Святе Письмо онлайн в мобільному

Модератори: Artur, ihor

Аватар користувача
Романко
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 07 грудня 2011, 23:31
Звідки: Знам'янка Кіровоградської области

Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення Романко » 06 січня 2012, 14:30

Я вже писав листа на сайті Святого Письма перекладу Хоменка, однак відповіди на надійшло. Спробую викласти проблему тут. Коли я входжу з мобільного на сайт Святого Письма, все виглядає нормально. А коли я хочу перейти, наприклад, і прочитати книгу Буття, то вгорі я бачу верхній рядок із назвою сайту, два малюнки і цитати, під ними посилання на УГКЦ і форум УГКЦ. А під усім цим - чиста біла сторінка. Так само трапляється з будь-якою іншою сторінкою, на яку я хочу перейти. В мене Nokia C2-01. Для входу в інтернет користуюся Оперою міні. Чи можна якось цьому зарадити?
Бог! Україна! Свобода!

Аватар користувача
о.Олег
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 9707
З нами з: 29 вересня 2009, 12:53
Звідки: м.Львів

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення о.Олег » 06 січня 2012, 15:03

Романко писав:Я вже писав листа на сайті Святого Письма перекладу Хоменка, однак відповіди на надійшло. Спробую викласти проблему тут. Коли я входжу з мобільного на сайт Святого Письма, все виглядає нормально. А коли я хочу перейти, наприклад, і прочитати книгу Буття, то вгорі я бачу верхній рядок із назвою сайту, два малюнки і цитати, під ними посилання на УГКЦ і форум УГКЦ. А під усім цим - чиста біла сторінка. Так само трапляється з будь-якою іншою сторінкою, на яку я хочу перейти. В мене Nokia C2-01. Для входу в інтернет користуюся Оперою міні. Чи можна якось цьому зарадити?

не знаю :pardon:
це або до їхньої адміністрації запитання, або до когось, хто дуже добре розбирається в техніці
З повагою, о.Олег
"Ніхто не може любити більше, ніж тоді, коли він за своїх друзів своє життя віддає" (Йо. 15, 13).

luksander
старець
старець
Повідомлень: 1023
З нами з: 11 грудня 2009, 17:23

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення luksander » 06 січня 2012, 17:58

Христос Рождається!

з NOKIA 5800 Xpress Music все працює нормально... :pardon:

Re: "Святе Письмо" в перекладі о. Івана Хоменка

viter » 30 березня 2011, 16:31
Щойно запустив нову версію сайту "Святе Письмо Онлайн".
http://bibliya.in.ua
Я кардинально змінив дизайн сайту та додав можливість зареєстрованим користувачам створювати собі каталог цитат.
Правда, моя нова версія не дуже дружить (можна сказати взагалі не дружить) з інтернет експлорером, тому раджу переглядати його у якомусь іншому браузері.
Найбільше я його тестував у Mozilla Firefox.
Сподіваюся моя робота вам сподобається і буде корисною.


Можливо, зверніться в пп до пана Viter?

Аватар користувача
andrivovk
старець
старець
Повідомлень: 2907
З нами з: 09 січня 2010, 16:49
Звідки: леополіс

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення andrivovk » 06 січня 2012, 23:34

Романко писав:Я вже писав листа на сайті Святого Письма перекладу Хоменка, однак відповіди на надійшло. Спробую викласти проблему тут. Коли я входжу з мобільного на сайт Святого Письма, все виглядає нормально. А коли я хочу перейти, наприклад, і прочитати книгу Буття, то вгорі я бачу верхній рядок із назвою сайту, два малюнки і цитати, під ними посилання на УГКЦ і форум УГКЦ. А під усім цим - чиста біла сторінка. Так само трапляється з будь-якою іншою сторінкою, на яку я хочу перейти. В мене Nokia C2-01. Для входу в інтернет користуюся Оперою міні. Чи можна якось цьому зарадити?

Я, наприклад, скачав Святе Письмо о.Хоменка і закинув собі у смартфон.Займає якихось 5 Мб.І нема проблем.Формат .doc.Можу закинути на ел-пошту. :)
Хороші релігійні книги по теології, біблеїстиці http://esxatos.com/books

Аватар користувача
Романко
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 07 грудня 2011, 23:31
Звідки: Знам'янка Кіровоградської области

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення Романко » 07 січня 2012, 17:56

andrivovk писав:
Романко писав:Я вже писав листа на сайті Святого Письма перекладу Хоменка, однак відповіди на надійшло. Спробую викласти проблему тут. Коли я входжу з мобільного на сайт Святого Письма, все виглядає нормально. А коли я хочу перейти, наприклад, і прочитати книгу Буття, то вгорі я бачу верхній рядок із назвою сайту, два малюнки і цитати, під ними посилання на УГКЦ і форум УГКЦ. А під усім цим - чиста біла сторінка. Так само трапляється з будь-якою іншою сторінкою, на яку я хочу перейти. В мене Nokia C2-01. Для входу в інтернет користуюся Оперою міні. Чи можна якось цьому зарадити?

Я, наприклад, скачав Святе Письмо о.Хоменка і закинув собі у смартфон.Займає якихось 5 Мб.І нема проблем.Формат .doc.Можу закинути на ел-пошту. :)

Закиньте, будь ласка, на електронну пошту. Поки що користуюся в мобільному перекладом Огієнка, однак Хоменків легший для сприймання.
Бог! Україна! Свобода!

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення andrey s. » 07 січня 2012, 18:21

Маю Новий Заповіт, і не знаю чиєго перекладу.(дуже такий зручний, там зноски є, карта.Псалми на один зміщені.)
Там пише що наново перекладено з Грецької мови.
Видавництво United Bible Societies 1980.
Ніхто не знає , чиєго перекладу???
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення viter » 11 січня 2012, 14:43

Романко писав:Я вже писав листа на сайті Святого Письма перекладу Хоменка, однак відповіди на надійшло. Спробую викласти проблему тут. Коли я входжу з мобільного на сайт Святого Письма, все виглядає нормально. А коли я хочу перейти, наприклад, і прочитати книгу Буття, то вгорі я бачу верхній рядок із назвою сайту, два малюнки і цитати, під ними посилання на УГКЦ і форум УГКЦ. А під усім цим - чиста біла сторінка. Так само трапляється з будь-якою іншою сторінкою, на яку я хочу перейти. В мене Nokia C2-01. Для входу в інтернет користуюся Оперою міні. Чи можна якось цьому зарадити?

Сайт bibliya.in.ua справді не дуже підходить для використання на мобільному телефоні. Я розробив цей сайт, щоб його було зручно використовувати саме на комп'ютері і для створення каталогу цитат. Але в мене є ще один сайт - bibliya.isgreat.org, в якому інтерфейс простіший. Тут той самий текст Святого Письма, що і на bibliya.in.ua. Спробуйте його.
Можливо, при нагоді (якщо є така потреба) візьмуся за мобільну версію сайту Біблії.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
andrey s.
старець
старець
Повідомлень: 2624
З нами з: 13 січня 2011, 19:40
Звідки: м.ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Контактна інформація:

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення andrey s. » 11 січня 2012, 21:29

viter писав:Сайт bibliya.in.ua справді не дуже підходить для використання на мобільному телефоні. Я розробив цей сайт, щоб його було зручно використовувати саме на комп'ютері і для створення каталогу цитат. Але в мене є ще один сайт - bibliya.isgreat.org, в якому інтерфейс простіший. Тут той самий текст Святого Письма, що і на bibliya.in.ua. Спробуйте його.
Можливо, при нагоді (якщо є така потреба) візьмуся за мобільну версію сайту Біблії.

Я так тішився, коли знайшов перший сайт, але не довго тішився, бо пошук перестав був працювати.(може справа у тому, що не зарегестрований).
Зара спробував другий сайт...вроді все "фуричить" :) , тобто справно працює.
Дякую.... :Rose:
З повагою ПРОСТО андрій!!! УГКЦ

Аватар користувача
viter
Модератор
Модератор
Повідомлень: 858
З нами з: 13 травня 2009, 15:03
Звідки: Івано-Франківськ
Контактна інформація:

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення viter » 12 січня 2012, 08:52

andrey s. писав:пошук перестав був працювати.(може справа у тому, що не зарегестрований).

Пошук не залежить від реєстрації (вона потрібна тільки для створення каталогу цитат).
Маю визнати, що пошук на обох сайтах доволі примітивний. Мушу якось його переробити.
Господи Ісусе Христе Сину Божий, помилуй мене грішного.

Аватар користувача
Романко
дописувач
дописувач
Повідомлень: 55
З нами з: 07 грудня 2011, 23:31
Звідки: Знам'янка Кіровоградської области

Re: Святе Письмо онлайн в мобільному

Повідомлення Романко » 18 березня 2014, 23:35

Слава Ісусу Христу! Якщо можете, зробіть, будь ласка, хтось українську версію Святого Письма перекладу Хоменка у цій програмі https://www.bible.com/uk! Там є майже всі українські переклади Біблії, окрім Хоменка.
Бог! Україна! Свобода!


Повернутись до “Наша бібліотека”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей