Історія УГКЦ Різдва Св. Ів. Хрестителя. Просимо допомоги

Модератори: Artur, ihor

terbotu
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 25 грудня 2008, 17:02
Звідки: Борщів

Історія УГКЦ Різдва Св. Ів. Хрестителя. Просимо допомоги

Повідомлення terbotu » 06 березня 2009, 22:51

Будову храму розпочато ще у 2000р. виключно на пожертви наших парафіян. Збудовано храм разом із дзвіницею, покрито покрівельною сталлю, проведено внутрішню та зовнішні штукатурні роботи. На пожертви окремих парафіян на дзвіниці храму встановлено фігуру монаха, який кожної години рукою дзвонить у церковний дзвін, встановлено годинники, які в ночі освітлюють храм.На пожертви Борщівян закуплено два дзвони, які будуть встановлені на дзвіниці храму.
Але для закінчення будови потрібно ще виготовити двері - 9 шт, провести внутрішні малярні роботи, вкласти підлогу, опалення храму та інші роботи. Для цього потрібні чималі кошти, яких у парафіян не має, в звязку з економічною кризою. Тому звертаємося про допомогу до тих, хто може та хоче допомогти. Проек виготовлено по погодженню з громадою і він має форму тризуба. Про життя церкви та історію будови читайте на сайті http://www.pavluk.at.ua ел. адреса - [email protected]

terbotu
гість
гість
Повідомлень: 4
З нами з: 25 грудня 2008, 17:02
Звідки: Борщів

Запрошуємо до молитви

Повідомлення terbotu » 18 березня 2009, 20:28

Отож кажу Вам:
Просіть і дастся Вам;
Шукайте і знайдете;
Стукайте, і Вам відчинять.
Лука 11,9
Все на землі створене Богом та має своє призначення Має своє призначення і людина. Бог створив людину для того, щоб вона працювала та славила Бога, а після смерті осягнула життя вічне в небі. Ісус Христос відходячи до неба, зібрав своїх апостолів і сказав: « Ти - Петро (скеля), і я на цій скелі збудую мою церкву й ніякі пекельні ворота її не подолають, я дам тобі ключі Небесного царства, і що ти на землі зв’яжеш, то буде зв’язано на небі, І що на землі розв’яжеш, те буде розв’язано на небі»
Церква – це згромадження людей, які збираються на молитви в різних потребах та прославляють Бога. Христове вчення поширюється за допомогою пастерських проповідей, жертви Святої літургії, Святої тайни благословення, відправи Богослужінь, освячень води, хрещення та ін.
Для того, щоб прославляти Бога, парафіяни нашої парафії вирішили збудувати храм, який зараз ще будується. Храм названий в честь святителя Господнього – Різдва Святого Івана хрестителя. А наші парафіяни моляться у тимчасово збудованій каплиці. Кожної неділі та на свята відправляються Служби Божі. Також ідуть відправи в різних потребах. Кожного дня в каплиці під керівництвом нашої катехидки люди моляться на вервиці, молебні, акафісти. Ми молимося за Україну, за народ, правління, військо, за священників, за молодь, за навернення грішників, за христові сімї та родини та інше. А зараз, в Великий Піст, в каплиці кожного дня проходить Хресна дорога нашого Спасителя. На молитву приходять як дорослі так і діти. Дуже приємно, коли наші маленькі парафіяни читають стації Хресної дороги Ісуса Хреста, роздумуючи про його муки та смерть на хресті. Ми відчуваємо, як страждає Ісус - в образі важкого хреста він бере на себе гріхи світу, але на жаль від нього відреклися всі. Народ вигукує: «На хрест його, на хрест». Ми відчуваємо як він падає на землю, як зустрічається зі своєю матір’ю, як його розпинають на хресті та як він умирає.
Як Ісус Христос переносив страждання, несучи свій хрест, так і наш український народ віками несе свій хрест. Здавен наші люди боролися за державність, за волю, віру. Але нам потрібно знати, що без віри в Бога та його допомоги, нічого доброго в нас не буде. Пригадаймо собі як Мойсей водив 40 років ізраїльський народ в пустині, поки він не повірив в Бога, його силу та всемогутність. І нам всім потрібно звертатися до Бога про благословення для нашого народу та держави. А от на теперішніх виборах депутатів до обласної ради, керівники держави хочуть маніпулювати своїм народом на вигідних їм умовах. Тай багато людей втрачають надію на краще життя Частина людей не прийшли на вибори, частина продалися за декілька гривень, частина голосували проти всіх. Це є великий гріх перед Богом. Ми всі знаємо – всьому є початок і кінець. До керма нашої держави мають прийти люди з вірою в Бога. Релігія і державність – одне ціле. З вірою в Бога та чесною працею ми переможемо. На превеликий жаль в багатьох церквах люди моляться тільки в свята та неділі, а молодь відвідує рідко храми, а то і зовсім не ходять на молитви. Ми закликаємо людей різних конфесій ходити до церкви, молитися в різних намірах, особливо за нашу державу. Як сказав Господь: « де двоє, троє в моє імя. там і я між вами.» Закликаємо всіх священників до посильної молитви як в церкві так і дома. Люди! Не втрачайте надії на краще своє майбутнє, не будьте байдужими, не продавайте свою совість. Будьте гідними Українцями та звертайтеся в молитвах до Бога. ( взято з сайта http://pavluk.at.ua )

Слава Україні!!!

Alex2354
гість
гість
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2009, 11:11

Повідомлення Alex2354 » 23 квітня 2009, 11:12

Благодійність це добре.

------------------------
acupuncturist, acupuncture practitioner
roux en y gastric bypass


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей