Хоспіс в Івано-Франківську потребує волонтерів

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Хоспіс в Івано-Франківську потребує волонтерів

Повідомлення Olya » 20 вересня 2010, 12:52

Милосердя.... Скільком людям воно потрібне, скільки його чекають, а натомість скільком людям ми можемо просто подарувати його і будемо відчувати себе щасливими, тому що хтось став щасливим біля нас.
Ми можемо проявити милосердя і в такій лікарні як Хоспіс. Люди там так чекають теплоти, розмови, простого дотику до руки... Вони вже майже всі підходять до завершення свого шляху життєвого. Там вони в основному просто чекають... чекають своєї черги. І саме зараз їм так потрібна підтримка, розрада, молитва, розмова про Господа.

Давайте проявимо таке милосердя до цих людей, які і нам принесуть щастя для душі, коли будуть нас чекати і коли ми побачимо, як з їх обличчя зникає сум, коли ми прийдемо. Тут, як ніде можна відчути Божу благодать, коли ми зробимо хоч капельку добра цим людям. І повірте, вони більше дадуть нашій душі, ніж ми їм! Але волонтерів мало і ми не можемо встигнути піти і приділити час багатьом людям, а це сумно...

Тож, хто не байдужий , хоче відкликнутися на мої слова і проживає в м.Івано-Франківську прошу приєднуватися і стати волонтером у Хоспісі. Всіх бажаючих прошу написати мені у приват і ми домовимось про зустріч.

Наперед вдячна. Нехай береже вас Господь :Rose:
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: милосерддя

Повідомлення Олюнька » 22 вересня 2010, 13:24

Olya писав:Ми можемо проявити милосердя і в такій лікарні як Хоспіс.

Хороша справа :good:
А в чому полягають функції волонтерів?
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: милосерддя

Повідомлення Olya » 22 вересня 2010, 13:39

Функції волонтерів - це відвідувати хворих, морально підтримувати, молитися, розмовляти (найбільше вислуховувати), коли потрібно то погодувати чи зачесати тих, які лежачі. Тут волонтерство мається на увазі не медичне, а духовне...
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хоспіс в Івано-Франківську потребує волонтерів

Повідомлення Олюнька » 22 вересня 2010, 14:00

Знайшла в неті статтю: Хоспіс запозичує досвід
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей