Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 09 грудня 2009, 16:51

о.Олег писав: Про Любов нмд там дуже мало.


Може й так, особисто ще не ознайомлений дуже з їх діяльністю, але,я к зауважую, їм на меті є насамперед те, що любов між чоловіком-жінкою, традиційна в родині, є проти того збочення у різних сексуальних химерних діях, що часто називають зараз "любов*ю", хоч інтимні стосунки і любов (різновимірна) дещо інакші поняття. Розумію так.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 11 грудня 2009, 17:36

romanm писав:

А як наслідок стоп рай?[/quote]

Братья, не будьте такі певні про "стоп рай" а то ми так бвзікаєм а потім люди в наслідок цього стигматизуються та не приходять до Христа бо хтось діагнозував "СТОП Рай" - це не так.
Глава пресс-службы Ватикана напомнил, что гомосексуальность не препятствует "спасению"
Глава пресс-службы Католической Церкви Федерико Ломбарди призвал христиан относиться к гомосексуалами с тактом. В интервью одному из информационных агентств Ломбарди прокомментировал недавние заявления ватиканского кардинала Хавьера Лосана Баррагана (Javier Lozano Barragan), утверждавшего, что геи и транссексуалы "никогда не войдут в Царствие Божие". Как уже ранее сообщалось "LGBT_Grani", высокопоставленный церковный чиновник Барраган заявил 02 декабря 2009 года, что церковь рассматривает гомосексуальность как "надругательство над Богом".

По словам же Ломбарди, Катехизис Католической Церкви, признавая однополые отношения грехом, "противным природе" и "ни в коем случае не приемлемыми", тем не менее учит принимать самих гомосексуалов "с уважением, состраданием и тактом". Более того, он заявил, что гомосексуальное влечение само по себе не препятствует "спасению". В отличие от Хавьера Баррагана, заявившего, что "гомосексуалами становятся", Ломбарди признал, что у части представителей сексуальных меньшинств эта склонность является врождённой, и призвал верующих избегать в их отношении "любой дискриминации". О том, что гомосексуалы не заслуживают дискриминации, говорил в своём интервью и Лосано Барраган.

Ломбарди процитировал пункт 2358 Катехизиса Католической Церкви, в котором сказано: "Довольно значительное число мужчин и женщин имеют врождённую тенденцию к гомосексуальности. Эти люди не сделали сознательного выбора в пользу гомосексуальности; для большинства из них это состояние является трудным испытанием. К ним нужно относиться с уважением, состраданием и тактичностью. Надо избегать по отношению к ним всяких проявлений несправедливой дискриминации. Эти люди призваны исполнить волю Божию в своей жизни и, если они христиане, соединить с Крестной Жертвой Спасителя те трудности, с которыми они сталкиваются вследствие своего состояния".

Пресс-секретарь Ватикана также отметил, что итальянский сайт "Pontifex.Roma.It", в интервью которому кардинал Барраган высказал столь жёсткие суждения, "не следует считать авторитетом в вопросах католического учения", что этот сайте не является официальным церковным органом, и посоветовал обращаться по столь важным вопросам к Катехизису Католической Церкви.


Подготовлено по материалам сайтов "Regions.Ru" и "Sedmitza.Ru".

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 11 грудня 2009, 20:02

Тут ми ведемо річ про т.зв. активний сегмент.
З поданими Вами цитатами цілком згоден. Тай, думаю, решта теж.

Немає часу на всі ті уточнення. Але я Вас прошу подавати ПОВНУ інформацію щодо позиції К. Церкви по відношенню до гом. А то мені здається, що не все сказано. Як на мене, нема нічого гіршого як недоговорені речі.


Деякі уточнення:

Гомосексуалізм немає ніякого зв язку з ДНА. Тобто немає наукового підтвердження тому, що гом. передався по генах Значить, що не існує гену гомосексуальності, як не існує гену радості або суму. Отже передаватися не може. Дальше, катехизм говорить, що поважати треба "такт і т.д." але всерівно активні гом. - гріх, тяга, також не є добре. Треба чітно ставити наголоси.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 11 грудня 2009, 22:12

o.Mykil писав:
о.Олег писав: Про Любов нмд там дуже мало.


Може й так, особисто ще не ознайомлений дуже з їх діяльністю, але,я к зауважую, їм на меті є насамперед те, що любов між чоловіком-жінкою, традиційна в родині, є проти того збочення у різних сексуальних химерних діях, що часто називають зараз "любов*ю", хоч інтимні стосунки і любов (різновимірна) дещо інакші поняття. Розумію так.


Якщо не обізнані дуже з їх діяльністю то не потрібно посилатись на них та ставити за приклад, різні люди читають, може ще хтось подумає що УГКЦ солідаризується з "кухарчуками", а тим часом: 10.12.2009 "Глава пресс-службы Ватикана напомнил, что гомосексуальность не препятствует "спасению". Святой Престол выразил неодобрение дискриминационной практике криминальной ответсnвенности за гомосексуальные отношения между людьми и призвал все Страны и лиц уважать права всех людей". Як відомо рух "Любов проти ..." виступає за криміналізацію цих звязків погорджуючи декларацією прав людини.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 11 грудня 2009, 23:42

vitalko писав:
ГОМОФІЛІЯ, -ї, ж. Емоційне тяжіння переважно до осіб власної статі, яке не має вираженого еротичного характеру;психологічний, установчий аспект “поведінкової” гомосоціальності


Хе! :) не думав, що такий термін існує. Вжив чисто як антонім до гомофобії(типу українофоб - українофіл). А воно, виявляється, не зовсім то. Але суть мого попереднього допису, думаю, стане тепер більш зрозумілою.


Та от я не зрозумів, тому вирішив продемонструвати що це два інших терміни, не слід їх підмінювати, бо в результаті отримуєм гомофобію)))

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 грудня 2009, 07:35

10.12.2009 "Глава пресс-службы Ватикана напомнил, что гомосексуальность не препятствует "спасению". Святой Престол выразил неодобрение дискриминационной практике криминальной ответсnвенности за гомосексуальные отношения между людьми и призвал все Страны и лиц уважать права всех людей". Як відомо рух "Любов проти ..." виступає за криміналізацію цих звязків погорджуючи декларацією прав людини.


Кхм, кхм. Пане Ros, це добре що ви цитуєте голову пресс-служби Ватикану. От тільки чи він, чи ті хто писав повідомлення, забуваютьт додати, що мається наувазі НЕпрактикуючий гомосексуалізм. Так само як монахи гетеросексуали , не практикують. Така сама річ і про гом.

Але де зараз є кримінальна відповідальність за практикування гом. зв язків? В ісламських країнах? Ато те, що Ви привели, занадто слизьке.

Дозволю собі привести деякі пояснення Конгрегації Віри, щодо гом. та різного роду законів. (переклад мій)

1. Потрібно розрізняти між гомосексуальним нахилом та практикою. Останні не можуть бути ніяким чином дозволені або допущені.

2. Гом. схильність, навіть якщо сама по собі не є гріхом, всерівно в собі має гріх з точки зору моралі. Тобто ця схильність має рахуватися як об єктивно безпорядкова....

3. Признання прав гом. пар ставить в велику небезпеку права сімї , та подружжя.

4. Звичайно, що гом. не може бути переслідуваним і бути суб єктом розного роду дискримінацій, але це не значить, що гом. є прийнятним.
5. Приймаючи різного роду закони на захист гом. на першому місці має бути захист сім ї.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 12 грудня 2009, 12:28

romanm писав:

Кхм, кхм. Пане Ros, це добре що ви цитуєте голову пресс-служби Ватикану. От тільки чи він, чи ті хто писав повідомлення, забуваютьт додати, що мається наувазі НЕпрактикуючий гомосексуалізм. Так само як монахи гетеросексуали , не практикують. Така сама річ і про гом.

Але де зараз є кримінальна відповідальність за практикування гом. зв язків? В ісламських країнах? Ато те, що Ви привели, занадто слизьке.



Все вірно, я не думаю і не сподіваюсь що в цій справі у Ваиикані про щось забули і ми повинні їм тут нагадувати чи уточняти, слизькими ці речі стають після наших додатків та уточнень, що там хто мав на увазі.
Справа в тому, що в Україні є рухи котрі називають себе христянськими і вистувають за криміналізацію гомосексуалізму так як в ісламських країнах і на цьому форумі можна побачити посилання на їх сторінку, на жаль.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 грудня 2009, 13:02

Все вірно, я не думаю і не сподіваюсь що в цій справі у Ваиикані про щось забули і ми повинні їм тут нагадувати чи уточняти, слизькими ці речі стають після наших додатків та уточнень, що там хто мав на увазі.
Справа в тому, що в Україні є рухи котрі називають себе христянськими і вистувають за криміналізацію гомосексуалізму так як в ісламських країнах і на цьому форумі можна побачити посилання на їх сторінку, на жаль.


Ми не маємо право судити грішника(особу) тільки гріх, але гом. є небезпекою для нормальних сімей. Це звичайно проблема, але я не розумію, чого всі ці рухи, які виступаютьЗА права гом, ведуть себе таким агресивним чином, нав язують нам своє бачення гомосексуалізму. Я не прирівнюю гом. до вбиства, чи там аборту і т.д. Але однозначна небезпека є. І ця небезпека йде від тих, які говорять, що це нормально, а це ЗОВСІМ не так. Тоді давайте не будемо говорити про заборону абортів, і тому подібне. Всі ж люди. Я ні в якому разу не засуджую когось. Просто речі повинні називатися своїми іменами.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 12 грудня 2009, 14:13

Це звичайно проблема, але я не розумію, чого всі ці рухи, які виступаютьЗА права гом, ведуть себе таким агресивним чином, нав язують нам своє бачення гомосексуалізму. Я не прирівнюю гом. до вбиства, чи там аборту і т.д. Але однозначна небезпека є. І ця небезпека йде від тих, які говорять, що це нормально, а це ЗОВСІМ не так. Тоді давайте не будемо говорити про заборону абортів, і тому подібне. Всі ж люди. Я ні в якому разу не засуджую когось. Просто речі повинні називатися своїми іменами.



Ви ж Роман "переводити стрілки" в даному випадку ми маєм справу з тенденціями коли нас закликають "підняти кулаки" проти гомосекс., - з цим і маєм боротись, власне ці тенденції Церква (в Ватикані) засуджує. Більш ніж в 80 країнах світу гомосексуалізм залишається кримінально караним, а в семи країнах - Саудівській Аравії, ОАЕ, Ірані, Мавританії, Нігерії, Судані і Ємені - гомосексуальні стосунки можуть привести навіть до страти. Зрештою, подивіться що робиться в Іраку - масово вбивають чоловіків, яких підозрюють в гомосексуалізмі, а католиків там також як і гомосекс. держава захистити не може: http://tsn.ua/svit/u-iraku-masovo-vbiva ... lizmi.html
Ви ж кажете, що вони ведуть себе" таким агресивним чином", "нав язують своє бачення" не виключаю, тільки наведіть приклад, можливо ви це відчули на собі, бо я НІ, сьогодні на одному блозі натрапив на запис: " Вначале я писал о том как мне, христианину из протестантской церкви, было сложно принять свою гомосексуальность. Позже я стал обращать внимание на тот факт, что генератором гомофобии в нашем обществе являются представители религии. Именно те люди, которые декларируют любовь и всепрощение, на самом деле, насаждают ненависть и нетерпимость. Почему среди верующих так много гомофобов?" Як важко буде навернути цю людину, вона вже відчуває стигму на собі, хоча Його очікування були інші....ми маєм зігнорувати його питанням?

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 12 грудня 2009, 20:01

romanm писав:Тут ми ведемо річ про т.зв. активний сегмент.
З поданими Вами цитатами цілком згоден. Тай, думаю, решта теж.

Немає часу на всі ті уточнення. Але я Вас прошу подавати ПОВНУ інформацію щодо позиції К. Церкви по відношенню до гом. А то мені здається, що не все сказано. Як на мене, нема нічого гіршого як недоговорені речі.


Деякі уточнення:

Гомосексуалізм немає ніякого зв язку з ДНА. Тобто немає наукового підтвердження тому, що гом. передався по генах Значить, що не існує гену гомосексуальності, як не існує гену радості або суму. Отже передаватися не може. Дальше, катехизм говорить, що поважати треба "такт і т.д." але всерівно активні гом. - гріх, тяга, також не є добре. Треба чітно ставити наголоси.


Я подав ПОВНУ інформвцію якою володів і яку надва на прес-конференції Глава пресс-службы Католической Церкви Федерико Ломбарди.10.12.2009. Уважний читач помітить що кард. Ломбарді подавав спростування публікації 02.12.2009 на "итальянском сайте "Pontifex.Roma.It", в интервью которому кардинал Барраган высказал столь жёсткие суждения, "не следует считать авторитетом в вопросах католического учения", что этот сайте не является официальным церковным органом, и посоветовал обращаться по столь важным вопросам к Катехизису Католической Церкви. Додавати чи доповнювати нічого не збираюсь та й Вам не раджу.
А що до Ваших доповнень прес-служби Ватикану та наукових підтверджень під грифом "Деякі уточнення" про "ген гом." то я не розумію взагалі до чого це, Ви не погоджуєтесь що є люди з вродженою тенденцією до гомосекс.? Читайте пункт 2358 Катехизиса Католической Церкви, в котором сказано: "Довольно значительное число мужчин и женщин имеют врождённую тенденцию к гомосексуальности".

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 грудня 2009, 21:22


Ви ж Роман "переводити стрілки" в даному випадку ми маєм справу з тенденціями коли нас закликають "підняти кулаки" проти гомосекс., - з цим і маєм боротись, власне ці тенденції Церква (в Ватикані) засуджує. Більш ніж в 80 країнах світу гомосексуалізм залишається кримінально караним, а в семи країнах - Саудівській Аравії, ОАЕ, Ірані, Мавританії, Нігерії, Судані і Ємені - гомосексуальні стосунки можуть привести навіть до страти. Зрештою, подивіться що робиться в Іраку - масово вбивають чоловіків, яких підозрюють в гомосексуалізмі, а католиків там також як і гомосекс. держава захистити не може: http://tsn.ua/svit/u-iraku-masovo-vbiva ... lizmi.html


Хм, ми говоримо, але один одного не дуже розуміємо. Ватикан виступає за толерацію до КОЖНОЇ ОСОБИ, будь то гомосексуаліст чи проста людина. Але ЗАВЖДИ говорить що це ГРІХ. Як активний так і НАХИЛ сам в собі є гріховним. НУ і "вершина" вашого допису це те, що католиків як і гомосексуалістів держава не може захистити. Я бачу тут вже ми і педерасти на одинаковому рівні. Прикольно.



Ви ж кажете, що вони ведуть себе" таким агресивним чином", "нав язують своє бачення" не виключаю, тільки наведіть приклад, можливо ви це відчули на собі, бо я НІ, сьогодні на одному блозі натрапив на запис: " Вначале я писал о том как мне, христианину из протестантской церкви, было сложно принять свою гомосексуальность. Позже я стал обращать внимание на тот факт, что генератором гомофобии в нашем обществе являются представители религии. Именно те люди, которые декларируют любовь и всепрощение, на самом деле, насаждают ненависть и нетерпимость. Почему среди верующих так много гомофобов?" Як важко буде навернути цю людину, вона вже відчуває стигму на собі, хоча Його очікування були інші....ми маєм зігнорувати його питанням?


Ви серйозно чи жартуєте? Це не гом. проводять гей паради, де вульгарні "жінки " і "чоловіки" показують як то прикольно бути педерастами? Чи це не вони вимагають визнання своїх сімей на рівні гетеросексуальних пар? Чи це не вони хочуть всиновлення дітей? А теперішні політкорректні держави кидають невинні дитячі душі в пащі Молоху(педерастичним сім ям)? Це ви називаєте не тиском? Це не тиск, коли за відмову вінчання гом. сім ї в Канаді скоро будуть саджати в тюрму, чи сажають?!

Релігія не є людиноненависницькою, але є гомофобною, з цим згоден, як є в своєму цілому гріхофобною.
Я визнаю, що гом. може бути ліпшим християнином ніж я, це навіть не дискутується, може бути священиком(про умови ми писали), як монахи є монахами, незвааючи на те, що їм подобаються жінки. Але коли йде агресивна пропоганда(приклади я привів) то не треба мені говорити що вони бідні. А педофіли не бідні(практикуючі)?Давайте і їх будемо захищати.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 12 грудня 2009, 21:23

Ros писав:Якщо не обізнані дуже з їх діяльністю то не потрібно посилатись на них та ставити за приклад, різні люди читають, може ще хтось подумає що УГКЦ солідаризується з "кухарчуками",


Дещо обізнаний і знаю їх головну мету у недеструктивній з погляду моралі діяльності.

Розумію до чого клоните, але Боже Слово незмінне, а содомсько-гоморська ментальність тут не пройде. Є різні опінії про це (часом і в Церкві), та правда одна, зокрема у св. Писанні та морально-християнській доктрині Католицької Церкви, енцикліках тощо.

Моральне зло треба блокувати на самих початках, бо розростається наче хвороба раку!
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 12 грудня 2009, 21:42

Ще раз наголошую і прошу щоби Ви подавали ПОВНІСТЮ інформацію. Так от, попередній артикул до того, який Ви процитували


Гомосексуализм означает отношения между мужчинами или женщинами, испытывающими сексуальное влечение, исключительное или преобладающее, к лицам одного с ними пола. Он принимает самые разнообразные формы в разные эпохи и в разных культурах. Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым. Опираясь на Священное Писание, представляющее гомосексуальные действия как тяжкую форму разврата, Предание неизменно объявляет "гомосексуальные акты безусловно беззаконными". Они противоречат естественному закону. Они лишают половой акт его функции дарования жизни. Они не вытекают из подлинной эмоциональной и сексуальной взаимодополняемости. Ни в коем случае они не могут быть одобрены.


Про відсутність гена гом, говорю не я а вчені генетики, претензії до них. Тенденція не = генетика, це психічна проблема. Читайте все, а не тільки повідомлення недоговорені газети. ру. чи седміца.ру

Добавляю не я, а Конгрегація по доктрині віри. Ось що є навчанням Церкви, а воно ясне і чітке.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 грудня 2009, 00:35

"Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідолопоклонники, ні перелюбники, ні розгнуздані, ні мужоложники, ні злодії, ні зажерливі, ні п'яниці, ні злоріки, ні грабіжники Царства Божого не успадкують..." (1Кр 6,9-10).

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=738&start=0
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 00:45

Попередній артикул ККЦ не заперечує цитований Ломбарди артикул 2358 ККЦ

А Ваш умовивід про не спадковість "ген гом" і психічну проблему заперечила Американська психіатрична ї асоціація ще в далекому 1973 року - усунула його з переліку психічних патологій, та й і ККЦ визнає "Его психическое происхождение остается в большой степени необъяснимым" якщо у Вас є пояснення то збагатіть знання Конгрегації Науки Віри своїми теоріями про "ген гом." можливо я не в змозі оцінити їх цінність.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 грудня 2009, 00:53

romanm писав: Це не тиск, коли за відмову вінчання гом. сім ї в Канаді скоро будуть саджати в тюрму, чи сажають?!



Zaraz ja budu jak svjashchenyk pracjuvaty v Canadi. Nadijus', z takym ne styknucja...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Повідомлення o.Mykil » 13 грудня 2009, 00:59

"З чоловіком не сходитимешся, як сходишся з жінкою: це гидота. Ні з ніякою скотиною не зійдешся, щоб не осквернитися з нею; молодиця нехай не стає перед скотиною, щоб спаруватися: це огида. Не скверніться нічим цим; бо тим усім осквернилися народи, що оце виганяю з-перед вас. І як осквернилася земля, я покарав її за її провину, й вона виблювала своїх мешканців.
...Кожен бо, хто допуститься якоїсь із тих гидот, — кожен такий буде викорінений з-поміж людей своїх" (Лeв. 18,22-25.29).
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 01:13

o.Mykil писав:
romanm писав: Це не тиск, коли за відмову вінчання гом. сім ї в Канаді скоро будуть саджати в тюрму, чи сажають?!



Zaraz ja budu jak svjashchenyk pracjuvaty v Canadi. Nadijus', z takym ne styknucja...



Звучить як безглуздий наклеп, невідомо тільки на кого і для чого, - ну дит. садок та й годі, де ви таке чули чи бачили, чи це вам здавалось?

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 01:30

romanm писав:
Гомосексуалізм немає ніякого зв язку з ДНА. Тобто немає наукового підтвердження тому, що гом. передався по генах Значить, що не існує гену гомосексуальності, як не існує гену радості або суму. Треба чітно ставити наголоси.



Потяг до тієї самої статі має біологічне і психологічне коріння, з виразною перевагою першого. Гомосексуалістом, отже, можна радше народитися, ніж стати ним, хоча науковці весь час пересуваються у сфері гіпотез.
Ймовірно однією з біологічних причин гомосексуалізму є гени. Полювання на них триває давно, але досі вдалося тільки виявити, що певний відтинок хромосоми X виглядає трохи інакше у гомо-, ніж у гетеросексуалів, і на цьому все. Про те, що гени не пояснють тут все, свідчить також недавня праця шведських науковців, які, дослідивши 3826 пар близнюків, вирахували, що гомосексуалізм чоловіків пов’язаний із генами у близько 35% випадків.
Іншою біологічною причиною гомосексуалізму видаються дрібні порушення у перебігу вагітності, пов’язані з впливом материнських гормонів на плід, що розвивається.
На це все накладається ситуація у родині. Згідно зі статистикою, більшість геїв – це або єдині діти у родині, або наймолодші з братів і сестер. У більшості були також суворий батько та ніжна, надтурботлива матір.
Фахівці не згодні з тим, що гомосексуалістом можна стати внаслідок схилення психологічними засобами. Відомо, що особа, яка схиляє до статевих зносин, мусить натрапити на податливий ґрунт.

Автор: Славомір Загурскі [Sławomir Zagórski] Назва оригіналу: Prawdziwa nauka o homoseksualizmie Джерело: Gazeta Wyborcza, 08.05.2009 Зреферував Омелян Радимський

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 06:57

Звучить як безглуздий наклеп, невідомо тільки на кого і для чого, - ну дит. садок та й годі, де ви таке чули чи бачили, чи це вам здавалось?


Бачу тільки те, що агресивність в доказуванні своєї "нормальномті" педерастичних груп, переходить усілякі межі. В и ще скажіть, що закони прийняті в Швеції, Іспанії, Канаді, покликані захищати гом., від агресивних гомофобів. Не треба з них робити бідненьких людей, які ображені християнами і гомофобною ієрархією.

Ось моъ "наклепи"


Переход западного «правосудия» к силовому подавлению выступлений против сексуальных извращенцев.
Государственные органы, контролирующие туризм в Шотландии, наказали владельцев отеля за то, что они отказались забронировать комнату с одной кроватью двум мужеложникам. Учреждение “VisitScotland”, объявило владельцам гостиницы, что за отказ в потворстве содомитам отель будет лишен трехзвездочного статуса».

Шведский суд приговорил пастора Оке Грина к месяцу тюремного заключения за негативные высказывания о гомосексуалистах во время проповеди.

Суд канадской провинции Саскачеван признал виновным в разжигании ненависти человека, разместившего в местной газете цитаты из Библии, осуждающие гомосексуализм.
Депутат канадского парламента Л. Спенсер, член оппозиционной правой партии "Канадский альянс", был уволен с поста партийного советника по вопросам семьи за гомофобские высказывания.


Давайте йдіть тоді до кінця, з таким же жаром захищайте і педофілів, чому тільки педерастів, а транси чому не входять в Вашу боротьбу про захист?

Дальше я не бачу сенсу дискутувати. Є слова Церкви і баста, в катехизмі попередньому, содомський гріх кличе про помсту до неба. Те, що тепер ККЦ став політкоректнішим, не значить, що сенс цього змінився.

Я не проти людей, я проти того, щоби захищати тих, які не хочуть відмовитися від педерастії.

Поняттям "гомофоб" ніщо інше як дискримінація самих християн. Цей термін був придуманий в 1972 р. самими педерастами, щоби оправддати свій стиль життя і свою культуру як рівну і натуральну.

Дайте мені відповідь : Ви рахуєте гом. культуру рівною і натуральною? Якщо Ви рахуєте педерастів рівними і натуральними, тоді не розумію чому не треба рахувати педофілів також рівними. Всі ж люди!

По законам Америки, той, хто почує в свій адрес слово "гомофоб" може подати в суд. Бо це є прямою образою людини. Я категорично проти, і не дозволю нікому, особисто мені, наприклад, приклеювати цей вислів. Бо я виступаю за нормальні стосунки, і люди з психічними проблемами немають ніякого права прикріплювати це до нормальних.

Дальше, що таке толерантність? Це признання і повага до вірувань інших, без обов язкового згодження чи симпатії.(словник Вебстера) А як тепер його перекрутили педерасти? Прийняття їх стилю, ось що таке толерантність для них. І це зараз старається протягнути для всіх як норма чи закон.

В 2007 году в Британии в действие вступил так называемый «Акт Равноправия», согласно которому любая организация не имеет права отказать гомосексуалистам в оказании услуг и приеме на работу. Это коснулось также католических детских приютов, которые отныне не имеют права отказать гомосексуальной паре в усыновлении ребенка, и церквей, которые теперь обязаны брать на работу любого соискателя, независимо от его сексуальной ориентации, и венчать пары одного пола

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 07:19

Ще раз повторюю, немає НІЯКОГО доказу, що гомота є на генному рівні. Як тоді можна щось признавати гріхом, коли це є вроджене ГЕНЕТИЧНО а не психологічно? Як БОГ, дає такі гени, а потім за це відсилає до пекла?

Rick Fitzgibbons“Homosexuality and Hope”, а також вчені з Італії. Не треба писати того , чого немає. Я вам привожу факти з ZENIT. org(католицька служба новин та інформації) а також з католицької пошукової системи
totustuus.cc

Вибачте, але в мене є більше довіри до них, ніж до газети "Виборча"


Были потрачены миллионы долларов в Америке, чтобы ученые исследовали эти вопросы и в области генетики, и в области строения мозга. Причем эти исследования заказывали не церкви. Цель их – чтобы ответить на вопрос: можно ли предсказать по новорожденному ребенку, будет ли он гетеросексуалом или гомосексуалом. Такой был заказ на самом деле.

Здесь речь не шла о том, чтобы с христианской точки зрения доказать ту или иную доктрину.

Здесь речь шла о предсказании новорожденному ребенку, какой сексуальной ориентации он будет придерживаться.

• Эти исследования пришли к однозначному выводу: ни один ген в организме человека не отвечает за то, что человек может быть гомосексуалистом!

Ни одного гена не было найдено.

Если бы он был найден, то, поверьте мне, это было бы очень хорошей платформой, и гомосексуалисты давно бы уже растрезвонили об этом открытии, и вы бы его выучили наизусть благодаря либеральным СМИ.

• Поэтому утверждение, что люди рождаются с геном гомосексуальности, – это вымысел, это миф!

И такого не существует в реальности. Это теперь доказано научно.

Были проведены исследования головного мозга на наличие тех или иных отклонений, типичных для мужчин-гомосексуалистов или женщин-лесбиянок. И ученые пытались найти что-либо, что отличало бы их каким-то образом от женщин и мужчин нормальной сексуальной ориентации.

Но и во время этих многообразных исследований не было найдено ничего в строении или развитии мозга, что говорило бы об этих различиях. Нет таких различий!

И всякие теории об отличии мозга – это миф, это выдумка, которую раскручивают СМИ для того, чтобы просто бессовестно и нагло промывать людям мозги и внедрять туда ложь.


Многие гомосексуалы считают, что их особая сексуальная ориентация – результат действия биологических механизмов, неподвластных контролю создания. В 1952 г. вышли в свет работы Каллмана, подтверждающие существовавшую ранее точку зрения о связи гомосексуализма с генетикой.

Однако более поздние исследования не подтвердили полученных им результатов, и от генетической теории происхождения гомосексуализма в настоящее время отказались.

Вместо этого была выдвинута теория, объясняющая гомосексуализм или предрасположенность к нему гормональными факторами. Такие исследования в основном очень ограничены и страдают значительными пробелами. К примеру, лечение взрослых гомосексуалов половыми гормонами никак не сказывается на их сексуальной ориентация


Гипотеза о существовании специального «гена гомосексуальности», передающегося с материнской Х-хромо-сомой, не подтвердилась. Это не удивительно: биологи установили, что не только у человека, но и у высших млекопитающих, половое поведение не кодируется генетически, а является результатом обучения. Может наследоваться только определенный склад характера, который при некоторых условиях и приводит к гомосексуализму. Многие гомосексуалисты говорят: «Сколько себя помню, я всегда был таким». Но опытный специалист в беседе всегда выявит момент, с которого начались отклонения, и что этому способствовало. Многие из гомосексуалистов с детства отличались повышенной тревожностью, были особо ранимы, чувствительны. При этом такие дети нередко талантливы (как известно, среди деятелей искусства много людей нетрадиционной ориентации), послушны, хорошо учатся. Все это замечательно, но. может привести к тому, что такой мальчик начинает чуждаться шумных и драчливых мальчишеских компаний и ощущать себя «не таким, как все». А если при этом у ребенка нет нормальных отношений с отцом (или таковой вообще отсутствует), он может так и не понять, что значит быть мужчиной. Но при этом его восхищают и притягивают те, в ком есть эта так недостающая ему мужественность - другие мальчики или мужчины. Рано или поздно это восхищение приобретает эротический характер. У женщин все может происходить примерно так же.

http://www.evangelie.ru/forum/t25624.html

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 10:52

оооо, і знову посилання на протестанский форум, схоже ми своєї науки не читаєм, а чужої научаєм.... а ККЦ говорить чітко " вроджена тенденція"не вимагає наявності якихось "ген гом." чи може органів гом.))),- схоже на те що хтось собі замалював ці слова чорним маркером і їх не бачить. та і кард. Ломбарди 10.12.12 признал:"что у части представителей сексуальных меньшинств эта склонность является врождённой, и призвал верующих избегать в их отношении "любой дискриминации". Надішліть свої надбання з протестнстького форуму до Конгрегацій КЦ, теж тим самим методом "копіюй вклей", може отримаєте відповідь.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 11:21

Про правозахист цих груп та проти їх дискримінації говорю не я, я тільки цитати навів: кард. Барраган 02.12.2009 : "що у жодному випадку не схвалює дискримінацію геїв і транссексуалів. Він заявив, що тільки Бог має право судити". А як вам ця цитата, теж недавня "Представитель Ватикана отец Федерико Ломбарди 10.12.2009 заявил, что представители сексуальных меньшинств «не выбирали свою ориентацию», поэтому к ним нужно относиться с «уважением, состраданием и вниманием". Католическая Церковь не относит гомосексуализм к грехам, при этом гомосексуальные отношения она считает греховными (ну це вже сподіваюсь висновок чи допис журналіста). Глава пресс-службы Святого Престола священник Федерико Ломбарди призвал христиан относиться к гомосексуалистами с тактом. В интервью агентству I.MEDIA, врешті ККЦ: "Надо избегать по отношению к ним всяких проявлений несправедливой дискриминации". Та й ще дозволю собі тим самим методом що і Ви "копіюй вклей" зацитувати Блаженнішого: "На мою думку, гомосексуальність не є новим явищем - воно було відомим
і в часи Старого Завіту, і протягом усієї історії. Проблемою є те, що
останнім часом це питання стало дуже голосним, надзвичайно голосним, непропорційно голосним, на мій погляд.
Ніхто, звісно, не винен, що таким народився... Мені дуже шкода цих людей, тому що для них недоступна подружня любов. Адже подружня любов хоче бути продуктивною. Чоловік і жінка люблять одне одного так, що їхня любов виливається в народження дитини. Гомосексуалісти не можуть цього зробити. Вони, звісно, можуть вести всякого роду сексуальну активність, але їхня любов завжди залишиться безплідною. Отже, мені дуже шкода їх. Що ж я може зробити для них? Хіба полегшити їхні страждання - я не повинен накладати на них більшого тягаря, ніж це абсолютно необхідно.
Вони можуть жити разом, якщо наполягають на цьому. Добре, я певною мірою можу миритися з цим. Але нехай вони не претендують на те, щоб це вважалося подружжям. Бо це не є подружжям. Одним з аспектів подружжя є не просто факт життя разом, а народження дітей, чого гомосексуальні пари не можуть робити. І потім, я маю великі сумніви щодо того, чого може навчити гомосексуальне середовище усиновлених дітей. Найімовірніше, ці діти можуть вирости з неправильною сексуальною орієнтацією... повторюю, ця проблема стала жахливо галасливою, ніби половина суспільства є гомосексуалістами. Насправді вони є незначною меншиною суспільства. Ми повинні визнати, що вони мають певні права - і зупинитися на цьому>>. (А. Аржаковський.
Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства",
Львів 2006, ISBN 966-8197-10-0, ст. 67-68)

А що до вироків судів, то цілком покладаюсь на їх компетенцію, гомофобія як і будь яка фобія в Церкві не припустима, злочинці нехай відповідають за законом.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 11:39

"
вроджена тенденція"не вимагає наявності якихось "ген гом." чи може органів гом.))),- схоже на те що хтось собі замалював ці слова чорним маркером і їх не бачить. та і кард. Ломбарди 10.12.12 признал:"что у части представителей сексуальных меньшинств эта склонность является врождённой, и призвал верующих избегать в их отношении "любой дискриминации".


По перше він не кардинал.
По друге покажіть де протестанти помиляються?
Це говорять не тільки протестанти. Тенденція(психологічні проблеми) і гени, суть 2 різних речі.
Конгрегація віри говорить те саме що й протестанти, напевно це для Вас новина.
Дальше, "избегать дискриминации" ви не дивіться тільки на це а на усі 3 артикули які говорять про гом.

Інакше, слідуючи Вашій теорії, Церква насправді жорстока, бо людей, які ні вчому не винні, які народилися такими відсилає до пекла, коли вони практикують те, що "дав " їм Бог, а ще гірше, що називає таку тенденцію гріховною. Прикольний Бог і прикольна Церква. Чи може ми щось не так розуміємо!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 11:48

[(А. Аржаковський.
Бесіди з Блаженнішим Л. Гузаром. До постконфесійного християнства",
Львів 2006, ISBN 966-8197-10-0, ст. 67-68)



:) п.Ros, не смішіться. Ви видаєте бажане за дійсне. Вже давно відомо шо ці слова блаженнішого які Ви наводите перекручені. Ми це обговорювали навіть на нашому форумі. А ваша пропоганда гом., рахую, є неприпустимою,особливо на цьому форумі. Незважаючи на документи які видає Конгрегація по Доктрині Віри, Ви вперто цитуєте о.Ломбарді і його прес-конференцію. А також вирвавши з Катехизму одне речення про педерастів і не дивитися на річ в загальному, повністю перекручуєте зміст вчення КЦ.

На цьому дискусію з Вами припиняю, закликаю це також зробити усіх форумчан. Хай вони нас розсудять, якщо будуть вважати це за потрібне. А модератору звернути увагу на вашу "теорію вчення КЦ "щодо гомосексуалістів. Баста.
Вибачайте якщо образив, цього наміру в мене не було.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 12:09

Я нічого не говорив, просто наводив цитати, зовсім не "перекручені" цитований мною о.Ломбарді Глава пресс-служби Католицької Церкви.
А від вас я не бачу жодного посилання на автора, прикриваєтесь вченням КЦ, не розуміючи його.
Як що у Вас забракло мужності сприйняти їх так як воно і є, то хоч не вживайте образливих виразів, бо тільки це свідчить про брак аргументації.
Востаннє редагувалось 13 грудня 2009, 12:22 користувачем Ros, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 12:22

Ros писав:Я нічого не говорив, просто наводив цитати, зовсім не "перекручені" цитований мною о.Ломбарді Глава пресс-служби Католицької Церкви.
Як що у Вас забракло мужності сприйняти їх так як воно і є, то хоч не вживайте образливих виразів, бо тільки це свідчить про брак аргументації.


Я поважаю главу пресс-служби. Але я ще поважаю других людей, нпр. теперішнього Папу Ратцінгера, який був префектом кардиналом Доктрини віри. :)

Ви цитуєте правильно, але НЕ все. Щось на кшталт, що в Біблії теж написано:"Бога немає". А коли мені хтось буде доказувати, що є ще інші речі на цю тему, а я вперто буду триматися цього вислову, ну це тоді не дискуся, а монологи.

Ніяких образливих висловів стосовно Вас ні педерастів я не вживав. Ваше право рахувати, що в мене забракло аргументів, я так цього не бачу. На цьому дякую за дискусію. Більше в ЦІЙ темі дописувати немаю бажання.

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 15:18

Дякую за вирази поваги до голови прес служби Католицької Церкви о.Ломбарді та до Папи і папабільних кардиналів))), сподіваюсь прислухаєтесь до їх слів і запозичити в них їх лексику, слова на кшталт "педераст" я в їхніх словникових запасах не зауважив, а у вас принаймні разів 5 воно вирвалось, що ж це як не образа, демонстрація своєї слабкості, та браку аргументації, чи я знову цитую правильно, але не все, тобто без ваших додатків. Ви скоро "свої додатки" до ККЦ напишите, та обявити як обовязкові для "ПОВНОГО" розуміння вчення Церкви та правовірності, і не приховуєте що вклеюєте їх тут з протестантських форумів. Ні я зовсім не ображаюсь, просто сумно мені, - більше любові до людей то й гомофобії би не було, а те що одне і друге гріх "в дієвій формі" це відомо всім.

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 13 грудня 2009, 15:42

Ros писав:Дякую за вирази поваги до голови прес служби Католицької Церкви о.Ломбарді та до Папи і папабільних кардиналів))), сподіваюсь прислухаєтесь до їх слів і запозичити в них їх лексику, слова на кшталт "педераст" я в їхніх словникових запасах не зауважив, а у вас принаймні разів 5 воно вирвалось, що ж це як не образа, демонстрація своєї слабкості, та браку аргументації, чи я знову цитую правильно, але не все, тобто без ваших додатків.



Педераст- образливе слово і показує брак аргументації?:) Це показує брак освіти, бо коли нормальне древнєгрецьке слово ріже Вам слух, і Ви його рахуєте образливим, то це аж ніяк не мої проблеми. Правильно, Ви цитуєте тільки те, що Вам вигідно, щоби показати що до гом. треба відноситися толерантно(в їхньому розумінні цього слова), а про те, що це гріх і на цьому наголошує Церква, ви щось не звертаєте уваги.


Ви скоро "свої додатки" до ККЦ напишите, та обявити як обовязкові для "ПОВНОГО" розуміння вчення Церкви та правовірності, і не приховуєте що вклеюєте їх тут з протестантських форумів. Ні я зовсім не ображаюсь, просто сумно мені, - більше любові до людей то й гомофобії би не було, а те що одне і друге гріх "в дієвій формі" це відомо всім.


Хм, ще раз Вас питаю: ПОКАЖІТЬ де протестанти НЕ ПРАВІ в цьому питанні, де вони йдуть врозріз з ВЧЕННЯМ КЦ? Також звертаю Вашу увагу на те, що Цитую ТАКОЖ з КАТОЛИЦЬКИХ сайтів: ZENIT.ORG та TOTUSTUUS.CC
Дивно, але там написано такі самі слова як і протестанти говорять.
Тай зрештою....
В чому тоді різниця між гомосексуалістами і педофілами? Вони , останні, теж народжуються такими? !Любити їх також, чи Ви мене звинуватите в педофобії?

Ros
новик
новик
Повідомлень: 27
З нами з: 06 грудня 2009, 19:00
Звідки: Kiev

Повідомлення Ros » 13 грудня 2009, 16:10

Так, педераст це образливе слово в сучасному контексті, можливо в древньогрецькому ні, але тільки тому що там ставлення до підерастів було толерантніше, а Ви скажіть зараз це слово наприклад продавцю в магазині або хлопцям у дворі і побачите їх реакцію на собі ))), а тоді і нам розкажете образливе це слово чи ні)))
Що до протестантів то я не знаю про котрих властиво ви говорите, там є багато деномінацій і їх вчення суперечливе навіть між собою в цій сфері, яку обговорюєм також. Мені достатньо катольцьких джерел щоб аргументувати свою позицію без образ будь кому.
Різницю між гомосексуалістами і педофілами подивіця Вікпедії, я не дуже цікавлюсь такою проблематикою, вона мені не неаболіла, та й стереотипів на ній я собі не нажив як деякі))), але можу сказати те, що гомосексуалізм тісно пов’язаний з педофілією, – це міф! ( це знову тільки ваш домисл) і послати Вас до Славоміра Загурскі [Sławomir Zagórski] Назва оригіналу: Prawdziwa nauka o homoseksualizmie Джерело: Gazeta Wyborcza, 08.05.2009 Зреферував Омелян Радимський: "Кількість педофілів серед гомо- і гетеросексуалів приблизно однакова. Педофілія не залежить від орієнтації", – каже доктор медичних наук Анджей Депко [Andrzej Depko], віце-президент Польського товариства сексуальної медицини. А в абсолютних числах є значно більше педофілів – гетеросексуалів, ніж гомосексуалів, оскільки й гетеросексуалів є значно більше, ніж осіб, що відчувають потяг до тої самої статі. Це таке пояснення на примітивному рівні, але я думаю достатнье.
Нагадую, Ви обіцяли не повертатись до цієї теми я б вже собі її дарував, чому ж вона вас так наболіла, можливо потрібна якась допомога?


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей