Сторінка 1 з 6

Lexicon Plotinianum

Додано: 28 липня 2006, 00:21
SergejFedosov
На сайт http://www.greeklatin.narod.ru выложено электронное факсимиле J. H. Sleeman & Gilbert Pollet "Lexicon Plotinianum", Ancient and medieval philosophy series, Leuven University Press, Leuven, Belgium, 1980, 1164 col.

Один из немногих словарей греческого языка, охватывающих период со 2 в. по Рождеству и византийский период.

Духовна література.

Додано: 26 лютого 2009, 15:47
Olya
Я люблю читати духовну літературу, особливо мені подобаються короткі історії для душі Б.Ферреро. Підскажіть ,будь-ласка, які є ще відомі духовні книги, які слід прочитати.

Додано: 26 лютого 2009, 17:01
ljubomyr_ps
Olya писав:Я люблю читати духовну літературу, особливо мені подобаються короткі історії для душі Б.Ферреро. Підскажіть ,будь-ласка, які є ще відомі духовні книги, які слід прочитати.


Є гарний сайт духовної літератури (на форумі вже згадуваний) http://www.truechristianity.info/christ ... ature.html:
де можна почитати хороші книги укр. і рос. мовами, а серед них хотів би виділити такі:

Фулля Горак "Потойбіччя"

Містичне місто Бога. Божественна історія і життя Пречистої Діви Марії

Тома Гемеркен Кемпійський "Наслідування Христа"

Католицький народний катехизм

та й багато інших вибирайте за своїми потребами
Нехай береже Вас Господь!

Додано: 01 березня 2009, 23:50
Ната
Слава Ісусу Христу! Рекомендую всім твір Марії Вальторти "БОГОЧОЛОВІК. Життя і страсті Господа нашого Ісуса Христа!". Авторці твору в чудесний спосіб були відкриті таємниці життя головних дійових ОСІБ періоду Відкуплення...........Твір читається на одному диханні...... Наразі я прочитала 9томів і чекаю знетерпінням виходу наступних. Якщо хтось володіє інформацією, де можна придбати 10 том, то буду дуже вдячна :)

Додано: 12 березня 2009, 14:45
Olya
Нещодавно я купила книгу про Апокаліпсис (в обрядовому магазині навпроти Катедри). Прочитавши її я була шокована! Особливо тим, що зараз розробляються якісь чіпи, які будуть вставлятися людям в руку (в цій книзі це називається печаткою антихриста). Може хтось чув про це детальніше?
Також ця книга дуже цікава тим, що в ній розглядаються Біблійні пророцтва і ведуться паралелі між різними віросповіданнями і поглядами Святих.

Додано: 12 березня 2009, 16:17
o.Mykil
Olya писав:Нещодавно я купила книгу про Апокаліпсис (в обрядовому магазині навпроти Катедри). Прочитавши її я була шокована! Особливо тим, що зараз розробляються якісь чіпи, які будуть вставлятися людям в руку (в цій книзі це називається печаткою антихриста). .


Про ці чіпи пишуть дуже зараз особливо з Православної Церкви. Я читав, що їх уже почали вшивати в руку, наприклад, по деяких державах солдатам, дітям, щоб можна їх було швидко вичислити вразі зникнення... Про це пишуть. Але не раз забігаючи наперед, як на мене... ОДнак береженого Бог береже.

Додано: 12 березня 2009, 16:58
ljubomyr_ps
Olya писав:Нещодавно я купила книгу про Апокаліпсис (в обрядовому магазині навпроти Катедри). Прочитавши її я була шокована! Особливо тим, що зараз розробляються якісь чіпи, які будуть вставлятися людям в руку (в цій книзі це називається печаткою антихриста). Може хтось чув про це детальніше?
Також ця книга дуже цікава тим, що в ній розглядаються Біблійні пророцтва і ведуться паралелі між різними віросповіданнями і поглядами Святих.

Про чіпи багато інформації є тута:
/www.membrana.ru/themes/chips/ чіпи вже вживляються давно й успішно як добровільно так і примусово (у вязницях дитдомах,роддомах..)
Ще на рахунок масової чипізації й інших нелюдських планах так званого світового уряду можна довідатись з фільму EndGame[2007]DVDrip-RUS , а "RUS" означає перекладений на рос. мову, фільм документальний і базується на реальних фактах і звичайно в Америці заборонений, який можна скачати по тоуренту важить біля 1 Гб. але він того варта.

Додано: 12 березня 2009, 20:33
ShMariam
Дуже раджу почитати книжку

"Сповідайтеся добре". У свій час вона мені дуже допомогла. Навіть змінила моє життя.

А також

"Велика Обітниця"[/u]

"[u]Боже милосердя. Щоденник с. Фаустини Ковальської
"

книжки із серії "Божі діти"

"Свята Тереза від Дитятка Ісуса. Повість про одну душу"

книжки про св. отця Піо

"Ісус і я"

Додано: 13 березня 2009, 09:51
o.Mykil
ljubomyr_ps писав:
Ще на рахунок масової чипізації й інших нелюдських планах так званого світового уряду можна довідатись з фільму EndGame[2007]DVDrip-RUS , а "RUS" означає перекладений на рос. мову, фільм документальний і базується на реальних фактах і звичайно в Америці заборонений, який можна скачати по тоуренту важить біля 1 Гб. але він того варта.Так масонські угрупування не дрімають, а вкладають гроші у скарбницю "Нового світового порядку"...

Дещо ще знайшов тут http://trezv.org/video/identifikacionny ... mirom.html

http://rutube.ru/tracks/579606.html?v=9 ... b556c55107

http://www.invictory.org/forums/show.ph ... _id=968158

Додано: 13 березня 2009, 21:48
Tornado
Olya писав:Нещодавно я купила книгу про Апокаліпсис (в обрядовому магазині навпроти Катедри). Прочитавши її я була шокована! Особливо тим, що зараз розробляються якісь чіпи, які будуть вставлятися людям в руку (в цій книзі це називається печаткою антихриста). Може хтось чув про це детальніше?
Також ця книга дуже цікава тим, що в ній розглядаються Біблійні пророцтва і ведуться паралелі між різними віросповіданнями і поглядами Святих.


Знаю цю книгу, автор Михайло Маріїн. Цікава. І що я зауважив, що практично ніхто з єпископів, священиків не каже людям про чіпи. А варто було б людей підготовити до цього. Бо рано чи пізно, це буде і в нас.

Додано: 16 березня 2009, 17:33
Olya
Ната писав:Слава Ісусу Христу! Рекомендую всім твір Марії Вальторти "БОГОЧОЛОВІК. Життя і страсті Господа нашого Ісуса Христа!". Авторці твору в чудесний спосіб були відкриті таємниці життя головних дійових ОСІБ періоду Відкуплення...........Твір читається на одному диханні...... Наразі я прочитала 9томів і чекаю знетерпінням виходу наступних. Якщо хтось володіє інформацією, де можна придбати 10 том, то буду дуже вдячна :)


Дуже дякую за пораду. Купила я твір М.Вольторти "Богочоловік". Вже прочитала 2 том і почала читати 3-й. Дуже цікава книга, коли її читаєш то не можеш відірватися таке відчуття, що опиняєшся біля Ісуса і слухаєш його проповіді. Правда дуже шкода, що в продажу намає ніде 1 тому.

Додано: 18 березня 2009, 21:11
vuspetro
Слава Ісусу Христу!
Можливо когось зацікавить
http://filekeeper.org/download/petro54/
якщо цікавить продовжу викладати

Додано: 19 березня 2009, 11:33
ljubomyr_ps
Olya писав:Дуже дякую за пораду. Купила я твір М.Вольторти "Богочоловік". Вже прочитала 2 том і почала читати 3-й. Дуже цікава книга, коли її читаєш то не можеш відірватися таке відчуття, що опиняєшся біля Ісуса і слухаєш його проповіді. Правда дуже шкода, що в продажу намає ніде 1 тому.


1-й том цієї чудової Книги взагалі прекрасний, якщо будете у Львові питайте про нього в книжковому ларьку біля церкви Св.Андрія (що знаходиться біля Памятника Данилу Галицькому). Взагалі всі томи Марії Вольторти видавництво Місіонер перевидає так що питайте, шукайте. Хай допоможе Вам Бог!

Додано: 19 березня 2009, 11:49
ljubomyr_ps
vuspetro писав:Слава Ісусу Христу!
Можливо когось зацікавить
http://filekeeper.org/download/petro54/
якщо цікавить продовжу викладати


Дякую брате за посилання. Чудові пісні, чудова музика.
Бережи Тебе Боже!

Додано: 19 березня 2009, 15:34
ola
Книги Марії Вальторти уже дуже давно популярні в церковних колах. Я сама прочитала два томи. Декілька років тому в Польщі дізналася про те, що офіційне ставлення Католицької Церкви до цих приватних одкровень, є неоднозначним. Зокрема дійсно немає дозволу Церковної влади на публікацію "Богочоловіка". Можливо, хтось знає, чому так?
Знайшла такі "розмисли до теми":
"Марія Вальторта, італійська візіонерка (померла 1961 року), написала особливу історію життя та діяльності Ісуса, яку, як стверджує авторка, Він Сам їй продиктував. Цікавою є «післямова», в якій Ісус пояснює мету та значення твору, а також заохочує до його розповсюдження. Твір виник у час, коли поширюється шкідливий модернізм, для того, щоб заповнити прогалини Євангелій. Ці прогалини – за словами Ісуса – є причиною неправильного розуміння «певних ситуацій чи деяких моїх суворих вчинків, якими я послуговувався і які великою мірою контрастували з постійним заохочуванням до лагідності та покори». Звідки виникли в Євангеліях ці проблемні прогалини? За «наприродним автором» - з того, що євангелисти замовчували події, «яких – через свою незнищенну, єврейську ментальність – не могли визнати добрими!» Щоправда Ісус запевняє, що «в цьому творі не додає нічого до Об’явлення», водночас каже, що в ньому отримуємо «нове світло», оскільки того, яким володіємо, вже бракує для пізнання «Дороги, Правди та Життя».
Польські видавці «Богочоловіка» на місці імпріматуру (дозволу Церковної влади на публікацію) процитували Папу Пія ХІІ: «Опублікуйте цей твір у тій формі, в якій він був написаний. Немає потреби формулювати думку про її походження. Хто прочитає, той зрозуміє». Папа зустрівся з візіями 1948 року. Проте наступного року Святий Престол заборонив видання творів Марії Вальторти, а 1960 року ця книга була внесена до реєстру заборонених книг. Після рішення Святого Престолу візіонерка захворіла психічно. Через два роки перелік заборонених книг було скасовано, але Вальторта цього вже не дочекалася (переклад зі статті ARTUR SPORNIAK Paradoksy objawień prywatnych// http://www.tygodnik.com.pl/temat/objawi ... doksy.html)

Додано: 19 березня 2009, 22:18
ljubomyr_ps
Жанну Дарк спалили на кострі як чарівницю ,якій щось марилось (як зрештою й багато інших), а потім її церква обявила Святою чого б цього не припустити з Марією Вольтортою, тим більше що Церква відмінила заборону на друк її творів.

Додано: 20 березня 2009, 00:33
ola
Церква відмінила заборону на друк її творів.


не знала, що це сталося. Тобто імпріматур є, я правильно розумію? А котрого єпископа, якщо знаєте (вибачте за доскіпування :oops: )

Додано: 20 березня 2009, 12:00
ShMariam
Для тих, хто має дітей!!! "Про сповідь для дітей" - супер. :) Шкода, що не було такої книжки, коли я була мала.

Колись купила книжку "Від Зарваниці до Гарабандалу". Спочатку дуже сподобалась, але... виявилось, що там, між іншим, опубліковано і про об'яви в Лішні... Та звідки автор мав знати, що то за об'яви. Тепер я почала сумніватися і в інших чудах, описаних в цій книжці. Але це важливо! Тим, хто вірить, чуда не потрібні!

Додано: 18 червня 2009, 20:16
vuspetro
Слава Ісусу Христу!
Для тих, кого цікавить духовна література

http://filekeeper.org/download/petro54/

Додано: 18 червня 2009, 20:21
o.Mykil
vuspetro писав:Слава Ісусу Христу!
Для тих, кого цікавить духовна література

http://filekeeper.org/download/petro54/І кого теж інтересує музика з піснями, і слайди, і листівки, як видно з лінку... :)

Додано: 23 червня 2009, 13:42
прочанка
з останніх дуже сподобалися:
Фулля Горак і її "Потойбіччя"
Марія Катерина Емеріх"Жива Євангеліє"
і дві нові частини"Хронік Нарнії"

Додано: 24 червня 2009, 08:48
o.Mykil
vuspetro писав:Слава Ісусу Христу!
Для тих, кого цікавить релігійні фільми і спів
починаю викладати на
http://www.tab.net.ua/sites/site_name.vuspetro/При чому тут "фільми та спів" якщо тема звучить "Духовна література"?? Це що піар сайту такий? :)

Додано: 24 червня 2009, 16:52
vuspetro
Слава Ісусу Христу!
Ні шановний модератор
і духовна література обов'язково
буде.

Додано: 17 липня 2009, 13:39
o.Mykil
Дякуємо за посилання та увагу до форуму!

Додано: 14 вересня 2009, 11:58
Олюнька
Вчора на форумі купила собі 10-й том книги "Богочоловік" :Yahoo!:

Додано: 14 вересня 2009, 12:12
Olya
У Франківську вже також зявився 10 том книги "Богочоловік". А скільки томів загалом має бути? Ці книги дуже цікаві.
Та я сьогодні купила книгу Марії з Агреди "Містичне Місто Боже або Життя Пречистої Діви Марії". :)

Електронна поличка християнської літератури

Додано: 18 жовтня 2009, 23:24
katolik
Зображення
Любі, у Христі, брати й сестри, пропоную Вам додавати в цей розділ свої, скановані з паперових видань, книжки для духовної поживи серця і розуму. В свою чергу пропоную Вам скачати цю, щойно заскановану у Djvu-форматі книжечку "Появи і послання покійних українських Владик та інших святих", видавництва "Товариство Християнських Стремлінь "Господь є мій Пастир" США - 1999, 84 сторінки, в добрій якості і трошки більше одного мегабайта за розміром. Книжечка дуже корисна для читання і буде для багатьох вірних на утверження у вірі-надії-любові:
http://rapidshare.com/files/294747976/poyavy_ukr._pokiynykh_vladyk.djvu.zip

Додано: 26 жовтня 2009, 13:25
отець Роман
Файно дякую, брате Леоніде, за книжечку!

Додано: 26 жовтня 2009, 13:29
отець Роман
Але того лінку вже немає. Краще заливати наприклад на ДЕПОЗИТ, там нема ліміьу на к-сть скачувань.

Додано: 27 жовтня 2009, 21:47
vuspetro
Слава Ісусу Христу!
Прошу зайти на http://tab.net.ua/sites/files/site_name.vuspetro/
розділ книги.