Он-лайн пожертви.

Модератори: Artur, ihor

Чи здійснювали б ви пожертву на Церкву через інтернет?

Так, маю досвід в інших сферах.
1
9%
Так, але ще не пробував.
3
27%
Не знаю, а це надійно?
2
18%
Ні, краще живими грошима
5
45%
 
Всього голосів: 11

Аватар користувача
demetris
старець
старець
Повідомлень: 417
З нами з: 29 січня 2006, 16:52
Звідки: м. Львів
Контактна інформація:

Он-лайн пожертви.

Повідомлення demetris » 08 листопада 2007, 12:31

Часто зустрічаю прохання про допомогу в неті, на лікування тощо. Можна було б і на церковні потреби (петрів гріш, уку, семінарії, катехизацію, Патріарший собор тощо) збирати в он-лайн режимі. Як гадаєте?

Щоправда наша Церква якось не надто представлена в мережі. На відміну від православних братів...

Тому ідея, може, передчасна.
З повагою, Дмитро.

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Он-лайн пожертви.

Повідомлення Just_me » 05 травня 2012, 21:25

Хочу підняти ще одну актуальну тему. На Офіційному сайті УГКЦ обов"язково слід зробити віконечко для онлайн-пожертв - таке, як при поповненні мобільного - ввів дані картки і суму - гроші переказані. Нормальна сучасна практика, знаю, що організаційно це зробити нелегко (щоб з банком укласти угоду треба трохи паперів і підписів), але справа того варта. Щоправда, перед тим ще треба зробити нормальний, привабливий, інформативний, але неважкий (важливо) сайт, щоб більше залучити людей до його відвідин.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Он-лайн пожертви.

Повідомлення andrey s. » 06 травня 2012, 21:57

Just_me писав:Хочу підняти ще одну актуальну тему. На Офіційному сайті УГКЦ обов"язково слід зробити віконечко для онлайн-пожертв - таке, як при поповненні мобільного - ввів дані картки і суму - гроші переказані. Нормальна сучасна практика, знаю, що організаційно це зробити нелегко (щоб з банком укласти угоду треба трохи паперів і підписів), але справа того варта.

Все можливо, тільки думаю потрібно вказати куди люди жертвують, на розвиток сайту чи на Церкву.(здається що це одне і теж, але різниця всетаки є. Тобто справа у погодженні з Церквою, тобто хто представляє Церкву тут.)
І всетаки це досить пікантна річ, пожертви он-лайн, і що 100% не сама актуальна, є актуальніші. (я не можу сказати що у мене тільки думки які "за", є і такі які "проти" такої ідеї. І їх 50 на 50...)
Щоправда, перед тим ще треба зробити нормальний, привабливий, інформативний, але неважкий (важливо) сайт, щоб більше залучити людей до його відвідин.

Так, напевне це важливо, але це не відіграє ключову роль у збільшенні користувачів.
Тобто для початку це нормально(є необхідним, не завадить, якщо без фанатизму, а цілленаправленно і методично, і з терпінням, якого буде потрібно. ), але думаю це не вирішальний чинник чи фактор.
В погоні за видом і відвідуванністю головне не втратити те що є.
А у нас щось є, як хто вважає?
Головне не брати за взірець свіцькі ресурси і не змавпувати їх....
Власне скажу за себе, я тут, бо цей сайт їх не нагадує.(мене влаштовує простота, я не шукаю виду, хочиться трішки змісту)
Це моя смертна думка. :pardon:
Дякую.
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Он-лайн пожертви.

Повідомлення Georgij » 06 травня 2012, 23:00

andrey s. писав:В погоні за видом і відвідуванністю головне не втратити те що є.
А у нас щось є, як хто вважає?
Головне не брати за взірець свіцькі ресурси і не змавпувати їх....
Власне скажу за себе, я тут, бо цей сайт їх не нагадує.(мене влаштовує простота, я не шукаю виду, хочиться трішки змісту)
Це моя смертна думка. :pardon:
Дякую.

Ну звичайно є - це Дух, не інтернетно-привабливий, але вельми змістовний, позиціонований чітко згідно вчення та духу Греко-Католиків 21століття, які присутні в мережі. :good:
Якщо сучасна людина купує все - від білизни - до техніки через інтернет, чому б не робити пожертви там же? Ця мова\стиль життя вже є її, і чому б не говорити на її мові? євангелізувати? нагадувати про Церкву?, Віру, Любов, Милосердя?
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Он-лайн пожертви.

Повідомлення andrey s. » 07 травня 2012, 00:31

Georgij писав:Якщо сучасна людина купує все - від білизни - до техніки через інтернет, чому б не робити пожертви там же? Ця мова\стиль життя вже є її, і чому б не говорити на її мові? євангелізувати? нагадувати про Церкву?, Віру, Любов, Милосердя?

Я наміренно побуду трішки снобом (в якомусь сенсі, звичайно), ясно розуміючи що тут нема якоїсь загальності і одинаковості. Нагадаю сучасній людині що головного нема в інтернеті, і все має вести туди де Є, і Те про що я... по інтернету не купиш і не замовиш..
Щоб не оффтопити скажу інакше, пожертва на розвиток сайту(що в якісь мірі можна назвати пожертва на Церкву, але тільки в якісь мірі і за умови схвалення цього Церквою) це якось блище мені, ніж пожертва на Церкву на загал.(тобто адресат пожертви має бути конкретніший)
Якщо привязувати це до Церкви, то потрібно памятати за Живе, за реальну Церкву , парафію якщо завгодно, де охочі дають пожертви і не залежно від цього соопричасні до Таєнств, які інтернет ніколи не замінить. Є членами спільнот, парафіянами...
Якщо інтернет від цього віддаляє, в якісь мірі пропунуючи заміну, відволікаючи увагу від участі в живому спільнотному житті..(навіть якщо про це не задумуємся), то....(це справа кожного зокрема, нехочу висловлюватись , це оффтоп, але тут не все так просто, це може бути окремою темою...і у мене мало спостереженнь, досвіду, для озвучення цієї думки)
Якщо ж це все доповнює, додає, спонукає до росту, то це чудово. :good:
Але п. Георгію мушу поправитись, я не розважаю в крайностях, свій допис не протиставляв Вашому, а просто взяв і продовжив думку почуту у Вас при цьому розуміючи про що Ви казали, і головне, свою думку ще не зформував.
Я в процесі.
Дякую. :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Он-лайн пожертви.

Повідомлення Georgij » 07 травня 2012, 06:46

Мови нема, інтернет ніколи живої порафії, живої Церкви не замінить. Але взяти до уваги напр. людей, що не вдома, в інших країнах на роботі, хто-зна в кого як складаються обставини.. І тут є змога "долучитись". Зрештою, для чого тоді сайти парафій? Не думаю, що для галочки, хоча може деколи таке і є :( . Може в цьму випадку інтернет якраз і "приєднує" тих, хто з певних причин зараз не в спільноті.
Я здається розумію, що ви Андрію хотіли сказати. Пишу це теж не в противагу Вашому допису. Так просто обдумую схожий випадок і в контексті цього пишу.
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.


Повернутись до “Прошу допомогти/Хочу допомогти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей