Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Тома
дописувач
дописувач
Повідомлень: 51
З нами з: 11 серпня 2013, 11:41

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Тома » 17 серпня 2013, 16:23

о.Олег писав:а що за єпископ і які "біблійні підстави"?
З повагою, о.Олег

Отже, справа йшлася про Віденського єпископа Шонбурна (інфа 95%).
Форма наганяя - невідома. Основна справа є в тому, що священик на парафії прийняв рішення, а владика його відмінив і заставив своєю владою зробити противне, тобто публічного грішника поставити на чолі парафіяльної християнської спільноти.

"біблійні підстави", хоч не тільки біблійні, і швидше специфічне трактування певних речей:
- гомосексуалізм не можна вважати гріхом через те, що це є вроджена вада чи хвороба,
- Содом і Гомора були засуджені не за гомосексуалізм і подібні речі, а за негостинність,
- те, що говорить ап. Павло про ту справу - є всього-на-всього його особистою думкою.
Мар'ян Качмар, brat Martyn, Кипріян (Kyprijan), Тома...
«Коли-небудь потім» - небезпечна хвороба, котра рано чи пізно поховає ваші мрії разом з вами (Тімоті Ферріс).
Сайти: simport.org.ua; photography.kachmars.com; Скринька: home[пес]kachmars.com

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 17 серпня 2013, 18:32

нда :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 03 вересня 2013, 13:06

Прочитала цю статтю і стало геть кепсько. Чи я нічого не розумію, чи просто світ дуже змінився - біле стало чорним і... нормальним... :shock:

Геї, які себе вважають християнами, хочуть у Києві провести міжнародний форум

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/co ... ety/53360/

Тема форуму "Будь сильний та відважний» заявлена за книгою Ісуса Навина 1:9. Місце проведення заходу - не афішується, повідомляє портал "Релігія в Україні".
Вже озвучені деякі з тем секцій форуму цього року:

1. Пасторська робота: Робота з профілактики ВІЛ, робота з ВІЛ-позитивними, домашнє насильство.

2. Значення і важливість камінг-ауту («вихід із шафи»): різні думки.

3. Одностатева пара: як будувати відносини з християнської точки зору?

4. Місця Біблії, що засуджують гомосексуальність: помилки перекладу, обман або омани?

5. Твердість, мужність у протистоянні гомофобії / трансфобії в церкві і в суспільстві.

6. Активізм у сфері захисту прав людини / ЛГБТ.

7. Дискримінація в церкві: як протистояти?

8. Як поєднувати гомосексуальність / трансгендерність і віру, стосунки з Богом?

9. Екуменічне християнський рух: історія, теорія і практика.

10. Створюємо інтернет-церква, відкриту і приймаючу ЛГБТ.

11. Про мужність ЛГБТ-християн в мистецтві і через мистецтво: кіно, музика, театр, література.

12. Внутрішня гомофобія: що це і як вона проявляється.

13. Кращі приклади мужності християн в історії людства.

14. «Зцілення» від гомосексуальної орієнтації - чи від Бога? У чому природа таких «зцілень»?

15. Діалог з Церквами.

16. Літургія (основи літургії, підготовка до богослужіння).

«Ми віримо, що сексуальна орієнтація є богоданний компонент людської особистості, а будь-які спроби її змінити - є пряме втручання в план Божий для конкретної людини. Ми переконані, що в Церкві Христовій має бути дана свобода для служіння і поклоніння всім людям, незважаючи на їх сексуальну орієнтацію», - запевняють активісти« Квір-Кредо »на своїй сторінці Вконтакте.
Не бійтеся!

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 03 вересня 2013, 16:00

прочанка писав:Прочитала цю статтю і стало геть кепсько. Чи я нічого не розумію, чи просто світ дуже змінився - біле стало чорним і... нормальним... :shock:


це просто хитрий замаскований наступ нечистої сили, розрахований напевно на не зовсім релігійно освічених людей

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 05 вересня 2013, 13:56

Ігор В писав:
прочанка писав:Прочитала цю статтю і стало геть кепсько. Чи я нічого не розумію, чи просто світ дуже змінився - біле стало чорним і... нормальним... :shock:


це просто хитрий замаскований наступ нечистої сили, розрахований напевно на не зовсім релігійно освічених людей

здається, вже десь цитувався тут факт: донедавна люди, що називають себе християнами, різнились у розумінні Бога, тоді - Його Церкви, а тепер дійшло до гріха поділу у розумінні людини :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 05 вересня 2013, 14:10

Так можна й на Пресвяту Трійцю замахнутись...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 05 вересня 2013, 14:12

прочанка писав:Так можна й на Пресвяту Трійцю замахнутись...

так це вже неодноразово робилося і робиться. Кажу- новизна саме у "творенні" єресі про людину, її норму
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 05 вересня 2013, 14:57

Читала Катерину Еммеріх. Страсті Христові в Гетсеманському саду. Ісус бачив майбутнє людства, бачив спотверене сьогодення, викривлене сприйняття Його жертви, все зло світу і... не відмовився від грішного людства. Ми вже далеко не ті християни, якими були перші, але все одно заради Ісуса, Його Хреста, ми не маємо жодного права піддатись тому злу, яке панує. Його пропагують під різними " соусами", виправдовуючи, але це велика брехня. От до прикладу,у Баку (Азербайджан) мешканці одного з масивів міста влаштували самосуд над 33-річним чоловіком, якого запідозрили в педофілії. Люди побили його і протягли по вулицях обв'язавши шию металевим ланцюгом, від отриманих травм підозрюваний незабаром помер. http://nbnews.com.ua/ua/news/97487/
Жорстоко, але дієво. А в нас - відкрита пропоганда.Минуле вертається. Дивилась нещодавно вибірково серіал "РИМ" і бачила наш час. Теж цілковите падіння моралі, нічого святого, тому й пала велика римська імперія, але вони були поганами! А ми - християни...
Не бійтеся!

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 06 вересня 2013, 09:20

прочанка писав:От до прикладу,у Баку (Азербайджан) мешканці одного з масивів міста влаштували самосуд над 33-річним чоловіком, якого запідозрили в педофілії. Люди побили його і протягли по вулицях обв'язавши шию металевим ланцюгом, від отриманих травм підозрюваний незабаром помер. http://nbnews.com.ua/ua/news/97487/
Жорстоко, але дієво.


І... взяли на себе роль Бога у встановленні справедливості. Що це має спільного з християнством? Дієво - це коли б його впекли в буцигарню пожиттєво, де б він міг жити і, можливо, покаятися(як недавно Онупрієнко, перед смертю), тим більше тоді, коли це всього лиш підозра. Лікування зубної болі гільйотиною - також дієвий засіб.

Боже упаси, звісно, але коли б з моєю дитиною щось подібне вчинили, я, майже впевнений, що вимагав би такого ж самосуду як і вони, але це була би ще більша біда і для мене, і для моєї сім"ї, і для того нещасного.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 06 вересня 2013, 11:08

я - пацифістка. Проте, не знаю як би повелась у ситації, коли б йшлось про життя чи безпеку дітей. Не можу гарантувати, що не здатна на жорсткі вчинки. Просто, Бог милував від таких ситуацій.
У мусульман все інакше - віра, поняття про честь і порядність і ще - правосуддя. От до прикладу, Емірати - мусульманський "рай". Там нема злодіїв - величезні маркети, бутіки, повні хутра і золота і нема охорони. Гроші теж носять відкрито - араб ніс кульок з грошима спокійно і безпечно. знаєте чому? В Еміратах, коли піймають злодія( свого чи іноземця), рубають руку. Тому там нема злодіїв. Мусульмани мають свій кодекс честі й канони віри. Любов породжує любов, а жорстокість - відповідно. Треба бути святим і великодушним, таким як Христос, щоб прощати ворогів своїх.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Just_me » 07 вересня 2013, 10:25

прочанка писав:В Еміратах, коли піймають злодія( свого чи іноземця), рубають руку. Тому там нема злодіїв.

Ну так, а ще як жертва згвалтування заявить в поліцію, то її запроторять до в"язниці на 8 років за позашлюбний секс. Тому там ніхто в поліцію не заявляє.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 07 вересня 2013, 11:14

Just_me писав:
прочанка писав:В Еміратах, коли піймають злодія( свого чи іноземця), рубають руку. Тому там нема злодіїв.

Ну так, а ще як жертва згвалтування заявить в поліцію, то її запроторять до в"язниці на 8 років за позашлюбний секс. Тому там ніхто в поліцію не заявляє.

такі собі прогріхи системи :)
:(
а "суд лінча" неодноразово оспівувався і оспівуватиметься. Допоки не постукає це "правосуддя" до "мене". Правда... Прочанка наврят чи за лінчування - вона, Олю (Just_me), також про поганий закон, а не про ідеалізацію Еміратів чи самосуду. Нмсд :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 09 вересня 2013, 08:08

Just_me писав:
прочанка писав:В Еміратах, коли піймають злодія( свого чи іноземця), рубають руку. Тому там нема злодіїв.

Ну так, а ще як жертва згвалтування заявить в поліцію, то її запроторять до в"язниці на 8 років за позашлюбний секс. Тому там ніхто в поліцію не заявляє.


А хіба в Україні дуже інакше? Події у Миколаєві мене в цьому переконали... Жертву зразу клеймують як повію і все таке... Хоч навіть повія не заслуговує на звірство, цього навчав нас Ісус.
Відносно зауваги, :wink: ситуація наступна, сексуальному насиллю в Єміратах піддаються і чоловіки. Жінки шейхів часто уподоблюються цариці Тамарі чи Катерині. впав у око гарний чоловік, спинилась біля нього крута машина і... нема мужичка. От вам і фільм жахів. Важко судити світ, до якого не належимо. Він геть інший, як я вже описувала у іншій статті. Суть в іншому. Гомосексуалізм Богопротивний у будь якій релігії, але мусульмани з цим борються, а розвинуті Европейські держави, які мають себе за християн, пропагують і навіть узаконюють ці схиблення проти Духа Святого. Ще й нав язують ці ідеї Україні.
Не бійтеся!

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення прочанка » 09 вересня 2013, 08:13

о.Олег писав:
Just_me писав:
прочанка писав:В Еміратах, коли піймають злодія( свого чи іноземця), рубають руку. Тому там нема злодіїв.

Ну так, а ще як жертва згвалтування заявить в поліцію, то її запроторять до в"язниці на 8 років за позашлюбний секс. Тому там ніхто в поліцію не заявляє.

такі собі прогріхи системи :)
:(
а "суд лінча" неодноразово оспівувався і оспівуватиметься. Допоки не постукає це "правосуддя" до "мене". Правда... Прочанка наврят чи за лінчування - вона, Олю (Just_me), також про поганий закон, а не про ідеалізацію Еміратів чи самосуду. Нмсд :Rose:
З повагою, о.Олег


Дякую, отче, за підтримку, але як бачите, окремі цитати, витягнуті з загального тексту, створують хибне враження. Тому варто, або сприймати все, або нічого. Кожен сприймає на свій лад :) А Вам, отче, дякую за реабілітацію.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2013, 08:50

прочанка писав:...Дякую, отче, за підтримку, але як бачите, окремі цитати, витягнуті з загального тексту, створують хибне враження. Тому варто, або сприймати все, або нічого. Кожен сприймає на свій лад :) А Вам, отче, дякую за реабілітацію.

ну... мені було просто Вас зрозуміти, бо знаю Вас як людину через... довший досвід спілкування - лише поділився Вами з іншими :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 10 вересня 2013, 08:07

Після прочитання цієї новини http://www.pro-life.by/analyst/mirovye- ... tnoshenij/ вже вкотре роблю висновок, що як не крути, але РПЦ веде дууже активну боротьбу проти пропаганди одностатевих шлюбів, а тим самим захищає здорову сім'ю.
Також зауважував подібні відкриті офіційні звернення УПЦ КП в особі Патр. Філарета.
Чого ніяк, на жаль, не можу побачити в УГКЦ. Чому така пасивність, таж загроза явна? Чому немає ОФІЦІЙНОЇ позиції Церкви чи якогось рішення синоду єпископів щодо даної загрози. Невже єпископи її не бачать?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 20 вересня 2013, 15:35

Tornado писав:Після прочитання цієї новини http://www.pro-life.by/analyst/mirovye- ... tnoshenij/ вже вкотре роблю висновок, що як не крути, але РПЦ веде дууже активну боротьбу проти пропаганди одностатевих шлюбів, а тим самим захищає здорову сім'ю.
Також зауважував подібні відкриті офіційні звернення УПЦ КП в особі Патр. Філарета.
Чого ніяк, на жаль, не можу побачити в УГКЦ. Чому така пасивність, таж загроза явна? Чому немає ОФІЦІЙНОЇ позиції Церкви чи якогось рішення синоду єпископів щодо даної загрози. Невже єпископи її не бачать?

Код: Виділити все

ПАПА РИМСЬКИЙ: ПОЗИЦІЯ ЦЕРКВИ ЩОДО АБОРТІВ І ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ ВІДОМА, А Я - СИН ЦЕРКВИ!
Птн, 20/09/2013 - 12:24

Сьогодні вранці світові (також і українські видання) видання рясніли заголовками, що «Папа Римський розкритикував позицію церкви щодо абортів та сексуальних меншин». Слова Папи жодним чином не розходяться з традиційним віровченням Церкви, з яким можна ознайомитися в Катехизмі Католицької Церкви. Ось що відповів Святіший Отець на запитання о.Спадаро про пастирський підхід до таких ситуацій, як розлучення і гомосексуалізм.

«Ми повинні сповіщати Євангеліє на всіх дорогах, проповідуючи Добру Новину про Царство і зцілюючи, також і нашої проповіддю, кожен вид хвороби чи рани. У Буенос-Айресі я отримував листи від гомосексуалістів. Вони «зранені соціально» і кажуть, що Церква їх завжди засуджувала. Але у Церкви немає таких намірів. Повертаючись з Ріо-де-Жанейро я сказав: якщо гомосексуаліст має добру волю і шукає Бога, я не маю права його засуджувати. Тим самим я повторив сказане в Катехизмі. Релігія має право висловлювати свою думку в ім'я служіння народу, але Бог у Творінні наділив нас свободою: духовне втручання в особисте життя неможливе. Одного разу мені задали провокаційне питання, чи я схвалюю гомосексуалізм. А я відповів питанням на питання: «Скажіть: коли Бог дивиться на гомосексуаліста, Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість. Тут ми входимо в таємницю людини. Бог супроводжує людей по життю, і ми теж повинні супроводжувати, враховуючи їхній стан. Потрібно супроводжувати з милосердям. Тоді Святий Дух підказує священику правильні слова».

І далі: «У цьому велич Сповіді: в оцінці кожного випадку окремо, в розпізнаванні того, що краще для людини, яка шукає Бога і Його благодаті. Сповідальниця – це не катівня, а місце милосердя, де Господь спонукає нас робити найкраще, на що ми здатні. Візьмемо ситуацію з жінкою, у якої за спиною зруйнований шлюб та зроблений у цьому шлюбі аборт. Потім вона вийшла заміж вдруге і живе спокійно, народивши п'ятьох дітей. Аборт лежить у неї на совісті тяжким вантажем, і вона розкаялася. Вона хоче продовжувати жити по-християнськи. Як чинить сповідник?».

«Ми не можемо наголошувати тільки на питаннях аборту, одностатевих шлюбів і використання контрацепції. Це неможливо. Я про це не так часто говорив, в чому мене дорікали. Але ж про це слід говорити в певному контексті. У кінцевому рахунку, позиція  Церкви відома, а я – син Церкви, і немає потреби говорити про це без кінця».
 
http://catholicnews.org.ua/papa-rimskiy-poziciya-cerkvi-shchodo-abortiv-i-gomoseksualistiv-vidoma-ya-sin-cerkvi

За матеріалами http://ru.radiovaticana.va
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 21 вересня 2013, 20:27

У США ХРИСТИЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗАЗНАЮТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ З БОКУ ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ

У США на право релігійної свободи християн роблять замах сексуальні меншини. У зв'язку з недавньою історією в штаті Каліфорнія, коли бізнесменові-християнину, який відмовився організувати гей-весілля на своїй приватній території, яку він зазвичай здає для проведення весіль, довелося закрити бізнес, що приносив йому близько 400 тис. дол на рік.

Портал Christian Anti - Defamation Commission опублікував перелік випадків дискримінації щодо християн з боку гомосексуалістів.

У Вермонті в 2005 р. на християн, власників готелю «Wildflower Inn», подали до суду за відмову провести гей -весілля. Зрештою, християн зобов'язали виплатити гомосексуальній парі 30 тис. дол і підписати угоду про те, що вони більше не будуть проводити в готелі жодних весіль.

У Нью-Мексико в 2006 р. фотоательє «Elane Photography» відмовилося працювати на церемонії укладення громадянського партнерського союзу. Компанії був пред'явлений позов на підставі антидискримінаційного закону. Суддя визнав християн винними. Верховний суд Нью-Мексико залишив це рішення в силі минулого місяця.

У Нью-Джерсі в 2008 р. методистській церкві був пред'явлений позов за відмову у проведенні одностатевого весілля. Суд оголосив християнську церкву винною у дискримінації.

В Іллінойсі у 2011 р. готель в Елтоні, що належав сім'ї християн, звинуватили за відмову провести гей-весілля.

У Массачусетсі та Іллінойсі у 2011 р. католицьким благодійним організаціям було заборонено в наданні допомоги в усиновленні, крім того, вони були виключені зі списку отримання майбутніх державних контрактів за відмову працювати з одностатевими парами.

На Гаваях в 2012 р. одностатева пара з Каліфорнії подала до суду на готель, що належав жінці-християнці, яка відмовилася здати їм кімнату. Суд визнав християнку винною.

У Кентуккі в 2012 р. компанія "Hands On Originals" , що займається друком написів на футболках, ввічливо відмовила організації геїв і лесбіянок в послугах з організації друку футболок для них, пославшись на інші замовлення і відсутність у зв'язку з ними часу. Геї подали до суду на компанію.

У Вашингтоні в 2013 р. прокуратура пред'явила позов флористові Барронель Штуцман за відмову зробити оформлення для одностатевого весілля.

Кілька тижнів тому в штаті Орегон християнам довелося закрити пекарню після погрози подати позов за відмову зробити весільний торт для лесбійської пари.
За матеріалами http://www.sedmitza.ru/



http://catholicnews.org.ua/u-ssha-hrist ... ksualistiv
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 25 вересня 2013, 10:29

andrivovk писав:У США ХРИСТИЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗАЗНАЮТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ З БОКУ ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ


Ну і де бодай якась, хоча б квола реакція Папи на те що діється в "розвинутих" державах Заходу?
Де знак "стоп" для содомії від Ватикану? "Не дискримінуйте гомосексуалістів", "прийміть їх в суспільство" - -це ми від Папи чули. А де ж "не дискримінуйте християн" ???
Іноді складається враження, що таке...... небажання звертати увагу на очевидні кричущі речі, які вимагають негайної і різкої реакції - це свідома позиція церковних очільників.
Сьогодні ми спостерігаємо за війною проти християн. З одного боку - рештки людей, які встояли в вірі, з іншого - содомська машина, яка руйнує все християнське. Пасивність Ватикану в цій ситуації - неприпустима.
Згадується цитата із Св. Письма: "Хто не зі Мною, той проти Мене; і хто не збирає зі Мною, той розкидає"

ShMariam писав:Одного разу мені задали провокаційне питання, чи я схвалюю гомосексуалізм. А я відповів питанням на питання: «Скажіть: коли Бог дивиться на гомосексуаліста, Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість.


Що це за відповідь?
Тобто якщо б Папі задали це саме питання про інших збоченців - ми б отримали таку ж відповідь.
Моделюючи відповідь на таке ж питання: чи схвалюєте Ви педофілію (інцест, зоофілію, некрофілію тощо), Папа б також міг дати таку відповідь:«Скажіть: коли Бог дивиться на педофіла (зоофіла, ще якогось...філа), Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість.

Знову ж таки не можу не звернутись до своєї "протестантської" практики цитування Святого Письма:
"А тепер я писав вам не єднатися
з тим, хто зветься братом, та є
перелюбник, чи користолюбець,
чи ідолянин, чи злоріка, чи п’яниця,
чи хижак, - із такими навіть не їсти!
12 бо що ж мені судити чужих?
Чи ви не судите своїх?
13 А чужих судить Бог. Тож вилучіть
лукавого з-поміж себе самих!"

Вилучіть (!) лукавого з-поміж себе, а не "інтегруйте" його в суспільство.
Ще раз повторю свою думку - Церква не має права йти на компроміс зі світом, не має намагатися цьому світові сподобатися. Церква повинна бути непохитною у дотримуванні Слова Божого. "Загравання" з грішниками заради їх навернення, на мою думку, є неприпустимими. Християнська мета повинна досягатися виключно християнськими засобами.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 25 вересня 2013, 15:27

Експрес писав:
andrivovk писав:У США ХРИСТИЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗАЗНАЮТЬ ДИСКРИМІНАЦІЇ З БОКУ ГОМОСЕКСУАЛІСТІВ


Ну і де бодай якась, хоча б квола реакція Папи на те що діється в "розвинутих" державах Заходу?
Де знак "стоп" для содомії від Ватикану?
..................................................

Ще раз повторю свою думку - Церква не має права йти на компроміс зі світом, не має намагатися цьому світові сподобатися. Церква повинна бути непохитною у дотримуванні Слова Божого. "Загравання" з грішниками заради їх навернення, на мою думку, є неприпустимими. Християнська мета повинна досягатися виключно християнськими засобами.

Звертаючись до Вашої протестантської практики, то Церква, це ж - ви! Ви? А якщо Ви є католиком, і, зважаючи на Ваше відношення до гомосексуалізму, які претензії можна мати до Церкви і Її очільника?
:pardon:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 25 вересня 2013, 16:58

Експрес писав:
ShMariam писав:Одного разу мені задали провокаційне питання, чи я схвалюю гомосексуалізм. А я відповів питанням на питання: «Скажіть: коли Бог дивиться на гомосексуаліста, Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість.


Що це за відповідь?
Тобто якщо б Папі задали це саме питання про інших збоченців - ми б отримали таку ж відповідь.
Чому не читаєте повну відповідь:
позиція Церкви відома, а я – син Церкви


Знаєте, мені смішно, коли деякі люди ділять людей на "добрих" і "поганих", причому себе завжди зараховують до "добрих". А Папа не ділить.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 25 вересня 2013, 19:15

Ватикан відлучив від церкви прихильника одностатевих шлюбів
http://dt.ua/WORLD/vatikan-vidluchiv-vi ... 9034_.html

:pardon:

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 25 вересня 2013, 21:50

Розумію хвилювання Експреса з даного питання. Сам теж деколи не розумію не зовсім чітких і деколи двозначних відповідей Папи Франциска. Може то ЗМІ трохи перекручують, не знаю...
Мені подобається чітка і послідовна позиція Патр. Кирила (особливо тут http://www.patriarchia.ru/db/text/3026946.html) та Патр. Філарета щодо цього питання. У їхніх проповідях чи офіційних зверненнях немає НІЯКОЇ толерантності та пом"якшень до цього гріха, бо така є наука Православної Церкви, яка спирається на Євангелію та Святих Отців.
А от в Катол. Церкві нераз можна почути від вірян чи навіть духовних осіб побажання деяких реформ, зокрема свячення жінок і т.д.
Але Експрес слушно зауважив, що останнім часом всі кричать, щоб не дискримінувати гомосексуалістів, і навіть деякі очільники Церкви, при цьому ж ніхто не захищає (чи принаймі не було подано в ЗМІ) християн, які по цілому світу за те, що чорне називають чорне (тобто гомосексуалізм - гріхом) зазнають великих утисків, штрафів і звільнень з місць праць.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 25 вересня 2013, 21:58

Відкрита пропаганда гомосексуалізму розпочалася вже й на Україні. Сьогодні вечором на телеканалі "Україна" була присутня "сім'я" з Німеччини, яка складається з двох чоловіків та двоє їхніх прийомних дітей: хлопчик і дівчинка. І вони всі розповідали як чудово рости в такій сім'ї і т.д.
От жорстока війна йде проти нормальної сім"ї в цілому світі, що тут сказати... Лиш би наші традиційні Церкви голосно і вчасно говорили і щось робили в боротьбі з цим злом.
А керівництву держави варто брати приклад від Путіна, який незважаючи на міжнародний тиск і т.д. все ж таки зумів заборонити пропаганду цього гріха, і слава Богу!
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 25 вересня 2013, 22:46

ShMariam писав:
ShMariam писав:Одного разу мені задали провокаційне питання, чи я схвалюю гомосексуалізм. А я відповів питанням на питання: «Скажіть: коли Бог дивиться на гомосексуаліста, Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість.


Що це за відповідь?
Тобто якщо б Папі задали це саме питання про інших збоченців - ми б отримали таку ж відповідь.
Як і про повію, митаря... А Ви можете відповісти на питання Папи?

Уви, як кажуть росіяни, Папа говорить до людей розумних і хоч трошки освічених в таких речах. Якщо вони "не знають", що Церква цього не схвалює, і "не розуміють", що теперішній Папа не відступає від вчення Церкви ("Я син Церкви") - значить не хочуть знати і розуміти. (точно так само, як "не знають", що позашлюбні стат. стосунки - гріх). Інше питання, а чому я маю вірити Церкві? А якщо я не "тієї орієнтації", то що мені робити? Папа дає відповідь на ці питання (між рядками)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 27 вересня 2013, 09:05

ShMariam писав:
ShMariam писав:
ShMariam писав:Одного разу мені задали провокаційне питання, чи я схвалюю гомосексуалізм. А я відповів питанням на питання: «Скажіть: коли Бог дивиться на гомосексуаліста, Він з любов'ю схвалює його існування чи з осудом його відштовхує?». Потрібно завжди брати до уваги особистість.


Що це за відповідь?
Тобто якщо б Папі задали це саме питання про інших збоченців - ми б отримали таку ж відповідь.
Як і про повію, митаря... А Ви можете відповісти на питання Папи?

Уви, як кажуть росіяни, Папа говорить до людей розумних і хоч трошки освічених в таких речах. Якщо вони "не знають", що Церква цього не схвалює, і "не розуміють", що теперішній Папа не відступає від вчення Церкви ("Я син Церкви") - значить не хочуть знати і розуміти. (точно так само, як "не знають", що позашлюбні стат. стосунки - гріх). Інше питання, а чому я маю вірити Церкві? А якщо я не "тієї орієнтації", то що мені робити? Папа дає відповідь на ці питання (між рядками)


Це, щось схоже зі словами Блаженнішого Любомира про гомосексуалістів, котрий (здається, точно не пам'ятаю) сказав: "... вони можуть жити разом..." (вирвано з контексту). Чомусь мало кому в голову приходить, що то просто константація факту, а не одобрення його.
Ми мало думаємо!!! :x
А перш ніж плямкнути якусь дурницю, слід добренько поміркувати над тим! :) (власний досвід :( )
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 27 вересня 2013, 13:18

...Дивна реакція форумчан
luksanderа крім мого відношення до Церкви ніщо інше і не зацікавило.
ShMariam мій коментар видався чимось смішним
Іван Злий, так розумію, написане вважає дурницею
Напевно таки дуже вже в нас відрізняється світосприйняття, бо я вважаю написане вище страшними і абсолютно реальними речами, з якими ми вже сьогодні стикаємось.
http://govoryt-ukraina.tv/stories/discuss/756/ - вещезгадана Торнадо передача, яку показуюють не десь там - а в нас в Україні. Тема передачі - мої батьки геї.
Дорогенькі форумчани, невже вас не зачіпає думка про те, що наші діти неминуче будуть жити в умовах збоченої реальності. З самого маленького їхній несформований мозок будуть гвалтувати поняттями толерантності і гендеру, а протидіяти моральному каліцтву вже не зможемо, бо нами займатиметься держава через ювенальну юстицію.

На що ви сподіваєтеся? На непомильність курсу Папи, на протидію Церкви?
Роззирніться - оплот католицизму - Європа вже не християнська. Ви не гірше мене знаєте, що там відбувається.
Чому так сталося??? Задайте собі це питання.
Я скажу свою думку - через пасивність християн. Церква просто мовчала, як написав Іван Злий - констатувала факти.
А тут потрібна однозначна і жорстка позиція.
Світ вимагає гендерну рівність. А що каже про гендерну рівність Слово Боже? Чому Церква про це мовчить???
Світ вимагає толерантності до педерастів. А що каже про це Св. Письмо. Чому Церква про це мовчить?
Як з такою політикою Ватикану можна було чекати іншої Європи?
Завтра божевілля содому буде в нас. І ми, християни, всі разом - починаючи від Папи і закінчуючи мною - в цьому винні.

http://pravoslavnews.com.ua/articles/dy ... cija_geji/ - як на мене дуже доречна стаття доктора Скотта Лайвлі, президента руху за права людини “На захист сім’ї”, адвоката, доктора юридичних наук, який розповідає про історію та методи побудови гомодиктатури в суспільстві. І про те, що звичайні люди можуть цьому протиставити.

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 27 вересня 2013, 15:23

я поділяю позицію Експреса, я декілька раз перечитував наведену тут вище позицію Папи Франциска і я толком нічого не зрозумів, прочитав про ставлення російського патріарха- все чітко зрозуміло.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 27 вересня 2013, 15:36

Ні, дурницями не вважаю.
Проте, європейські країни є світськими, а тому на позицію Церкви не зважають, надто, коли при владі меншинства...
Росія. Дадуть їм хорошу цукерку, поміняють думку, нмсд.
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.

Аватар користувача
Злий Іван
старець
старець
Повідомлень: 579
З нами з: 18 лютого 2010, 14:39
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Злий Іван » 27 вересня 2013, 16:41

Знову ж таки не можу не звернутись до своєї "протестантської" практики цитування Святого Письма:
"А тепер я писав вам не єднатися
з тим, хто зветься братом, та є
перелюбник, чи користолюбець,
чи ідолянин, чи злоріка, чи п’яниця,
чи хижак, - із такими навіть не їсти!
12 бо що ж мені судити чужих?
Чи ви не судите своїх?
13 А чужих судить Бог. Тож вилучіть
лукавого з-поміж себе самих!"


Якщо ви вже так любите цитувати...:
35. І спитався один із них, учитель Закону, Його випробовуючи й кажучи:
36. Учителю, котра заповідь найбільша в Законі?
37. Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою.
38. Це найбільша й найперша заповідь.
39. А друга однакова з нею: Люби свого ближнього, як самого себе.
40. На двох оцих заповідях увесь Закон і Пророки стоять.
(Від Матвія 22:35-40)


А для цікавості почитайте тут: http://kyrios.org.ua/church/church-and-the-world/5180-u-daniyi-vinchati-sodomitiv-zobovjazali-tilki-ljuteransku-tserkvu.html
Називайте речі своїми іменами ̶ люди краще вас розумітимуть.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей