ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ СІМ"Ю!

Модератори: Artur, ihor

Христик
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 05 жовтня 2009, 08:52
Звідки: Львів
Контактна інформація:

ДОПОМОЖІТЬ ВРЯТУВАТИ СІМ"Ю!

Повідомлення Христик » 05 жовтня 2009, 09:31

Слава Ісусу Христу!
у мене є подруга. вона уже 2 роки одружена, їй 22. загалом їхній шлюб ніколи не був міцним, але принаймі тримався. зараз вони серйозно намірені розлучатися. мене це ДУЖЕ болить! справа в тому, що в моєї подруги з"явилася залежність...від гри в інтернеті. це гра, де вона б"ється з іншими учасниками. вона настільки її затягнула, що вона як одержима(((
свого чоловіка вона має за ніщо...виганяла з дому. зараз вони живуть окремо. але в них є мала дитина....
я пропонувала їм піти до церкви поговорити про їхні проблеми з священиком.адже проблеми є!її чоловік за, а от вона навідріз відмовляється іти в церкву!!!а колись ми ходили щонеділі разом...
підкажіть, що робити в такій ситуації???адже це пахне серйозною залежністю і як діяти я взагалі не знаю.мені просто не байдуже :(

Аватар користувача
romanm
старець
старець
Повідомлень: 1986
З нами з: 17 березня 2009, 09:43

Повідомлення romanm » 06 жовтня 2009, 10:54

Єдине, що в такій ситуації залишається, думаю, що будемо також молитися за те, щоби все вирішилося як найліпше. Бо тут, річ не проста.

Христик
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 05 жовтня 2009, 08:52
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Повідомлення Христик » 06 жовтня 2009, 11:57

Помоліться будь-ласка!
звати подругу - Тетяна.
дякую Вам!

Аватар користувача
ієром. Діонисій
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 220
З нами з: 16 вересня 2009, 11:50
Звідки: Львів -- Рим

Повідомлення ієром. Діонисій » 08 жовтня 2009, 10:47

Думаю, що захоплення іграми, в яких людина відчуває себе героєм, переможцем, які її справді захоплюють та сповнюють позитивних відчуттів, впевненості в собі -- це спосіб втечі від дійсності, в якій багато прикрих подій і переживань та нездійснених мрій.
Якщо така людина асоціює богослужіння з нудним проведенням часу, проповідь священика -- з читанням моралі, -- сама думка про церкву її жахатиме.
Ігри, сімейні конфлікти -- це симптоми, їх причина інша. Їй потрібно звернутися до когось, хто їй допоможе. Це може бути священик або сімейний психолог, або навіть просто знайома людина, яка її любить і якій вона довіряє, з деяким життєвим досвідом.
А молитва просто необхідна.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re:

Повідомлення andrivovk » 01 січня 2012, 14:59

Христик писав:Помоліться будь-ласка!
звати подругу - Тетяна.
дякую Вам!

Тільки сьогодні побачив цю тему.Буду молитися.Як подружка ваша?Як справи?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей