Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 13 березня 2012, 20:23

В Іспанії суддя-католик опублікував книгу «Я - жертва християнофобії» http://catholicnews.org.ua/v-ispaniyi-s ... vav-knigu-«ya-zhertva-khri#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення andrivovk » 11 травня 2012, 20:56

Обама тепер за гомосексуальні «шлюби». Католики США – проти http://www.credo-ua.org/2012/05/62986

Великобританія: гомодиктатура в католицьких школах http://www.credo-ua.org/2012/05/63038
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення andrivovk » 04 червня 2012, 22:21

В Альберте домашним школам запретят называть гомосексуализм грехом http://mirvam.org/2012/02/25/в-альберте-домашним-школам-запретят-н/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення andrivovk » 09 червня 2012, 20:13

Датських священиків зобов'язали "вінчати" содомітів http://catholicnews.org.ua/datskikh-svy ... itiv#point
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: "Запитуємо cвященика"

Повідомлення vitalko » 20 вересня 2012, 15:41

Just_me писав:І ті відхилення від народження в таких людей. То ще правда треба звідати точніше.


:no: Читав я статтю одного психіатра з Штатів, з якої власне стало зрозуміло, що факт вродженості(читай генетичного відхилення) такої хвороби якраз ніким не доведений. Переважно це - психічна травма набута в дитинстві, яка вже потім трансформується в подібного роду потяг.

А ось і сама стаття: Собирая головоломку. Как могла развиться гомосексуальность
До речі, на тому сайті ще декілька подібних статей є інших науковців.
Востаннє редагувалось 20 вересня 2012, 15:50 користувачем vitalko, всього редагувалось 1 раз.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення Just_me » 20 вересня 2012, 16:41

vitalko писав: Читав я статтю одного психіатра з Штатів, з якої власне стало зрозуміло, що факт вродженості(читай генетичного відхилення) такої хвороби якраз ніким не доведений. Переважно це - психічна травма набута в дитинстві, яка вже потім трансформується в подібного роду потяг.

Я, на жаль, тої статті не пам"ятаю докладно і джерела не маю (бо то було кілька років тому), але суть пригадую, що беруть проби крові і перевіряють гормаони, так от, у 80% людей, хто відчуває себе "не в тій статі" знайшли гормональний склад, який власне відповідав іншій статі. І ще читала, що без підтвердження того тесту не роблять операцій зі зміни статі (як це не жахливо звучить). Тобто я не може бути певна в джерелі, так із пам"яті пригадую. Мені просто тоді стало дивно, що є такі люди, які живуть наче не в своєму тілі. Брррр...
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення ShMariam » 20 вересня 2012, 17:01

Just_me писав: Мені просто тоді стало дивно, що є такі люди, які живуть наче не в своєму тілі. Брррр...
Гормони (не лише статеві) досить сильно впливають на наш характер, бажання, і... В багатьох людей є проблеми з різними гормональними дизбалансами і це успішно лікується, або хоча б заліковується. Якби ж тільки людина хотіла лікуватися...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 18:27

ShMariam писав:
Just_me писав: Мені просто тоді стало дивно, що є такі люди, які живуть наче не в своєму тілі. Брррр...
Гормони (не лише статеві) досить сильно впливають на наш характер, бажання, і... В багатьох людей є проблеми з різними гормональними дизбалансами і це успішно лікується, або хоча б заліковується. Якби ж тільки людина хотіла лікуватися...

Я цю проблему бачу зовсім не так. От те про що кажите..., не існує наукової обгрунтованності цього (це враження на загал ), це тільки реклама цієї "петрушки" під видом "турботи" . Я не знаю чи розуміють це фахівці, але на мій погляд цим намаганням "пояснити", вилікувати чи допомогти робиться все для поглиблення цієї проблеми. Розумієте ? Ця проблема придумана, роздута й яка вже набула реальних форм. Це кволе намагання пояснити чи частково виправдати , помякшити , у своїх і очах навколишніх таку "бяку", пояснити гріх..., одним словом, списавши це на гормони чи спадковість., чи щось таке.
Так, у дуже багато чому воно має місце, тобто може так видатись. Але, у моїх очах все інакше.
І що Є для людини правда у такому разі ? Хто це вирішує ? Для людини яка слабка..., бесперечно саме це стане правдою , те що повторюють "мудрі дяді і тьоті " . А ким будуть ті "спеціалісти " з таких питаннь, повязаних з гомосексуалізмом , якщо відкриється Божа правда ??, що це Гріх смертний. І до кого би пішла людина якби знала що Спаситель і від такого включно Спасає, Спасає Душу.
Хоча..., я знаю яка була би реакція фахівців.
Людина пуста в середині..., тому і відчувається якась пустота, відсутність чогось, включно з увагою до себе унікального й неповторного.
Так формується пропасть в душах людейі гомосексуалізм особливо є зручним щоб Богу протиставити. Але це протиставляє не сама людина, а лукавий у світі Божому.
Для мене актуальна тільки Правда Божа у досить різних виявах і Церква щоб я не заблукав у цьому .
Чому людям цього мало, а потрібне якесь наукове бачення ? Я не знаю !
Точніше знаю, але вибираю інше.
.............................................
Доречі, а є хтось з читачів хто реально щось може сказати з цього приводу, включно з жінками, бо це однаково огидно.
Бо можливо ми просто фантазуєм, зокрема я.
Чи ні ?? , бо у Святому Письмі про таке не згадується.
Є різниця ? Бо по собі памятається (минулий час ), що воно не зовсім було однаково огидно, була якась поблажливість до жінки у такому, типа минеться .
Хоча..., думаю тема того неварта. Хіба комусь то важливо, болить, чи хочиться поговорити про це.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення о.Олег » 20 вересня 2012, 20:41

andrey s. писав:...Доречі, а є хтось з читачів хто реально щось може сказати з цього приводу, включно з жінками, бо це однаково огидно.
Бо можливо ми просто фантазуєм, зокрема я.
Чи ні ?? , бо у Святому Письмі про таке не згадується.
Є різниця ? Бо по собі памятається (минулий час ), що воно не зовсім було однаково огидно, була якась поблажливість до жінки у такому, типа минеться .
Хоча..., думаю тема того неварта. Хіба комусь то важливо, болить, чи хочиться поговорити про це.

не зрозумів, у чому Ваше питання: можете ще раз одним реченням, Андрію (перепрошую - щось втомлений, мабуть)
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 23:52

о.Олег писав:
andrey s. писав:...Доречі, а є хтось з читачів хто реально щось може сказати з цього приводу, включно з жінками, бо це однаково огидно.
Бо можливо ми просто фантазуєм, зокрема я.
Чи ні ?? , бо у Святому Письмі про таке не згадується.
Є різниця ? Бо по собі памятається (минулий час ), що воно не зовсім було однаково огидно, була якась поблажливість до жінки у такому, типа минеться .
Хоча..., думаю тема того неварта. Хіба комусь то важливо, болить, чи хочиться поговорити про це.

не зрозумів, у чому Ваше питання: можете ще раз одним реченням, Андрію (перепрошую - щось втомлений, мабуть)
З повагою, о.Олег

Та ні , отче. Прошу вибачення, то я поспішав, акумулятор вже пікав в телефоні ( мобільний інтернет ) .
Я поясню. Питання мене посятило в процесі написання про гени і подібну .... ( думки ) , причини які викликають гомосексуалізм чи що, чи пояснюють (ну це не важливо ). Перед тим балакали за відмінності в поглядах (чол., жін. ) .
І у мене спонтанно виникло питання, яке виклав неточно.
А як одностатеві відносини у жінок сприймаються крізь (навіть язик не повертається ). Ну як Закон Юдейский це бачив, чи зверталась на це увага, чи цього просто не було, то вже потім чоловіки стали винні у тому що одностатеві відносини появились і у жінок включно.

Ну якось за чоловіків обідно...чесне слово :) . І собі подумав ; а давай трішки жінок потераню..., а ось чоловіки гомосексуалісти виправляться :) , ну чи вже не будуть такими самотніми у свому паскудстві. (ну розумієм...я жартую :pardon: )
Ну от справді, чи цього не було в давні часи, чи просто на то не звертали уваги ?
Розумію бриткість своєї цікавості посятившої мене в той час і яку я пояснюю зараз. Сам в шоці :sorry: (а зараз я серйозно )
Тому і вкінці написав (суть ), що ця відповідь якщо навіть і є, то не вартує обговорення (тому знак питання не ставив у цьому поясненні колишнього запитання %) ).
Десь так, іто приблизно. :pardon:
Вибачте, справді пишу незвязно , думка губиться. :sorry:
Востаннє редагувалось 20 вересня 2012, 23:54 користувачем andrey s., всього редагувалось 1 раз.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 20 вересня 2012, 23:54

Це і було, і пишеться в Старому Завіті, а що?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrey s. » 20 вересня 2012, 23:57

ShMariam писав:Це і було, і пишеться в Старому Завіті, а що?

Я в шоці , бо я не знав цього :shock: . І будласка.., не кажіть де саме, хай то згине в забутті мого незнання.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 21 вересня 2012, 00:08

andrey s. писав:Я в шоці , бо я не знав цього

Як то "в шоці"? А Содом і Гоморра ще зі Старого Завіту не відомі? Та ж відомі-відомі, тим більше, що Ви добре Біблію штудіюєте :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 21 вересня 2012, 00:22

ShMariam писав:Це і було, і пишеться в Старому Завіті, а що?

Я про лесбіянок, а хто про що?..
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 21 вересня 2012, 00:54

ShMariam писав:хто про що?..

Я про гомосексуалізм, або я щось недобре зрозуміла :D Ужос, я забагато сиджу за комп"ютером, пора йти спати :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм крізь призму Святого Письма

Повідомлення о.Олег » 21 вересня 2012, 17:46

andrey s. писав:... А як одностатеві відносини у жінок ...

перечитайте послання Апостола Павла до Римлян, 1:25-32

З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 25 жовтня 2012, 13:33

Країни ООН вказали Києву на проблеми зі свободою слова і дискримінацію геїв і лесбіянок

Вже нам потрохи починають вказувати, що ми - "нетолерантні", дискримінуємо бідних геїв і лесбіянок.... :( Не хочу в Європу!!!! :x Хто знає, чи не треба буде найближчим часом кричати "Геть від Європи!" як свого часу Хвильовий про Москву... :(
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 25 жовтня 2012, 14:47

До чого тут Європа? ООН - всесвітня організація. Що в такому випадку кричати? "Геть від світу"? :pardon:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 25 жовтня 2012, 14:56

Just_me писав:До чого тут Європа? ООН - всесвітня організація. Що в такому випадку кричати? "Геть від світу"? :pardon:

" Ви – з долішніх, а Я з горішніх; ви від цього світу, а Я не від світу цього"...
"...ви не від світу цього, бо якби ви були від світу, то світ своє любив би".
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 20 грудня 2012, 11:49

В США вышла в свет первая в мире «Библия» для гомосексуалистов. Новая книга вышла под названием «Библия королевы Джеймс», что является переработкой известного англоязычного перевода «Библии короля Джеймса».

Как сообщает портал «Православие.by», в обращении издательства говорится, что вы не можете выбрать свою половую принадлежность, но вы можете выбрать Иисуса. В новой версии, во избежание неправильного толкования «гомофобами», внесены изменения в восемь отрывков из Священного Писания, в которых гомосексуализм трактуется как нечто греховное.

Например, цитата из книги Левит, глава 18, стихи 21-22: «Из детей твоих не отдавай на служение Молоху и не бесчести имени Бога твоего. Я Господь. Не ложись с мужчиною, как с женщиною: это мерзость», теперь выглядит так: «Не ложись с мужчиной, как с женщиной в храме Молоха: это мерзость». В такой трактовке выходит, что гомосексуализм возник у язычников, а потому и запрет на гомосексуальные отношения распространяется исключительно на язычников, но никак не на христиан.


http://news.am/rus/news/133176.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 20 грудня 2012, 12:17

Є така річ в нас у Львові як "Галицький дискусійний клуб "Митуса"" де регулярно збираються дискусії стосовно певних питань. Я якраз вчора слухав дискусію щодо гомосексуалізму, і для себе зробив декілька важливих висновків, які, по суті, не є новими, а вже давно озвучені багатьма людьми(теперішнім Папою зокрема), але я ось мав нагоду сам їх побачити. Озвучувати не буду, щоб не нав"язувати своїх думок, тому рекомедую всім, хто бажає і має нет достатньо швидкий для того, щоб можна було прослухати аудіозапис, пройти по наступному лінку: http://mytusa.org/index.php/%D0%A2%D0%B ... sualistom- і поділитися своїми висновками що даного питання
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 22 січня 2013, 13:00

Техаський Університет підтвердив, що одностатеві пари небезпечні для виховання дітей.

Нові дослідження показали, що одностатеві пари є небезпечним місцем для дітей. Дослідження американського соціолога Марка Реґнеруса з Університету в техаському Остіні (США), яке проведене на найбільшому до тепер, у подібних дослідженнях, взірці – 3000 респондентів, показало жахливі реалії дітей, яких виховували одностатеві пари. Це перше дослідження такого типу, оскільки воно в основному опиралося на уже дорослих людях, яких в дитинстві виховували одностатеві пари.

12% дітей одностатевих пар планували самогубство (серед дітей, які виховувались у нормальних гетеросексуальних сім’ях цей відсоток становить 5%), у дорослому віці вихованці одностатевих пар більш схильні до шлюбної невірності – 40%, у порівнянні до 13% вихованих у нормальній сім’ї. Вихованці одностатевих шлюбів переважають серед безробітних 28% у відношенні до 8% вихідців з нормальних сімей. Також уже в дитячому віці діти з одностатевих пар змушені звертатися багато частіше до психотерапевтів, на відміну від своїх однолітків з нормальних сімей, – 19%, у порівнянні до 8% дітей з гетеросексуальних сімей. І чи не найбільш шокуючі дані: 40% вихованців одностатевих пар були заражені венеричним захворюванням, чи є такими на даний момент, в той же ж час їхні однолітки з гетеросексуальних сімей становлять набагато нижчий відсоток – 8%.

ЛГБТ організації США підняли велику кампанію проти оприлюднених у червні минулого року результатів Реґнерусового дослідження, вимагаючи серед іншого його відставки в Університеті. Цими днями Остінський Університет оприлюднив результати внутрішнього розслідування з питання науковості Реґнерусових результатів.

«Університет Техасу в Остіні підтверджує, що не проводить службового розслідування у зв’язку з заявами про науковий обман проти професора Марка Реґнеруса, а які стосувалися його статті у червні 2012 року, опублікованій в часописі «Social Science Research». Згідно з нашими даними, не існує жодних доказів для провадження службового розслідування, тому цей випадок Університет вважає завершеним. Внутрішнє розслідування, проведене Університетом, визнало ці дослідження науково легітимними та вважає його дослідницьким методологічно правильним протоколом», - йдеться в заяві.

Університет в Остіні входить в сотню найпрестижніших світових наукових закладів. У їх рейтингу він знаходиться на 67 місці. Внутрішнє розслідування проводило 18 університетських професорів з Університету Байлор. А науковість результатів, отриманих Реґнерусом, підтримали і чисельні психологи та психіатри США.


http://catholicnews.org.ua/tekhaskii-un ... nebe#point
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 04 березня 2013, 11:59

http://advokatsergiygula.blogspot.com/2 ... l?spref=fb
П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМОСЕКСУАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ АЗАРОВА ПІД НОМЕРОМ ЗАКОНОПРОЕКТУ 2342
Менше місяця назад, в Україні сталася непересічна подія – Урядом М. Азарова 19 лютого 2013 року було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект, який тепер «без масок».


Отже, в чому реальна небезпека та трагедія цього законопроекту?


По-перше:


Вперше в Україні на законодавчому рівні вводиться поняття «сексуальна орієнтація» (зміна статті 2 Кодексу законів про працю). Після цього, уряд і парламент, і всіх охочих вже не можна буде спинити від подібних і гірших ініціатив, а також надання додаткових прав представникам сексменшин (до-прикладу: усиновлювати дітей) та повного зеленого світла для гомосексуалістів, лесбіянок та інших видів нетрадиційних форм, що не тільки руйнують сім`ю, але і всі підвалини здорового суспільства.


По-друге:


Вводяться безпрецедентні поняття на законодавчому рівні, а саме: непряма дискримінація, оголошений намір про дискримінацію, підбурювання до дискримінації, пособництво у дискримінації (ст. 1 та 5 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).


Що це означає? Це означає, що все, що ви могли б зробити чи не зробити і це кимось із представників сексменшин буде представлено як непряма дискримінація – то це вже буде дискримінація, будь-якою: прямою, непрямою, намір чи підбурювання!!!
Або якщо Ви захотіли сказати в церкві і не тільки про те, що гомосексуалізм це гріх, то це буде розцінено не тільки намір про дискримінацію, але і підбурювання цілої громади до дискримінації і тут ви не просто за це понесете звичайну відповідальність, але адміністративну і навіть кримінальну, оскільки:


По-третє:


Законопроектом розширено рівні відповідальності включно із кримінальною. Якщо сьогоднішній закон передбачає лише відповідальність, яка передбачена законом, то цим законопроектом вже чітко передбачені можливі форми відповідальності, а саме: адміністративна, цивільна і кримінальна!!! (ст. 16 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні). І що найгірше, свою невинуватість будете зобов`язані доводити Ви, а не представник сексменшин, оскільки:


По-четверте:


Одна з найгірших гомосексуальних ініціатив у ст. 60 цивільного процесуального кодексу України, а саме: у разі наведення позивачем фактів, які дозволяють припустити, що мала місце дискримінація, обов'язок доказування необґрунтованості позовних вимог у цій частині покладається на відповідача. Тобто, вже не геї будуть змушені доказувати, що ви їх дискримінували, наприклад в проповіді назвали, що це гріх чи збочення, ні, йому достатньо буде надати ауді запис проповіді – і ви вже будете зобов'язані доказувати, що ви не дискримінували гея!!! Після запровадження цієї норми, з часом чекаймо величезну кількість позовів і найперше на священнослужителів та всіх моральних людей чи організацій.
Ось реальний шанс для сексменшин закрити рота всім, хто скаже, що вони «не такі»!!!


По-п`яте:


Законом вводиться чітка заборона для ВСІХ, а саме: органам державної влади і місцевого самоврядування, їх посадовим особам, юридичні та фізичні особи, тобто, звичайним громадянам, здійснювати будь-яку дискримінацію, намір про дискримінацію, непряму дискримінацію, підбурювання до дискримінації. (ст. 6 ЗУ Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні).
Ось вам і принцип закритого рота! Запрошуємо Вас до гомосексуальної країни!!!


Отже, друзі, хто думав, що нам ще далеко до Штатів чи до Західної Європи, де вже священнослужителі, чи люди доброї совісті бояться говорити, що гомосексуалізм, лесбіянство, що це гріх – ласкаво просимо до такої країни після прийняття законопроекту №2342!!!


Що можна робити в такій ситуації? Головне не мовчати і не бути байдужими, чи занадто зайнятими!!! Що найменше – розповсюдьте цю статтю, посилання на неї всім людям кому не байдужа доля України, починайте компаній у соц-мережах, пишіть листи Президенту, Головам фракцій Верховної Рад, робіть пікети – робіть все, що можливо – тільки не мовчіть!


Адвокат,
Сергій Гула
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 04 березня 2013, 21:49

о.Олег писав:П`ЯТЬ ГОЛОВНИХ НЕБЕЗПЕК НОВОЇ ГОМОСЕКСУАЛЬНОЇ ІНІЦІАТИВИ УРЯДУ АЗАРОВА ПІД НОМЕРОМ ЗАКОНОПРОЕКТУ 2342
Менше місяця назад, в Україні сталася непересічна подія – Урядом М. Азарова 19 лютого 2013 року було подано до Верховної Ради України черговий гомосексуальний законопроект, який тепер «без масок».

А ще порівняно недавно (23 липня 2012) було зовсім інакше : Депутати зайняли жорстку позицію проти пропагування гомосексуалізму http://ecbua.info/index.php?option=com_ ... 53&lang=en :( "Да чево ми дажилісь".
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 08 березня 2013, 12:56

О-о-о-о!!!
То, згідно по-четверте, презумпцію невинуватості можна викинути на звалище історії.
Буде весело! %) :P
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 08 березня 2013, 13:59

Злий Іван писав:О-о-о-о!!!
То, згідно по-четверте, презумпцію невинуватості можна викинути на звалище історії.
Буде весело! %) :P


Угу, доказати, що ти - не верблюд, мусиш тепер сам(аж шляки трафляють, як згадую про це :x )
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 08 березня 2013, 19:02

Ага! Покращення життя секс-меншин вже сьогодні.
Жити стає краще, жити стає веселіше! (с)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 11 квітня 2013, 09:37

З цієї заяви посла США Джона Ф. Теффта на підтримку Прайд-маршу можна зрозуміти як і чим буде помагати Україні ця країна з безбожними поглядами і політикою.
Коли цей посол вітав владику Бориса Гудзяка від імені Хілері Клінтон, сподіваюся, що владика зробив братнє напімнення щодо християнсього погляду на гріх гомосексуалізму.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 11 квітня 2013, 22:42

Інтерв"ю на радіо Марія з адвокатом-християнином Сергієм Гулою http://www.radiomaria.org.ua/novini/907 ... geivr.html
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 16 квітня 2013, 16:09

Чудовий приклад, як потрібно боротися за власні переконання: Американські родини влаштували бойкот мережі магазинів JC Penney
Ну і як не похвалитися: я цю статтю знайшла, вона мене надихнула і я її з польської переклала для CREDO, щоби почитали усі :roll:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 70 гостей