Ваша перша релігійна книжечка

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Олюнька » 09 червня 2010, 14:26

МИ останнім часом багато говорили про виховання дітей і про релігійну літературу. От в мене і визріла тема-мікс :wink:
Цікаво, що читали наші форумчани в дитинстві, дехто може і в зрілому віці. :Rose:

Отже, моєю першою релігійною книжечкою, був життєпис Дона Боска в коміксах. Цю книжечку прислали з Риму моїй бабці, напевно в 89-90-х роках разом з молитовником та церковним пісенником. O:-)
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
ShMariam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 4653
З нами з: 06 грудня 2008, 14:08
Звідки: Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення ShMariam » 09 червня 2010, 14:51

Молитовник "Ангел Хоронитель" і Біблія для дітей, спочатку маленька, потім велика. O:-)
Важливо!Може врятувати життя: http://forum.ugcc.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=97&p=56358#p56281

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Just_me » 09 червня 2010, 16:45

На мене найбільше в дитинстві справила враження книжечка "Сповідайтеся добре"
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
Міша
дописувач
дописувач
Повідомлень: 74
З нами з: 23 березня 2009, 12:43
Звідки: США
Контактна інформація:

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Міша » 09 червня 2010, 17:25

Першою була книга "Катехизм для дітей"
Якщо вже сьогодні не зустрінемо Ісуса у наших ближніх, то хто-зна чи потім Він зустріне нас як ближніх...

Аватар користувача
Palatinus
дописувач
дописувач
Повідомлень: 72
З нами з: 01 лютого 2010, 11:53

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Palatinus » 10 червня 2010, 00:41

Підручник ("ще за Польщі") з історії Старого та Нового Заповітів для українських шкіл.
Άγιος ο Θεός, άγιος ισχυρός, άγιος αθάνατος ελέησον ημάς

Аватар користувача
Olya
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 385
З нами з: 25 лютого 2009, 08:50
Звідки: м.Івано-Франківськ

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Olya » 10 червня 2010, 08:22

Новий Заповіт для дітей :)
Розум людини обдумує путь її, але кроки її наставляє Господь.(Прип. Соломона 16:9)
Все буде добре!!!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 10:20

Olya писав:Новий Заповіт для дітей :)

"Пісня Пісень" (у межах шкільної програми) :)
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення прочанка » 10 червня 2010, 21:33

молитовник прабабусі 1944 року, виданий владикою Андреєм...
Не бійтеся!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення о.Олег » 10 червня 2010, 21:40

прочанка писав:молитовник прабабусі 1944 року, виданий владикою Андреєм...

а взагалі пригадалося, що я скоріш за все спершу сподобав собі Вервичку (однокласнику з Польщі привезли) що світилася у ночі :) Від нього взнав, що це така штука, за допомогою якої моляться. Не книжечка, звичайно, але щось це в мені заронило Боже. Не менше, мабуть, ніж книжки...
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
Олюнька
старець
старець
Повідомлень: 1445
З нами з: 23 січня 2008, 10:42
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Олюнька » 11 червня 2010, 10:18

о.Олег писав:
прочанка писав:молитовник прабабусі 1944 року, виданий владикою Андреєм...

а взагалі пригадалося, що я скоріш за все спершу сподобав собі Вервичку (однокласнику з Польщі привезли) що світилася у ночі :) Від нього взнав, що це така штука, за допомогою якої моляться. Не книжечка, звичайно, але щось це в мені заронило Боже. Не менше, мабуть, ніж книжки...

Добре час від часу собі таке пригадати :good: А мене ще є образки Ангела Хоронителя з моєї першої катехизації (липень 1990 року), в нас ще тоді церква була закрита, проводили сестри Служебниці :Rose:
Моє шанування! Ваша с. Катерина, МНІ

Аватар користувача
Just_me
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1374
З нами з: 25 лютого 2010, 10:20

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Just_me » 11 червня 2010, 15:35

о.Олег писав:а взагалі пригадалося, що я скоріш за все спершу сподобав собі Вервичку (однокласнику з Польщі привезли) що світилася у ночі :) Від нього взнав, що це така штука, за допомогою якої моляться. Не книжечка, звичайно, але щось це в мені заронило Боже. Не менше, мабуть, ніж книжки...


О, в мене теж була колись така вервичка в дитинстві. Проте, більше дивилася на неї як на забавку, ніж на засіб для молитви :oops:
Відповідей на всі питання у вас ніколи не буде. Це – нормально. Не мучте себе. Але ніколи не обманюйте хворих, даючи їм фальшиві надії. Джиліан Берн.

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення о.Олег » 11 червня 2010, 15:37

Just_me писав:
о.Олег писав:а взагалі пригадалося, що я скоріш за все спершу сподобав собі Вервичку (однокласнику з Польщі привезли) що світилася у ночі :) Від нього взнав, що це така штука, за допомогою якої моляться. Не книжечка, звичайно, але щось це в мені заронило Боже. Не менше, мабуть, ніж книжки...


О, в мене теж була колись така вервичка в дитинстві. Проте, більше дивилася на неї як на забавку, ніж на засіб для молитви :oops:

так в тому то і справа, що так і у мене :) - світилася гарно :D
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

Аватар користувача
прочанка
старець
старець
Повідомлень: 1692
З нами з: 18 червня 2009, 15:09
Звідки: Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення прочанка » 11 червня 2010, 21:37

в моєї прабабусі теж була вервечка. Тоді, ще малою, я не знала, що з нею робити... А потім..., знаючи, що ще була дорога річ для близької мені людини, а поклала її поруч в останню путь...

Але... багато років поспіль, я придбала собі майже таку саму... І вона виявилась дуже надійною. Маю й красиві верчечки з Люрду, але вони чогось ненадійні, більш декоративні ніж практичні( хоч вартують немало), а ця - служить вірно... А може в іншій подобі повернулась перша?
Не бійтеся!

анаско
гість
гість
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2010, 22:06

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення анаско » 12 червня 2010, 12:06

Моя перша релігійна книжечка, яку прочитала десь у 15-17 років була - "Повесть об одной душе" (про св. Терезу від дитятка Ісуса). Я не можу докладно передати що зі мною відбувалося. Це було в якісь мірі переродженням, я на багато речей стала дивитися іншими очами, і св. Тереза стала для мене дуже рідною особою... Мені вже 36 років і я ще сьогодні до неї не раз звертаюся за допомогою або ділюсь з нею своїми пережиттями (я відчуваю її присутність). А саме головне - вона мені привідкрила Бога. Дякую св. Терезі за те що вона так сильно любила Ісуса...Це так гарно...

Mandrivnyk
дописувач
дописувач
Повідомлень: 69
З нами з: 18 серпня 2008, 19:16
Звідки: Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Mandrivnyk » 15 червня 2010, 21:43

молитовник, виданий в міжвоєнний період 20 ст. у Львові. Дістався в спадщину від моєї бабусі

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення andrivovk » 08 травня 2011, 18:13

Чесно кажучи я вже й не дуже пам'ятаю першу книжечку.А от в новітньому (якщо так можна сказати), житті - це "На порозі апокаліпсису" та "Фатіма.Марія говорить до світу" (видавництво "Свічадо").Завдяки їм (може ще декільком) я став віруючим (тобто "не тільки на папері").Цю другу я ще вагався купувати чи ні при тому, що вона коштувала всього...0.5 грн. :oops: :D



анаско писав:Моя перша релігійна книжечка, яку прочитала десь у 15-17 років була - "Повесть об одной душе" (про св. Терезу від дитятка Ісуса). Я не можу докладно передати що зі мною відбувалося. Це було в якісь мірі переродженням, я на багато речей стала дивитися іншими очами, і ...


Багато людей навернулися саме завдяки читанню доброї релігійної літератури.Наприклад, католицький монах Томас Мертон.Тому багато святих рекомендують читання таких книжок і розповсюджували їх.Мені здається, що деколи щоб навернути людину краще їй подарувати книжечку ніж просто переконувати самому.І я так думаю, що для цього краще послужать життєписи святих або якісь книжки про чуда, святі місця або щось подібне.А вже потім можна поступово переходити до Святих Отців та інших творів святих.
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Володимир ІФ
дописувач
дописувач
Повідомлень: 57
З нами з: 29 квітня 2010, 20:38
Звідки: Івано-Франківськ

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Володимир ІФ » 11 травня 2011, 21:42

Про першу згадати не можу,та в пам"яті закарбувалась книжка " Від Зарваниці до Гарабандалу".Прекрасні свідчення про Матір Небесну.

Аватар користувача
Talya
постійний дописувач
постійний дописувач
Повідомлень: 186
З нами з: 06 грудня 2010, 00:24
Звідки: м.Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Talya » 15 грудня 2011, 10:05

З дитинства пригадується "Біблійні оповідання" мені хрещена подарувала на день народження в 7 років.

Зараз першою можу назвати книжечку "П’ять умов доброї сповіді", яка була мені подарована в важкий момент людиною, що бачила мене вперше. Дякую Богу і цій людині!
Немає Божої вини в тому, що люди роблять один одному.

Розпач домінує над надією.

Аватар користувача
Georgij
старець
старець
Повідомлень: 768
З нами з: 27 червня 2011, 07:54

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Georgij » 20 грудня 2011, 21:30

Моя перша релігійна книжеска це "Винничка падре Піо", в дорослому віці :oops: . А перші глибокі враження, можна сказати "в саме серце", це Ф.Достоєвський "Ідіот", "Брати Карамазови" та Л.Толстой "Воскресіння" і відстань в часі, в роках між першими враженнями та першою релігійною книжечкою дуже велика,, але дякую Богу за все!
Гнітять мене гріхи, але вони не здолають Божого милосердя до мене.

євдоким
дописувач
дописувач
Повідомлень: 128
З нами з: 18 червня 2010, 14:41
Звідки: Удеч
Контактна інформація:

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення євдоким » 24 березня 2013, 15:58

Настала моя черга поділитись досвідом:
Свою католицьку формацію отримував, найперше, зі сторінок "Нової Зорі"/для тих, хто не знає - це газета Станіславівської єпархії/, "Утіха бідних душ" (про чистилище, пер. з німецької), "Христос і юнак" (в-во "Місіонер"). Відтак була "Сповідайтеся добре", "Квіти св. Франциска" . І так далі...

Міра
активний учасник
активний учасник
Повідомлень: 340
З нами з: 25 лютого 2013, 09:52
Звідки: Львів

Re: Ваша перша релігійна книжечка

Повідомлення Міра » 25 березня 2013, 16:04

Just_me писав:На мене найбільше в дитинстві справила враження книжечка "Сповідайтеся добре"

В мене було так само) О, яка сповідь була після неї :oops:
Ще дуже подобалась "Цариця Космосу" Жанни Коннель
Пізніше "Потойбіччя" Фуллі Горак
А вже скільки книжок було потім.. люблю читати :) Найцікавіше, що коли думаю над чимось, виникають якісь запитання, якась книга приходить до рук( ну чи в неті зараз:)) що містить відповіді! :good:
Хто буде намагатися спасти своє життя, той його погубить; а хто його погубить, той збереже його живим.
Лк.17,33


Повернутись до “Наша бібліотека”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей