Розарій за Україну

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Розарій за Україну

Повідомлення Just_me » 02 травня 2012, 17:23

Мені знайомий із Польщі дав посиланняна гарну молитву. Виникла ідея на Філліппінах і полягає в тому, що люди моляться 1 день повний Розарій за 1 державу в світі. Скоро підходить і черга України - 17 травня. Польщу, за яку я б теж охоче помолилася, ми пропустили вчора :(
Давайте також долучимось і поширюватимемо цю практику серед своїх знайомих, на форумах, сайтах, соцмережах. Що скажете?
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Розарій за Україну

Повідомлення andrivovk » 02 травня 2012, 17:54

Just_me писав:Мені знайомий із Польщі дав посиланняна гарну молитву. Виникла ідея на Філліппінах і полягає в тому, що люди моляться 1 день повний Розарій за 1 державу в світі. Скоро підходить і черга України - 17 травня. Польщу, за яку я б теж охоче помолилася, ми пропустили вчора :(
Давайте також долучимось і поширюватимемо цю практику серед своїх знайомих, на форумах, сайтах, соцмережах. Що скажете?

Повну вервицю - це 4 таїнства? Кожна людина, що візьме участь має молитись по 4 таїнства?
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Розарій за Україну

Повідомлення Just_me » 02 травня 2012, 18:01

andrivovk писав:Повну вервицю - це 4 таїнства

Так
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Розарій за Україну

Повідомлення Just_me » 17 травня 2012, 12:41

Прошу не забути сьогодні особливим способом долучитися до всесвітнього молитовного руху - помолимося сьогодні Розарій за Україну. Нам це перед виборами так потрібно!
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Розарій за Україну

Повідомлення о.Олег » 17 травня 2012, 13:16

Just_me писав:Прошу не забути сьогодні особливим способом долучитися до всесвітнього молитовного руху - помолимося сьогодні Розарій за Україну. Нам це перед виборами так портібно!

молимося
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей