Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Фонди та організації, суспільні проблеми та шляхи їх вирішення

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення Олюнька » 21 травня 2010, 12:19

Оскільки тема "забуксувала" дозволю собі трохи змінити напрям гілочки. :wink:
о.Олег писав: Працюю в "Оселі" - є бездомні, які, вигнані з свого дому, стали такими саме в старості... Працюю в "Шпиталі Шептицького" - провадимо проект "Домашня Опіка": медсестри-соціальні працівники ходять до старших людей, які потребують опіки. Ходжу і я.


Можливо ми можемо чимось допомогти вашим проектам.
Напишіть нам про сьогоднішні проблеми і потреби. Наприклад, знаю людей, які мають той же одяг і не знають, куди з ним звертатись, може з продуктами потрібно допомогти чи просто відвідати потребуючих? :friends:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: як ми відносимося до старшого покоління?

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2010, 12:55

Олюнька писав:Оскільки тема "забуксувала" дозволю собі трохи змінити напрям гілочки. :wink:
о.Олег писав: Працюю в "Оселі" - є бездомні, які, вигнані з свого дому, стали такими саме в старості... Працюю в "Шпиталі Шептицького" - провадимо проект "Домашня Опіка": медсестри-соціальні працівники ходять до старших людей, які потребують опіки. Ходжу і я.


Можливо ми можемо чимось допомогти вашим проектам.
Напишіть нам про сьогоднішні проблеми і потреби. Наприклад, знаю людей, які мають той же одяг і не знають, куди з ним звертатись, може з продуктами потрібно допомогти чи просто відвідати потребуючих? :friends:


дуже потребуємо продуктів. Щочетверга роздаємо (13.00, близ Порохової Вежі) обіди для більш як сотні потребуючих. Маємо майстерню з ремонту меблів, тому, як хто з Ваших знайомих хоче віддати шафу/стіл/табуретки тощо, які ще можна/варта ремонтувати - ласкаво просимо. Можливо хтось має старий інструмент (лопати/молотки/шуфлі). будматеріали (зараз з містом працюємо - величезний об'єкт будемо ремонтувати для потреб безпритульних), посуд.., взуття - завжди актуально, якщо хочете пожертвувати одяг - пильнуйте його чистоту. Пишіть мені в ПП.
Зображення
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: як ми відносимося до старшого покоління?

Повідомлення прочанка » 21 травня 2010, 14:10

справді дуже хороша Боговгодна праця. Завжди знайдуться речі, які ніби й не потрібні, і викинути-гріх. Куди можна відвозити?
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: як ми відносимося до старшого покоління?

Повідомлення о.Олег » 21 травня 2010, 14:21

прочанка писав:справді дуже хороша Боговгодна праця. Завжди знайдуться речі, які ніби й не потрібні, і викинути-гріх. Куди можна відвозити?

Львів-Винники, вул.І.Франка, 69. "Оселя"
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: як ми відносимося до старшого покоління?

Повідомлення Олюнька » 08 вересня 2010, 19:51

з настанням осені напевно що зросли потреби "Оселі"?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: як ми відносимося до старшого покоління?

Повідомлення о.Олег » 09 вересня 2010, 06:08

Олюнька писав:з настанням осені напевно що зросли потреби "Оселі"?

так.Особливо потрібні продукти, миючі засоби, теплий одяг.Найгірше те, що місто не підтримало Осередок підтримки бездомних ім. Г. Кофоеда
Богові важлива кожна людина
Осередок підтримки бездомних ім. Г. Кофоеда

при ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» вул. Винниченка, 3. м. Львів-Винники.

Осередок підтримки бездомних – перший та єдиний у Львові санітарно-гігієнічний пункт, куди безпритульні, що живуть на вулиці, приходять помитися, попрати одяг, поїсти, підстригтися, отримати першу медичну допомогу та консультацію соціального працівника.

Осередок є місцем першого контакту безпритульної людини з організацією «Оселя». Саме тут, привівши в порядок свою зовнішність та дізнавшись про можливості вирішення своїх проблем в «Оселі», вони приймають рішення змінити своє життя.

Відвідувачі Осередку залучаються до випуску та розповсюдження вуличного журналу «Просто неба» та соціального навчання, яке проходить тут кожного дня після обіду. Частина безпритульних, які звернулися до Осередку, тепер мешкають в «Оселі».

Осередок працює з лютого 2008 року. Фінансову допомогу на його облаштування та перші місяці функціонування ми отримали від Школи Кофоеда з міста Копенгаген. Пізніше його функціонування відбувалося завдяки підтримці Львівської Міської Ради, БФ «Південний» та благодійних пожертв приватних осіб. Щодня тут отримують послуги 10 – 15 осіб. За весь час його функціонування до нас зверталося більше 700 осіб, тому можу відповідально твердити: осередок є дуже важливим для міста Львова.

На жаль, на сьогодні Міська Рада проект не підтримала, так само як і приватні благодійники. Криза... Власними зусиллями та заробітками мешканці Спільноти підтримують функціонування Осередку, але гряде опалювальний сезон і підвищення тарифів... Наших сил не вистарчає, тому звертаюся до громадськості: якщо хтось може допомогти ліками, продуктами, миючими засобами, одягом чи коштами - телефонуйте в "Оселю" 2963303 або пишіть мені.

Запрошую кожного

З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення Олюнька » 24 грудня 2010, 15:13

Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Lavada
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 29 вересня 2010, 19:52

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення Lavada » 12 лютого 2011, 21:49

Напевне інформація корисна для усіх і потрібна для розповсюдження
Зображення

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення о.Олег » 12 грудня 2012, 19:50

потребуємо волонтерів
Зима, холодно. Люди мерзнуть на вулицях. Завтра їздитимемо увечері по місцях, де збираються безпритульні Львова. Приблизно з 18 по 22-гу. Робимо це у той спосіб, що їздить наша машина - у ній шофер і двоє волонтерів, покликання яких: роздавати їжу, вибирати для безпритульних одяг і роздавати відповідно до потреб.
запрошую в ПП
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення о.Олег » 18 грудня 2012, 12:05

перепрошую, що знову звертаюся: поможіть врятувати людину від обмороження і опіків. Зараз в 8-мій лікарні. Між життям і смертю. Бувший член спільноти "Оселя". Пішов від нас і... отаке :(
пробую допомагати, але такого роду проблема вимагає залучення близько 1000 грн денно
витрати лікарні проконтролюю, за гроші прозвітую
запрошую в ПП
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення andrivovk » 07 листопада 2013, 17:26

У ЛЬВОВІ З'ЯВИЛИСЯ "БЛАГОДІЙНІ" КОНТЕЙНЕРИ З ініціативи "Оселі", я так розумію.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=381849
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення Міра » 07 листопада 2013, 18:08

Так, "Оселя" молодець! Я теж бачила, тут
http://20minut.ua/Novyny-Lvova/Podii/lv ... 00636.html
і знаю вже багато жінок, що підуть в нас на Сихові до контейнера, щоб віддати одяг, взуття.
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Добра справа

Повідомлення прочанка » 08 листопада 2013, 09:34

У Львові вперше в Україні встановили контейнери для збору одягу для потребуючих
http://www.032.ua/news/413018

Біля Музею Ідей, на вулиці Валовій, 18 встановили контейнери для збору одягу для потребуючих і бездомних. Тепер кожен може зайнятись благодійність віддавши свої вживані речі на благо, в не викинути на смітник, - повідомляє кореспондент 032.ua

« Зараз, коли в Україні є дуже багато бідних людей, і ми чекаємо гуманітарної допомоги з інших країн, наша влада не завжди сприяє цьому. Ми подумали, що й самі можемо допомагати, адже це насправді дуже легко. І не обов’язково мати великі гроші, щоб стати благодійником», – розповіла сьогодні, 6 листопада директор громадської організації «Оселя» Олеса Саноцька.

Зазначимо один контейнер коштує 5 200 грн. Наразі у Львові таких два, ще є на Сихові. Окрім цього «Оселя» планує встановити ще 1 такий контейнер.
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Спільнота взаємодопомоги «Оселя»

Повідомлення о.Олег » 08 листопада 2013, 14:23

andrivovk писав:У ЛЬВОВІ З'ЯВИЛИСЯ "БЛАГОДІЙНІ" КОНТЕЙНЕРИ З ініціативи "Оселі", я так розумію.

http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?u ... tId=381849

так
конструкція такого контейнера складна і виробництво, відповідно, дорожезне. Але профінансував нам їх фонд о.Генрі Ноуена. Зараз маємо вже три: біля ц.Різдва Богородиці, недалеко від ц.Андрія (центр), "Музей ідей" і третій має стояти біля офісу ОККО (лише покищо ця справа затягнулася через багацько паперової шуршанини). Плануємо поставити ще три (також з фондом Ноуена). Потребуємо волонтерів перебирати пожертвувані речі/тощо. Пишіть :Rose:
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Благодійна діяльність Церкви в Україні і світі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей