ВИБОРИ

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 09:40

Христос Раждається!
nikolach писав:
о.Олег писав:
nikolach писав: ...вроде Литвина...

думаю, що як будем відволікатися в першому турі виборів на будь-кого, вроде Литвина, постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...

А вы и так ее выберете. Во втором туре. Абы не за Януковича. Тут без вариантов.
Я, например, вообще голосовать не пойду. И так все ясно.

якщо це до мене, то, мабуть, якщо в другий тур пройдуть Янукович і Тимошенко, голосувати не буду за жодного з кандидатів. Хіба б щось несподіване...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2010, 09:47

Цікаве відео по темі. Говорить п. Тягнибок http://www.youtube.com/watch?v=-SUp3Rn6anI&NR=1
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 09:51

nikolach писав:
о.Олег писав: постанемо перед обов`язком вибрати Тимошенко...

Тимошенко- страшный человек, но вы ее все равно изберёте :cry: . А потом она нас всех еще не один раз заставит за голову схватиться и сто раз пожалеть, что избрали ее, а не Януковича %) . Он хоть кучмист и дурак, но все же НЕ психопат и тормоза хоть какие-то имеет. От нее же можно ждать всего, чего угодно: и распродажи всей Украины, и развязывания гражданской войны... Как увидит, что натворила делов, так, чтоб "стрелки перевести", столкнет между собой Запад и Восток. Долго ли? Опыт есть: в 2004 нас уже травили друг на друга (хотя, то были еще цветочки)...
Но тогда у нас останется один выход: вспомнить, что мы все христиане, и не поддаваться на такие провокации...
Так что, предлагаю дружить уже сейчас. По слову Христа: простить друг другу все обиды, и если еще не получается любить, то начать хотя бы дружески сотрудничать :beer: . Так, отец Олег, по-христиански это будет?


Янукович собою не керує. Ним керує мусульманин. Відповідно і підозра, що християнам буде зле...
Між собою ж дружити - прекрасно: сподіваюся, що жоден політик не стане вище від Христа ні у Вас, ні у мене грішного.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 09:56

Христос Раждається!
Andrew писав:... у пророцтві Михальди є написано про третю світову...

:) ну раз написано - буде: як же тепер нам після пророцтва... Причому маємо встигнути до 2012, коли пророковано кінець
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 09:57

Христос Раждається!
o.Mykil писав:Ще тут є подібна тема цьогорічних виборів в Україні http://forum.zl.lviv.ua/topic1576.html

а маєте можливість голосувати в Канаді?
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 січня 2010, 10:52

Притримуюсь наступної думки: коли ми голосуємо за певного кандидата в президенти то розділяємо з ним відповідальність за його діяльність на посту Президента країни. І тому, коли припустимо, що в другий тур пройдуть ті люди за яких я не хочу голосувати, але мене спонукають вибирати з двох зол менше, ну не зможу я робити насилля над собою і бути співвідповідальним з тими людьми, яким я не вірю... %)
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

TarasK
новик
новик
Повідомлень: 18
З нами з: 25 листопада 2009, 10:57

Re: Вибори 2010

Повідомлення TarasK » 15 січня 2010, 11:45

ljubomyr_ps писав:Притримуюсь наступної думки: коли ми голосуємо за певного кандидата в президенти то розділяємо з ним відповідальність за його діяльність на посту Президента країни. І тому, коли припустимо, що в другий тур пройдуть ті люди за яких я не хочу голосувати, але мене спонукають вибирати з двох зол менше, ну не зможу я робити насилля над собою і бути співвідповідальним з тими людьми, яким я не вірю... %)

А якщо в другий тур попадають ті люди, які ідуть з одного клану. Що одне зло і друге так само. Що робити? Немає меншого, більшого є одинакове.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: Вибори 2010

Повідомлення ljubomyr_ps » 15 січня 2010, 12:04

TarasK писав:А якщо в другий тур попадають ті люди, які ідуть з одного клану. Що одне зло і друге так само. Що робити? Немає меншого, більшого є одинакове.


Зло є зло! Яким бивоно не було. Згідний з Вами.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 12:10

ljubomyr_ps писав:... ну не зможу я робити насилля над собою і бути співвідповідальним з тими людьми, яким я не вірю... %)

і у мене таке відчуття проблеми.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 15 січня 2010, 12:17

Andrew писав:Я точно впевнений що буде другий тур на 200 %. :D і знаєте як шуткував 95-квартал... Що вибори будуть до тих пір, поки Тимошенко не буде президентом. :D , а на рахунок громадянської війни... не хотілося б. На рахунок світової теж. Ми не можемо знати що буде... Хоч у пророцтві Михальди є написано про третю світову... Можливо я щось не так зрозумів, то прошу мені пояснити... Дякую. :)


Думаю, что до третьей мировой еще далеко (относительно, ведь мы живем все-таки в конце времен), а вот то, что Украине в ближайшие годы хорошо не будет, это точно.

Второй тур будет, это ясно. Потому что больше всех голосов только у Юли и Януковича, но оба, при этом, умудрились растерять многих своих приверженцев. На Юго-Востоке многие поддерживают Януковича, но наверное, еще большее число разочаровалось в нем. Так что, вероятней всего, с первого раза никто не пройдет. В Юле тоже многие разочаровались; а многие (совершенно обоснованно) боятся ее экстремизма и неадекватности =@ . Но она пройдет, я думаю, потому, что на Востоке многие вообще не пойдут голосовать. А помаранчевые голосовать пойдут, чтоб избрать, на их взгляд, "меньшее зло". Вот и выберут ее. Она на это и рассчитывает. Но тогда... страшно подумать, что будет...
Ну а в Грузии один психопат войну уже затевал...

Поэтому и говорю: надо, чтоб хотя бы мы, простые украинцы, сохраняли трезвые головы, и не поддавались на возможные провокации. Чтоб не допустить очередного, искусственно сформированного противостояния. А то ведь у вас на Западе много горячих голов... Тут только Христос, вера в Него помочь могут.

А байку про "москалiв", думаю, пора уже забыть. Что было, то прошло. Сегодня нация сформировалась в том составе, в каком ее застал период формирования державности. До помаранчевой революции у нас на Востоке многие из русской молодежи совершенно серьезно начинали считать себя коренными украинцами. А когда увидели этот Майдан с сумасшедшими лицами и ненавистью к нам, сразу же вспомнили своё происхождение, и снова стали русскими, и пошли голосовать за Януковича...

Вот и говорю: нельзя верить политикам, а надо только придерживаться своих христианских убеждений: прощать, уступать, любить. Даже врагов.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 15 січня 2010, 12:32

о.Олег писав:Янукович собою не керує. Ним керує мусульманин. Відповідно і підозра, що християнам буде зле...


Этого мусульманина христиане не интересуют, а только деньги. Но, я уверен, что Янукович президентом не будет.

А вообще, на всё воля Божья. Бог готовит нам того президента, через которого Украина придет к возрождению. Только мне кажется, что это может произойти лишь через какие-то экстремальные обстоятельства. Щоб ми всi схаменулись, та повернулись до Христа :) .

А экстремальные обстоятельства =@ только Юля способна устроить.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 12:37

nikolach писав:...Ну а в Грузии один психопат войну уже затевал...

:oops: це Ви про Путіна? Надто однобоке нмд судження - там їх принаймі двоє...
А тут міністр оборони Росії заявив, що пора вже на Україну йти війною. Психопат, мабуть. І це ще без прогнозованого Вами президенства Юлі.
Думаю, Ви не надто незаангажовано дивитеся в корінь психопатії у нашому регіоні, якщо виключаєте її російську складову...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 15 січня 2010, 12:41

nikolach писав: ...на всё воля Божья. Бог готовит нам того президента, через которого Украина придет к возрождению. Только мне кажется, что это может произойти лишь через какие-то экстремальные обстоятельства. Щоб ми всi схаменулись, та повернулись до Христа :)

тут - згода
nikolach писав:А экстремальные обстоятельства =@ только Юля способна устроить.

а тут ("только") - ні.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 15 січня 2010, 12:45

о.Олег писав: Причому маємо встигнути до 2012, коли пророковано кінець


Я читал совсем другое. Это пророчество древних индейцев: не то майа, не то инков. Они предсказали, что в декабре 2012 произойдет какое-то событие Вселенского масштаба, в результате которого человечеству будет открыто нечто такое, что повлечет за собой его духовное возрождение. Думаю, что речь идет о возрождении Христианства, ведь Иоанн Богослов сказал, что Евангелие еще будет проповедано по всему миру и во всех народах. Да и антихрист еще не приходил... Так что с концом света, думаю, придется подождать :) . Хотя, какие-то большие стихийные бедствия в мире, очевидно, будут :( .
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 15 січня 2010, 12:53

о.Олег писав: це Ви про Путіна? Надто однобоке нмд судження - там їх принаймі двоє...
А тут міністр оборони Росії заявив, що пора вже на Україну йти війною. Психопат, мабуть...


Ну войну начинал-то один... Насчет слов министра обороны: такого не слышал; это полный нонсенс... А вообще, ну их. Хотя, идиоты есть везде... Кстати, Юлю когда-то запрещали в России: она там что-то натворила. Так что, еще неизвестно, куда она свои "стрелки" повернет...
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 15 січня 2010, 14:28

о.Олег писав:Христос Раждається!
o.Mykil писав:Ще тут є подібна тема цьогорічних виборів в Україні http://forum.zl.lviv.ua/topic1576.html

а маєте можливість голосувати в Канаді?


Ні, поки що, зазначав уже якось... Адже я там короткий час тільки...
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 16 січня 2010, 12:32

о.Олег писав:Янукович собою не керує. Ним керує мусульманин. Відповідно і підозра, що християнам буде зле...


Здесь, конечно, всё возможно, ведь никто не знает, как повернутся события. Но в самом Януковиче меня раздражает не столько его неспособность подтвердить собственные слова, сколько тупость и непонимание того, что надо отстаивать интересы не одной части населения, а населения всех регионов; что одних экономических обещаний мало; что надо искать, как объединить нацию, а не усугублять этот раскол.

К сожалению, такой ограниченностью мышления страдают все нынешние политики (в т.ч. и ваш Тягнибок). При этом, все обещают экономический расцвет, усиление могущества страны, и не понимают, что, прежде всего, надо искать пути духовного единства нации, без которого никакого расцвета и могущества быть не может!

Нет, Ющенко, конечно, думал об этом, пытался даже искусственно создать "единую поместную Церковь". Но эта идея нелепа во всех отношениях, тем более, что кроме православных, в Украине есть еще греко-католики, римо-католики, протестанты. и т.д. Кстати, как у вас относились к этой идее?.. И на что, как Вы считаете, он вообще рассчитывал: что некоторые греко-католики перейдут в православие? Вот скажите, насколько реальна, на ваш взгляд, такая идея?
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 17 січня 2010, 20:59


Нет, Ющенко, конечно, думал об этом, пытался даже искусственно создать "единую поместную Церковь".

Ну, отрицать , также, не стоит и то, что в православной практике автономии вообще создаются искусственно. Надеюсь Вы знаете о сотни и больше лет, когда Москва была в таком положении как сейчас, например, УпЦКЦ?!Ющенко действует точно так же, даже более лояльными методами, чем правители создавшие автокефалии в православии в прошедших годах.:)


Но эта идея нелепа во всех отношениях, тем более, что кроме православных, в Украине есть еще греко-католики, римо-католики, протестанты. и т.д. Кстати, как у вас относились к этой идее?.. И на что, как Вы считаете, он вообще рассчитывал: что некоторые греко-католики перейдут в православие? Вот скажите, насколько реальна, на ваш взгляд, такая идея?


Тут залежить, що підрозумываемо під терміном "помісна", це ж не значить, що для всіх обов язково одна Церква. А мається наувазі, що , слідуючи православній практиці (кожній нації, своя церква) в Україні також можливо щоби було щось подібне. Я так думаю.
Якщо греко-католики перейдуть в православіє, то нічого поганого немає, значить такі вони греко-католики.

Не обращайте внимания на некоторую полемику в моих словах, может показаться, что она присутствует, но это не значит, что у меня нет уважения к Вам и Вашей Церкви :)

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 17 січня 2010, 21:08

Христос Рождається! А хто там лідирує на виборах в Україні? Чув, що... Янукович попри п. Тимошенко... Так?.. :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 17 січня 2010, 22:02

За попередніми результатами до другого туру виборів виходить Янукович і Тимошенко :crazy:
http://tsn.ua/ukrayina/natsionalnii-exi ... -turu.html
Тепер два варіанти: або вчити "мурку" та інший шансон або ж одягати шарфик з червоними сердечками...
Ну чому українці завжди мають вибирати "менше зло" ??? :cry:

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 17 січня 2010, 22:34

Yuriy Dzyoba писав:Ну чому українці завжди мають вибирати "менше зло" ??? :cry:


Бо зло - це завжди брак добра, з погляду філософії. Ну нема ідеальних людей на землі,а політиків тип паче... Бо надмірне бажання влади відсуває на інший бік часто всі морально-духовні принципи. От і приходиться, на жаль, відповідно діяти... :shock:
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
neoxgeforce
дописувач
дописувач
Повідомлень: 146
З нами з: 23 липня 2009, 18:31
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення neoxgeforce » 17 січня 2010, 23:55

Я хочу щоб Яценюк вийшов у другий тур. Давайте Зробим Опитування

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: Вибори 2010

Повідомлення o.Mykil » 18 січня 2010, 00:23

neoxgeforce писав:Я хочу щоб Яценюк вийшов у другий тур. Давайте Зробим Опитування


Він начебто і греко-католик... Проте це нереально. Будьмо краще реалістами! На Заході України ще може частина виборців віддати йому свої голоси, але далі? :(
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 18 січня 2010, 14:10

Ну шо браття, вітаю з новим президентом. 10% різниці забагато, щоби в 2гому турі перемогти. Поздоровляю, що хотіли то і маємо. А тепер, на місці Януковича, я би прижав всю помаранчеву мразь, як він говорив. Лишній раз підтвердилося те, що наш нарід заслуговує на те, що має. Тобто попросту бидло. Розвели грамотно. Невже було незрозуміло, що весь Схід буде голосувати за Януковича, а нам підсовують всіх тих "псевдо національних" лідерів шоби розколоти? Спецоперація була спланована грамотно і всі купилися.

Вітаю український народе. Я глибоко переконаний, що кожна нація заслуговує на те, що має. Так , що велком, президенте Янукович. Зрештою, не такий він і поганий. Хоч би після помаранчевого шабашу порядок навів.

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 18 січня 2010, 14:50

romanm писав:Ну шо браття, вітаю з новим президентом. 10% різниці забагато, щоби в 2гому турі перемогти.


Всё идет, как и ожидалось. Янукович, естественно, лидирует: так и было определено предварительными опросами (примерно в тех же процентах). 10% - еще не факт; другие экзит-полы показывают меньшую разницу; посмотрим, что будет по факту. Но всё решит второй тур. Если помаранчевые дружно проголосуют теперь за Ю., то эта разница может быть преодолена. Только вот страшновато, как тогда дальше будем жить, под ее неадекватным руководством... Президентство Януковича тоже не вдохновляет.

Вчера один одесский обозреватель сказал: "Во второй тур вышли такие люди, что от одной страшно, за другого стыдно."

Спецоперація була спланована грамотно і всі купилися.


Думаю, что никакой спецоперации не было. Просто все в растерянности: нет сегодня того лидера, за которого можно было бы с уверенностью голосовать.

А Янукович свои проценты набрал, думаю, далеко не только за счет Востока (на Востоке и Юге в нем как раз многие разочаровались), а теперь и за счет Центра: за него проголосовали многие из тех, кто раньше голосовал за помаранчевых.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Вибори 2010

Повідомлення romanm » 18 січня 2010, 14:56

Вчера один одесский обозреватель сказал: "Во второй тур вышли такие люди, что от одной страшно, за другого стыдно."


Одесити, як завжди, за словом в кишеню не полізуть :D :good:

Аватар користувача
nikolach
дописувач
дописувач
Повідомлень: 99
З нами з: 09 січня 2010, 17:31
Звідки: Одеса

Re: Вибори 2010

Повідомлення nikolach » 18 січня 2010, 15:11

romanm писав:слідуючи православній практиці (кожній нації, своя церква) в Україні також можливо щоби було щось подібне.


Да нет такой "православной практики"! А УПЦ нельзя отрываться от Москвы, я считаю, по двум причинам:

Во-первых, чтоб сохранялось божественное триединство Святой Руси (ибо таков замысел Творца, и мы не можем ему перечить);

Во-вторых, я уверен, будущее духовное возрождение предстоит начать Украине! Россия поднимется вслед за нами и по нашему примеру, а там и -Беларусь. Киевская Русь - мать; из нее вышли Россия и Беларусь; она и теперь возглавит общее духовное возрождение. Вот тогда мы почувствуем себя сильными, и станем ими! Без духовного возрождения нам никогда не подняться. А силу свою ощутим, когда возглавим это возрождение... Но прежде мы должны дойти до критической черты. Вот с Юлей (либо с Януковичем) и дойдём... :cry: А потом... как птица Феникс, возродимся из пепла... :) А все остальные - за нами.
Православный УПЦ МП

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 18 січня 2010, 16:45

Христос Раждається!
romanm писав: кожній нації, своя церква

це називають "етнофілитизм" і засуджується православними (рівно ж і католиками). Але практика така дійсно є і історично переважна більшість (чи не всі??) Церков, що їх поминають РПЦ в якості канонічних творилися саме за етнічним принципом
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: Вибори 2010

Повідомлення Yuriy D » 18 січня 2010, 16:49

romanm писав:Вітаю український народе. Я глибоко переконаний, що кожна нація заслуговує на те, що має.

Рано ще вітаєте, у Тимошенко немалі шанси на перемогу у другому турі. Вона заявляє, що "рука Януковича ніколи не ляже на Пересопницьке Євангеліє" http://www.unian.net/ukr/news/news-357478.html
Хоча в дечому з вами погоджуюсь - "немає влади не від Бога" - на якого президента нація заслуговує, такого буде мати (хоча звичайно, хотілось би мати інакшого :cry: ).
Або ж - скажи мені кого ти хочеш бачити президентом, і я скажу тобі хто ти :twisted:
http://gazeta.ua/index.php?id=323413 (ну як же без "хлєба і зреліщ"?) :wink:

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Вибори 2010

Повідомлення о.Олег » 18 січня 2010, 16:57

Yuriy Dzyoba писав:
romanm писав:Вітаю український народе. Я глибоко переконаний, що кожна нація заслуговує на те, що має.

Рано ще вітаєте, у Тимошенко немалі шанси на перемогу у другому турі. Вона заявляє, що "рука Януковича ніколи не ляже на Пересопницьке Євангеліє" http://www.unian.net/ukr/news/news-357478.html
Хоча в дечому з вами погоджуюсь - "немає влади не від Бога" - на якого президента нація заслуговує, такого буде мати (хоча звичайно, хотілось би мати інакшого :cry: ).
Або ж - скажи мені кого ти хочеш бачити президентом, і я скажу тобі хто ти :twisted:
http://gazeta.ua/index.php?id=323413 (ну як же без "хлєба і зреліщ"?) :wink:

"скажи хто твій президент і я скажу хто ти" :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей