Допоможіть врятувати дитину!

Модератори: Artur, ihor

Юлія Дворак
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 24 квітня 2012, 23:46

Допоможіть врятувати дитину!

Повідомлення Юлія Дворак » 25 квітня 2012, 21:29

Моїй дитині Олі (4 роки) поставили рідкісний діагноз - геморагічний васкуліт. Вже другий місяць лікуємося в обласній лікарні, але поки без результату. Все тіло і внутрішні органи в крововиливах, хвороба дала значні ускладнення на серце, нирки, дуже постраждала нервова система, спинний і головний мозок. М’язи дуже ослабли, перестала ходити. Стан дитини надзвичайно тяжкий. Не можливо пердбачити як хвороба поведе себе далі. Консультувалися у різних лікарів України і не тільки, сказали, що зможуть допомогти в Ізраїльській клініці Шиба (курс лікування 20 днів на 40 тис. доларів). Наша родина не взмозі самостійно зібрати таку суму коштів і ми просимо про будь-яку допомогу. Будь ласка, прошу небайдужих людей, допоможіть врятувати моє дитя! Контактний телефон тітки: 096 355 49 11. Реквізити карткового рахунку мами: Видалені Just_me до надання відповідних документів.
Вкладення
11111111.JPG
11111111.JPG (215.74 Кіб) Переглянуто 7903 разів

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Допоможіть врятувати дитину!

Повідомлення andrey s. » 25 квітня 2012, 22:26

Юлія Дворак писав:Моїй дитині Олі (4 роки) поставили рідкісний діагноз - геморагічний васкуліт..

п.Юля, мені сумно , дуже сповнює жаль за цього Ангелочка.
Ви кріпіться , нехай Господь підтримає Вас і Попіклується про Олю.
Шкода що не можу надати матеріальну поміч..(розумію як це важливо)
Прийміть мою журбу, яку я з Вашого дозволу виявлю в молитві за Олю перед Господом нашим.
Кріпіться, просіть і уповайте.
Вірте.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Допоможіть врятувати дитину!

Повідомлення о.Олег » 26 квітня 2012, 09:11

молимося
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей