До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Модератори: Artur, ihor

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 березня 2012, 14:55

Дорогі форумчани, Отці прошу Вас о молитву і про пораду. Мій син Павлик (йому виповнилось 10 років) бореться з тяжкою недугою - рак крові (гостра лімфобластна лейкемія), яку лікарі виявили в нього наприкінці січня. На даний час він проходить інтенсивну поліохіміотерапію в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Стан мого синочка на даний час стабільний. Порадьте будь-ласка до кого звернутися (в яку церкву, до який отців, монахів...) за молитвою оздоровлення (зцілення) мого синочка Павлика. Зараз багато хто радять, особливо моїй дружині, звертатись в різні місця, які мають сумнівну репутацію. В першу чергу це в Солонку до о.Василя - я навіть не знаю з якої він церкви, чув що не з УГКЦ. Моя жінка настійно наполягає, щоб я поїхав туди з фотографією хворого сина. Що мені сказати її, як пояснити дружині, що це небезпечно??? А до кого ж тоді звертатись? Допоможіть! Звичайно я розумію що цю хворобу так просто не вилікуєш і моментально не зцілиш, але саме лікування без молитви також не вихід. Тому прошу Вашої допомоги!

З повагою Любомир Глинський.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення Just_me » 05 березня 2012, 15:14

В нас в Івано-Франківську є чоловічий монастир св. Ап. Андрія, там о.Олег читає молитви про зцілення, бабця туди моя ходила, казала, що жінка оповідала розповідь свого зцілення для всіх присутніх. Монастир греко-католицький, знаний у нас в місті, можете бути впевнені, що все буде гаразд. вул. Селянська 6, м. Івано-Фран­ківськ - 76007, тел. (03422) 6-48­04, факс (03422) 77-90-62, е-mаіl: [email protected]

І ще один монастир зовсім недалеко від Франківська - у с.Погоня, є там і чудотворна ікона. http://www.dknadvirna.info/palomnitstvo/pogonya Ми знайомі з настоятелем монастиря о. Никодимом Гуралюком. Недавно розказував на проповіді, що жінка підійшла до нього і зі сльозами на очах благала за неї помолитится, бо мала рак 4-ї стадії. Він глянув на неї і сказав "У тебе нічого немає". Помолився разом з нею і хвороба відступила :pardon:
Прошу приїжджати, щоправда, о.Никодим зараз їде на Афон (ненадовго), думаю, десь після 10-15 березня буде, то направду отець від Бога.
Як вирішите приїхати, зв"яжіться зі мною в пп, поживете в мене, ні за що не турбуйтеся. Фотографій брати не треба, це ж молитва до Бога, а не якісь обряди шаманські.

РАДІЄ ХРАМ, А РАЗОМ З НИМ РАДІЄ ОТЕЦЬ НИКОДИМ

Велике відродження Погонського монастиря пов’язане з діяльністю о. Никодима Гуралюка ЧСВВ уродженця с. Вербівця Косівського району. 24-річним він прийняв чернечий постриг. За релігійні переконання у радянські часи його чотири рази звільняли з роботи та досить часто викликали на «розмови» у відповідні органи. Як підпільний священик він служив у Городенці, Косові, Коломиї. Завдяки йому після виходу УГКЦ з підпілля, в 1991 році, відбулася реєстрація Погонського монастиря, а в 1996-му влада повернула незаконно конфісковане майно.

Але о. Никодима непокоїла думка про місцезнаходження чудотворної ікони. Було відомо, що одну з копій тодішній ігумен монастиря Григорій Балагурак віддав на зберігання сестрам-служебницям у Тисменицю. 1993 року, переживши радянське лихоліття, ікона повернулася від сестер до Погоні. Другу копію заховала жителька Станіслава Антоніна Бачинська, родина якої приятелювала з отцями василіянами. Отож о. Никодим почав розпитувати людей, де мешкає ця пані. Через деякий час дізнався, що вона виїхала до с. Дори. «Лютневого дня 1996 р. я вибрався у це гірське село, — згадує о. Никодим. — Добратися до помешкання п. Бачинської було важко — снігу по пояс. Я зайшов до хати і побачив стареньку жінку, яка у відповідь на моє привітання «Христос народився!» сказала: «Ви прийшли за образом?». Це було справжнє чудо».

«ЦЕ Я, А ТИ МЕНЕ ШУКАЄШ»

Але о. Никодим не полишав надії знайти справжню чудотворну ікону. Він довго і щиро молився за це. І ось 28 лютого 2001 р. під час відправлення Хресної дороги він побачив, як над однією з ікон, яка, до речі, постійно перебувала у Погоні, піднялася прозора заслона. В якусь мить священик почув голос Богородиці: «Це я, а ти мене шукаєш». А через деякий час знову голос: «Дивися, це рани від цвяхів, якими були прикріплені шати» (їх віддали до австрійської скарбниці. — Авт.). Після цього о. Гуралюк почав поспішно оглядати ікону, звіряти її з іншими копіями. Висновок був один: це оригінал. Спеціалісти інституту «Укрзахідпроектреставрація» датували її 1650 роком. 27 червня Погонська Богородиця дістала папське благословення під час візиту святішого отця Івана-Павла II у Львові.


Читать полностью: http://h.ua/story/9276/#ixzz1oFUTR06b
За Вас молитимемося :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

vitalko
старець
старець
Повідомлень: 987
З нами з: 25 березня 2009, 14:13
Звідки: Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення vitalko » 05 березня 2012, 15:24

ljubomyr_ps писав:Дорогі форумчани, Отці прошу Вас о молитву і про пораду. Мій син Павлик (йому виповнилось 10 років) бореться з тяжкою недугою - рак крові (гостра лімфобластна лейкемія), яку лікарі виявили в нього наприкінці січня. На даний час він проходить інтенсивну поліохіміотерапію в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Стан мого синочка на даний час стабільний. Порадьте будь-ласка до кого звернутися (в яку церкву, до який отців, монахів...) за молитвою оздоровлення (зцілення) мого синочка Павлика. Зараз багато хто радять, особливо моїй дружині, звертатись в різні місця, які мають сумнівну репутацію. В першу чергу це в Солонку до о.Василя - я навіть не знаю з якої він церкви, чув що не з УГКЦ. Моя жінка настійно наполягає, щоб я поїхав туди з фотографією хворого сина. Що мені сказати її, як пояснити дружині, що це небезпечно??? А до кого ж тоді звертатись? Допоможіть! Звичайно я розумію що цю хворобу так просто не вилікуєш і моментально не зцілиш, але саме лікування без молитви також не вихід. Тому прошу Вашої допомоги!

З повагою Любомир Глинський.


В церкві Михаїла, якщо не помиляюсь, кожного Понеділка після Служби Божої о дев"ятій годині відбуваються молитви про зцілення.
"Для чого шукаєш ти для себе почесті в інших? Поважай сам себе, і ніхто не принесе тобі безчестя."
св. Йоан Золотоустий

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення andrivovk » 05 березня 2012, 16:53

ljubomyr_ps писав:Дорогі форумчани, Отці прошу Вас о молитву і про пораду. Мій син Павлик (йому виповнилось 10 років) бореться з тяжкою недугою - рак крові (гостра лімфобластна лейкемія), яку лікарі виявили в нього наприкінці січня. На даний час він проходить інтенсивну поліохіміотерапію в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Стан мого синочка на даний час стабільний. Порадьте будь-ласка до кого звернутися (в яку церкву, до який отців, монахів...) за молитвою оздоровлення (зцілення) мого синочка Павлика. Зараз багато хто радять, особливо моїй дружині, звертатись в різні місця, які мають сумнівну репутацію. В першу чергу це в Солонку до о.Василя - я навіть не знаю з якої він церкви, чув що не з УГКЦ. Моя жінка настійно наполягає, щоб я поїхав туди з фотографією хворого сина. Що мені сказати її, як пояснити дружині, що це небезпечно??? А до кого ж тоді звертатись? Допоможіть! Звичайно я розумію що цю хворобу так просто не вилікуєш і моментально не зцілиш, але саме лікування без молитви також не вихід. Тому прошу Вашої допомоги!

З повагою Любомир Глинський.

Отець із Солонки є УПЦ КП і крім того наскільки знаю не має схвалення свого єпископа.Тому не раджу.

Поїдьте до Борислава у церкву (Паломницький Центр Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці від Святої Анни).Це недалеко від Львова.Там є дуже багато чудотворних мощей, відбуваються зцілення людей від невиліковних хворіб.Я вже писав про це у темі Прощі, відпусти... Яка користь для християн?На жаль їхній сайт зараз недоступний http://www.cerkvasviatyh-boryslav.org.ua/ Там були телефони священика.

Буду молитися. :Rose:
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
o.Mykil
старець
старець
Повідомлень: 3456
З нами з: 11 вересня 2008, 10:57
Звідки: Galicia
Контактна інформація:

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення o.Mykil » 05 березня 2012, 17:15

andrivovk писав:Отець із Солонки є УПЦ КП і крім того наскільки знаю не має схвалення свого єпископа.Тому не раджу.


Він є шаман і чув, що всі конфесії від нього відхрещуються. Діє батюшка сам по собі. :shock:
Востаннє редагувалось 05 березня 2012, 23:55 користувачем o.Mykil, всього редагувалось 1 раз.
Посадім любові квіти
На життєвій ниві:
Хоче всіх Господь зустріти
На шляху правдивім!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 05 березня 2012, 21:42

ljubomyr_ps писав:Дорогі форумчани, Отці прошу Вас о молитву і про пораду. Мій син Павлик (йому виповнилось 10 років) бореться з тяжкою недугою - рак крові (гостра лімфобластна лейкемія), яку лікарі виявили в нього наприкінці січня. На даний час він проходить інтенсивну поліохіміотерапію в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Стан мого синочка на даний час стабільний. Порадьте будь-ласка до кого звернутися (в яку церкву, до який отців, монахів...) за молитвою оздоровлення (зцілення) мого синочка Павлика. Зараз багато хто радять, особливо моїй дружині, звертатись в різні місця, які мають сумнівну репутацію. В першу чергу це в Солонку до о.Василя - я навіть не знаю з якої він церкви, чув що не з УГКЦ. Моя жінка настійно наполягає, щоб я поїхав туди з фотографією хворого сина. Що мені сказати її, як пояснити дружині, що це небезпечно??? А до кого ж тоді звертатись? Допоможіть! Звичайно я розумію що цю хворобу так просто не вилікуєш і моментально не зцілиш, але саме лікування без молитви також не вихід. Тому прошу Вашої допомоги!

З повагою Любомир Глинський.

:(
молюся і закликаю всіх молитися за Павлика і його батьків
Тримайтеся, Любку!
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 березня 2012, 23:30

Just_me писав:Як вирішите приїхати, зв"яжіться зі мною в пп, поживете в мене, ні за що не турбуйтеся. :Rose:

Дякую Вам за інформацію і запрошення. Буду мати на увазі.
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ljubomyr_ps » 05 березня 2012, 23:42

andrivovk писав:Поїдьте до Борислава у церкву (Паломницький Центр Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці від Святої Анни).Це недалеко від Львова.Там є дуже багато чудотворних мощей, відбуваються зцілення людей від невиліковних хворіб.Я вже писав про це у темі Прощі, відпусти... Яка користь для християн?На жаль їхній сайт зараз недоступний http://www.cerkvasviatyh-boryslav.org.ua/ Там були телефони священика.
Буду молитися. :Rose:

Дякую. Також чув багато хорошого про цю церкву Бориславі. Покопався в інтернеті і здибав навіть телефони й електронний адрес церкви (отця пароха): http://dyvensvit.org/anonsy/156-inshi-c ... gospodnomu
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення andrivovk » 06 березня 2012, 14:40

ljubomyr_ps писав: Дякую. Також чув багато хорошого про цю церкву Бориславі. Покопався в інтернеті і здибав навіть телефони й електронний адрес церкви (отця пароха): http://dyvensvit.org/anonsy/156-inshi-c ... gospodnomu

Так.От подзвоніть до того священика і послухайте, що він вам скаже.Може то навіть не обов'язково туди їхати.Не знаю.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення євдоким » 03 квітня 2012, 16:41

andrivovk писав:Отець із Солонки є УПЦ КП і крім того наскільки знаю не має схвалення свого єпископа.Тому не раджу.

Давненько ljubomyr не навідувався на форум; очевидно бореться за життя свого синочка. Дав би Бог, аби він одужав!!!
А про т.зв. екзорциста хочу додати, що переїхав він до Солонки із Розлуча на Турківщині. І мені також доводилось чути негативні відгуки про його діяльність: його "пацієнти" інколи стають пацієнтами Кульпаркова й Закладу /Миколаївський район/. Декілька слів про нього ще й тут:
viewtopic.php?f=8&t=1566&start=60

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 05 квітня 2012, 20:10

якщо хтось має якусь адресу чи телефон до Любомира - надішліть, якщо можна, мені в ПП
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2012, 17:33

о.Олег писав:якщо хтось має якусь адресу чи телефон до Любомира - надішліть, якщо можна, мені в ПП
З повагою. о.Олег

браття і сестри - дуже важливо: може хто мав якісь приватні контакти Любомира? Не мейл, який відомо керівництву Форуму, не відповідає
З повагою. о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ShMariam » 22 квітня 2012, 18:26

о.Олег писав:
о.Олег писав:якщо хтось має якусь адресу чи телефон до Любомира - надішліть, якщо можна, мені в ПП
З повагою. о.Олег

браття і сестри - дуже важливо: може хто мав якісь приватні контакти Любомира? Не мейл, який відомо керівництву Форуму, не відповідає
З повагою. о.Олег

Якщо дійсно дуже потрібно, може варто звернутися у відповідне відділення в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Думаю, там виявиться тільки один хлопчик на ім'я Павлик таким діагнозом, в якого тата звати Любомир.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 22 квітня 2012, 20:08

ShMariam писав:
о.Олег писав:
о.Олег писав:якщо хтось має якусь адресу чи телефон до Любомира - надішліть, якщо можна, мені в ПП
З повагою. о.Олег

браття і сестри - дуже важливо: може хто мав якісь приватні контакти Любомира? Не мейл, який відомо керівництву Форуму, не відповідає
З повагою. о.Олег

Якщо дійсно дуже потрібно, може варто звернутися у відповідне відділення в дитячій лікарні, яка знаходиться по вул.Дністровській у Львові. Думаю, там виявиться тільки один хлопчик на ім'я Павлик таким діагнозом, в якого тата звати Любомир.

якщо хтось зареєстрований в Однокласниках, дуже прошу просити Любомира зайти сюди http://www.odnoklassniki.ru/profile/496517167569
мене викидає чомусь
З повагою. о.олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ShMariam » 22 квітня 2012, 21:19

о.Олег писав:якщо хтось зареєстрований в Однокласниках, дуже прошу просити Любомира зайти сюди http://www.odnoklassniki.ru/profile/496517167569
мене викидає чомусь
З повагою. о.олег

Я йому написала, але сумніваюсь, що він сидить в соц. мережах... Нмд, вже краще через лікарню.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 23 квітня 2012, 13:55

всім дякую - маю його телефон, додзвонився, молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення Just_me » 23 квітня 2012, 14:43

Ну, слава Богу! А як стан хлопчика, чи лікуються у Львові чи їхатимуть за кордон, чого потребують, окрім молитви, звичайно?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ljubomyr_ps » 23 квітня 2012, 20:06

Вибачте дорогі форумчани, що давненько не заходив на форум і дану тему... Дякую усім за молитву і допомогу! Стан здоровя мого синочка Павлика покращується, тобто ракові клітини крові щезають. Але загальний аналіз крові є поганим (як наслідок дії хіміотерапії) Перший протокол хіміотерапії завершився (3 місяці), ще залишилось два протоколи по 3 місяці. Зараз би мав синочок поїхати до дому на два тижні між протоколами лікування, але ще зостається в лікарні (т.з.Чорнобильська лікарня по Дністровській м.Львів), через те що аналізи крові погані. Але маю надію все буде добре...
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення Just_me » 23 квітня 2012, 20:12

Заходьте до нас, бо ми потребуємо знати, як у Вас справи...
ПП моє до вас висить вже більше місяця, не доставляється чомусь, запрошення до Франківська залишається в силі :Rose:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

ljubomyr_ps
старець
старець
Повідомлень: 506
З нами з: 27 жовтня 2008, 20:14
Звідки: Місто на кордоні

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення ljubomyr_ps » 27 квітня 2012, 09:48

Павлика тільки в четвер забрали додому. Трошки відживе, відійде від хіміотерапії... Нарешті запрацював кістковий мозок після хімії і почав виробляти нормально клітини крові... В дома пробуде біля двох тижнів і знову почнеться хімія....
Життя таке коротке - поспішаймо творити добро!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 27 квітня 2012, 11:15

ljubomyr_ps писав:Павлика тільки в четвер забрали додому. Трошки відживе, відійде від хіміотерапії... Нарешті запрацював кістковий мозок після хімії і почав виробляти нормально клітини крові... В дома пробуде біля двох тижнів і знову почнеться хімія....

молимося
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення Georgij » 27 квітня 2012, 22:49

Just_me писав:ПП моє до вас висить вже більше місяця, не доставляється чомусь, запрошення до Франківська залишається в силі :Rose:

Христос Воскрес! Доречі на рахунок Ів-Франківська. О.Володимир Лось ма дозвіл від Владики, молиться екзорцизми, молитви над недужими. Був навіть випадок, що дитину мали везти на лікування до Києва із злоякісною пухлиною, не памятаю чого конкретно, а після молитви, згодом поїхали до Києва, і батьки дитини зателефонували, що виявили вже доброякісну пухлину. А якщо немає змоги, у Львові зараз протоігуменом оо.Василіян о.Пантелеймон в м-рі св.Онуфрія, зверніться за молитвою, він не відмовить.
Молимося, Бог добрий :) а ваш Павлик - справжній мужчина, хай Бог покріпить вашу сім`ю
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення andrey s. » 28 квітня 2012, 00:04

Georgij писав:Молимося, Бог добрий :) а ваш Павлик - справжній мужчина, хай Бог покріпить вашу сім`ю

Амінь.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення Just_me » 02 листопада 2012, 15:38

Скажіть, будь ласка, хтось знає, як справи у Павлика? Може хтось додзвонитися до пана Любомира?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: До кого звернутись за молитвою про зцілення від лейкемії!!!

Повідомлення о.Олег » 02 листопада 2012, 15:49

Just_me писав:Скажіть, будь ласка, хтось знає, як справи у Павлика? Може хтось додзвонитися до пана Любомира?

не дзвонить. Вдалось звязати його з певними людьми, що можуть оплатити ліки для Павлика і знаю, що він там був. Більше нічого не знаю
ОООО
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей