ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 27 лютого 2010, 19:18

АНТИУКРАЇНСЬКА МЕНШІСТЬ СВЯТКУЄ ПЕРЕМОГУ http://www.banderivets.org.ua/index.php ... /article05
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 01 березня 2010, 09:23

romanm писав:Ви вистояли на мороз іможе те, що до нас, українців нормально відносться в дип. консульствах? Коли я дзвоню в консульство, то мене обзивають западенцем, бо говорю по українськи. Чи ви вистояли, щоби в нормальній державі, я в ізраїльському косульстві заповняв анкету на українській а не на російській? Ви вистояли хороше життя буржуям, які прикрилися помаранчевим кольором. От і все.


Не будьте таким короткозорим. Ви що хотіли всіх благ, великої поваги й дешевої ковбаси... Нічого з того не отримавши Ви тепер ображаєтесь на всіх і на все. Так само можна зганчувати незміряне число тих людей - справжніх патріотів України, які загинули в тюрмах, в лагерях, катовані і нищені лише за ідею вільної соборної України... І Ви тепер скажете за яку Україну вони боролись, гинули "за хороше життя буржуям" в незалежній Україні. Е ні друже. Треба мати хоч краплину поваги до людей минулих і теперішніх,які гинули чи стояли на майданах за Ідею І Правду. А ці люди - по вашому т.з. "буржуї", вони є були і будуть і кожен з них, як і всі, відповість перед Богом.
Правда живе в серці людини, яка вірить а не скиглить і нарікає...

“Не можна забувати роль церкви і молитви під час подій на Майдані у Києві”,- зауважив глава УГКЦ Любомир Гузар. Торік під час Помаранчевої революції сотні священиків молилися разом з людьми на Майдані. Отці були і біля Президентської адміністрації, де за щитами стояли озброєні спецназів ці, закликали людей лише до миру, розуміння і терпіння. Чимало оглядачів зауважили. Що молитва вчинила справжнє чудо і саме завдяки своїй вірі люди вистояли і не допустили насильства. Підтримати людей на майдані приїхали десятки священиків зі Львова...
Але я думаю, що не треба забувати, яку роль відіграла молитва в тому цілому періоді виборів, тих різних моментів, з яких складався цей виборчий процес. Мені здається, що це, може, одна з кращих сторінок в житті нашого народу, в якім молитва відіграла на мою думку дуже поважну роль....
...Однак чому українці так розчарувалися у ситуації в державі, на це запитання глава УГКЦ відповів:
Вони сподівалися раю на землі в дуже короткі часи. Це знаєте, брак реалізму зі сторони людей. А з другої сторно через цілком цілеву дезінформацію, створено такий настрій недовіри. http://www.radiosvoboda.org/content/article/937120.html

Наша Помаранчева революція, на мою думку, була унікальна річ. У Європі за останніх кільканадцять років не відбувалося нічого подібного. Тим більше що це була цілковито мирна революція. То не була Французька революція чи Російська, то була дуже Українська революція, специфічна, неповторна, гадаю... На жаль.

- Нашого Президента зараз багато критикують. Як Ви вважаєте, яка його найбільша заслуга перед українським народом?

Я дуже його шаную за його українськість. Він направду старається збудити український патріотизм. То не є для того, аби когось ненавидіти, або проти когось. Ні! А для того, щоби ми були свідомі, хто ми є – не як політичний соціум, а як нарід.
Наприклад, відзначення 370-річчя від дня народження Івана Мазепи... Мазепу може хтось любити чи не любити, але він є великий державний муж України. Особливо козацьких часів, які мали багато відважних і гарних людей, але не багато державних мужів.
Також відзначення роковин Голодомору, бою під Крутами…
Це така чинна любов до України, до українського народу. Я то собі дуже високо ціную.
http://postup.brama.com/usual.php?what=64006
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Мaлuй
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 350
З нами з: 13 лютого 2009, 17:41

Re: Вибори 2010

Повідомлення Мaлuй » 01 березня 2010, 16:30

ljubomyr_ps писав:[color=#004000]“Не можна забувати роль церкви і молитви під час подій на Майдані у Києві”,- зауважив глава УГКЦ Любомир Гузар. Торік під час Помаранчевої революції сотні священиків молилися разом з людьми на Майдані. Отці були і біля Президентської адміністрації, де за щитами стояли озброєні спецназів ці, закликали людей лише до миру, розуміння і терпіння. Чимало оглядачів зауважили. Що молитва вчинила справжнє чудо і саме завдяки своїй вірі люди вистояли і не допустили насильства. Підтримати людей на майдані приїхали десятки священиків зі Львова...

:(
а сьогодні ось -- читайте!

За словами настоятеля Свято-Андріївського храму УГКЦ в Одесі отця Ігоря Тараса, перемога Віктора Януковича на президентських виборах означає перемогу християнства.
"Суспільство багато в чому виграло, тому що Янукович є християнин, — каже отець Ігор. — Добре, що Україну не очолив атеїст або сектант. Президент Ющенко в свій час молився в святій Софії, а Янукович в Києво-Печерській Лаврі, де покояться мощі багатьох католицьких святих."
Як відмітив настоятель храму, Янукович належіть до канонічної апостольської Церкви, "через то він дуже гарно розпочав своє президентство".
"Деякі люди дуже часто згадують його молоді роки, але я вірю, що людина з віком стає розумніша. І Янукович не виняток, він мусить стати розумнішим, інакше йому буде стидно перед дітьми, перед онуками, перед майбутніми поколіннями. Думаю, він не захоче, щоби по ньому залишилась погана пам'ять", — сказав священник.
За його словами, найкращим в поведінці Віктора Януковича є те, що він розпочав свою інавгурацію саме з молитви. "Не так важливо хто, патріарх якої Цекви його поблагословив — це його розуміння, його особисте переконання і він як людина і як президент має право обирати ту людину, від якої він дійсно хоче отримати благословення і духовну підтримку."

Патріарх Московський Кирило взяв відповідальність молитись за президента Януковича і за всі його діла, і за благополуччя України, вважає отець Ігор. "Тобто все, що буде робити доброго Янукович, тим буде завдячувати благословенню від патріарха, а що буде робити поганого — тим буде те благословення марнувати. Нехай тепер він оправдає благословення патріарха Церкви, великої Церкви, східної Церкви. Не так просто отримати благословення в Церкві — за благословенням іде відповідальність", — підкреслив душпастир.
http://www.cerkva.od.ua/index.php?optio ... 8&Itemid=1

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 01 березня 2010, 16:48

Мaлuй писав:"Деякі люди дуже часто згадують його молоді роки, але я вірю, що людина з віком стає розумніша. І Янукович не виняток, він мусить стати розумнішим, інакше йому буде стидно перед дітьми, перед онуками, перед майбутніми поколіннями. Думаю, він не захоче, щоби по ньому залишилась погана пам'ять", — сказав священник.


Оце так ідеаліст... Нема слів. Мабуть отець не знає про діяльність В. Януковича уже далеко не в молоді роки http://www.youtube.com/watch?v=jpuUL0NEHBs

http://www.youtube.com/watch?v=v_kJxsSXiGI

І т. д.


Як казали декотрі донеччани, він хоч бандит, але наш бандит... І, як дехто слушно був спостеріг, дві судимості для президента -- це вже забагато... %)
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 02 березня 2010, 08:15

Не будьте таким короткозорим. Ви що хотіли всіх благ, великої поваги й дешевої ковбаси... Нічого з того не отримавши Ви тепер ображаєтесь на всіх і на все. Так само можна зганчувати незміряне число тих людей - справжніх патріотів України, які загинули в тюрмах, в лагерях, катовані і нищені лише за ідею вільної соборної України... І Ви тепер скажете за яку Україну вони боролись, гинули "за хороше життя буржуям" в незалежній Україні. Е ні друже. Треба мати хоч краплину поваги до людей минулих і теперішніх,які гинули чи стояли на майданах за Ідею І Правду. А ці люди - по вашому т.з. "буржуї", вони є були і будуть і кожен з них, як і всі, відповість перед Богом.
Правда живе в серці людини, яка вірить а не скиглить і нарікає...


Ну ні, чому. Я хотів щоби і дальше наші жінки, дівчата і чоловіки виїжджали за кордон а тут залишали свої сім ї. Там собі знаходили інших людей для життя. Я дальше хочу, що коли взнають, що я українець, мені підморгували і говорили, що найкращі путтани, то наші. Я дальше готовий роками жити в лайні і слухати повчання тих, хто ходить в костюмах від бріоні, що все скоро не робиться. І НАМ, не їм чомусь, потрібно зачекати ще. Дальше готовий вірити в те, що інші можуть жити достойно, а наші розмірковування про краще життя, прирівнюється до бажання дешевої кобаси, а це не є добре. Готовий також приймати те, що кожна влада приходить робити над нами експерименти по життю які закінчуються великим пшиком. Я цим маю гордитися? Я маю гордитися тим, що мене використали як біомассу? Бачите, крім правди, людина ще повинна достойно жити. Бо якщо цього немає,то вимушена шукати долі по інших країнах. А як це все закінчується, ще час покаже. Особливо щодо покоління тих, чиї батьки виїхали хто- зна де і куди і свою любов проявляли тяжко заробленими грошима присланими сюди. Може вистарчить розмовляти про високе, а ліпше зробити щось реальне? По словам і по ділах їх суджу.
Бандера також возився в джипах і мав маєтки на Україні? Шептицький одягався в одяг суперових дизайнерів?

Не можна забувати роль церкви і молитви під час подій на Майдані у Києві”,-

Блаженніший розумний чоловік, але це не значить, що інші не можуть мати своєї власної думки. Моя думка, особисто, що політика Церкви, має бути політикою "Отче наш", бо всі ці стояння привели до того, що Церква стала на чиюсь сторону, а цього не повинно бути, говорити правду = свою точку зору - так, але не більше. Як громадяни, хай стоять священики на Майданах, але різко не приємлю їх стояння, як духовних осіб. Цеоква має бути Церквою для усіх, а не для помаранчевих чи голубих.

Наша Помаранчева революція, на мою думку, була унікальна річ
Настільки унікальна, що той, проти кого боролися прийшов до влади.Або не здається вам, що в 2004р. ніяких фальсифікацій не було ( де ж винні і покарані?) а була боротьба за владу?! Прийшло одне угрупування, зараз інше.

- Нашого Президента зараз багато критикують.

От Вам і ще раз лишній доказ того, що влада і люди знаходяться ну на зовсім інших вимірах життя. ТО добре що Крути, Голодомор... і т.д. внесли багато смути в народ. Бо українцями не є тільки 3 області , а й інші, і цінності в них можуть бути трішки іншими від наших. Здається, що потрібно було займатися нагальнішими проблемами, а не вважати себе батьком нації. Ось до чого це привело.

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 02 березня 2010, 17:26

ПЕРШІ ДІЇ ЯНУКОВИЧА НА ПОСТУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

У перший робочий день Янукович вилучив з сайту Президента дані за трагедією Українського народу "Голодом 32-33".

За вказівкою нового керівництва Адміністрації Президента з офіційного сайту Глави держави відсутня «кнопка», яка надсилала відвідувачів на проект, присвячений історії Голодомору в Україні .

При спробі зайти на рубрику щодо Голодомору видається помилка 404.

http://www.president.gov.ua/content/golodomor_75.html

Якщо знадобиться, ось посилання на веб-архів

http://web.archive.org/web/200807310057 ... or_75.html

П. С. Це ще одне каміння у бік тих, хто проголосував за "Противсіха".


УКРАЇНА - РУСЬ http://vkontakte.ru/club7555615
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 02 березня 2010, 21:06

Шановний o.Mykil , ще не відомо хто з них гірший.Не дуже лякайте.Я б вам радив прочитати книгу Дмитра Чобота "Політична макуха" .Я теж голосував за "проти всіх"
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 02 березня 2010, 22:08

andrivovk писав:Шановний o.Mykil , ще не відомо хто з них гірший.Не дуже лякайте.Я б вам радив прочитати книгу Дмитра Чобота "Політична макуха" .Я теж голосував за "проти всіх"


Цей пост був взятий із цієї групи з контакту, тамтешньої групи-співтовариства "УКРАЇНА - РУСЬ" http://vkontakte.ru/club7555615 включно із "P. S."

Посилання було внизу і мені повідомлення не належить!!! Просто так, для роздумів. Зокрема в контексті голодомору в Україні. Може не до кінця зазначив...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
infinity
новик
новик
Повідомлень: 19
З нами з: 06 квітня 2009, 05:58

Re: Вибори 2010

Повідомлення infinity » 03 березня 2010, 08:23

Вот она, политика во всей своей красоте:
Екс-президент Віктор Ющенко був би непоганим прем’єр-міністром, якби погодився обійняти цю посаду.
Про це завила заступник глави адміністрації президента Ганна Герман ефірі 5 каналу.

http://www.pravda.com.ua/news/2010/03/2/4825971/

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 03 березня 2010, 08:27

Екс-президент Віктор Ющенко був би непоганим прем’єр-міністром,


Це йде проба соц. думки. Кинуть інфу і дивляться як народ реагує і чи реагує взагалі.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 03 березня 2010, 20:30

Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 04 березня 2010, 20:20

romanm писав:
Ну ні, чому. Я хотів щоби і дальше наші жінки, дівчата і чоловіки виїжджали за кордон а тут залишали свої сім ї. Там собі знаходили інших людей для життя. Я дальше хочу, що коли взнають, що я українець, мені підморгували і говорили, що найкращі путтани, то наші. Я дальше готовий роками жити в лайні і слухати повчання тих, хто ходить в костюмах від бріоні, що все скоро не робиться. І НАМ, не їм чомусь, потрібно зачекати ще. Дальше готовий вірити в те, що інші можуть жити достойно, а наші розмірковування про краще життя, прирівнюється до бажання дешевої кобаси, а це не є добре. Готовий також приймати те, що кожна влада приходить робити над нами експерименти по життю які закінчуються великим пшиком. Я цим маю гордитися? Я маю гордитися тим, що мене використали як біомассу? Бачите, крім правди, людина ще повинна достойно жити. Бо якщо цього немає,то вимушена шукати долі по інших країнах. А як це все закінчується, ще час покаже. Особливо щодо покоління тих, чиї батьки виїхали хто- зна де і куди і свою любов проявляли тяжко заробленими грошима присланими сюди. Може вистарчить розмовляти про високе, а ліпше зробити щось реальне? По словам і по ділах їх суджу.
Бандера також возився в джипах і мав маєтки на Україні? Шептицький одягався в одяг суперових дизайнерів?

Не можна забувати роль церкви і молитви під час подій на Майдані у Києві”,-

Блаженніший розумний чоловік, але це не значить, що інші не можуть мати своєї власної думки. Моя думка, особисто, що політика Церкви, має бути політикою "Отче наш", бо всі ці стояння привели до того, що Церква стала на чиюсь сторону, а цього не повинно бути, говорити правду = свою точку зору - так, але не більше. Як громадяни, хай стоять священики на Майданах, але різко не приємлю їх стояння, як духовних осіб. Цеоква має бути Церквою для усіх, а не для помаранчевих чи голубих.



-- Це правильно - кесарю-кесареве..

От Вам і ще раз лишній доказ того, що влада і люди знаходяться ну на зовсім інших вимірах життя. ТО добре що Крути, Голодомор... і т.д. внесли багато смути в народ. Бо українцями не є тільки 3 області , а й інші, і цінності в них можуть бути трішки іншими від наших. Здається, що потрібно було займатися нагальнішими проблемами, а не вважати себе батьком нації. Ось до чого це привело.



Ті хто вірив, що все поміняється чудесним способом, були як мінімум наївні, те що сталось гірше ніж очікувалось безсумніву заслуга наших чільників, котрі по старій "добрій" українській традиції відразу після перемоги почали виясняти між собою - хто з них крутіший. Причому робили це так завзято, що недавнім ворогам навіть і не снились такі успіхи в "протистоянні" і хочу зауважити, що "пересічні" українці також з задоволенням приймали участь в цьому "міроприємстві" по обидва боки барикад.

Єдиний варіант більш-менш реальний в даний час - це кордон, тобто невиїзні (щось совкового типу) - це єдиний спосіб в сучасних умовах. А правильний варіант знаходиться в зовсім іншій площині - і виборами тут не зарадиш.

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 11 березня 2010, 12:48

Іван Драч: Янукович небайдужий до мистецтва і сам пише вірші
Березень 10 2010 12:51
Віктор Янукович – небайдужий до мистецтва і сам пише вірші. Про це під час прес-конференції сказав поет, громадський діяч Іван Драч.
«Учора я сидів біля Віктора Федоровича на концерті. Він мені сказав дивну, але цікаву для мене фразу зі святою наївністю: я вперше на такому концерті, в розумінні, що на Шевченківському», – сказав І. Драч, – пише ІМК.

Він також зазначив, що В. Янукович коментував виступи артистів, їхні голоси і як хто співав.

«Для нього це не байдужий світ, він сам, я знаю, співає і сам пише вірші», – сказав Іван Драч.
Не бійтеся!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Олюнька » 11 березня 2010, 13:21

Віктор Янукович передумав добиватися для російської мови статусу другої державної. В Україні буде тільки одна державна мова – українська, – пообіцяв президент, промовляючи 9 березня на Чернечій горі у Каневі під час церемонії вручення Шевченківських премій.

http://www.voanews.com/ukrainian/2010-03-10-voa2.cfm
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 11 березня 2010, 13:38

Янукович осоромився на могилі Шевченка
9 березня президент Віктор Янукович виступив з двохвилинною промовою на могилі Тараса Шевченка у Каневі. Президент назвав Шевченка "духовним небом України та унікальним планетарним мистецьким явищем, аналогів якого немає у світовій літературі". Не обійшлося без казусів. Цитуючи Кобзаря, Янукович переплутав рядки його поезії, які в оригіналі звучать так: "Возвеличу, Малих отих рабів німих! Я на сторожі коло їх поставлю слово". З вуст глави держави прозвучало: "...я на стороні коло їх поставлю слово".

http://gazeta.ua/index.php?id=330364

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 11 березня 2010, 13:40

як казав один регіонал, на мові грошей не заробиш, але теперішній міністр освіти вже сказав, що у Криму екзамени здаватимуться російською.
як гарно сьогодні голосували за нових міністрів- регіоналів. Ті, що мали б бути за ґратами - вийшли в міністри.

Чому український народ такий запроданський????!!!!
тепер всі дружно перескачуть на бік президента і його коаліції і будуть співати диферамби?
Ті вчорашні патріоти?! ГАНЬБА!
Не бійтеся!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Вибори 2010

Повідомлення ієром. Діонисій » 11 березня 2010, 14:16

В політиці, як на морі, є припливи і відпливи.
Шкода, що в Кабінет міністрів "запливуть", як здається, знову ті самі люди, яких ми бачили зо два роки тому, з тими самими якостями.
Але важливо, щоб ці припливи не підмили скелі, якою є наш народ.

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 11 березня 2010, 20:51

Те що Азаров став прем'єром мене зовсім не здивувало. Про це було відомо ще перед виборами. І про це говорила Ю. Тимошенко на теледебатах "...в кулуарах вже вирішено хто буде прем'єром. Ним буде Азаров". Хто дивився теледебати той має це пам'ятати :)
А народ ще водили за носа: ну можливо прем'єром буде Яценюк, можливо Тігіпко, а може навіть Ющенко... Не знаю чи обіцяв їм щось персонально Янукович, але якби навіть обіцяв то мабуть би кинув (перепрошую, іншого підходящого слова не знаходжу). Так як кинув цього літа Ю. Тимошенко з тими їхніми домовленостями, так як кинув інших. Просто така сутність Януковича і його команди, от і все. :twisted: А ці всі красиві фрази про стабілізацію економіки, інтереси українського народу і т.д. це, лише красивий спектакль, на який український народ нажаль ведеться. ІМХО звичайно

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 12 березня 2010, 12:00

Yuriy D писав:Те що Азаров став прем'єром мене зовсім не здивувало. Про це було відомо ще перед виборами. І про це говорила Ю. Тимошенко на теледебатах "...в кулуарах вже вирішено хто буде прем'єром. Ним буде Азаров". Хто дивився теледебати той має це пам'ятати :)
А народ ще водили за носа: ну можливо прем'єром буде Яценюк, можливо Тігіпко, а може навіть Ющенко... Не знаю чи обіцяв їм щось персонально Янукович, але якби навіть обіцяв то мабуть би кинув (перепрошую, іншого підходящого слова не знаходжу). Так як кинув цього літа Ю. Тимошенко з тими їхніми домовленостями, так як кинув інших. Просто така сутність Януковича і його команди, от і все. :twisted: А ці всі красиві фрази про стабілізацію економіки, інтереси українського народу і т.д. це, лише красивий спектакль, на який український народ нажаль ведеться. ІМХО звичайно



Гірше Азарова прем"єра - є тільки Табачник міністр культури! Це та бомба, що незабаром підірве всю цю коаліцію =@

wpab
дописувач
дописувач
Повідомлень: 52
З нами з: 01 травня 2009, 20:39

Re: Вибори 2010

Повідомлення wpab » 12 березня 2010, 17:04

Знову азаровщина! :evil:
Так набридло вже це все... :bad:
Як писав Шевченко: "Та добре вигострить сокиру — та й заходиться вже будить"

Olesia
початківець
початківець
Повідомлень: 47
З нами з: 28 липня 2009, 19:56

Re: Вибори 2010

Повідомлення Olesia » 13 березня 2010, 14:17

Є хороші рядки у Ліни Костенко: "Я знаю грамоту свободи – її підписують мечі!" Напевно, що дається без важких зусиль (без крові, мирним шляхом), наколи не цінувалось, не цінується і не буде цінуватись. Отримавши свободу (до якої ми так прагнули, хоча скоріше за все не так собі її уявляли), ми сіли, склавши руки, і почали чекати, що за нас усе хтось зробить. Придивлялись на "нових" політиків (хоча нових облич в політиці зовсім не видно), заслуховувались їхніми солодкими обіцянками, при цьому забуваючи подивитись, а що з того що вже було обіцяне виконане. Боляче, що ми не вміємо цінувати оті здобутки, які вже отримали. А в результаті: маємо Януковича за президента України, який "закінчив Донецький політехнічний інститут в 1980 р. , Українську академію зовнішньої торгівлі в 2001 р., інженер-механік, магістр міжнародного права, академік Академії економічних наук України, доктор економічних наук, професор" (http://www.cvk.gov.ua/pls/vp2010/WP0011) (хоча в мене така інформація викликала сумніви), Азарова в якості прем'єра, Табачника, про якого Герман сказало, що "він герой не її роману". Якесь дежавю…

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Re: Вибори 2010

Повідомлення ієром. Діонисій » 13 березня 2010, 21:37

Можна багато чого повчитися з попередніх дописів. Ось наприклад:
romanm писав: (28 листопада 2009) 4. Не здивуюся, якщо до влади прийдуть ті, проти кого в 2004 році виходили на майдан. Але тепер такого не повториться (майдан), люди побачили, що довіряти немає кому.

Тепер це влада, обрана демократичним шляхом.
А. Гітлер, між іншим, також прийшов до влади демократичним шляхом.
А ще "демократичним шляхом" видали на розп"яття Господа Ісуса Христа.
Демократія беззахисна там, де люди не мають власної думки, дають собою маніпулювати, піддаються на галасливі заклики промовців-демагогів.
Варто кожному ще раз перечитати твір Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького "Як будувати рідну хату". Історія повторюється.

enginer
дописувач
дописувач
Повідомлень: 121
З нами з: 04 листопада 2008, 17:29

Re: Вибори 2010

Повідомлення enginer » 15 березня 2010, 15:05

ієром. Діонисій писав:Можна багато чого повчитися з попередніх дописів. Ось наприклад:
romanm писав: (28 листопада 2009) 4. Не здивуюся, якщо до влади прийдуть ті, проти кого в 2004 році виходили на майдан. Але тепер такого не повториться (майдан), люди побачили, що довіряти немає кому.

Тепер це влада, обрана демократичним шляхом.
А. Гітлер, між іншим, також прийшов до влади демократичним шляхом.
А ще "демократичним шляхом" видали на розп"яття Господа Ісуса Христа.
Демократія беззахисна там, де люди не мають власної думки, дають собою маніпулювати, піддаються на галасливі заклики промовців-демагогів.
Варто кожному ще раз перечитати твір Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького "Як будувати рідну хату". Історія повторюється.


Все значно простіше - добравшись до влади наші владоможці почали гризтися за неї між собою (по старій добрій традиції), а ворогам лишилось тільки почекати, коли вони знищать один одного - тільки час від часу хмизу підкидаючи, щоб вогонь між ними не погас...
І цього виду протистоянь в нашій історії політики було стільки вже разів, що просто це видається вже якоюсь карою для нашого люду, тому терапія від пана Януковича думаю всім нам не зашкодить, а може ще й поможе об"єднатись згодом!

Аватар користувача
samael
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 464
З нами з: 16 червня 2005, 14:35
Звідки: Львів, Україна
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення samael » 29 березня 2010, 13:40

γνῶθι σεαυτόν
www.it-sfera.com.ua

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення прочанка » 05 травня 2010, 16:04

от і дочекалися...
:o
вибачайте за мову оригіналу...

5 мая во время открытия памятника Иосифу Сталину в Запорожье умерла женщина.

По предварительным данным у нее случился сердечный приступ.

Коммунисты смерть женщины прокомментировали так: "Она умерла достойной смертью, перед Сталиным".

Памятник установлен на ступеньках у входа в офис областной организации КПУ.

Как сообщил 2-й секретарь Запорожского обкома КПУ Александр Зубчевський, установка монумента стоило 80 000 гривен.

Деньги на памятник собирали из разных источников, но главными финансистами этого мероприятия стали ветераны: 50 000 гривен перечислил харьковский ветеран Иван Шелихов, дополнительно собрали еще 60 000 гривен.

Остаток в 30 000 гривен от собранных средств в будущем коммунисты планируют потратить на строительство еще одного памятника.

Напомним, КПУ также инициирует установку памятника Сталину в Одессе.

Ранее 56,7% опрошенных социологической службой Центра экономических и политических исследований имени Александра Разумкова негативно отнеслись к инициативам по установке памятников Сталину в городах Украины.
Не бійтеся!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 07 травня 2010, 06:24

Митрополит просить Януковича повернути військовий інститут до Одеси

Митрополит Одеський і Ізмаїльський АГАФАНГЕЛ просить Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА вирішити питання про повернення інституту Сухопутних військ зі Львова до Одеси.

Про це йдеться у відкритому листі Митрополита Президенту, розміщеному на сайті Одеської єпархії УПЦ Московського патріархату.

АГАФАНГЕЛ у листі підкреслює, що Одеський інститут Сухопутних військ веде свою історію від часів заснування Одеського кадетського корпусу в 1899, і в цьому учбовому закладі впродовж 110 років формувалася школа військової освіти. У той же час, пише Митрополит, у Львові була відкрита австрійська школа кадетів піхоти, а згодом був розташований польський кадетський корпус, випускники якого «здійснювали експансію проти православного населення західної України».

Мотивуючи необхідність повернення учбового закладу до Одеси, АГАФАНГЕЛ пише: «Західний регіон України є осередком греко-католицької церкви, яка перебуває під впливом Папи Римського. Католицька церква впродовж століть бажала і робила все можливе для захоплення земель, які населяють православні християни, силою зброї і насильницького нав`язування католицької віри. На території Академії Сухопутних військ (м. Львів) існує греко-католицька церква, яка здійснює вплив на світогляд, моральні і духовні цінності майбутніх офіцерів Української армії. В Одеському військовому інституті функціонує православний храм».

«Ви – єдиний сьогодні, як дбайливий господар країни, маєте можливість зберегти історичне надбання українського народу і укріпити обороноздатність нашої держави, ухваливши рішення про повернення підготовки курсантів командного профілю – майбутніх військових начальників, які стоятимуть на захисті незалежності України і православної віри», - йдеться у листі.

АГАФАНГЕЛ просить В.ЯНУКОВИЧА відвідати Одесу і «на власні очі переконатися, яка сила закладена ще православним Царем у сторічний фундамент підготовки патріотів і захисників держави».

Довідка УНІАН. У 2005 році Міноборони вирішило закрити Одеський інститут Сухопутних військ до 2007 року, і перевести його на базу Львівського військового інституту Національного університету "Львівська політехніка".

30 серпня 2006 року Кабмін реорганізував Одеський інститут Сухопутних військ, створивши військовий інститут на базі Одеського національного політехнічного університету. Майно і земельні ділянки Інституту були залишені в управлінні Міністерства оборони без права відчуження.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 07 травня 2010, 08:49

romanm писав:...повернення інституту Сухопутних військ зі Львова до Одеси...

особисто знаю декількох людей, які, коли повстало питання Одеса чи Львів, над цим працювали і мотивацією за Львів була якраз можливість вишколу національно свідомих патріотів України саме у Львові (і сумніви стосовно такої можливості виховати патріота України в Одесі)...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення Олюнька » 07 травня 2010, 09:56

romanm писав:Митрополит Одеський і Ізмаїльський АГАФАНГЕЛ просить Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА вирішити питання про повернення інституту Сухопутних військ зі Львова до Одеси.


То вже в анекдот, правда сумний. Хай би ще порадив Януковичу якого кольору кравату одягти. :o
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 10 травня 2010, 19:12

9 опозиційних партій створили Народний комітет захисту : http://un.ua/rus/article/264482.html
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Вибори 2010

Повідомлення andrivovk » 29 травня 2010, 18:53

Ющенко раскритиковал Тимошенко, БЮТ, КПУ и Партию регионов : http://libymax.ru/?p=11147
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей