Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 16 квітня 2013, 18:50

Just_me писав:Чудовий приклад, як потрібно боротися за власні переконання: Американські родини влаштували бойкот мережі магазинів JC Penney
Ну і як не похвалитися: я цю статтю знайшла, вона мене надихнула і я її з польської переклала для CREDO, щоби почитали усі :roll:

Прочитали всі. :) Чудовий переклад.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 16 квітня 2013, 20:18

andrivovk писав:Чудовий переклад.

Е, ні, я не про те :Search:
Я про те, що можна і треба боротися - це приносить результати. Чому нам не спадає на думку, що можемо так само організовувати якісь акції, щоб продемонструвати своє ставлення до речей, які нас турбують? Адже це ефективно! Уявляєте, люди об"єдналися і обороти мережі впали на чверть. Це ще й має побічний ефект - будь-яка інша компанія перед тим, як промувати гомосексуальні зв"язки тисячу разів подумає і відмовиться, бо це може жорстко вдарити їй по кишені. Чим не ефект?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 18 квітня 2013, 15:53

Just_me писав:
andrivovk писав:Чудовий переклад.

Е, ні, я не про те :Search:
Я про те, що можна і треба боротися - це приносить результати. Чому нам не спадає на думку, що можемо так само організовувати якісь акції, щоб продемонструвати своє ставлення до речей, які нас турбують? Адже це ефективно! Уявляєте, люди об"єдналися і обороти мережі впали на чверть. Це ще й має побічний ефект - будь-яка інша компанія перед тим, як промувати гомосексуальні зв"язки тисячу разів подумає і відмовиться, бо це може жорстко вдарити їй по кишені. Чим не ефект?


Бабло перемагає зло! :D
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 18 квітня 2013, 17:52

vitalko писав:
Just_me писав:
andrivovk писав:Чудовий переклад.

Е, ні, я не про те :Search:
Я про те, що можна і треба боротися - це приносить результати. Чому нам не спадає на думку, що можемо так само організовувати якісь акції, щоб продемонструвати своє ставлення до речей, які нас турбують? Адже це ефективно! Уявляєте, люди об"єдналися і обороти мережі впали на чверть. Це ще й має побічний ефект - будь-яка інша компанія перед тим, як промувати гомосексуальні зв"язки тисячу разів подумає і відмовиться, бо це може жорстко вдарити їй по кишені. Чим не ефект?


Бабло перемагає зло! :D

Ага, дійсно перемагає. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 23 квітня 2013, 09:09

І тут пахне повним абсурдом !!! http://pravoslavnews.com.ua/news/Brytania_gaydyktatura/
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 01 травня 2013, 15:29

Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Гей-парад у Києві 25.05.2013 р. Де голос Церкви?

Повідомлення Tornado » 10 травня 2013, 07:26

Як відомо, 25 травня цього року планується гей-парад у Києві. Минулого разу його відмінили. Але чи зуміємо цього разу знову відстояти християнську позицію перед силами зла...?
Залишається майже 2 тижні до параду. Чи боряться наші всі (не кажу вже лише про УГКЦ) наші традиційні Церкви проти цього параду і як? Бо не чув нічого і не читав поки що ніякого звернення когось з предстоятелів Церков чи єпископів по відношенню до цієї події.
На даний момент знайшов тільки на блозі адвоката Сергія Гули таку інформацію http://viranadiylybov.blogspot.com/2013/05/25.html. Це потішає, що є свідомі християни-юристи. Але ж потрібно нам і потужний голос Церкви, чи не так?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 23 травня 2013, 10:00

1. Патр. Філарет зробив офіційне звернення до віруючих та всього українського народу від імені УПЦ КП щодо гріха гомосексуалізму та гей-параду в Києві. http://cerkva.info/ru/patrposlania/3471-zvern-patr.html
2. Блаженніший Святослав теж сказав щодо вчення Церкви щодо содомського гріха. http://catholicnews.org.ua/blazhennishi ... yets#point
http://catholicnews.org.ua/zaklik-blazh ... ki-r#point (і тут трохи є по темі).

Різниця тільки в тому, що Патр. Філарет зробив спеціальне офіційне звернення щодо цієї, направду, грядущої "мерзоти" ( і гей-параду в Києві ), яка вже влазить в Україну. А Блаж. Святослав (на посиланні можемо побачити) дав відповідь на питання ще у 2011 р. як Церква ставиться до гріха гомосексуалізму, не роблячи спеціального послання проти впровадження содомії. Хотілося б активнішої позиції в цьому питання від нашого Предстоятеля, а також всіх інших єпископів.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 23 травня 2013, 11:10

А мені хотілося б, щоб достатньо людей взяли участь в акції: viewtopic.php?f=3&t=2737&p=52667#p52666 і їй подібних. Бо поки що там ніхто не пише і в приват до мене ніхто не стукається...Боюсь, я сама, напевно, до кінця дня придумаю не одну відмазку :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrey s. » 23 травня 2013, 16:49

Tornado писав:1. Патр. Філарет зробив офіційне звернення до віруючих та всього українського народу від імені УПЦ КП щодо гріха гомосексуалізму та гей-параду в Києві. .................
Різниця тільки в тому, що Патр. Філарет зробив спеціальне офіційне звернення щодо цієї, направду, грядущої "мерзоти" ( і гей-параду в Києві ), яка вже влазить в Україну. А Блаж. Святослав (на посиланні можемо побачити) дав відповідь на питання ще у 2011 р. як Церква ставиться до гріха гомосексуалізму, не роблячи спеціального послання проти впровадження содомії. Хотілося б активнішої позиції в цьому питання від нашого Предстоятеля, а також всіх інших єпископів.

Намагаюсь Вас зрозуміти, але трошки все заплуталось.
Те що + Філарет зробив цю заяву і цим висвітлив позицію Церкви до цього......, є хорошим свідченням.
З Ваших слів + Святослав не відреагував публічно ( виступ чи інтервю ) на цей " гей - гомо - вертеп ", який проявляється й пропихається з різних боків в різних місцях, і цим Собі ( нам, Церкві ) нашкодив чи по меншій мірі не скористав з цього .
То власне у чому Ви бачите недоліки , що на Вашу думку мав би зробити + Святослав ?

Я звісно не знаю, але особисто я стараюсь побачити сенс у тому що є , тобто шукаю мудрість ( зміст, послання , загальну картину ) у вчинках чи словах ( чи зокрема утриманні від них ) провідників нашої Церкви. І не те щоб я хвалився :oops: , але таки частенько бачу єдиноправельність в прийнятті того чи іншого рішення чи реакції на якісь подразники.
Так, можливо це надто пасивний підхід для активних людей, і можливо навіть..., що я помиляюсь стосовно всього ( тобто суть не у тому чи я правий ) .

Але.., нагадаю собі про дещо . В Суті Своїй Церква це не громацька організація з певними політичними поглядами і мені фіолетові питання рейтингу чи популярності на фоні інших церков чи людей. " Перегони святості " мені теж до лампочки.
Церква це Божа Установа і Вона Є Одна, тільки в Ній, зокрема через Таєнства і Молитви , грішник ( серед яких і я :oops: ) має запрошення до Спасіння..., і Вірю ( змирився ) що це стосується навіть самого активного гоміка ( кому разить це слово..., то подайте на мене в суд :pardon: ).

Незнаю..., можливо і треба ще раз окреслити, поглибити ту " лінію на піску " , нагадати про Страх Божий людові нашому, змалювати перспективи переступу " цієї лінії " для всіх Українців які Є і НЕ Є Християнами ( тут мова не за Катихизмову частину ).

А можливо є спосіб , який по суті є тим самим, але з іншими акцентами.
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 23 травня 2013, 17:53

Написали в групі Форуму https://www.facebook.com/groups/3216373 ... p_activity у Фейсбуці :
це насправді найменше, що кожен може зробити -
не встаючи з-за комп'ютера;)

це зайняло 5 хв мого часу, і з мобільного виявилось теж безкоштовно.

ось так по пунктам і зареєстрували мою скаргу під №1518348.

Зображення
там спочатку автомат, а тоді з"єднують з живим операторм: і отак по пунктам кажете - "Зареєструйте, будь ласка, моє звернення 1. про відкликання законопроекту №2342, 2. про терміновий розглаяд законопроекту №8711 (який до речі вже 2 роки на розгляді лежить), 3. заборонити гей-парад в києві 25.05.2013". Вас запитають ПІБ, адресу, і ким ви є (працюєте, навчаєтесь, пенсіонер і т.п.)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 23 травня 2013, 20:01

Tornado писав:1. Патр. Філарет зробив офіційне звернення до віруючих та всього українського народу від імені УПЦ КП щодо гріха гомосексуалізму та гей-параду в Києві. http://cerkva.info/ru/patrposlania/3471-zvern-patr.html
2. Блаженніший Святослав теж сказав щодо вчення Церкви щодо содомського гріха. http://catholicnews.org.ua/blazhennishi ... yets#point
http://catholicnews.org.ua/zaklik-blazh ... ki-r#point (і тут трохи є по темі).

Різниця тільки в тому, що Патр. Філарет зробив спеціальне офіційне звернення щодо цієї, направду, грядущої "мерзоти" ( і гей-параду в Києві ), яка вже влазить в Україну. А Блаж. Святослав (на посиланні можемо побачити) дав відповідь на питання ще у 2011 р. як Церква ставиться до гріха гомосексуалізму, не роблячи спеціального послання проти впровадження содомії. Хотілося б активнішої позиції в цьому питання від нашого Предстоятеля, а також всіх інших єпископів.

мені ще надсилали таку ініціативу http://oleg-gavrysh.livejournal.com/750333.html
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 24 травня 2013, 14:39

Я в шоці від цього єпископа.. що це таке??? найгірше те, що мої "ліберальні" знайомі вірять йому :shock:
але як він може?? я ще не можу відійти...

"Дорогі владики, отці, любі брати та сестри!

Хочу звернутися до усіх Церков, релігійних громад, архіпастирів та пастирів, віруючих християн.

Зараз велику увагу та занепокоєння багатьох віруючих у нашій країні викликають наміри громадян провести в стольному місті Києві Марш рівності — публічну правозахисну акцію в рамках Міжнародного форму-фестивалю ЛГБТ «КиївПрайд2013».

Наскільки нам відомо, участь у цьому заході планують узяти представники ЛГБТ-спільноти, правозахисники та всі ті, хто зацікавлений у встановленні громадянської рівності у нашій країні. Метою цього заходу є аж ніяк не якась-там вигадана «пропаганда», але вимога з боку ЛГБТ-спільноти щодо отримання рівних громадських прав, якими ці люди мають бути наділені відповідно до принципу рівності всіх перед законом.

За свідченням авторитетних міжнародних організацій, ЛГБТ в Україні доволі часто відчувають утиски та зазнають дискримінації й стигматизації (приписування їм вигаданих негативних рис). Тож на Марш рівності хочуть вийти ті, хто бажає змін у цій непростій ситуації.

Досвід проведення подібних заходів у сусідніх країнах Східної Європи свідчить, що їхні учасники часто зазнають тиск і піддаються прямому насильству з боку консервативно налаштованих віруючих. За останні 5 років подібних нападів зазнали прайди у Сербії, Польщі, Молдові, Росії, Грузії. І дуже часто люди, що вчиняють насильницькі дії, мотивують це «мораллю», а ще гірше — релігійними переконаннями.

Церкви та християни часто створюють проблеми для інших, особливо коли їхні слова та дії таврують і відчужують людей, що страждають. Це абсолютно неприйнятно, бо суперечить духові Христового Вчення та істинній релігійності. Насильство, ненависть та засудження не можна поєднати з Божественною Любов’ю. Закон Христа — не про жертвоприношення чи переслідування «нечистих». Дві найважливіші заповіді, які проголосив Спаситель: «Полюби Господа Бога свого всім серцем своїм, всією душею своєю, усім розумінням твоїм та всією силою твоєю». Це є перша заповідь. І друга, подібна до неї: «Люби ближнього свого, як самого себе». Христос каже нам: «Немає ніякої іншої заповіді, важливішої за ці» (Мк. 12:30-31). У цьому, за свідченням Господа, весь Закон та всі Пророки. Тобто закон Любові до Бога і ближнього є моральною та релігійною максимою для християн на всі віки.

Наша віра у Бога виявляється у любові до інших людей у відповідь на любов Бога до нас. З першої заповіді випливають усі інші. Отже, Ісус дав нам цю нову заповідь про любов до ближнього, яка долає усі страхи, також і страх, що примушує нас ставити тавро на інших.

Супротивники проведення прайду ніби не бачать і не розуміють того, що відбувається у світі. Все більше християнських деномінацій, громад та віруючих різних країн приймають ЛГБТ як дітей Божих та не обмежують ані їхнього права на приватне життя та участь у житті Церкви Христової. Все більше священнослужителів різних християнських традицій та напрямів відкрито закликають до терпимості та співчуття по відношенню до ЛГБТ. Багато духовних лідерів і громадських діячів сучасності закликають із розумінням ставитися до людей, що кохають інакше та хочуть, щоби їх любили.

ЛГБТ часто відчувають себе ізольованими від інших через стигматизацію, нав’язаного почуття провини, суспільного та церковного засудження. Християнське суспільство несе відповідальність за подолання осудження та усунення відчуженості між віруючими.

Будь-яке трактування біблійних текстів, яке стверджує дискримінацію, повинне бути переглянуте та переосмислене. Ще раз згадаймо зустрічі Ісуса з людьми, яких зневажали як нечистих або грішників — і нехай це буде прикладом для нас сьогодні.

Нам варто відмовитися від моралізаторства щодо ЛГБТ. Засудження, ізоляція, стигматизація та дискримінація цих людей суперечить тому, як чинив Сам Господь. Якщо ми віруємо в Ісуса Христа, то маємо підтримувати тих, кого суспільство зневажає та відштовхує. Ми стаємо співпричасні Богові, якого знаємо через Христа, коли допомагаємо стражденним і знедоленим. На жаль, християни часто забувають, що центральними поняттями у вченні Ісуса є не гріх або провина, а Любов та Спасіння. Христос утілився , страждав та воскрес, щоби кожна без винятку людина була вільна від гріха та осудження, не загинула, але мала Життя Вічне.

Добра Звістка каже нам, що Всемогутність Бога виявляється у Його беззастережній Любові, благодаті та благовіствуванні, а не в осудженні та покаранні. Ця невичерпна любов міститься у самому серці нашої віри: ніщо «не може відлучити нас від любові Божої у Христі Ісусі, Господеві нашому» (Рим. 8:39).

Ісус казав: «Не судіть» (Мф 7:1; Лк 6:37). Апостол Павло каже про неправомірність визначення ступеня гріховності іншої людини. Він наполягає на тому, що «усі згрішили та позбавлені слави Божої» і що ми «отримали виправдання надарма, по благодаті Його, спокутою в Ісусі Христі» (Рим. 3:23-24). Дуже часто ми не можемо на практиці здійснити принцип «любити грішника, але ненавидіти гріх». Ви просто або любите людину, або ні. Христос, на відміну від фарисеїв, не займався відциджуванням гріхів, а просто любив людину, навіть якщо вона була найбільшим грішником. Тим більше не можна засуджувати людину за її вроджені особливості, що закладені в неї від природи, а відповідно не можуть бути «гріхом».

Християни дуже часто стикалися з ризиком бути незрозумілими для суспільства, починаючи з перших учнів Христа. Як і Ісус, вони спілкувалися з бідними, хворими, митарями, самарянами, язичниками, жінками, блудницями та іншими «людьми нижчого ґатунку» тогочасного суспільства. Через це релігійні та політичні керманичі відносилися до християн з усе більшою підозрілістю та ворожістю. Зараз ми також не повинні грати на гомофобних упередженнях, які все ще поширені серед людей, а сприяти взаєморозумінню та сприйняттю усіх у сучасному суспільстві.

Дуже важливою у цьому питанні є позиція духовенства. Беззастережна любов Христа часто занадто велика для того, щоби ми могли прийняти її. Але, таке беззастережне прийняття — це те, до чого нас закликає Христос, навіть якщо це загрожує нашій репутації. Пастирська підтримка не повинна засуджувати людину через притаманний їй спосіб життя. У всіх людях ми повинні бачити перш за все дітей Божих. Гомо- та бісексуали так само, як і гетеросексуали, обдаровані людською гідністю та спасителькою Божою благодаттю. Вони заслуговують такої ж допомоги у життєвій самореалізації, такої ж духовної та емоційної підтримки церковної спільноти, що плекає у християнах самоповагу, позитивні стосунки з Богом та іншими людьми. Ми маємо нести людям благу звістку про милосердя. Тим, хто відчуває себе винним через власні природні властивості, необхідно дізнатися про милосердя та великодушність Господа, відчути це. В цьому і полягає сутність духовної допомоги, що приносить звільнення від сорому та провини, даруючи надію на нове життя у Христі.

Тож я закликаю усіх, хто щиро вірує і Бога та нелицемірно бажає добра своїм ближнім, утриматися від будь-якого насильства та образ під час проведення нашими братами та сестрами Маршу рівності в рамках «КиївПрайду2013» і в любові та злагоді сприймати представників ЛГБТ-спільноти, визнаючи їхню людську гідність, громадянську рівність та розуміючи, що вони також є улюбленими дітьми Божими. І ніякі «традиційні» та «сімейні» цінності не виправдовують ненависті, несприйняття та насильства, намагання принизити інших. Навпаки, справжні цінності, що є дороговказом у житті християнина, мають ґрунтуватися на любові, милості, незасудженні, повазі до людської гідності та свободи совісті. Тож нехай Бог подасть нам усім сил любити та не осуджувати один одного.
Нехай Благословить вас Господь!


Його Преосвященство Володимир (Вільде)
Єпископ Переяславський і Богуславський
Екзарх Києва та всієї України
Автокефальної Грецької Православної
Церкви Америки та Канади"
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 24 травня 2013, 16:53

Міро! Не ведіться на пишні назви і титули. Це всього лиш секта , одна з багатьох. З гомосячим ухилом.
https://ru-ru.facebook.com/protivsekt
Секта под названием "Українська Візантійська Помістна Церква" 46 фотографий
И называющий себя то "предстоятелем", то "епископом" Переяславським и Богуславським в "Українська Візантійська Помістна Церква" то "экзархом" Украины в "Український екзархат АГПЦАіК" сектант нетрадиционной ориентации Владимир Вильде. Вот что пишет о этом деятеле сайт антираскол:
http://www.anti-raskol.ru/grup/413 ; http://www.anti-raskol.ru/pages/1752
Κύριε ελέησον

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 24 травня 2013, 17:51

Дякую! заспокоїли) Зараз же напишу про це на іншому форумі, де це звернення подано як позицію церкви :o
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrey s. » 24 травня 2013, 20:18

Міра писав:Дякую! заспокоїли) Зараз же напишу про це на іншому форумі, де це звернення подано як позицію церкви :o

Безкоштовна реклама в дії , давайте не будемо невольно піарити того чувака..., як його там ..... :pardon: . Вірний не сплутає , а решті буде хороша наука. Люди читати вміють .., то хай вчаться думати.
Дорогі владики ......... ( с ) :Search:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 24 травня 2013, 20:19

Міра писав:Дякую! заспокоїли) Зараз же напишу про це на іншому форумі, де це звернення подано як позицію церкви :o

це позиція Вільде :(
біднятко
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 27 травня 2013, 08:44

Церква Шотландії дозволила священиків-геїв http://ua.for-ua.com/world/2013/05/21/164258.html

Національна пресвітеріанська церква Шотландії дозволила ставати священиками особам, які перебувають в одностатевих шлюбах. Про це церква повідомила у прес-релізі на своєму сайті.

Рішення було прийняте одноголосним голосуванням 700 делегатів на генеральній асамблеї церкви Шотландії в Единбурзі. Прийняте рішення є компромісним, оскільки парафії можуть в індивідуальному порядку відмовлятися приймати у священики гомосексуалістів. Також такий священик повинен бути у церковному союзі зі своїм партнером.

Свячення священиків-геїв почнеться наступного року після того, як юридичний комітет церкви подасть до наступної генеральної асамблеї відповідний пакет документів.

У 2006 році церква Шотландії прийняла рішення щодо одностатевих шлюбів. Священикам дозволено на власний розсуд проводити церемонії з особами, які вступили в одностатевий шлюб. Це не є дисциплінарним проступком, при цьому священик може відмовитися від проведення такого обряду, пише «Lenta.ru»

Обговорення прав священиків-геїв активізувалося в Шотландії в 2009 році. Тоді генеральна асамблея церкви Шотландії дозволила свячення пастору Скотту Ренні, який був відкритим гомосексуалістом. Після цього дві конгрегації (церковні громади) залишили церкву на знак протесту. У 2011 році генеральна асамблея наклала тимчасовий мораторій на висвячення гомосексуалістів до прийняття остаточного рішення. Після цього в ході дебатів близько 60 парафій пригрозили відокремитися від церкви.

Церква Шотландії сповідує пресвітеріанство, напрям протестантського християнства. Прихожанами цієї церкви є 42 відсотки шотландців, або більшість віруючих жителів Шотландії.

Англійська церква повідомила, що дозволить висвячувати в єпископи представників духовенства із числа гомосексуалістів, якщо вони приймуть обітницю безшлюбності.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2013, 09:15

всебільше різниця у розумінні навіть не Бога і Його Церкви, а у розумінні людини як такої :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 27 травня 2013, 09:27

В Западной Европе широко обсуждается легализация инцеста


Сразу после легализации усыновления детей парами гомосексуалистов, в ЕС всерьёз принялись за обсуждение легализации инцеста. Европейские политики открыто в прессе и на ТВ представляют инцест как европейскую «гендерную норму». При этом по аналогии с «гомофобией» предлагается ввести понятие «инцестофобии», за проявления которой наказывать.
«Однополые» или, как они себя называют «новое гендерное сообщество», намереваются легализовать инцест для начала в Швеции, Дании и Швейцарии. Поток публикаций в европейских СМИ свидетельствует: «гендерной нормой» предлагается признать половую связь между отцом и дочерью, матерью и сыном, братом и сестрой, а также всеми родственниками, включая кровных. При этом всех «инцестофобов» предлагается наказывать, сообщает пресс-служба Международного общественного движения «Русские матери», приводя ссылки на статьи политиков во влиятельных газетах этих стран.

Легализовать инцест в Швеции предлагают, в частности, депутат Риксдага (шведского парламента) от социал-демократов Моника Грённ. В Дании признать инцест «гендерной нормой» требует политик Пернилле Шкиппер. Борьба с инцестофобами – важное направление программы европейских неолибералов. «Легализация инцеста – завоевание победившей в Скандинавии либеральной революции», – говорится в программной статье скандинавских неолибералов в издании Metrobloggen.se.

Напомним, правительство (бундесрат) Швейцарии ещё в 2010-м году инициировало общественный скандал в стране, опустив в новой редакции уголовного кодекса уголовную статью за инцест. Христианско-демократическая народная партия Швейцарии, Евангелическая народная партия и Швейцарская Народная партия с возмущением восприняли такое предложение правительства. Всего через три года легализация инцеста дискутируется уже в швейцарском парламенте.

Не отстают от европейских сторонников Содома и их заокеанские коллеги. В декабре 2012 года Конгресс США приступил к предоставлению статуса юридической и федеральной защищённости таким «сексуальным ориентациям», как инцест, некрофилия, зоофилия, педофилия, сообщали «Христианские новости». Педофилия уже фактически получила от федерального правительства статус защиты. Согласно принятому в 2009 году «Закону против гомофобов» (Matthew Shepard and James Byrd, Jr. Hate Crimes Prevention Act), словосочетание «сексуальная ориентация» без определения сути этого термина отнесено к юридически защищённым категориям.

http://file-rf.ru/news/13808
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Bohdan_
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 151
З нами з: 21 вересня 2011, 11:53

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Bohdan_ » 27 травня 2013, 12:15

:( :cry:

Далеко ходити нетреба ось цитую вікіпедію:

Россия

По ныне действующему российскому Семейному кодексу, запрещены браки между:

родственниками по прямой восходящей линии (то есть между некоторым лицом и его детьми, либо внуками),
между полнородными и неполнородными братьями и сёстрами,
между усыновителями и усыновлёнными.

Таким образом, брак между дядей и племянницей, тётей и племянником или между двоюродными братом и сестрой не запрещён. В Российской империи (до 1917 года) запрещалось вступление в брак лиц ближе пятой степени родства, однако для неправославных ограничения были мягче.


і також таке

Инцест между взрослыми родственниками

Кровосмесительные отношения между взрослыми, например между взрослым братом и сестрой, являются незаконными в некоторых странах, например, в Германии, Швейцарии, Польше, Сербии и Ирландии. Эти законы часто подвергаются сомнению на том основании, что такие отношения не вредят другим людям (если пара не имеет детей), и поэтому не должны быть уголовно наказуемы. Время от времени делаются предложения аннулировать эти законы.

Во Франции, Бельгии, Нидерландах, Португалии и некоторых других странах — кровосмешение между взрослыми — не преступление.

Добровольная сексуальная связь между совершеннолетними родственниками по российскому законодательству преступлением не является.


куда світ іде?

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0% ... 0.B8.D1.8F

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrey s. » 27 травня 2013, 18:27

Bohdan_ писав::( :cry:


куда світ іде?


" ...... І вдруге прийде зі Славою Судити Живих і Мертвих, а Його Царству не буде Кінця "

Тобто все іде по плану ( Писання Сповниться Так і не інакше . Це наша воля, а не Його ) , так мусить бути. І заради Вірних , тих які залишаться Вірними..., цей час буде пришвидшено.., ато і Спасати вже би не було кого.
От такі пироги.... . Але повірте, я не пропоную сісти і чекати того часу..., треба боронитись від того глобального впливу , як заради свого, так і заради спасіння ближніх. Але останнім потрібно служити, і при цьому більш ніж достатньо робити це за Його Наукою.
Тобто мені не дивно .., що глобально відбуваються огидні речі, і куди котимся це очевидно.
Просто , як на мене, потрібно змиритись з тим фактом.., що ми не всилі то зупинити глобально, а ось Він в Силі вберегти від тих глобальних змін кожного - хто Вірує в Нього. Таке Його Месіянство .
Щось таке підозрюю :oops: .
Дякую :) .
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 28 травня 2013, 19:07

Гомосексуалізм дозволили -- взялися за легалізацію інцесту.
На черзі педофілія. Потім зоофілія.
Там пів-кроку до некрофілії.

:crazy: :P

P.S. так всі збочення можна перерахувати... %)
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 28 травня 2013, 19:33

Таки забув про ще одне серйозне збочення -- груповий секс.
(перепрошую модераторів за офф-топ, це в продовження попереднього мого допису)
Знаю як його легалізувати в рамках сім'ї, щоби вирівняти всіх у їх правах!
У мусульман дозволено мати 4-ьох жінок.
ПРАВА ЖІНОК ПОРУШЕНО! :x
Дозволити жінкам мати 4 чоловіків!!! :Yahoo!:

А тепер уявіть, що у кожній сім'ї КОЖЕН може мати КІЛЬКОХ жінок/чоловіків. :crazy: %)
Уявили???
=@
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 06 червня 2013, 15:41

тук-тук...європейські цінності вже на порозі
Вкладення
homo.jpg
homo.jpg (71.2 Кіб) Переглянуто 13910 разів

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 06 червня 2013, 16:05

Експрес писав:європейські цінності

Оце мені не подобається. Європейські цінності засновані на римському праві, грецькій античній культурі та латинській мові. Оце Європа. А те, що зараз - це своєрідний занепад цивілізації. Бо цивілізації розвиваються циклічно. Колись почнеться інший цикл і традиційні цінності відновляться, піддавшись невеликій модифікації. Проте не слід ототожнювати цінності сучасного суспільства із традиційними європейськими.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 06 червня 2013, 18:11

Just_me писав:
Експрес писав:європейські цінності

Оце мені не подобається. Європейські цінності засновані на римському праві, грецькій античній культурі та латинській мові. Оце Європа. А те, що зараз - це своєрідний занепад цивілізації. Бо цивілізації розвиваються циклічно. Колись почнеться інший цикл і традиційні цінності відновляться, піддавшись невеликій модифікації. Проте не слід ототожнювати цінності сучасного суспільства із традиційними європейськими.


Ну що зробиш, коли люди відмовляються від того, що ви називаєте європейськими цінностями і беруть собі інші(які і цінностями не є). Значна частина європейського населення вже відмовилася від них, а ще більша(якщо не станеться нічого екстраординарного) відмовиться у найближчому майбутньому. Для цих людей європейські цінності, на жаль включають все це збоченство, про яке гововоримо в цій темі. Ото ж все гуд з визначенням, як на мене.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Sputnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 166
З нами з: 19 грудня 2011, 21:28

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Sputnik » 06 червня 2013, 20:52

Бог усе бачить, Він довготерпеливий Батько, але з таким станом справ людство "впевнено крокує" до ситуації, що трапилась із Содомом та Гоморою...
Cogito, ergo sum

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 06 червня 2013, 21:48

Just_me писав:Колись почнеться інший цикл і традиційні цінності відновляться, піддавшись невеликій модифікації.

Які ми оптимісти. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей