти МІНУ СПОВІЛЬНЕНОЇ ДІЇ, яка гарантовано вибухне через півроку-рік-два і гарантовано приведе Клієнта знову в "лабети" Професіонала.

І всі задоволені: Клієнт пішов задоволений ТИМЧАСОВИМ вирішенням проблеми, а Проф-Психолог - задоволений фактично ГАРАНТІЄЮ що цей клієнт ПРИЙДЕ ЗНОВУ.
У будь-якому випадку Клієнт про цю тимчасовість Сам не здогадається, а Проф-Психолог йому професійних таємниць свого РЕМЕСЛА не повідомить.
Але про тимчасовість вирішення своїх проблем Клієнт переважно не підозрює, і це - його проблема :) зрештою - навіщо його "розстроювати" такими дрібницями і псути йому добрий настрій на виході з кабінету? :)

адже Клієнт має виходити з Кабінету Проф-Психолога з ДОБРИМ НАСТРОЄМ, чи не так?

Чи бачать Священники небезпеки з боку Проф-Платних Психологів, які стають чим далі то більш організовані?
якщо бачать, то дуже даремно нехтують цією небезпекою.

Адже психологи використовують "принцип зозулі".
або якщо польською мовою: "посунься-посунься-УСТУПСЯ".
Саме за цієї схемою Церква була витіснена на маргінес у США та в Європі.
І той самий сценарій "психологи" зараз реалізовують і на наших теренах.

Коли небезпека стане очевидною для Всіх, боротися з нею вже буде запізно.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення ShMariam » 12 березня 2015, 15:55

eknagli писав:Отже наміри Психологів...


Прошу писати про психологію у відповідній темі:
viewtopic.php?f=18&t=1777
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення Іггор » 22 березня 2015, 17:33

eknagli писав:отже:
Ісус боровся з ЮРИСТАМИ.
Не щоб боротися, а щоб порятувати приходив Ісус. З людьми Він не боровся.

eknagli писав:Книжники=ЮРИСТИ
Юристи не вивчають Божий Закон, а книжники - цивільні закони. Думаю тут недоречно ставити знак рівності. Осіб що мають знання в області юридичних наук та законодавства не можна зрівнювати з особами котрі мають знання в інших сферах, нерозбериха вийде.

eknagli писав:отже:
Ісус боровся з ЮРИСТАМИ.

Ця ідея, нажаль, широкими колами суспільства зовсім не усвідомлена.
І тому юр-факи відкриваються зараз практично у всіх вишах, і в технічних і навіть у сільськогосподарських.
А кількість Юристів на душу населення в Україні мабуть вже перевищує "найвищі світові стандарти".

Однак це для нас зовсім не Плюс, а якраз дуже навіть великий МІНУС.
Бо всі ці "юристи" поповнюють категорію "зайвих людей".

тому що:
Ісус боровся з ФОРМАЛЬНИМ законодавством задля торжества закону ЛЮБОВІ.
Вірніше з формальним підходом по відношенню до Божого Закону даного через Мойсея. Але суд - справа Божа і сам Ісус дотримувався законів, тому казати що юристи зайві люди - невірно.

eknagli писав:Якби альтернативою Бога був диявол, то у Біблії саме так і було б написано: "не можна одночасно служити Богу і дияволу". Але ж там написано "МАМОНІ" !
Це мабуть тому, що диявол не є Богом, а мамона - рукотворний бог.

eknagli писав:Проти Бога "воюють" тільки Кумири, яких собі сотворила сама Людина, в той час як вона відірвалась від Божого Проводу після вигнання з Едему.
І перше місце в плеяді РУКОТВОРНИХ Кумирів належить безумовно Мамоні.

Який/яка є втіленням "всіх ЗЕМНИХ МАТЕРІАЛЬНИХ благ" і відповідно - людської НЕНАСИТНОСТІ.

Тобто базова альтернатива Християнства не Бог VS диявол!
базова альтернатива Християнства - Бог VS Мамона, Бог VS людські-рукотворні Ідоли/Кумири.
В Біблії диявола нзвано противником, а не кумирів. Справа тут я думаю в тому, що диявол дуже часто всього лиш уособлює будь-який гріх, у тому числі і ідолопоклонство, при тому сам не будучи особисто причиною гріха.

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

про боротьбу між новими і Старими Корпораціями. Неофітство

Повідомлення eknagli » 28 березня 2015, 13:29

отже починаю традиційно - від статистики.
коли був виданий останній мій допис 1 березня ==2846
а сьогодні 28 березня ==3578
732 перегляди за 27 днів == 27/день.
вищий результат ніж попередній очевидно зумовлений тим, що тема доповнювалась й іншими людьми.

Черговий раз дякую Читачам.
ну і за Конструктивну критику - теж дякую )

далі - черговий традиційний розділ - список рекомендованих лінків зі сторонніх джерел.
Тексти які видались мені цікавими.

Файл revol1968-staraja-nedobrajaAnglija.rar (розмір 387.62 кб )
буде доступний тільки до 2015-04-11 08:17:57
тобто буквально ще протягом тижня.

http://myfolder.ru/files/43189645
в архіві - .док - файл розміром прибл 550кб з фотографіями, які ілюструють історію самого початку Бітлз.
зокрема факти піару цих придурків з боку самої Королеви.
Якщо трошки гіперболізувати то вийде що Сама Британська Королева була у них "на піар-підтанцьовці".
Ну і взагалі дуже помічний файл для тих хто хоче зрозуміти ЯК британська Влада маніпулює своїм власним народом.
*
цей файл колись мені вислав мій друг. а загалом цей текст є у ЖЖ у дослідженнях якогось Александрова (якщо я не помиляюсь)
Однак у ЖЖ він у жахливому невпорядкованому вигляді, а тут він компактно поданий окремим ворд-файлом.
розвиток теми Бітлз:
http://ru.wikipedia.org/wiki/Британское_вторжение
Британское вторжение (англ. British Invasion) — термин, обозначающий музыкальное явление середины — второй половины шестидесятых, когда

Властиво з цього явища і почалась ДЕБІЛІЗАЦІЯ Америки, яка вже зі США почала розповсюджуватися по решті світу.

частково ці дві теми дають відповідь на питання "хто вбив Елвіса Преслі", який попри свою попсовість, таки був до мозку кісток АМЕРИКАНЦЕМ. Відповідно британському культурному вторгненню він просто ЗАВАЖАВ.
формально-юридично такий висновок бездоказовий.
Але головний доказ нам відомий ще з Античності:
ЗРОБИВ ТОЙ КОМУ ВИГІДНО.

Чи можна цю ситуацію порівнювати з вбивством Кузьми Скрябіна?
якщо враховувати фактор "здрібніння часів" - то таки можна.
Зовсім не виключаю, що Кузьма заважав черговому Культурному Вторгненню.
Але зрештою - Час покаже.
це - тема окремого розслідування, яке очевидно на цей сайт видаватись не буде.
*
чисто-історична тема. маловідомі факти з історії Росії.
про різницю між Справжньою Історією і її Шкільною - пропагандистською версією.
http://maxpark.com/community/13/content/3164280
http://ihoraksjuta.livejournal.com/6190521.html
*
Хмельницький з погляду історика Мустафи Н (цікаве співзвуччя) теж купа цікавих істор-фактів.
зокрема наголос на спілкуванні Протестанта Кромвеля і Православного Хмельницького.
як на мене - листування було цілком Провокаційним. тому і не збереглося.
http://obozrevatel.com/blogs/14892-inte ... itikov.htm
*
Лістерман - пропаганда "сучасного" фактично-КОЧОВОГО способу життя серед молоді
http://vk.com/wall4602035_2031
Стартап. Начать с нуля и изменить мир!
6 сiч 2015 о 12:09

докладніше ця тема розкрита тут:
Ретроспектива-1953. Рей Бредбері. 451 по Фарингейту. не все вже збулося, але ми - на "правильному" шляху.
http://maxi-ta.livejournal.com/17073.html
*
про політику і політиків. Дзеркало тижня. цитата Пелевіна розміщена ВКІНЦІ тексту, отже наголошена автором статті.
Атракціон повій. Константин Родик 29 серпня 2008, 14:06
http://gazeta.dt.ua/CULTURE/atraktsion_poviy.html
*
дуже цікава стаття про Методи Банкірів, однак там чомусь не використовується слово "пеонаж", яке би там дуже пасувало.
http://life.obozrevatel.com/boiling/203 ... abstva.htm
*
Матеріальне прокляття людства
11.12.2014
Німецькі вчені нещодавно опублікували цікаві дані: за останні 50 років німці стали в середньому жити на 400% багатше, а кількість нещасних людей, які страждають депресією, зросла на 38%.
За матеріалами: http://ecoburougcc.org.ua/ekolohichni-n ... a-ljudstva
http://dyvensvit.org/articles/104779.html
+ там же дуже цікаво розкрита тема про Моду і звязок цієї моди з Екологією.
*
http://www.pravmir.ru/protoierey-dimitr ... opomnites/
цей лінк запозичений мною тут на форумі, у темі "сша-Майдан", але там це було фактично без жодних наголосів.

а як на мене - то дуже мудрий Священник
властиво Священник з ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, яких дуже мало...
А якщо ще й врахувати ДЕ і ПЕРЕД КИМ він виступав, то це взагалі...
таким ЛЮДЯМ треба при житті памятники ставити.
в певному сенсі не дивно бо він - Історик.
але Істориків-за-освітою є досить багато, а натомість людей які можуть ВИКОРИСТАТИ свої історичні знання і Правильно прикласти їх до поточної дійсності - катма.
дуже багато цінних думок, практично під кожною з них я можу підписатися.
такі тексти трапляються раз на рік і то тільки на високосний ))
*
мої републікації з Львівської газети періоду її найбільшого розквіту.

Ретроспектива2005. ЛГ. Клаус Бахман. Імпортована Медіареволюція. історія питання. Імпорт "ліберастичної революції" з Німеччини до Польщі. в тому числі для подальшого експорту в Україну. Імунітет західних суспільств до провокацій засобів масової Дезінформації.
http://maxi-ta.livejournal.com/19126.html

Ретроспектива2005. ЛГ. Якуб Логінов. Сучасні польські ЗМІ як суспільна проблема. згадка про Гроховальського. хто ж нам дозволить "обійти проблеми"? як відбувався "референдум" про вступ Польщі до ЄС. генерація Ніц - яппі.
http://maxi-ta.livejournal.com/19341.html
*
мої нові дослідження маловідомих історичних фігур.
про німецько-американсько-єврейського психа-науковця Курта Лєвіна:

(доповнено) Хосе Ортега-і-Гасет. Бунт мас. Науковці та Варварство Спеціалізації.
рольНауковців(Калашніков) + КуртЛєвін-Психи-роль у ВВ2, зокрема у бомбардуваннях Дрездена.
http://maxi-ta.livejournal.com/14737.html

(нова тема) Курт Лєвін. Комітет Еріка Тріста. злочини проти людства психологів-ГУМАністів. Лариса Крушельницька-свідчення. Дрезден.
http://maxi-ta.livejournal.com/18666.html
*
деякі натяки на тему "що робити" (нові теми):

Що нам робити з проукраїнським Б...?
http://maxi-ta.livejournal.com/18885.html

Підстави для поділу людства на ХомоСапієнс і ХомоЕректус
http://maxi-ta.livejournal.com/19711.html

тех-обгрунтування до вище-поданого (доповнені теми):

нє кохам Львуфф. подражаніє Івану Франку та Сашку Кривенку.
http://maxi-ta.livejournal.com/11033.html

підстави для Дарвінізму. або Коли ж ми нарешті перестанемо Полювати на Динозаврів? :)
http://maxi-ta.livejournal.com/14502.html
*
Це так сказать "звіт про виконану роботу" за неповний місяць.
А тепер - відповідь пану Іггору.
По-перше я би все ж просив не провадити дискусій саме в Цій темі.
бо тут я роблю щось на зразок "розширеного профайлу". тобто сюди стікаються всі лінки, які на мою думку є важливими. А також ті тексти, які не пасують до жодної іншої вже відкритої на форумі теми.

Пишучи цю тему я не мав на меті виписати якісь додатки до Біблії чи її однозначні трактування.

Пишучи цю тему я виходив з наступних даних:
Наш народ не має природньої тяги до "золотої середини".
Наш народ не розуміє ані 50 відтінків сірого, ані навіть 5.
Наш народ розуміє тільки два відтінки - ЧОРНЕ і БІЛЕ.

Зовсім недавно при комуністах Юристи взагалі не мали майже ніякого значення.
Пройшло раптом 23 роки і вони - ЦАРІ І БОГИ нашого недо-суспільства.

При комуністах гроші мали теж доволі обмежену сферу впливу.
При всіх недоліках комунізму за гроші таки неможливо було собі купити посаду члена ЦК.
Пройшло раптом 23 роки і за гроші в Україні можна купити АБСОЛЮТНО ВСЕ.
Починаючи від посади п-резидента.

Тому і цей текст був написаний з врахуванням того, що наші люде розуміють ТІЛЬКИ КРАЙНОЩІ.

Отже для того щоб Юристам натякнути щоб вони ТРОХИ стишили свої апетити, потрібно пропагувати ідею ЛІКВІДАЦІЇ ЮРИСТІВ ЯК КЛАСУ.
І тоді, наклавшись на ту КРАЙНІСТЬ (юридичного тоталітаризму), яку ми маємо зараз, ми з певною ймовірністю можемо вийти на "золоту середину".
В якій Юристи будуть займати своє, НАЛЕЖНЕ ЇМ місце.


Тобто говорячи образно: для того щоб вирівняти патик його треба пробувати ПЕРЕГНУТИ У ПРОТИЛЕЖНИЙ БІК.
Якщо патик пробувати власне Тільки вирівняти (виводячи на точку золотої середини) то він буде ПРУЖИНИТИ і залишиться в тій самій формі, що й був до процедури вирівнювання.

До того ж цей текст був адресований абсолютно Конкретному мому знайомому Юристу ))
йому я відсилав цей лінк, однак нажаль, на публічну дискусію він не наважився.
Його можна зрозуміти - він Докторську пише ))

Але я це трактую (за замовчуванням) що він зі всім мною сказаним Погодився.
І для мене саме цей результат цієї теми є НАЙГОЛОВНІШИМ ))
Юристи не вивчають Божий Закон, а книжники - цивільні закони. Думаю тут недоречно ставити знак рівності. Осіб що мають знання в області юридичних наук та законодавства не можна зрівнювати з особами котрі мають знання в інших сферах, нерозбериха вийде.

А які саме ДЖЕРЕЛА ви використовуєте для таких Категоричних тверджень?
Можна докладніше?
Справа в тім що ЗА МОЇМИ УЯВЛЕННЯМИ, у Біблійін часи у всіх сферах панував Синкретизм.
Отже чіткого поділу на "церковне" та "цивільне" взагалі не існувало і існувати не могло.
Такий поділ є цілком новочасним винаходом, який запроваджений внаслідок ліберального гасла "відділення Церкви від Держави".


У Галичині ще донедавна, якихось 100 років тому селяни у суперечках за межу ходили до Священника а не до Судді.
При тому відомо, що Священник аж ніяк не був Юристом.
І за формальним законодавством СЬОГОДНІШНЬОГО ДНЯ в такі конфлікти втручатися не мав права.
І це було всього-то 100 років тому.
Вірніше з формальним підходом по відношенню до Божого Закону даного через Мойсея. Але суд - справа Божа і сам Ісус дотримувався законів, тому казати що юристи зайві люди - невірно.

якщо їм сказати Мягше, то вони не зрозуміють, що це до них сказано )))

саме про небезпеку формалізованого підходу я і писав у Першому зі своїх дописів:
21 травня 2014, 18:54
Анти-юридичні гасла існували і в ту епоху, коли жив Христос, в часи АНТИЧНОСТІ.
Не Він один бачив небезпеки з боку "формального законодавства".

А про юристів як зайвих людей я ніде ПРЯМО НЕ ПИСАВ )) відповідно не варто мені цього ПРИПИСУВАТИ ))
Причини саме Гіперболізованого підходу я написав вище у теоремі про Палицю.

Юристи так само як Вовки.
Поки їх МАЛО - вони корисні.
а коли вони занадто розмножуються їх... ЛЮСТРУЮТЬ ))

Отрута від ліків відрізняється тільки ДОЗОЮ ))


про диявола я не маю особливого бажання сперечатися.
мене не дуже цікавлять питання чисто-теологічні,
мене цікавлять тільки питання Методів Практичної ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ того, що написано у Біблії, в СУЧАСНИХ УМОВАХ.

Як МАЄ БУТИ наші люди дуже добре знають.
В теорії наші люди були б ПЕРШІ (якби раптом хтось захотів робити такі Теоретичні Іспити)
Але Головна наша біда в тім, що коли доходить до Практики, то майже всі майже все роблять з точністю до навпаки.
Оцю ділянку Ідеологічного фронту я і вважаю найважливішою.

тому вдаватися в теологічні щеґули не маю ніякого бажання.
ні в цій темі ні в жодній іншій.

Мене у першу чергу хвилює що представники НОВИХ напів-ВІРТУАЛЬНИХ КОРПОРАЦІЙ:
Юристи, Банкіри, Науковці, Психологи, Поліцаї, Клоуни (співаки, актори, спортсмени) і в тому числі Клоуни Політичні (ті ж самі актори фактично) та Журналісти почали займати забагато місця в нашому суспільстві.

Натомість найстаріші-традиційні (фактично - Вічні) корпорації: Священники/Теологи/Філософи, Вчителі, Лікарі, Воїни, Держслужбовці, Ремісники, Торговці, Селяни - втрачають свій вплив.

В принципі маємо певну форму Повстання Корпорацій-Неофітів, які зявились на світ Божий відносно недавно і відповідно дуже активно працюють ліктями, щоб зайняти собі якнайбільше місця під Сонцем ))

Тобто домінування Віртуального (придуманого людьми) простору над Духовним і Реальним мене абсолютно не влаштовує.
А таке домінування почалося саме зі старого ЮРИДИЧНОГО гасла: "хай гине світ але торжествує Юстиція".
Оце є проблема, яку я Бачу і яку я чуюся в силі вирішувати.

А теологічні щеґули хай собі вирішуть теологи на своїх зібраннях.
тільки хай поспішають, бо може статися так, що Нові Корпорації такі зібрання і такі дискусії оголосять НеЗаконними )))

і будьте певні: Вони до такого Юридичного Закону не візьмуть жодної Апеляції ))

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення Sputnik » 01 квітня 2015, 15:28

eknagli, скажіть будь ласка, а Ви юрист? Маєте пряме відношення до юридичної науки чи практики?
Cogito, ergo sum

eknagli
дописувач
дописувач
Повідомлень: 103
З нами з: 01 жовтня 2007, 08:21
Звідки: Львів

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення eknagli » 15 березня 2016, 09:04

майже за рік (без двох тижнів) мого мовчання у цій темі маємо таку статистику:

28 березня 2015 == 3578 переглядів
15 березня 2016 == 7807
4229 переглядів за 350 днів = 12 переглядів на день.
як на мене - непоганий результат, особливо враховуючи те, що форум тривалий час був недоступний.
дякую всім читачам ))

Найперше відповім на питання пана Спутнік:
eknagli, скажіть будь ласка, а Ви юрист? Маєте пряме відношення до юридичної науки чи практики?

прямого відношення не маю.
Але у мене друг - викладач ЛНУ, кандидат юр.наук.
І "по життю" доводилось стикатися з юристами досить часто ))

Взагалі мене тішить, що цей форум таки відновив свою роботу.
Відповідно додаю традиційну порцію того (незначну частину від того) що було мною написано на інших ресурсах.
А також - посилання на ті тексти, які мені здаються цінними.

Перш за все "прорекламую" скорочену версію цієї теми, де я вибрав найсуттєвіше з тут мною написаного:
Книжники = Юристи
http://maxi-ta.livejournal.com/7021.html

Ляльководи Само-Садо-Помочі. Кульпа рулить Львовом?
http://maxi-ta.livejournal.com/19714.html

Ретроспектива2006. ЛГ. Євген Глібовицький. Про пошуки ІНВЕСТОРІВ Революції-2004
http://maxi-ta.livejournal.com/20152.html

Ретроспектива2006. ЛГ. Карикатурний скандал №2. "феномен датського кацапізму"© ?
про те як Ліберасти намагаються НАТРАВИТИ Мусульман на Християн.
http://maxi-ta.livejournal.com/20337.html


Перепрошую, на Офіційному форумі УГКЦ заборонено давати посилання на сторінки, які можуть призвести до згіршення. Хто захоче, той знайде цю інформацію іншим способом. ShMariam


Інтерпол, МВФ та інші структури Глобального світу ПРОТИ України.
Цей текст написаний для тих хто:
-- до сих пір вірить що "заграніца нам поможе".
-- до сих пір вірить у те що умовний "захід" справді сповідує ті Цінності, які намагається впарити нам (зокрема про ЧЕСНІ стосунки між державами)
-- до сих пір вважає що Пупом Землі є США.
http://maxi-ta.livejournal.com/21405.html

Проблема Сліпих Поводирів - додаток до проблеми гіперАктивних дурнів. Возняк і Валенса про "аграрну наддержаву".
http://maxi-ta.livejournal.com/21151.html


додам прямі лінки на деякі мої виступи на цьому форумі в інших темах:

місія Церков оновлення 9 квітня 2015
viewtopic.php?f=3&t=3194&p=57337#p57337

Плани Путіна, Кіріла і СПРАВЖНІХ рос-ЯСТРУБІВ
viewtopic.php?f=3&t=3129&p=57338#p57338

про карнавалізацію ідеологічних дискусій. сша-майдан
viewtopic.php?f=3&t=3129&p=57251#p57251

Тема Влада. влада від Бога. Гузар. лібер-юристи-комун-смітник історії
viewtopic.php?f=3&t=3254&p=57268#p57268

Гузар. цитата з Львівської газети. Сутінки Європи
viewtopic.php?f=3&t=1755&start=270#p55314
viewtopic.php?f=3&t=1755&start=270#p55315

влада від Бога. Гузар вибрані цитати і посилання на "Європа"
viewtopic.php?f=3&t=3254&p=57268#p57268

Re: Яку свободу Бог дав людині. ще один повтор цитати Гузара
viewtopic.php?f=3&t=3255&p=57344#p57344

А чи Варто рятувати Таке населення України?
viewtopic.php?f=3&t=2796&p=57270#p57270

Сімейні клани в українській політиці - 40ka.інфо - Портал ...
http://40ka.info/?p=1845

Європа - це територія де Католицизм знищується
viewtopic.php?f=3&t=1755&p=57290#p57290

Міг би додати ще трохи цікавих лінків.
Очевидно що за цілий рік їх зібралось багато.
але якщо хоч хтось з моїх читачів прочитає хоча б десяту частину з того що тут подано, то я вже буду щасливим ))

п.с. надіюсь що і надалі ця тема буде "не для дискусій" а тільки для дуже конкретних і конструктивних запитань По Суті даної теми.


МОD: Велике прохання не використовувати цей форум для реклами свого блогу.ShMariam

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення luksander » 30 березня 2016, 17:03

Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус

Ісус Христрс боровся (сам термін «боровся» залишимо за дужками) з книжниками, торговцями і т.д і т.п. в КОЖНОМУ із НАС.
Ще раз зізнаюсь: не читав всіх Ваших лінків через технічну неможливість/неспроможність, але:
Чи не отримаю я в результаті ознайомлення з ними розуміння того, що:
людям вєріть нєльзя! Люді – такіє казли!

І
Жизнь – сука єщьо та!

І, коли таки отримаю, то, тоді:
12. А що понад все це, сину мій, того остерігайся: складати багато книг – кінця не буде, і багато читати – заважко для плоті.
13. Вислухаємо сутність усього: Бійся Бога і заповіді Його виконуй, тому що в цьому все для людини.
14. Бо кожну справу Бог приведе на суд, і все таємне, чи добре воно, а чи лихе.

Чи не буде правильною думкою/направленням для подальшого життя?
:oops:

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Книжники = ЮРИСТИ або з ким, крім Торговців, боровся Ісус?

Повідомлення luksander » 30 березня 2016, 17:10

:Rose:
Востаннє редагувалось 10 серпня 2016, 15:06 користувачем luksander, всього редагувалось 1 раз.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей