Сторінка 1 з 1

Благодійні організації

Додано: 11 травня 2010, 21:56
СЯВА
Доброго всім вечора! Мене цікавить можливо хтось з Львівських учасників форуму є в організації "крила надії" http://krylanadiyi.org.ua/. я не так давно натрапив на це й сайт. Все чим я зміг допомогти, то це здати 450грм. крові для хворих діток. Фінансової можливості допомогти не дуже багато, але пару гривень для діток можна назбирати, чи купити якісь необхідні речі (памперси, медикаменти) я думаю кожен з нас може. (хоча би раз на місяць.) Я знаю що по середах на вул. Чорновола збираються волонтери цієї організації. якщо в когось є біль детальна інформація прошу поділитися нею.
P.S. Я сам батько, у мене маленька дитинка, я дякую Богу що послав нам з дружиною такого гарного синочка, але дивлячись на цих маленьких ЯНГОЛЯТ, http://krylanadiyi.org.ua/ хочеться їм хоч чимось допомогти. Перегляньте це й сайт, я думаю що у кожного з нас прокинеться краплина милосердя, і всі МИ разом зможемо допомогти цим маленьким діткам. Щиро дякую, якщо відгукнетися на їхні благання про допомогу і їхніх батьків.

Re: милосерддя

Додано: 11 вересня 2010, 20:54
andrivovk
Люди які потребують нашого милосердя http://bible-lessons.in.ua/muloserdia.html#people

Re: милосерддя

Додано: 12 вересня 2010, 20:35
Олюнька
Також не забудьте допомогти «Спільноті взаємодопомоги «Оселя»:
о.Олег писав:Особливо потрібні продукти, миючі засоби, теплий одяг

Re: милосерддя

Додано: 12 квітня 2011, 12:19
о.Олег
30 березня розпочалась благодійна акція «Подаруй дитині книжку», організатором якої є ГО «Форум видавців». Метою акції є збір книжок для дітей з дитячих будинків та інтернатів, з малозабезпечених багатодітних родин.ІГЛ також долучився до цієї масштабної акції. Отже, якщо у Вас є дитячі книжки, які Вам вже не потрібні, або ж маєте можливість та бажання купити книжку для акції, ми будемо дуже вдячні.Адреса пункту збору книжок: пр.Чорновола, 57/602

Час роботи пункту: понеділок-четвер, 18:00-21:00.НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!Надіємося на Вашу активність!При виникненні запитань, звертайтеся за нижчевказаними контактами.З повагоюНадія Зеленюк,

керівник навчального відділу ІГЛ та координатор акції

(050) 370 30 05

Re: Благодійні організації

Додано: 05 травня 2014, 19:39
ShMariam
На Прикарпатті в селі Крихівці є Містечко милосердя Святого Миколая. Це — притулок для людей, які потрапили у складні життєві обставини: одинокі матері з дітьми, вагітні підлітки з інтернатів, діти із проблемних сімей, які рятуються тут від батьків-алкоголіків чи бідності, діти-сироти, самотні жінки похилого віку, які опинилися без даху над головою і підтримки рідних. Загалом 54 особи, з яких 36 — діти. Усіма ними опікується греко-католицька духовна родина Згромадження Воплоченого Слова — це шестеро сестер-черниць, які називаються Маріями на знак особливої любові до Богородиці, яку вважають своєю головною покровителькою.
http://www.golos.com.ua/Article.aspx?id=243369

Re: Благодійні організації

Додано: 12 лютого 2015, 14:23
о.Олег
Христос Раждається!
Звернулася до мене одна хороша пані (Львів) з проблемою: хоче приділити свого часу потребуючим діткам (бути з ними, доглянути тощо), а всі організації, з якими стикнулася, хочуть допомоги у зборі коштів, здати кров і т.ін. Ніби доброго хочуть, але це не для неї - хоче з дітками перебувати/помагати фізично.
Ідеї?
З повагою, о.Олег

Re: Благодійні організації

Додано: 19 червня 2015, 17:16
andrivovk
Депутати Львівської міськради звільнили від податку на нерухомість організації, які опікуються інвалідами

Сесія ЛМР розглянула в п’ятницю звернення «Навчально-реабілітаційного центра «Джерело» щодо розгляду можливості звільнення від сплати податку.

Депутати Львівської міськради внесли сьогодні, 19 червня, на сесії ЛМР уточнення до своєї ухвали про податок на нерухомість – звільнили будь-які благодійні організації, що надають відповідні послуги особам з інвалідністю, від його сплати.

http://dailylviv.com/news/sytuatsiyi-i- ... damy-19978