Гомосексуалізм

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 09 листопада 2013, 23:48

пілігрим писав:http://katolik.ru/mir/113844-glava-papskogo-soveta-po-delam-semi-moi-slova-o-gomoseksualistakh-neverno-istolkovali.html
В свете споров об "однополых браках" многих высокопоставленных ватиканских чиновников попросили высказать свою позицию относительно вопросов брака и семьи. Но в последнее время кажется, что некоторые высказывания вырывают из контекста.
Глава Папского совета по делам семьи Архиепископ Винченцо Палья в ходе споров вновь выразил свою солидарность с французскими и английскими епископами, выступающими против «однополых браков». Однако некоторые СМИ распространили информацию, согласно которой Палья на самом деле выступал с противоположной позицией. Сам Винченцо Палья утверждает, что его слова были "исковерканы".
Во время пресс-конференции архиепископ заявил, что Католическая церковь в целом выступает против любой несправедливой дискриминации, в том числе и в отношении гомосексуалистов.
Затем его спросили, поддерживает ли Католическая Церковь какие-либо формы «однополых союзов», отличных от брака: гражданские союзы или союзы на основе иных норм права.
Архиепископом была проведена четкая граница: он заявил, что частные права всех людей следует уважать, но когда дело доходит до брака, его заключение не может состояться только лишь из-за сильной эмоциональной связи. Он также добавил, что могут быть рассмотрены альтернативные правовые меры, отличные от брака.
«Я согласен, что нам следует избегать любой формы дискриминации. Я думаю, что решение можно найти и в вопросе с гражданским кодексом. Независимо от того, патримониальный ли это уровень, или уровень, который упростит понятия, который предотвратит несправедливость по отношению к слабым. Это то, о чем нам следует задуматься. Я хочу подчеркнуть, что подобные меры должны основываться на нормах частного права», - сказал Архиепископ Винченцо Палья.
В последнее время и другие высказывания высокопоставленных ватиканских чиновников подвергались неправильному толкованию, зачастую сводившему их слова к простому “осуждению” однополых браков и приводившему к неразберихе. Даже слова Папы были истолкованы неправильно.

Тепер я розумію , що мав на увазі Палья.
Шлюб - ні , ніколи , або ще не зараз. Хай ідуть в РАГС.
І ось конгресмени - католики в Іллінойсі голосують за можливість гей-шлюбів , державних звичайно ж.Тобто , таке поняття , як мовчати на гріх , заохочувати до гріха(а що ж таке громадянський шлюб , як не це) американським католикам , та й архієпископу Вінченцо Палья не відоме.
Як швидко все відбувається....


Якщо це все правда, і без ніяких перекручень з боку ЗМІ, то вже не смішно. Ой здає помаленьку позиції Катол. Церква. Одна надія на Православну, що Вона не буде збочувати у вченні та Її предстоятелі/патріархи не будуть висловлюватись двозначно, а чітко і ясно, як це і притаманно у вченні Православної Церкви та Святих Отців.
Востаннє редагувалось 10 листопада 2013, 18:30 користувачем Tornado, всього редагувалось 1 раз.
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 10 листопада 2013, 01:38

Все таки можна і в Європі протистояти гріху. І навіть в католицькій країні

http://obozrevatel.com/abroad/48173-hor ... brakah.htm
Парламент Хорватии проголосовал за проведение референдума по предложению о запрете на однополые браки, несмотря на резкое противодействие гей-активистов.

Более двух третей депутатов парламента поддержали предложение о проведении референдума в декабре, сообщает ВВС.

Избиратели должны будут ответить на вопрос, одобрить ли поправки к конституции страны, которая определяет брак как союз между мужчиной и женщиной.

Ранее хорватская организация "Во имя семьи" собрала более 710 000 подписей граждан за проведение референдума о запрете однополых браков.

Я думаю , прикладу Хорватії наслідує як мінімум Угорщина.
І нам би здалось , а не розповідати , що проблема не актуальна .
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: "Завтра" Католицької Церкви

Повідомлення пілігрим » 10 листопада 2013, 15:51

о.Олег писав:
пілігрим писав:Якщо католики-конгресмени Іллінойсу не розуміють різниці між осудженням грішника і осудженням гріха , то мабуть і слушно.
Отче , а ви не припускаєте , що результати опитувань можуть бути використані як підстава для легитимізації ревізії морально-етичного вчення Церкви?

в жодному разі. Звичай (і, відповідно, результати, що його можуть виявити) може бути взятий до уваги лише у тому випадку, якщо не суперечить Закону
З повагою, о.Олег

Але боюсь , що це вже відбувається.
В іншій темі я наводив висловлювання архієпископа Палья про пошук якихось альтернативних від шлюбу форм гей-відносин .Але ж цей пошук і є м'якою формою легитимізації самих гей-відносин у свідомості католиків. ІМХО Церква повинна чітко заявити - "ми в цьому не беремо участь" - ні в державному регулюванні в будь якій формі , ні в легалізації гей-шлюбів у будь якій формі.
Крім того , хочу сказати , що як би я напочатках не тішився з фрази Папи Франциска "Хто я такий , щоб засуджувати гомосексуалістів" , загрози не розуміння світом цієї фрази стають все більш наочними.
Я не думаю , що Папа міг би сказати "Хто я такий , щоб засуджувати вбивць , гвалтівників , педофілів , Сталіна , Гітлера" , хоча з догматичної точки зору ця фраза також бездоганна.
Поняття "содомія" виводиться з загального контексту множини"гріх". І якщо по відношенню до вбивства і педофілії цей контекст в свідомості католиків зберігається , то по віднощенню до содомії вже не стовідсотково.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Завтра" Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2013, 17:11

пілігрим писав:Але боюсь , що це вже відбувається.
В іншій темі я наводив висловлювання архієпископа Палья про пошук якихось альтернативних від шлюбу форм гей-відносин .Але ж цей пошук і є м'якою формою легитимізації самих гей-відносин у свідомості католиків. ІМХО Церква повинна чітко заявити - "ми в цьому не беремо участь" - ні в державному регулюванні в будь якій формі , ні в легалізації гей-шлюбів у будь якій формі.
Крім того , хочу сказати , що як би я напочатках не тішився з фрази Папи Франциска "Хто я такий , щоб засуджувати гомосексуалістів" , загрози не розуміння світом цієї фрази стають все більш наочними.
Я не думаю , що Папа міг би сказати "Хто я такий , щоб засуджувати вбивць , гвалтівників , педофілів , Сталіна , Гітлера" , хоча з догматичної точки зору ця фраза також бездоганна.
Поняття "содомія" виводиться з загального контексту множини"гріх". І якщо по відношенню до вбивства і педофілії цей контекст в свідомості католиків зберігається , то по віднощенню до содомії вже не стовідсотково.

так і грішників, і перекручувачів віри було і є і, нажаль, буде до Другого Приходу. Про віру Церкви Вам говорю. А політес розводять політики і, як це не прикро, політики можуть бути і в Церкві. От лише Церква не політична партія - не може міняти Вчення ні у вірі, ні у моралі. І кожне висловлювання "за" пропихання гомосексуального звязку (під будь-якою назвою) в якості легального не має змісту в Церкві - лише унаявнює тих, що в силу проповідування "іншої віри/моралі" з Христової Церкви вийшли/відступили від Христа Ісуса
це говорю безвідносно до відцитованого із ЗМІ архиєпископа чи Папи - про другого вже говорено-переговорено, а погляди/висловлювання архиєпископа я не вивчав
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 10 листопада 2013, 17:15

Щоб розрядити ситуацію :D
http://uareview.com/virastuk-vs-gays/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: "Завтра" Католицької Церкви

Повідомлення пілігрим » 10 листопада 2013, 17:15

о.Олег писав:так і грішників, і перекручувачів віри було і є і, нажаль, буде до Другого Приходу. Про віру Церкви Вам говорю. А політес розводять політики і, як це не прикро, політики можуть бути і в Церкві. От лише Церква не політична партія - не може міняти Вчення ні у вірі, ні у моралі. І кожне висловлювання "за" пропихання гомосексуального звязку (під будь-якою назвою) в якості легального не має змісту в Церкві - лише унаявнює тих, що в силу проповідування "іншої віри/моралі" з Христової Церкви вийшли/відступили від Христа Ісуса
це говорю безвідносно до відцитованого із ЗМІ архиєпископа чи Папи - про другого вже говорено-переговорено, а погляди/висловлювання архиєпископа я не вивчав
З повагою, о.Олег

Я так на це сподіваюсь , Ви собі не уявляєте
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: "Завтра" Католицької Церкви

Повідомлення о.Олег » 10 листопада 2013, 18:09

пілігрим писав:...Я так на це сподіваюсь , Ви собі не уявляєте

так вірую
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 10 листопада 2013, 19:28

пілігрим писав:
luksander писав:Отже, чіткого документа від Папи таки бракує... :(
Звичайно, можна провести опитування, опрацювати результати його раз і другий... але навіщо чекати ще два роки?

А що , опитування може вплинути на морально-етичне вчення Церкви?
А може істинність догматики Церкви теж опитуванням визначати?

Ну, якщо Вам з самого документу про опитування це не зрозуміло, то поцікавтесь у його авторів. :wink:

Аватар користувача
пілігрим
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 347
З нами з: 15 жовтня 2011, 02:35

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення пілігрим » 10 листопада 2013, 21:06

luksander писав:
Ну, якщо Вам з самого документу про опитування це не зрозуміло, то поцікавтесь у його авторів. :wink:

Колись спитаю :)
Я думаю , що все , що буде сказано на Синодах 2014 і 2015 , відомо і підготовано вже тепер.
Κύριε ελέησον

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Церква - це...?

Повідомлення andrivovk » 18 січня 2014, 17:40

Експрес писав:http://ua.korrespondent.net/world/1586275-papa-rimskij-hto-ya-takij-shchob-zasudzhuvati-geyiv
"Сьогодні, 29 липня, глава Католицької церкви Папа Римський Франциск звернувся до ЛБГТ-спільноти з примирною промовою, в якій він дав обіцянку не засуджувати священиків за їхню нетрадиційну орієнтацію."

Ну просто в десятку. Фраза Папи немов би для нашої дискусії сказана.
Що тут ще додати????
Вагався в яку тему дати посилання - кінці часів чи сюди. По моєму після сказаного....цих дві теми можна закривати. І куди йде Католицька Церква зрозуміло, як і зрозуміло те, що кінець уже справді близько.

:bad: Гидота :bad: :bad: :bad:


Кілька міркувань. (я виділив спеціально деякі слова, щоби показати аналогію)

Папа в інтерв'ю сказав : "Якщо гомосексуаліст щиро шукає Бога, то ХТО Я такий, ЩОБ його СУДИТИ ? ".

Дехто вбачає в цьому прихильне ставлення Папи до гомосексуалізму.

Візьмемо класичний епізод з Святого Письма. (Євангелія від Івана)

3. І привели тоді книжники і фарисеї до нього жінку, спійману на перелюбі, поставили її посередині,
4. і кажуть до нього: «Учителю, жінку оцю спіймано саме на перелюбнім вчинку.
5. Каменувати отаких приписав нам Мойсей у законі. Що ж ти на те?»
6. Іспитували вони його, казавши так, - щоб мати чим оскаржити його. А Ісус нахилився додолу і писав пальцем по землі.
7. А що вони наполягали та допитувалися в нього, то він підвівсь і каже до них: «Хто з вас без гріха, - нехай перший кидає у неї камінь!»
8. І знову нахилившись, писав по землі.
9. Почувши таке, почали вони виходити один по одному, почавши з щонайстарших аж до останніх. І залишилися тільки Ісус та жінка, що стояла посередині.
10. Підвівсь Ісус, а нікого, крім жінки, не побачивши, мовить до неї: «Де ж вони, жінко, оті твої обвинувачі? Ніхто не осудив тебе?»
11. «Ніхто, Господи», -відповіла. Тоді Ісус до неї: «То І Я ТЕБЕ НЕ ОСУДЖУЮ. Йди та вже віднині не гріши.»


Хіба не аналогічна ситуація??? Якщо говорять, що Папа підтримує гомосексуалізм, то так само можна сказати, що Ісус схвалює розпусту, бо Він не осудив блудницю.


Але просто треба розрізняти грішника і гріх. Грішник - людина, яку не можна осуджувати (бо то належить виключно до влади Бога). А є гріх - зло, яке можна і треба засуджувати. Іншими словами - толерантно треба ставитися до грішника, а не до гріха.


Тобто, якщо хтось говорить це про Папу, то він або не розуміє цієї різниці, або що ще гірше - спеціально так робить для дискредитації Церкви.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 22 січня 2014, 16:55

andrivovk писав:.... Тоді Ісус до неї: «То І Я ТЕБЕ НЕ ОСУДЖУЮ. Йди та вже віднині не гріши.»


Хіба не аналогічна ситуація??? Якщо говорять, що Папа підтримує гомосексуалізм, то так само можна сказати, що Ісус схвалює розпусту, бо Він не осудив блудницю.


Але просто треба розрізняти грішника і гріх. Грішник - людина, яку не можна осуджувати (бо то належить виключно до влади Бога). А є гріх - зло, яке можна і треба засуджувати. Іншими словами - толерантно треба ставитися до грішника, а не до гріха.


Тобто, якщо хтось говорить це про Папу, то він або не розуміє цієї різниці, або що ще гірше - спеціально так робить для дискредитації Церкви.


Великими буквами Ви виділили першу частину відповіді Ісуса, хоча друга частина не менш важлива: «Йди та вже віднині не гріши.»
Якраз цього балансу не бачу в політиці офіційної Католицької Церкви щодо гомосексуалізму.
Сказавши нам: не дискримінуйте гомосексуалістів, необхідно тут же наголосити і їм: зупиніться. Гомосексуалізм - важкий гріх.
Що робить сьогодні Католицька Церква, щоб зупинити поширення содомії в світі?
Категорично не сприймаю заклику Папи інтегрувати таких в суспільство. Для чого хворобою кількох людей заражати все суспільство? Хіба не розумно спочатку вилікувати тих кількох, а вже потім їх приймати??
Де Ви бачили заклик Ісуса інтегрувати грішників в суспільство? Чи ж Ісус закликав юдеїв прийняти блудницю такою, як вона є?? Ні! Він наказав блудниці віднині не грішити!

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 22 січня 2014, 17:46

У Святому Письмі маємо добру пораду, як відрізняти фальшивих пророків від тих, кого повинні слухати:

По їхніх плодах ви пізнаєте їх. Бо хіба ж виноград на тернині збирають, або фіґи із будяків?
Так ото родить добрі плоди кожне дерево добре, а дерево зле плоди родить лихі.
Не може родить добре дерево плоду лихого, ані дерево зле плодів добрих родити.
Усяке ж дерево, що доброго плоду не родить, зрубується та в огонь укидається.
Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх!

Так от. Хочу запропонувати до роздумів зображення країн світу у кольорах, що відповідають ставленню держави до гомосексуалізму:
Одностатеві шлюби
Інший вид союзу
Визнаються іноземні одностатеві шлюби
Не визнаються одностатеві шлюби
Одностатеві відносини не законні:
Мінімальне покарання
Серйозне покарання
Довічне позбавлення волі
Смертна кара

Як бачимо католицькі та протестантські країни - антилідери у поширенні содому. Натомість жодної мені відомої православної країни серед "синіх" не помічено.
Хіба не очевидна необхідність робити нарешті якісь кроки для зупинення содомської машини? Православні прямо називають збочення збоченням. Вони постійно дискримінують гомосексуалізм. Вони звертаються до вірних своєї Церкви з засудженням цього гріха,вони звертаються до керівників держав і владних інституцій з вимогою зупинити ті чи інші рішення на підтримку збоченців. Вони постійно про це говорять. І...ось плоди.
Ця мапа в першу чергу для тих, хто притримується позиції "незациклення" на гріху содому, хто вважає, що цей гріх не настільки важливий, щоб його виділяти, зрештою для тих, хто вважає, що позиція "не дискримінувати" є правильною.
Знову і знову повторюю запитання. Чому ми не чуємо Папи, коли у черговій католицькій державі узаконюються одностатеві шлюби? Чому не чуємо рішучого засудження цього гріха? Чому немає звернень, закликів до усіх - починаючи від звичайних парафіян і закінчуючи керівниками держав, всіляко боротися і протистояти цій заразі. Чому?
Вкладення
World_homosexuality_laws.svg.png
Юридичний статус гомосексуальності у світі
World_homosexuality_laws.svg.png (111.45 Кіб) Переглянуто 18980 разів

Іггор
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 252
З нами з: 01 жовтня 2013, 01:03

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Іггор » 24 січня 2014, 01:40

Експрес писав:Знову і знову повторюю запитання. Чому ми не чуємо Папи, коли у черговій католицькій державі узаконюються одностатеві шлюби? Чому не чуємо рішучого засудження цього гріха? Чому немає звернень, закликів до усіх - починаючи від звичайних парафіян і закінчуючи керівниками держав, всіляко боротися і протистояти цій заразі. Чому?
Останнім часом часто доводиться чути такі слова від різних пасторів: Церква мусить бути з народом. Це наштовхнуло мене на думку, що люди, з їх волею та бажаннями, стають пріоритетнішими ніж Істина.

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 25 січня 2014, 17:06

Іггор писав:Останнім часом часто доводиться чути такі слова від різних пасторів: Церква мусить бути з народом. Це наштовхнуло мене на думку, що люди, з їх волею та бажаннями, стають пріоритетнішими ніж Істина.

А з ким же має бути Церква?
Ісус прийшов у світ до грішників, щоби їх спасти, а Церква має від тих грішників тікати?
Підкажіть, де ж та істинна Церква (якщо - не з народом), де мені, грішному, шукати Її?
п.с. якби Ісус не зійшов на Хрест, то в пекло попали би обидвоє розбійників. Чому ж сучасних розбійників повинно бути позбавлено шансу уникнути пекла?

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 25 січня 2014, 23:56

luksander писав:
Іггор писав:Останнім часом часто доводиться чути такі слова від різних пасторів: Церква мусить бути з народом. Це наштовхнуло мене на думку, що люди, з їх волею та бажаннями, стають пріоритетнішими ніж Істина.

А з ким же має бути Церква?
Ісус прийшов у світ до грішників, щоби їх спасти, а Церква має від тих грішників тікати?
Підкажіть, де ж та істинна Церква (якщо - не з народом), де мені, грішному, шукати Її?
п.с. якби Ісус не зійшов на Хрест, то в пекло попали би обидвоє розбійників. Чому ж сучасних розбійників повинно бути позбавлено шансу уникнути пекла?


Як на мене - влучна відповідь на Ваші запитання:

Вислів "Церква з народом", яким протягом останнього часу виправдовують все і вся, досить суперечливий по своєму змісту і я сказав би, навіть, що він має певні ознаки єретичності.

По-перше, з яким народом Церква? В Писанні і Святому Переданні чітко визначено, що Церква і є народом, щоправда Божим (а не українським, російським, польським...) (1 Пет. 2, 10). Враховуючи це, вислів "Церква з народом" є щонайменше абсурдним.

По-друге. Якщо Церква це і є народ, тому не може бути не з народом по природі, що ж мають на увазі ті, хто подібне гасло повторює частіше, ніж молитву «Отче наш»?

Згаданий вислів демонструє серйозну проблему в усвідомленні людьми і частиною духовенства поняття природи Церкви. Це тепер, в принципі, модно в певних колах, бути адогматистами. Заявляючи ж "Церква з народом", вони швидше за все мають на увазі керівництво Церкви, або когось з представників духовенства, що підтримує вимоги певних політичних сил.

Ототожнивши себе з Церквою ці люди беруть на себе сміливість, де-факто проголошувати яку політичну партію чи формування підтримує Господь Бог. Іншими словами, якщо ти проти певного земного політичного руху, ти чужий для Церкви, бо вона ж "з народом", а ти ні. Та кожен християнин знає, що Церква є виразником Божої волі, а не особистої думки того чи іншого ієрарха під впливом чи то політичної доцільності, чи то інформаційних маніпуляцій, яким піддається те чи інше суспільство.

То що ж виходить, коли народ встановлював совєтську владу, Церква мала також закликати своїх вірних бути з цим народом? Історія свідчить, що деякі так і робили. Сьогодні вони напевно з "червоним богоборчим народом" так і залишилися, в пеклі. Бо не можеш ти бути "з народом" на землі, та розлучитися з ним у вічності. Будеш там де і ті, кого благословляв на зло, щоб вийшло добро. І, навпаки, Христос казав: Де Я, там і слуга мій буде (Ін. 12, 26). Дивно, мабуть, що слуга "Мій", а не народу, ще й не Божого.

"Церква з народом", Vox populi... чого лише не почуєш цими днями. Таке враження, що деякі християни і люди з духовенства не читали Євангелія, де vox populi кричав: "Розіпни Його.., Кров Його на нас і на дітях наших..." Не сумніваюся, що дехто з сьогоднішніх членів Синедріону сказав би тоді: "Церква з народом". А що, хіба ні? Хіба проти народу? Швиденько кричи, голосніше: Розпни Його! Ти ж не зрадник свого народу. "Прийдуть Римляни і заберуть усе".... "Нехай краще один помре за гріхи народу"... Утішає лише, що Божий Промисел діяв тоді як і тепер попри безумство vox populi. Бо Господь усе робить або допускає на благо нашого спасіння задля життя вічного.

Насправді ж "з народом" не Церква, а лише ті чи інші її представники, бо Церква це не партія (частина чогось, тобто не секта), в Церкві існує Соборність, але аж ніяк не демократія. Схоже на те, що у свідомості деяких священнослужителів, зокрема православних, оформилася чужа єретична теорія, про те, що є Церква, яка вчить, і є Церква, яка навчається. Тобто є дві Церкви, в одній лише учителі, а в іншій лише учні. Не одна Церква, що хранить Святе Боже Передання непошкодженим, а дві. Тому і висновок, що "Церква з народом" для них допустимий.

Чому ж вони тоді так говорять і навіть не червоніють? Одна з причин, виключно егоїстична, обманути совість свою та інших. Знімають із себе відповідальність не лише перед суспільством, але і перед Богом. Мовляв, що ми можемо зробити, "Церква з народом". І чомусь, коли чуєш подібні заяви, то пригадується не Христос чи апостоли, або ж святі ісповідники, а Попандопало з його кепкою-флюгером, яка в правильний час поверталася в правильну сторону. Не був він з духовенства і не знав цих "золотих слів" - "Церква з народом".

Відразу пригадую, мабуть, відомий вам приклад з дитинства, коли дитина виправдовує себе перед батьками тим, що "всі так роблять", а батьки їй кажуть: "А якщо всі вішатися будуть?". Сьогодні духовні батьки кажуть дітям інакше: "Церква з народом", тобто як усі. Хоча це не правда, бо зовсім не усі сьогодні хочуть брати участь в державному суїциді.

Отже, з ким має бути Церква, яка сама є Божим народом. Відповідь очевидна - З Богом, тобто говорити і діяти виключно по Його Святим Заповідям. Христос сказав, що християни це сіль землі і світло світу, а не частина землі і частина світу. А якщо сіль втратить смак, то її викидають. Це також слова Христа. То ж, якщо Церква і має бути "з народом", то лише як Сіль і Світло Христове, а не щось інше.

А як поєднати застосування слів "Церква з народом" із Христовими словами: "Входьте вузькими воротами, бо просторі ворота і широка дорога ведуть до погибелі, і БАГАТО (народ) хто йде ними. а вузькі ворота і тісна дорога ведуть до життя, і МАЛО (християни) тих є, хто знаходить їх" (Мф. 7, 13-14). І саме відразу після цих слів Господніх, йде серйозне застереження: "Остерігайтеся лжепророків, які приходять до вас в одежі овечій, а в середині - вовки хіжі... Не кожен, хто говорить Мені: Господи, Господи! - увійде в Царство Небесне" (Мф. 7, 15, 21)

Це всього лиш кілька думок щодо висловлювання "Церква з народом". Не нав'язую нікому своїх роздумів, а лише хочу пробудити бажання "випробовувати ВСЕ, а ХОРОШОГО триматися" (1 Сол. 5, 21). Звісно, що "хорошого" в очах Божих, а не своїх . «Є шляхи, які здаються людині прямими; але кінець їх – дорога до смерті» (Прип. 14, 12)

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення luksander » 26 січня 2014, 16:32

Експрес писав:Як на мене - влучна відповідь на Ваші запитання:

Я, звичайно, не можу дати таку влучну і дотепну відповідь (автора - в студію!), але для себе я маю відповідь на свої запитання:
Церква має бути з Богом, який, ставши чоловіком, прийшов у світ грішників спасти.
З яких перший - я.

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 26 січня 2014, 16:47

luksander писав:... (автора - в студію!)

Автор - Православний священик зі Львова Андрій Толстой. Не знаю, щоправда, до якого Патріархату належить.
https://www.blogger.com/profile/01476533800794967160 - профіль автора.

luksander писав:...але для себе я маю відповідь на свої запитання:
Церква має бути з Богом, який, ставши чоловіком, прийшов у світ грішників спасти.
З яких перший - я.

...погоджуюся з Вашим баченням

Аватар користувача
Tornado
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 165
З нами з: 07 березня 2009, 18:42

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Tornado » 31 січня 2014, 23:02

До теми чітко і коротко сказано http://ria.ru/society/20140131/992349951.html
Помилуй мене, Боже, помилуй мене, бо на Тебе надіється душа моя. (Пс. 56, 1)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 31 січня 2014, 23:42

Tornado писав:До теми чітко і коротко сказано http://ria.ru/society/20140131/992349951.html


Цитата з вашої статті "Русская православная церковь не пойдет на компромиссы с "антихристианской идеологией", продолжит отстаивать традиционное понятие брака и называть гомосексуализм грехом, заявил......".


Але, на мою думку, набагато чіткіше сказано в цьому уривку
По словам Кураева, приехав в Казань, проверяющая комиссия опросила семинаристов, но прежде зачитала тексты самих жалоб. В жалобах двое потерпевших красноречиво описали, как они подверглись сексуальному домогательству со стороны Илюхина. Как оказалось, новостью для студентов это не стало. Диакон сообщает, что 4/5 воспитанников подтвердили не только случаи домогательства, но и описали перед комиссией обстановку в целом — «практически все руководители учебного заведения являются содомитами».


http://www.business-gazeta.ru/article/94594/

П.С. Тут мова про скандал в Казанській семинарії, для тих хто не чув.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

darita
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 30 травня 2014, 10:23

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення darita » 02 червня 2014, 07:51

В Святому Писанні як в Старому Завіті так і в Новому йдеться про те, що мужеложтво і розпуста являється гидотою для Бога. Він знищив Содом і Гомору через ці гріхи. І тому дуже дивно, що священник сказав, що якщо одностатеві шдюби буде легалізовано, то Церква прийме це. То що це виходить, що будуть давати такі шлюби?
На мою думку, священники повинні боротися з цим і проповідувати, що це не є прийнятним Церквою.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення ShMariam » 02 червня 2014, 08:23

darita писав:В Святому Писанні як в Старому Завіті так і в Новому йдеться про те, що мужеложтво і розпуста являється гидотою для Бога. Він знищив Содом і Гомору через ці гріхи. І тому дуже дивно, що священник сказав, що якщо одностатеві шдюби буде легалізовано, то Церква прийме це. То що це виходить, що будуть давати такі шлюби?
На мою думку, священники повинні боротися з цим і проповідувати, що це не є прийнятним Церквою.

Який священик? (щось із повідомлень, написаних вище? )
Якщо священик таке говорить публічно, на нього можуть накласти санкції, чи не так?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 02 червня 2014, 13:24

ShMariam писав:
darita писав:В Святому Писанні як в Старому Завіті так і в Новому йдеться про те, що мужеложтво і розпуста являється гидотою для Бога. Він знищив Содом і Гомору через ці гріхи. І тому дуже дивно, що священник сказав, що якщо одностатеві шдюби буде легалізовано, то Церква прийме це. То що це виходить, що будуть давати такі шлюби?
На мою думку, священники повинні боротися з цим і проповідувати, що це не є прийнятним Церквою.

Який священик? (щось із повідомлень, написаних вище? )
Якщо священик таке говорить публічно, на нього можуть накласти санкції, чи не так?

так
а який священик і що казав?
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 10 липня 2014, 07:57

Код: Виділити все

Вікно Овертона: технологія знищення, або Як легалізувати що завгодно
08.07.2014 - 15:40Все прогресивне людство, як нам кажуть, абсолютно природним чином прийняло геїв, їхню субкультуру, право укладати шлюби, всиновлювати дітей і пропагувати свою сексуальну орієнтацію в школах і дитячих садах. Нам кажуть, що все це - природні речі. Але нам брешуть. Прочитайте цей допис і вам стане зрозуміло, як легалізують гомосексуалізм та одностатеві шлюби.


Джозеф Овертон (1960–2003), старший віце-президент Макінського центру публічної політики - США
Зміст
1. Технологія
2. Як це сміливо!
3. А чому б і ні?
4. Так і треба
5. У позитивному сенсі
6. Ми тут влада
7. Як зламати технологію
Джозеф П. Овертон (Joseph Overton), американський електроінженер і юрист, сформулював модель зміни уявлення проблеми в громадській думці, посмертно названу Вікном Овертона. Джозеф Овертон описав, як абсолютно чужі суспільству ідеї можуть бути підняті з помийного баку громадського презирства, відмиті, причепурені і, зрештою, законодавчо закріплені.

Згідно з "Вікном Овертона", для кожної ідеї або проблеми в суспільстві існує т. зв. "вікно можливостей". У межах цього вікна ідеї можуть або не можуть широко обговорювати, відкрито підтримувати, пропагувати, намагатися закріпити законодавчо. Вікно рухають, змінюючи тим самим амплітуду можливостей, від стадії «немислиме», тобто абсолютно вороже суспільній моралі, повністю огидне, до стадії «актуальна політика», тобто вже обговорене широким загалом, прийняте масовою свідомістю і закріплене в законах.

Це не промивання мізків як таке, це технології більш тонкі. Ефективними їх робить послідовне, системне застосування і непомітність для суспільства - жертви самого факту впливу.

Нижче на прикладі буде розібрано, як крок за кроком суспільство починає спершу обговорювати щось неприйнятне, потім вважати це доречним, а зрештою примириться з новим законом, який закріплює і захищає колись немислиме для суспільства.

Візьмемо для прикладу щось абсолютно неймовірне. Припустимо, канібалізм, тобто ідею легалізувати право громадян на поїдання один одного. Досить жорсткий приклад?

Але усім очевидно, що прямо зараз ( 2014 р. ) нема можливості розгорнути пропаганду канібалізму - суспільство стане дибки і упреться рогом. Така ситуація означає, що проблема легалізації канібалізму знаходиться на нульовій стадії вікна можливостей. Ця стадія, відповідно до теорії Овертона, називається «Немислиме». Змоделюємо тепер, як це немислиме буде реалізовано на практиці, пройшовши усі стадії вікна можливостей.

Технологія
Ще раз повторимо, - Овертон описав технологію, яка дозволяє легалізувати абсолютно будь-яку ідею. Зверніть увагу! Це не концепція, а працююча технологія, тобто послідовність дій, виконання якої незмінно призводить до бажаного результату. Як зброя для знищення людських спільнот така технологія може бути ефективніша термоядерного заряду.

Як це сміливо!
Тема канібалізму поки ще огидна і абсолютно не прийнятна в суспільстві. Міркувати на цю тему небажано ні в пресі, ні, тим більше, в пристойній компанії. Поки це немислиме, абсурдне, заборонене і засуджуване явище. Відповідно, перший рух Вікна Овертона - перевести тему канібалізму з області немислимого в область радикального.

У нас же є свобода слова. Ну, так чому б не поговорити про канібалізм ?

Вченим взагалі належить говорити про все-підряд - для вчених нема заборонених тем, вони повинні усе вивчати. А раз така справа, то зберемо етнологічний симпозіум на тему тему «Екзотичні обряди племен Полінезії». Обговоримо на ньому історію предмету, введемо її в науковий обіг і отримаємо факт авторитетного висловлювання про канібалізм.

Бачите, про людоїдство, виявляється, можна предметно поговорити і залишитися в межах наукової респектабельності.

Вікно Овертона вже рушило. Тобто вже позначений перегляд позицій. Тим самим забезпечений перехід від непримиренно негативного ставлення суспільства до більш позитивного. В певних межах.

Одночасно з навколонаукових дискусіях неодмінно має з'явитися яке-небудь «Суспільство радикальних канібалів». І нехай воно буде представлене лише в інтернеті - радикальних канібалів неодмінно помітять і процитують у всіх потрібних ЗМІ.

По-перше, це ще один факт висловлювання. А по-друге, епатуючі відморозки потрібні для створення образу радикального залякувача. Це будуть «погані канібали» на противагу іншому залякувачу - «фашистам, що закликають спалювати на вогнищах НЕ ТАКИХ, як вони». Але про залякуючі образи трохи нижче. Для початку достатньо публікувати розповіді про те, що думають про поїдання людського м'яса британські вчені і які-небудь радикальні відморозки.

Результат першого руху Вікна Овертона: неприйнятна тема введена в обіг, табу десакралізовано, сталося руйнування однозначності проблеми - створені «градації сірого».

А чому б і ні?
Наступним кроком Вікно рухається далі і переводить тему канібалізму з радикальної області в область можливого. На цій стадії продовжуємо цитувати «учених ». Адже не можна ж відвертатися від знання? Про канібалізм. Кожний, хто відмовиться це обговорювати, повинен бути затаврований як ханжа і лицемір.

Засуджуючи святенництво, обов'язково потрібно придумати канібалізму елегантну назву. Щоб не сміли всякі фашисти навішувати на інакомислячих ярлики. Увага! Створення евфемізму - це дуже важливий момент. Для легалізації немислимої ідеї необхідно підмінити її справжню назву.

Нема більше канібалізму.

Тепер це називається, наприклад, антропофагія. Але й цей термін зовсім скоро замінять ще раз, визнавши і це визначення образливим.

Мета вигадування нових назв - відвести суть проблеми від її позначення, відірвати форму слова від його змісту, позбавити своїх ідеологічних супротивників мови. Канібалізм перетворюється на антропофагію, а потім в антропофілію, подібно до того, як злочинець змінює прізвища та паспорти.

Паралельно з грою в імена відбувається створення опорного прецеденту - історичного, міфологічного, актуального або просто відмінного від суспільної моралі, але головне - легітимізованого. Він буде знайдений або вигаданий як «доказ» того, що антропофілія може бути в принципі узаконена.

«Пам'ятаєте легенду про самовіддану матір, яка напоїла своєю кров'ю помираючих від спраги дітей?»

«А історії античних богів, які взагалі їли всіх підряд - у римлян це було побутовою буденністю!»

«Ну, а у більш близьких нам християн, тим більше, з антропофілією усе в повному порядку! Вони досі ритуально п'ють кров і їдять плоть свого Бога. Ви ж не звинувачуєте у чомусь християнську церкву? Та хто ви такі, чорт вас забирай? Ідіть геть зі своїм моралізмом!»

Головне завдання вакханалії цього етапу - хоча б частково відвести поїдання людей з-під кримінального переслідування. Хоч раз, хоч в якийсь історичний момент, який стане переламним у цій грі.

Так і треба
Після того, як представлений прецедент легітимізується, з'являється можливість рухати Вікно Овертона з території можливого до області раціонального. Це третій етап. На ньому завершується дроблення єдиної проблеми.

«Бажання їсти людей закладено генетично, це в природі людини»
«Іноді з'їсти людину необхідно, існують непереборні обставини»
«Є люди, які прагнуть, щоб їх з'їли»
«Антропофілів спровокували!»
«Заборонений плід завжди солодкий»
«Вільна людина має право вирішувати, що їй робити»
«Не приховуйте інформацію і хай кожен зрозуміє, хто він - антропофіл або антропофоб»
«А чи є в антропофілії шкода? Неминучість шкоди не доведена».

У суспільній свідомості штучно створюється «поле бою» за проблему. На крайніх флангах розміщують лякалки - спеціальним чином з'явилися радикальні прихильники і радикальні суперники людоїдства.

Реальних супротивників - тобто нормальних людей, які не бажають залишатися байдужими до проблеми розтабуювання людоїдства - намагаються упакувати разом з лякалками і записати до радикальних ненависників. Роль цих лякалок - активно створювати образ божевільних психопатів - агресивних, фашиствуючих ненависників антропофіліі, що закликають палити заживо людожерів, жидів, комуністів і негрів. Присутність у ЗМІ забезпечують усім перерахованим, окрім реальних і притомних супротивників легалізації зла.

При такому розкладі самі т. зв. антропофіли залишаються хіба що посередині між екстремістами-лякалками, на «території розуму», звідки з усім пафосом «розсудливості і людяності» засуджують «фашистів усіх мастей».

«Вчені» і журналісти на цьому етапі доводять, що людство впродовж усієї своєї історії час від часу поїдає одне одного, і це нормально. Тепер тему антропофіліі можна переводити з області раціонального до категорії популярного. Вікно Овертона рухається далі.

У позитивному сенсі
Для популяризації теми канібалізму необхідно підтримати її поп-контентом, порівнюючи з історичними та міфологічними особистостями, а по можливості і з сучасними медіаперсонами. Антропофілія масово проникає до новин і токшоу. Людей їдять у кіно широкого прокату, у текстах пісень і відеокліпах.

Один із прийомів популяризації називається «Озирніться довкола!»
«Хіба ви не знали, що один відомий композитор - того ?.. антропофіл»
«А один усім відомий польський сценарист - усе життя був антропофілом, його навіть переслідували»
«А скільки їх до психушки сіло! Скільки мільйонів вислали, позбавили громадянства! .. До речі, як вам новий кліп Леді Гага «Eat me, baby»?

На цьому етапі розроблювану тему виводять у ТОП, і вона починає автономно самовідтворюватись у масмедіа, шоу-бізнесі та політиці.

Інший ефективний прийом: суть проблеми активно заговорюють на рівні операторів інформації (журналістів, ведучих телепередач, громадських працівників  тощо), відсікаючи від дискусії фахівців. Потім, у момент, коли вже всім стане нудно і обговорення проблеми зайшло в глухий кут, приходить спеціальним чином підібраний професіонал і каже: «Панове, насправді все зовсім не так. І справа не в тому, а ось у цьому. І робити треба те і те» - і дає тим часом вельми певний напрям, тенденційність якого задана рухом «Вікна».

Для виправдання прихильників легалізації використовують олюднення злочинців через створення їм позитивного образу за допомогою не сполучених зі злочином характеристик.

«Це ж творчі люди. Ну, з'їв дружину і що?»
«Вони щиро люблять своїх жертв. Їсть, - значить любить!»
«У антропофілів підвищений IQ і в іншому вони дотримуються суворої моралі»
«Антропофіли самі жертви, їх життя змусило»
«Їх так виховали» і т.д.

Такого роду викрутаси - сіль популярних ток-шоу.

«Ми розповімо вам трагічну історію кохання! Він хотів її з'їсти! А вона лише хотіла бути з'їденою! Хто ми, щоб засуджувати їх? Може, це - любов? Хто ви такі, щоб вставати у кохання на шляху?!»

Ми тут влада
До п'ятого етапу руху Вікна Овертона переходять, коли тема розігріта до можливості перевести її з категорії популярного до сфери актуальної політики.

Розпочинається підготовка законодавчої бази. Лобістські угруповання у владі консолідуються і виходять з тіні. Публікуються соціологічні опитування, які нібито підтверджують високий відсоток прихильників легалізації канібалізму. Політики починають катати пробні кулі публічних висловлювань на тему законодавчого закріплення цієї теми. У суспільну свідомість вводять нову догму - «заборона поїдання людей заборонена».

Це фірмове блюдо лібералізму - толерантність як заборона на табу, заборона на виправлення і заборона на попередження згубних для суспільства відхилень.

Під час останнього етапу руху Вікна з категорії «популярне» в «актуальну політику» суспільство вже зламане. Найбільш здорова його частина ще якось буде чинити опір законодавчому закріпленню ще недавно немислимих речей. Але в цілому суспільство вже зламане. Воно вже погодилося зі своєю поразкою.

Прийнято закони, змінені (зруйновані) норми людського існування, подальшими відгомонами ця тема неминуче докотиться до шкіл і дитячих садків, а значить наступне покоління виросте взагалі без шансу на виживання. Так було з легалізацією педерастії (тепер вони вимагають називати себе геями). Зараз на наших очах Європа легалізує інцест і дитячу евтаназію.

Як зламати технологію
Описане Овертонове Вікно можливостей найлегше рухається у толерантному суспільстві. У тому суспільстві, у якого нема ідеалів, і, як наслідок, нема чіткого поділу на добро і зло.

Ви хочете поговорити про те, що ваша мати - шльондра? Хочете надрукувати про це доповідь у журналі? Заспівати пісню? Довести зрештою, що бути курвою - це нормально і навіть необхідно? Це і є описана вище технологія. Вона спирається на вседозволеність.
Ні табу!
Нема нічого святого!
Жодних сакральних понять, обговорення яких заборонене і присікається негайно. Всього цього нема. А що є?

Є так звана "свобода слова", перетворена на свободу розлюднення, перетворення людину на відмороженого виродка. На наших очах, одне за одним, знімають обмеження, які оберігали суспільство від безодні самознищення. Тепер дорога туди відкрита.

Ти думаєш що наодинці не зможеш нічого змінити?

Ти абсолютно правий, наодинці людина не може нічого.
Але особисто ти зобов'язаний залишатися людиною. А людина здатна знайти рішення будь-якої проблеми. І що не зможе один - зроблять люди, згуртовані спільною ідеєю. Озирнись навколо.

http://ar25.org/article/vikno-overtona- ... n=30823043
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення andrivovk » 10 липня 2014, 16:34

читав то давніше :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 25 вересня 2014, 20:44

В Аргентині католицький священик у церкві звершив релігійну церемонію, благословивши союз трансвестита і його партнера. Місцевий єпископ відреагував стримано.

Цей випадок стався в парафії Святого Духа міста Сантьяго-дель-Естеро. Священик Сергіо Ламберті «благословив» «союз» Луїзи Пас і Хосе Коріа.

Перед церковною церемонією «пара» офіційно вступила в цивільний «шлюб».

Клірик виправдовується тим, що «не служив Таїнство католицького вінчання, а звершив церемонію благословення любові між братами», повідомляє InfoCatólica.

Єпископ Сантьяго-дель-Естеро Вісенте Бокалік відреагував тим, що лише нагадав про те, що Католицька Церква визнає шлюбом союз чоловіка і жінки.


Підозрюю, що реакції ні від Папи, ні від офіційних осіб Ватикану в чергове не буде жодної. Чомусь...
Отче Олеже, які будуть думки?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 26 вересня 2014, 20:06

Експрес писав:
В Аргентині католицький священик у церкві звершив релігійну церемонію, благословивши союз трансвестита і його партнера. Місцевий єпископ відреагував стримано.

Цей випадок стався в парафії Святого Духа міста Сантьяго-дель-Естеро. Священик Сергіо Ламберті «благословив» «союз» Луїзи Пас і Хосе Коріа.

Перед церковною церемонією «пара» офіційно вступила в цивільний «шлюб».

Клірик виправдовується тим, що «не служив Таїнство католицького вінчання, а звершив церемонію благословення любові між братами», повідомляє InfoCatólica.

Єпископ Сантьяго-дель-Естеро Вісенте Бокалік відреагував тим, що лише нагадав про те, що Католицька Церква визнає шлюбом союз чоловіка і жінки.


Підозрюю, що реакції ні від Папи, ні від офіційних осіб Ватикану в чергове не буде жодної. Чомусь...
Отче Олеже, які будуть думки?

про це нічого не знаю. Тут проблема для мене саме у цьому - бракує інформації по цьому випадку. Але стрічав інформацію по інших випадках. Правда - не про мавпування вінчання. Якщо хочете - надиктую :Rose:
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 03 жовтня 2014, 12:14

о.Олег писав:про це нічого не знаю. Тут проблема для мене саме у цьому - бракує інформації по цьому випадку.

Чи не хочете знати, отче?
Не втомлююсь розбирати на цитати Ваш вислів щодо учасника форуму Іггора:
о.Олег писав:Ви ж всерівно будете відстоювати своє нерозуміння Божої волі, прикриваючи свою бездіяльність на вбивства людей Божих кавальцюванням Божого Слова відповідно до того, як Вам заманеться

А я дозволю собі застосувати цю ж фразу по відношенню щодо цієї конкретної теми до Вас, отче Олеже, і до позиції тих священиків (митрополитів, кардиналів, єпископів, Папи), які пасивно спостерігають за поширенням гріховного збочення вже не тільки в країнах, де католицизм є основною релігією, але й за поширенням содомського гріха у власній Церкві :
...Ви ж всерівно будете прикривати свою бездіяльність на гріх содому кавальцюванням Божого Слова відповідно до того, як Вам заманеться...
Сталася кричуща подія - священик Католицької Церкви вчинив святотатство, про яке вже знають у всьому світі. Якщо можна йому таке робити, значить можна і всім іншим. Якщо не можна, то де реакція Ватикану?
Треба бути глухому і сліпому, щоб не бачити, що содомський гріх поширюється неймовірно швидко по католицьких країнах, але жодної команди "СТОП" від офіційної Церкви немає(заперечте, якщо помиляюся). А що не заборонено - те дозволено. От і маємо ту картину світу, яку подавав трохи вище, де переважна більшість "католицьких" країн тією чи іншою мірою погрузли в цьому гріху.
Але немає ЖОДНОЇ мені відомої православної країни, в якій легалізоване збочення. Чому?
Чому Православна Церква бореться, засуджує, дискримінує цей гріх, а Католицька Церква, в особі Папи закликає не дискримінувати? Ну невже не очевидні плоди такої "політики"?

о.Олег писав:Але стрічав інформацію по інших випадках. Правда - не про мавпування вінчання. Якщо хочете - надиктую :Rose:
З повагою, о.Олег

Дуже хочу, отче, щоб надиктували. Але не мені, а священикам, єпископам, вищим духовним санам, які не бачать чи не хочуть бачити цієї проблеми. Надиктуйте їм нарешті!

Дописувачу Іггору Ви наказували проштудіювати про чужі гріхи, коли йшлося про потребу у " відстоюванні своєї гідності":

о.Олег писав:тобто про Чужі гріхи Ви нічого сказати не можете ... - йдеться саме про особистий гріх
розберіться із цим, якщо можна. Це ази.

Якщо чужі гріхи, для Вас, це ази, то поясніть, чому чужий гріх у пасивності щодо відстоювання своїх світських прав є настільки важливим,
а мовчання на содомський гріх- це норма для Вас, Ватикану і Папи(якщо помиляюся - заперечте, покажіть свої/їхні дії).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 03 жовтня 2014, 17:33

Експрес писав:
о.Олег писав:про це нічого не знаю. Тут проблема для мене саме у цьому - бракує інформації по цьому випадку.

Чи не хочете знати, отче?
Не втомлююсь розбирати на цитати Ваш вислів щодо учасника форуму Іггора:
о.Олег писав:Ви ж всерівно будете відстоювати своє нерозуміння Божої волі, прикриваючи свою бездіяльність на вбивства людей Божих кавальцюванням Божого Слова відповідно до того, як Вам заманеться

А я дозволю собі застосувати цю ж фразу по відношенню щодо цієї конкретної теми до Вас, отче Олеже, і до позиції тих священиків (митрополитів, кардиналів, єпископів, Папи), які пасивно спостерігають за поширенням гріховного збочення вже не тільки в країнах, де католицизм є основною релігією, але й за поширенням содомського гріха у власній Церкві :
...Ви ж всерівно будете прикривати свою бездіяльність на гріх содому кавальцюванням Божого Слова відповідно до того, як Вам заманеться...
Сталася кричуща подія - священик Католицької Церкви вчинив святотатство, про яке вже знають у всьому світі. Якщо можна йому таке робити, значить можна і всім іншим. Якщо не можна, то де реакція Ватикану?
Треба бути глухому і сліпому, щоб не бачити, що содомський гріх поширюється неймовірно швидко по католицьких країнах, але жодної команди "СТОП" від офіційної Церкви немає(заперечте, якщо помиляюся). А що не заборонено - те дозволено. От і маємо ту картину світу, яку подавав трохи вище, де переважна більшість "католицьких" країн тією чи іншою мірою погрузли в цьому гріху.
Але немає ЖОДНОЇ мені відомої православної країни, в якій легалізоване збочення. Чому?
Чому Православна Церква бореться, засуджує, дискримінує цей гріх, а Католицька Церква, в особі Папи закликає не дискримінувати? Ну невже не очевидні плоди такої "політики"?

о.Олег писав:Але стрічав інформацію по інших випадках. Правда - не про мавпування вінчання. Якщо хочете - надиктую :Rose:
З повагою, о.Олег

Дуже хочу, отче, щоб надиктували. Але не мені, а священикам, єпископам, вищим духовним санам, які не бачать чи не хочуть бачити цієї проблеми. Надиктуйте їм нарешті!

Дописувачу Іггору Ви наказували проштудіювати про чужі гріхи, коли йшлося про потребу у " відстоюванні своєї гідності":

о.Олег писав:тобто про Чужі гріхи Ви нічого сказати не можете ... - йдеться саме про особистий гріх
розберіться із цим, якщо можна. Це ази.

Якщо чужі гріхи, для Вас, це ази, то поясніть, чому чужий гріх у пасивності щодо відстоювання своїх світських прав є настільки важливим,
а мовчання на содомський гріх- це норма для Вас, Ватикану і Папи(якщо помиляюся - заперечте, покажіть свої/їхні дії).

Ви в дивний спосіб ставите знак рівності між мною і Ватиканом :( Взагалі вся Ваша розмова зі мною дивна - враження складається, що Ви просто сваритесь. Компілюєте щось до купи і сварите. Насправді ж я не "нехочу" щось там знати - я дійсно не маю інформації про такий гріх святотацтва. Маю інформацію про інші речі, повязані з підтримкою гомосексуалістів відповідальними в Церкві і знаю про достатньо жорстку реакцію Папи. А тут - питаюся в людей, які можуть про цей випадок знати. З масмедіа такого роду інформації стараюся не черпати - там правди шукати годі. Чекаю, перевіряю.
Виривати ж з контексту чужу розмову і щось там тут компілювати - Ви лише справляєте враження ласої до сварки людини, а це заважає мені з Вами спілкуватись. :(
Мої ж дописи в темі про гомосексуалізм - просто чесно перегляньте і побачте, що на цей "чужий гріх", як і на це явище вцілому не мовчу, а осуджую.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Експрес
дописувач
дописувач
Повідомлень: 143
З нами з: 10 травня 2013, 10:22

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення Експрес » 07 жовтня 2014, 15:03

о.Олег писав:Ви в дивний спосіб ставите знак рівності між мною і Ватиканом :( Взагалі вся Ваша розмова зі мною дивна - враження складається, що Ви просто сваритесь. Компілюєте щось до купи і сварите.

Своїми словами про мій відхід від Христа, мою невірність і служіння сатані Ви самі підняли градус спілкування, отче. Поставте себе на моє місце і спробуйте мовчки "прийняти" ці всі "нагороди", якими мене обвішали.
Причому сварилися, отче, за те, що я на прикладі Святого Письма, намагався показати те, що Майдан був помилкою. Ви обурюєтеся пасивністю інших українців, які вважають, що протест - це помилка. Таких людей Ви звинувачуєте у мовчанні на гріх.
Але поясніть мені, отче, - чому справи політичні хвилюють Вас, судячи з ваших дописів, значно більше, ніж окупація содомським гріхом цілих "католицьких країн" і зрештою є вже невтішні дзвіночки у самій Церкві. Чому тут Ви не бачите мовчання на гріх? Будьте послідовні принаймні в Вашому розумінні мовчання на гріх.
Ви неодноразово заявляли себе священиком Католицької Церкви, тому не розумію, чому відмежовуєтеся від Ватикану.Коли якась справа на роботі виходить за межі моєї компетенції чи за межі моїх можливостей, я повинен звернутися до керівництва. Я всього лише запитую у Вас, як у священика Католицької Церкви - як Ви дієте, що саме протиставляєте цьому гріху. Священик - це не "тільки" священик - це "аж" священик. Чи зверталися до єпископів чи когось із вищого духовенства, чи закликали їх до реакції на ці гріхи? Чи тільки тут на форумі обурюєтеся тим, що відбувається?

о.Олег писав: Насправді ж я не "нехочу" щось там знати - я дійсно не маю інформації про такий гріх святотацтва...З масмедіа такого роду інформації стараюся не черпати - там правди шукати годі.

Інфокатоліка - хіба не католицький сайт?

о.Олег писав:Маю інформацію про інші речі, повязані з підтримкою гомосексуалістів відповідальними в Церкві і знаю про достатньо жорстку реакцію Папи.

Я вже не вперше прошу Вас чи будь-кого з дописувачів озвучити реакцію Папи на поширення содомії в світі, на легалізацію і зобов"язання в різних "католицьких" державах тією чи іншою мірою брати участь в гріху тим же мовчанням, а то й визнавати гріх як суспільну норму. Де заклики до керівників держав, міжнародних інституцій чи до звичайних християн про зупинення содому про спротив гріху. Заклик про інтеграцію педерастів в суспільство від Папи я чув, а от зворотнього заклику до боротьби з цією заразою - ні. Ні словом ні ділом. Є такі? Так покажіть, отче!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Гомосексуалізм

Повідомлення о.Олег » 07 жовтня 2014, 18:55

Експрес писав:
о.Олег писав:Ви в дивний спосіб ставите знак рівності між мною і Ватиканом :( Взагалі вся Ваша розмова зі мною дивна - враження складається, що Ви просто сваритесь. Компілюєте щось до купи і сварите.

Своїми словами про мій відхід від Христа, мою невірність і служіння сатані Ви самі підняли градус спілкування, отче. Поставте себе на моє місце і спробуйте мовчки "прийняти" ці всі "нагороди", якими мене обвішали.

не знаю, з чого Ви берете звинувачення в більшій перейнятості: я писав неодноразово проти содомського гріха і писатиму. Вирішую там, де це від мене залежить. Втручаюся повсюдно. І з своєму єпископу писав з проблематичних питань, і якусь міжнародну заяву підписував. Говорю про те, що не маємо мовчати і не мовчу. Не знаю, про що Ви. :( А ті звинувачення, на які Ви так реагуєте мене в них звинувачуючи-сварячи - доношу до Вашого відома (неодноразово, як і знову ще раз повім), що Святе Письмо в жодному разі не є вистарчальним для Христових: Христос Церкву Свою оснував, а вже в Церкві все інше, для Спасення необхідне. І не відмежовуюсь я від Ватикану - констатую лише, що Церква має ієрархічну будову-компетенції, в яких і я, і Ви маємо відповідальності. Безперечно так: Ви/я уособлюємо Церкву Христову і несемо за неї відповідальність. Але ні Ви ні я не є Ватикан і, якщо Ви це скажете (а Ви це скажете, якщо Вас утотожнюватимуть з Ватиканом) - безумством буде продовжувати звинувачувати Вас тільки тому, що Ви католик. Подібно і у моєму випадку. В жодному разі не мовчу. І на рівні приватному, і як викладач для священиків, і у праці з, власне, гомосексуалістами і тими, хто їх супроводжує (в Львові маю близький контакт принаймі з одним працівником "гейсервісу"). Ви... дійсно хочете розмовляти зі мною? Просто покищо так виглядає, що моє зауваження про повноту віри (яка не може бути лише вірою в Біблію) Ви "розвинули" аж в звинувачення у "служінні сатані і відреченні Христа" ( :( ) і... навіть не знаю, як за таких умов можу взагалі щось Вам наперекір казати :pardon:
А сайт - звідки б йому не росли ноги - лише сайт. Так сталося, що все треба перевіряти. Десь в нас тема була про "псевдокатоликів" - перегляньте, якщо бажаєте мене трошки зрозуміти.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 15 гостей