Сторінка 1 з 1

Політична ситуація в світі

Додано: 28 серпня 2008, 10:25
Олюнька
Всі ми зараз співчуваємо грузинам з приводу війни, яка розпочалась на їх землі. Також читаємо, що Москва на тому не зупиняється, бо вже погрожує НАТО з приводу розміщення системи ПРО в Чехії та Польщі.
Зважаючи на це, маємо збільшити свої молитви за мир у світі.
Пропоную форумлянам розпочати спільну молитву в цьому намірі.

Re: Політична ситуація в світі

Додано: 28 серпня 2008, 12:38
danus
Олюнька писав:Всі ми зараз співчуваємо грузинам з приводу війни, яка розпочалась на їх землі.

Вибачте, можливо за недоречне запитання, співчуваєте ви лиш грузинам, а осетини на вашу думку не варті співчування? Чи не занадто односторонню позицію, може і підсвідом, під впливом ЗМІ, ми приймаємо в цій війни?
Як на мене, то для того, щоб наші молитви були вислухані, варто бути більш критичним, як до самого себе, так і до того що відбувається навкруги.

Re: Політична ситуація в світі

Додано: 28 серпня 2008, 12:59
Олюнька
danus писав:Вибачте, можливо за недоречне запитання, співчуваєте ви лиш грузинам, а осетини на вашу думку не варті співчування? Чи не занадто односторонню позицію, може і підсвідом, під впливом ЗМІ, ми приймаємо в цій війни?

під словом "грузини" мала на увазі всіх громадян Грузії та тих, хто страждає від цієї війни.

danus писав:Як на мене, то для того, щоб наші молитви були вислухані, варто бути більш критичним, як до самого себе, так і до того що відбувається навкруги.


Про критику. Бог знає, кому допомагати. Чи по вашому за грішників не потрібно молитись? Для того, щоб критикувати конструктивно, потрібно запропонувати альтернативу, тому чекаю ваших пропозицій.

П.С. Про критику до самої себе писати не буду, бо не та тема, та й оправдовуватись не бачу сенсу.

Re: Політична ситуація в світі

Додано: 28 серпня 2008, 13:00
Аристарх
danus писав: Вибачте, можливо за недоречне запитання, співчуваєте ви лиш грузинам, а осетини на вашу думку не варті співчування? Чи не занадто односторонню позицію, може і підсвідом, під впливом ЗМІ, ми приймаємо в цій війни?
Як на мене, то для того, щоб наші молитви були вислухані, варто бути більш критичним, як до самого себе, так і до того що відбувається навкруги.


Важко вважати таку думку слушною, оскільки основним посланням, як я розумію була молитва за мир у світі, а не конкретно у Грузії, чи тільки в Осетії, а в Росії - ні, а саме у СВІТІ.

Підтримую і долучаюся до наміру:
Олюнька писав: Пропоную форумлянам розпочати спільну молитву в цьому намірі.