Монахи і монахині одружуються – зрадники Христові??????

питання з життя Церкви/Суспільства, які не відносяться до тематики інших розділів Форуму

Модератори: Just_me, viter, Artur, ihor

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Монахи і монахині одружуються – зрадники Христові??????

Повідомлення romanm » 16 березня 2010, 22:31

Напевно, це богохульство, казати, що монахині – «обручниці Христові». Тоді що, за цією логікою монахи – обручники Богородиці, чи як ? Все це – дурниці, бо Христос має тільки одну обручницю – Церкву, а не є многоженцем.

Хм, логіки бувають різні, але їх відсутність є завжди одна. Дивно, що все сприймаєтьсябуквально в ваших дописах. Тоді я можу Христа називати овечкою? Чи ми віримо у вівцю яка нас спасла? Я пишу це навмисне, щоби інші, побачили абсурдність Вашого першого твердження.


Взагалі, монашество не є суттєвим елементом Церкви. аті (1 Кор 9,5).
Навіть у лютеран є щось на зразок монастирів.


Суттєвим елементом взагаліє тільки Євахаристія лежачи. Та й біси також вірують. Виходить немає різниці між вірою в Бога чортом і Богородицею?! Це я до того, що, може протестантська теологія не дуже підходить для КЦ.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Монахи і монахині одружуються – зрадники Христові??????

Повідомлення о.Олег » 18 березня 2010, 13:10

багато написано в цій темі і не маю можливості перечитати все, однак з того, що відразу спадає на думку через претензійність назви (яка допускає відповідь "зрадники") - послання до Римлян 14. Все послання, але, зокрема: "кожен із нас сам за себе дасть відповідь Богові"
краще питатися не осуджуючи: про причини залишення монастирів.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Церква і Суспільство”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей