Потрібна допомога!

Модератори: Artur, ihor

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Потрібна допомога!

Повідомлення Iryna B. » 06 серпня 2010, 07:55

Потрібна термінова допомога двом діткам - хлопчикам віком 7 місяців і 8 місяців, які на даний момент лікуються на П.Орлика,4 у хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні.

Ціна життя маленької дитинки, Богданчику Базюку 7 місяців http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=13096

Вже 3 місяці Богданчик разом з мамаю (мама Базюк Тетяна) мешкає у хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні (м. Львів, вул. П.Орлика,4).

У Богданчика атрезія жовчних шляхів (вроджена вада жовчних шляхів через яку жовч потрапляє до крові та отруює організм). Лікарі зробили Богданчику операцію з пересадки жовчних шляхів, але клітини печінки вже відмирають, тому необхідна термінова пересадка печінки. Донором для Богданчика стане його батько (необхідні обстеження та аналізи вже зроблено).

На жаль подібні операції в Україні роблять лише діткам з 6 рочків, а Богданчик просто не має цього часу.
За словами лікарів операція потрібна ТЕМІНОВО (найближчі декілька місяців).

d1f6437e7837.jpg
Це Богданчик
d1f6437e7837.jpg (10.01 Кіб) Переглянуто 30090 разів





сюжет про нього можна подивитися у програмі "Критична точка" телеканалу ТРК Україна від 28.07.10р. http://tochka.kanalukraina.tv/video/2010-07-28

Відкрито рахунки webmoney:

долл. США
Z363090984359
Євро
E369431734796
грн
U217447231296
рос. рубл.
R233226339613

=============================
Реквізити рахунків на які можна перерахувати гроші на лікування Богданчика:

гривна
Банк Отримувача ПриватБанк
МФО 305299
код ЄДРПОУ (ОКПО) 14360570
р/р 29244825509100
призначення платежу: поповнення картки 4405 8850 1595 0485
Базюк Тетяна Ярославівна

доллар
Банк"Финансы та Кредит"г.Львов
МФО 325923
ЄДРПОУ (КОД БАНКУ)3245116855
№счета 26203096322002

евро
Банк"Финансы та Кредит"г.Львов
МФО 325923
ЄДРПОУ(КОД БАНКУ)3245116855
№счета 26202096322003

Дані для поштового переводу
Базюк Віктор Орестович вул. Дорошенка б.16 кв.9, м.Тернопіль, Україна, 46011



Ваша гривня - вклад у життя, Нікіта Хитрий http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=13209&st=0&gopid=456241&#entry456241

У хірургічному відділенні №2 Львівської міської дитячої лікарні (м. Львів, вул. П.Орлика,4) вже не перший день перебуває малюк - Хитрий Нікіта Романович, котрому зараз 8 місяців. дитина народилася і довгий час мала жовтий колір шкіри. лікарі не надали цьому жодного значення і запитання-прохання батьків щодо даного моменту просто ігнорували. у двомісячному віці мати з Нікітою потрапили до лікарні у Луцьку, - діагноз не встановлений; далі Київ, звідти у Львів. діагноз - атрезія жовчних шляхів, корегований тип (постійний рівень білірубіну >100). в 4 місяці малюку зробили операцію, проте вона була запізнілою - у дитини почався цероз печінки (внаслідок чого в організмі накопичується рідина). існує 25 причин для виникнення даної хвороби, і яка саме у Нікіти - українські фахівці визначити не можуть. щоб встановити точний діагноз і виявити хвороботворні чинники (для призначення лікування) необхідне ТЕРМІНОВЕ обстеження в Польщі. його вартість становить 15тис. злотих (або близько 30тис. грн.), яких батьки не мають і не в змозі самостійно зібрати. а КОШТИ ПОРТІБНІ НА ВЧОРА!!! хлопчик зовсім не має часу; якщо нагально не визначити причину хвороби і не почати лікування - надії на одужання не буде...

3e23b133af98.jpg
Це Нікіта
3e23b133af98.jpg (55.52 Кіб) Переглянуто 30090 разів


номери карток для перерахунку коштів (VISA)
ПриватБанк, соціальна картка допомоги, № 4627085822793184
VAB Банк, робоча картка матері, № 4874200007002687

Візу до Польщі батькам відкриють одразу, лиш би була в наявності необхідна для обстеження сума. тому звертаємося до всіх, у кого серце - не камінь: допоможіть якнайшвидше зібрати кошти! для малюка дорога кожна хвилина!

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Iryna B. » 07 серпня 2010, 07:29

Шановні форумчани!
Сподіваюсь, що кожен, хто переглянув тему, зробить свій вклад, щоб допомогти цим родинам. А також хворі дітки і їх батьки потребують наших молитов, щоб витримати ці нелегкі випробування.
Тож допоможімо хто чим може - хто молитвою, хто матеріально!
http://bogdanchyk.blox.ua/html - про Богданчика
http://mylviv.in.ua/2010/08/blog-post_05.html - про Богданчика і Нікіту

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 07 серпня 2010, 09:05

Iryna B. писав:Шановні форумчани!
Сподіваюсь, що кожен, хто переглянув тему, зробить свій вклад, щоб допомогти цим родинам. А також хворі дітки і їх батьки потребують наших молитов, щоб витримати ці нелегкі випробування.
Тож допоможімо хто чим може - хто молитвою, хто матеріально!
http://bogdanchyk.blox.ua/html - про Богданчика
http://mylviv.in.ua/2010/08/blog-post_05.html - про Богданчика і Нікіту

може здатися, що той мізер, який можу виділити на допомогу потребуючим, не вирішує проблеми. Однак "мій" маленький вклад і "Твій" маленький вклад у допомогу ближнім може виявитися саме тою "лептою", яка мила Богові, тими коштами, завдяки яким ці дітки Божі отримають надію стати колись дорослими.
Молімося і працюймо Господеві!
З повагою, о.Олег Жаровський
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Iryna B. » 09 серпня 2010, 09:25

Маленькому Нікіті сьогодні різко стало гірше, вони сьогодні оформляють в банку кредит і завтра виїжджають в Польщу. Далі чекати вже не можна!!! Люди давайте швидше допоможемо їм коштами, хто скільки зможе! На рахунку в них лише 2 тисячі гривень і все!!!
- Це інформація звідси http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=13209&st=100 (Пост #111)
Прикро, що життя залежить від грошей.
ДОПОМОЖІТЬ!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 10 серпня 2010, 21:21

молімося. Це точно всі можемо.
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Iryna B. » 13 серпня 2010, 19:26

о.Олег писав:молімося. Це точно всі можемо.

Прошу молитись за Нікіту та його батьків Романа і Вероніку, а також Богдана та його батьків Тетяну і Віктора. Спільна молитва має величезну силу, сподіваюсь, що Господь нас вислухає. Батьки цих діток на межі розпачу, вони потребують молитви теж.


Він відчайдушно бореться, щоб жити…

Він посміхається, коли болить не дуже,
Коли вже дуже – плаче без упину.
Тож хай ніхто не лишиться байдужим
До горя-муки крихітки-дитини.

Він відчайдушно бореться, щоб жити,
Але ж такі слабенькі має сили.
За що страждати мусять бідні діти,
Котрих тяжкі хвороби підкосили?

Їм так потрібна наша допомога,
Тоді цих діток можна врятувати,
Молитвами звернутися до Бога,
Надію на життя подарувати.

Ще є на світі люди небайдужі,
Тому до вас звертаюся з благанням:
Допоможімо хворим діткам, друже!
Допоможімо всі разом негайно!

Щиро, уклінно, ваша Попелюшка.
http://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=13209&st=360

Вірш, написаний небайдужою людиною, думаю, буде доречним у цій темі.
Молімося!

Iryna B.
новик
новик
Повідомлень: 23
З нами з: 25 січня 2010, 19:15

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Iryna B. » 26 серпня 2010, 10:49

Новини про діток:
про Нікіту http://helpnikita.blox.ua/html - Блог Нікіти
З 17.08.10 НІКІТА З БАТЬКАМИ ЗНАХОДИТЬСЯ В ВАРШАВСЬКІЙ КЛІНІЦІ НА ОБСТЕЖЕННЯХ І ПІДТРИМЦІ. Батьки дякують всім небайдужим, завдяки спільним зусиллям в батьків з"явилась надія, в Нікіти шанс на життя. Але коштів вистачило лише на обстеження.
Взято з сайту Нікіти http://nikihelp.at.ua/:
Внимание всем! СИТУАЦИЯ СОС! Стоимость операции по трансплантации печени (без учета послеоперационного реабилитационного периода) 65 000евро! Срочно! СБОР СРЕДСТВ! ЛЮДИ, У НАС МЕНЬШЕ НЕДЕЛИ! СПАСИТЕ ЖИЗНЬ НИКИТКИ! Других вариантов, кроме трансплантации врачи не дали! счет размещен в альбоме Документы

Напоминаем! ВСЕ счета действительны! Пересылайте на те, которые для вас удобнее! Потому что ситуация чрезвычайная! Необходимо за считанные днинабрать 65 тыс евро!

Відкрито поштову скриньку в інтернеті, на яку ви можете написати всі ваші побажання, питання і зауваження [email protected]

Про Богданчика http://bogdanchyk.blox.ua/html -Блог Богданчика

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 26 серпня 2010, 16:12

пошли Господи Свою Поміч цим діточкам!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 15 березня 2011, 10:49

Я совсем недавно перешел в Католичество из Православия и очень прошу мне помочь,буду очень благодарен,если кто сможет мне выслать Католический молитвенник на русском языке желательно также с латинскими молитвами или любой греко католический молитвенник на русском языке,у нас таких нет,есть только на арабском.Тому,кто сможет вышлю свой домашний адресс в личку.Большое спасибо.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 11:10

alexoise писав:Я совсем недавно перешел в Католичество из Православия и очень прошу мне помочь,буду очень благодарен,если кто сможет мне выслать Католический молитвенник на русском языке желательно также с латинскими молитвами или любой греко католический молитвенник на русском языке,у нас таких нет,есть только на арабском.Тому,кто сможет вышлю свой домашний адресс в личку.Большое спасибо.

на руском я не имею. В Интернете точно можна найти. Но Вы зарегестрируйтесь на http://zagloba.me/ - там был католик (или даже греко-католик) с Израиля: думаю не откажет в помощи
С уважением, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 15 березня 2011, 12:18

о.Олег писав:
alexoise писав:Я совсем недавно перешел в Католичество из Православия и очень прошу мне помочь,буду очень благодарен,если кто сможет мне выслать Католический молитвенник на русском языке желательно также с латинскими молитвами или любой греко католический молитвенник на русском языке,у нас таких нет,есть только на арабском.Тому,кто сможет вышлю свой домашний адресс в личку.Большое спасибо.

на руском я не имею. В Интернете точно можна найти. Но Вы зарегестрируйтесь на http://zagloba.me/ - там был католик (или даже греко-католик) с Израиля: думаю не откажет в помощи
С уважением, о.Олег
Я там тоже спрашивал,но меня отослали к настоятелю,у настоятеля такого не имеется к сожалению.Пока,что выписываю основные молитвы из инета и так справляю молитвенную нужду,но конечно же хотелось бы небольшую карманную книжечку,чтоб можно было носить с собой или любую другую с правильными молитвами.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 15 березня 2011, 14:58

Если бы я мог я бы сам справился,просто вот попал в такую вот ситуацию,все есть Слава Иисус Христу,а молитвенника-нет.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 15 березня 2011, 15:53

alexoise писав:Если бы я мог я бы сам справился,просто вот попал в такую вот ситуацию,все есть Слава Иисус Христу,а молитвенника-нет.

а как высылать-то? Мои друзья-священники иногда (но - системматично :) ) ездят с группами паломников по Святых Местах - может так передать?
С уважением, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 16 березня 2011, 12:55

Можно просто выслать почтой,если кто может,то в личку дам свой домашний адрес.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 16 березня 2011, 15:28

alexoise писав:Можно просто выслать почтой,если кто может,то в личку дам свой домашний адрес.

попробую
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 16 березня 2011, 20:10

о.Олег писав:
alexoise писав:Можно просто выслать почтой,если кто может,то в личку дам свой домашний адрес.

попробую
Буду премного Благодарен.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 17 березня 2011, 12:55

Если кто сможет,то вышлю свой домашний адрес в личку.Спасибо.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 14:04

alexoise писав:Если кто сможет,то вышлю свой домашний адрес в личку.Спасибо.

:) так высылайте же - жду
С уважением, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 17 березня 2011, 17:19

о.Олег писав:
alexoise писав:Если кто сможет,то вышлю свой домашний адрес в личку.Спасибо.

:) так высылайте же - жду
С уважением, о.Олег
Вот уже отправил вам в личку.Спасибо.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 17 березня 2011, 18:46

alexoise писав:
о.Олег писав:
alexoise писав:Если кто сможет,то вышлю свой домашний адрес в личку.Спасибо.

:) так высылайте же - жду
С уважением, о.Олег
Вот уже отправил вам в личку.Спасибо.

ні - Ви вислали, а тоді видалили свій лист ще до того, як я його встиг прочитати :(
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 17 березня 2011, 20:02

Вот выслал еще раз,оповестите меня пожалуйста получили или нет,хорошо?
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення andrivovk » 20 березня 2011, 15:32

alexoise писав:Я совсем недавно перешел в Католичество из Православия и очень прошу мне помочь,буду очень благодарен,если кто сможет мне выслать Католический молитвенник на русском языке желательно также с латинскими молитвами или любой греко католический молитвенник на русском языке,у нас таких нет,есть только на арабском.Тому,кто сможет вышлю свой домашний адресс в личку.Большое спасибо.

Ось тут є російською мовою в ел.вигляді. http://www.unavoce.ru/library/Prayerbook/
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
alexoise
початківець
початківець
Повідомлень: 38
З нами з: 14 березня 2011, 16:32
Звідки: Израиль.Хайфа.

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення alexoise » 25 березня 2011, 18:15

Спасибо за инфориацию,но вроде мои друзья с форума уже мне пообещали выслать молитвенник.Пока жду.
DEUS LO VULT!

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення viter » 29 березня 2011, 09:00

Ось прохання про допомогу, яке я знайшов на радіо "Дзвони"
Допомоги потребує 4-річна НАСТЯ ЧЕРЕПЕНКО, яка хворіє на рак!Кошти приймаються на рахунок
Зображення
ДІАГНОЗ – Нейробластома заднього середостіння, заочеревинного простору, мтс в аксілярні та шийні лімфовузли, в кістки черепа, кістковий мозок ст.IV кл.гр.2. Стан після аутотрансплантації кісткового мозку (2009 р.). Рецидив у ліву лобну долю. Стан після видалення пухлини лівої лобної долі (11.06.2010 м.Катовіце, Польша) та променевої терапії (м. Глівіце, Польша). Рецидив пухлини в середостінні та поява в малому тазу.

Зараз Настя потребує ще однієї пересадки кісткового мозку. Операцію погодилися зробити в Німецькій клініці, і це потребує великих коштів.

Батько Насті – Ігор Черепенко – лікар-хірург, працював в Івано-Франківську, врятував життя і здоров’я багатьом прикарпатцям. Через хворобу доньки був змушений переїхати до Києва і сьогодні звертається до земляків з проханням: „Допоможіть врятувати донечку!”.

№ 6762 4620 3999 1408

МФО 305299

ОКПО 14360570 у Приватбанку,

Карточка «Миттєва» (грн.)
Получатель: Черепенко Наталя Володимирівна (мама Насті). Тел. 050-54-65-828 Черепенко Ігор (батько Насті).

http://www.dzvonyfm.if.ua/archives/4588
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

boroda
початківець
початківець
Повідомлень: 37
З нами з: 11 вересня 2010, 15:12
Звідки: Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення boroda » 14 травня 2011, 19:55

Слава Ісусу Христу,звати мене Володимир,прошу кому не тяжко помолитись за мене ,хворію на вегетосудинну дистонію,були панічні атаки,зараз в депресії,розпач роздирає, майже постійний страх смерті...
Дуже дякую.
Завжди так небуде.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення andrivovk » 14 травня 2011, 21:46

boroda писав:Слава Ісусу Христу,звати мене Володимир,прошу кому не тяжко помолитись за мене ,хворію на вегетосудинну дистонію,були панічні атаки,зараз в депресії,розпач роздирає, майже постійний страх смерті...
Дуже дякую.

Помолюся, може ще й сьогодні.Не падайте в паніку.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення о.Олег » 15 травня 2011, 06:18

boroda писав:Слава Ісусу Христу,звати мене Володимир,прошу кому не тяжко помолитись за мене ,хворію на вегетосудинну дистонію,були панічні атаки,зараз в депресії,розпач роздирає, майже постійний страх смерті...
Дуже дякую.

молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Марущак Олександр » 03 серпня 2011, 15:36

о.Олег писав:
boroda писав:Слава Ісусу Христу,звати мене Володимир,прошу кому не тяжко помолитись за мене ,хворію на вегетосудинну дистонію,були панічні атаки,зараз в депресії,розпач роздирає, майже постійний страх смерті...
Дуже дякую.

молимося
З повагою, о.Олег

Молюсь, та буду молитись.Господь Бог не дасть Вам більше, ніж Ви можете пережити.Він добрий, знаю точно.

ВікторЕреміта
початківець
початківець
Повідомлень: 32
З нами з: 05 липня 2011, 21:29

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення ВікторЕреміта » 04 серпня 2011, 20:53

Слава Ісусу Христу!

Допоможіть будьласка дитині.Ось сюжет про цього хлопчика на телебаченні. http://tochka.kanalukraina.tv/video/2011-07-15/ Дивіться з 22 хвилини.

УКРСОЦБАНК КОД БАНКУ 00039019 МФО 300023
ТРАНЗИТНИЙ РАХУНОК 29241880000005
ОСОБИСТИЙ РАХУНОК 26255889008348
Отримувач КАГАНЕЦЬ ЛЮДМИЛА ВІТАЛІЇВНА ГОРОДОК ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ.ОБЛ

Хто не може грошима хай молиться. Хай Бог воздасть Вам!

Львів'янка
гість
гість
Повідомлень: 5
З нами з: 18 липня 2011, 12:40

Re: Потрібна допомога!

Повідомлення Львів'янка » 15 серпня 2011, 12:27

Слава Ісусу Христу! Вже напевно багато людей знають про цю дитинку, недавно показували по ТСН. Для всіх небайдужих http://savesofiakharchyk.org.ua/news/.


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей