Може я чогось не розумію?

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
stekona
дописувач
дописувач
Повідомлень: 73
З нами з: 29 квітня 2007, 15:24
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Може я чогось не розумію?

Повідомлення stekona » 01 вересня 2007, 14:37

Сподіваюся на пораду відносно ситуації,яка,якщо чесно,трохи шокує мене приблизно два роки :x Мій чоловік родом з Тернопільщини з невеличкого села.Там,звичайно,є церква... :) Але от Служба Божа там ...не часто :( Священник має три села і ніби то не встигає на всіх правити Службу.Тому однієї неділі на Літургію можна попасти,а в наступну....Служби немає :shock: Чи є це нормально?Хіба в теперішній час не вистачає священників?Тим більше це не є в якійсь глушині. І ще одне!В цьому селі з кожної людини кожного місяця збирають по дві гривні на утримання священника(не з сім"ї,а з людини).Це теж нормально?Я не осуджую,просто хочу знати як до цього всього ставитись. :Search:
"Благословляйте,бо ви на те покликані,щоб успадкувати благословення"(I Пт.3,9)

Аватар користувача
mukolaj
гість
гість
Повідомлень: 8
З нами з: 21 лютого 2007, 20:33
Звідки: Львів

Повідомлення mukolaj » 04 вересня 2007, 16:10

Знаєте, це не є тільки проблема парохії, про яку Ви розповідаєте, а проблема ЦІЛОЇ ЦЕРКВИ. :cry: Нажаль, складаються такі обставини, що у великих містах Сл. Божа "правиться" кожного дня, а вже по селах, сяк-так. Мені є дуже прикро коли священники просто лінуються "відправляти" Літургію Церкви. Вони кажуть що не втигають відправити, чи радше відслужити Літургію. Вони часто "забувають", чи може не знають, що Літургію не служать, чи відправляють..., а Літургію МОЛЯТЬСЯ. Виходить вони просто не встигають молитися!!!!! Хоча самі на своїх проповідях наголошують на молитві. Я думаю, якщо ти хочеш когось щось навчити, то покажи це на власному прикладі... Є ще одне рішення: Якщо ти невстигаєш, то попроси Єпископа щоб дав тобі помічника(сотрудника). Але найголовніше потрібно па"ятати слова Ісуса: "...РОБІТЬ ЦЕ НА МІЙ СПОМИН...". Дорогі священники МОЛІТЬСЯ, БОЖЕСТВЕННІ ЛІТУРГІЇ!!!!!!!!!!!!!!

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Повідомлення demetris » 28 вересня 2007, 17:31

І священиків достатньо, просто скільки потрібно "хат", щоб священика утримувати?
Якщо він не має іншого заробітку. Порахуйте ще фінансове утримання храму і т. п.
З повагою, Дмитро.


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 20 гостей