Ділимось досвідом для користі болящих

Модератори: Artur, ihor

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 22:36

Слава Ісусу Христу!
Шановні брати та сестри, вибачте, мене грішного, якщо те, що напишу буде дурницею.
Ми живемо в світі ніби одному, та кожний в своєму.
На мою думку, саме страшне - це коли хворіє кохана людина, діти, рідні, друзі.Через гріх прийшли хвороби в цей світ.Смерть не від Бога.Ми, кожний, знаючи себе, не можемо сказати, що не добавляємо гріху в цей світ.Бо нема людини, щоб жила та не згрішила.А отже кому ми допомагаєм змінювати цей світ "на краще"?...
Скільки раз чули про те, що Віра має бути не тільки в словах...Світ стає дедалі жорстоким, це бачить кожний з нас.Усі шукаєм радості, та щастя.Всі чули, що частіше не там та не вчасно.Та коли маєм перепочинок - забуваєм , що зараз хтось інший несе Хреста...Господь потребує нас...А коли Господь перекладає з плечей однієї сім"ї Хреста на іншу, даючи комусь перепочинок, та потребуючи нас...І це честь....Тоді так боляче, тоді вже ближче до Бога, ніби!...Та забуваємо все, про що чули не раз і хочем пожити...Просто пожити...Як важко, коли твоя половина, або дитина може померти!...Та ось, пережили, та Господь дав перепочинок...Все, хочем просто пожити, забути за все і це природньо...А Ти ,Господи тепер повиси сам за нас...Він не хотів , щоб ми ходили сумні, але, напевно і коли залишимо Його висіти, а ми розслабимось - теж не добре...Бо виходить Він хтось зовсім не рідний тоді нам...Скажу за себе.В нашій сім"Ї багато горя.Та все пережите не зробило, особисто мене святим.
Та якось , навіть не зрозуміло як, Господь , попри всі моїї бажання "просто жити", послав відчуття злочину, якщо я просто житиму і далі так як жив...Так - не стану я святим, не змінить мене вже нічого.Я такий.Життя триває.Що я можу?Чи в мене є багато коштів?Напевно я безпорадний, та дав би раду собі...
І такий я хочу просто щось зробити для тих, хто не перепочиває зараз, а тримає оборону.
Бо в кожного рано, або пізно хтось хворіє.Тоді страшно.Тоді дуже важко тримати удар.
Не в наших силах змінити майбутнє замість, або попри дію Господа.Та якщо щось зробим добре - певно то не ми , то Він подіяв.Браття - це ж классно!Відчути, що він поряд був...ось Його сліди...

Немаю таланту - тому так довго базікаю з помилками.
Ось що я пропоную.
ДАВАЙТЕ ЗАЛИШАТИ В ЦІЙ ТЕМІ КОРИСНУ ІНФОРМАЦІЮ , ЩО МОЖИТЬ ДОПОМОГТИ ТИМ, ЩО ЛІКУЮТЬСЯ.
Пишемо про все, що на нашу думку можить бути корисним, вказуючи з відки ми, бо так заплутати можна людей.Не боїмося, що про нас подумають.Все те пусте, коли в людини горе.Бо треба йти вперед, а для цього треба сили, надія.Її можна черпати в боротьбі.Крок за кроком .Постійно щось робити.Збирати інформацію, радитись, просити друзів.А якщо буде така тема, ніби маленька єнциклопедія братнього досвіду, то й тут можна буде черпати сили.Можна буде написати, тому хто залишив якусь інформацію, порадитись, отримати підтримку.
І ,напевне може Господь Благословить те, та вийде такий Фронт спасіння рідних, коханих, близьких...усіх...

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 22:48

Отже щось з нашого досвіду.
Операції на серці дітям вміють добре робити в Києві.
Ємець Ілля Миколайович один з найкращих кардіохірургів в світі.
Клініка знаходиться на тереторії АХМАДЕТу, що на вул.Чорновола, не далеко біля Міністерства Транспорту.
До речі від ЖД вокзалу теж дуже близько.
Усі операції для дітей українців безкоштовні.Особисто нам зробили три операціїї безкоштовно.Люди, не порьте хабарями світ!Коли почуєте, що жебракують, розповідаючи, що там гроші сказали зібрати - не правда...
Люди віддані своїй праці.Там передова в мирний час, кожний день не одній дитині спасають життя.Дасть Господь випробування, попадете туди, терпіть їм - їм там дуже важко працювати.
Найкращий кардіоузіолог працює теж там Куркевич Андрій Казимірович.
тел.прийомної Ємця 0442540311
банк крові АХМАДЕТ 0442840324
Координатор донорів в м.Києві 0672080303 Людмила

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 22:53

Одеса.
Обласна лікарня.
Найдешевша аптека на території, ми це взнали аж через місяць, коли стояти лицем перед поліклінікою,
та INTO SANA, буде зліва, на ганочку.Приблизно 7 - 10 % економили потім.

Марущак Олександр
новик
новик
Повідомлень: 17
З нами з: 20 червня 2011, 18:48

Re: Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення Марущак Олександр » 07 вересня 2011, 22:56

Одеса.
Дитячий онкоцентр на Воробйова.
Координатор донарів 0667557450 Єлєна

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення andrey s. » 08 вересня 2011, 21:15

Марущак Олександр писав:Слава Ісусу Христу!
Шановні брати та сестри, вибачте, мене грішного, якщо те, що напишу буде дурницею.

То не дурня, а дуже добра ідея.
:Rose:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ділимось досвідом для користі болящих

Повідомлення ShMariam » 28 вересня 2011, 10:32

Натрапила на сайт. Може комусь допоможе, а когось заохотить стати донором. :wink: http://www.donor.org.ua/index.php?modul ... page=O_nas
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей