SOS

Модератори: Artur, ihor

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

SOS

Повідомлення Sotnik » 06 січня 2009, 12:09

За весь час існування форуму спільними зусиллями форумчан не було зроблено жодної доброї справи! Лише балачки. Не було навіть спроби сотворити піст, або молитву, або милостиню задля досяження цієї мети.
Хіба кожен з нас випадково завітав на цей форум? Чи нас обєднує лише бажання поговорити? Чим ми відрізняємось від атеістів?
Може спробуємо?

Justyn
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 236
З нами з: 06 травня 2006, 15:13

Повідомлення Justyn » 06 січня 2009, 15:17

Брате, Ви хто такий, що інших судите? Мене вже віддавна дратує коли хтось розписується за всіх!
Друге: форум - це місце для розмов, а не посту! Ми тут можемо про піст розмовляти, ділитися досвідом, але його застосування - це справа кожного зосібна!

З нагоди Різдвяних Свят бажаю Вам миру і любові!

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 06 січня 2009, 16:27

Justyn, це Вас так роздратувало моє запрошення до доброї справи?
Адже я не казав про те, що кожен робить у своєму приватному житті. Та хіба в храмі ми християни, а на форумі вже ні? Я звернувся до милосердя форумчан, бо вважаю, що форум дає гарну можливість для спільних дій. Я нікого не примушую, я тільки пропоную кожному, хто відвідує цей форум і тут творити добрі справи.
Адже сказано: "Благословите Господа вся дела Его, на всяком месте владычества Его. "

Аватар користувача
Yuriy D
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 270
З нами з: 30 вересня 2008, 09:41
Звідки: Броди, Львівська обл.

Re: SOS

Повідомлення Yuriy D » 06 січня 2009, 16:34

Sotnik писав:За весь час існування форуму спільними зусиллями форумчан не було зроблено жодної доброї справи! Лише балачки. Не було навіть спроби сотворити піст, або молитву, або милостиню задля досяження цієї мети.
Хіба кожен з нас випадково завітав на цей форум? Чи нас обєднує лише бажання поговорити? Чим ми відрізняємось від атеістів?
Може спробуємо?

Навіть смішно читати :) Як ви собі це уявляєте - віртуальний піст? :crazy: Чи віртуальна молитва? Якщо є потреба душі то напевно краще сходити до церкви...А форум, він у більшій мірі справді для балачок і обміну досвідом :wink:

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Повідомлення Sotnik » 06 січня 2009, 20:06

Як це я собі уявляю?
Наприклад, так як акція "Сопричастя". Але... хто хочить робити - шукає можливості, а хто ні - причини

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Повідомлення ljubomyr_ps » 07 січня 2009, 09:21

Sotnik писав:Наприклад, так як акція "Сопричастя". Але... хто хочить робити - шукає можливості, а хто ні - причини


Не шукайте причин друже. Сопричастя твориться в молитві у єдності громади з Богом. Хочете сопричастя з форумчанами сайту УГКЦ просто попросіть і кожен з доброї волі злучиться в молитві з Вами прославляючи новорожденного Господа нашого Ісуса Христа.
Веселих Вам свят брате.
Божого миру
Людського братолюбія
Щастя та здоровя!
ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!
СЛАВІМО ЙОГО ВОВІКИ!
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: SOS

Повідомлення Олюнька » 07 січня 2009, 17:37

Sotnik писав:За весь час існування форуму спільними зусиллями форумчан не було зроблено жодної доброї справи! Лише балачки. Не було навіть спроби сотворити піст, або молитву, або милостиню задля досяження цієї мети.
Хіба кожен з нас випадково завітав на цей форум? Чи нас обєднує лише бажання поговорити? Чим ми відрізняємось від атеістів?
Може спробуємо?


Не можна сказати, що ми досі не пробували молитись у спільному намірі: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=997 або

http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1014&postdays=0&postorder=asc&start=60

Пропоную організувати "молитовну естафету": щоб кожного дня хтось з учасників форуму молився у нашому намірі, хоча б коротко "Отче наш..." та "Богородице Діво..."
Кожен бажаючий зможе записатись на певний день, щоб молитва була неперервною. Якщо це вдасться, то можем з короткої молитви перейти на пожертвування Служби Божої чи Молебня.

Пропонуйте також намірення для молитви, можемо їх змінювати щомісяця.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Sotnik
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 156
З нами з: 04 січня 2009, 02:06
Звідки: Катеринослав
Контактна інформація:

Re: SOS

Повідомлення Sotnik » 08 січня 2009, 01:39

З Різдвом Христовим! Веселих свят!
Дякую за підтримку. Я гадаю, що у цій справі потрібно ставити цілком реальні цілі і використовувати для їх досягнення відомі нам засоби: молитву, милостиню, піст, деякі організаційні дії і інше. Наприклад, я просив форумчан допомогти у справі відновлення однієї благодатної традиції (див. http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1084). Це є ціль. Для її досягнення мені потрібно:
1. Молитися самому.
2. Залучити до цієї справи хоча б декілька чоловік.
3. Організувати спільну молитву і спільні дії цих декількох чоловік.
4. Спільними діями досягнути поставленної мети.
Це лише приклад. Я навів його для того, щоб продемонструвати, як я собі це уявляю.
Тобто потрібна ціль і способи її досягнення.

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: SOS

Повідомлення Олюнька » 09 січня 2009, 11:52

Sotnik писав:З Різдвом Христовим! Веселих свят!
Дякую за підтримку. Я гадаю, що у цій справі потрібно ставити цілком реальні цілі і використовувати для їх досягнення відомі нам засоби: молитву, милостиню, піст, деякі організаційні дії і інше. Наприклад, я просив форумчан допомогти у справі відновлення однієї благодатної традиції (див. http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?t=1084). Це є ціль. Для її досягнення мені потрібно:
1. Молитися самому.
2. Залучити до цієї справи хоча б декілька чоловік.
3. Організувати спільну молитву і спільні дії цих декількох чоловік.
4. Спільними діями досягнути поставленної мети.
Це лише приклад. Я навів його для того, щоб продемонструвати, як я собі це уявляю.
Тобто потрібна ціль і способи її досягнення.


Для такої організації треба більше, ніж декілька осіб. В нас на парафії кілька років тому була така "молитовна сторожа". Для повного кола треба 72 особи (три гуртки по 24), бо це нереально весь час молитись в певну годину, тому кожен гурток мав свої 10 днів.
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей