Книги

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Книги

Повідомлення Just_me » 01 листопада 2010, 21:03

Я б охоче купила хороший англо-український та україно-англійський словник у доброму стані, тому якщо є якісь пропозиції - пишіть якнайшвидше, бо мені справді терміново :)
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Книги

Повідомлення andrivovk » 01 листопада 2010, 22:06

Just_me писав:Я б охоче купила хороший англо-український та україно-англійський словник у доброму стані, тому якщо є якісь пропозиції - пишіть якнайшвидше, бо мені справді терміново :)

А хіба не можна десь пошукати і закачати в інтернеті?Нащо ще гроші платити? :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Книги

Повідомлення о.Олег » 02 листопада 2010, 03:42

andrivovk писав:
Just_me писав:Я б охоче купила хороший англо-український та україно-англійський словник у доброму стані, тому якщо є якісь пропозиції - пишіть якнайшвидше, бо мені справді терміново :)

А хіба не можна десь пошукати і закачати в інтернеті?Нащо ще гроші платити? :)

о :) Та ніщо не зрівняється з запахом хорошої книжки!
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Книги

Повідомлення Just_me » 02 листопада 2010, 10:46

andrivovk писав:А хіба не можна десь пошукати і закачати в інтернеті?Нащо ще гроші платити? :)

Ні, не можна. Словник має бути справді потужний і мати фізичну форму у вигляді книги, бо це подарунок іноземцю, який вирішив вивчити українську мову. У мене немає зараз лишніх пів-тисячі гривень, щоб купити величезний словник, тому сподіваюся, що хтось продасть мені вживаний.
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.


Повернутись до “Подарую/Прийму дар”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість