Сторінка 1 з 25

Прохання про молитву

Додано: 11 червня 2009, 07:16
romanm
Шановні форумчани, на думку прийшло ось що. (Якщо вже десь є подібне на форумі, прошу модераторів зєднати теми).

Багато, різного роду тем, можна побачити тут.Пропоную відкрити таку тему, де кожен міг би дописувати свох потреби в молитві. Думаю, що це би було більш корисним ніж сперечатися(хоча це також добре).Щось наприклад: прошу помолитися за того і того, або за таку потребу, чи ще щось.

А також відкрити якусь онлайн бібліотеку, де би були матеріали по Унії, вченню КЦ і так дальше. Я наприклад не раз говорив про потребу катехизму, щоби можна було консультувати тут, але видно, ще не пора.


Яка ваша думка на це?

Додано: 11 червня 2009, 16:57
Олюнька
А хто буде молитись? :D

Додано: 11 червня 2009, 18:56
romanm
Олюнька писав:А хто буде молитись? :D


Я виходжу з того, що тут є трохи християн, які час від часу моляться. От і все. :)

Додано: 12 червня 2009, 15:56
ljubomyr_ps
romanm писав:
Олюнька писав:А хто буде молитись? :D


Я виходжу з того, що тут є трохи зристиян, які час від часу моляться. От і все. :)

Підтримую!
Наш обовязок, як Християн молитись за себе й за ближнього (всіх).
Хібань так тяжко промовити Отче наш і Богородице чи будь-яку іншу близьку до душі молитву, - один раз чи декілька раз а може й одну з Вервиць але так від щирого серця - все ми можемо було б бажання.
молитовні ітенції , на мою думку, потрібні і корисні!
Я за створення окремої гілки форуму на цю тему! Наприкл. МОЛИТВА, чи МОЛИТОВНІ ІНТЕНЦІЇ.
Прошу відгукнутись на цю тему форумчан!

Додано: 12 червня 2009, 15:59
romanm
Прошу відгукнутись на цю тему форумчан!


+1

Додано: 12 червня 2009, 16:06
Мaлuй
ljubomyr_ps писав:Я за створення окремої гілки форуму на цю тему! Наприкл. МОЛИТВА, чи МОЛИТОВНІ ІНТЕНЦІЇ.
Прошу відгукнутись на цю тему форумчан!


так в чому ж проблема?
думаю немає потреби в окремій гілці -- пишемо намірення в цій темі і всьо!

наприклад:

молимося за знищення підгорецької секти.
п.с.вони вже на свої реколекції людей кликучь, розклеюючи оголошення в маршрутках

Додано: 12 червня 2009, 16:12
romanm
Попросим в Бога, дару мудрості і прозріння для них. Щоби зрозуміли і прийняли те, що пастирі в Церкві поставлені Богом і діють під провідництвом св. Духа.

А всяка гордість і розколи виходять від лукавого.

Додано: 12 червня 2009, 16:17
kris15
Я за!!! Думаю кожен хто прочитає про те чи інше питання, мав би помолитись хоча б один раз!!!! То дійсно краще ніж сперечатись, ображати і доказувати свою правоту. А так можна прочитати про те чого можливо не знали і помилково перечили іншим :oops:

Re: молитовні інтенції

Додано: 11 січня 2010, 22:42
andrivovk
Найважливіша справа в житті-молитва,а всі інші-справи другорядні.(св.Григорій Богослов)
Спасати душі можна тільки невпинно молячись(св.о.Піо)
Всі молитви добрі,якщо вони керуються правильним наміром і доброю волею(св.о.Піо)

Re: Як Вам допомогла молитва до святих

Додано: 16 березня 2010, 12:02
о.Олег
Слава Ісусу Христу!
надійшло від Петра Дідули:

Любі друзі у Христі!

Дуже прошу молитися за чудесне зцілення малесенької дитинки. Зі слів знайомої: «Ми зараз лежимо на Орлика. З нами в палаті лежить дуже героїчна жінка. Вона ще зовсім молода дівчина. Її осуджують, а я її поважаю. В 16 тижнів дитинці поставили страшний діагноз, і вмовляли переривати вагітність. Вмовляли лікар, чоловік, мама. А вона сказала - я не можу вбити свою дитину. Я не журюся за її тіло, я журюся за її душу. Раз Бог мені її дав значить я можу пережити це випробування. Хлопчикк народився доношеним 3600, але з спино-мозковою грижею, гідроцефалією головного мозку, вродженою вадою серця і нирковою недостатністтю. Йому вже 3 тижні. Вона його цілує і годує своїм молочком. Хірурги відмовилися робити операцію на спині, нижня частина в Іванка паралізована. Вона тут буде стільки скільки він буде жити. Його не рятують, а просто підтримують життя.»

Я дуже-дуже хочу вірити, що Господь сотворить Диво і дасть хлопчику нехай важке, але життя!!! Прошу молитися за цю дитинку та за її мати, яка вчинила так, як підказувало їй серце.З повагою,

Тетяна Счастливенко-Слезінська


Дорогі друзі, мені переслали цю історію. Перечитайте її і зважте на перший відрух вашого серця. Чудо таки можливе за наших молитов.
Дп

Дай, Боже, здоров'я, миру та спокою для цієї молодої мами та її дитини! Дива справді трапляються і частіше, ніж ми думаємо!
Нещодавно вийшла гарна стаття про Стефана Банаха: http://zaxid.net/article/59162/
Виявляється, він був позашлюбною дитиною і виростав цілком без батьків, у бабці на селі...А яка була історія з народженням Бетховена!

Сподіваюся, все добре коло тебе.
Вітання,
Геник

Слава навіки!
Петре, будемо молитись. У Львові живе родина у якій виховується хлопчик Тарасик з власне такими ж вродженими вадами (його батько був тут щоб заробити гроші на операції, які робили в Німеччині) Тарасикові вже мабуть десь 12 років (може і старший, бо час летить швидко). Це надзвичайно молитвенна родина, особливо Микола (батько дуже молиться і у наміренні інших). Думаю, що Микола дуже би морально і духовно міг допомогти у цій ситуації. Подзвони до нього, будь-ласка, бо нема кращої підтрики, як свідчення і розуміння болю,а ми будемо молитися

Микола Мізунський і Софія (дружина) 22 18 66
Проспект Червоної Калини 43/28 (якщо би вони змінили хату, то напевно О Фредина буде знати де вони). Зроби це Петре, прошу!!

Твоя сестра у Христі Марія, а ми будемо молитися

Молимося


м'я ц ж нки?
Petre,

Chy znajesh tu mamu?
Jakshcho tak,
mozhu peredaty paro doljariv...

o. Poman
(Michael tut na kozhnij vidpravi! - anhel!)

Пане Петре,
Пишу з флориди, де беру участь в програмі про-лайф.
Будемо за маму і дитину молитись! Перекажіть мамі, що вона герой, за те що потрапила
протистояти усіх що вмовляли аборт. Вона дала дитині життя - чи воно буде коротке, чи довге на тим світі не важне.
Важне тільки те, що дитина матиме вічне життя в Бога - а мама буде знати, що совісно і з любовю
сповнила усі обовязки материньства.
Все в Божих руках. Така недуга в дитини то трагедія - але гірша тргедія буває коли дитину
вбиваємо абортом. Молимось за них.
З Богом,
Ірина
Molytymusia,

Oksana Kovalenko
спасибі. пані Маріє, ми будемо молитися і вболівати за цю дитинку.
завтра я їду до Лівану.
якщо би щось було потрібно з нашого боку як допомогу, бо все ж таки сестри наші є на місці і ми могли би відшукати цю маму з дитятком, то очевидно, ми могли б допомогти.
З Богом
с. Альфонса

Nehaj Gospodj blagoslovitj i kripitj jih. Dolucaju jih do svojih molitov!
Sestry z Novoho Sadu

Obov'jazkovo budu molytysja Petre!!!!!!!!


Дорогі друзі!

Пересилаю Вам лист пані Тетяни, в якому йдеться про віру і про молитву, яка робить чудеса.
В листі йдеться про пані Галину, яка відмовляється від порад лікарів і родичів зробити аборт і народжує хлопчика Іванка, якому лікарі не давали шансів на життя, про хлопчика Іванка, який з дня на день росте і міцніє, і про тих, які стояли в молитві за це переображення видимих речей в те, що не для всіх є очевидним. Це зворушлива історія Нового Завіту, який продовжує писатися в наш час, нашими сучасниками.


Від себе додам, що я також розмовляв із пані Галиною кілька днів тому. Дехто з Вас звернувся з пропозицією матеріальної допомоги для пані Галини. Наразі вона відмовляється від цієї допомоги, але не заперечує, що з часом, коли дійде до операцій, вона потребуватиме цю допомогу.
З повагою
Петро Дідула


Любі друзі у Христі!
Хочу повідомити хороші новини про маленького Іванка, що лежить у лікарні на Орлика.

Я сьогодні говорила з Галиною, мамою Іванка, питала її, як почувається малюк. Вона сказала, що отвір у хребті поступово затягується, а трохи пізніше вони все ж таки будуть робити операцію з шунтування на головному мозку. Це чудові новини! Я дуже сильно переживала, що їхня зневіра у тому, що дитинка спроможна вижити, стане на заваді одужанню Іванка. Але, схоже, вони стверджуються у своїй вірі, а це дуже багато важить для дитини!

Мабуть, я ще раз поїду до них і спробую пояснити їй, що не все так страшно, як розказують наші лікарі. Адже їм ще по народженні Іванка казали, що мозку в нього практично немає, що він фактично овоч…Але цей маленький прекрасний овоч бере груди, спить, плачем заявляє про свої потреби, випорожняється, а зараз має кольки! Важко в це повірити, але саме факт наявності кольок мене дуже тішить!!! Адже це ознака того, що системи та органи Іванка функціонують належним чином, мозок регулює розвиток кишечника, і це означає, що й мозок росте і розвивається! Тобто хлопчик має всі шанси на достатньо повноцінне життя! Я навіть вірю, що він буде говорити, нехай і не дуже добре! І спинно-мозкову грижу, я думаю, йому також згодом прооперують і, можливо, він буде ходити!!!

Одним словом, я бачу, яку велику силу має щира молитва!

Я дуже хочу, аби Іванко одужав і жив чудовим, щасливим життям! Він народився на цей світ, аби своїм прикладом врятувати не одне життя. Застосування УЗД в акушерстві та гінекології приносить більше шкоди, аніж користі, адже знищило мільйони життів ще ненароджених дітей. Як правило, про діагноз «гідроцефалія» дізнаються на першому або другому плановому УЗД, і переважна більшість жінок вирішують (або ж вирішують за них) перервати вагітність. Життя обирають лише одиниці. Побувавши на Орлика, я була здивована, наскільки поширена ця вроджена патологія серед новонароджених. І якщо цих НАРОДЖЕНИХ одиниць так багато, то скількох же було вбито??? І якщо Іванко одужає, він зможе врятувати від несправедливої смерті не одну дитинку!

Прошу й надалі молитися про одужання Іванка, а ще маленької дівчинки Оксанки, яка має такий же діагноз.

Re: молитовні інтенції

Додано: 26 травня 2010, 22:12
andrivovk
В моєї двоюрідної сестри Галини і вуйка (як хочете дядька) Богдана день народження цього тижня (32 і 52 роки відповідно).Прошу помолитись.Дякую.

Re:

Додано: 28 травня 2010, 20:23
andrivovk
Пропоную помолитись за зменшення сварок та збільшення взаємної поваги між учасниками форуму.

Олюнька писав:А хто буде молитись? :D


Олюнька, наприклад. :D

Re: молитовні інтенції

Додано: 29 травня 2010, 20:58
andrivovk
Скоро буде день захисту дітей (1 червня), то можна помолитися і за них.Їх є від чого захищати, хоча б від цього : http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=1540&hilit=%D0%B7%D1%83%D0%BF%D0%B0+%D0%B7 або цього : http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=2&t=1685&p=17888&hilit=%D0%B0%D0%B1%D0%BE%D1%80%D1%82#p17888

Re: молитовні інтенції

Додано: 18 червня 2010, 16:23
Just_me
Прошу помолитися за те, щоби Бог дав мені можливість в часі подорожі, яку я відкласти не можу, першої п"ятниці липня приступити до Сповіді та Причастя. Дякую всім, для мене це ДУЖЕ важливо.

Re: молитовні інтенції

Додано: 18 червня 2010, 17:46
о.Олег
Just_me писав:Прошу помолитися за те, щоби Бог дав мені можливість в часі подорожі, яку я відкласти не можу, першої п"ятниці липня приступити до Сповіді та Причастя. Дякую всім, для мене це ДУЖЕ важливо.

молимося :good:

Re: молитовні інтенції

Додано: 18 червня 2010, 20:48
andrivovk
о.Олег писав:
Just_me писав:Прошу помолитися за те, щоби Бог дав мені можливість в часі подорожі, яку я відкласти не можу, першої п"ятниці липня приступити до Сповіді та Причастя. Дякую всім, для мене це ДУЖЕ важливо.

молимося :good:

Так.Сьогодні ж буде від мене вервичка. :oops:

Re: молитовні інтенції

Додано: 03 липня 2010, 07:57
Just_me
Спішу подякувати Господу Богу і всім вам. Попри всі труднощі мені таки чудовим способом вдалося потрапити на Службу Божу, до Сповіді та Причастя. І, мабуть, не в останню чергу завдяки заступництву Святого Тадея, якого ми всі вчора згадували. :)

andrivovk писав:
о.Олег писав:
Just_me писав:Прошу помолитися за те, щоби Бог дав мені можливість в часі подорожі, яку я відкласти не можу, першої п"ятниці липня приступити до Сповіді та Причастя. Дякую всім, для мене це ДУЖЕ важливо.

молимося :good:

Так.Сьогодні ж буде від мене вервичка. :oops:

Re: молитовні інтенції

Додано: 19 липня 2010, 14:47
romanm
А чи не добре булоби винести цю тему з Зауваг, в , наприклад, Життя християнина? Шановні модератори, як Вам це?

Молитва за повернення українських паломників

Додано: 24 липня 2010, 11:05
magdalynka
Слава Ісусу Христу!
Думаю, що багато з учасників форуму вже чули про ситуацію, яка трапилась із українськими паломниками, які повертались із прощі до Тезе. Закликаю всіх людей доброї волі до молитви за успішне повернення наших додому. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Львівської Архиєпархії УГКЦ, за посиланням http://gazeta.ua/index.php?id=348375 , а також на сайтах ТСН, 5 каналу та ін.

Re: Молитва за повернення українських паломників

Додано: 24 липня 2010, 12:03
о.Олег
magdalynka писав:Слава Ісусу Христу!
Думаю, що багато з учасників форуму вже чули про ситуацію, яка трапилась із українськими паломниками, які повертались із прощі до Тезе. Закликаю всіх людей доброї волі до молитви за успішне повернення наших додому. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті Львівської Архиєпархії УГКЦ, за посиланням http://gazeta.ua/index.php?id=348375 , а також на сайтах ТСН, 5 каналу та ін.

молімося.

Re: Молитва за повернення українських паломників

Додано: 24 липня 2010, 12:53
прочанка
ЩИРО СПІВПЕРЕЖИВАЮ З ЦИМИ ЛЮДЬМИ. ЗНАЮ БО, ЩО ЗНАЧИТЬ ЇХАТИ У ДАЛЕКУ ДОРОГУ БЕЗ КОМФОРТУ.Ч+АСТО ГУСТО АВТОПЕРЕВІЗНИКИ "ПІДСОВУЮТЬ" НЕ ЗАВЖДИ ХОРОШИЙ ТРАНСПОРТ, ОТ ВІН І ЛАМАЄТЬСЯ. АЛЕ ОДНЕ СПРАВА,ВДОМА, ІНША -ЗАКОРДОНОМ.
В таких паломницьких поїздках дуже багато залежить від справності транспорту і вмілості водіїв.
Якось довелось їхати в польському автобусі без тих вигод,які нам обіцяли і водії попались дуже вже гонористі. Вибирати не доводилось у Жешуві, їхали тим, чим могли, але я зробила висновки, що варто мати справу з надійною фірмою і заплатити трошки дорожче, але є відповідальні люди, які гарантують ( в межах людської компетенції) успішність поїздки, а решта, звичайно, все - від Бога. Ті наші паломники отримали справжню прощу, молімося, щоб їхні випробування якнайшвидше закінчилися,а терпіння зарахувались...
В мене залишились хороші враження від нашого Паломницького центру. Якщо ще буде нагода і можливості, обов"язково поїду з ними.

Re: Молитва за повернення українських паломників

Додано: 26 липня 2010, 11:18
Олюнька
Молимося :Rose:
Знаю, що більша частина паломників вже сьогодні має бути і Україні. Там ще проблема в тому, що в них вже завершився термін дії візи. А ще багато хто мав вже сьогодні вийти з відпустки на роботу, є дівчинка, в якої завтра вступний в магістратуру...

Re: Молитва за повернення українських паломників

Додано: 27 липня 2010, 15:52
Олюнька
Вони вже вдома, слава Богу! :Yahoo!:

Re: молитовні інтенції

Додано: 24 вересня 2010, 12:14
Olya
Слава Ісусу Христу!
Прошу про молитву за хворого Вячеслава

Молитовні інтенції

Додано: 24 вересня 2010, 13:24
о.Олег
Olya писав:Слава Ісусу Христу!
Прошу про молитву за хворого Вячеслава

молимося :Rose:

Re: молитовні інтенції

Додано: 24 вересня 2010, 22:11
andrivovk
Olya писав:Слава Ісусу Христу!
Прошу про молитву за хворого Вячеслава

На сайті CREDO є рубрика "Прохання про молитву".Можна там додати своє прохання.Це стосується не тільки вас, але й всіх інших бажаючих.http://www.credo-ua.org/pray

Re: молитовні інтенції

Додано: 24 вересня 2010, 23:48
галичанка
Слава Ісусу Христу!
В мене таке запитання:чи має бути якась спеціяльна молитва коли є прохання про молитву,чи може то бути молитва Отче Наш і Богородице Діво в намірі прохаючого?
Дякую.

Re: молитовні інтенції

Додано: 26 вересня 2010, 15:25
Олюнька
галичанка писав:Слава Ісусу Христу!
В мене таке запитання:чи має бути якась спеціяльна молитва коли є прохання про молитву,чи може то бути молитва Отче Наш і Богородице Діво в намірі прохаючого?
Дякую.

Може бути будь-яка молитва, також жертвування Служби Божої чи іншого Богослужіння в даному наміренні. :Rose:

Re: молитовні інтенції

Додано: 27 вересня 2010, 12:01
Олюнька
Прошу про молитву за успішний початок праці з молоддю на моїй парафії, починаємо в неділю - 3 жовтня.

Re: молитовні інтенції

Додано: 27 вересня 2010, 12:12
romanm
Олюнька писав:Прошу про молитву за успішний початок праці з молоддю на моїй парафії, починаємо в неділю - 3 жовтня.

+1