ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 30 червня 2010, 17:15

romanm писав:Митрополит просить Януковича повернути військовий інститут до Одеси

Митрополит Одеський і Ізмаїльський АГАФАНГЕЛ просить Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА вирішити питання про повернення інституту Сухопутних військ зі Львова до Одеси.

Про це йдеться у відкритому листі Митрополита Президенту, розміщеному на сайті Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату.


На митрополита Одесского и Измаильского Агафангела подают в суд из-за письма президенту : http://zaxid.net/newsru/2010/6/29/141508/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 02 липня 2010, 04:00

Слава Ісусу Христу!
Верховна Рада України ухвалила рішення про проведення 31 жовтня 2010 року місцевих виборів: http://www.unian.net/ukr/news/news-384544.html . Може помолимося разом за те, щоб Господь допоміг нам, бо ці вибори не менш важливі, ніж вибори Президента, або ВР. Тим більше, що і святійший Папа Римський до цього закликає: http://www.radiovaticana.org/ucr/Articolo.asp?c=404835 , і зараз триває апостольский піст, і в країні хто зна що діється...
Хто згоден?
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 02 липня 2010, 16:08

+1

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 03 липня 2010, 03:59

Дякую за підтримку :)
Я не спец у складанні спільних молитв, тому, якщо будуть якісь зауваження, то підправимо.
Пропоную наступне:
1. Читати десяту кафізму з Псалтиря. В ній йдеться про Ізраїль та царя, а ми будемо просити про Україну та українську владу.
2. Після кафізми безпосередньо помолитися наступним чином:
-подякувати Господеві за те, що дарував нашому народу свободу після 70років переслідувань;
-сповідати перед Господом, що ми згрішили перед Ним та перед своїм народом тим, що не маємо любові один до одного, не бажаємо підтримувати одне одного чим користуються всілякі злодії і нищать нас, нав'язують владі свої злодійські наміри, занурюють народ наш у гріховне життя;
-просити Господа очистити владу від злодіїв, виявити серед нашого народу гідних політиків, здатних об'єднати нас на основі Його святих заповідей, дати їм мудрість, віру, терпіння, сили; об'єднати наші зусилля для блага нашого народу, дарувати нам любов до Бога та одне до одного.
3. Враховуючи, що молитва складається мовби з трьох частин пропоную посилити піст на три дні (8, 9, 10 липня) наскільки це можливо.
4. У неділю причаститися святих Таїн, покладаючись на Боже милосердя.

Буду дуже вдячний, якщо хтось з отців допоможе вдосконалити цю молитву.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Олюнька » 04 липня 2010, 14:57

Sotnik писав:Я не спец у складанні спільних молитв, тому, якщо будуть якісь зауваження, то підправимо.
Пропоную наступне...

Приєднаюсь до молитви.
Від себе пропоную, щоб ви подали тут вищезгаданий уривок з Псалтиря. :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 04 липня 2010, 20:18

У мене, на жаль немає в ел. вигляді Псалтиря і, крім того, я щось не зміг ніде його знайти (на українській мові) :sorry:
Можливо хтось має, то, будь ласка, розмістить тут кафізму №10.
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Олюнька » 06 липня 2010, 16:23

Sotnik писав:У мене, на жаль немає в ел. вигляді Псалтиря і, крім того, я щось не зміг ніде його знайти (на українській мові) :sorry:
Можливо хтось має, то, будь ласка, розмістить тут кафізму №10.

Оскільки ніхто не зголосився, пропоную тим, в кого нема Псалтиря помолитись десятку Вервиці. O:-)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 12 липня 2010, 11:41

Щиро дякую всім, хто долучився до цієї спільної молитви. :)
Сподіваюсь, що Господь відкриє нам і подальший шлях.
Вітаю всіх зі святом св. апостолів Петра і Павла! :Rose:
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 29 липня 2010, 19:07

Останнім часом трапляються дещо несподівані речі:
- З вуст людей, які, начебто, належать до національно — спрямованих сил звучать слова про доцільність розвалу держави на Схід і Захід. Несподівані саме тому, що робиться припущення: от якби при владі були “помаранчеві”, то варто було б відділити Крим і Донбас. Але! При владі не помаранчеві і, крім того, ніколи раніше (до нинішньої влади) національно — спрямовані сили це питання не піднімали. Дуже слушно зауважує з цього приводу Тарас Стецьків: «Після таких заяв можемо отримати контртезу, контрпропозицію, мовляв, валіть з України зі своєю Галичиною. Це шлях до внутрідержавного конфлікту, до розвалу України» (http://wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=84784)
- Лунає вибух в храмі УПЦ МП (чого ніколи раніше не відбувалось!). Більше того, колишній міністр МВС Ю.Луценко, який позиціонує себе як націоналіст, кидає підозру (ненавмисно? не має досвіду?) саме на українських націоналістів: ”...Це, однозначно, реакція на небачений раніше адміністративний та пропагандистський тиск влади на користь однієї з десятків існуючих в Україні конфесій. Як мінімум, така діяльність викликала активність невідомого поки що злочинця.” (http://www.unian.net/ukr/news/news-388939.html). І це в той час, коли самі правоохоронні органи так не вважають: “...на сьогодні найбільш перспективною версією того, що сталося, видається версія дій психічно хворої людини.” (http://www.unian.net/ukr/news/news-388949.html).
- Власно провокації з боку влади, яких раніше не було: viewtopic.php?f=3&t=1108&start=90

і інші подібні речі.

Всі ці речі спямовані на виникнення відкритого протистояння в суспільстві, якого поки що (!), немає. Тому варто замислитись над тим, що відбувається і кому це вигідно. Українській владі, як такій (без прив'язки до особ), це невигідно. Із оточуючих держав це, найбільш за все, вигідно Росії. Бо інші просто не зможуть “проковтнути” Україну, всупереч Росії. Тому розглянемо цю версію.

Переважна більшість людей в Україні хотіли б мати незалежну і сильну державу, і, водночас, зберегти добрі стосунки з Росією. Тобто, якщо їх силоміць затягти в Росію це призведе до виникнення чергової “гарячої точки”. Тому Кремль намагається нав'язати людям інший вибір: або з Росією, або проти неї. Для цього “штучно” створюється протистояння в Україні, яке неминуче повинно призвести до збройного конфлікту. І вже тоді люди змушені будуть зробити вибір “або — або”, внаслідок якого Росія забере собі майже всю Україну, відтиснувши інакомислячих десь на Галичину. Щоб уникнути при цьому конфлікту зі світовою спільнотою, Кремлю треба, щоб відкритий конфлікт розпочали саме українські націоналісти, а українська (?) влада виявила “праведний гнів”. А коли розпочнеться збройне протистояння приховати свої сліди їм буде не важко. На кого в цій ситуації Росія може покластись? По-перше, на своїх людей у владі, і, по-друге, на своїх людей в опозиції. Саме ці люди повинні “розіграти цю карту” і потягти за собою інших. Але, повторююсь, ініциатива повинна виходити не від проросійської влади, а саме від українських націоналістів.

Тому, в цій ситуації треба, перш за все, уникати будь яких провокацій, здатних спровокувати конфлікт. І, крім того, долучати до виникаючих конфліктів світову спільноту, щоб належним чином освіщати те, що відбувається.

Тривалого протистояння Росія не витримає, бо має у себе приховані, але дуже гострі конфлікти. Для неї це самогубство. Мені особисто дуже болить, що російська влада вдалась до таких заходів і я все ще сподіваюсь, що це помилка, випадковий збіг обставин, але...
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 13 серпня 2010, 21:43

Sotnik писав:У мене, на жаль немає в ел. вигляді Псалтиря і, крім того, я щось не зміг ніде його знайти (на українській мові) :sorry:
Можливо хтось має, то, будь ласка, розмістить тут кафізму №10.

Біблія в перекладі Хоменка (в тому числі і Псалтир) є тут : http://www.christusimperat.org/node/122
romanm писав:Митрополит просить Януковича повернути військовий інститут до Одеси

Митрополит Одеський і Ізмаїльський АГАФАНГЕЛ просить Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА вирішити питання про повернення інституту Сухопутних військ зі Львова до Одеси.

Про це йдеться...........

Деякі факультети з Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Львові, будуть переведені до Одеси http://www.golosua.com/politika/2010/08/12/deyaki-fakulteti-z-akademiyi-suhoputnih-vijsk-imen/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 23 серпня 2010, 13:20

http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/23/241936
Дуже багато людей на Львівщині хочуть взяти участь у місцевих виборах від Партії регіонів.


Про це сьогодні, 23 серпня, у коментарі ЗІКу повідомив голова Львівської ОДА Василь Горбаль.

«Мені приємно, що надзвичайно багато людей звертаються як до мене, так і до Петра Писарчука (голова ЛОО ПР, – ЗІК) з пропозиціями про те, що хочуть представляти Партію регіонів на Львівщині», – розповів Горбаль.

З його слів, першу п’ятірку до Львівської облради назве обласна партійна конференція.

Разом із тим Горбаль відмовився спрогнозувати приблизну чисельність фракції ПР у Львівській облраді наступного скликання.

«Не хочу загадувати. Фракція буде, і вона буде мати гідне обличчя. Я ніколи не бавлюся у прогнози і не хочу називати цифри. Все залежатиме від того, як спрацюють депутати, як спрацює партійний осередок. Наразі всі налаштовані на перемогу», – сказав голова ЛОДА.


отак, ненав"язливо, повертаємось до однопартійної влади. :evil:
Не бійтеся!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 23 серпня 2010, 18:53

прочанка писав:http://zik.com.ua/ua/news/2010/08/23/241936
Дуже багато людей на Львівщині хочуть взяти участь у місцевих виборах від Партії регіонів.


Боже великий, єдиний Україну й нарід український храни!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 23 серпня 2010, 21:11

ljubomyr_ps писав:Боже великий, єдиний Україну й нарід український храни!

Вітаю всіх з Днем Незалежності!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Sotnik » 24 серпня 2010, 04:40

Зі святом всіх! :Rose:
"...досконало надійтеся на ту ласку, що вам приноситься об’явленням Ісуса Христа." (1 Пет 1:13)

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 жовтня 2010, 23:34

solist-vokalist писав:.... Той же Садовай всіляко відхрещується від регіоналів, які в свою чергу мають свого кандидата на посаду міського голови Львова...
Як на мене, то одні і інші справжня банда.... точніше дві різні банди - одна не краща від іншої..... :(


Українці, як завжди, наступають на одні й ті ж граблі. Той кандидат ( в президенти, мери...) поганий, той такий-сякий, а тамтой ще гірший - ну й звичайно вибрали найгіршого... нові вибори - нові граблі - знову починається нарікання і скиглення (що між іншим є гріхом :sorry: ) і знову вибрали поганого...

Люди добрі та нас Бог буде вчити доти доки ми не зрозуміємо що ідеального мера, президента... немає (лиш Господь є ідеалом) - не хотіли Ющенка ось маєте Януковича, не хочете Садового буде Льоня-Космос №2
Граблі як дамоклів меч висять над нами...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

завтра - вибори

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2010, 07:51

прислали мені
OSTANNI REZULTATY SOCIOLOGII PO LVIVSHCHYNI - PREVIRYMO U PONEDILOK

PO OBLASTI
SVOBODA >20%
FRONT ZMIN >9%
NASHA UKR >7%
SYLNA UKR >5%
REGIONY ~3%

PO MISTU - REGIONY ~7%

NA MERA:
SADOVYJ - 30%
PYSARCHUK - 12%
HIRNIAK - 6%
MYHALCHYSHYN- 5%

CI REZULTATY SLID PEREMNOZHYTY NA 1.4, BO BLYZKO 40% HOLOSIV ROZPOROSHATSIA MIZ DRIBNYMY PARTIJAMY
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: завтра - вибори

Повідомлення о.Олег » 30 жовтня 2010, 17:38

нда... Щойно до мене дзвонять і звинувачують, що я пропагував голосувати за одного з кандидатів на Голову Сільради і не голосувати за іншого :(
так народжуються міфи :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: завтра - вибори

Повідомлення luksander » 30 жовтня 2010, 18:20

Щоб бути обраним, необхідно сподобатись виборцям, для цього найкраще збрехати щось на кштал: бандитам - тюрми; покращення вашого життя вже сьогодні ... відремонтувати дороги ... А що доброго може вийти зі справи, яка почалася з брехні?
Чи можливо я десь не там живу?.. %)
Всі - на вибори!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: завтра - вибори

Повідомлення romanm » 30 жовтня 2010, 22:17

о.Олег писав:нда... Щойно до мене дзвонять і звинувачують, що я пропагував голосувати за одного з кандидатів на Голову Сільради і не голосувати за іншого :(
так народжуються міфи :(

Отче,тотепер говоріть,що наша політика, то політика"Отче наш". :)

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 02 листопада 2010, 08:46

п. Писарчук програвши вибори ныби зробив гідний жест визнавши свою поразку і привітавши п. Садового з перемогою, а потім пішли оправдання і звинувачення:
"Також на себе відповідальність взяла Церква, яка дуже агітувала за християнські цінності. Не завжди Бог чує, що говорить Церква", - зазначив Писарчук. http://zaxid.net/newsua/2010/11/1/150229/ Може отці на форумі краще скауть чим так Писарчуку не догодила Церква (напевне що наша УГКЦ).

Завинили також Правоохоронці... http://zaxid.net/newsua/2010/11/1/155035/

Одним словом хотілось по-європейськи а вийшло як завжди...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 02 листопада 2010, 09:48

ljubomyr_ps писав:...Може отці на форумі краще скауть чим так Писарчуку не догодила Церква (напевне що наша УГКЦ)...

не знаю. В кожному разі Церква не агітувала за якогось з кандидатів.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Олюнька » 02 листопада 2010, 16:09

ljubomyr_ps писав:"Також на себе відповідальність взяла Церква, яка дуже агітувала за християнські цінності. Не завжди Бог чує, що говорить Церква", - зазначив Писарчук. http://zaxid.net/newsua/2010/11/1/150229/ Може отці на форумі краще скауть чим так Писарчуку не догодила Церква (напевне що наша УГКЦ)

тим завинила, що не підтримала відверту брехню. :(
говорили ми тут про це: viewtopic.php?f=3&t=1952 допис від 01 жовтня 2010, 14:39
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 03 листопада 2010, 20:39

Олюнька писав:тим завинила, що не підтримала відверту брехню. :(
говорили ми тут про це: viewtopic.php?f=3&t=1952

Уточнив о. Павло і таку інформацію — вказане видання «Нового Завіту» Петру Писарчуку подарували його однопартійці та перед молебнем попросили отця вручити народному депутату цей їх подарунок.

http://risu.org.ua/ua/index/all_news/co ... icy/38173/


І справді. Хотіли хлопаки з ПР, образно кажучи" зайняти перші лавки у храмі" зробити з молитви показуху і піар,а опинились на останніх... і пролетіли на виборах принаймі в західному регіоні :cry:
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 14 листопада 2010, 22:15

[quote

І справді. Хотіли хлопаки з ПР, образно кажучи" зайняти перші лавки у храмі" зробити з молитви показуху і піар,а опинились на останніх... і пролетіли на виборах принаймі в західному регіоні :cry:[/quote]


На рахунок пролетіли - це занадто оптимістично сказано... і якщо все надалі буде йти в тому ж руслі, то думаю к-сть "достойників", що зголосяться "помагати" регіонам на Заході тільки зростатиме, точніше кажучи з скритої підтримки та підлабузництва перейдуть вже у явну.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 19 січня 2011, 15:56

Хотів би привернути увагу форумчан до актуальної, як на мене, теми для Галличан, яку виклав у своїй статті М.Маринович "Тримати гарячим треба серце, але не голову" : http://zaxid.net/blogentry/84325/
Справді зараз люди стають озлоблені на все: владу, президента, державу... Але чи та озлобленість чимось може зарадити... і до чого вона призведе..?
Нам, на даний час, найбільше бракує християнської взаємоповаги і толеранції.
Можливо ще хтось своє додасть...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Вибори 2010

Повідомлення luksander » 19 січня 2011, 22:14

:pardon: Додаю своє

Сучасна українська влада позбавлена не тільки совісті, а й відчуття, хоча б уявних, моральних зобов’язань перед народом, в гонитві за збагаченням в дуже короткий термін прибере до рук чи продасть всі матеріальні ресурси, в т.ч. і землю, а українців зведе до стану зайд-заробітчан на колись своїй землі.
Тільки організований масовий фізичний спротив може перешкодити реалізації такого сценарію. Саме радикальні партії національного спрямування могли б очолити боротьбу українців за можливість жити в цивілізованому суспільстві. Можливо це і є якраз «Свобода»?

Та питання в іншому: як далеко в бік агресивності можна зайти оборонцям не порушуючи Божих заповідей?

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 20 січня 2011, 07:25

luksander писав:...як далеко...?

агресивність не перушуючи Божих заповідей... не думаю, що придумаємо щось краще, аніж Ісус
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 20 січня 2011, 22:23

Наведу цікавий, на мою думку, відгук дописувача на вищезгадану статтю М.Мариновича http://zaxid.net/blogentry/84325/ :

Безумовно20-01-2011 12:38
"Свободівці є переважно агресивні пітекантропи без жодних манер з низьким айкью.
Але вони є наразі наш єдиний шанс захиститися від повної окупації рускім міром.
При всій мойій повазі до Мариновича особисто і ліберального крила загалом, цю війну з рускімі окупантами вони ВЖЕ програли.
Більшість наших сусідів пережили режими Антонеску, Горті, Пілсудського. Але ці режими захистили і утвердили національні держави румунів, модяр і поляків.
Тепер сучасні центральноєвропейці можуть насолоджуватися ліберальмими правами людини в тих своїх державах. Риторичне питання - а як там з ліберальними правами людини в українців, білорусів, молдаван?
Нема своєї держави сьогодні - не буде лібералізму і прав людини завтра! Буде тількі руссій мір! Багаторазово перевірено!
Засаднича помилка о. Мариновича і всього кола - сліпе слідування догмі. Все і негайно! Це не працює. Працює затиснути носа і не конфліктувати публічно із Свободою. Бо вони мають більше шансів на успіх як ліберали. Бо краще репрезентують українське суспільство".


Частина правди в цьому є. Ми українці хочемо "все і зразу" щоб наша держава була для людей гарна, демократична, європейська... Але так не буває. Після століть поневірянь, різних окупацій і бездержавності ми почали все практично з нуля. Був феодальний капіталізм 90-х, зараз влада олігархії (неважливо чи помаранчевої чи білої чи голубої. Кожна держава проходить послідовні етапи становлення. Можливо без націоналізму нам і справді не обійтися, але звичайно з людяним лицем, а вже потім лібералізм... :)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Йосип Вісаріоноаич
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 251
З нами з: 05 березня 2011, 20:56

Re: Вибори 2010

Повідомлення Йосип Вісаріоноаич » 12 березня 2011, 17:08

о.Олег писав:
o.Mykil писав:Звернення Левка Лук’яненка до співвітчизників http://www.bereh.ucoz.ua/news/dumaj_vib ... 0-02-06-54


...Важко уявити собі портрет Януковича в кабінетах органів Міністерства внутрішніх справ, у школах та інших навчальних закладах, у кабінетах начальників колоній, а також його, як Верховного головнокомандувача Збройних Сил України.

Янукович не може написати й сторінки тексту без десяти помилок, а має звання професора. Він навіть не може пояснити, де й коли здобув науковий ступінь доктора наук і те саме звання „професора”...

:)

Йосип Вісаріонович
Супроти антихриста цього неможливо буде сказати. Переконаний усе тоді буде виглядати дуже пристойно.
Пригадую, що серед апостолів Христа самий вчений був Іуда Іскаріотський.
Найголовніше для політика це не знання, а допомога Бога, сила волі, відчуття людей і адекватність в оцінювані навколишньої реальності.
Михайло Грушевський був добрим науковцем, а політиком виявився вкрай поганим. Як і хороший банкір Ющенко.
Наших козаків також бандитами називали, але вони сьгодні не є для нас ганьбою.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 12 березня 2011, 17:23

Йосип Вісаріоноаич писав: ...Наших козаків також бандитами називали, але вони сьгодні не є для нас ганьбою.

багато в чому є. Якщо не міфологізувати, не робити з козацтва кумирів... Тут десь на Форумі була і тема...
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей