Здайте кров

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Здайте кров

Повідомлення о.Олег » 26 вересня 2011, 08:19

дитині потрібний донор 3-я мінус група крові (дуже рідка), дитина помирає. Тел: MOD: ПЕРЕПРОШУЮ - МОЖЛИВЕ ШАХРАЙСТВО КатеринаЄвгенівна
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: здайте кров

Повідомлення Володимир85 » 26 вересня 2011, 21:05

будь ласка уточніть номер
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: здайте кров

Повідомлення о.Олег » 26 вересня 2011, 21:19

Володимир85 писав:будь ласка уточніть номер

запит прийшов електронкою. Чекаю на відповідь, перепрошую. Дякую - не зауважив
З повагою, о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Володимир85
старець
старець
Повідомлень: 600
З нами з: 12 липня 2011, 14:51

Re: здайте кров

Повідомлення Володимир85 » 26 вересня 2011, 21:53

одна людина написала, в неї 3+. Питає, чи не підійде, каже, що може бути сумісність груп і кров може підійти. Якщо є медики чи хтось знає медиків, то треба спитатись
Коли св.Франциск думав про єдине джерело всього живого,
його ще більше,ніж завжди,сповнювало благочестя,і він називав всіх тварей Божих,
навіть самих малих,братами і сестрами,бо знав — їх створив Той же,Хто створив і його самого.
(св.Бонавентура)

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: здайте кров

Повідомлення ShMariam » 27 вересня 2011, 01:09

Таке не можна, хіба тільки в крайньому випадку (тобто якщо нема вибору, так можна врятувати життя, але при повторному переливанні такої крові наслідки обов'язково будуть дуже тяжкі). Також тільки в крайньому випадку можуть перелити кров І групи (вона підходить всім, по великому рахунку, хоча відомі випадки несумісності).
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: здайте кров

Повідомлення ShMariam » 27 вересня 2011, 07:24

Очевидно, стати донором не можуть ті, в кого є якісь запальні процеси, бо ця інфекція може передатися дитині і ще її послабить. :( Донор знайшовся?
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: здайте кров

Повідомлення о.Олег » 27 вересня 2011, 11:44

ShMariam писав:... Донор знайшовся?

будемо надіятися на краще, проте, перепрошую - не знаю :( Не можу віднайти нормальний номер - інформацію попросили ширити через мережу Інтернет, і наразі не відповідають. Пробував з номеру забрати другий нуль - не обслуговується, третій нуль забирав - також, тоді остайню цифру - наразі не на звязку... Можете пробувати - ще декілька комбінацій залишилося :) - може віднайдемо ту пані
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: здайте кров

Повідомлення ShMariam » 27 вересня 2011, 14:39

о.Олег писав: може віднайдемо ту пані

То ще не відомо, де вона живе? :shock: (Я думала, що це Ваша знайома зі Львова).
Віддала б трохи крові, якби вона в мене була чиста... Треба трохи зайнятися собою, лікуватися, моя кров справді дуже рідкісна... Пошукала по нету - банки крові напівпусті, :( рятує те, що знаходяться родичі і знайомі з потрібною групою.

Думаю, що або ту дитину вже давно-давним врятували, або вона померла: переливати кров необхідно негайно.

Хотіли люди зробити добре діло, а не написали навіть міста і нормального номеру телефону. :(
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: здайте кров

Повідомлення vitalko » 27 вересня 2011, 18:38

о.Олег писав:
ShMariam писав:... Донор знайшовся?

будемо надіятися на краще, проте, перепрошую - не знаю :( Не можу віднайти нормальний номер - інформацію попросили ширити через мережу Інтернет, і наразі не відповідають. Пробував з номеру забрати другий нуль - не обслуговується, третій нуль забирав - також, тоді остайню цифру - наразі не на звязку... Можете пробувати - ще декілька комбінацій залишилося :) - може віднайдемо ту пані
З повагою. о.Олег


А то не спам часом? Колись така СМСка ходила, може хто пам"ятає, виявилася банальним спамом.
Також думав, що це ваші знайомі, а так все більше переконуюсь, що хтось просто спамить.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: здайте кров

Повідомлення ShMariam » 27 вересня 2011, 18:51

vitalko писав:А то не спам часом? Колись така СМСка ходила, може хто пам"ятає, виявилася банальним спамом.
Також думав, що це ваші знайомі, а так все більше переконуюсь, що хтось просто спамить.

:) Хто шукає, той знайде. http://vk.com/topic-12970955_22787162
Номер не відповідає, бо його заблокували, або просто на телефоні менше 50 грн. (в такому випадку також не можливо передзвонити, правда?)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: здайте кров

Повідомлення о.Олег » 27 вересня 2011, 19:43

ShMariam писав:
vitalko писав:А то не спам часом? Колись така СМСка ходила, може хто пам"ятає, виявилася банальним спамом.
Також думав, що це ваші знайомі, а так все більше переконуюсь, що хтось просто спамить.

:) Хто шукає, той знайде. http://vk.com/topic-12970955_22787162
Номер не відповідає, бо його заблокували, або просто на телефоні менше 50 грн. (в такому випадку також не можливо передзвонити, правда?)

:(
жах...
вибачте
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: здайте кров

Повідомлення andrivovk » 27 вересня 2011, 20:53

о.Олег писав: :(
жах...
вибачте


Треба вас на тиждень забанити, тоді будете знати. :D

З повагою, Андрій.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: здайте кров

Повідомлення о.Олег » 28 вересня 2011, 06:05

andrivovk писав:
о.Олег писав: :(
жах...
вибачте


Треба вас на тиждень забанити, тоді будете знати. :D

З повагою, Андрій.

тут не до жартів... Просто щось я грішний забув про реальний світ - живу в якомусь своєму. Раніше такі речі перевіряв, тепер же просто довірився другові, що надіслав це повідомлення. А вона, як виявилося, довірилася іншому другові, а та - іншому... Вибачте. Сумно мені
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: здайте кров

Повідомлення Just_me » 23 січня 2012, 22:36

На головній сторінці сайту Крила Надії знайшла прохання про донорство, варте, на моє переконання, Вашої уваги.
Постійно потрібні донори для Соболевського Олега!
Дитина у дуже важкому стані. Підходять донори будь-якої групи, також донорами можуть бути як чоловіки, так і жінки.
Якщо ви можете і готові стати донором крові для дитини, будь ласка, зателефонуйте батькам!
Телефон мами 096 814 26 47, Оля

Хто вважає себе здоровим, здайте, будь ласка, кров, якщо ні, допоможіть, чим можете, сім"я потребує будь-якої допомоги - одноразовими пелюшками, ліками, бинтами, медичними вологими серветками, грошима, молитвою. Ось тут http://www.krylanadiyi.org.ua/news/2011/09/23/584.html і тут загальна інформація про дитину з періодичними новинами http://krylanadiyi.org.ua/info/sobolevskyy-oleg
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: здайте кров

Повідомлення Just_me » 23 січня 2012, 22:55

Щоб приблизно уявити, чи можете здати кров, перегляньте оце: http://www.donor.org.ua/modules/donor/d ... -donor.htm , проте остаточно якість крові вирішують аналізи.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Здайте кров

Повідомлення ShMariam » 04 лютого 2013, 20:52

Зі сторінки нашого о.Юстина:
ПРОХАННЯ ПРО ТЕРМІНОВУ ДОПОМОГУ

Дорогі друзі,

нещодавна один з наших співбратів Ігор Петришин переніс тяжку операцію на мозку. Звертаюся до усіх моїх друзів, які проживають у Львові, по можливості чимшвидше допомогти зі здачею крові. Підходить кров будь-якої групи. Кров потрібно здавати у обласній лікарній по вул. Топольній на 1 поверсі із позначкою для "ІГОРА ПЕТРИШИНА".

Наперед ЩИРО ДЯКУЮ УСІМ!!!!!
Нехай Господь благословить Вашу жертовність!!
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Здайте кров

Повідомлення о.Олег » 30 серпня 2013, 08:13

Просимо Вашої допомоги.
У випускниці УКУ Маріанни Дуник, днями від вибуху випарів бензину обгорів тато. Він має 75% опіків тіла. Ще один хлопець 90-го року народження має 80% опіків. Обоє зараз знаходяться у восьмій клінічній лікарні, м.Львів.
Просимо всіх небайдужих здати кров. Потрібно аж 80 донорів, тож кожна людина, що відкликнеться на вагу золота. Підходять всі групи крові.
Кров можна здати у Львові, вул. Пекарська 65
Постраждалі: Дуник Іван Іванович 67 р.н. та Мар'ян Скіндзерський 90-го р.н.
Телефон дочки Івана Івановича, Маріанни: 098-90-21-502
Поширте, будь-ласка, цю інформацію.

З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей