Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Фонди та організації, суспільні проблеми та шляхи їх вирішення

Модератори: Artur, ihor

Назарій Петрів
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2012, 15:34

Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення Назарій Петрів » 22 грудня 2012, 13:07

Слава Ісусу Христу!
Дорогі друзі, звертаюсь до Вас з ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ!
Кожного року в стінах Українського Католицького Університету, відбувається Різдвяна вечеря для потребуючих людей міста Львова. Зазвичай в такому заході бере участь від 100 до 250 -осіб ( минулого року , в різних районах Львова - їх було 300) Цьогоріч теж плануємо організувати подібний Святвечір для потребуючих, для його проведення потребуємо значних коштів . Кошторис минулого року (300 осіб) становив - 12,5 тис грн. Цього року маємо зробити менший за кількістю осіб вечір десь на 100 - 180 осіб. На даний момент нам вдалось зібрати - 4 тис гривень й організатори справді потребують ВАШОї ДОПОМОГИ! Для приготування традиційного Святвечора потребуємо наступних інгредієнтів:

-паста томатна - 5 л

- горіхи -3,5 кг
- мак -1 кг
- гриби (гливи ) 10 кг
- олія 10 л
- консервована кукурудза -15 банок
консервований зелений горошок - 15 банок
- риба 1о кг
- оселедець - 10 кг
(інші продукти такі як: борошно, повидло, квашені огірки, ітд. тут не вписуємо, бо дещо ми з можемо закупити з вказаної суми, що її маємо. дещо вже пожертвували. Тут також не вказуємо ще й інших дрібних речей ( хліб, яйця, чай, одноразовий посуд і т.д. ) Всіх бажаючих допомогти просимо звертатись за телефоном:
0962740477 - Назарій Петрів (координатор проекту), абож приносити свої пожертви (продукти з вище наведеного списку) за адресою: вул. Хуторівка 35 а УКУ філософсько-богословський факультет для Назарія Петріва (вказуючи пожертва на Святвечір для потребуючих)

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення Just_me » 22 грудня 2012, 19:17

Назарій Петрів писав: Тут також не вказуємо ще й інших дрібних речей ( хліб, яйця, чай, одноразовий посуд і т.д. )

Чудова ініціатива, от просто мені здається, що із пунктом "яйця" щось не те, це ж пісна вечеря :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення andrivovk » 22 грудня 2012, 19:26

Just_me писав:Чудова ініціатива, от просто мені здається, що із пунктом "яйця" щось не те, це ж пісна вечеря :)

Ой, страшний гріх. Так то ж для потребуючих. Може вони взагалі цілий рік м'яса не їли.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення ShMariam » 22 грудня 2012, 19:44

Just_me писав:
Назарій Петрів писав: Тут також не вказуємо ще й інших дрібних речей ( хліб, яйця, чай, одноразовий посуд і т.д. )

Чудова ініціатива, от просто мені здається, що із пунктом "яйця" щось не те, це ж пісна вечеря :)

Так... Наскільки розумію, яйця йдуть в тісто. З власного досвіду знаю, що можливо зробити і абсолютно пісні вареники, і абсолютно пісні пампушки. Вже що ви хочете - постити чи ні...
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення Just_me » 22 грудня 2012, 22:31

andrivovk писав:Так то ж для потребуючих. Може вони взагалі цілий рік м'яса не їли.

Як скажете.
Можливо, є якийсь номер картки, на який гроші перевести можна?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення о.Олег » 23 грудня 2012, 07:08

Just_me писав:
andrivovk писав:Так то ж для потребуючих. Може вони взагалі цілий рік м'яса не їли.

Як скажете.
Можливо, є якийсь номер картки, на який гроші перевести можна?

маємо подібну практику у Винниках - привозимо зі Львова 300-400 потребуючих на Святвечір і перед Різдвом, і перед Пасхою. Страви пісні, правда не знаю, стосовно яєць :) А ця ініціатива - дуже добра: побільше б. І щоб не лише на свята - люди на вулиці мерзнуть і голодують.
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення romanm » 23 грудня 2012, 13:31

о.Олег писав:. Страви пісні, правда не знаю, стосовно яєць :)

. М яса там не має - пісні :D

Назарій Петрів
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2012, 15:34

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення Назарій Петрів » 23 грудня 2012, 14:15

Слава Ісусу Христу!
Дякую Всім за Ваші реакції, приємно бачити, що ці речі підтримуються.
Тепер. до яєць)) думаю, Всі знають, що в Навечір*я Різдва - піст. Проте ми при приготуванні страв використовуємо яйця ( для тіста на пампушки, вареники та для риби) . З досвіду можу сказати ( цим проектом займаюсь уже 5-тий рік) , що люди приходять на Святвечір з різним посудом в який вони окрім того, що вечеряють також набирають їжу. Для більшості з наших гостей - Святвечір - це харчування й на наступні кілька днів. Тому ми використовуємо яйця при приготуванні страв.
Стосовно рахунку.
Рахунок є Кредобанк код банку: 325365. номер рахунку:2600901960742. (ЛОГО Рух За Житя).
Дякую всім за активне обговорення
З повагою та найкращими побажаннями, Назарій Петрів

Назарій Петрів
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 17 лютого 2012, 15:34

Re: Святвечір для потребуючих 6-го січня 2013 р. Б.

Повідомлення Назарій Петрів » 29 грудня 2012, 00:34

Дякую Всім за допомогу!


Повернутись до “Благодійна діяльність Церкви в Україні і світі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей