Прошу поради

Модератори: Artur, ihor

romus
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 23 жовтня 2013, 16:34

Прошу поради

Повідомлення romus » 23 жовтня 2013, 17:32

Слава Ісусу Христу!Прошу про допомогу,пораду. Останніми часами жити в цьому світі, стало нестерпно боляче...Почали навідувати гріховні думки про самогубство. Чи можна на якійсь час побути в монастирі, заспокоїти душу? Живу у Львові.Куди звертатись?

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Прошу поради

Повідомлення Just_me » 23 жовтня 2013, 18:00

Ромусе, звичайно, що можна пожити в монастирі - монастирі відкриті для тих, хто шукає допомоги. Ви молодець, що шукаєте. Я завше так собі думаю, що коли я здамся, краще не буде. І що муки на тому світі, які самогубець собі забезпечує, ніколи не переминуть, а ситуація безвиході, в якій ми опиняємося на землі, минає і то минає часом в момент, якого ми зовсім не чекали. З якого ви міста? Залежно від того, де ви живете, вам, напевне, зможуть порадити когось конкретного, або ж якийсь конкретний монастир.
І спеціально для вас гімн Ліверпуля - You'll Never Walk Alone :) :
Коли ти йдеш крізь шторм
Тримай голову високо
І не бійся темряви.
В кінці, за штормом - золоте небо
І прекрасна срібна пісня жайворонка.

Іди крізь вітер,
Іди крізь дощ,
Навіть якщо твої мрії розбиті і розвіяні.

Йди вперед, йди вперед
З надією у своєму серці
І ти ніколи не будеш йти один,
Ти ніколи не будеш йти один.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прошу поради

Повідомлення ShMariam » 23 жовтня 2013, 18:30

:) Мене останнім часом також мучили депресивні думки, в т.ч. про самогубство (правда, я б ніколи серйозно на це не зважилася - боюся Божого суду). В таких випадках мені допомагали тільки молитва, конкретні дії на вирішення моїх проблем, а ще - прослуховування пісень, що піднімають дух (мені, напр., подобаються пісні про національно-визвольні змагання: коли думаю, як тим хопцям там, в криївках, жилося, знаючи, що вже програють... порівняно з тим всі мої проблеми виглядають не такими серйозними). Ще дуже допомагає відволіктиися на якусь справу, чи розвагу, якщо тільки це не заважає вирішенню проблеми - тоді справа тільки погіршиться.

P.S. Приходьте на форумівку :D viewtopic.php?f=29&t=2474&p=53902#p53902 Якщо серйозно, то в таких випадках найбільше допомагає (крім молитви) конкретне вирішення проблем і "вихід в люди", гарна компанія.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Прошу поради

Повідомлення о.Олег » 23 жовтня 2013, 18:51

romus писав:Слава Ісусу Христу!Прошу про допомогу,пораду. Останніми часами жити в цьому світі, стало нестерпно боляче...Почали навідувати гріховні думки про самогубство. Чи можна на якійсь час побути в монастирі, заспокоїти душу? Живу у Львові.Куди звертатись?

відповів в ПП
:Rose:
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Прошу поради

Повідомлення ShMariam » 24 жовтня 2013, 20:02

Ага, ще згадала випадок, коли при нервововому зриві (в т.ч. депресії), що стався через сильне виснаження, допомогли ліки - ін'єкції вітамінів. Але, я так розумію, тут проблема не медична? Тоді - до іншого Лікаря.
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

rom
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 06 серпня 2011, 21:35

Re: Прошу поради

Повідомлення rom » 03 листопада 2013, 21:26

:) Запамятай таку істіину: "Немає безвихідьних ситуацій". Бог дае людині дар вийти із любої катавасії, чим більше людина спілкується з Ним, тим легше їй долати перешкоди у житті. Тож не варто зациклюватись на тому, що сталось, світ неІДЕАЛЬНИЙ!! Він подібний до наших доріг із ямами та горбами, ти ідеш по ній, спотикаешся, інколи падаеш, але встаеш та ідеш далі, якщо оглядатимешся назад, то й не буде бажання іти далі. Щось подібне сталося у тебе, стомився, опустив руки і твоя подорож втратила сенс. Якщо ти підліток, тоді багато втрачаеш, бо у цьому неідеальному світі є дуже багато доброго і прекрасного. І життя твоє не належить тобі: тобі йго дали, тож забрати його у тебе не тобі судилося. Монастир добрий вибір, але інколи монаше життя є таким, що твої теперішні проблеми будуть, як нагорода життя. Тож добре подумай перед тим, як зробити крок...
Найкраще, знайди собі духівника або толкового священика , якому ти б міг довіритись. Зрештою, кожна помилка повинна бути повчальною, варто зробити висновки для себе із того що сталось та продовжувати жити ( подорожувати). Не треба боятись лиха чи помилок у житті! Якби Юда не зрадив, ми б не знали , як Бог любить нас, та на жаль Юда зрадив і себе теж, він злякався труднощів та зламався. Петро теж зрадив, аж тричі та знайшов сили підвестись та продовжити свою життеву подорож і ми тепер знаємо, як людина може любити Бога. Він не боявся труднощів, які його чекали, бо любив Господа, тому Всевишній завжди був поруч нього.
Отже, вибір за тобою...

НадіяН
гість
гість
Повідомлень: 1
З нами з: 07 листопада 2013, 22:56

Re: Прошу поради

Повідомлення НадіяН » 08 листопада 2013, 16:03

Боже мій, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя кращі, ніж мої мрії…

Думаю ці слова є хорошою порадою для Вас!!!


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей