Сторінка 1 з 1

Допоможіть знайти роботу

Додано: 19 серпня 2012, 23:48
Just_me
Маю родичку, хорошу дівчину з важкою долею. Взяла її мама з дитячого будинку, оскільки не могла мати своїх дітей. Подробиць описувати не буду, але і в неї і в її названої мами життя складається не найкращим чином. Вони крім одна одній нікому у цьому житті не потрібні. Вивчилася на економіста в хорошому університеті у Львові, вже більше трьох років пройшло від випуску, а з роботою їй не щастить. Довго шукала, нарешті знайшла, але й на тій не платять грошей - треба вибивати навіть той мізер (200-300 гривень щотижня, та й то не завжди). Розраховувати їй немає на кого, знайомств як таких немає, грошей за прийняття на роботу (реалії такі) запропонувати не можуть. Ледве вистачає знімати у Львові кімнатку і трохи на харчі та проїзд залишається, отак і живе. Буду вдячна, якщо хтось, знаючи про підходящу вакансію, згадає про моє прохання і відгукнеться. Хочеться допомогти, бо людина за все своє життя реально того добра не бачила, хочу, щоб вона відчула себе успішною та потрібною.
25 років, освіта вища економічна (бухгалтер), є невеликий досвід праці адміністратором та секретарем. Всі коментарі, запитання та пропозиції прошу надсилати в ПП.

Re: Допоможіть знайти роботу

Додано: 21 вересня 2012, 13:38
Ircha
Слава Ісусу Христу!
Наразі не можу допомогти Вам конкретною пропозицією щодо роботи, але знаю хороший сайт - work.ua , на котрому можна підшукати непогані пропозиції.
Також тел. 0676742700 - п. Люба по працевлаштуванню. Дзвоніть, теж можуть бути наявні хороші пропозиції, а за дані послуги беруть в оплату певний відсоток лише від першої заробітної плати, якщо людина буде прийнята на таку роботу.
Якщо будуть питання, то краще писати на мій е-мейл - [email protected]
Дякую.

Іра.

Re: Допоможіть знайти роботу

Додано: 05 березня 2013, 23:00
Just_me
Маю знайомого (32 роки), якому дуже потрібна будь-яка робота у Львові. Раніше працював:
- пресувальником гумо-технічних виробів;
- охоронцем;
- укладчиком бруківки;
- військовим по контракту;
- робив ремонти.

Взагалі візьметься за будь-яку роботу, без проблем опанує якісь нові навики, може бути також робота позмінна. Оплата хоча б 2500 на місяць, бо він єдиний годувальник у родині. Прошу вас попитати всіх своїх знайомих, чи є яка-небудь праця, бо ситуація дуже важка. Дякую за небайдужість. Прошу всі коментарі та ідеї висловлювати в ПП.

Re: Допоможіть знайти роботу

Додано: 10 березня 2013, 22:48
ПЕКЕР
Я буду відкривати у Львові філіал по опоряджувальних роботи (штукатурка, стяжка, шпаклювання, утеплення фасаду), на даний час потрібно точно почнемо із шпаклювальників. Тому кому буде потрібно пишіть у ПП.