Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 16 жовтня 2013, 11:54

Tornado писав:http://pravoslavnews.com.ua/articles/scho_v_ugod_pro_asotsatsju_zobovyaz/
http://pravoslavnews.com.ua/massmedia/j ... oty_simji/ - тут цілком реальні перестороги! І я не знаю як наші традиційні Церкви зможуть протистояти тиску ЄС щодо певних законів про недискримінацію сексменшин...

протистоять. Блаженнійший Святослав десь говорив (не знаю, чи тут цитували) про католицьких священиків, яких за це судять :(
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 17 жовтня 2013, 07:49

Ігор В писав:я поділяю позицію Експреса, я декілька раз перечитував наведену тут вище позицію Папи Франциска і я толком нічого не зрозумів, прочитав про ставлення російського патріарха- все чітко зрозуміло.


Радий за Вас, що Ви таки зрозуміли позицію Папи

Новим Папою Римським став аргентинець: консерватор, противник абортів та одностатевих шлюбів

Це було зовсім недавно. Чи можна за стан, що склався у світі, вже сьогодні покласти відповідальність на Папу Франциска? Попередній був жорсткіший, заборони вводив, і що з того? Богові противне насилля. Нинішній папа обрав інший шлях боротьби: Подолати зло добром. Він слідує Божій Заповіді, не ми.

:good:

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Іггор » 17 жовтня 2013, 08:25

luksander писав:Радий за Вас, що Ви таки зрозуміли позицію Папи
Приємно що хтось таки поділяє мою думку, та все ж хочу загострити Вашу увагу, що Ігор В та Іггор - різні дописувачі. )

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 17 жовтня 2013, 21:05

Іггор писав:
luksander писав:Радий за Вас, що Ви таки зрозуміли позицію Папи
Приємно що хтось таки поділяє мою думку, та все ж хочу загострити Вашу увагу, що Ігор В та Іггор - різні дописувачі. )

:D :o
Це називається "загострити увагу"? Та Ви ж просто тицьнули мене носом в... :twisted:
:) :Rose:

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 17 жовтня 2013, 21:09

luksander писав:
Іггор писав:Приємно що хтось таки поділяє мою думку, та все ж хочу загострити Вашу увагу, що Ігор В та Іггор - різні дописувачі. )

:D :o
Це називається "загострити увагу"? Та Ви ж просто тицьнули мене носом в... :twisted:
:) :Rose:

:D
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Іггор » 17 жовтня 2013, 22:25

luksander писав: :D :o
Це називається "загострити увагу"? Та Ви ж просто тицьнули мене носом в... :twisted:
:) :Rose:

О! Яка велика кількість смайликів!
Як приємно мати справу з людиною, яка не лише розділяє мій погляд на Папу, та ще й при тому не позбавлена почуття гумору. Лише трохи прикро, що я не розумію всіх смайликів, мабуть найголовніший з них, той що перший

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 18 жовтня 2013, 10:44

Іггор писав:
luksander писав:Радий за Вас, що Ви таки зрозуміли позицію Папи
Приємно що хтось таки поділяє мою думку, та все ж хочу загострити Вашу увагу, що Ігор В та Іггор - різні дописувачі. )

ітак - Папа має таку-от позицію (з того, що відомо). Ніхто з присутніх тут не Папа? Відповідно за Папу тут ніхто не вирішить. Вирішуємо за себе самих, що живемо в контексті диктату влад (державних і міжнародних). Питання наступне:
чи комусь з присутніх (з досвіду непорозуміння з п.Іггором ще раз зазначу: не для власного розуміння, а для, на Вашу думку, протидії гріху в світі, для розуміння християнами де Правда) бракує чіткого документу з осудом пропаганди гомосексуалізму від діючого Папи?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 19 жовтня 2013, 11:49

о.Олег писав:ітак - Папа має таку-от позицію (з того, що відомо). Ніхто з присутніх тут не Папа? Відповідно за Папу тут ніхто не вирішить. Вирішуємо за себе самих, що живемо в контексті диктату влад (державних і міжнародних). Питання наступне:
чи комусь з присутніх (з досвіду непорозуміння з п.Іггором ще раз зазначу: не для власного розуміння, а для, на Вашу думку, протидії гріху в світі, для розуміння християнами де Правда) бракує чіткого документу з осудом пропаганди гомосексуалізму від діючого Папи?
З повагою, о.Олег

от в молитовнику "Прийдіте поклонімся", там, де розповідається про іспит совісті, є такі слова:
- Учинив мастурбацію, гомосексуальні акти, мав статеві зносини поза подружжям?
так на свій дядьківський розум думаю, що тут чітко написано: гріхом є саме вчинений акт, а не гомосексуалізм, як хвороба...
Так вчить Церква, так вчить Її син - Папа. Мабіть, можна погодитися з Ігорем, що Папі краще мовчати :pardon: бо ті ж православні брати такого понавислуховували в його інтерв ю %)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 19 жовтня 2013, 13:59

Іггор писав:
о.Олег писав:...Питання наступне: чи комусь з присутніх бракує чіткого документу з осудом пропаганди гомосексуалізму від діючого Папи?
Мені не бракує. Більше того, вважаю що ці публічні, засуджуючі документи, якби були, то були б хорошою поміччю в справі пропаганди гомосексуалізму.

тепер чітко і зрозуміло. Дякую
ще хтось висловиться?
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 22 жовтня 2013, 16:06

Усі повідомлення, що стосуються чужих гріхів, відділено: Чужі гріхи
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 22 жовтня 2013, 16:50

luksander писав:
о.Олег писав:так на свій дядьківський розум думаю, що тут чітко написано: гріхом є саме вчинений акт, а не гомосексуалізм, як хвороба...
Так вчить Церква, так вчить Її син - Папа. Мабіть, можна погодитися з Ігорем, що Папі краще мовчати :pardon: бо ті ж православні брати такого понавислуховували в його інтерв ю %)

не можна бути толерантним до гомосексуалізму, хай навіть він є хворобою, бо ця хвороба "заразна". Колись ховались, а тепер на паради їх тягне.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 22 жовтня 2013, 18:49

Ігор В писав:
luksander писав:так на свій дядьківський розум думаю, що тут чітко написано: гріхом є саме вчинений акт, а не гомосексуалізм, як хвороба...
Так вчить Церква, так вчить Її син - Папа. Мабіть, можна погодитися з Ігорем, що Папі краще мовчати :pardon: бо ті ж православні брати такого понавислуховували в його інтерв ю %)

не можна бути толерантним до гомосексуалізму, хай навіть він є хворобою, бо ця хвороба "заразна". Колись ховались, а тепер на паради їх тягне.

От живе собі хвора людина, живе і... померла. :(
І ніхто так і не зрозумів, що вона була хвора, :pardon: і НЕТОЛЕРАНТНО до неї не ставився: :shock:
караул! які несвідомі християни :x

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 22 жовтня 2013, 21:48

О. Олег, а гомосексуалізм - це вроджене від народження чи набуте?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 22 жовтня 2013, 22:22

А гетеросексуальність? Вроджене чи набуте?
П.С. теж не одного/одну до гріха довела :oops:

Ігор В
дописувач
дописувач
Повідомлень: 106
З нами з: 27 вересня 2012, 10:33
Звідки: м. Тернопіль

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Ігор В » 23 жовтня 2013, 08:45

luksander писав:От живе собі хвора людина, живе і... померла. :(
І ніхто так і не зрозумів, що вона була хвора, :pardon: і НЕТОЛЕРАНТНО до неї не ставився: :shock:
караул! які несвідомі християни :x
[/quote]
І що ви свідомий християнин робитиме, як цей хворий чоловік спокушатиме, вводитиме в гріх якогось вашого знайомого. Проблема не в тому, що він хворий, а в тому що гріх пропагується і прийде час що діти чи онуки теперішнього покоління до цього ставитимуться нормально. Якщо вже тепер ваша позиція зводиться до того, що содомський гріх є хворобою то в майбутньому нічого хорошого не буде, гріх то буде поширюватись- а Господь той самий що за часів Содому і Гомори, що тепер...

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2013, 08:49

Tornado писав:О. Олег, а гомосексуалізм - це вроджене від народження чи набуте?

та нмсд різниці (хоч про це часом з піною біля рота сперечаються як ті, що "за", так і ті, що "проти") немає - після Адама людина має вроджену схильність до гріха
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2013, 11:27

Ігор В писав:Якщо вже тепер ваша позиція зводиться до того, що содомський гріх є хворобою...

Чому перекручуєте? luksander не писав, що содомський гріх - хвороба.
Схильність до цього - хвороба, практикування - гріх. Взагалі спокуса, яку "я"перемагаю, ніколи не буде гріхом.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 23 жовтня 2013, 17:23

А от мати сексуальні стосунки з особою протилежної статі поза ЦЕРКОВНИМ шлюбом - гріх?
В скількох країнах саме Церква дає шлюб? В так званих "християнських" країнах?
П.С і не варто перебільшувати вплив церковної влади на світські інституції... :no:

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 23 жовтня 2013, 22:25

о.Олег писав:
Tornado писав:О. Олег, а гомосексуалізм - це вроджене від народження чи набуте?

та нмсд різниці (хоч про це часом з піною біля рота сперечаються як ті, що "за", так і ті, що "проти") немає - після Адама людина має вроджену схильність до гріха
З повагою, о.Олег

Питав тому, що доводилось чути думку, що є люди, які народжуються вже зі схильністю, чи як то правильно сказати, до гомосексуалізму. Але, на мою думку, це не є правдива думка, бо не думаю, що наш Творець ще при народженні вкладає в дитинку таку схильність. Вона може набутися в сім"ї, де дитина не отримує любові від батьків, через погану компанію і т.д., але щоб при народженні...?
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 23 жовтня 2013, 22:48

До теми вступу в ЄС та можливих загроз для української сім"ї :
1. pravoslavnews.com.ua/massmedia/france_za_cinnosti/
2. http://pravoslavnews.com.ua/massmedia/j ... oty_simji/
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Міра » 24 жовтня 2013, 09:00

Читаю ті статті, і думка - чи не маніпуюють нами, як кому вигідно... Користуються тим, що нас, християн, то болить ( про гомосексуалізм) і проштовхують свою вигоду -Дивіться на Росію, вам нема чого вчитись в Європі..
Не люблю, коли маніпулюють людьми. Треба завжди казати правду. А тут таке нагнітання.. не довіряю вже тому православному оглядачу.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 24 жовтня 2013, 10:27

Міра писав:Читаю ті статті, і думка - чи не маніпуюють нами, як кому вигідно... Користуються тим, що нас, християн, то болить ( про гомосексуалізм) і проштовхують свою вигоду -Дивіться на Росію, вам нема чого вчитись в Європі..
Не люблю, коли маніпулюють людьми. Треба завжди казати правду. А тут таке нагнітання.. не довіряю вже тому православному оглядачу.


Ну бо православіє, на жаль, більше рупор політики ніж голос Євангелія на даний момент.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення vitalko » 24 жовтня 2013, 10:33

Tornado писав:
о.Олег писав:
Tornado писав:О. Олег, а гомосексуалізм - це вроджене від народження чи набуте?

та нмсд різниці (хоч про це часом з піною біля рота сперечаються як ті, що "за", так і ті, що "проти") немає - після Адама людина має вроджену схильність до гріха
З повагою, о.Олег

Питав тому, що доводилось чути думку, що є люди, які народжуються вже зі схильністю, чи як то правильно сказати, до гомосексуалізму. Але, на мою думку, це не є правдива думка, бо не думаю, що наш Творець ще при народженні вкладає в дитинку таку схильність. Вона може набутися в сім"ї, де дитина не отримує любові від батьків, через погану компанію і т.д., але щоб при народженні...?


Насправді не знаю, чи є випадки вродженого гомосексуалізму чи ні - ніхто поки що відповіді не дав, але давайте не забувати, що ми народжуємося з покорченою природою(але до чого тут Бог?). Якщо народжуються діти розумово/фізично неповносправні, то вроджена схильність до гомосексуалізму нічим принципово іншим не буде. Тільки треба не забувати трактувати такі речі як відхилення від норми.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 24 жовтня 2013, 12:02

Tornado писав:... не думаю, що наш Творець ще при народженні вкладає в дитинку таку схильність...

та чому ж - є вроджені психічні хвороби, є набуті психічні хвороби. Різноманітно виявляється наслідок гріха Адама/Єви. Проблема не в цьому - проблема, якщо, наприклад, шизофренію будуть нам подавати в якості однієї із можливих норм для людини і, відповідно, поведінку шизофреніка заборонять осуджувати, викладатимуть на уроках "Основи здоров`я"/інших, що "і ви так можете". Розумієте (мою думку)? В цьому безумство. І немає жодних підстав віруючому чоловікові вважати неможливою вроджену ваду (гомосексуалізм в тому числі). Повністю погоджуюсь з Вітальком
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 03 листопада 2013, 15:13

Вже не раз закидалося Церкві (і в тому числі тут на форумі), що мало реагує на гріх гомосексуалізму. З іншого боку, казалося, що є інші справи і не можна говорити тільки про це. Про це саме говорить і Папа у своєму інтерв'ю.

Ми не можемо зосереджуватися виключно на проблемах, пов’язаних з абортами, одностатевими шлюбами та контрацепцією. Це неможливо. Я не говорив про це багато, і мені дорікали за це. Але коли ми про це говоримо, то маємо робити це у контексті. Вчення Церкви у цих питаннях ясне, а я є сином Церкви; але ж не є необхідним весь час говорити тільки про це.


http://www.credo-ua.org/2013/09/102346
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

igormaks
дописувач
дописувач
Повідомлень: 105
З нами з: 24 листопада 2012, 22:55

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення igormaks » 05 листопада 2013, 00:31

Слава Ісусу Христу!
Гомосексуалізм , гріх гомосексуалізму , на мою думку є дуже і дуже тяжким гріхом. Церква хоче врятувати грішника - це нормально, це добре. Але на мою думку дії в порятунку дуже мякі ( як би не образити грішника , аби не втік від порятунку ). І ця мягкість сприймається медіа як потурання гріху. Але Церква вибрала таку тактику в боротьбі з цією гидотою , напевно розуміючи ці ризики. В плані любові до ближньго, як до творіння Божого , до образу і подоби Божою я її підтримую. Мені здається невистачає більш ширшого пояснення який цей содомський гріх є страшний, гидкий в очах Божих. Навіть якщо грішник і покається в святій сповіді , яка то кара має бути за той гріх, і скільком поколінням того грішника її терпіти ! А гріхи держави в потуранні і пропоганді цього гріха гомосексуалізму... Це і втрата держави, поневолення іншими народами , стихійні лиха... І це напевно тільки каплі тої кари , яка лягає на людей за цей гріх... Це все потрібно пояснювати ....
З повагою Ігор
Помагати Ісусові двигати хрест!

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 09 листопада 2013, 09:17

о.Олег писав:
Іггор писав:
luksander писав:Радий за Вас, що Ви таки зрозуміли позицію Папи
Приємно що хтось таки поділяє мою думку, та все ж хочу загострити Вашу увагу, що Ігор В та Іггор - різні дописувачі. )

ітак - Папа має таку-от позицію (з того, що відомо). Ніхто з присутніх тут не Папа? Відповідно за Папу тут ніхто не вирішить. Вирішуємо за себе самих, що живемо в контексті диктату влад (державних і міжнародних). Питання наступне:
чи комусь з присутніх (з досвіду непорозуміння з п.Іггором ще раз зазначу: не для власного розуміння, а для, на Вашу думку, протидії гріху в світі, для розуміння християнами де Правда) бракує чіткого документу з осудом пропаганди гомосексуалізму від діючого Папи?
З повагою, о.Олег

После нескольких месяцев дебатов и неудачных попыток Палата Представителей штата Иллинойс во вторник легализовала однополые браки, и недавние высказывания папы Франциска о гомосексуальности сыграли в этом свою роль. Депутат Линда Чапа ЛаВиа, все лето пребывавшая в нерешительности, проголосовала "за", сказав при этом: "Как католичка, последовательница Иисуса и папы Франциска, я уверена, что суть нашего католического учения - любовь, сочувствие и справедливость для всех людей".
Спикер Палаты Мэдиган привел слова папы, добавив от себя: "Если так случилось, что человек гей и живет в гармоничных и плодотворных, хоть и неузаконенных отношениях, кто я такой, чтобы судить, что эти отношения так и должны оставаться неузаконенными?

http://www.csmonitor.com/USA/USA-Update ... ncis-video
Κύριε ελέησον

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 09 листопада 2013, 22:30

Отже, чіткого документа від Папи таки бракує... :(
Звичайно, можна провести опитування, опрацювати результати його раз і другий... але навіщо чекати ще два роки? невже так важко дати однозначне пояснення своєї (і Церкви) позиції?.. :oops:
якось безвідповідально...
П.С. чи Папа таки схвалює одностатеві шлюби (на відміну від того ж таки кліру місцевої Церкви) і його радує збільшення прихильників цієї позиції серед католиків? :shock:

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 09 листопада 2013, 22:52

luksander писав:Отже, чіткого документа від Папи таки бракує... :(
Звичайно, можна провести опитування, опрацювати результати його раз і другий... але навіщо чекати ще два роки?

А що , опитування може вплинути на морально-етичне вчення Церкви?
А може істинність догматики Церкви теж опитуванням визначати?
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 09 листопада 2013, 23:06

http://katolik.ru/mir/113844-glava-paps ... ovali.html
В свете споров об "однополых браках" многих высокопоставленных ватиканских чиновников попросили высказать свою позицию относительно вопросов брака и семьи. Но в последнее время кажется, что некоторые высказывания вырывают из контекста.
Глава Папского совета по делам семьи Архиепископ Винченцо Палья в ходе споров вновь выразил свою солидарность с французскими и английскими епископами, выступающими против «однополых браков». Однако некоторые СМИ распространили информацию, согласно которой Палья на самом деле выступал с противоположной позицией. Сам Винченцо Палья утверждает, что его слова были "исковерканы".
Во время пресс-конференции архиепископ заявил, что Католическая церковь в целом выступает против любой несправедливой дискриминации, в том числе и в отношении гомосексуалистов.
Затем его спросили, поддерживает ли Католическая Церковь какие-либо формы «однополых союзов», отличных от брака: гражданские союзы или союзы на основе иных норм права.
Архиепископом была проведена четкая граница: он заявил, что частные права всех людей следует уважать, но когда дело доходит до брака, его заключение не может состояться только лишь из-за сильной эмоциональной связи. Он также добавил, что могут быть рассмотрены альтернативные правовые меры, отличные от брака.
«Я согласен, что нам следует избегать любой формы дискриминации. Я думаю, что решение можно найти и в вопросе с гражданским кодексом. Независимо от того, патримониальный ли это уровень, или уровень, который упростит понятия, который предотвратит несправедливость по отношению к слабым. Это то, о чем нам следует задуматься. Я хочу подчеркнуть, что подобные меры должны основываться на нормах частного права», - сказал Архиепископ Винченцо Палья.
В последнее время и другие высказывания высокопоставленных ватиканских чиновников подвергались неправильному толкованию, зачастую сводившему их слова к простому “осуждению” однополых браков и приводившему к неразберихе. Даже слова Папы были истолкованы неправильно.

Тепер я розумію , що мав на увазі Палья.
Шлюб - ні , ніколи , або ще не зараз. Хай ідуть в РАГС.
І ось конгресмени - католики в Іллінойсі голосують за можливість гей-шлюбів , державних звичайно ж.Тобто , таке поняття , як мовчати на гріх , заохочувати до гріха(а що ж таке громадянський шлюб , як не це) американським католикам , та й архієпископу Вінченцо Палья не відоме.
Як швидко все відбувається....
Κύριε ελέησον


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей