Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

rostek
гість
гість
Повідомлень: 7
З нами з: 19 листопада 2009, 01:53
Звідки: Kiev- Munchen-Warsaw

Повідомлення rostek » 19 листопада 2009, 20:19

я перевірив, тому і забрав свій пост, чому на перший погляд мені здалось що це "підгорецькі" не знаю - почерк схожий :oops: :oops:
Та й нічого Ваш лінк і не вніс до дискусії, а надсилати тексти методом "копіюй вклей" причому постійно ті ж самі повторюються ))) не солідно це показує неповагу до співрозмовників як і вказування на двері.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 листопада 2009, 21:03

rostek писав:я перевірив, тому і забрав свій пост,


Не забрали, а тільки злегка відредагували так і не вибачившись... Це я вже видалив його потім. Та менше з тим. Нема про що дуже дискутувати. Це ж ясно як білий день. Гомосексуалістів, наших нещасних ближніх, приймаємо, їх не відкидаємо, бажаючи їм правдивого добра та спасіння, однак гріх гомосексуалізму не толеруємо, бо це суперечить найперше волі Божій. Питання будуть?:))
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 19 листопада 2009, 23:50

Друге зауваження для користувача rostek:

Обговорення дій адміністраціїї, модераторів слід робити у приваті!

http://forum.ugcc.org.ua/profile.php?mode=register

Будете порушувати правила форуму - буде бан!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 20 листопада 2009, 00:04

Тему закрито. Продовження тут http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php? ... sc&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 23 листопада 2009, 08:15

Прошу не подавати посилань щодо тематики гомосексуалізму на підозрілі та неоднозначні ресурси! Це буде так чи інакше видалятися!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
ірця123
дописувач
дописувач
Повідомлень: 75
З нами з: 13 листопада 2009, 23:41
Звідки: Тернопіль

Повідомлення ірця123 » 23 листопада 2009, 08:27

Все йде семимильними кроками до тої "гидоти спустошення", про яку написано в Біблії.... :shock:
Боже, Ти-Бог мій. Тебе шукаю пильно. Тебе душа моя прагне.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 24 листопада 2009, 11:14

ірця123 писав:Все йде семимильними кроками до тої "гидоти спустошення", про яку написано в Біблії.... :shock:

Британское правительство недовольно тем, что заморские территории, в отличие от метрополии, не желают изменять своей христианской идентичности.

В конституции островов Св. Елены, Вознесения и Тристан-да-Кунья записано, что народ этих заморских территории Великобритании стремится чтить христианские и семейные ценности. Конституция Каймановых островов провозглашает их "богобоязненной страной, основанной на традиционных христианских ценностях", где "религия находит свое выражение в нравственной жизни и социальной справедливости", сообщает Regions.ru.

"Учитывая репутацию Каймановых островов как оффшорного финансового центра, кто-то в ответ на последнюю фразу может иронически приподнять бровь. Но британское министерство иностранных дел беспокоит не то, что эта фраза может не соответствовать действительности, - ему не нравится упоминание христианства", - пишет британский интернет-портал "Christian Today".

Когда остров Святой Елены обсуждал проект своей новой конституции, британский МИД указал тамошним властям, что упоминание о христианстве следует изъять из текста, поскольку "в наши дни Соединенное Королевство – это многоконфессиональная страна". Однако местные власти во главе с губернатором Эндрю Гурром ответили: "Соединенное Королевство, может, и многоконфессиональное, а на острове преобладающая религия – христианство", и текст изменять не стали.

Дело, однако, этим не кончилось. Этот вопрос дебатировался в британском парламенте, и теперь МИД "тщательно изучает" возможность приказать заморским территориям отказаться от упоминаний о христианстве.

То же бережное отношение к истории, культуре и традициям МИД проявил несколько месяцев назад, призвав Красный Крест заменить символ организации нейтральным символом – например, красным кристаллом. По мнению Криса Брайанта, представителя министерства, крест может "подорвать" работу организации, поскольку "связан" к Крестовыми походами (которые тысячу лет считались славной страницей истории Европы, а сейчас – ее позором).

"Что Красный Крест был создан шесть веков спустя крестовых походов, а его символ – негатив швейцарского флага, МИДу безразлично. Кто-нибудь из христиан может обидеться, поэтому убрать", - иронизирует автор статьи. – "Вероятно, поэтому же начальник Брайанта, Дейв Милибенд, упустил поздравить сотрудников с Рождеством и Пасхой, но не забыл о Рамадане".

Сотрудникам МИДа велено также "бороться за права гомосексуалистов" и "поддерживать работу гражданского общества в этом направлении". В частности, дипломатам велено переводить на местные языки брошюру о правах, которыми пользуются британские гомосексуалисты. Это привело, в частности, к тому, что польское правительство заявило Великобритании протест после того, как британский посол раздавал перевод этой брошюры варшавским гей-активистам.

http://newsru.com/religy/20nov2009/territories.html
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 03 грудня 2009, 13:24

Все-таки варто завжди пам'ятати, що правдива любов є проти збоченої гомосексуальності http://love-contra.org
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 06 грудня 2009, 19:48

o.Mykil писав:Все-таки варто завжди пам'ятати, що правдива любов є проти збоченої гомосексуальності http://love-contra.org


Тут нам дали посилання на сайт ( Кухарчука - сина протестаського пастора з Ірпіня )котрий заробляє собі політичний піар на боротьбі з гомосексуалістами цим самим порушуючи права людини закликає до ненеависті та гомофобії,- "підняти кулак" , "розчавити" і т.д. це його термінологія. На своїх акціях роздають пивом юнакам до 18 років, зрештою відкрито про це інформують (прийдіть на парад будуть роздавати пиво) такі його методи. Прикро бачити цей лінк на форумі УГКЦ. Його робота- це робота проти любові. Це не є душпастирський підхід, погодьтесь, годі його ставити собі за приклад.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 06 грудня 2009, 19:56

Тут нам дали посилання на сайт ( Кухарчука - сина протестаського пастора з Ірпіня )котрий заробляє собі політичний піар на боротьбі з гомосексуалістами цим самим порушуючи права людини закликає до ненеависті та гомофобії,- "підняти кулак" , "розчавити" і т.д. це його термінологія.


А ви хотіли почути на офіційному сайті заклики до гомофілії чи як? Чи вам не відоме офіційне вчення церкви про гомосексуалізм? Всі хочуть бачити християнина толерантним, добреньким до всіх. Та в християн є своя чітка позиція, яку вони відстоюють, і будуть відстоювати. Деколи треба бути різким, і захищати свою позицію, особливо коли моральний занепад наступає з усіх сторін.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 06 грудня 2009, 20:33

Віталько, мені прекрасно відомо вчення Церкви і Тобі раджу уважно його прочитати, розібратись в термінах ( гріх, гріховне бажання...),. Це дуже делікатна сфера і тут треба прояаляти душпастирський підхід а не керуватись власною упередженістю, мені імпонує відповідь о.Андрія Нагірняка референта Глави УГКЦ з соціальних питань- це дійсо відповідь священника УГКЦ, як би всі зуміли показати такий підхід.

Журналіст Олександр Зінченков:
В своём Открытом письме вы пишете, что вы "не маєте ненависті або
упередженого ставлення до осіб, які мають гомосексуальні схильності,
але всі ми не можемо і не будемо миритися з гомосексуалізмом". Нету ли
здесь доли лицемерия? Каким образом… какую социальную модель поведения
вы предлагаете вести людям нестандартной сексуальной ориентации в
Украине? А их порядка одной пятидесятой от населения - согласитесь,
это огромная цифра. Не предлагаете ли вы им жить во лжи и в конфликте
с самим собой? Это касается, прежде всего, верующих гомосексуалов. И
нельзя ли им жить так же, как другие люди, иметь те же права, то есть,
ну, пускай это будет, максимум, право там… право на однополое
партнёрство.

Отец Андрей Нагирняк:
- Якщо можна, на перше питання, так… Отже, щодо моделі соціальної
поведінки. Я десь, можу трошки це говорити ще більш професійно,
оскільки я за освітою є соціальний працівник, так? соціально… магістр
соціальної роботи, так? також ніби… і це питання десь для мене є
близьке з двох, так? сфер. Модель соціальної поведінки є, власне, в
тому, щоби бачачи у собі ці схильності, так, відчуваючи їх,
переживаючи їх, не піддаватись їм, так? І в цьому полягає, власне,
наша недискримінація. Ми приймаємо цих людей так само, як і будь-яку
іншу людину, так? Бо кожен з нас є немічний і слабкий у тому, щоб
слідувати нормам, так? Але вони мають знати, що є норма, і намагатись
їй слідувати. Насправді, я думаю, що кожен може сказати, що наші…
двері наших храмів не є закриті для цих людей. Вони приходять до нас.
Вони приходять і стараються жити як християнин, так, тобто ніби вони
приходять для того, щоби отримати від нас підтримку, і вони її від нас
віднаходять. Для того, щоб підтримати їх у їхнім боротьбі з тим, щоб
не піддатися цій спокусі. Щоб не піддатися цьому бажанню. Так, ми
говорили… говорим, що це є… Ми чітко розрізняємо дві категорії, так? -
гомосексуалізм як бажання, так? і як дія, так? Ми розуміємо, що це
бажання, яке є гріховне, так? - воно не повинно перерости в дію. І те,
що в нас… бажання в нас різні в всіх, в кожного з нас багато різних
бажань, так? Але питання є, чи ми до… дозволяємо всім їм сповнитися?
Очевидно, що ні. І ця спосіб… цей спосіб, який пропонує Церква, також
так? - ми знаємо, що якщо ви подивитеся в Інтернеті, так, скільки є…
наприклад, є оці групи анонімних алкоголіків, так, анонімних
наркоманів, є ті ж самі групи і для анонімних гомосексуалістів, так?
Для тих, які бажають вийти з цієї залежності своєрідної. І Церква
сприяє створенню таких груп також. Тобто за кордоном є… є багато таких
груп, які допомагають таким чином цим людям жити, бути частиною
суспільства, бути частиною Церкви, так? Ніхто їх не відкидає від
Церкви, абсолютно! Це було би несправедливо, з нашого боку - казати,
що ця людина не має права зайти до церкви чи ця людина є така сама
людина, як і кожен з нас. І кожному з них, як і кожному з нас, ми
пропонуєм ту саму модель поведінки: не піддаватися кожному бажанню,
яке в нас виникає. Ми… ми ставимо це бажання в один ряд з іншими
гріховними бажаннями".

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Гомофілія і гомосексуалізм тотожність чи заперечення?

Повідомлення Ros » 06 грудня 2009, 20:53

ГОМОФІЛІЯ, -ї, ж. Емоційне тяжіння переважно до осіб власної статі, яке не має вираженого еротичного характеру;психологічний, установчий аспект “поведінкової” гомосоціальності
Гомосексуалі́зм (грец. homois — подібний і лат. seksus — стать) — психосексуальна орієнтація, спрямованість статевого ваблення і форм його реалізації до осіб своєї статі, статевих відносин між особами своєї статі

Чи вміємо ми відрізняти ці два терміни, а може для декого вони означають те саме?

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 06 грудня 2009, 23:11

Ватиканський кардинал Хав`єр Лосано Барраган (Javier Lozano Barragan) в середу, 2 грудня, заявив, що геї і транссексуали "ніколи не потраплять у царство небесне", передає Лента.ру з посиланням на AFP.

За словами Баррагана, церква розглядає гомосексуалізм як наругу над Богом. Крім того, він зазначив, що висловлює не свою точку зору, а лише передає слова святого Павла.

Кардинал заявив: "Люди не народжуються гомосексуалістами, вони такими стають з різних причин:через виховання, або через те, що в підлітковому віці вони не можуть усвідомити свою суть. Це може бути і не їх помилка, проте - вони діють всупереч природі і поганять людське тіло, здійснюють наругу над Господом".

При цьому Барраган обмовився, що у жодному випадку не схвалює дискримінацію геїв і транссексуалів. Він заявив, що тільки Бог має право судити.
http://www.unian.net/ukr/news/news-350077.html

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 07 грудня 2009, 08:55

Тему перенесено в балачку!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 07 грудня 2009, 09:34


При цьому Барраган обмовився, що у жодному випадку не схвалює дискримінацію геїв і транссексуалів. Він заявив, що тільки Бог має право судити.
http://www.unian.net/ukr/news/news-350077.html


А педофілів теж тільки Бог має право судити? Наші достойники церковні, часами якби закінчували речення раніше, було би ліпше.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 07 грудня 2009, 10:29

ГОМОФІЛІЯ, -ї, ж. Емоційне тяжіння переважно до осіб власної статі, яке не має вираженого еротичного характеру;психологічний, установчий аспект “поведінкової” гомосоціальності


Хе! :) не думав, що такий термін існує. Вжив чисто як антонім до гомофобії(типу українофоб - українофіл). А воно, виявляється, не зовсім то. Але суть мого попереднього допису, думаю, стане тепер більш зрозумілою.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 07 грудня 2009, 10:45

При цьому Барраган обмовився, що у жодному випадку не схвалює дискримінацію геїв і транссексуалів. Він заявив, що тільки Бог має право судити.


Всі говорять про недопустимість дискримінації геїв, забуваючи при цьому те, що самі геї називають дискримінацією саме осудження їх способу життя, церквою зокрема. То чого, скажіть мені, церква, яка вчить згідно Біблії що содомія - гріх, мала би злагіднювати власні слова, аби комусь догодити.

Закон Божий - об"єктивне мірило, яке би багатьом(і мені в деяких речах також) хотілося підпасувати під свою суб"єктивну думку, щоб легше жилося, але на то він і закон щоб бути відокремленим від нашого суб"єктивізму і стояти збоку від нього. Каже що гомосексуалізм гріх - значить гріх, і так і треба говорити без всяких пом"якшень. І не вибачатися за свої слова, якщо вони правдиві. Христос же завжди називав речі своїми іменами і негативної реакції не боявся. Тільки ми люди хочемо бути з усіма добренькими, забуваючи при тому, що благими намірами вистелена дорога в пекло, імхо.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Повідомлення vitalko » 07 грудня 2009, 10:58

Це дуже делікатна сфера і тут треба прояаляти душпастирський підхід а не керуватись власною упередженістю, мені імпонує відповідь о.Андрія Нагірняка референта Глави УГКЦ з соціальних питань- це дійсо відповідь священника УГКЦ, як би всі зуміли показати такий підхід.


А чи я тут чи деінде говорив що таких людей треба виокремлювати з суспільства, церкви, тощо? Звісно їм треба допомагати вернутися до нормального життя, тільки не треба толерувати того, що вони роблять. Гей паради, гомсексуальні "шлюби", наїзди на церкву, бо вона каже що це гидота - з цим я також маю погоджуватися, бо комусь так жити хочеться? Вибачте мені упередженому і нетерпимому, але з цим я погодитися не можу ніяк! Це і є моя позиція, яку я тут і доношу.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 07 грудня 2009, 13:45

vitalko писав:
ГОМОФІЛІЯ, -ї, ж. Емоційне тяжіння переважно до осіб власної статі, яке не має вираженого еротичного характеру;психологічний, установчий аспект “поведінкової” гомосоціальності


Хе! :) не думав, що такий термін існує. Вжив чисто як антонім до гомофобії(типу українофоб - українофіл). А воно, виявляється, не зовсім то. Але суть мого попереднього допису, думаю, стане тепер більш зрозумілою.

думаю, що всі ці різноманітні терміни мають на меті популяризацію гомосексуалізму в якості норми (точніше - відсутності норми як такої), а не діагнозу.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 07 грудня 2009, 13:59

vitalko писав:
Це дуже делікатна сфера і тут треба прояаляти душпастирський підхід а не керуватись власною упередженістю, мені імпонує відповідь о.Андрія Нагірняка референта Глави УГКЦ з соціальних питань- це дійсо відповідь священника УГКЦ, як би всі зуміли показати такий підхід.

а який інший підхід в УГКЦ? Цитований о. мій близький товариш і навіть не знаю, чи хтось з моїх знайомих священиків скаже інакше. Але це не забирає проблеми того, що пропагується "норма" гомосексуалізму і ми (Церква) не з людиною-грішником боримося, а з пропагандою гріха. Відрізнити одне і друге дійсно важко, адже за всіми цими гомосексуалістськими виступами "борців за право" стоять живі люди, яким реально болить ...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 07 грудня 2009, 17:02

А тут кардинал взагалі, при всій повазі. При чому тут транси до геїв?

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 07 грудня 2009, 23:19

Погоджуюсь цілковито з о.Олегом.
Бачу, що останньо пішла мода просувати різноманітні чорні справи у незрозумілому вбранні. Для прикладу: Патріарх Кирило, бажаючи хоч трошки вибілити Сталінський режим, сказав, що він був репресивним, але не людоненависним, як фашизм.
Вищевказане розрізнення термінологічне лише провокує до того, щоб бодай якось вибілити усякого роду збочества.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2009, 11:10

romanm писав:А тут кардинал взагалі, при всій повазі. При чому тут транси до геїв?

думаю, що при тому, що і одне, і друге - наруга. І те і інше не схвалюємо. Чи Ви якось інакше дивитеся на це?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2009, 11:18

Justyn писав:Погоджуюсь цілковито з о.Олегом.
Бачу, що останньо пішла мода просувати різноманітні чорні справи у незрозумілому вбранні. Для прикладу: Патріарх Кирило, бажаючи хоч трошки вибілити Сталінський режим, сказав, що він був репресивним, але не людоненависним, як фашизм.
Вищевказане розрізнення термінологічне лише провокує до того, щоб бодай якось вибілити усякого роду збочества.

так. І що цікаво: перетягують терміни (гей, гомофілія, гомофобія...), які первинно означали щось зовсім інше... Я грішний постійно у розмові вживаю "гомосексуаліст" (ніколи "гей") і це мені поставлено у провину "гомофобії" - тавро, яке має на меті спровокувати (боїшся, мовляв) і підкреслити, що це все просто різні думки (інакшості боїшся, мовляв).
розумно. діє на багатьох.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 09 грудня 2009, 11:24

[/quote]
думаю, що при тому, що і одне, і друге - наруга. І те і інше не схвалюємо. Чи Ви якось інакше дивитеся на це?[/quote]

Не спец в цих темах.

Хоча я мав наувазі ось яке питання: а чи кожен педераст є трансом і чи кожен транс є геєєм?
Тобто
1. якщо транс чує дискомфорт від того що в нього протилежна стать від його психічної, то він стає гомосексуалістом? Чи це хвороба психіки?

2. Кожен гей є трансом? Відчуває свою невідповідність з тим, чим він є?

Ось чому я це написав.

Але мені здавалося що транси і геї- 2 різні речі( активні, маю наувазі) Тобто гомосексуальні дії, і ходіння в одязі протилежної статті суть=?А як наслідок стоп рай?

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 грудня 2009, 13:06

Ros писав: Прикро бачити цей лінк на форумі УГКЦ


І на форумі УГКЦ, і загалом в цілому Інтернеті (для декого!), у світі тому, хто часто потопає в аморальному бруді, не шукаючи чистої води істини Бога. Це без усіляких натяків сказано!

Однак толерування содомсько-гоморського ГРІХА тут не буде, тільки правдива християнська любов до нещасних, що збочили в бік, з ціллю духовної помочі..

На жаль, я не раз стрічався в неті з наїздами різних розпусних збоченців на Христову Церкву, мораль у цілому, традиційний інститут сім*ї в контексті нерозуміння суті авентичної свободи поза гріховним злом. Е ні, дорогі, так діло далі не піде!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2009, 15:27

Ros писав:
o.Mykil писав:Все-таки варто завжди пам'ятати, що правдива любов є проти збоченої гомосексуальності http://love-contra.org


Тут нам дали посилання на сайт ( Кухарчука - сина протестаського пастора з Ірпіня )котрий заробляє собі політичний піар на боротьбі з гомосексуалістами цим самим порушуючи права людини закликає до ненеависті та гомофобії,- "підняти кулак" , "розчавити" і т.д. це його термінологія. На своїх акціях роздають пивом юнакам до 18 років, зрештою відкрито про це інформують (прийдіть на парад будуть роздавати пиво) такі його методи. Прикро бачити цей лінк на форумі УГКЦ. Його робота- це робота проти любові. Це не є душпастирський підхід, погодьтесь, годі його ставити собі за приклад.

теж підтримую: не варта боротися злом проти зла - в кожному випадку виграє саме зло... Добро "з кулаками" - допускаю і навіть підтримую. Але це саме той конкретний приклад, де добрими гаслами прикривають свої амбіції. Про Любов нмд там дуже мало.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2009, 15:44

romanm писав:Хоча я мав наувазі ось яке питання: а чи кожен педераст є трансом і чи кожен транс є геєєм?
Тобто
1. якщо транс чує дискомфорт від того що в нього протилежна стать від його психічної, то він стає гомосексуалістом? Чи це хвороба психіки?
2. Кожен гей є трансом? Відчуває свою невідповідність з тим, чим він є?
Ось чому я це написав.
Але мені здавалося що транси і геї- 2 різні речі( активні, маю наувазі) Тобто гомосексуальні дії, і ходіння в одязі протилежної статті суть=?А як наслідок стоп рай?

звичайно що дві різні речі. Йшлося про те, що один наслідок. Хоча не думаю, що все відбуватиметься автоматично...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Повідомлення о.Олег » 09 грудня 2009, 15:52

o.Mykil писав:
Ros писав: Прикро бачити цей лінк на форумі УГКЦ


І на форумі УГКЦ, і загалом в цілому Інтернеті (для декого!), у світі тому, хто часто потопає в аморальному бруді, не шукаючи чистої води істини Бога. Це без усіляких натяків сказано!

Однак толерування содомсько-гоморського ГРІХА тут не буде, тільки правдива християнська любов до нещасних, що збочили в бік, з ціллю духовної помочі..

На жаль, я не раз стрічався в неті з наїздами різних розпусних збоченців на Христову Церкву, мораль у цілому, традиційний інститут сім*ї в контексті нерозуміння суті авентичної свободи поза гріховним злом. Е ні, дорогі, так діло далі не піде!

а як Ви це відносите до поданого Вами лінку? Ні - розумію, що шукати підтримки треба, але невже це добрі союзники? Поясніть, отче, якщо можна.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 грудня 2009, 16:44

о.Олег писав:а як Ви це відносите до поданого Вами лінку? Ні - розумію, що шукати підтримки треба, але невже це добрі союзники? Поясніть, отче, якщо можна.


Та чого так вчепилися тут того лінка? Хіба я хоч раз обмовився про тих "союзників-протестантів"?:)

Просто ставлю ще один наголос, що проблема є і що правдива любов є проти нетрадиційних статевих відношень, бо появляються останнім часом "цікаві" думки на нашому християнському форумі.

А варто навіть повчитися від тих "союзників", від їхніх здорово-моральних акцій проти різних збочень на цьому грунті, не дрімаючи в обороні традиційного інституту сім*ї. Імхо.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей