Віддам картоплю

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Віддам картоплю

Повідомлення Just_me » 15 липня 2012, 13:09

Віддам 2 ящики картоплі (чудово збереглася, придатна до їжі), яку не знаємо, де застосувати. Запаси виявилися більшими, ніж можемо спожити. Локація: Івано-Франківськ. Прошу хто знає, може якісь пенсіонери чи багатодітні потребуючі родини зголосяться і ми віддамо, щоб добро не пропадало. Дякую за будь-яку інформацію.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Віддам картоплю

Повідомлення о.Олег » 15 липня 2012, 13:23

Just_me писав:Віддам 2 ящики картоплі (чудово збереглася, придатна до їжі), яку не знаємо, де застосувати. Запаси виявилися більшими, ніж можемо спожити. Локація: Івано-Франківськ. Прошу хто знає, може якісь пенсіонери чи багатодітні потребуючі родини зголосяться і ми віддамо, щоб добро не пропадало. Дякую за будь-яку інформацію.

Олю - Ви в "Оселю" (роздаємо їжу безпритульним, знадобиться :) ) передзвоніть: приїдуть і заберуть 0964264796
ОООО
ой - щойно звернув увагу, що це Франківськ :)
тоді ідея - Ваш Карітас
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Віддам картоплю

Повідомлення andrey s. » 15 липня 2012, 15:04

Віддам картоплю... иш як .... якби Ви її смачно приготували, обжарили чи пюре, чи ще якось, і обовязково з чимось , ну наприклад з відбевною баранячою, то я знаю хто би зглянувся на Вашу проблему і допоміг Вам :D .
А так, наприклад я віддав сосідам і вони її посадили :) , я відмовився від саджання картоплі купу років тому, хай сама саджається))))))) .
Вам Карітас буде в самий раз, як о.Олег порадив (там навіть готують їду на КПЗ і СІЗО, і включно для безхатчинків).
О!!, я знаю у кого спитати. Спитаю.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей